Informacje o nowych artykułach i sposobach oszczędzania pieniędzy prosto na Twój e-mail

    

#KlanFinNinja – adres potwierdzony. Dziękuję!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów newslettera dotyczącego “Klanu Finansowych Ninja” – społeczności najwierniejszych Czytelników mojego bloga, którym zależy na dodatkowych materiałach premium rozszerzającym treści blogowe, udziale w regularnych sesjach Q&A ze mną (pytania i odpowiedzi na dowolne tematy, w których mogę się dzielić doświadczeniem) i innych inicjatywach przewidzianych dla członków klanu. 🙂

UWAGA: dodaj proszę mój adres e-mailowy michal (małpa) szafranscy (kropka) pl, do listy “bezpiecznych nadawców” lub po prostu do kontaktów (w GMail to wystarcza). W przeciwnym wypadku moje maile mogą być kasowane przez system antyspamowy zanim jeszcze trafią do Twojej skrzynki. Wszystkie kolejne e-maile będziesz otrzymywał właśnie z tego adresu.

Kiedy ruszy #KlanFinNinja?

#KFN już działa! W trakcie przedsprzedaży w kwietniu 2020 r. z oferty promocyjnej skorzystały 1402 osoby, które od czerwca 2020 r. mają dostęp do zamkniętej platformy klanowej.

Kolejna edycja sprzedaży “wejściówek” do Klanu Finansowych Ninja rozpocznie się najprawdopodobniej pod koniec października i potrwa około 14 dni. Następny termin = dopiero w 2021 r. 🙂

Nie martw się – skoro już jesteś na newsletterze, to przed rozpoczęciem kolejnej edycji sprzedaży otrzymasz ode mnie oddzielne, mailowe przypomnienie.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Podpis Michała