Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Bezpłatny eBook „Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom I” – ponad 320 stron inspiracji

przez Michał Szafrański dodano 17 lutego 2014 · 74 komentarze

Bezpłatny ebook

Dzisiaj – 17 lutego – są moje urodziny. Pierwsze, które świętuję jako pełnoetatowy bloger. I chciałbym przy tej okazji zrobić coś dobrego dla dwóch osób potrzebujących pomocy.

Postanowiłem uczcić moje urodziny w nietypowy sposób – przekazując Ci w prezencie eBook zawierający zapis treści wszystkich opublikowanych dotychczas odcinków podcastu. 20 odcinków, blisko 18 godzin nagrań, ponad 320 stron transkryptu.

Wszystko, czym dzieliłem się dotychczas w tematach zakupu mieszkań, produktywności, pracy dodatkowej, inwestowania w ramach Elementarza Inwestora, taniego podróżowania po świecie, a także pasji, blogowania jako pasji i zarabiania na blogach.

Bezpłatny eBook na wszystkie czytniki

eBooka udostępniam bezpłatnie – podobnie, jak dotychczas transkrypty pojedynczych odcinków. Wierzę jednak, że w takiej zbiorczej formie, będą dla Was przydatne.

Linki do pobrania książki znajdziesz na końcu tego artykułu.

Ta książka dostępna jest w trzech formatach: PDF – do czytania na komputerach, oraz EPUB i MOBI, które powinny bezproblemowo otwierać się na wszystkich czytnikach eBooków.

Dla formalności muszę powiedzieć, że publikacja ta chroniona jest moimi prawami autorskimi, ale zachęcam do jej udostępniania w niezmienionej postaci innym osobom. Najlepiej podawać bezpośrednio link do tego artykułu – https://jakoszczedzacpieniadze.pl/wnop-ebook – bo to właśnie tutaj będę udostępniał jej zaktualizowane wersje (cały czas wprowadzam poprawki).

Jeśli uznasz tę książkę za wartą chociażby symbolicznego rewanżu, to mam do Ciebie prośbę: poniżej zamieszczam krótkie historie Asi i Kamila, którzy potrzebują naszej pomocy i ucieszą się z darowizny na dowolną kwotę. Może to być zarówno darowizna bezpośrednia, jak i niekosztujące Cię absolutnie nic przekazanie 1% Twojego podatku przy rozliczaniu rocznego zeznania PIT. Jeśli nie możesz się zdecydować, którą osobę wybrać, to po prostu przelej po 10 zł dla Asi i Kamila.

Dzisiaj te osoby potrzebują Waszej pomocy dużo bardziej niż ja.

Czytaj także: eBook mający 420 stron, warsztaty dla blogerów i inne prezenty na moje urodziny

Asia Czapla

Asia urodziła się tego samego dnia co ja – też ma urodziny 17 lutego. A przy tym jest dokładnie 17 lat młodsza i też prowadzi bloga. Ciekawy zbieg okoliczności, prawda?

Ta zbieżność dat i historia Asi, przekazana mi przez jej kolegę Rafała, sprawiła, że zabrałem się za przygotowanie tego eBooka.

Asia Czapla

Asia od urodzenia choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). Zdiagnozowano u niej I stopień choroby, czyli niestety najcięższy. Jednak każdy organizm, nawet z tym samym stopniem, przechodzi tę chorobę bardzo różnie. Asia przez 20 lat żyła praktycznie normalnie, chodziła do szkoły, zdała maturę, miała przyjaciół, rozrywki, była pełna życia. Prawie nie odczuwała tego, że jest chora.

Jednak życie Asi zmieniło się o 180 stopni. Nie jest już w stanie sama oddychać, ma respirator, porusza się na wózku. W związku z tym pojawiło się wiele dodatkowych kosztów związanych z zakupem soli fizjologicznych, leków i urządzenia odsysającego wydzielinę z płuc. Jako osoba niepełnosprawna ma bardzo niewielką rentę.

Asia dzielnie walczy ze swoją chorobą, pracuje (zdalnie) jako analityk internetowy w firmie Łmeat – Łuków S.A. Prowadzi także swojego bloga ACZkolwiek – kocham życie.

Dodatkowe informacje: profil Joanny Czapli na stronie Fundacji AVALON.

Jak możesz pomóc Asi?

Asi można pomóc na dwa sposoby:

1. Przekazując 1% podatku przy rozliczaniu rocznego PIT-u:

 • Wpisz Numer KRS: 0000270809
 • Wpisz Cel szczegółowy 1%: Joanna Czapla, 773

2. Przekazując darowiznę w dowolnym momencie na konto fundacji wspierającej Asię i bę-dącej OPP (darowiznę na Organizację Pożytku Publicznego można odliczyć od podatku):

 • Przelew lub przekaz pocztowy na:Fundacja AVALON – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym ul. Mikołaja Kajki 80/82/1, 04–620 Warszawa
 • Numer konta: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
 • Tytuł wpłaty: Joanna Czapla, 773

Sprawdź również: Prezent na mikołajki: 500-stronicowy eBook “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom III”

Kamil Sikora

Kamil też ma urodziny w lutym – już w najbliższą niedzielę. Kończy właśnie 14 lat i jest synem Czytelnika mojego bloga. Jest także rówieśnikiem mojego syna.

Kamil Sikora

Pomimo wysiłków rodziców i licznych wizyt w szpitalach, do dzisiaj nie udało się ustalić, co jest przyczyną choroby Kamila. Wiadomo tylko, że jego kora mózgowa zanika.

W efekcie Kamil jest bardzo opóźniony w rozwoju, nie mówi, jest dzieckiem leżącym i musi być karmiony przez PEG – specjalną rurkę-sondę wpuszczoną bezpośrednio do żołądka.

Dodatkowo Kamil cierpi na padaczkę lekoodporną i dlatego jest na specjalnej diecie bezwęglowodanowej (dieta ketogenna), gdzie każdy gram składnika żywnościowego musi być dokładnie ważony. Dzięki tej diecie Kamil ma mniej ataków padaczki niż kiedyś. Ich liczba spadła z 30-stu dziennie do trzech dziennie, a nawet są dni, że nie ma ich w ogóle. Kamil jest wtedy bardziej kontaktowy i uczestniczy czynnie w rehabilitacji ruchowej.

Pomimo tych dolegliwości, Kamil jest dzieckiem bardzo pogodnym. Jego rodzice robią wszystko co w ich mocy, aby każdy przepracowany dzień mógł zaprocentować w przyszłości. By podobnie jak kiedyś Kamil mógł być choć trochę samodzielny (kiedyś chodził w chodziku, samodzielnie siedział, śmiał się w głos, a także potrafił okazać swoje niezadowolenie).

Niestety liczba potrzeb jest ogromna: sprzęt ortopedyczny, rehabilitacja, leki, środki higieny i pielęgnacyjne.

Dodatkowe informacje: profil Kamila Sikory na stronie Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”.

Jak możesz pomóc Kamilowi?

W przypadku Kamila podaję trzy sposoby pomocy – także pomocy bezpośredniej na konto jego Mamy. Niestety dla Kamila, środki na jego pomoc, z 1% przekazywanego w PIT-ach za 2012 r., już się wyczerpały. Pieniądze przekazywane wraz z rozliczeniem PIT za rok 2013, trafią do rodziców Kamila dopiero pod koniec 2014 r. Wszelkie darowizny bezpośrednie pomagają na bieżąco pokryć niemałe koszty życia codziennego chłopca. Zainteresowanych zachęcam do bezpośredniego kontaktu z Mamą Kamila.

Pomóc można na trzy sposoby:

1. Przekazując 1% podatku przy rozliczaniu rocznego PIT-u:

 • Wpisz Numer KRS: 0000037904
 • Wpisz Cel szczegółowy 1%: 13147 Sikora Kamil

2. Przekazując darowiznę w dowolnym momencie na konto fundacji wspierającej Kamila i będącej OPP (darowiznę na Organizację Pożytku Publicznego można odliczyć od podatku):

 • Przelew lub przekaz pocztowy na:Fundacja Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”
 • Numer konta: 15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
 • Tytuł wpłaty: 13147 – Sikora Kamil – darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

3. Przekazując bezpośredni datek w dowolnym momencie na konto Mamy Kamila (tej darowizny NIE można odliczyć od podatku):

 • Przelew dla: Katarzyna Sikora
 • Bank: ING Bank Śląski
 • Numer konta: 88 1050 1285 1000 0022 1492 8497
 • Tytuł wpłaty: Darowizna dla Kamila

Bardzo Wam dziękuję!

Za każdą pomoc okazaną Asi i Kamilowi – po prostu bardzo serdecznie dziękuję.

Dziękuję również tym osobom, które wspierały mnie swoimi radami przy opracowywaniu tego eBooka, wszystkim zaangażowanym doradcom i Bazylii, Ariadnie, która zrobiła mi sesję fotograficzną oraz Maćkowi, który stworzył wizualizację 3D książki widoczną na początku artykułu.

Zapraszam Cię do lektury mojego eBooka i mam nadzieję, że bardzo pozytywnie wpłynie on na Twoje finanse.

Pobierz bezpłatnego eBooka “Więcej niż oszczędzanie pieniędzy – Tom I”

Poniżej zamieściłem linki do pobrania różnych wersji eBooka. Wystarczy, że klikniesz link prawym przyciskiem myszki i wybierzesz “Zapisz jako…”.

Mam do Ciebie prośbę: jeśli pochwalasz to co robię i chcesz pomóc mi w dystrybucji tego eBooka, to kliknij poniższy przycisk i podziel się informacją o nim na Facebooku i Twitterze. Za ten gest pokażę Ci kilka zdjęć z prywatnej kolekcji 😉 Z góry dziękuję.

A jeśli masz taką możliwość i chciałbyś zamieścić gdzieś link do tego eBooka, to może przydadzą Ci się wizualizacje okładki książki w 2D i 3D:

Dzięki wielkie za wszelką pomoc i do usłyszenia! Ja spróbuję nieco odpocząć w najbliższych dniach (ferie!) więc może tu być nieco cicho w tym i przyszłym tygodniu. A tymczasem idę świętować urodziny 🙂

Miłego dnia!

Zobacz także: Na czym polega dobroczynność

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 70 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Jo-Aśka Luty 17, 2014 o 09:29

Wszystkiego najlepszego! Dla Ciebie, Joasi i Kamilka 🙂

Odpowiedz

Magda (finansenaobcasach.info) Luty 17, 2014 o 09:32

Ooo, dzięki za kawał dobrej roboty! I że pomyślałeś o „czytnikowcach”, już pobieram na swojego Kindle’a. Zaraz pójdzie info na moim fan page’u o finansach.

Powodzenia!

Odpowiedz

Piotr Górnicki Luty 17, 2014 o 09:46

Michał, wszystkiego najlepszego i oby tak dalej (a najlepiej jeszcze lepiej)!

Odpowiedz

Krzysztof Luty 17, 2014 o 09:50

Brzmi ciekawie. Niektórzy wolą czytać inni wolą słuchać:)

Odpowiedz

Zulu Luty 18, 2014 o 17:23

Ja już wszystkie przesłuchałem, słuchanie podcastów w drodze do pracy to już nieprzezwyciężalny nawyk. Ale zauważyłem, że podczas czytania jestem w stanie bardziej się skoncentrować na treści i łatwiej sobie treść przyswajam (więcej pamiętam). Ebook ściągnąłem bo chce dokładnie zapoznać się z transkrypcją podcastu o planowaniu celów, był bardzo dobry.

Odpowiedz

Piotr Luty 17, 2014 o 09:57

Michale,

Wszystkiego najlepszego! Żyj i pisz nam 100 lat!

Odpowiedz

Radca prawny Luty 17, 2014 o 09:58

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin!
Czytelnicy bloga dziękują za dotychczasowe zaangażowanie i życzą dalszych sukcesów 🙂

Odpowiedz

Artur Luty 17, 2014 o 09:59

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Świetny pomysł z ebookiem.

Odpowiedz

Renata Luty 17, 2014 o 09:59

Kawał dobrej roboty, gratulacje:) Życzę siły w realizacji kolejnych twórczych zamierzeń.

Odpowiedz

Mamiczka Luty 17, 2014 o 10:00

Wszystkiego dobrego!!

Odpowiedz

Andrzej Luty 17, 2014 o 10:14

Michale wszystkiego najlepszego z okazji urodzin duzo zdrowia i przedewszystkim ZDROWIA
milych ferii
i dziekuje za udostepnienie eBooka
pozdrawiam serdecznie
Andrzej

Odpowiedz

TOMASZ Luty 17, 2014 o 10:23

Udane Urodziny 🙂 Wszystkiego Dobrego 🙂

Odpowiedz

Piotr Luty 17, 2014 o 10:30

Najlepszego z okazji urodzin. Wytrwałości i dużo pomysłów. Pozdrawiam

Odpowiedz

Mirek Skwarek Copywriter Blog Luty 17, 2014 o 10:31

Świetnie, bardzo obszerny materiał. Najważniejsze żeby nie zachomikować i natychmiast przeczytać. Dodatkowo bardzo stylowa okładka. Dzięki Michał.

Odpowiedz

piotrb Luty 17, 2014 o 10:41

Dziękuję bardzo i życzę wszystkiego dobrego !
na pewno pomogę i na pewno przeczytam.

czekamy na następną część

Odpowiedz

Beata Luty 17, 2014 o 10:45

Michał wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Super blog , niesamowite historie, bardzo przydatne informacje dla oszczędzania i inwestowania, ogrom pracy , wszystko pięknie prawie w pigułce, życzę Ci dalszych sukcesów oraz siły , aby prowadzić ten blog . Pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Asia Luty 17, 2014 o 11:05

Udanych, radosnych urodzin, szczęścia w życiu, powodzenia w pracy i otrzymywania takiej samej wdzięczności i dobroci od ludzi 🙂

DZIĘKUJĘ za pomoc, za serce i za zainteresowanie!

Odpowiedz

Patryk Luty 17, 2014 o 11:07

Widać, że wszystko co robisz, jest poprzedzone większym planem. Gratuluję wizji, planu działania, dyscypliny. Wielki plus za to co robisz. P.S. Cenię Twojego bloga 🙂

Odpowiedz

Viola Luty 17, 2014 o 11:18

życzę sto lat i gratuluję pomysłu

Odpowiedz

Kamil Luty 17, 2014 o 11:22

Najlepszości 🙂

Odpowiedz

Emilia Luty 17, 2014 o 11:22

Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń 🙂

Odpowiedz

Anna Luty 17, 2014 o 11:30

Wszystkiego najlepszego!
Niech to co nieprzewidywalne i nie poddające się kontroli układa Ci się samo jak najlepiej. Całą resztą doskonale zajmujesz się sam:)
Niech jakość treści rośnie i przynosi Ci coraz większą satysfakcję. Niech czytelnicy nie lenią się ale dalej dają Ci feedback, którego potrzebujesz (nie tylko słodzenie, ale konstruktywne wskazówki).
Niech Ci się dalej chce: pokazywać co wiesz i dzielić się z potrzebującymi pomocy.

Wierna czytelniczka pozdrawia z Brukseli:)

Odpowiedz

Łukasz Luty 17, 2014 o 11:39

Najlepszegooooooo!!!:-D

Odpowiedz

Joanna Wiśniewska Luty 17, 2014 o 11:41

Michał, jesteś niesamowity. Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin. (Po cichu dodam, że swoje miałam dwa dni temu). Chętnie wesprę swoją imienniczkę i Kamila. Kwoty niewielkie ale z serca dane. Pozdrawiam

Odpowiedz

Joanna (MiFufu) Luty 17, 2014 o 11:53

Michał,
Z niezmiennym podziwem, dopinguję każdemu Twojemu przedsięwzięciu. Ogromnie się cieszę z książki. Dziękuję. Najlepszego urodzinowo. Serdeczności.

Odpowiedz

Jacek Pastuszko Luty 17, 2014 o 12:03

Michale,
Nie będę się rozpisywał na temat tego czego Ci życzyć. Powiem tylko, żeby spełniło się to wszystko co wymarzysz i zaplanujesz
To co robisz jest bezcenne. Dziękuję za ebooka.
Pozdrawiam serdecznie,
Jacek

Odpowiedz

Sebastian Puszczewicz (Szczepan) Luty 17, 2014 o 12:14

Tak jak pisałem informacja poszła wszystkimi kanałami. Powinieneś jeszcze zrobić trailer. Można by wtedy wrzucać na YT.
Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Odpowiedz

Monika Luty 17, 2014 o 12:27

Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie mogłam niestety pomóc wcześniej – ale teraz udostępniam, gdzie się da 🙂

Odpowiedz

aneta Luty 17, 2014 o 12:30

wszystkiego naj 🙂

Odpowiedz

Kasia Luty 17, 2014 o 12:39

Wszystkiego najlepszego, Michał! Dziękuję bardzo za ebooka i życzę Ci wspaniałych urodzin! 🙂

Odpowiedz

BrideToBe Luty 17, 2014 o 12:42

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) Od niedawna prowadzę sama budżet domowy i powiem szczerze, że każde rady się przydadzą;) Dlatego na pewno będę odwiedzała częściej Twój Blog~!

Odpowiedz

Iwa Luty 17, 2014 o 12:42

Szanowny Michale, zycze Ci z okazji urodzin wszystkiego dobrego, przede wszystkim zdrowia, pomyslnosci i wielu nowych pomyslow.
Bardzo mi sie podoba to co robisz i jak to robisz.
Sciskam urodzinowo
Iwa

Odpowiedz

Marek Luty 17, 2014 o 13:47

Krótko zwięźle i na temat NAJLEPSZEGO MICHAŁ!

Odpowiedz

Pavelo Luty 17, 2014 o 13:52

Wszystkiego najlepszego, sukcesów i „takich tam” życzę i pozdrawiam 😉

Odpowiedz

Lidka Luty 17, 2014 o 14:03

Sto lat w zdrowiu,dużo sił na nowe pomysły i spełnienia marzeń!!!

Odpowiedz

zelikowska Luty 17, 2014 o 14:20

120 lat życia pełnego błogosławieństw dla Ciebie 🙂
Fajnie, że udostępniłeś ebook dla wszystkich i że chcesz pomagać innym 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Luty 17, 2014 o 14:22

Michał 🙂 Z całego serca: Wszystkiego najlepszego!! Oby „TO COŚ” Cię nigdy nie opuściło 🙂

Odpowiedz

Oczekująca Luty 17, 2014 o 14:55

100 lat, 100 lat i miliona UU!

Ale przede wszystkim zdrowia, miłości i spełnienia 🙂

Odpowiedz

Magdalaena Luty 17, 2014 o 15:11

Wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz

Agata N Luty 17, 2014 o 15:16

miło spotykac miłych ludzi, świat od razu wygląda inaczej:) serdeczne życzenia urodzinowe i podziekowanie za prezent – z okazji Twoich urodzin – dla nas.

Odpowiedz

Paweł Montwiłł Luty 17, 2014 o 16:06

Świetny pomysł! Popieram i przykładam się do tego.

Odpowiedz

ziembor Luty 17, 2014 o 17:26

Najlepszego. 🙂

Odpowiedz

iza Luty 17, 2014 o 17:31

bardzo dziękuję za ebooka!!!

Odpowiedz

Krystyna Luty 17, 2014 o 19:04

Michale! Z okazji Twoich Urodzin wiele mam dla Ciebie życzeń, każde najważniejsze i nie wiem które wymienić jako pierwsze. Więc niech wszystkie się spełniają od razu za jednym zamachem.
Masz otwarte serce dlatego Ci się darzy, spełniają się Twoje plany. Wchodzisz na orbitę sukcesu. Otwierasz oczy i serca. Jakże się cieszę że Cię poznałam.
Ebooka nie czytałam ale przeczytam dziękuję Ci.

Odpowiedz

Agata Luty 17, 2014 o 19:56

MOŻE TO ZBYT POSPOLITE MÓWIĄC WSZYSTKIEGO NAJ !!!!!!!ALE TO CO ROBISZ DLA NAS CZYTELNIKÓW ORAZ KASI I KAMILA PORUSZA SERCA

Odpowiedz

karolina Luty 17, 2014 o 20:04

Drogi Michale!
Spełnienia marzeń. pozdrawiam urodzinowo.
karolina

Odpowiedz

Sebastian W. Luty 17, 2014 o 21:44

Wszystkiego najlepszego Michale!

Odpowiedz

sylwia Luty 17, 2014 o 22:52

zycze samych sukcesów Michale :), dziekuje Ci za ebooka

Odpowiedz

funboy Luty 18, 2014 o 00:35

Wszystkiego najlepszego.
Nastepny wpis o tym jak tanio zorganizowac impreze urodzinowa / slub / wesele … ?;)

Odpowiedz

Remigiusz - blog Oszczędzanie Luty 18, 2014 o 00:56

Witaj Michał!

Swojego czasu wysyłałem Ci link to wpisu Asi na Racjonalnym Oszczędzaniu,

http://racjonalne-oszczedzanie.blogspot.com/2014/02/praca-zdalna-szansa-dla-osob.html

pt. Praca zdalna – szansa dla osób niepełnosprawnych.

Nie zwykłem tu linkować wpisów na moich blogach, jednak myślę, że w tym przypadku warto wspomnieć o tym wartościowym wpisie Koleżanki.

Pozdrawiam,

Odpowiedz

Andy Luty 18, 2014 o 06:27

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i dużo, dużo zdrowia.

Odpowiedz

Gosia Luty 18, 2014 o 08:51

Ogromna wdzięczność Michale za włożoną w cały blog i ebooka pracę. Będę ciągle powtarzać, że od kiedy znalazłam Twój blog moje życie się zmieniło 🙂

Najlepszego i kolejnych sukcesów!

Odpowiedz

Organizatorka wesel Luty 18, 2014 o 09:41

Jestem Twoją czytelniczką/słuchaczką dopiero od miesiąca więc wszystkich podcastów jeszcze nie przesłuchałam. Taki ebook idealnie mi pasuje. Nadrobię zaległości podcastowe. Szkoda, że dopiero dziś przeczytałam ten wpis. PIT już wczoraj poleciał do US i miałam dylemat komu 1% przekazać.

Odpowiedz

Magda (finansenaobcasach.info) Luty 18, 2014 o 09:58

Hej ponownie 😉 Mam nadzieję Michale, że się nie obrazisz, ale chciałabym zwrócić uwagę na dwie sprawy:

– na moim Kindle’u (mobi) na początku mam tytułu „Więciej niż oszczędzanie pieniędzy” – taka literówka 😉

– I druga sprawa, bo zauważyłam, że ten błąd pojawia się regularnie… tą i tę – „widzę tę książkę”, „cenię tę wiedzę”, a nie „tą”. Gdybyś szukał korekty do następnych projektów, służę pomocą, w końcu z wykształcenia jestem polonistką.

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Grzegorz Luty 18, 2014 o 10:06

Wszystkiego Najlepszego Michale! Spełnienia marzeń,zdrowia i dużo wytrwałości w realizacji ambitnych planów. Twój blog jest naprawdę świetny, czytam od niedawna i muszę przyznać, że zaczerpnąłem stąd już wiele inspiracji. Jakbyś kiedyś był w Wielkopolsce w Złotowie to serdecznie zapraszam na kawkę i pogaduszki :-), chętnie bym Cię spotkał osobiście.

Odpowiedz

Bogumiła Luty 18, 2014 o 10:15

Serdeczne życzenia urodzinowe! Dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny.
I dzięki za to co piszesz.
Z uporem maniaka namawiam moje młodsze rodzeństwo do czytania Twojego bloga.
(Bloga odkryłam niedawno, ale już dużo się nauczyłam i niestety odkryłam wiele błędów w swoim postępowaniu np. sprzedałam świetnie wynajmującą się kawalerkę, żeby kupić działkę w średniej lokalizacji, pod budowę domu, który ostatecznie nigdy nie powstanie, bo jednak nie stać nas na tę budowę.)

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 18, 2014 o 11:00

Moi drodzy,

Bardzo, bardzo, bardzo mocno dziękuję Wam za wszystkie życzenia, za dzielenie się informacją o eBooku (naliczyłem wczoraj grubo ponad setkę udostępnień na Twitterze i dwa razy więcej na Facebooku, a na pewno nie wszystkie zauważyłem) oraz za pomoc dla Asi i Kamila.

Dostałem też kilkaset maili z życzeniami :))) Serce rośnie. Naprawdę wspaniale jest dla Was pisać 🙂

Dziękuję Wam wszystkim „hurtowo”, ale nie zmniejsza to mojej wdzięczności.

Miłego dnia!

Odpowiedz

Maria W. Luty 18, 2014 o 12:38

Michal ,
choc spoznione ale nie mniej szczere zyczenia pomyslnosci, szczescia i spelnienia marzen i jeszcze zyczenie najwazniejsze – pozostan zawsze takim pozytywnym czlowiekiem jakim jestes, poprostu tak trzymaj !!!

Odpowiedz

karolina Luty 18, 2014 o 15:36

Michale!
Wszystkiego, co w życiu naj! Oby Twe marzenia się spełniały…codziennie.
pozdrawiam
karolina

Odpowiedz

Ania Luty 18, 2014 o 19:13

Wszystkiego Najlepszego!!!

Odpowiedz

Pani Dyrektor Luty 18, 2014 o 23:55

Spóźnione, bo dopiero teraz dopadłam komputer ale szczerze wszystkiego co NAJ! Serdeczne Gratulacje Konkursowe! Trzymam kciuki za podwójny sukces 100% zasłużony, życzę powodzenia i ciągłego rozwoju! Dosłownie same Superlatywy!! ;] Najlepszego jeszcze raz!!

Odpowiedz

*LESZEK* Luty 21, 2014 o 08:38

Hej Michał. Chyba już każdy sciągnął ebook-a. Może jakiś nowy artykuł ? Zmaksymalizowałem już swoje zarobki, zminimalizowałem wydatki i (….) zaczynam się nudzić 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 21, 2014 o 08:46

Hej Leszek,

Ferie mam 🙂 Chciałem wypuścić nowy wczoraj, ale kompletnie mnie z rytmu wybiła informacja o kolejnej nominacji do nagrody w Blog Roku – http://blogroku.pl 🙂

Może dzisiaj uda mi się dokończyć, aczkolwiek dzień mam nieco wypchany 🙂

Miłego dnia!

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 21, 2014 o 19:00

Hej Leszek,

No i nie dam rady już dzisiaj dokończyć kolejnego artykułu. Myślę, że jutro się pojawi.

Miłego weekendu

Odpowiedz

*LESZEK* Luty 21, 2014 o 19:13

Jasna sprawa 🙂 Przyjemnych ferii.

Odpowiedz

Michał Szydło Marzec 2, 2014 o 12:10

Dzięki Bardzo Michale za e-booka
Dobra Robota ! Tak trzymaj!
Pozdrawiam

Odpowiedz

Przemyslaw Styczeń 10, 2015 o 09:00

Wszystkiego naj naj NAJLEPSZEGO panie Michale z okazji urodzin oraz wielkie podziekowania za to ze pomaga pan innym potrzebujacym sam jestem ojcem niepelnosprawnego dziecka wiec wiem jak wazna jest taka pomoc ,dziekuje rowniez za cala prace wlozona w blog z ktorego mozna sie wiele nauczyc i naprawde wiele zaoszczedzic ! Pozdrowienia z podkarpacia 🙂

Odpowiedz

Grażyna Luty 17, 2015 o 16:13

Pomyślności w każdym dniu i dalszych sukcesów 🙂

Odpowiedz

ADAM Luty 17, 2015 o 20:26

🙂 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 POMAGAJ LUDZIOM BO SĄ TEGO WARCI

Odpowiedz

Łukasz Luty 17, 2016 o 22:58

Wszystkiego Najlepszego! 😀

Właśnie obejrzałem filmik z infoShare 2015 i jestem podbudowany. Inspirujesz. Bezinteresowne pomaganie ludziom – to jest to co uważam za konieczne.

Książka pobrana, przelewy poszły.

Dobrej Nocy!

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: