Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

DZIŚ premiera książki „Po prostu kupuj” i spotkanie z autorem oryginału Nickiem Maggiulli

przez Michał Szafrański dodano 17 listopada 2023 · 6 komentarzy

Premiera książki Po prostu kupuj

Wspólnie z Nickiem Maggiulli zapraszamy na 20:00 na LIVE premierowy książki „Po prostu kupuj”.

17 listopada obchodzony jest w Polsce „Dzień bez długów”, którego ideą jest danie pretekstu do lepszego przyjrzenia się swoim finansom osobistym. I to właśnie ten dzień wybrałem na premierę książki „Po prostu kupuj”. To kolejna cegiełka na drodze budowy pełnego bezpieczeństwa finansowego (poprzez oszczędzanie) oraz recepta na gromadzenie majątku (poprzez inwestowanie nadwyżek), który finansować ma życie na emeryturze.

Dziś odbędzie się oficjalna premiera książki online (link do LIVE poniżej). A jeśli chcecie spotkać się ze mną osobiście, to zapraszam za tydzień na pierwsze (i jedyne) spotkanie autorskie na żywo na stadiom PGE Narodowy w trakcie konferencji „Forum Finansów i Inwestycji” (wstęp darmowy po rejestracji). Szczegóły niżej.

Chociaż jeszcze trwa przedsprzedaż, to już teraz #KsiążkaPPK sprzedała się w 9000+ egzemplarzach! DZIĘKUJĘ! Na chwilę obecną – książka jest wysyłana na bieżąco – aż do wyczerpania nakładu (zostało poniżej 1000 sztuk). Zamówiłem już jednak dodruk, który dotrze do mojego magazynu około 4 grudnia. Wysyłki wznowimy po kolejnym podpisaniu wszystkich przedsprzedażowych egzemplarzy – około 6 grudnia – w sam raz, aby książki dotarły do kolejnych zamawiających jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „PO PROSTU KUPUJ” →

Co więcej – książka już trafiła (lub za chwilę trafi) do kilku tysięcy pierwszych nabywców. W sieci zaczynają pojawiać się jej pierwsze recenzje. Do najważniejszych z nich będę linkował poniżej w tym artykule (będzie on aktualizowany).

A teraz – zapraszam serdecznie do udziału w dzisiejszej premierze i sesji pytań i odpowiedzi z Nickiem Maggiulli, autorem oryginalnej książki „Just Keep Buying”.

LIVE: Premiera #KsiążkaPPK – piątek 17.11 o 20:00

Zapraszam Was serdecznie na premierę #KsiążkaPPK, w której weźmie udział autor – Nick Maggiulli.

Nie martwcie się – moja rozmowa z Nickiem została nagrana wcześniej, więc nawet osoby bez znajomości angielskiego wszystko zrozumieją (wideo ma już napisy w języku polskim). Dodatkowo sporą część lajwa poprowadzę po polsku, a jedynie sesja pytań i odpowiedzi (Q&A) będzie częściowo po angielsku (w tych pytaniach / odpowiedziach, które będą kierowane do Nicka).

Dziś, 20:00 na YouTube, Facebooku i LinkedIn. Kliknijcie w logo YouTube w prawym dolnym rogu, aby otworzyć live w nowym oknie na YouTube – tam można będzie zadawać pytania na czasie na żywo.

A jeśli nie uda się Wam być na żywo, to później będziecie mogli obejrzeć nagranie (pod tym samym linkiem).

Spotkanie na Stadionie Narodowym – piątek 24.11 o 18:00

A już za tydzień – w piątek 24 listopada – zapraszam Was serdecznie na spotkanie na PGE Narodowy w trakcie konferencji „ForFin 2023 – Forum Finansów i Inwestycji”. To darmowa konferencja, na która możecie zarejestrować się tutaj:

REJESTRACJA na ForFin 2023 →

W sali żółtej o 18:00 Michał Masłowski poprowadzi rozmowę ze mną zatytułowaną „Dlaczego „po prostu kupuj” to najlepsza strategia dla (prawie) każdego inwestora?” mocno nawiązującą do #KsiążkaPPK.

Po tej rozmowie zaproszę Was na prezentację Artura Wiśniewskiego „Prostota jest ostatecznym osiągnięciem” – jak w ETF-y inwestowałby Fryderyk Chopin?”, po której udamy się na stoisko AtlasETF.pl, gdzie ok. 19:45 rozpocznę wpisywanie imiennych dedykacji do książki „Po prostu kupuj” oraz pozostałych.

Co prawda na miejscu nie będzie sprzedaży książek, ale – możecie cały czas (jeszcze) zamówić książki na stronie i jestem przekonany, że dotrą one do Was jeszcze przed przyszłym piątkiem (przy zamówieniach złożonych do 11:00 – z reguły docierają one w kolejnym dniu roboczym).

Reasumując: jeśli chcecie imienną dedykację, to zachęcam do zostania w piątek dłużej na PGE Narodowy i przyjście około 19:45 na stoisko AtlasETF.pl. Organizatorzy zapewnili mnie, że w piątek na stadionie możemy spędzić dowolną ilość czasu. 👊

Są pierwsze recenzje!

Czy warto kupić książkę „Po prostu kupuj”? O czym dokładnie jest? Dla kogo? O tym pisałem w tym wpisie na blogu.

Na szczęście – nie musicie już polegać wyłącznie na mojej opinii. W internecie zaczynają pojawiać się pierwsze recenzje. Szczególnie polecam Wam przeczytanie recenzji Michała Masłowskiego ze Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych:

W miarę pojawiania się kolejnych – będę tu do nich linkował.

Minirecenzję zamieścił także Jacek Lempart w swoim tweecie:

Recenzja książki Po prostu kupuj

Cóż mogę powiedzieć więcej? Polecam książkę i zapraszam na dzisiejszego lajwa… 🙂

Przypominam, że aż do 30 listopada 2023 r. trwa przedsprzedaż w ramach której nie tylko otrzymacie książkę taniej, ale także z okolicznościową pieczątką z podpisem Nicka i dodatkowo moim odręcznym autografem.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ „PO PROSTU KUPUJ” →

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 6 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Czarek Listopad 17, 2023 o 23:24

Cześć Michał,
Książka właśnie dojechała 😁 od niedzieli ruszam z lekturą 🙂 zapowiada się ciekawie 😁
Jeśli chodzi o transport to też na najwyższym poziomie 👌Dostawa była szybka a książka dobrze zabezpieczona
Pozdrawiam

Odpowiedz

Tomek Listopad 17, 2023 o 23:58

Cześć Michał,
Przeczytałem oryginał. Czym różni się od niego Twoje tłumaczenie? W jednym ze swo

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 20, 2023 o 13:33

Hej Tomek,

Zapraszam do lektury artykułu, a którym dokładnie opisałem różnice między oryginałem i polskim wydaniem:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/ksiazka-o-inwestowaniu-po-prostu-kupuj-przedsprzedaz

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Daniel Listopad 19, 2023 o 18:53

Cześć Michał!
Dziś odebrałem paczkę, niestety jest to prezent i mogę otworzyć go dopiero na święta, ale wiem, że na poza promocyjnej książce również dostałem podpis! Jest to dla mnie niezmiernie ważne 😀.

Bardzo mi miło, dziękuję 😀.

Odpowiedz

Kamila Luty 1, 2024 o 20:28

Czy książka będzie dostępna w wersji elekronicznej?

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 11, 2024 o 12:06

Hej Kamila,

Taki jest plan.

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: