Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

#KlanFinNinja – adres potwierdzony. Dziękuję!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów newslettera dotyczącego „Klanu Finansowych Ninja”, który definiuję jako „Społeczność + 10 usług dodatkowych”.

Klan to przede wszystkim społeczność już ponad 3800+ osób, które po prostu chcą rozwijać swoje kompetencje finansowe (i nie tylko), chcą odważnie żyć na własnych zasadach, a także spotykać się (online i nie tylko) i wymieniać doświadczeniami z podobnymi im osobami – “bratnimi duszami” na tej drodze.

To także tematyczne lajwy, sesje Q&A, spotkania, zamknięte forum dyskusyjne pełne kulturalnych dyskutantów i promocyjne warunki korzystania, np. z robo-doradcy Finax (inwestowanie poprzez ETF-y). A to tylko część z benefitów uczestnictwa w #KFN (kliknij, aby zobaczyć pełny opis klanu). 🙂

UWAGA: dodaj proszę mój adres e-mailowy michal (małpa) szafranscy (kropka) pl, do listy „bezpiecznych nadawców” lub po prostu do kontaktów (w GMail to wystarcza). W przeciwnym wypadku moje maile mogą być kasowane przez system antyspamowy zanim jeszcze trafią do Twojej skrzynki. Wszystkie kolejne e-maile będziesz otrzymywał właśnie z tego adresu.

Kiedy ruszy #KlanFinNinja?

#KFN już działa! Ruszył w czerwcu 2020 r. W kilku naborach dołączyło kilka tysięcy osób (łącznie ponad 5000+). Większość pozostała i kilkukrotnie przedłużała już subskrypcję. Obecnie jest nas w klanie ponad 3800+.

Dawno nie organizowałem kolejnych naborów, ale planuję jeszcze jeden, prawdopodobnie ostatni – na początku 2024 roku. 🙂

Nie martw się – skoro już jesteś na newsletterze, to przed rozpoczęciem kolejnej edycji sprzedaży otrzymasz ode mnie oddzielne, mailowe przypomnienie.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Podpis Michała