Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Dziękuję za potwierdzenie adresu!

CarltonCarlton (ten gość obok) bardzo się cieszy. 🙂 Nie ma w tym nic dziwnego, bo w książce „Finansowy ninja” w ciepłych słowach wypowiadam się o jego dobrym znajomym – aktorze Willu Smithie.

Prawdopodobnie Will znany jest Ci dużo bardziej od Carltona, ale to właśnie od takich wygłupów w serialu „Fresh Prince of Bel-Air” zaczęła się kariera Willa, którą dzisiaj można uznać za spektakularną.

Droga finansowego ninja zaczyna się niepozornie – chociażby od decyzji o zapisaniu się na ten newsletter. Życzę Ci, aby efekty były równie spektakularne, co w przypadku Willa Smitha, którego majątek szacowany jest na 350 mln dolarów (w 2020 roku). A Will ma dopiero 50 lat… 😉

Zaraz otrzymasz e-mail z linkiem do pobrania BEZPŁATNEGO rozdziału książki „Finansowy ninja”. 🙂

 

WRÓĆ NA STRONĘ „FINANSOWY NINJA” →

 


 

Finansowy ninjaFinansowy ninja od kulis

Na Facebooku powstała specjalna grupa, na której dzieliłem się postępami w pracach nad wydaniem książki „Finansowy ninja”. A perypetii było niemało, bo książkę tę wydawałem samodzielnie – bez pomocy żadnego wydawcy.

Aktualnie po prostu rozmawiamy tam o „Finansowym ninja”, kulisach self-publishingu oraz szeroko rozumianych finansach.

Zapraszam do zobaczenia jak to wszystko wyglądało i nadal wygląda „od kuchni”.

 

DOŁĄCZ DO NAS →