Informacje o nowych artykułach i sposobach oszczędzania pieniędzy prosto na Twój e-mail

    

#KlanFinNinja – adres potwierdzony. Dziękuję!

Witam Cię serdecznie w gronie subskrybentów newslettera dotyczącego „Klanu Finansowych Ninja”, który definiuję jako „Społeczność + 10 usług dodatkowych”.

Klan to przede wszystkim społeczność już ponad 2500+ osób, które po prostu chcą rozwijać swoje kompetencje finansowe (i nie tylko), chcą odważnie żyć na własnych zasadach, a także spotykać się (online i nie tylko) i wymieniać doświadczeniami z podobnymi im osobami – “bratnimi duszami” na tej drodze.

To także tematyczne lajwy, sesje Q&A, spotkania, zamknięte forum dyskusyjne pełne kulturalnych dyskutantów i promocyjne warunki korzystania, np. z robo-doradcy Finax (inwestowanie poprzez ETF-y). A to tylko część z benefitów uczestnictwa w #KFN (kliknij, aby zobaczyć pełny opis klanu). 🙂

UWAGA: dodaj proszę mój adres e-mailowy michal (małpa) szafranscy (kropka) pl, do listy „bezpiecznych nadawców” lub po prostu do kontaktów (w GMail to wystarcza). W przeciwnym wypadku moje maile mogą być kasowane przez system antyspamowy zanim jeszcze trafią do Twojej skrzynki. Wszystkie kolejne e-maile będziesz otrzymywał właśnie z tego adresu.

Kiedy ruszy #KlanFinNinja?

#KFN już działa! W trakcie przedsprzedaży w kwietniu 2020 r. z oferty promocyjnej skorzystały 1402 osoby, które od czerwca 2020 r. mają dostęp do zamkniętej platformy klanowej. W kolejnym naborze – na przełomie listopada i grudnia 2020 r. do klanu dołączyło kolejnych 1238 osób. Jest nas więc już ponad 2500+.

Kolejna edycja sprzedaży „wejściówek” do Klanu Finansowych Ninja rozpocznie się najwcześniej (!!!) na przełomie marca i kwietnia 2021 r. Może ciut później. Zobaczymy. 🙂

Nie martw się – skoro już jesteś na newsletterze, to przed rozpoczęciem kolejnej edycji sprzedaży otrzymasz ode mnie oddzielne, mailowe przypomnienie.

Pozdrawiam Cię serdecznie,

Podpis Michała