Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Adres potwierdzony. Dziękuję!

Witamy Cię serdecznie w gronie subskrybentów newslettera kursu „Budżet domowy w tydzień„.

Tak jak deklarowałem, będziesz ode mnie otrzymywał powiadomienia dotyczące mojego kursu „Budżet domowy w tydzień” – pierwszego z cyklu praktycznych kursów edukacyjnych dotyczących finansów osobistych.

UWAGA: dodaj proszę mój adres e-mailowy michal (małpa) szafranscy (kropka) pl, do listy „bezpiecznych nadawców”. W przeciwnym wypadku moje maile mogą być kasowane przez system antyspamowy zanim jeszcze trafią do Twojej skrzynki. Wszystkie kolejne e-maile będziesz otrzymywał właśnie z tego adresu.

Dodatkowe informacje o moim kursie

Budżet domowy w tydzieńPrace nad kursem „Budżet domowy w tydzień” właśnie trwają. Nagrywam lekcje wideo, przygotowuję materiały pomocnicze oraz gotowe szablony dokumentów do prowadzenia budżetu domowego i spisywania wydatków. To wszystko podane będzie w takiej formie, abyś w dowolnym, dogodnym dla siebie momencie, mógł odbyć każdą z przygotowanych lekcji. Wtedy, gdy będziesz mieć na to czas.

Całość przygotowuję w taki sposób, by prowadzić Cię za rękę i wyeliminować wszystkie przeszkody, które dotychczas powstrzymywały Cię przed prowadzeniem swojego domowego budżetu.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Michał Szafrański, https://jakoszczedzacpieniadze.pl