Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Chcesz wręczyć wyjątkowy prezent? Mam propozycję…

Szukasz atrakcyjnego i mądrego podarunku, który spodoba się Twoim najbliższym lub znajomym? Mądra książka to świetny prezent na urodziny, a ładnie wydany „Finansowy ninja” sprawdzi się także jako reprezentacyjny prezent na Święta – idealny pod choinkę.

Obie moje książki są dosyć uniwersalnym prezentem. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoja dziewczyna lub chłopak będzie dobrze zarządzać domowym budżetem, to idealnym prezentem będzie właśnie „Finansowy ninja”. A jeśli zastanawiasz się, co kupić jako prezent na 40 urodziny znajomego i jednocześnie wiesz, że jubilatowi chodzi po głowie pomysł otwarcia własnej firmy, to z pewnością zainspiruje go książka „Zaufanie, czyli waluta przyszłości”.

Teraz możesz zamówić książki „Finansowy ninja” i „Zaufanie, czyli waluta przyszłości” od razu zapakowane na prezent. 🙂 To wygodny sposób na oszczędność czasu – zwłaszcza wtedy, gdy nie masz w domu ozdobnego opakowania, wstążek i chcesz od razu otrzymać gotowy do wręczenia, wyjątkowy prezent.

JAK WYGLĄDA PREZENT?


Poniżej znajdziesz zdjęcia pokazujące, w jaki sposób pakujemy książki na prezent.
Oczywiście papier ozdobny i wstążka bywają różne – poniższe zdjęcia mają tylko charakter poglądowy.

Prezent Finansowy ninja

Prezent Zaufanie

Prezent spakowany

JAK ZAMÓWIĆ OPAKOWANIE PREZENTOWE?


Podczas składania zamówienia w moim sklepie możesz wybrać opakowanie prezentowe (za dodatkową opłatą).
UWAGA: opcja ta dostępna jest wyłącznie dla indywidualnie zamawianych książek.
Nie pakujemy na prezent pakietów.

Sklep pakowanie na prezent

DBAMY O SZCZEGÓŁY


Standardowo paczka z mojego sklepu oklejona jest taśmą z logo „Jak oszczędzać pieniądze”. Jednak w przypadku paczek pakowanych na prezent celowo stosujemy zwykłą, szarą taśmę. Dzięki temu paczka jest „zamaskowana”, łatwiej utrzymać niespodziankę w tajemnicy i ukryć ją przed oczami tych, którzy mają być obdarowani takim prezentem. 🙂

 

KUP MĄDRĄ KSIĄŻKĘ NA PREZENT →

 

Podpis Michała