Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Witam Cię na moim blogu :-)

Zapewne trafiłeś tutaj klikając link na blogu „Racjonalne oszczędzanie„. Bardzo Ci dziękuję, że zdecydowałeś się go kliknąć 🙂 Postaram się, abyś nie był zawiedziony (a jeśli będziesz zawiedziony, to koniecznie mi o tym napisz!).

Zanim pójdziesz dalej, pozwól, że w kilku słowach powiem Ci dlaczego uważam, że warto abyś czytał blog JakOszczedzacPieniadze.pl:

  1. Podaję prawdziwe koszty życia 4-osobowej rodziny z Warszawy. Zero ściemy. Co miesiąc publikować będę podsumowanie naszych kosztów. Pierwsze prawdziwe dane ujawniłem w artykule „Oszczędnościowa autobiografia” w gościnnym wpisie na blogu „Racjonalne Oszczędzanie„. Jeśli go nie czytałeś – przeczytaj 🙂
  2. Liczę i pokazuję koszty związane z używaniem prądu, wody, a także innych przedmiotów i sprzętów używanych na codzień. Tłumaczę, jak zmieniając nieznacznie swoje nawyki, możesz zaoszczędzić konkretne kwoty. I zawsze podaję konkretne kwoty oszczędności 🙂
  3. Chcę uczyć jak zarządzać domowymi finansami i jak możesz wychodzić z długów i pomnażać majątek. Na moim przykładzie pokazuję, że możliwe jest zgromadzenie majątku, który pracować będzie na naszą przyszłość. Mówiąc konkretnie: moja obecna wartość netto, to 1 768 531 zł. Mam dwa mieszkania (jedno na wynajem), działkę, dwa auta, lokaty i nie zamierzam na tym poprzestać.
  4. Daję Ci odpowiednie narzędzia, np. gotowe arkusze kalkulacyjne Excel.
  5. Jeśli będziesz miał pytania, to jestem do Twojej dyspozycji 🙂

Jeśli nie wiesz gdzie zacząć, to polecam Ci przeczytanie następujących artykułów:

Jeśli spodoba Ci się to o czym piszę, to koniecznie daj mi o tym znać w komentarzu 🙂 Każdy Twój komentarz utwierdza mnie w tym, że to co robię ma sens i daje mi solidną motywację. Nie pogniewam się także, jeśli klikniesz „Lubię to” w prawej kolumnie bloga.

A może warto byś pokazał mój blog swoim znajomym, którzy mają problemy finansowe lub którym po prostu chcesz pomóc oszczędzać? Będę Ci za to bardzo wdzięczny. Zależy mi na tym, by dobre rady odnośnie oszczędzania, docierały do jak największej liczby zainteresowanych.

Możesz także zasubskrybować powiadomienia o nowych artykułach. Ikonka RSS w prawym górnym rogu pozwoli Ci śledzić na bieżąco blog „Jak oszczędzać pieniądze„. A zapisanie się na newsletter pozwoli Ci otrzymywać od czasu do czasu e-maile ode mnie. Gwarantuję nie rozsyłać żadnych reklam – tylko treści z tego bloga lub ich szersze omówienie.

Dziękuję za uwagę i zapraszam gorąco do lektury bloga.

Miłego dnia!

Michał

Zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o oszczędzaniu pieniędzy. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!