Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Sklep: kursy online Michała Szafrańskiego

Oto lista wszystkich produktów oferowanych w moim sklepie internetowym. Możesz ją wygodnie filtrować poniższymi przyciskami. UWAGA: Co do zasady do ceny produktów fizycznych (książki papierowe) doliczany jest koszt wysyłki usługą kurierską (do wyboru Pocztex, InPost, Paczkomaty, Fedex). Biorę go jednak na siebie i wysyłka jest bezpłatna, gdy wartość zamówienia przekracza 200 zł, a Ty w ten sposób oszczędzasz 15-17 zł.

Książki papierowe można już także zamawiać w formie opakowanych ozdobnie prezentów.

WSZYSTKIE PRODUKTYKSIĄŻKIEBOOKIAUDIOBOOKIKURSY ONLINEPAKIETY !!!

KURSY ONLINE


Oto lista oferowanych aktualnie kursów online. Jeden z nich jest całkowicie bezpłatny,
a drugi – dostępny za opłatą (bardzo opłaca się kupić w pakiecie z książką).

Pokonaj swoje długi

Pokonaj swoje długi (PSD)

5-tygodniowy, całkowicie bezpłatny kurs internetowy pomagający w samodzielnym wyjściu z długów. Jego celem jest realna pomoc w naprawie finansów osobistych i w efekcie – wyjście z zadłużenia i późniejsze, stopniowe budowanie majątku.

W latach 2015-2021 w kursie wzięło udział ponad 43.000 osób!

Większy opisZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO →

Budżet domowy w tydzień

Budżet domowy w tydzień (BDT)

Kurs w ciągu jednego tygodnia uczy jak planować i prowadzić budżet domowy – krok po kroku. Dowiesz się jak kontrolować, gdzie rozchodzą się pieniądze, jak określić limity wydatków, jak systematycznie odkładać oszczędności na nieregularne wydatki i jak kontrolować finanse minimalnym nakładem pracy. Otrzymasz także gotowy szablon budżetu.

Większy opisKUP ZA 197,00 ZŁ →

I na koniec chcę Ci bardzo mocno podziękować za rozważenie zakupu moich produktów. Na początku 2016 r. całkowicie zrezygnowałem ze współprac komercyjnych z firmami i od tamtego czasu utrzymuję ten blog i moją Rodzinę ze sprzedaży własnych produktów. Jak to możliwe? No właśnie dzięki osobom takim jak Ty (już ponad 160.000 osób kupiło moje książki).

Serdecznie pozdrawiam i kłaniam się w pas. 🙂

Podpis Michała