Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Prezent na mikołajki: 500-stronicowy eBook „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom III”

przez Michał Szafrański dodano 6 grudnia 2015 · 35 komentarzy

eBook WNOP Tom III

Petarda inspiracji, historie życiem pisane, konkretne wskazówki finansowe i nie tylko – to najlepsze podsumowanie treści tego eBooka.

Czekałem z premierą tego eBooka do mikołajek. Już po raz trzeci udostępniam Wam zapis kolejnych dwudziestu odcinków podcastu „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy”. Wszystkie transkrypty zostały połączone w jedną książkę w formatach PDF, MOBI i EPUB.

Na 490 stronach znajdziecie szeroki przekrój tematów. Jest sporo o finansach osobistych, m.in. świetna rozmowa z Dorotą Zawadzką o tym, jak uczyć dzieci finansów, podpowiedzi dotyczące kredytów hipotecznych, a także wskazówki i historie dotyczące wychodzenia z długów. Ale jest również sporo tematów nie związanych bezpośrednio z finansami dotyczących przedsiębiorczości, stylu życia, produktywności, rozwoju osobistego, a także blogerskiego warsztatu.

Całość dostępna dla Was całkowicie bezpłatnie – jako prezent mikołajkowy. O tym jak wydać ebook opowiem przy innej okazji.

Miłej lektury.

Wszystkiego najlepszego!

Ten eBook dedykuję wszystkim odważnym marzycielom. Osobom, które nie akceptują status quo, czyli stanu zastanego. Tym kobietom i mężczyznom, którzy gotowi są kwestionować prawidła konsumpcyjnego stylu życia, słuchać siebie i odważnie podążać za głosem swojego serca, kierując się własnym zdrowym rozsądkiem i stale podnosząc swoje kwalifikacje do bycia dobrym, szczęśliwym i spełnionym człowiekiem.

Powodzenia!

Zobacz także: eBook mający 420 stron, warsztaty dla blogerów i inne prezenty na moje urodziny

Zasady dystrybucji eBooka

Zanim podam Wam linki do pobrania książki, to chciałbym przedstawić kilka informacji natury formalnej:

  1. eBook jest udostępniany całkowicie bezpłatnie i to się nie zmieni.
  2. To, że otrzymujecie eBook za darmo, nie oznacza, że można z nim robić wszystko co zechcecie. Przypominam, że publikacja ta chroniona jest moimi prawami autorskimi.
  3. Śmiało możecie udostępniać tę książkę w niezmienionej postaci: przesyłać pliki PDF, MOBI, EPUB np. za pośrednictwem e-maila czy w inny sposób. Nie stwarzam w tym zakresie żadnych ograniczeń.
  4. Zabronione jest jednak publikowanie eBooka na innych stronach internetowych, a w szczególności czerpanie z tego tytułu jakichkolwiek korzyści (pobieranie opłaty, udostępnianie go w zamian za coś itp.). Nie wyrażam zgody na takie wykorzystanie mojego dzieła.
  5. Jeśli będziecie chcieli udostępnić komuś ten lub poprzednie eBooki, to najlepszym sposobem poza wysłaniem plików jest po prostu podanie bezpośredniego linku do tego artykułu.

Pobierz eBook „WNOP Tom III”

Poniżej zamieściłem linki do pobrania różnych wersji eBooka. Wystarczy, że klikniesz link prawym przyciskiem myszki i wybierzesz “Zapisz link jako…”.

Dwa starsze tomy eBooka znajdziecie tutaj:

Czytaj także: Patent dla super-oszczędnych, czyli jak wspierać WOŚP nie wydając ani grosza – za darmo

Wspieram program dożywiania dzieci Pajacyk

Ten eBook jest moim podziękowaniem i prezentem dla Was. Nie oczekuję niczego w zamian. Wystarczy mi sam fakt, że będziecie zadowoleni i być może lektura tej książki pomoże Wam wprowadzić pozytywne zmiany w Waszym życiu.

PajacykJeśli jednak będziecie odczuwali potrzebę rewanżu, to proszę Was bardzo o jej ukierunkowanie na wsparcie Pajacyka. Nieustająco wspieram ten program i będę bardzo wdzięczny za każdą złotówkę (lub regularne klikanie w brzuszek na stronie Pajacyka).

Jak pomóc najprościej? Przelewem bezpośrednio na konto akcji. Jeśli zrobicie go z tytułem JOP Pajacyk, to Polska Akcja Humanitarna poinformuje mnie jaka kwota wpłynęła na konto i będę mógł na bieżąco informować Was o efektach pomocy. Na chwilę obecną jest to 4669 ufundowanych posiłków (każdy z nich kosztuje średnio 4 zł). Mój tegoroczny cel to 10 tysięcy i dużo nam jeszcze do niego brakuje…

Chcesz pomóc dzisiaj? Zrób proszę przelew na dowolną kwotę na to konto:

  • Polska Akcja Humanitarna, ul. Szpitalna 5 lok. 3, 00–031 Warszawa
  • Bank: BPH S.A.
  • Numer konta: 66 1060 0076 0000 3210 0014 7020
  • Tytuł przelewu: JOP Pajacyk

Numer konta możecie zweryfikować na tej stronie. A zawsze aktualne informacje na temat naszego, blogowego wsparcia dla Pajacyka znajdziecie na tej stronie.

Pomóż mi wypromować eBook

Wielokrotnie powtarzam występując na różnych konferencjach, że nie jest sztuką coś wyprodukować. Prawdziwą sztuką jest z tym dotrzeć do osób, które mogą być zainteresowane naszą twórczością.

I dlatego mam do Ciebie prośbę: jeśli pochwalasz to co robię, to pomóż mi proszę w dystrybucji tego eBooka. Oczywiście o ile uznasz, że warto. Poniżej znajdziesz kilka gotowych treści, którymi możesz podzielić się na Twitterze. Można także skorzystać z przycisków po lewej stronie artykułu i udostępnić informację w innych serwisach społecznościowych.

[ctt title=”Michał @szaffi zaszalał i udostępnił nowy eBook \’Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom III\’. Pobierz za darmo: http://ctt.ec/lQUd6+” tweet=”Michał @szaffi zaszalał i udostępnił nowy eBook ‚Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom III’. Pobierz za darmo: http://ctt.ec/lQUd6+” coverup=”lQUd6″] [ctt title=”Blisko 500 stron inspiracji finansowej i nie tylko w darmowym eBooku od @szaffi – http://ctt.ec/Oyfc7+” tweet=”Blisko 500 stron inspiracji finansowej i nie tylko w darmowym eBooku od @szaffi – http://ctt.ec/Oyfc7+” coverup=”Oyfc7″] [ctt title=”Świetny prezent na mikołajki aktualny przez cały rok – bezpłatny eBook od @szaffi http://ctt.ec/aUx8p+” tweet=”Świetny prezent na mikołajki aktualny przez cały rok – bezpłatny eBook od @szaffi http://ctt.ec/aUx8p+” coverup=”aUx8p”] [ctt title=”490 stron, 20 rozmów, tona inspiracji. Całość za darmo w eBooku od @szaffi dla #Pajacyk. Warto! http://ctt.ec/l2hJt+” tweet=”490 stron, 20 rozmów, tona inspiracji. Całość za darmo w eBooku od @szaffi dla #Pajacyk. Warto! http://ctt.ec/l2hJt+” coverup=”l2hJt”]

Zamieszczam także kilka grafik. Śmiało używajcie ich bez ograniczeń, jeśli np. zdecydujecie się wspomnieć o eBooku na Waszych blogach itp.

Bardzo, ale to bardzo dziękuję za wszelką pomoc i życzę miłej lektury.

Sprawdź również: Więcej niz oszczędzanie pieniędzy

Ruszają zapisy na JOPlive Katowice!

Przypominam, że 6 grudnia o 12:00 ruszają zapisy na spotkanie z cyklu JOPlive Tour w Katowicach, które odbędzie się w czwartek 14 stycznia 2016 r.

Radzę nie zwlekać z rejestracją. Jak pokazuje praktyka poprzednich spotkań 400 miejsc to wcale nie jest dużo. 😉

Opis cyklu JOPlive Tour znajdziecie tutaj, a zapisy na spotkania możliwe są na tej stronie. Zapraszam!

 

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 35 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Hubert Grudzień 6, 2015 o 08:08

Wielkie dzięki, Michał! Czasem łatwiej jest znaleźć interesujący nas fragment w transkrypcie niż odsłuchując cały odzinek.
Przy okazji chciałbym podziękować za wspaniałe spotkanie w Lublinie! I za poradę dotyczącą studiów. 🙂

Odpowiedz

krystian Grudzień 6, 2015 o 11:38

cóż to za porada?

Odpowiedz

Artur Grudzień 6, 2015 o 08:17

Dziekuję!

Odpowiedz

Beata Redzimska Grudzień 6, 2015 o 08:56

Michal, ale fajny prezent na Mikolajki. Pozdrawiam serdecznie Beata

Odpowiedz

Grzegorz Deuter Grudzień 6, 2015 o 11:05

Wyprzedziłaś mnie, bo dokładnie tak samo chciałem napisać – dobra robota Michał! 🙂

Odpowiedz

Michał Grudzień 6, 2015 o 09:42

Dzięki 🙂

Odpowiedz

Damian Grudzień 6, 2015 o 09:54

Bardzo miło będzie wrócić do Twoich rozmów jeszcze raz 😉

Odpowiedz

Adam Grudzień 6, 2015 o 10:01

Michał, Twoje podcasty są super i bardzo się cieszę, że są dostępne również w postaci transkryptów – ta forma jest dla mnie zdecydowanie wygodniejsza. 🙂

Odpowiedz

Oszczędnicka Grudzień 6, 2015 o 10:02

Mikołaj jest chyba przeszczęśliwy, że go wyręczyłeś 6 grudnia 🙂
Dzięki wielkie za to, że dzielisz się tak hojnie swoją wiedzą i ułatwiasz dotarcie do niej!

Odpowiedz

Ewa Grudzień 6, 2015 o 10:04

Dziękuję za prezent! Już ściągnęłam, udostępniłam na FB, będę czytać do poduszki. Staram się, czerpię inspiracje, czytam, słucham, powoli ogarniam swoje finanse. Dzięki!

Odpowiedz

Michał Grudzień 6, 2015 o 10:15

Wielkie dzięki za prezent. 200 lat dla babci 🙂

Odpowiedz

Artur Grudzień 6, 2015 o 10:19

Wielkie dzięki. A jednak coś znalazłem w bucie…

Odpowiedz

Ala Grudzień 6, 2015 o 10:34

Bardzo dziękuję, zdecydowanie jestem z starszego pokolenia, które woli czytać, niż słuchać czy oglądać!

Odpowiedz

Janusz Grudzień 6, 2015 o 10:43

Cenne kompendium wiedzy i doświadczeń. Na pewno się przyda.

Odpowiedz

Iza Grudzień 6, 2015 o 11:44

Wielkie dzięki Michał!! 🙂

Odpowiedz

vagabundo del mundo Grudzień 6, 2015 o 12:13

dzię-ku-je-my! 🙂 miłego mikołjkowego dnia 🙂

Odpowiedz

Ewelajna Grudzień 6, 2015 o 13:55

Dziękujemy:)

Odpowiedz

Robert Grudzień 6, 2015 o 14:27

Byłem przekonany, że w tym roku, jak i w poprzednim Mikołaj do mnie nie przyjdzie. A tu proszę, taka niespodzianka.
Dziękuję.

Odpowiedz

Ira Grudzień 6, 2015 o 14:53

Dziękuję 🙂
Serdecznie pozdrawiam!

Odpowiedz

Aleksandra Grudzień 6, 2015 o 21:11

Dzięki za prezent 😉 i przypomnienie o PAJACYKU!!! Pozdrawiam Cię.

Odpowiedz

Tomek Grudzień 6, 2015 o 21:32

Takie mikołajki to ja rozumiem. Ściągam i zabieram się do lektury, bo nie każdy podcast miałem okazję wysłuchać. Lektura na długie jesienno-zimowe wieczory, bo z pewnością nie „na wieczór”. 😉

Odpowiedz

Katarzyna Grudzień 6, 2015 o 21:39

Wielkie dzięki Michołaju 🙂

Odpowiedz

Kasia Grudzień 6, 2015 o 22:23

Dzięki za e-book, pozdrawiam mikołajkowo

Odpowiedz

Iwona Grudzień 7, 2015 o 08:58

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Ewa Burzyńska Grudzień 7, 2015 o 09:28

Również dziękuję za prezent, naprawdę się przyda 🙂 Czekam na więcej podcastów i finansowych informacji.

Odpowiedz

Patryk Wójcik Grudzień 7, 2015 o 10:38

Cześć Michał, dzięki za ten trud pracy, który wkładasz w edukację finansową swoich czytelników. Choć przyznam, że moim zdaniem ważniejsze jest to, że tak wielu ludzi inspirujesz do działania i pokazujesz, że można. Da się, tylko trzeba chcieć i włożyć w to serce i kawał pracy – takie przesłanie odczytuje od Ciebie od dawna. Sam korzystam z tej inspiracji, założyłem własną firmę i próbuję ją stale rozkręcać. Właśnie takich ludzi jak Ty, życzę wszystkim aby spotykali w swoim życiu:) Pozdrawiam Patryk Wójcik.

Odpowiedz

Piotr Grudzień 7, 2015 o 10:57

No prawdziwy miodek i ponowny ukłon z podziękowaniem za obecność Twą w Lublinie.

Odpowiedz

magdalena Grudzień 7, 2015 o 13:08

Dziękuję 🙂

Odpowiedz

basterek Grudzień 7, 2015 o 19:33

Dziękuję Michale ….pozdrawiam

Odpowiedz

JustynaG Grudzień 9, 2015 o 21:32

Dziękuję 🙂
Aha, wprowadziłam nowy „nawyk” w domu. Każdy z nas „Dużych” rozpoczyna dzień klikając w Pajacyka (czy to w domu, czy w pracy), a dzieciaki klikają na krótko przed spaniem.
I jest super. Kolejny dobry nawyk. Dużo dobrej energii …
Przy tym dobro leci w kosmos :))) by tym samym zmniejszyć zawartość kieszeni sponsorów i napełnić brzuszki dzieciakom.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 9, 2015 o 22:00

Hej Justyna,

Suuuper! Dzięki wielkie!

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Grudzień 11, 2015 o 21:31

Dopiero teraz miałem okazję pobrać i sprawdzić. Czekam na nowe podcasty. Pozdrawiam serdecznie, Michał

Odpowiedz

Kasia Grudzień 12, 2015 o 19:41

Bardzo dziękuję za prezent 🙂
Od niedawna czytam, słucham, oglądam Twojego bloga i przyznam, że bardzo zmotywowałeś mnie do tego, abym reaktywowała swojego bloga o ubezpieczeniach. Dałeś mi również inną perspektywę pisania o „ciężkich” tematach.
Bardzo dziękuję za Twoje ogromne serce, jakie dajesz w Swoich artykułach.
Pozdrawiam i czekam na kolejny wpis 🙂
Kasia

Odpowiedz

Adam Grudzień 15, 2015 o 13:30

Wow, ale rozbudowane źródło informacji, że też udostępniasz takie rzeczy zupełnie bezpłatnie 😀

Odpowiedz

Jan Piotr Maj 19, 2023 o 15:28

Witam Serdecznie Panie Michale,

bardzo wyczerpujacy opis materialu, kosztowalo na pewno sporo energii.

Pozdrawiam Jan Piotr

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: