Informacje o nowych artykułach i sposobach oszczędzania pieniędzy prosto na Twój e-mail

    

Czas wypłaty, czyli jak uzupełnić dane do odbioru premii w promocji “Wymarzonego konta”

przez Michał Szafrański dodano 15 maja 2015 · 820 komentarzy

Wymarzone Konto

Rekordowa liczba założonych kont i rekordowa pula premii oczekuje na spełnienie przez Was ostatniego wymogu – uzupełnienie danych do przelewu. Do dzieła!

Dla przypomnienia: w marcu i kwietniu mogliście skorzystać z promocji Comperia Bonus, w ramach której za założenie “Wymarzonego konta” w Raiffeisen Bank można było otrzymać premię w wysokości 55 zł lub nawet 65 zł, jeśli dodatkowo założyliście lokatę na 4%. Promocja cieszyła się gigantycznym zainteresowaniem – dość powiedzieć, że pod wpisem na jej temat zamieściliście ponad 900 komentarzy.

W celu otrzymania premii trzeba spełnić jeszcze jeden wymóg regulaminowy – uzupełnić dane do jej przekazania wskazując m.in. numer konta w Raiffeisen Bank, na które Comperia ma wysłać do Was przelew.

Dzisiaj rano Comperia rozesłała e-mail do osób, które spełniły warunki promocji. Informuje on o konieczności uzupełnienia danych do przelewu premii w ciągu 5 dni roboczych – macie na to czas do piątku 22 maja do godziny 23:59. Nie warto więc zwlekać!

W tym artykule opisuję szczegółowo co powinniście zrobić, aby premia Was nie ominęła oraz w jakim terminie należy się spodziewać kolejnych działań ze strony Comperii i banku.

Wiem również o tym, że część z Was nie wyraziła zgody na przekazanie przez Raiffeisen Bank do Comperii danych niezbędnych do rozliczenia Waszego udziału w promocji (zgodę tę wyrażało się przy składaniu wniosku, ale nie była ona obligatoryjna). Opisuję także ten przypadek i doradzam co zrobić.

UWAGA: na końcu artykułu znajduje się systematycznie aktualizowana sekcja zawierająca informacje o aktualnym statusie obsługi reklamacji tych osób, którym Comperia nie wysłała informacji pomimo spełnienia warunków promocji!

Kalendarz promocji

Scenariusz działań od chwili obecnej wygląda następująco:

  • 15 maja Comperia wysłała e-mail do wszystkich osób, które spełniły warunki promocji, z prośbą o uzupełnienie danych wymaganych do wypłaty premii. UWAGA: w dalszej części piszę co zrobić jeśli nie otrzymaliście maila a jesteście pewni, że spełniliście warunki promocji.
  • Do 22 maja do godziny 23:59 trzeba uzupełnić dane do przelewu premii logując się na stronie https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie
  • Do 29 maja Comperia wypłaci przelewem premię – na konto w Raiffeisen Bank, którego numer podaliście uzupełniając dane w punkcie powyżej.
  • Do 15 czerwca opublikuję na blogu listę 30 zdobywców ufundowanych przeze mnie nagród, w tym pięciu iPad’ów mini 2 16 GB wifi – wyłonione one zostaną spośród tych osób, które spełniły warunki promocji Comperii oraz dodatkowo do 30 kwietnia 2015 r. wypełniły ankietę opublikowaną w tym wpisie.
  • Lada chwila Comperia powinna opublikować informacje o 10 osobach, które wygrały iPad mini 16 GB wifi lub zegarek Smartwatch LG W110 G – według moich wyliczeń nagrody od Comperii powinny zostać wysłane do nich do 3 czerwca.
iPad Mini nagroda

Te iPady już czekają na zwycięzców mojego konkursu.

E-mail od Comperii

Niestety e-maile od Comperii lubią wpadać do spamu – proponuję tam sprawdzić. Dzisiaj powinniście otrzymać mail o takiej treści:

Mail od Comperia 2

Jak uzupełnić dane do przelewu?

Bez względu na to czy otrzymaliście e-mail od Comperii czy nie, to możecie zalogować się na stronie https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie i sprawdzić czy według Comperii przysługuje Wam premia. Jeśli nie pamiętacie swojego hasła, to skorzystajcie z opcji jego mailowego przypomnienia.

Jeśli po zalogowaniu będziecie widzieli komunikat z informacją “Bonus nie został przyznany”, to oznacza to, że albo nie spełniliście warunków promocji (mieliście już konto w Raiffeisen lub nie zawarliście poprawnie umowy) albo bank z jakiegoś powodu nie przekazał do Comperii Waszych danych – co jest podstawą do zgłoszenia reklamacji. Z tego co wiem drugi przypadek dotyczy dużej liczby osób, które zawierały umowę za pośrednictwem kuriera. Proces ten był fatalnie obsługiwany przez bank, ale to jednak nie zwalnia z konieczności wypłacenia Wam premii – o ile tylko rzeczywiście doszło do podpisania umowy. Dalej piszę co należy w takim przypadku zrobić.

W optymistycznym scenariuszu po zalogowaniu do panelu Comperii zobaczycie taki formularz:

Uzupełnienie danych Comperia

Należy go uzupełnić podając:

  • Numer “Wymarzonego konta” w Raiffeisen Bank – UWAGA: tylko na to konto może być przelana premia, więc z ewentualnym zamknięciem konta poczekajcie do momentu otrzymania premii. Dodatkowa uwaga: kopiując numer rachunku z systemu transakcyjnego banku zwróćcie uwagę, czy skopiował się on w całości. System Comperii nie dopuszcza spacji w numerze rachunku, więc może się okazać, że po „kopiuj i wklej” i usunięciu spacji brakuje Wam kilku cyfr numeru.
  • Imię i nazwisko
  • Adres zamieszkania

To wszystko. Po uzupełnieniu danych najpóźniej do 29 maja otrzymacie przelew z premią.

Umowa zawarta przez kuriera i brak informacji z Comperii

Wiem, że skala problemów przy zawieraniu umów za pośrednictwem kuriera była bardzo duża. Ewidentnie Raiffeisen był źle przygotowany do obsługi tej promocji. I z tego co widzę po liczbie nierozliczonych jeszcze wniosków złożonych za pośrednictwem mojego bloga – to należy spodziewać się, że bank i Comperia otrzymają dużą liczbę reklamacji.

Część z Was – przy składaniu wniosek o założenie “Wymarzonego konta” – nie zaznaczyła opcji “Wyrażenie zgody na przekazanie danych w celu prowadzenia Promocji Comperia Bonus 3”. Nie była to zgoda obligatoryjna (z tego co mi wyjaśnił Raiffeisen Polbank zgodnie z prawem bank nie mógł wymagać wyrażenia tej zgody), ale jednocześnie brak jej wyrażenia uniemożliwiał przekazanie przez bank Waszych danych do Comperii.

To nie Raiffeisen popełnił błąd

UWAGA: we wcześniejszej wersji tego wpisu mogliście przeczytać, że to Raiffeisen popełnił błąd i nie zebrał stosownej zgody od Was. Przepraszam, ale to moja pomyłka. Sprawdziłem ponownie screeny z wniosku bankowego i rzeczywiście wyrażenie tej zgody było nieobligatoryjne – zarówno we wniosku dla klientów zakładających konto online, jak i za pośrednictwem kuriera.

Bank przesłał również do mnie następujące wyjaśnienie:

Informujemy, że Raiffeisen Polbank nie popełnił błędu, rzekomo nie zbierając zgód Klientów, a przyjęty sposób procedowania wynikał z poszanowania prawa i miał na celu dobro Klientów. Bank nie mógł wymagać obligatoryjnego wyrażenia zgody na przekazanie informacji objętych tajemnicą bankową do spółki Comperia.pl, ponieważ jest to niezgodne z polskimi przepisami. Dlatego przygotował specjalną akcję e-mailingową kierowaną do Klientów, którzy w trakcie trwania promocji nie wyrazili takiej zgody, aby mogli dokonać tego post factum i odebrać przysługujący im bonusu od Comperia.pl.

Raiffeisen podjął kroki, by jednak umożliwić Wam otrzymanie premii. Do osób, których dotyczył ten problem, wysłał 13 maja br. e-mail o następującej treści:

mail z Raiffeisen

Aby jednak operacja mogła się udać, to musieliście taki e-mail otrzymać, a następnie kliknąć w podany w nim link i wyrazić tę brakującą, dodatkową zgodę. Wygląda to tak:

Zgoda Raiffeisen

Co można zrobić jeśli tego nie uczyniliście?

  • Jeśli otrzymaliście mail od Raiffeisen Bank, to po prostu kliknijcie w link, wyraźcie zgodę a następnie – kolejnego dnia – poczekajcie na e-mail od Comperii lub zalogujcie się w jej panelu. Według deklaracji Raiffeisena i Comperii dane między nimi mają być wymieniane codziennie i stopniowo przekazywane mają być informacje o spełnieniu warunków promocji przez kolejne osoby.
  • Jeśli nie otrzymaliście e-maila od Raiffeisen Bank, to zgłoście reklamację w banku oraz dodatkowo reklamację w Comperii. Poniżej znajdziecie informację, jak to uczynić. Kluczowe jest poinformowanie także Comperii – w ich interesie jest, by jak najwięcej wniosków zostało poprawnie rozliczonych.

Potrzebna mobilizacja!

Jeśli uważacie, że spełniliście warunki promocji, a nie dostaliście e-maila od Comperii, to może to oznaczać, że bank z jakiegoś powodu nie zakwalifikował Was do otrzymania premii.

Zanim zgłosicie problem – spróbujcie zalogować się do panelu Comperii w sposób opisany w artykule. Jeśli podejrzenie o nieprzyznaniu premii się potwierdzi, to jest to odpowiedni moment, by zgłosić reklamację. W pierwszej kolejności wyślijcie e-mail bezpośrednio do Comperii na adres [email protected]. Równolegle możecie poinformować w komentarzu o problemie. Zobaczymy jaka jest ich skala.

Zależy mi na tym żeby każdy uprawniony otrzymał premię. Mamy kilka dni na wyjaśnienie wszystkich ewentualnych nieprawidłowości. Od momentu zgłoszenia reklamacji aż do jej rozpatrzenia – jesteście kryci i przestają Was obowiązywać regulaminowe terminy, ale na pewno trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość.

Przeczytajcie też poniżej zawarte odpowiedzi na najczęstsze pytania.

FAQ – czyli najczęstsze pytania

1. Gdzie i jak zgłosić reklamację?

Wyślij swoją reklamację na adres [email protected].

Reklamacja powinna zostać wysłana z adresu e-mail Uczestnika, którego reklamacja dotyczy i który został zarejestrowany w promocji oraz zawierać imię, nazwisko, numer konta osobistego Raiffeisen Polbank, opis stanu faktycznego oraz zgłaszanych zastrzeżeń.

W temacie najlepiej wpisać Reklamacja Comperia Bonus 3.

2. Dostałem maila, uzupełniam dane, ale system ich nie przyjmuje.

Wyślij swoją reklamację na adres [email protected] podając w niej, jakie dane wpisujesz do formularza uzupełniania danych. Zaznacz w mailu, że otrzymałeś maila z informacją od Comperii.

3. Kiedy otrzymam przelew premii?

Comperia wyśle premię na konta w Raiffeisen Bank najpóźniej 29 maja 2015 r. W przypadku osób zgłaszających reklamacje – może to nastąpić później.

4. Czy konto, na które ma być przelana premia, musi być w Raiffeisen Bank?

Tak. Jest to wymóg regulaminowy promocji.

5. Czy mogę już zamknąć konto w Raiffeisen Bank?

Odradzam zamykanie konta przed otrzymaniem premii.

6. Jak osoby, który NIE zakwalifikowały się na otrzymanie premii dowiedzą się, że nie spełniły warunków promocji? Np. czy też się mogą zalogować do Waszego systemu i czy tam będzie informacja że NIE spełniły warunków?

Najlepiej zalogować się do panelu promocji i w zależności od statusu umowy będzie tam wyświetlony komunikat związany z uzupełnieniem danych do przelewu lub brakiem podpisanej umowy.

7. Co mają zrobić osoby, które nie otrzymały maila, ale wiedzą, że spełniły warunki promocji?

Może się tak zdarzyć – wiadomości z Comperii lubią wpadać do spamu. Dlatego warto zalogować się do panelu promocji i uzupełnić dane do przelewu.

8. Spełniam warunki promocji a mimo to w panelu jest napisane, że bonus mi nie przysługuje.

Procedura opisana jest powyżej w artykule. Konieczne jest zgłoszenie reklamacji i w banku i w Comperii. Każdy przypadek rozpatrywany będzie indywidualnie.

9. O co chodzi w dodatkowym konkursie ze skuterem?

Comperia ogłosiła dodatkowy konkurs w ramach którego osoby posługujące się kartą banku mogą wziąć udział walce o skuter Yamaha D’elight oraz bony o wartości 50 zł do sklepu zalando.pl. Pod uwagę brane są transakcje dokonywane pomiędzy 1 czerwca a 12 lipca 2015 r., których jednostkowa wartość przekroczy 10 zł. Skuter zdobędzie ta osoba, która wykona największą liczbę transakcji.

10. Czy jeśli nie dostałem maila od Comperii, ale po zalogowaniu mogłem uzupełnić dane do przelewu, to otrzymam premię?

TAK. Jeśli po zalogowaniu do panelu Comperii system umożliwił uzupełnienie danych do przelewu, to znaczy, że do 29 maja otrzymasz na swoje “Wymarzone konto” przelew z premią.

Dziękuję i zachęcam do spotkania

Przede wszystkim chcę Wam bardzo mocno podziękować. Co prawda nie wiem jeszcze ostatecznie ile zarobię z tytułu polecania Wam “Wymarzonego konta” z premią, ale wiem, że będzie to kwota bardzo duża. To przede wszystkim dzięki Wam i Waszemu zaufaniu jestem w stanie zarabiać w ten sposób na blogu – otrzymując prowizję za założone przez Was konta. To z kolei pozwala mi bezstresowo rezygnować z tych propozycji współpracy, w których nie widzę korzyści dla Was. To ma wyłącznie pozytywne skutki. 🙂

O tym właśnie zaufaniu będę mówił już za miesiąc na konferencji InfoShare w Gdańsku. Bardzo serdecznie Was na nią zapraszam. Moje wystąpienie zatytułowałem “Zaufanie jako waluta przyszłości” i będzie to swoisty hołd dla Was – Czytelników mojego bloga.

Wstęp na główną konferencję jest bezpłatny więc mam nadzieję, że przynajmniej część z Was się zarejestruje i będziemy mieli okazję spotkać się osobiście w Gdańsku. Dla tych z Was, którzy dodatkowo będą chcieli udać się na płatne warsztaty lub zamówić wejściówkę z zapewnionym wstępem na lunche i imprezę integracyjną, mam specjalny kod rabatowy JOP2015, który da Wam 25% zniżki. 🙂 Dla jasności: jestem tam przez połowę czwartku, cały piątek i będę też do Waszej dyspozycji w trakcie czwartkowego party na PGE Arena.

No ale zanim to nastąpi, to trzeba przypilnować Comperię i bank w zakresie poprawnego rozliczenia wszystkich należnych premii. Osobiście mi na tym zależy.

Miłego dnia!

Aktualne informacje o statusie ew. problemów

15 maja 16:05

Comperia przyznaje, że wystąpił u nich problem techniczny polegający na tym, że wyświetlane były błędne informacje o niezakwalifikowaniu się do promocji nawet w przypadku osób, które otrzymały e-maile z prośbą o uzupełnienie danych.

Problem podobno jest już rozwiązany. Jeśli otrzymaliście e-maila, to próbujcie zalogować się ponownie i uzupełnić dane. Cytuję:

“Jeśli ktoś dostał maila, może już uzupełniać dane, jeśli pojawia się komunikat, to należy spróbować się przelogować i zalogować jeszcze raz. Wszystkie osoby które tak miały, powinny już mieć wprowadzoną poprawkę.”


 

19 maja 9:55

Comperia ewidentnie nie radzi sobie z bieżącą obsługą reklamacji w promocji “Comperia Bonus 3” – wiem, że nawet są osoby, które wysłały reklamacje już w piątek i nadal nie otrzymały żadnej informacji zwrotnej. Firma zapewnia mnie, że reklamacje są sukcesywnie obsługiwane i prosi o cierpliwość.

Przed chwilą Comperia opublikowała oficjalny komunikat dotyczący problemów. Możecie go przeczytać w oryginale tutaj. Poniżej treść:

Oświadczenie Comperia

 

Dobrze, że Comperia deklaruje, że każdy kto złożył reklamację otrzyma bonus o ile reklamacja ta zostanie rozpatrzona pozytywnie. Bardzo źle, że firma nie informuje konkretnie kiedy można się spodziewać jakiejkolwiek odpowiedzi na wysłane przez Was do niej reklamacje.

Komunikat o “błędnym statusie rozliczenia” jest dla mnie niejasny. Nie wiadomo konkretnie jakiej liczby osób dotyczył problem i na czym dokładnie polegał.


 

 

10 czerwca 16:27

Wczoraj Comperia opublikowała komunikat, który warto przeczytać.

Informacyjnie: jutro lub pojutrze na blogu opublikuję wpis, w którym napiszę Wam szczegółowo jaki jest status obsługi reklamacji przez Comperię. Wyjaśniam bezpośrednio gdzie i dlaczego pojawiają się wąskie gardła. Wiem również, że sukcesywnie reklamacje są rozpatrywane we współpracy z bankiem. Chociaż proces ten nie idzie tak szybko jakbyśmy sobie wszyscy tego życzyli, to jednak posuwa się do przodu.

Comperia podtrzymuje, że każda osoba, której premia się należy – premię otrzyma. Jeśli ktoś z Was zorientował się dopiero teraz, że premii nie otrzymał, to nadal może złożyć reklamację. Procedura dokładnie opisana jest w komunikacie Comperii.

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaMożna już zamawiać moją książkę "Finansowy ninja". To ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o oszczędzaniu pieniędzy. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!{ 818 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Wioleta Maj 15, 2015 o 10:15

Mail już dostałam, dane uzupełniłam- tylko czekać na przelew 🙂

Odpowiedz

ADAM Maj 15, 2015 o 10:16

Dzięki wielkie za ten post – jak zawsze dbasz o czytelników 🙂
Pewnie bym przegapił notyfikację od Comperii (spam) i zastanawiał się gdzie jest premia.

Odpowiedz

ive85 Maj 15, 2015 o 10:17

Dziękuję:) Załatwione

Odpowiedz

Gaspar Maj 15, 2015 o 10:18

“To przede wszystkim dzięki Wam i Waszemu zaufaniu jestem w stanie zarabiać w ten sposób na blogu – otrzymując prowizję za założone przez Was konta. To z kolei pozwala mi bezstresowo rezygnować z tych propozycji współpracy, w których nie widzę korzyści dla Was. To ma wyłącznie pozytywne skutki.”

I… właśnie o to chodzi!:) Wilk syty i owca cała. 🙂

Odpowiedz

Bartłomiej Panek Maj 15, 2015 o 10:18

Mail z Comperii w moim wypadku wpdał do spamu, ale zaglądam przed usunięciem więc wypełnilem. Niezawodny Michał też przypomniał, więc będzie kasa na inwestycje w bloga.

Odpowiedz

Bartek Maj 15, 2015 o 10:23

Faktycznie 13/5 maja dostałem mail od banku, żeby uzupełnić dane o zgodę. Mail od Comperii nie dotarł (w spamie też nie ma).
Natomiast po kliknięciu w link (https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie) mogłem uzupełnić dane, więc pozostaje czekać na przelew.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 10:24

Hej Bartek,

Dzięki za informację. Widać, że w tym przypadku proces zadziałał prawidłowo. Dobrze wiedzieć 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

kamil Maj 15, 2015 o 10:51

dokładnie miałem tak samo, teraz wystarczy czekać na premię 🙂

Odpowiedz

Joanna Maj 15, 2015 o 11:32

U mnie to samo (konto na Interii)

Odpowiedz

Pawel Maj 15, 2015 o 10:26

Konto gmail – oczywiście mail od comperii w spam :/

Odpowiedz

Bartosz Konopka Maj 15, 2015 o 10:35

To ostatnia promocja organizowana przez Comperię, w której biorę udział. Otrzymałem e-mail i uzupełniłem dane, więc mogę oczekiwać premii 55 PLN, ale moja dziewczyna próbując zalogować się w celu uzupełnienia danych nie ma po prostu takiej możliwości. A teraz trzeba rozpocząć zabawę z reklamacjami i walkę o to, co po prostu obiecano. To powoli zaczyna wyglądać jak strata czasu.

Odpowiedz

Bartosz Konopka Maj 15, 2015 o 11:09

Prostuję moje negatywne informacje – udało się zalogować na drugie konto (potwierdzenia e-mail brak). Byłem nieco zaskoczony, gdy po trzecim razie wklepania tego samego “poszło”.

Odpowiedz

Katarzyna Maj 15, 2015 o 10:41

A ja nie dostałam maila, w spamie też go nie ma 🙁 Mam wrażenie, że to było celowe działanie… Wypłacą premie tylko puli osób, która im była potrzebna do swoich celów a reszcie pokażą figę pod płaszczykiem przypadku… Nie chce mi się wierzyć, żeby profesjonaliści zrobili tak głupi błąd…

Odpowiedz

puch4ty Maj 15, 2015 o 14:10

zrobili błąd – ale czy celowo? tego możemy się tylko domyślać. Może skala odzewu była za duża i trzeba było jakoś z “twarzą” ciąć koszty:) Biedny pracownik się pomylił, a gdzie był dział prawny?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 13:23

Puch4ty,

zapewniamy, iż liczba reklamacji nie jest spowodowana celowymi działaniami. Nie jest to zgodne z naszą polityką – działamy dla naszych Klientów, nie przeciw nim.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Krzysztof Maj 19, 2015 o 20:17

Maila od Was dostałem 13-ego. Wniosek o udzielenie zgody uzupełniłem. Dziś loguję się na stronie bonusowej i widzę info że mi on nie przysługuje. No i co z tym fantem?

Odpowiedz

Zuzanna Maj 15, 2015 o 14:16

Kurcze, mam to samo. Spełniłam warunki – nigdy nie miałam u nich konta, założyłam, miałam problem z zalogowaniem bo był jakiś błąd, po godzinie na słuchawce go rozwiązali, ale niestety mam info logując się na Camperii, że nie spełniłam warunków, konto założyłam, przelew zrobiłam zatem przychylam się do Twojego wniosku. Reklamację złożę ale to żałosne, ze w ogóle trzeba toczyć o to batalie. A już miałam tam przenosić konto z Aliora.

Odpowiedz

Waldi61 Maj 15, 2015 o 16:27

Spróbuj jeszcze raz , ja tak miałem i przyszło potwierdzenie .

Odpowiedz

joanna Maj 16, 2015 o 20:25

no tak, mam ten sam problem…

Odpowiedz

ewa Maj 15, 2015 o 10:43

Ja nie dostałam żadnego maila od Comperii, nawet w spamie go nie ma choć zakładałam konto internetowo, jednak posłałam dane , z linku, który podałeś Michał i dostałam info że kasa będzie przelana 29.05 2015r. ;-)))))

Odpowiedz

Bartek Maj 15, 2015 o 10:45

A w moim wypadku ganiam się z kurierem już ponad pół miesiąca – za każdym razem wysyłają, a kurier przyjeżdża w inny dzień, pod inny adres albo nie przyjeżdża w ogóle.

Z tego co wiem czas na podpisanie umowy zgodnie z warunkami promocji chyba już minął, więc najprawdopodobniej oleję temat. Sam Raiffeisen nie przejawia niestety żadnego zainteresowania tym, czy kurier dotarł, albo czemu umowa wróciła do nich niepodpisana.

Logicznie rzecz biorąc, organizują promocję żeby przyciągnąć nowych klientów, po czym niweczą efekt powierzając dokumenty kurierowi, który nie wypełnia swojej pracy. Szkoda…

Odpowiedz

Milena Maj 18, 2015 o 09:22

Hej Bartek,

Jak rozmawiałam wczoraj z konsultantka infolinii banku to powiedziała, że w tym wypadku nie liczy się data fizycznego podpisania umowy tylko przesłania do nich danych internetowo. A to z tego co dobrze kojarzę powinno być zrobione przed końcem marca. Ale warto do nich zadzwonić i jeszcze to potwierdzić 🙂

Odpowiedz

Arek Maj 15, 2015 o 10:46

Dzięki za wpis 🙂 Dostałem maila aby uzupełnić dane i przesłać je comperii 13 maja, również był w spamie. Dzisiaj uzupełniłem dane do przelewu i wszystko poszło więc wydaje się, że szybko naprawią błąd i każdy dostanie bonus.

Dzięki takim i innym akcjom Michał – niedługo ruszam z własną firmą! 🙂

Odpowiedz

Marek Maj 15, 2015 o 10:47

Dzięki wielkie Michał. Ja nie dostałem w ogóle maila od Comperii, w spamie też nie ma. Ale zalogowałem się przez podany link, uzupełniłem dane i pojawił się komunikat, że zostały zapisane prawidłowo 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 13:24

Marek,

cieszymy się, że wszystko przebiegło poprawnie 🙂 Pozdrawiamy!

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Katarzyna Maj 15, 2015 o 10:47

A co do reklamacji – mam to w nosie! Stracę “kupę” czasu i trochę kasy wydzwaniając po jakichś infoliniach, które pewnie będą obciążone jak linia Waszyngton-Moskwa w czasach zimnej wojny. Mają dane wszystkich uczestników promocji, więc skoro to ich błąd, to powinni sami zwrócić się do uczestników i zweryfikować sprawę. Nie wchodzę w układy z naciągaczami. Zlikwiduję konto – jeśli nie chcą mojej kasy, to nie będę ich na siłę uszczęśliwiać. Tyle w tym temacie. Mój pech, bo akurat szukałam banku z sensownymi warunkami prowadzenia konta 🙁

Odpowiedz

Natalia Maj 15, 2015 o 15:32

Michale pozwolę sobie na małą reklamę :). Kasia, w Credic Agricole mają fajne konto, tylko na to konto musi wpływać miesięcznie minimum 1500 PLN – to jedyny minus moim zdaniem, bo nie zawsze jest tak, że każdy ma te 1500 miesięcznie. Na plus jest to, że nie musi to być wynagrodzenie – przelewam z innego konta odpowiednią wartość, a na “jakby co” tytułuję przelew “zasilenie”. Ogromnym plusem są darmowe przelewy, 100 PLN premii za założenie konta (tylko trzeba zasilić), system oszczędzania połączony z promocją. Generalnie miesięcznie zarabiam 45-50 PLN na posiadaniu tego konta + 100 PLN, które dostałam na początku. W ING jest podobna promocja, tzn, 100 PLN za założenie konta, ale dokładnych warunków nie znam, bo mam u nich konto Direct od bardzo dawna i też jestem zadowolona.

Odpowiedz

Ewa Maj 15, 2015 o 10:48

U mnie tak jak u Bartka, mail od banku w sprawie zgody tak ale maila od Comperii nie dostałam. Po wejściu na stronę https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie można było dane uzupełnić, wszystko zakończyło się komunikatem że 29 maja pieniądze zostaną przelane.
Dziękuję za przypomnienie i poradę co zrobić, ciekawe co by było gdybyś nie przypomniał a ja nie byłabym dociekliwa i nie weszła “z buta”na stronę.
Przecież warunki spełniłam..
Pozdrawiam piątkowo

Odpowiedz

Sylwia Maj 15, 2015 o 10:50

Raiffeisen wycofuje się z Polski. Co oznacza że warunki prowadzenia kont w niedalekiej przyszłości mogą ulec zmianie.

Odpowiedz

Natalia Maj 15, 2015 o 15:34

Sylwia z tego co wiem, to dopiero w 2017 roku.

Odpowiedz

Damian Maj 15, 2015 o 10:53

Hej Michał

Nie dostałem e-maili, ani od Comperii z potwierdzeniem spełnienia warunków promocji, ani od Reiffeisena nt. danych osobowych. Udało mi się jednak zalogować do Comperri, wysłałem formularz z nr rachuneku w Raiffeisenie i dostałem komunikat, że “Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r. Czy w związku z tym nie muszę już pisać reklamacji na [email protected] i do banku?

Odpowiedz

Cecylia Maj 15, 2015 o 10:54

Mail wpadł do spamu, dzięki Michał…. w zabieganiu mogłabym go przeoczyć.

Odpowiedz

RoBert Maj 15, 2015 o 10:54

Michale wszystko przebiegło bezproblemowo. 4 wnioski wypełnione. Najłatwiej logować się na Comperia, bez sprawdzania skrzynki. Z niecierpliwością czekam na wyniki konkursu. Szanse raczej małe 1:600, ale szczerze bardziej interesują mnie pomysły na Twoją książkę.
Miłego dnia.

Odpowiedz

Weronika Maj 15, 2015 o 19:06

W jaki sposób kopiowałeś numer konta bankowego do rubryki ? Jakkolwiek nie spróbuję pojawia mi się czerwona ramka i informacja o błędnych danych. Użyłam Chrome, Firefoxa i Internet Explorera

Odpowiedz

Jakub Maj 16, 2015 o 15:39

Numer konta bez spacji.
Próbowałem przez internet explorera i wyskakiwał błąd.
Spróbowałem przez Firefoxa i też nie poszło za pierwszym razem (nie mogłem wybrać województwa w formularzu.
W końcu się udało po zdjęciu blokad ze strony ( w opcjach blokowania zaznaczyłem, żeby tymczasowo nie blokować z comperia.pl
Do 10 razy sztuka. Nie poddawaj się, próbuj.

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 10:55

U mnie wszystko w porządku. Konto zakładałam autoryzując przelewem (nie przez kuriera). Jeden mail od Comperii wpadł do spamu, drugi nie – więc nie ma reguły.
Michale, niniejszym dziękuję za ogrom pracy jaką wkładasz w prowadzenie tego bloga. Premia zdecydowanie Ci się należy. Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:45

Cześć Gosiu,

cieszymy się, że wszystko przebiegło sprawnie.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Mariusz Maj 15, 2015 o 10:56

Wszystko ok. Dzięki Michał !!!

Odpowiedz

Adam Maj 15, 2015 o 10:57

Ja nie dostałem maila. Po zalogowaniu się do Comperii okazało się jednak, że spełniam warunki promocji i podałem konto do wypłat bonusu.
Dzięki Michale za przypilnowanie tematu i przypomnienie o podaniu danych. Browar dla ciebie 🙂

Odpowiedz

E Maj 15, 2015 o 11:07

W moim przypadku było identycznie, sama nie wiem od czego to zależy , ale udało się .

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 11:06

Dzięki, dzięki, dzięki, Michale!
Jako, że to nasze pierwsze “wisienki”, to zamierzamy jedną przepuścić na przyjemności :-).
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Katarzyna Maj 15, 2015 o 11:08

Odszczekuję połowicznie, to co wcześniej napisałam. Po zalogowaniu się do Comperii podałam konto do wypłat bonusu i uzyskałam potwierdzenie, że należność zostanie przelana do 29 maja. Dam znać, jak się sprawa skończyła.

Odpowiedz

Andrzej Maj 15, 2015 o 11:11

E-maila brak. Loguje się do Comperii, a tam nic. W kwietniu był tylko jakiś mail przypominający żebym zawarł umowę, która już dawno była zawarta. Chyba nie zobaczę swojego bonus…

Odpowiedz

adam Maj 15, 2015 o 11:16

Dobrze, że artykuł dałeś na czas 🙂 Bo maila nie dostalem ale po zalogowaniu się do comperi uzupełniłem dane i wszystko przeszło 🙂 Czekać teraz tylko na przelew i zamykać konto.

Gdzie można znaleźć dyspozycję zamknięcia konta?

Odpowiedz

Jędrzej Maj 15, 2015 o 11:23

Michał możesz pomóc? Troche nie ogarnąłem i nie zapisałem numeru identyfikatora otrzymanego w smsie, a smsy usunąłem parę dni temu więc mój numer potrzebny do zalogowania się też przepadł. Gdy chcę dodzwonić się na infolinię Raiffeisen Banku to potrzebny im jest mój numer konta, którego też koniec końców nie mogę im podać bo nie mogę się zalogować. Masz jakiś pomysł jak to rozwiązać?:)

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 11:25

Hej Jędrzej,

Jeśli infolinia nie daje rady, to wizyta w oddziale z dowodem osobistym. Innej opcji nie widzę.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jędrzej Maj 15, 2015 o 11:33

EDIT: problem rozwiązany

Odpowiedz

Klaudia Maj 17, 2015 o 12:12

Mam ten sam problem

Odpowiedz

Klaudia Maj 17, 2015 o 12:13

Jak udało Ci się go rozwiązać? Konieczna była wizyta w banku?

Odpowiedz

Andrzej Maj 15, 2015 o 11:27

Źle się logowałem.. uzupełniłem dane przez podany link 🙂 I to wystarczy, wtedy już nie trzeba czekać na e-maila ? W końcu napisali, że mam czekać na bonus do 29 maja.

Odpowiedz

Michał Maj 15, 2015 o 11:30

Maila dostałem, dane uzupełniłem, teraz czekam 🙂
Dzięki Michał za wpis! 🙂

Odpowiedz

Mateusz Maj 15, 2015 o 11:48

Dana uzupełnione! Dzięki Michał! Poznań pozdrawia! 😉

Odpowiedz

Ewelina A. Maj 15, 2015 o 12:05

A ja nie dostałam maila, nie ma go też w spamie.
Po zalogowaniu jednak mogę wpisać dane więc chyba wszystko ok.
Ciekawe tylko dlaczego tego maila brak.

Odpowiedz

Matt Maj 15, 2015 o 12:17

Mail nie dotarł ale zalogowanie siei podanie nr konta pomogło. Dzięki Michał!

Odpowiedz

Agnieszka Maj 15, 2015 o 12:18

Otrzymałam tylko maila o wyrażeniu zgody na przekazanie danych z Raiffeisen do Comperii, kolejnego o podaniu danych do przelewu premii już nie (w spamie też brak). Zalogowałam się na konto w Comperii, uzupełniłam dane i jest informacja: “Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.”.

Dziękuję, Michał, za ten wpis i za przypomnienie 🙂

Odpowiedz

Magda Maj 15, 2015 o 12:18

Nie dostałam maila od comperii, po zalogowaniu się wyświetlił się panel uzupełniania danych do przelewu.
Gdyby nie Twoje przypomnienie, nie dostałabym mojej premii!
Dziękuję! 🙂

Odpowiedz

vagabundo del mundo Maj 15, 2015 o 12:18

maila dostałam, więc wszystko na razie ok. dzięki raz jeszcze! 🙂

Odpowiedz

Aneta Maj 15, 2015 o 12:23

Maila brak. Uzupełniłam dane na stronie. Dzięki za informację!

Odpowiedz

Patryk Maj 15, 2015 o 12:41

Dzięki za ułatwienie sprawy:)
Pozdrawiam, dociekliwi.net

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 12:44

witam

nie dostałem maila od Comperii ale zalogowałem sie na link podany w poście i po wpisaniu danych dostałem potwierdzenie treści :

” Twoje dane zostały prawidłowo zapisane.
Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.
Jeśli chcesz zmienić dane, kliknij tutaj Edytuj dane ”

rozumiem, że to juz wystarczy i że nie dostałem tego mial tylko z winny Comperia a nie z powodu że nie spełniłem warunków promocji .

pozdrawiam

Odpowiedz

Anita Maj 15, 2015 o 12:52

Ja również dziękuję za ten post, przydał się 🙂
umowę podpisywałam przez kuriera, maila od Comperii nie dostałam, ale dostałam maila do raiffeisena 😉 zgody wyraziłam, odesłałam.
Po zalogowaniu się co Comperii była prośba o uzupełnienie danych do przelewu, więc wszystko powinno być OK.

Odpowiedz

Paweł Maj 15, 2015 o 13:25

Hej Michał
mój brat ma ten sam problem, dlatego ponawiam pytanie złożone przez Damiana:
“Nie dostałem e-maili, ani od Comperii z potwierdzeniem spełnienia warunków promocji, ani od Reiffeisena nt. danych osobowych. Udało mi się jednak zalogować do Comperri, wysłałem formularz z nr rachuneku w Raiffeisenie i dostałem komunikat, że „Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r. Czy w związku z tym nie muszę już pisać reklamacji na [email protected] i do banku?”

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:10

Tak Pawle – pisać.

Odpowiedz

andrew Maj 15, 2015 o 14:51

Michale, chyba chciałeś napisać “NIE pisać” ? Tak wynika z FAQ punkt 10.

Odpowiedz

Paweł Maj 15, 2015 o 15:35

Michale, czyli dobrze rozumiem, jednak pisać reklamacje mimo, że w końcu udało się zalogować?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 15:59

Przepraszam – Oczywiście NIE pisać reklamacji. Jeśli dane udało się uzupełnić, to nie ma sensu pisać reklamacji.

Odpowiedz

Mariusz Kobak Maj 15, 2015 o 13:27

Mój mail od Comperii trafi do SPAMu.
Zalogowałem się i ze zdziwieniem widzę, że:
“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)”

Nigdy nie miałem tutaj konta.
Jak zgłosić reklamację?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:11

Hej Mariusz,

Dokładną instrukcję zgłoszenia reklamacji masz napisaną krok po kroku w moim wpisie wyżej.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 14:17

Hej Michał,
Mam ten sam problem co Bartosz.
Reklamacja złożona. Dam znać o postępach.

Miłego dnia,
Marcin

Odpowiedz

Marcin Maj 16, 2015 o 14:33

Dostałem kilka godzin po złożeniu reklamacji sms’a z informacją, iż spełniłem warunki promocji i proszą o uzupełnienie danych do przelewu. Tak też właśnie uczyniłem i czekam 29 maja na przelew:-)

Pozdrawiam,
Marcin

Odpowiedz

Kinga Maj 15, 2015 o 14:33

U mnie podobna sytuacja. Zgłaszam reklamację.

Odpowiedz

Katarzyna Maj 15, 2015 o 13:35

No to pierwsza reklamacja do Comperii jednak bedzie:

Maila od Comperii rowniez nie dostalam, z podpisaniem umowy tez bylo ganianie sie z kurierem ale w koncu dostalam potwierdzenie sms z Raiffeisen, ze konto zostalo otwarte. Gdy juz myslalalam, ze wszystko ok, dzisiaj wypelnilam swoje dane korzystajac z linka powyzej i tu klops…
Jestem pewna, ze spelnilam warunki regulaminu, rowniez ten cytowany ponizej, jednak po zalogowaniu Comperia informuje:

“Bonus nie został przyznany.

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)”

Nie pozostaje nic innego jak pisac reklamacje 🙁

Odpowiedz

Szymon Maj 15, 2015 o 13:41

Hej, dostałem maila, ale jak się loguję to dostaję informację, że bonus mi nie przysługuje, ponieważ byłem wcześniej posiadaczem konta. Co jest o tyle dziwne, że nie miałem żadnego konta w tym baku.

No nic zgłoszę reklamację i zobaczymy jak się sprawa rozwinie…

Odpowiedz

Agi Maj 15, 2015 o 14:46

Też miałam taką sytuację, ale po kilkunastu minutach informacja o tym że bonus mi nie przysługuje zniknęła i mogłam już podać swoje dane.

Odpowiedz

Szymon Maj 15, 2015 o 21:28

Rzeczywiście, u mnie też już jest OK. To znaczy mogę podać dane, bo jeszcze muszę sobie przypomnieć login do konta, bo chyba tylko raz się zalogowałem wcześniej.

Odpowiedz

Mariusz Maj 15, 2015 o 13:42

Dostałem e-mail z Comperii, że nie spełniłem warunków promocji, ponoć w dniu przystąpienia do konkursu byłem już klientem banku, co nie jest zgodne z prawdą, ponieważ przez stronę Michała dopiero założyłem konto…
Nie wiem czy inni mają podobny problem, być może jestem wyjątkiem.

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 14:23

Mam dokładnie to samo.
Nie mam chyba czasu, żeby teraz wisieć na słuchawce
i udowadniać, że nie jestem wielbłądem…
A miało być tak pięknie…

Odpowiedz

Mateusz Maj 15, 2015 o 13:43

(problem z dawnymi klientami PolBanku???????)

Hej,

niestety nie przyznano mi bonusu. Wiem na 100%, że pełniłem warunki jeżeli chodzi o terminowe założenie konta. Jedyne co podejrzewam to, że kiedyś miałem konto w Polbanku, kiedy jeszcze nie przejął go Raiffeisen. Czy to dyskwalifikuje do otrzymania bonusu?

Odpowiedz

Kamila Maj 16, 2015 o 16:57

jesli konto jest aktywne- tzn go nie zamknales to jestes w tym momencie rowneiz klientem raiffeisenpolbank 🙂

Odpowiedz

Michał B Maj 15, 2015 o 13:43

Panel na stronie Comperii podaje, że nie należy mi się promocja. Nigdy nie posiadałem konta w Raiffeisen/Polbank, założyłem konto z pomocą przelewu 1 zł oraz lokatę przez smartfona. Zatem czas na reklamacje.

Odpowiedz

Ania Maj 15, 2015 o 13:48

Czesc! Ja oczywiście mam pecha i logowanie do Comperii nic nie daje. Konto było zakładane w opcji z kurierem. Maili brak, po zalogowaniu jest informacja o tym,że bonus nie został przyznany. Reklamacje :/ Przy wypełnianiu ankiety użyłam innego adresu e-mail ( powodem było złożenie wniosku, który został później odrzucony, wniosek złożyłam jeszcze raz na inną skrzynkę mailową , ankiety drugi raz nie wypełniałam), dlatego też szanse na nagrodę bliskie zeru. Tak to jednak jest gdy jest się ciemną blondynka ^^ Pozdrawiam i czekam na książkę 😉

Odpowiedz

Ania Maj 22, 2015 o 16:33

Dziś otrzymałam od Comperii maila o prośbie zalogowania się i uzupełnienia danych. Wszystko gra. Dziękuję 😉

Odpowiedz

Ania Maj 29, 2015 o 10:48

Sprawdźcie konta, ja właśnie otrzymałam pieniążki. Miłego weekendu dla Wszystkich 😉

Odpowiedz

Izabela Maj 15, 2015 o 13:48

Cześć, ja spełniłam warunki ale po kliknięciu w link wyświetliła mi się informacja, że bonus mi nie przysługuje…Konto zakładałam przez internet. Jestem trochę rozczarowana tym, że będę musiała teraz składać reklamację…nie jest to dobry start współpracy 🙁

Musze złożyć reklamacje do Comperii i do bank, a do banku to osobiście czy też na jakiś wskazany mail ?

Odpowiedz

Mateusz Maj 15, 2015 o 13:51

ja również zakładałem przez internet i również nie mam odmowę przyznania bonusu.

Podobno powodem jest: “nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. ”

🙁

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:11

Hej Iza,

Proszę Was… wszystko jest opisane w artykule. Zgłaszasz reklamację mailem tak jak to opisałem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Kamil Maj 15, 2015 o 13:49

Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

To na 100% nieprawda, zgłosić to mimo tak oczywistego wg nich złamania regulaminu?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:12

Oczywiście, że reklamacja.

Odpowiedz

enda Maj 15, 2015 o 13:50

U mnie jeszcze inna sytuacja. Maila dostałam, zalogowałam się, wypełniłam dane i pojawiła się taka info:
“Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.
Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)”

Przed przystąpieniem do promocji nigdy nie miałam żadnej styczności z Bankiem Raiffeisen. W promocji założyłam Wymarzone konto osobiste, później również Wymarzone konto lokacyjne.
Ma ktoś podobną sytuację? Michał, powinnam złożyć reklamacje do Comperii i do banku jednocześnie?
Będę wdzięczna za podpowiedź 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:13

Hej enda,

Zgłaszaj reklamację do Comperii. A ten mail, który dostałaś był od banku 13.05 czy dzisiaj od Comperii? Napisz im to w reklamacji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

enda Maj 15, 2015 o 14:55

Dziękuję za odpowiedź 🙂
To był dzisiejszy mail od Comperii, już złożyłam reklamację i czekam na ich odpowiedź.
Dam znać jak się sprawa rozwinie.

Odpowiedz

enda Maj 15, 2015 o 15:06

Hmm, z ciekawości weszłam jeszcze raz w link z dzisiejszego maila od Comperii. Zalogowałam się i okazało się, że komunikat o odmowie bonusu zniknął a ja ponownie mogę uzupełnić swoje dane. Tak też zrobiłam i okazało się, ze tym razem udało się 🙂
“Twoje dane zostały prawidłowo zapisane.
Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.
Jeśli chcesz zmienić dane, kliknij tutaj Edytuj dane”.

Wygląda na to, że Comperia ma jakiś błąd w systemie.
Wszystkim z podobnym problemem sugeruję, przed napisaniem reklamacji, odczekanie chwilę a następnie ponowne zalogowanie się do swojego panelu i być może problem sam się rozwiąże 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

Tomasz Maj 15, 2015 o 13:51

Podobnie jak Mariusz, informacja, że już byłem klientem, a to moje pierwsze spotkanie z Raiffeisen. Napisałem do Comperii reklamację, zobaczymy co odpiszą.

Odpowiedz

Piotr Maj 15, 2015 o 13:52

Dostałem maila od Comperii wchodzę, loguję się i czeka na mnie taka wiadomość …

“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)”

Mam tak na 5 kontach o co chodzi ? Nikt nie był klientem Raifeissen nigdy… Co mam teraz zrobić ? Dlaczego tak się stało?

Odpowiedz

Piotr Maj 15, 2015 o 13:52

Mój mail, z informacją że SPEŁNIŁEM warunki promocji znajdował się w spamie. Po kliknięciu w link i zalogowaniu widzę wiadomość, że jednak NIE SPEŁNIAM tych warunków.
Dodam, że nigdy wcześniej nie miałem rachunku w tym banku, ani nie podpisywałem umowy za pośrednictwem kuriera.

Odpowiedz

Konrad Maj 15, 2015 o 13:54

Ja spełnilem wszystkie warunki, a napisali mi, że bonus nie przysługuje:

“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. ”

Konta wcześniej nie posiadałem, założyłem je specjalnie ze względu na tą promocję. Napisałem juz reklamacje i czekam na odpowiedź

Odpowiedz

Natalia Maj 17, 2015 o 17:08

Nie dostałam maila od Comperii ani od banku.
Udało mi się zalogowac do panelu promocji, a tam komunikat:
“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. ”
Wysłałam maile z reklamacją do Comperii i Raiffeisena, więc czekam na ich reakcję.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:43

Dzień dobry,

reklamacja z pewnością do nas trafiła i jest rozpatrywana. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Jakub Maj 15, 2015 o 13:58

Niestety nie dostałem maila, a po wejściu na podaną przez Ciebie stronę pojawił się komunikat, że nie spełniłem warunków regulaminu, gdyż posiadałem wcześniej konto w polbanku (a nie posiadałem). Widocznie reklamacja jest jedynym wyjściem 🙁

Odpowiedz

Agata Maj 15, 2015 o 13:58

Dostałam maila o spełnieniu warunków promocji. Niestety wpisując dane przy wprowadzaniu numeru konta wyskakiwał mi błąd… W tej chwili po zalogowaniu wyświetla mi się informacja że NIE spełniłam warunków. Czy ktoś ma podobny przypadek?

Odpowiedz

PP Maj 15, 2015 o 13:59

U mnie pojawił się taki komunikat: https://drive.google.com/file/d/0B5Kmu4LEaMcDN2xjSVRlOEdZN0U/view?usp=sharing

Nigdy ie miałem konta w Raiffeisen. Miałem/mam rachunki w wielu bankach, ale tam nigdy. Jaka może być przyczyna?

Odpowiedz

Michał Maj 15, 2015 o 14:03

Hej,
Ja tak samo jak Izabela, założyłem konto przez internet i spełniłem wszystkie warunki.
Dostałem maila i po zalogowaniu pojawiła się informacja o nie spełnieniu warunków.
WTF serio odechciewa się, teraz pomyślę że mam się użerać z reklamacjami to robi się z tego koszt czasu na który mnie nie stać. Pozdrawiam Comperie i na pewno nie skorzystam z ich usług ponownie.

Odpowiedz

Adrian Pakulski Maj 15, 2015 o 14:21

Mam to samo. W treści maila, który oczywiście trafił do Spamu dostałem informację, że spełniłem warunki, a po zalogowaniu, że jednak ich nie spełniam. Absurd.

Odpowiedz

Alicja Maj 15, 2015 o 14:52

Witam,

mam taką samą sytuację jak Michał i Izabela. Reklamacje wysłałam, ale jeśli potrzebne będą specjalne działania, aby otrzymać to co mi się należy to rezygnuję i w przyszłości nie skorzystam.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:49

Cześć Alicja,

żadne specjalne działania nie będą potrzebne 🙂 Jeśli złożyłaś reklamację, zostanie ona rozpatrzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Gabriela Maj 15, 2015 o 14:04

Hej Michał!
Dziwna sprawa – dostałam e-mail, że spełniłam warunki promocji: “Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji “Comperia Bonus””. Loguję się, a tam: “Bonus nie został przyznany. Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie”. Podobna sytuacja jak u Mariusza, rzekomo byłam ich klientem, co prawdą nie jest założyłam konto ze względu na promocję.
I teraz nie wiem, reklamowac czy nie – z jednej strony powinnam, bo tego wymaga uczciwość, a z drugiej babrać się z nimi przez kilka miesięcy dla kilku złotych (tak wiem, jakoś dla tych 50 zł chciało mi się konto założyć, a teraz już ich nie chcę?! Lubię proste sytuacje)
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Viola Maj 15, 2015 o 14:05

Po zalogowaniu – dziwne, bo z problemami, chociaż na pewno pamiętałam hasło – okazało się, że nie spełniam warunków, gdyż rzekomo mam u nich rachunek. NIGDY nie miałam NIC wspólnego zarówno z Polbankiem, jak i Reiffaisenem. Założyłam konto i lokatę ze względu na tę promocję.

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 14:06

13.05 otrzymałem maila z prośbą o uzupełnienie zgody, uzupełniłem. Dziś po zalogowaniu się na stronę comperii informacja że premia się nie należy. Dzisiaj w skrzynce ponownie ten sam mail z prośbą o uzupełnienie zgody , uzupełniłem ponownie. Jeśli do poniedziałku nic się nie zmieni i dalej będzie komunikat o braku premii to pozostaje chyba tylko reklamacja. 🙁

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 14:09

Hej Marcin,

Szybka reklamacja do Comperii i czekasz na rezultat.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marta Maj 15, 2015 o 16:35

U mnie podobnie – wczoraj dostałam maila od banku z linkiem i prośbą o uzupełnienie zgody. Zgodnie z zaleceniem Michała wysłałam ją od razu. Ale maila od Comperii nie dostałam żadnego, a po zalogowaniu na ich stronę mam informację, że bonus mi nie przysługuje. Warunki spełniłam na 100%. Czyli reklamacja. Tylko czy do samej Comperii czy do banku również?

Pozdrawiam,
Marta

Odpowiedz

Damian Maj 15, 2015 o 14:07

Witam,

otrzymalem informacje ze bonus nie zostal przyznany. Gdzie mozna zlozyc odwolanie?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michal Maj 15, 2015 o 14:08

A ja po zalogowaniu widzę komunikat poniżej mimo, że nigdy przed promocją nie miałem produktów od Raiffeisena. Reklamacja już wysłana, ale cała promocja traci swój urok bo przepychać się teraz w ramach reklamacji dla tych paru złotych moim zdaniem nie warto.

Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Odpowiedz

Alicja Maj 15, 2015 o 14:10

Mam problem, gdyż do premii rejestrowałam się dwukrotnie. Podałam adres korespondencyjny, którego nie było w banku, z którego robiłam przelew weryfikujący, i tak oto konta mi nie otwarto. Pamiętam, że doradzałeś, by w takich przypadkach po prostu zarejestrować się ponownie innym mailem. Sęk, że teraz nie wiem, który mail był do odrzuconego, a który do poprawnego, przyjętego zgłoszenia (otwarto mi konto). Czy w mailu reklamacyjnym mogę podać oba maile, i opisać moją wątpliwość, zaznaczając, że koniec końców zaakceptowano mój wniosek? Czy tez potraktować to mogą jako próbę oszustwa/wyłudzenia i odrzucić całkiem reklamację?

Odpowiedz

Leszek Maj 15, 2015 o 14:12

Witam.
Ja wiadomość o znalazłem w spamie. Pomimo prawidłowego logowania się znajduje się informacja iż Bonus nie został przyznany. Napisałem reklamację i oczekuję na odpowiedź.

Odpowiedz

Tomek Maj 15, 2015 o 14:14

Jak bardzo dobrze się złożyło że dzisiaj opublikowałeś ten wpis. Teraz wiem co robić.
Jakiś czas temu dostałem SMSa aby wypełnić pozostałe dane w Comperi za pośrednictwem linka w mailu. Problem był w tym, że nie widziałem żadnego maila w skrzynce od nich. Na pewno bym zauważył, ponieważ prowadzę skrzynkę z zasadą jaką polecałeś “zero inbox”. Ostatecznie okazało się że dzisiaj mail wylądował w spamie, a o Twoim wpisie dowiedziałem się od APPFunds na grupie FB – Elementarz Inwestora.

Wielkie dzięki za wpis i właśnie zabieram się do uzupełnienia danych 🙂

Odpowiedz

mateusz Maj 15, 2015 o 14:14

Ja z kolei dostałem maila, zalogowałem się, wpisałem dane do przelewu i po zaakceptowaniu wyskoczyło, że bonus nie przyznany… moja dziewczyna odrazu miałą info po zalogowaniu, że nie przyznali. reklamacje poleciały…

Odpowiedz

Piotr Maj 15, 2015 o 14:16

Panowie i Panie,

Nie wiem kto dał ciała, czy Comperia czy Bank, ale mam 5 osób (w tym ja), które spełniły warunku promocji i po zalogowaniu na stronie ComperiaBonus.pl widnieją komunikaty o niespełnieniu warunków …
Ponadto, tak jak niektóre osoby piszą 3 osoby z tych 5 otrzymały maile z gratulacjami i przyznaną premią. 2 pozostałe osoby nie otrzymały maila dzisiejszego z gratulacjami, ani wcześniej nie otrzymały maila z prośbą o wyrażenie zgody. Natomiast te osoby są pewne na 100%, iż zaznaczały podczas składania wniosku zgodę o przekazanie danych do Comperii celem skorzystania z tej promocji – opcja ta była opcjonalna do zaznaczenia.

Widać, iż skala tego zjawiska jest nie mała. Jest to, delikatnie pisząc, nieeleganckie posunięcie …

Odpowiedz

An Ku Maj 15, 2015 o 14:16

Maila potwierdzającego przyznanie premii otrzymałam (trafił do spamu), zalogowałam się i wyświetla się, że bonus nie został przyznany. Warunki spełniam… Reklamacja wysłana!
Dziękuję za przypomnienie i instrukcję 🙂

Odpowiedz

Jarek Maj 15, 2015 o 14:17

Nie dostałem maila od Comperii, zalogowałem się z telefonu do panelu Comperii i był formularz do wypełnienia, usiadłem przy kompie i po raz drugi się zalogowałem i teraz mam taki komunikat:

Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)

Odpowiedz

Anna Maj 15, 2015 o 14:22

Hej,

otrzymałam maila od Comperii jednak po zalogowaniu widnieje informacja Bonus nie został przyznany. Nie dostałam maila od Raiffeisen. Zgłaszam w takim razie reklamacje. Dzięki Michał za troskę o czytelników! 🙂

Odpowiedz

Anna Maj 15, 2015 o 14:41

Michał, pomóż jeszcze jak złożyć reklamację w Raiffeisen Polbank? Nie znalazłam żadnego maila, po zalogowaniu również nie widzę takiej możliwości. Czy pozostaje droga telefoniczna?

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 14:24

Kurcze, czy ktoś z Was miał taki probem?
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Odpowiedz

Alicja Maj 15, 2015 o 14:25

Dziżas, Łukasz, czytałeś wpis Michała w ogóle?

Odpowiedz

Łukasz Maj 21, 2015 o 10:13

@Michał Szafrański – nie mogę wyłączyć subskrypcji komentarzy z tego artykułu…Próbowałem w różnych przeglądarkach (IE, Firefox, Chrome), ale bez efektu. nadal otrzymuję powiadomienia mailowe. Czy mógłbyś zerknąć proszę co się dzieje?

Odpowiedz

Alicja Maj 21, 2015 o 11:43

Chciałabym to samo zgłosić – nie mogę pozbyć się subskrypcji: Otrzymuję link do Zarządzania subskrypcjami, lecz po jego kliknięciu trafiam ponownie na stronę, gdzie wysyła się prośbę o wysłanie tego linka, zamiast faktycznie na stronę zarządzania subskrypcjami.

Odpowiedz

Alicja Maj 21, 2015 o 11:45

Nie mogę edytowac posta, ale teraz mam coś innego: Trafiam na stronę, która mówi mi: “You have requested to manage your subscriptions to the articles on Jak oszczędzać pieniądze. Follow this link to access your personal page:” jednakże linku owego tam nie ma do mej personal page, tylko pusta strona.

Odpowiedz

Joanna Maj 15, 2015 o 14:25

Hej – mail był rzeczywiście w spamie (“Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji “Comperia Bonus”.”), ale po zalogowaniu się otrzymałam informację, że bonusu NIE przyznano.

Pełny tekst: Bonus nie został przyznany.
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Konto założyłam przez internet, bez żadnego problemu, założyłam też lokatę mobilną. Nigdy wcześniej nie miałam konta w tym banku, więc nie wiem czy ten cytat z regulaminu wszystkim piszą, czy to jest dokładne wyjaśnienie w moim przypadku (czyli, że mają dane, ze rzekomo posiadałam już konto wcześniej).

Nie rozumiem, jak mogłam otrzymać mejla z informacją, że spełniłam warunki, a potem, że ich nie spełniłam… ejch…

Odpowiedz

Alicja Maj 15, 2015 o 14:27

Generalnie dla mnie to całe zamieszanie jest wystarczającym powodem, by po wyjaśnieniu reklamacji uciekać z tego bałaganiarskiego banku jak najdalej.

Odpowiedz

Karolina Maj 18, 2015 o 09:52

Ja też mam taki komunikat chociaż konto założyłam z okazji promocji. Jakiś żart 🙁 niepoważny jest ten bank 🙁

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 14:26

Hej,

Otrzymałem dziś e-mail od Comperia:
Witaj,
Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji “Comperia Bonus”.
itd.

zatem loguje się do panelu Comperia a tam informacja:

Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu…..

Czyli w mailu piszą że bonus mi się należy a w panelu już piszą że nie 🙂
Nigdy nie byłem klientem Raiffeisen, po raz pierwszy założyłem i konto i lokatę dla bonusu.

Odpowiedz

Jacek Maj 15, 2015 o 14:26

U mnie to samo co u poprzedników. Z tym że jak rano sprawdzałem to mogłem uzupełnić dane,a le odłożyłem to na teraz. A teraz loguję się i pojawia się taki sam komunikat jak u Państwa powyżej… Wygląda to tak jakby pewna pula premii się skończyła i ściemniają… Albo jakiś błąd, że tak masowo takie informacje są podawane.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 15:01

Hej Jacek,

Daję znać Comperii. Wygląda na to, że to coś u nich mogło się skopać.

Nie wyciągajcie daleko idących wniosków – raczej mi to wygląda na jakiś problem techniczny na obecnym etapie. Zwłaszcza jeśli rano widziałeś coś innego a teraz coś innego.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jacek Maj 15, 2015 o 15:39

Dlatego też napisałem, że być może to jakiś błąd 🙂

W każdym bądź razie przed chwilą informacja o nieprzyznanym bonusie zniknęła i mogłem spokojnie uzupełnić dane 🙂

Dzięki i pozdrawiam.

Odpowiedz

Anna Maj 16, 2015 o 22:34

Hej ja i mój partner dostaliśmy maila 13-stego, ze proszą o zezwolenie na przekazanie naszych danych do Comperii. Przekazaliśmy i wczoraj nie dostaliśmy żadnego dodatkowego maila. Ale nawet jeśli wpadła do spamu i została usunięto to i tak po zalogowaniu się do Comperii oboje mamy informację o “Braku spełnienia warunków”, choć zrobiliśmy wszystko zgodnie z instrukcją. Jeśli będzie coś wiadomo, dajcie znać bardziej oficjalnie może?

Odpowiedz

Asia Maj 15, 2015 o 14:28

A ja konto założyłam przez kuriera, żadnych maili nie dostałam, a po zalogowaniu się na stronę Comperii przeczytałam, że nie spełniłam warunków… właśnie piszę reklamację 🙁

Odpowiedz

Dawid Maj 15, 2015 o 14:33

Widze ze problem się nasila… Coraz więcej osób ma odmowę chociaż nigdy nie mieli konta tak jak to jest w moim przypadku. Wiadomo może czy to tylko awaria czy może “celowe” działanie aby część osób odpuściła sobie składanie reklamacji ?

Odpowiedz

Paulina Maj 15, 2015 o 14:35

Cześć, dostałam maila od Comperia Bonus,że spełniłam wszystkie warunki promocji i bonus został przyznany, jednak po zalogowaniu na stronę comperiabonus.pl wyświetla się komunikat, że premia nie została przyznana bo mam już rachunek w Raiffeisen Polbank choć takowego wcześniej nie posiadałam. Zakładałam konto przez internet.

Odpowiedz

PPP Maj 15, 2015 o 14:41

Hej,
dostałem komunikat jakobym był właścicielem rachunku w polbank po 1 stycznia 2015r. Napisałem reklamację do banku i comperii, czekam na pozytywne rozpatrzenie bo nic w polbanku nie mam od 2013r.

Odpowiedz

Bartosz Maj 15, 2015 o 14:42

Jeśli wyskakuje wam “Bonus nie został przyznany”, mimo nie posiadania wcześniej konta w banku, to polecam kliknąć w link z maila kilkakrotnie. U mnie weszło za trzecim razem. Być może mają przeciążony serwer?

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 14:42

Witam,
a mój przypadek jest trochę inny.
13 maja dostałem mail od banku, żeby uzupełnić dane o zgodę. Maila od Comperii nie dostałem (również nie ma go w spamie).
Natomiast po kliknięciu w link (https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/logowanie) i zalogowaniu się otrzymałem informację o nastepującej treści:

Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.
Zaznaczam, że nigdy wcześniej nie posiadałem rachunku w Banku Raiffeisen, a jedynym rachunkiem jaki tam mam jest ten założony w związku z promocją Comperia.pl.
Michale czy miałeś już sygnały o takich przypadkach?

Odpowiedz

Krzysztof Maj 15, 2015 o 17:55

Mam to samo co Łukasz, natomiast moja dziewczyna nie dostawała żadnych maili i ma dokładnie to samo co Asia, a konta zakładaliśmy tak samo, w tym samym czasie, zaznaczając na wnioskach te same rubryki, jednak w umowie przesłanej przez kuriera były odwrócone dwie zgody na przetwarzanie danych itp. stąd ja np. dostałem maila od Raiffeisen na zgodę dla Comperii (wcześniej SMSa o spełnieniu warunków) i tyle, a dziewczyna nic – ani SMS, ani maila, a oboje na panelu Compreii mamy ten sam komunikat co pozostali o nie przyznaniu bonusa.

Odpowiedz

Magda Maj 15, 2015 o 14:53

– u mnie umowa właśnie z kurierem, wiem, że warunki promocji spełniłam,
ale Comperia mówi, że nie. Piszę reklamację.

Odpowiedz

Zawiedziony Maj 15, 2015 o 14:59

Comperia chyba przestała ogarniać temat:

Po zalogowaniu się do panelu Comperii miałem formularz do wypełnienia, po ponownym zalogowaniu, gdy odszukałem swój numer konta w banku mam taki komunikat:

Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej
Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z
Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie
mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami
(lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji,
rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były
posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen
Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Widzę, że skala takiego komunikatu jest coraz większa!

Odpowiedz

Monika Maj 18, 2015 o 11:25

ja tez. Reklamacja napisana-choć mail od Raif. był&zgoda to w comperia nie mam gdzie uzupełnić nr konta-od razu komunikat ze nie przyznano.

Odpowiedz

Monika Maj 19, 2015 o 12:45

A kto mi podpowie jak założyć lokatę 4%? Bo założyłam przez tel.lokate mobilna ale a 3.25%.

Odpowiedz

Monika Maj 22, 2015 o 17:19

udało się! przyszedł mail żeby podać nr konta i że przelew będzie 29.05. Reklamacja szybciutko rozwiązana – jeden mail & cierpliwość 🙂 Dzięki Michał za porady!
Teraz tylko muszę rozkminić dlaczego nie mam 4% tyko 3,25% na lokacie mobilnej. Jeśli ktoś też, proszę o info.

Odpowiedz

Ernest Maj 15, 2015 o 15:00

Witam,
również mimo spełnienia warunków otrzymałem informację, że bonus nie został przyznany. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.
Konto założyłem przez internet, w terminie założyłem też lokatę mobilną. Nie miałem nigdy rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w tym Banku. Wysłałem już reklamację. Z poprzednich wpisów wnioskuję, że takich osób jak ja jest więcej.

Odpowiedz

Jarek Maj 15, 2015 o 15:17

Wysłałem reklamację do Comperii, ale chyba aż tak szybko nie zadziałali.
Po ponownym zalogowaniu się do panelu Comperii miałem do wypełnienia formularz z danymi. Przeszedł prawidłowo i komentarz, że premia będzie wypłacona do 29.05.
Piszcie reklamacje do Comperii i logujcie się na konto do skutku!

Odpowiedz

Anna Maj 16, 2015 o 22:38

Jak składa się taką reklamację? Czy może poczekać kilka dni i wszystko się wyjaśni? A może jakieś zbiorowe zgłoszenie problemu?

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 15:24

Wypełniłem zgodę dla Comperii przesłaną z banku już dwukrotnie, a nadal nie otrzymałem maila do uzupełnienia danych oraz nie spełniam warunków promocji.

Odpowiedz

Ernest Maj 15, 2015 o 15:25

Po ponownym zalogowaniu się do panelu mogłem uzupełnić dane do przelewu, może to jest metoda na błąd techniczny

Odpowiedz

Alicja Maj 15, 2015 o 15:26

Coś się im odblokowało. Nie otrzymałam żadnego maila ani wcześniej ani dziś, w spamie brak, po zalogowaniu pierwszym pół godziny temu: Bonus nie przyznany bla bla. Poszła reklamacja. Po zalogowaniu w tej chwili – mogłam uzupełnić dane, wyskoczyła obietnica otrzymania premii.

Odpowiedz

Iza Maj 15, 2015 o 15:34

Nie dostałam maila od Comperii, reklamację wysłałam i czekam. Konto było założone przez kuriera bo system nie przyjmował liter i cyfr jednocześnie w adresie mieszkania. A taki mam adres 🙂

Odpowiedz

Wojtek Maj 15, 2015 o 15:45

Otrzymałem tylko maila co do podania danych personalnych i wyrażenie zgody. Później nic nie otrzymałem, wszedłem w link od Ciebie, zalogowałem się a tu się okazało że nagle mi się promocja nie należy 🙂 Umowę zawarłem poprzez kuriera.

Odpowiedz

Joanna Maj 15, 2015 o 15:47

Podobnie, jak kilku osobom wyżej, po kilku godzinach nagle mogłam uzupełnić dane i zniknął komunikat o nie przyznaniu premii. Mam nadzieję, że teraz już bez żadnych problemów otrzymam premię 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:44

Witaj Asiu,

mamy nadzieję, że wszystko zostało wyjaśnione 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Przemek Maj 15, 2015 o 16:04

Z całym szacunkiem dla Ciebie Michał i dla Twojego bloga…
Jeszcze nigdy nie miałem tylu problemów podczas zakładania konta…od 14 kwietnia dopiero dzisiaj udało mi się odblokować dostęp do konta dzwoniąc na infolinię być może 7 lub 8 raz…
Ponadto logując się do Comperii ujrzałem… Bonus nie został przyznany
W prawdzie miałem kiedyś konto w tym banku, ale zamknąłem je w 2011r.
Zgłosiłem to do Comperii i Raiffeisen i mam nadzieję, że to coś da…
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 16:15

Hej Przemek,

Dziękuję za szacunek. Wiem, że ta promocja do łatwych nie należała. Jeśli Cię to pocieszy, to zapewniam Cię, że ja miałem i mam z tego powodu dużo więcej problemów niż Ty. 😉 Życie.

Co do bonusu: zaloguj się jeszcze raz. Po stronie Comperii był problem techniczny, ale zeznają, że już rozwiązali.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Przemek Maj 15, 2015 o 16:23

Doskonale Ciebie rozumiem Michał 🙂
Logowałem się ponownie ale niestety status pozostał bez zmian…:(
Pozostaje czekać…:)

Odpowiedz

Przemek Czerwiec 1, 2015 o 22:47

Totalna porażka …strata czasu, nerwów i pieniędzy na telefony do Raiffaisen i Comperi…
Zgłosiłem reklamację i otrzymałem list, w którym napisano, że nie zaznaczyłem wyrażania zgody na przekazywanie informacji do Comperi …tylko pytanie gdzie miałem zaznaczyć tą zgodę skoro wszelkie możliwe do zaznaczenia ptaszki zostały z mojej strony pozaznaczane w wymaganych miejscach (dla pewności wykonałem print screany)
Ponadto przeczytałem, że nie odpisałem na maila, w którym miałem możliwość zaznaczenie takiej zgody ponownie… tylko musiałbym go najpierw otrzymać… nigdy nie rozumiałem hejterów, ale po tej akcji doskonale ich rozumiem, ponieważ biorąc pod uwagę czas, jaki zainwestowałem w zabawę związaną z uruchomieniem tego konta to stwierdzam, że jestem grubo na minusie bez 55 zł. które całkowicie m się należą ponieważ dopełniłem wszelkich formalności…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 15, 2015 o 16:05

Dzień dobry,

reklamacje prosimy kierować na adres [email protected]
Informacja o przyznanej premii znajduje się w panelu Comperia Bonus, po zalogowaniu.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 15, 2015 o 16:12

Hej wszystkim,

Większość powyższych problemów to efekt problemu technicznego po stronie Comperii.

Aktualizacja z 16:05: Comperia przyznaje, że wystąpił u nich problem techniczny polegający na tym, że wyświetlane były błędne informacje o niezakwalifikowaniu się do promocji nawet w przypadku osób, które otrzymały e-maile z prośbą o uzupełnienie danych.

Problem podobno jest już rozwiązany. Jeśli otrzymaliście e-maila, to próbujcie zalogować się ponownie i uzupełnić dane. Cytuję:

“Jeśli ktoś dostał maila, może już uzupełniać dane, jeśli pojawia się komunikat, to należy spróbować się przelogować i zalogować jeszcze raz. Wszystkie osoby które tak miały, powinny już mieć wprowadzoną poprawkę.”

Reasumując: spróbujcie jeszcze raz zanim zalejecie Comperię reklamacjami (myślę, że już zalaliście) 😉

Moja prośba: zanim zaczniecie wyzywać od złodziejstwa, przekrętów, malwersacji i robienia ludzi w balona – weźcie 5-10 głębokich oddechów. Pomaga. Problemy techniczne się zdarzają. Ja jestem przerażony patrząc jak szybko niektórzy ulegają emocjom. Niepotrzebnie. Szkoda nerwów.

Pozdrawiam

Odpowiedz

PKD Maj 15, 2015 o 17:21

Cześć,
Potwierdzam, że o godz. 13:00 miałem błędny komunikat na stronie Comperii a o godz. 15:00 sytuacja się zmieniła i mogłem już uzupełnić dane do przelewu. Nie musiałem się przelogować, wystarczyło otworzyć nowe okienko z linka w e-mailu (który oczywiście wygrzebałem ze SPAMu – dzięki, Michale!). Także ewidentnie COŚ naprawili. Czy dla wszystkich – nie wiem. Powodzenia!
PKD

Odpowiedz

Tomek Maj 15, 2015 o 20:12

Hej Michał,

Comperia chyba jeszcze nie do końca rozwiązała problem…
Dwa dni temu dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych. Dziś nie dostałem maila z Comperii, ale po zalogowanie się była informacja o przyznaniu bonusu. Niestety nie miałem dostępu do banku by podać nr konta, a teraz po zalogowaniu pojawił się komunikat:

Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)

Mam nadzieję, że to nadal tylko problemy techniczne po stronie Comperii….

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 21:45

Michał, co Ty gadasz. To nie mogli sobie tego dobrze zorganizowac? Prawda jest taka, ze, jesli uda sie dostac te premie, to tylko dzieki temu, ze jest masowy odzew na tej stronie. A gdyby tak ludzie zakaldali je nie z Twojego polecenia, tylko gdzies w necie by klikneli, to nawet nie mieliby sie do kogo wyżalic. Dostaliby kopa w tylek i dowidzenia. Nikt by sie nad nimi nie pochylil. Ale, ze Ty tutaj mozesz zrobic raban, to moze sie zbiora i rozpatrza pozytywnie reklamacje. Tylko strach przed aferą ich mobilizuje.
Podobnie bylo z BNP Paribas i tabletami. Dopiero po rabanie bank rozeslal je ludziom. To jest żenujące. Mamy tracic 10 godzin na zakladnie konta, umawianie sie z kurierem, formalnosci, a potem jeszcze reklamacje, zeby dostac 50 zł? Ja juz stracilam 45 minut na zalogowanie sie, a potem szukanie informacji dlaczego sie nie zalapalam. i teraz to sie czuje zażenowana, ze sie łaszę na te bonusy.

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 16:16

Zakładałam konto przez kuriera i oczywiście drogą elektroniczną nic do mnie nie dotarło…
Ponadto logując się do Comperii znalazłam… Bonus nie został przyznany
Konta w Raiffeisen zamknęłam wiele lat temu, więc to żaden argument
Po za tym sam proces zakładania konta to droga przez mękę i wielokrotne ślęczenie na infolinii, aby doprosić się o odblokowanie usług…
Wysłałam już reklamację do Comperii i czekam na efekt…
Pozdrawiam

Odpowiedz

Marzena Maj 15, 2015 o 16:25

Witam!
Wraz z 2 znajomych dostaliśmy maila kilka dni temu abyśmy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych i uzupełnienie ich, co oczywiście uczyniliśmy ale na stronie comperii widnieje informacja,że bonus nie został nam przyznany.

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 16:25

Logowałam się ponownie ale niestety status bez zmian…:(
Pozostaje nadal czekać…
pozdrawiam

Odpowiedz

Jarek Maj 15, 2015 o 16:32

Odnośnie wypełnienia danych, robiłem to przed chwilą dla 3 osób i nie było żadnego problemu: “Twoje dane zostały prawidłowo zapisane.
Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.”

Więc na pewno nie jest to wina pory dnia.

Michale, pochwal się ile zostało poprawnie złożonych wniosków z Twojego polecenia. Wyłącznie z czystej ciekawości. Z tego co widziałem to wnioski są już rozliczone i można wystawić rachunek.

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 16:44

Witam,

Warunki spełnione, dostałem takze email o zgode na przetwarzanie danych, natomiast w panelu Comperii jest informacja ze bonus nie zostal przyznany.
Wyslalem reklamacje pod podany adres

pozdrawiam,
Marcin

Odpowiedz

mariagryka Maj 15, 2015 o 16:51

A mi się wszystko udało! Dzięki 😀 😀

Odpowiedz

Karo. Maj 15, 2015 o 17:00

Witam. Melduje problem- umowe zawieralam przez kuriera, spelnilam warunki promocji, otrzymalam e-mail zmz raiffaisen 13.05., wyrazilam zgode, a do teraz po zalogowaniu widnieje informacja, ze bonus mi nie przysluguje. Nie wiem czy czekac do poniedziałku, czy juz reklamowac…

Odpowiedz

Weronika Maj 15, 2015 o 17:02

Ponoć wpisany przeze mnie numer konta jest niepoprawny… a kopiowałam go na rożne sposoby ze strony Raiffeisena

Odpowiedz

Piotr Maj 15, 2015 o 21:56

Weronika,

Skasuj spacje z numeru konta, wtedy przejdzie:)

Odpowiedz

Sławek Maj 15, 2015 o 17:04

Witam,
u mnie konieczna reklamacja. Pomimo, że to mój pierwszy rachunek w Raiffeisen zostałem wyłączony z promocji.
Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Mail z reklamacją już wysłany. Dam znać jaki będzie wynik

Odpowiedz

Sławek Maj 15, 2015 o 17:11

Sprawdziłem u żony, ta sama sytuacja.

Odpowiedz

Anka Maj 15, 2015 o 17:07

Hej Michał, dzięki za przypomnienie, bo mail od Comperii mieszkał sobie w spamie. Super, że jak zawsze o nas pamiętasz i przypominasz 🙂

Odpowiedz

Kasia Maj 15, 2015 o 17:11

Cześć Michał,

Dzięki wielkie za artykuł 🙂 Szczególnie ze względu na to, że jestem w grupie nieszczęśników, którzy zawarli umowę przez kuriera i muszę składać reklamację. Twoje wskazówki są bezcenne!

Pozdrawiam serdecznie,
Kasia

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 17:18

A kto mi podpowie czy warto dołączać do Comperia Bonus Club? Piszą, że niby przy kolejnych promocjach będzie 10% więcej, ale czy jest się na co napalać? Choć z drugiej strony skoro i tak już sprzedaję im swoje dane osobowe… Ktoś jest mi w stanie doradzić?

Odpowiedz

Ania Maj 15, 2015 o 17:23

Również nie dostałam maila. Po zalogowaniu na stronie Comperii widzę komunikat, że nie należy mi się bonus (bo nie założyłam konta). Reklamację do Comperii wysłałam, jutro pójdę do banku złożyć reklamację (wolę osobiście, bo po tym jak umawiali kuriera nie mam dobrego zdania o infolinii). Konto funkcjonuje od 30 marca, więc mam nadzieję, że wszystko będzie pozytywnie rozpatrzone.

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 17:36

Te same problemu. Na Comperii info ze nie spełniłem wymagań, a je spełniłem. Konto u nich miałem ponad rok temu. Maila ze zgodą na przetwarzanie danych nie dostałem. Zamawiałem przez kuriera. Złożyłem reklamacje i czekam.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:51

Cześć Łukasz,

Mamy nadzieję, że Twoja reklamacja została już rozpatrzona (oczywiście na plus :))

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Łukasz Maj 18, 2015 o 19:12

Nie została rozpatrzona. Dalej to samo. Proszę o jakąś reakcję.

Odpowiedz

Robert Maj 15, 2015 o 17:36

U mnie też problem z bonusem. Umowa za pośrednictwem kuriera.

Odpowiedz

Olaf Maj 15, 2015 o 17:42

Nie dostałem maila, reklamacja złożona. Jedna rzecz mi się nie podoba, a mianowicie to że pewnie osoby, którym nie przyznano bonusu, nie biorą również udziału w losowaniu iPadów. Jeśli faktycznie tak jest, to trochę nie fair; powinni przełożyć losowanie na później.

Odpowiedz

Łukasz Maj 15, 2015 o 18:09

Też mnie martwi brak udziału w losowaniu nagród… mimo spełnienia warunków.

Odpowiedz

Joanna Maj 15, 2015 o 18:09

E-maila brak, w spamie też. Po zalogowaniu się do panelu mogłam uzupełnić dane do przelewu.

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 18:14

Czy trzeba zaznaczyć Akceptuje warunki promocji oraz Chcę dołączyć do Comperia Bonus Club?????? Po zalogowaniu na stronę, czy to dotyczy tej promocji czy innej? Nowej?

Odpowiedz

Jarek Maj 15, 2015 o 18:50

Trzeba zaakceptować warunki promocji, żeby przeszło dalej. Comperia Bonus Club opcjonalnie.

Odpowiedz

Paweł Maj 15, 2015 o 18:42

Ja i moja żona również nie otrzymaliśmy maila, a w profilu Comperii widnieje informacja o nieprzyznaniu bonusu. Reklamacja już została złożona. Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Maj 15, 2015 o 19:18

Czeeesc 🙂 Posiadasz wielki talent do pisania, hehe 🙂 Mam do Ciebie pytanie, mianowicie brzmi ono nastepujaco, czy są może jeszcze jakieś miejsca w internecie, gdzie można czytac Twoje teksty? Niekoniecznie takie blogowe, po prostu masz duzy talent do pisania, no i szczerze mysle, ze cokolwiek by nie powstało spod Twojego pióra, z cala pewnoscia byloby wartosciowe 🙂

Odpowiedz

Jack Maj 15, 2015 o 19:34

Comperia Bonus Club ? Zdecydowanie TAK. Dziwne , że administrator strony w ogóle nie pisze tym programie partnerskim.

Odpowiedz

Jarek Maj 15, 2015 o 20:41

Comperia Bonus Club? Nie.
ComepriaLead? Tak.

To z tego drugiego programu korzysta Pan Michał. Odpowiedź sobie sam dlaczego :).
Sam również korzystam i polecam. Tak de facto, to ComperiaLead dawało więcej za każde otwarte konto w tej promocji niż wspomniane 55 zł. Więc jak ktoś zakładał te konta na całą rodzinę to mógł podwoić zyski. Powyżej 5 poleconych dawali jeszcze 100 zł gratis. Jestem ciekaw ile udało się Panu Michałowi z tego wyciągnąć. Mam nadzieję, że się pochwali. Jeżeli pisze o bardzo dużej kwocie to ponad 100k zł?

Odpowiedz

Judym Maj 16, 2015 o 20:13

Jak rozliczasz się z dochodów uzyskiwanych z ComepriaLead – na bieżąco po wystawieniu rachunku dla nich i otrzymaniu wynagrodzenia czy w zeznaniu rocznym? Zakładam, że Twoim podstawowym dochodem jest umowa o pracę – nie prowadzisz działalności gospodarczej.

Odpowiedz

Karolina Maj 15, 2015 o 19:48

Ja niestety nie mogę się cieszyć jak wszyscy poniżej i muszę walczyć reklamacją. Niestety zaszła jakaś pomyłka, ponieważ nie otrzymałam maila, a próbując wejść przez link powyżej pojawia się komunikat, że nie mogę być posiadaczem lub współwłaścicielem innego rachunku w Raiffeisen, gdzie ja nigdy przenigdy nie miałam konta;(

Odpowiedz

Natalia Maj 15, 2015 o 19:58

E-maila brak. Loguje się do Comperii, a tam komunikat, że bonus nie został przyznany, chociaż konto założone. W kwietniu był tylko jakiś e-mail przypominający o zawarciu umowy, którą już dawno zawarłam. Logowałam się kilka razy ale komunikat ciągle ten sam.

Odpowiedz

anna Maj 15, 2015 o 20:25

Mimo spełnienia warunków promocji nie otrzymałam meila od Comperii w celu uzupełnienia danych, a przy próbie zalogowania pojawia się informacja o nieprzyznaniu bonusu. Złożyłam reklamację do comperii na wskazany adres. Dzięki Michał, że czuwasz nad nami. Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni i otrzymam bonus.

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 20:26

A ja dostałem maila od Comperii 13.05, wypełniłem formularz, wyraziłem zgodę i cisza… Maila o uzupełnienie danych w celu wypłacenia premii nie dostałem, po zalogowaniu na konto piszą że bonusu mi nie przyznano… Dla ścisłości zakładałem konto przez kuriera i spełniłem wszystkie warunki by zgarnąć premię. Reklamacja już poszła do Comperii, teraz czekam na odpowiedź. Jak dostane odpowiedź to się nią podzielę. Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Maj 15, 2015 o 20:32

Nie dostałem maila z comperia, ani banku. Ale po wypełnieniu danych ma info:
“Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.”

Czy dostanę bonus, czy nie ?

Odpowiedz

Mateusz Maj 15, 2015 o 20:39

Cześć,

ja niestety ten sam problem, czyli:

umowa zawarta przez kuriera, konto aktywne, spełnienie warunków a pomimo tego brak maila no i w panelu comperii informacja o braku przyznania bonusu.

Odpowiedz

Paweł Maj 15, 2015 o 20:51

Michał, prosiłeś o komentarz więc daję:
Umowę podpisalem przez kuriera. Maili nie dostałem, na stronie Comperii pojawia się komunikat “Bonus nie został przyznany. Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. (…)”
Wg mnie warunki spełniam, więc wysłałem reklamację do Comperii i czekam na ich reakcję.
Pozdr

Odpowiedz

Paweł Maj 22, 2015 o 22:31

Reklamacja rozpatrzona pozytywnie.
Czekam na przelew.

Michał dzięki za proste podpowiedzi i instrukcje co zrobić żeby zarobić 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Maj 15, 2015 o 20:59

Na stronce comperii info, że nie spełniam warunków promocji, czeka mnie pisanie reklamacji :/

Odpowiedz

Małgorzata Maj 15, 2015 o 21:27

Ja sie nie zakwalifikowalam podobno. zalozylam konto (kurier), zalozylam mobilna lokate. nigdy nie mialam konta, a ni zadnego produktu w tym banku (ani w Raiffeisenie, ani w Polbanku).
Biore od czasu do czasu udzial w tych promocjach i niestety 80% jest z reklamacją. Niestety czasem rozstrzygana na moja niekorzysc, wiec chyba to jednak szkoda czasu.
Wychodzi na to, ze zakladamy te konta jak barany, a tak naprawde zarabia ktos inny.
Upominanie sie o ten bonus jest uwłaczajace.

Odpowiedz

joanna Maj 15, 2015 o 21:29

Witam,
niestety ja również otrzymałam informację o nie spełnieniu kryteriów do przyznania bonusu. Dostałam od banku formularz do wyrażenia zgody na przekazanie danych do Comperii, zgodę wyraziłam i wysłałam, jednak nadal po zalogowaniu na stronie Comperii jest informacja, że bonus nie został przyznany. Wysłałam już maila z reklamacją, ale to przykre, że trzeba teraz tracić czas na reklamacje.

Odpowiedz

Michal Maj 15, 2015 o 21:47

hej Michal
niestety mam ten sam problem co inne osoby.
wszystko zgodnie z regulaminem (ale umowa z kurierem), i w panelu comperii – brak przyznania promocji
mam pytanie – widzialem ze wczesniej padlo, ale nie bylo niestety na nie odpowiedzi -> chodzi o:
Jeśli nie otrzymaliście e-maila od Raiffeisen Bank, to zgłoście reklamację w banku oraz dodatkowo reklamację w Comperii
czy mozesz powiedziec na jaki adres mailowy nalezy skladac reklamacje w banku? (czy chodzi o infolinie?)

z gory dziekuje po pomoc

Odpowiedz

Michal Maj 15, 2015 o 21:58

Dostalem 13/05 meila z Raiffeisen o wyrazenie zgody i wypelnienie formularza, takowy wypelnilem, ale po logowaniu na panel Comperii mam dalej komunikat,ze :Bonus nie zostal przyznany.

Odpowiedz

Magdalena Maj 15, 2015 o 22:16

Niestety też nagle nie spełniam warunków promocji. Piszę “nagle”, bo parę godzin temu jak logowałam się do comperii pojawił mi się formularz do uzupełnienia danych – nie miałam czasu, więc wylogowałam się, uspokojona faktem, że nie ma problemu.. godzinę temu zalogowałam się i już nie spełniam wymogów tadam!
Już napisałam maila do Comperii, ciekawe jak to się wyjaśni.

Odpowiedz

Zygmunt Maj 15, 2015 o 22:22

Podpisałem umowę przez kuriera i po zalogowaniu na stronie Comperii informacja, ze nie spełniłem warunków promocji. Złożyłem reklamacje i czekam.

Odpowiedz

Mm Maj 15, 2015 o 22:25

Dobry wieczór, w ramach komentarza: rachunek zakładany przez kuriera, nie otrzymałam maila z prośbą o potwierdzenie danych ani dzisiejszego z informacją o bonusie, nie otrzymałam też sms. Rano po przeczytaniu postu w blogu zalogowałam się do comperii, był formularz z danymi do uzupełnienia. Nie mając jednak przy sobie numeru rachunku, wylogowałam się bez wpisywania danych. Wieczorem po zalogowaniu ujrzałam już niestety komunikat, że bonus nie został przyznany. Wysłałam maila z reklamacją, liczę, że to tylko techniczne trudności.

Odpowiedz

Gosia Maj 15, 2015 o 22:50

No u mnie niestety nie ma nic 🙁 Wysłałam do Comperii wiadomość i ciekawa jestem co z tego wyjdzie…

Odpowiedz

Szymon Maj 15, 2015 o 22:56

Nie otrzymałem wiadomości e-mail ale chciałem sprawdzić czy premia została przyzna. Zalogowałem się do panelu comperi w dniu dzisiejszym za pomocą telefonu. Co najciekawsze, pojawił się komunikat o przyznaniu premii. Wylogowałem się bez jej uzupełniania i zalogowałem się ponownie za pośrednictwem komputera.
I tu zaskoczenie……. Po zalogowaniu się do panelu z komputera pojawia się komunikat o nie przyznaniu premii.

Odpowiedz

Marcin Maj 15, 2015 o 23:19

Spełniłem wszystkie warunki promocji. Umowę zawarłem przez kuriera. Założyłem w Raiffeisen Bank konto i lokatę i wyraziłem zgodę na przetwarzanie swoich danych przez Comperię. Nie dostałem dziś maila od Comperii, a jak przed chwilą ponownie kliknąłem w linka z maila od Comperii z 17 marca (https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/panel/uzupelnij-dane) to zamiast formularza do wprowadzenia danych wyświetlił mi się komunikat:

“Bonus nie został przyznany. Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie… “

Odpowiedz

Szymon Maj 15, 2015 o 23:21

Witam,

nie przeczytałem wszystkich komentarzy, ale przeczytałem sporo i nie natrafiłem na sytuację, która mnie spotkała. Otóż w marcu zadzwoniła do mnie konsultantka Comperii i poinformowała mnie, iż w związku z tym, że brałem już udziałem we wcześniejszych promocjach (BGŻ i Meritum – to prawda), to może będę zainteresowany kolejną i że szykują nową ofertę i że zakładając konto można otrzymać bonus w wysokości 55 zł. Powiedziałem, aby wysłała mi na maila wszystkie potrzebne informacje i oto jakiej treści maila otrzymałem:

“Witamy,

W nawiązaniu do rozmowy telefonicznej przesyłam ofertę, dotyczącą
specjalnej promocji “Comperia Bonus”.
Tylko teraz możesz skorzystać z rewelacyjnej oferty: załóż Konto
Wymarzone, odbierz bonus 55zł i walcz o
nagrody rzeczowe. Sprawdź szczegóły promocji pod adresem: […CIACH…]

Pozdrawiamy,

Zespół Comperia.pl

Otrzymałeś/aś tę wiadomość email, ponieważ wziąłeś udział w promocji
Comperia Bonus. Rezygnacja z emaili systemowych w trakcie trwania
promocji uniemożliwi odebranie wiadomości potwierdzających spełnienie
warunków promocji, a w efekcie może uniemożliwić odebranie
gwarantowanego bonusu.
Comperiabonus.pl jest portalem firmy Comperia.pl SA. Niniejszy e-mail
został wysłany przez Comperia.pl SA z siedzibą w Warszawie przy ulicy Konstruktorskiej 13, 02-673,
zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy, Wydziale XIII
Gospodarczym – rejestrowym pod numerem KRS 0000390656, NIP: 951-220-98-54.
Ten e-mail został wysłany zgodnie z Regulaminem i Polityką Prywatności
portalu Comperia.pl. Nie udostępniamy ani nie przekazujemy innym
podmiotom Twoich danych bez Twojej zgody. Zgodnie z obowiązującą Ustawą
o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204)
przysługuje Ci w każdej chwili prawo do aktualizacji swoich danych
osobowych, jak również zgłoszenie sprzeciwu wobec ich przetwarzania
(również wobec otrzymywania korespondencji handlowej).”

Założyłem konto w banku poprzez przesłany link. Oczywiście żadnego maila od Comperii o przyznaniu premii nie otrzymałem, od ComperiiLead również nie (swoją drogą: czy to dwie różne spółki?). Czy ktoś z Was jest w podobnej sytuacji? Co jest grane? Napisałem maila z prośbą o wyjaśnienie zaistniałej sytuacji i czekam.

Pozdrawiam,
Szymon

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 17, 2015 o 01:53

Hej Szymon,

Prawidłowo zrobiłeś. To jest pytanie do Comperii.

Pozdrawiam

Odpowiedz

jan Maj 15, 2015 o 23:34

Witam
Tak jak w licznie opisanych przypadkach, po zalogowaniu się na stronę Comperii, mam wiadomość, że nie przyznano mi premii bo już kiedyś byłem klientem Raiffeisen Polbank. Jest to wielka bzdura bo do tej pory z tym bankiem nie miałem żadnego kontaktu i pewnie dalej bym nie miał, gdybyś mnie nie namówił w swoim artykule. Do Comperii wysłałem mailem reklamację i zobaczymy co będzie dalej.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Iza Maj 15, 2015 o 23:49

Ja otworzyłam konto (przez kuriera) i lokatę mobilną zgodnie z regulaminem promocji, niestety nie otrzymałam e-maila ani od banku, ani od Comperii. A po zalogowaniu do Comperii widnieje informacja, iż bonus nie został przyznany, ponieważ nie zawarłam umowy prowadzenia konta osobistego z bankiem…

Wysłałam reklamacje do Comperii i telefonicznie złożyłam w Banku.

Musze dodać, że to nie pierwsze złe doświadczenia z tą promocją i poziomem obsługi ze strony Banku. W promocji zarejestrowałam również męża. Umowę mieli przysłać kurierem, i przysłali, z tym że umowę do innej osoby (ze wszystkimi jej danymi osobowymi)! Po licznych telefonach do banku i kursach kurierów umowy nie udało się ostatecznie zawrzeć w wyznaczonym w regulaminie promocji czasie.

Odpowiedz

Artur Maj 15, 2015 o 23:50

Cały czas brak informacji od Comperii o uzupełnieniu danych. Po zalogowaniu informacja o nie zakwalifikowaniu się do promocji. Wniosek składany przez kuriera. Reklamacja wysłana.

Odpowiedz

Daniel Maj 16, 2015 o 00:04

Witam,

mój bonus nie został przyznany z powodu niespełnienia punktu §3, czyli rzekomego braku akceptacji umowy przez Raiffeisen.

O dziwo, jeszcze dziś rano, Comperia twierdziła, że mój bonus nie został przyznany z powodu naruszenia punktu §2, czyli posiadanie konta przed uczestnictwem w promocji.

Konto założyłem z linka z bloga, jest aktywne i są na nim środki, zatem poszła reklamacja do rozpatrzenia.

Odpowiedz

Kazimierz Maj 16, 2015 o 00:31

Nie dostalem maila ani od Comperii, ani z Banku, ale umowe zawarlem i konto mam. Na stronie Comperii figuruje informacja, ze bonus mi nie przysluguje. Wyslalem reklamacje.

Odpowiedz

Łukasz Maj 16, 2015 o 09:03

Założyłem konto prawidłowo i w odpowiednim czasie.
Po zalogowaniu widnieje informacja:

“Bonus nie został przyznany.
Nie spełniłeś warunków promocji… “.

Czy to oznacza, że padlem” ofiarą “opisanego powyżej niechlujstwa?

Nie otrzymałem żadnego maila ani na głównej ani w spanie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Honia Maj 16, 2015 o 10:13

Małżonek dostał maila, że wyrazić zgode na przetwarzanie danych.
Oczywiscie ja nie zakwalifikowałam się do bonusu, bo ponoć wcześniej posiadałam już konto …. nigdy nie mialam konta w tym banku… Reklamacja złożona…

Odpowiedz

Wojtek Maj 16, 2015 o 10:30

Witam
Ja nie otrzymałem informacji o uzupełnienie danych. Jedyny email jaki znalazłem w spamie był z 21 kwietnia o treści: Zarejestrowałeś się w promocji Comperia Bonus. Już wkrótce otrzymasz gwarantowany bonus 55 zł, jeśli spełnisz podstawowy warunek promocji – do 30.04.2015 otworzysz Wymarzone Konto Osobiste w Raiffeisen Polbank.

Konto założone, umowa podpisana, kartę też dostałem czyli wszystko powinno być ok. Zakładałem za pośrednictwem kuriera.

Pozdrawiam
Wojtek

Odpowiedz

Darek Maj 16, 2015 o 10:36

Niestety i ja jestem jednym z tych którzy muszą zgłosić reklamację. Konto posiadam, maila nie otrzymałem wiec zalogowałem się na stronę a tam :

Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

nic tylko reklamować

Odpowiedz

Mikołaj Maj 16, 2015 o 10:47

Podpisywałem umowę przez kuriera i również mam komunikat o nie spełnieniu warunków.
Maila z reklamacją już wysłałem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

marceli Maj 16, 2015 o 10:54

Maila nie dostałem, wczoraj po zalogowaniu się mogłem uzupełnić dane do przelewu ale nie miałem przy sobie telefonu na który wysyłany jest sms autoryzacyjny do logowania w RaiffeisenPolbank. Dzisiaj po zalogowaniu w panelu comperii jest informacja że bonus nie został przyznany….

Odpowiedz

Anna Maj 16, 2015 o 21:19

Ja mam taki sam przypadek. I teraz już nie wiadomo czy problem jest po stronie banku czy comperii?

Odpowiedz

Jacek Maj 16, 2015 o 12:01

Mam taki problem. Po wykonaniu w dniu dzisiejszym telefonu na infolinię banku otrzymałem informację iż mam poczekać do wtorku gdyż comperia musi przetworzyć listę z osobami którym przysługuje bonus którą otrzymała od banku a z ewentualną reklamacją mam się wstrzymać. Zostałem również poinformowany że jeśli nie dostałem maila od banku z prośbą o wyrażenie zgody na przekazanie informacji bankowych do Comperii to znaczy że w tym temacie wszystko było w porządku. W dniu dzisiejszym wysłałem maila do Comperii i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 17, 2015 o 01:51

Hej Jacek,

Dziękuję za informację. Potwierdzam, że właśnie taka jest procedura. Dane z banku – zwłaszcza dotyczące tych osób, które wyrażały dodatkową zgodę po mailingu banku – spływają z pewnym opóźnieniem do Comperii.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Dawid Maj 16, 2015 o 12:45

Cześć Michał
Mam taką samą sytuację jak Mariusz Kobak. Nie dostałem wiadomości od Comperi ani od banku. W dodatku po zalogowaniu na stronie Comperi wmawiają mi że miałem już konto w Raiffeisen. Złożyłem reklamację, ale z konta zrezygnuję po 29 maja.
Dzięki za pomoc w napisaniu reklamacji i za fantastyczny blog. 🙂

Odpowiedz

Anna Maj 16, 2015 o 13:31

Po zalogowaniu sie do panelu Comperii otrzymuje informacje, ze nie spelniam warunkow promocji aby otrzymac bonus. Oczywiscie jest to nieprawda! Pech chcial, ze mialam karte kredytowa w Polbanku, z ktorej zrezygnowalam 2 lata temu. Po polaczeniu Raiffeizena z Polbankiem, okazuje sie, ze Raiffeizen ma moje dane – sytuacja zostala wyjasniona telefonicznie z pracownikiem banku (podczas trwania promocji) i zapewnili mnie, ze jaknajbardziej kwalifikuje sie do promocji, natomiast musze podpisac umowa papierowa (co zrobilam). Tak wiec pozostaje mi tylko zlozenie reklamacji.

Dzieki Michal za maila na ktory nalezy pisac do Comperii – a jak najlepiej zlozyc reklamacje w Raiffeizenie?

PS. Moja mama tez wziela udzial w promocji – wszystko poszlo bez problemu, uzupelnila dane do przelewu i czeka na bonus z Comperii. 🙂

Odpowiedz

Beata Maj 16, 2015 o 14:45

U mnie wszystko w porządku (umowa weryfikowana przelewem z innego konta), natomiast u moich rodziców bonus nie przyznany (umowy podpisywane przez kuriera).

Odpowiedz

Beata Maj 19, 2015 o 09:50

I nadal doopa, mimo złożenia reklamacji do obu instytucji. Bank odpisał,żeby pisać do Comperii. Ale moi rodzice nie dostali maila do kliknięcia w sprawie zgody 13 maja, więc to jednak jest również sprawa banku moim zdaniem. Coś czuję ze mogą sie rodzice nie zdążyć załapać na bonus. Dupa nie promocja!!!!

Odpowiedz

Beata Maj 19, 2015 o 09:53

Pierwszy mail poszedł już w sobotę, a do dziś nie ma wiążącej, konkretnej odpowiedzi. Burdel tam mają i tyle! Zwolnić partaczy z pracy-tych, którzy tak schrzanili robotę, niech prostują banany na Madagaskarze!

Odpowiedz

Dawid Maj 16, 2015 o 15:03

Wczoraj 2 różne komunikaty o powodzie nieprzyznania bonusu.
Reklamacja złożona do Raiffeisena (wczoraj telefonicznie) + dziś mailem do Comperii.

Konto zakładane przez kuriera (poszło sprawnie i szybko – przy pierwszej wizycie)

Odpowiedz

Dawid Maj 28, 2015 o 20:55

Dziś znalazłem w skrzynce pocztowej odpowiedź Raiffeisen Polbank na moją reklamację. Cytuję:
“Szanowny Panie

W odpowiedzi na reklamację z dnia 15.05.2015 dotyczącą promocji “Comperia Bonus 3″ wyjaśniamy, iż nie wyraził Pan żadnej zgody na przekazanie informacji zwrotnej do Comperii o otwarciu konta, W związku z tym faktem premia w ramach promocji nie została przyznana.

Wyrażamy nadzieję, że powyższe informacje wyjaśnią powstałe wątpliwości.”

Z Comperii przyszło 20 maja:
“Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia”

No to cierpliwie czekam, ale nadziei na uzyskanie bonusa coraz mniej 🙁

Odpowiedz

Janek Maj 16, 2015 o 15:42

Ja zgłosiłem reklamację – według systemu wcześniej byłem posiadaczem konta w RF-PB, a tak nie było. Zobaczymy, co odpiszą.

Odpowiedz

Marcin Maj 16, 2015 o 16:56

Ponawiam pytanie comperia bonus club – wchodzić w to czy nie?????????????????????????????????????????????????

Odpowiedz

Alicja Maj 16, 2015 o 18:01

Nie wchodzić.

Odpowiedz

Krzysztof Maj 16, 2015 o 17:02

Nie zostałem zakwalifikowany przez Comperię, mimo spełnienia warunków promocji. Wysyłam reklamacje do Comperii i do banku.

Kiedy, Michał, będziesz wyłaniał zwycięzców do nagród ufundowanych przez Ciebie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 17, 2015 o 01:46

Hej Krzysztof,

Swoich faworytów już mam (przypominam, że zgłoszenia w moim konkursie przyjmowałem do 30-ego kwietnia), ale to czy spełnili oni warunki promocji Comperia czy nie – będę weryfikował tuż przed terminem publikacji wpisu z ogłoszeniem listy zwycięzców, co nastąpi pod koniec pierwszej połowy czerwca – maksymalnie do 15 czerwca.

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Tomek Maj 16, 2015 o 19:10

Spełniłem wszystkie warunki promocji jednak na panelu użytkownika napisane jest, że ich nie spełniłem. Podpisywałem umowę za pośrednictwem kuriera.

Odpowiedz

Adrian Maj 16, 2015 o 19:52

Chcę uzupełnić, ale nie mogę, bo niby podaję zły numer konta.

Odpowiedz

marcin Maj 16, 2015 o 20:08

Witam , jak wpisać nr konta bo z spacją i bez cały czas ramka na czerwono że źle wpisuje ?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 17, 2015 o 01:40

Hej Marcin,

Same cyfry jednym ciągiem bez spacji. Jeśli jest z tym problem, to napisz na [email protected]

Pozdrawiam

Odpowiedz

joanna Maj 16, 2015 o 20:17

a ja dostałam info z comperii o konieczności uzupełnienia akceptacji na otrzymywanie wiadomości, wiec uzupełniłam je.
Ale gdy dziś zajrzałam na comperię okazało się ,ze “bonus nie zostanie przyznany” , bo – nie mam konta…
Złożyłam więc reklamację, ale co będzie..?

Odpowiedz

ada Maj 16, 2015 o 20:45

A ja maila nie dostała, za to dostałam sms-a od Comperii ze spełniłam warunki promocji, i mogę wziąć udział w konkursie – graj o skuter. Co do premii zalogowałam się na swoje konto i pojawił się formularz do uzupełnienia danych. Uzupełniłam i czekam na przelew 🙂

Odpowiedz

Paweł Maj 16, 2015 o 22:10

Cześć

Zarówno ja jak i moja żona rzekomo nie spełniliśmy warunków promocji więc dwie reklamacje złożone.

Swoją drogą ja wcześniej z kurierem też miałem niezłe przeboje. Zadzwoniono do mnie i zaproponowano dwie ‘wolne’ godziny wizyty kuriera 16.00 i 21.00. 21.00 – dla mnie idealnie bo długo pracuję. Kurier dzwoni w dzień ustalonej wizyty i prawie mnie wyśmiał, że ja chcę żeby przyjechał o tak późnej godzinie. “Panie, my pracujemy do 15.00/16.00 o 21.00 to nikt Panu nie przyjedzie, a Ci w tym banku to nie mają pojęcia co mówią”. W końcu kilka dni później przyjechał do mnie do pracy, ale oczywiście zadzwoniłem wcześniej na infolinię Raiffeisen i złożyłem reklamację, że umawiają coś co nie ma pokrycia z rzeczywistością.

Takie moje przemyślenie, że teoretycznie darmowe pieniądze ale jednak trzeba się trochę na nie napracować.

Odpowiedz

Milena Maj 17, 2015 o 20:12

Hej Pawel, ja mialam identyczna sytuacje z kurierem i rowniez zglaszalam to do banku, bo skoro w banku mi podano 3 przedzialy czasowe 9-12, 12-18, 18-21 to tez wybralam ten najpozniejszy a kurier do mnie zadzwonil z pretensjami ze zadna kurierska firma o tej porze nie pracuje i ze to ja sie mam dostosowac (swoja droga tego samego popoludnia przyjechal do mnie inny kurier z przesylka o 19:30). Skoczylo sie tez na wizycie u mnie w pracy.

Odpowiedz

Dominik Maj 16, 2015 o 23:30

Mam pytanie. Jak zgłosić reklamację dotyczącą ComperiaBonus3 w RaiffeisenPolbank? Czy mail przejdzie? A jeżeli tak to na jaki adres mailowy wysłać tę reklamację?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 17, 2015 o 01:38

Hej Dominik,

Reklamację w banku najlepiej zgłosić telefonicznie omawiając wcześniej sytuację. Numer telefonu podany w artykule: 801 180 801 lub 22 549 9999.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Dominik Maj 18, 2015 o 09:07

Dziękuję, dzisiaj będę próbował się dodzwonić.Pzdr

Odpowiedz

dawid Maj 17, 2015 o 09:53

Nie uważacie, że to głupie zmarnować tyle czasu tylko po to, by zdobyć marne 55 czy 65zł? Rozumiem, że takich pieniędzy nie znajduje się na ulicy, ale jakbym miał spędzać czas na czytaniu regulaminu, zakładaniu konta, dopełnianiu formalności by je aktywowano, spełnianiu warunku do premii, pilnowaniu czy wszystko ok, później zamykaniu konta, składaniu ewentualnych reklamacji, to by mi się to po prostu nie opłacało. Lepiej skupić się na pracy, którą się wykonuje, bo 55zł to ~4h pracy lub poświęcić czas rodzinie. Co będzie kolejne? Tydzień walki o 10zł?

Odpowiedz

Ewelina Maj 17, 2015 o 11:22

Witaj Michale,
u mnie sytuacja wygląda tak: 15 maja po zalogowaniu się do panelu klienta widziałam tabelkę do uzupełnienia danych ale nie miałam wtedy czasu na ich wpisanie więc się wylogowałam myśląc, że wszystko jest ok. Natomiast w dniu dzisiejszym w miejscu tabelki jest komunikat o niespełnieniu warunków promocji. Dziwi mnie to bardzo. Nie będę snuć teorii, wysłałam reklamację do Comperii, jutro zadzwonię do banku zgodnie z Twoimi wskazówkami i będę czekać na jakieś rozwiązanie.

Odpowiedz

Bartosz Bilicki Maj 17, 2015 o 14:58

dzięki za artykuł i przypomnienie!
maila z comperii nie dostałem. Po zalogowaniu się do nich stoi ze nie spełniłem warunków promocji (zrobiłem to 17 maja,po aktualizacji z 15 maja w której Comperia twierdzi ze problem rozwiązała). Mail z reklamacją wysłany.

Odpowiedz

Basia Maj 17, 2015 o 15:15

Niestety, ja otrzymałam maila z prośbą o uzupełnienie zgody, a po zalogowaniu do comperii wyświetliła się informacja, że bonus nie został mi przyznany.
Wysłałam reklamację, więc mam nadzieję, że temat uda się załatwić i otrzymam premię.
Dziękuję za wskazówki jak działać.

Odpowiedz

Przemysław Małecki Maj 17, 2015 o 15:43

W zeszłym tygodniu uzupełniłem dane na stronie Comperii (korzystając z odnośnika na Twojej stronie, bo maila żadnego nie dostałem) wyświetliła się informacja, iż bonus zostanie przekazany do 29 maja..myślę “super”. Dziś rano wszedłem kontrolnie w dane, które uzupełniłem i otrzymałem komunikat, iż nie zakwalifikowałem się do otrzymania bonusu (to samo ma moja narzeczona). Jestem w 100% przekonany, iż spełniłem wszystkie wymogi. Oczywiście reklamacja została wysłana na [email protected].. Pytanie tylko ile się teraz będę “bujał” z tym aby otrzymać bonus..o ile w ogóle go dostanę.

Odpowiedz

mal Maj 17, 2015 o 17:12

Nie dostałam wiadomości z Comperii, po zalogowaniu – odmowa, że niby byłam posiadaczem/współposiadaczem… oczywiście, że nie byłam!
Wczoraj telefonicznie złożyłam reklamacje w Raiffeisen (pani poinformowała mnie, że termin odpowiedzi to 30 dni, ale zwykle rozpatrują szybciej…).
Napisałam też wiadomość email do Comperii i Raiffeisen – tą samą. Bank się odezwał – farmazony – że mam się kontaktować z Comperią a nie z nimi i coś o dokładnym opisie sprawy, zastrzeżeń (napisałam konkretnie, bo co tu się rozwodzić) i przesłaniu pełnych danych via email, łącznie z nr rachunku… czuję się zbywana.

Umowę zawarłam przez internet – poszło gładko (ale bonusu nie mam), mojemu partnerowi – też (bonus dostanie). Zaś moi rodzice – mimo wielkich chęci zawarcia dwóch umów, wielokrotnych kontaktów z bankiem i kurierami oraz tony cierpliwości – nie doczekali się wizyty posłańca… przy czym zapewniani byli przez konsultantów telefonicznych banku, że zawierając umowę po 30.04 też będą uczestnikami promocji… podsumowując w moim kręgu: skuteczność zawarcia umów – 50%; przyznanych bonusów – 50% posiadaczy RB; ogólnie, nagrodzonych do chętnych – 25%…

Dla mnie Raiffeisen to bałagan, strata czasu i wielkie rozczarowanie 🙁

Odpowiedz

Michał Maj 17, 2015 o 17:25

Witam.
Maila z banku dostałem o uzupełnienie danych,zrobiłem to.Zalogowałem się na stronie comperii i bonus nie został przyznany tak samo jak mojej żonie.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 10:56

Witaj Michał,

w celu wyjaśnienia sprawy, uprzejmie prosimy o wiadomość na [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Milena Maj 17, 2015 o 20:01

Hej,

Do mnie niestety maila nie wyslano (mimo ze ten ktory byl rozeslany 13 maja dostalam), do spamu tez nie trafil a po zalogowaniu sie na strone mam infirmacje, ze bonus nie zostal przyznany (mimo, ze logowalam sie kilkakrotnie i wszystkie warunki na pewno spelnilam). Zaliczam sie do tej grupy osob, ktora potwierdzala dane przez kuriera i juz tutaj pojawily sie schody. Pan kurier nie pojawial sie kilkakrotnie o wyznaczonych dniach i godzinach. A kiedy sie w koncu pojawil to okazalo sie ze umowa zostala wprowadzona do systemu dopiero prawie po 2 tyg od jej podpisania i to tylko dlatego ze zadzwonilam do banku bo zmartwilam sie ze cos za dlugo to trwa. Rozmawialam z dwoma konsultantkami (mam ich nazwiska i daty wykonanych telefonow – doswiadczenia z przeszlosci ;)) ktore zapewnily mnie ze zostanie mi przyznany bonus bo spelniam wszystkie warunki a ten poslizg we wprowadzaniu danych to ich wina. A teraz taki klops 😛 no nic, napisalam juz maila z reklamacja. Trzeba bedzie pewnie poczekac troche dluzej ale zawsze to dodatkowy grosz 😉

Odpowiedz

Rafał Maj 17, 2015 o 21:56

Jedna WIELKA PORAŻKA!!! Nawet jak wywalczę należące się mi pieniądze to już więcej nie skorzystam z promocji Comperii. Rozważam tez bardzo poważnie zamknięcie konta W Raiffeisen po tym całym cyrku. Najgorsze jest to, że namawiałem znajomych, rodzinę i wszystkich niedowiarków, że można zarobić pieniądze w taki sposób. Teraz wszyscy mi się śmieją w twarz.

Odpowiedz

Ula Maj 17, 2015 o 22:53

Rafale, mam tak samo…
Wciągnęłam/namówiłam mamę – niedowiarka jeśli chodzi o instytucje “około-finansowe” podrzucając argument, że to będzie takie w miarę szybkie kieszonkowe np. na fajny krem do twarzy…

Teraz mi wstyd, że jej o tym w ogóle wspominałam bo nie ma ani konta, ani lokaty, ani bonusów – jedynie reklamacja do pilnowania:/

Odpowiedz

Beata Maj 19, 2015 o 09:55

Rafał, mam takie same odczucia!

Odpowiedz

Ewelina Maj 18, 2015 o 00:22

Witam,
Umowa zawarta przez kuriera, otrzymalam tylko maila z prosba o wyrazenie zgody o przetwarzanie danych, uzupelniam, na stronie pojawila sie informacja z cyklu ‘dziekujemy za wyrazenie zgody’, maila z prosba o dane do przelewu nie dostalam, po zalogowaniu informacja, ze bonus nie zostal przyznany. Czekam co bedzie dalej.

Odpowiedz

Beata Maj 18, 2015 o 01:08

Nie otrzymałam maila od Comperii, logując się na ich stronie pojawił się komunikat o tym, że bonus NIE ZOSTAŁ przyznany. Złożyłam reklamację, bo nigdy nie byłam użytkownikiem tego banku.

Odpowiedz

Beata Maj 18, 2015 o 01:23

Wysłałam reklamację. Po kilku minutach otrzymałam automatyczną odpowiedź:
“Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy”.

Otrzymanie tego bonusu to będzie chyba droga przez mękę.
Zastanawiam się na ile to było celowe, żeby jak najwięcej osób zrezygnowało z walki o bonus, który im się należy.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 11:04

Dzień dobry,

Pani Beato, dziękujemy za informację. Błąd został zgłoszony i jesteśmy w trakcie jego weryfikacji. Prosimy o ponowne wysłanie wiadomości za kilka minut.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

gizmo Maj 18, 2015 o 07:55

Witam,
Mam pytanie, na jaki adres email mogę złożyć reklamację do Raiffeisena? Lub w jaki inny sposób to najlepiej zdrobić?
Dziękuję za pomoc

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 11:05

Cześć Gizmo,

reklamację można zgłosić na adres [email protected]

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Rafał Maj 18, 2015 o 08:02

To jest w ogóle śmiech, że teraz musimy składać jakieś reklamacje, pisać maile i dzwonić do banku. Może jeszcze połączenie telefoniczne na nasz koszt?!
Jedna WIELKA KLAPA.

1. Założyłem konto przez kuriera (przez panel Comperia)
2. Założyłem lokatę mobilną na 10 tyś
3. Założyłem lokatę internetową na 15 tyś
4. Łącznie bank obraca moimi 25 tyś już na starcie
5. Wyraziłem zgodę na przetwarzanie moich danych i zgodziłem się na ich regulamin.

W zamian dostałem odmowę przyznania bonusu i jeszczę muszę bawić się w jakieś reklamacje. Ehh żenua

Odpowiedz

Daniel Maj 18, 2015 o 08:51

Niestety u mnie i mojej żony – konieczność reklamacji w Comperii (i banku w razie co również). Oboje otrzymaliśmy komunikat o nie spełnieniu warunków promocji (pomimo ich spełnienia). Żaden mail z Comperii o konieczności wypełnienia danych nie dotarł. Umowa zawierana za pośrednictwem kurriera. We wniosku o ile odbrze pamiętam zaznaczałem wszystkie pola zezwalający na wymianę informacji między Comperią a bankiem. Faktycznie trochę słabo to wygląda, poczekamy zobaczymy. Serdeczne dzięki Michał ze wszelkie i bieżące wskazówki!!!
Pozdrawiam serdecznie,
Daniel.

Odpowiedz

Rafał Maj 18, 2015 o 09:08

Witam,

Napisałem reklamację 16.05 do wiadomości Comperii i Raiffeisen, ten drugi zdążył odpowiedzieć wczoraj czyli 17.05, że to nie ich sprawa, że o przyznawaniu premii za spełnienie warunków promocji decyduje organizator. Czekam więc na odpowiedź od źródła, mam nadzieję, że dzisiaj otrzymam wiadomość. Czy ktoś dostał już odpowiedź od Comperii?

Pozdrawiam

Odpowiedz

gizmo Maj 18, 2015 o 09:26

@Rafał na jaki adres wysłałeś reklamacje do Raiffaisen?

Odpowiedz

Rafał Maj 18, 2015 o 09:44
Rafał Maj 18, 2015 o 10:17
Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:40

Cześć Rafał,

Twoja wiadomość z pewnością zostanie rozpatrzona – prosimy o cierpliwość, ponieważ każde zgłoszenie jest przez nas dokładnie sprawdzane.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dawid Maj 18, 2015 o 09:17

No ja niestety też zakładałem przez kuriera i akcja niestety podobna.
Dostałem mail od Raiffeisen o uzupełnienie, ale mimo, że uzupełniłem te zgody nadal brak jakiegokolwiek maila od Comperii.

Dziś wysyłam reklamację i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz

Joanna Maj 18, 2015 o 09:29

Umowa zawarta przez kuriera, z kontem poszło sprawnie, z kartą do konta zdecydowanie gorzej.
Mail z banku 13.05 o wyrażenie zgody przyszedł, od comperii nie. Po zalogowaniu do comperii oczywiście bonus nieprzyznany.
Żenua. Nie zamierzam nigdy więcej korzystać z comperii. Mąż się ze mnie śmieje. Chcesz stracić przyjaciół, poleć im założenie konta przez comperię.
Reklamację oczywiście złożyłam, ma mi częściowo pokryć comiesięczne koszty za kartę.
Szkoda, że to jednak taki niewypał wyszedł.

Odpowiedz

Ewa Maj 18, 2015 o 09:38

Otrzymałam komunikat o nie spełnieniu warunków promocji (pomimo ich spełnienia). Żadnego maila z Comperii o konieczności wypełnienia danych nie dostałam:( Umowę zawarłam za pośrednictwem kurriera. Podczas składania telefonicznie reklamacji w banku otrzymałam informację, że i tak nie będzie uwzględniona:(

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wioleta Maj 18, 2015 o 09:40

Można śmiało założyć, że większość wniosków z obecnością kuriera została odrzucona. Ja założyłam konto z przelewem internetowym ale ta cała sytuacja daje dużo do myślenia, jak tylko dostanę bonus i przeleję go na moje normalne konto, znikam z Raiffeisen. Nie wiem czy 55zł jest warte takich nerwów.

Odpowiedz

Beata Maj 19, 2015 o 09:59

Zgadzam się, promocja przygotowana na ocenę niedostateczną!

Odpowiedz

Zuzanna Maj 18, 2015 o 09:43

Napisałam reklamację, bo dostałam SMSa: “Gratulacje! Spełniłeś warunki promocji” po czym nie mogę się zalogować, bo “nie spełniłeś warunków”. Nieźli są. Czekam na rozpatrzenie reklamacji i znikam.

Odpowiedz

kasia Maj 18, 2015 o 09:58

🙂
Warunki spełnione i brak bonusa; Po zalogowaniu do panelu Comperii widzę tylko, że bonus nie został przyznany…
Reklamacja wysłana.
Zdaje się, że konto zamknę zanim je otworzę 🙂 Od razu na początku ktoś próbuję mnie oszukiwać, to nie dobrze rokuje na przyszłość.
🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:38

Witaj Kasiu,

rozpatrzymy Twoją reklamację najszybciej, jak to możliwe. Jeśli założenie konta przebiegało bez żadnych problemów – z pewnością otrzymasz bonus 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

zet Maj 18, 2015 o 10:09

heY
U mnie również podobna sytuacja. Brak bonusa. Warunki w 100% spełnione. Wysłałem przed chwilą reklamację. Zobaczymy.
Może ten bank to się nazywa “Gruszki na wierzbie”. Nie do pomyślenia, żeby Raiffeisen robił taki przekręt. Żenujące i fajna laurkę wystawia sam sobie. Dziękuję za takie traktowanie.
Pozdrawiam i dziękuję Michał za wskazówki.

Odpowiedz

Łukasz Maj 18, 2015 o 10:16

“Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 mają 2015 r.”

Chyba wszystko ok.

Odpowiedz

Krzysztof Maj 18, 2015 o 10:49

Witam, dostałem maila z Raiffeisena – 13 maja aby uzupełnić zgodę (umowa zawarta przez Kuriera). Wiadomość niestety trafiła do spamu i w związku z tym dziś wypełniłem formularz ze zgodą na przekazanie danych do Comperia.. Na stronie Comperia mam komunikat:

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)

Oczywiście nie jest prawdziwy – Umowa jak najbardziej została zawarta poprawnie, dziś jeszcze logowałem się na swoje konto w banku.

Poczytałem cały wpis i komentarze i mam nadzieję, że jednak coś się odblokuje w Comperii. W razie czego pozostaje reklamacja…

Odpowiedz

123 Maj 18, 2015 o 11:52

Ja napisałem już ze 3, 4 maile i zero odpowiedzi ze strony Comperi, a problem dalej istnieje. Komunikat, że bonus się nie należy podczas gdy w piątek rano się należał i miałem dane do uzupełnienia. Wszystko rozumiem…, ale uważam, że powinni odpisać i wyjaśnić całą sprawę… a nie udawać, że się nic nie dzieje. Czekam jeszcze dzisiaj i jak będę widział, że nie ma żadnego zainteresowania ze strony Comperi to kieruje swe kroki do Raiffaisen. Generalnie jest to moja pierwsza przygoda z Comperią i nigdy więcej się już na ich promocje nie skuszę. Żebym po spełnieniu warunków się denerwował i jeszcze sam pilnował tego co według regulaminu mi się należy to jakaś porażka po całości. Jedno jest pewne nie odpuszczę i wy też nie odpuszczajcie …

Odpowiedz

Łukasz Maj 18, 2015 o 12:01

U mnie również podobna sytuacja. Brak bonusa. Warunki w 100% spełnione. Wysłałem przed chwilą reklamację.

Odpowiedz

JolaM Maj 18, 2015 o 12:11

Witam,

ja również mam w panelu Comperia informację, że bonus mi nie przysługuje. Niestety, ani w skrzynce, anie w spamie nie odnalazłam stosownych e-maili (o uzupełnienie danych do przelewu czy o wyrażenie zgody)… 🙁 Zostaje tylko droga reklamacji… Mam obawy czy się wyrobią z całym procesem reklamacyjnym do piątku… 🙁
Pozdrawiam serdecznie i miłego poniedziałku!
Jola

Odpowiedz

Beata Maj 19, 2015 o 10:01

no właśnie, a co jak się nie wyrobią?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 13:19

Dzień dobry,

Pracujemy nad tym, aby wszystko przebiegło sprawnie i bez opóźnień. Zapewniamy, że każda wiadomość jest przez nas dokładnie rozpatrywana.

Łączymy pozdrowienia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Gosia Maj 18, 2015 o 12:17

Hej u mnie sytuacja wyglądała tak. Dostałam e-maila od Comperii, że spełniam warunki . Zalogowałam się do systemu 17.05. i zaczęłam wpisywać dane. Nie kopiowałam nr konta z rajfeisena wpisywałam ręcznie chyba ze 4 razy i za każdym razem pojawiał się komunikat że podałam złe dane. Wysłałam reklamację i dalej sytuacja była podobna jak u Beaty. Po kilku minutach otrzymałam automatyczną odpowiedź:
„Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy”.
Do dziś nie dostałam żadnej odpowiedzi od Comperi ale zalogowałam się jeszcze raz korzystając z linka z ich pierwszego e-maila. Wypełniłam wszystko dokładnie tak samo jak za pierwszym razem i tym razem wyskoczyło mi:
Twoje dane zostały prawidłowo zapisane.
Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.
Jeśli chcesz zmienić dane, kliknij tutaj Edytuj
Więc chyba premię dostanę?
Pozdrawiam wszystkich i radzę spróbować dnia następnego-mi się udało:)

danezem

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:58

Witaj Gosia,

bez problemu otrzymujemy maile ze zgłoszeniami. Prosimy o ponowne wysłanie do nas wiadomości.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Barbara Maj 18, 2015 o 12:34

Po zalogowaniu się do Comperi – komunikat: bonusu nie będzie – posiadasz już w tym banku inne konto lub jesteś jego współwłaścicielem . Telefon do banku z prośbą o wskazanie i informację co to za konto. Niestety pracownik tak od ręki nie dał rady mi pomóc .Trwa wyjaśnianie…

Odpowiedz

Iza Maj 18, 2015 o 13:08

W piątek wysłałam reklamację do Comperii, do tej chwili żadnej reakcji z ich strony

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:53

Witaj Iza,

Staramy się odpowiadać na wiadomości jak najszybciej. Prosimy o cierpliwość, rozpatrujemy dokładnie wszystkie reklamacje.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ula Maj 18, 2015 o 13:51

Otrzymałam w w pt 15.05 @ od Raiffeisen. Zgodę wyraziłam. Przed momentem zalogowałam się na stronie Comperia. Jak się okazuje mi również bonus nie przysługuje. Uważam, że warunki w 100% spełniłam. Złożyłam przed chwilą reklamację.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 18, 2015 o 14:36

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, staramy się odpowiadać na maile najszybciej, jak to możliwe. Zapewniamy jednocześnie, że żadna wiadomość nie zostanie pominięta, a każda reklamacja – odpowiednio rozpatrzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ani Maj 18, 2015 o 14:44

To jedno podstawowe pytanie. Dlaczego musi dochodzić do tak żenujących sytuacji? Dlaczego tyle osób musi upominać sie o coś co im sie należy bo dostaje od Was nie rzetelne i nie prawdziwe komunikaty?

Odpowiedz

Daniel Maj 18, 2015 o 16:04

Witam,

u mnie jest nowy problem, stare hasło nie działa, dodatkowo nie mogę wygenerować nowego poprzez wysłanie nowego na pocztę.

Daniel

Odpowiedz

Daniel Maj 18, 2015 o 16:05

Tzn, nie mogę zmienić hasła poprzez przypomnienie mailowe.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 10:10

Witaj Daniel,

prosimy spróbować jeszcze raz: https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/przypomnienie-hasla. Jeśli błąd wystąpi ponownie, wówczas prosimy o wiadomość na [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Łukasz Maj 18, 2015 o 16:16

Witajcie,

niestety u mnie i żony wszystko z problemami. Ja maila o uzupełnieniu zgód dostałem, żona nie. Kilka dni temu uzupełniłem wszystko, ale Comperia twierdzi że w obu przypadkach promocja nie przysługuje.

Szczerze, pierwszy raz stwierdziłem, że warto ale teraz jak patrzę ile czasu trzeba w to zaangażować żeby odkręcać ich nieogarnięcie to powoli wychodzi na to, że mój czas jest cenniejszy.

Właśnie wysłałem maile do Comperii z reklamacjami. Zobaczymy co dalej.

Pozdrawiam, Łukasz.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 10:07

Panie Łukaszu,

Zapewniamy, że każda reklamacja będzie dokładnie rozpatrzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dominik Maj 18, 2015 o 18:40

Zadzwoniłem na infolinię RaiffeisenPolbank i tam podali mi nr do Comperii 22 642 91 19 i żeby do nich dzwonić bo oni zajmują się reklamacjami. Ktoś miał coś podobnego?

Odpowiedz

Dominik Maj 18, 2015 o 18:42

Dodam, ze do comperii wysłałem już maila z reklamacją.

Odpowiedz

Ignacy Maj 18, 2015 o 21:47

O jakiej treści maila Pan wysłał?

Odpowiedz

Mateusz Maj 18, 2015 o 18:54

Witajcie,
W moim przypadku założyłem “Wymarzone konto” przez internet oraz zawarłem umowę za pośrednictwem kuriera, dostałem maila 13.05.2015 ma uzupełnienie zgodę na przekazanie przez Raiffeisen Bank Polska S.A. informacji objętych tajemnicą bankową (już dwa razy je wypełniłem) . Zalogowałem się na comperiabonus.pl i nadal wyskakuje mi że bonus nie został przyznany nie wiem z jakiego powodu. A z konta Raiffeisen normalnie korzystam i robię przelewy. Pisałem już dwa razy na [email protected] i dostaje powiadomienia, że mój mail nie dotarł…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 10:05

Witaj Mateusz,

Prosimy o wiadomość na [email protected], ponieważ mail [email protected] nie jest poprawy.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Milena Maj 18, 2015 o 18:56

Znaleźliście może jakiś aktualny wzór wypowiedzenia w Raiffeisen?;)

Odpowiedz

Paweł Maj 19, 2015 o 11:32

Pusty formularz wypowiedzenia masz dołączony na końcu umowy konta osobistego.

Odpowiedz

Milena Maj 21, 2015 o 20:46

Dziękuję. A czy do tego formularza trzeba dołączyć jeszcze jakiś dokument, jak w przypadku Meritum? ( np. kopia dowodu osobistego) Nigdzie nie widzę takiej informacji ale wolę dopytać bardziej zorientowanych.

Odpowiedz

Daniel Maj 18, 2015 o 19:25

Nie działa przypomnienie hasła w comperii, czy ktoś pomoże ?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 10:03

Panie Danielu,

prosimy spróbować ponownie: https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/przypomnienie-hasla. Wszystko powinno działać poprawnie.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ewa Maj 18, 2015 o 20:32

Nigdy wcześniej nie miałam konta w Raiffeisen Polbank a dostałam info,że nie spełniam warunków promocji ponieważ posiadałam/posiadam wcześniej konto.

reklamacje złożyłam ale to zwykłe naciąganie ludzi smutne……

ewa

Odpowiedz

Magda Maj 18, 2015 o 21:13

U mnie niestety problem, nie otrzymałam maila od Comperii, po zalogowaniu się na stronie otrzymałam informację, że nie spełniam warunków promocji… Nigdy nie miałam konta w Raiffaisen 🙁 Muszę teraz pisać reklamację…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 10:00

Magda,

przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że wszystko jednak przebiegnie pomyślnie. Prosimy o składanie reklamacji na [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Izabela Maj 18, 2015 o 21:13

U mnie i męża jeszcze “ciekawszy” problem. Umowę z bankiem zawieraliśmy poprzez kuriera, ja uzupełniłam wszystkie zgody, mąż tylko te obowiązkowe, w związku z czym dostał później maila od banku z prośbą o ich uzupełnienie i przesłanie. Zrobił to. 15 maja żadne z nas maila nie dostało, ale po zalogowaniu się do Comperii mieliśmy obydwoje info o przyznanym bonusie i formularz do uzupełnienia danych (nawet na Twoim Michał profilu na fb o tym pisałam). Nie mieliśmy pod ręką jednak numerów rachunków, więc dopiero dziś siedliśmy do tego i co się okazało?
Otóż po zalogowaniu się do profilu obydwoje mamy komunikat, że byliśmy już klientami banku, bla bla bla i bonus się nie należy. Nawet nie wyobrażasz sobie, jak nami zatrzęsło. Reklamację już napisałam, mąż swoja wyśle jutro. Mam tylko nadzieję, że jakoś szybko ją rozpatrzą, bo na dniach idę do szpitala rodzić i wolałabym robić to na spokojnie, bez stresów związanych z mataniem przez Comperię przy tej promocji.

Odpowiedz

Olga Maj 18, 2015 o 21:15

Hej Michał,
Jestem stałą fanką Twojego bloga. Dziękuję za te wszystkie informacje, które napisałes odnośnie uzupełnienia danych do odbioru premii. U mnie niestety też z niewiadomych przyczyn nie przyznali mi premii. Napisałam właśnie reklamację według Twojej rady i czekam na dalsze informacje od Comperii… Mam nadzieję, że sytuacja zostanie przez nich wyjaśniona.
Pozdrawiam Ciebie serdecznie!

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 09:58

Witaj Olga,

staramy się jak najszybciej reagować na zgłoszenia. Mamy nadzieję, że Twoja reklamacja zostanie szybko rozpatrzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

MAREK Maj 18, 2015 o 21:23

Smutne… oj smutne. Ja złożyłem reklamacje już w Piątek (ponownie wysłałem maila w sobotę i dzisiaj). Początkowo miałem możliwość wpisania danych do wypłaty bonusu, a po 4h chciałem je uzupełnić i niespodzianka… informacja, że już mi się nie należy bonus bo miałem wcześniej konto w Raiffaisen – oczywiście to jest bzdura. Dzisiaj dzwoniłem do Comperii i zostałem poinformowany, że jeżeli złożyłem reklamacje to na pewno zostanie rozpatrzona i żebym cierpliwie czekał i się nie denerwował… bo jest mnóstwo reklamacji. Tylko ja się pytam… czemu jest tak dużo reklamacji ? To powinna być sytuacja marginalna, a z tego co widzę jest dość powszechna. Jestem bardzo ciekawy kiedy przyjdzie mi jakiś e-mail zwrotny bo minęły już 4 dni i cisza. I jak mam się nie denerwować skoro o to co mi się należy muszę się jeszcze upominać. Dla ludzi którzy przechodzą taką kurialną sytuację powinien być jakiś nawet symboliczny bonus. A tak to co sobie mają pomyśleć wszyscy zainteresowani ? Mam nadzieje, że chociaż skończy się to po naszej myśli. Pozdrawiam i czekam na maila zwrotnego od Comperii.

Odpowiedz

Ignacy Maj 18, 2015 o 21:45

Witam wszystkich! Czy ktoś, z osób zmuszonych składać Comperii reklamację mailowo, może podzielić się treścią wysłanego maila? Dobrze, aby treść reklamacji od wszystkich uczestników promocji była zbliżona. Pozdrawiam

Odpowiedz

Ignacy Maj 18, 2015 o 23:21

Zamawianie przez kuriera? Tak się skończyło..

“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta. ”

Powodzenia w reklamacjach.

Odpowiedz

ewa Maj 19, 2015 o 08:57

Witam, miałam to szczęście, że u mnie wszystko obyło się bez takich sytuacji jak powyżej opisujecie, nie chcę w żaden sposób bronić comperii, wierzę że wszystko pomyślnie się rozwiąże dla was ale wydaje mi się , że to nie jest błąd comperii samej w sobie tylko systemu . Nie chce mi się wręcz wierzyć że zrobili by coś takiego wiedząc że dodatkowo Michał rekomendował tą akcje. Życzę Wam cierpliwości i spokoju i na pewno wszystko się rozwiąże pomyślnie. ;-))))bądźcie dobrej myśli.

Odpowiedz

Joanna Maj 19, 2015 o 11:16

Ja coraz bardziej się skłaniam, że to celowe działanie. Bo mi na przykład już się nie chce z nimi bujać. Im więcej ludzi odpuści, tym więcej kasy zostanie w comperii.
Ślę reklamacje, a dostaję sprzecznego maila w odpowiedzi:
Uwaga!
Jeden z twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.

A poniżej

Witamy,

Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia, przyjeliśmy je do weryfikacji.
Prosimy o cierpliwość, nasz konsultant prześle odpowiedź w możliwie
najkrótszym terminie.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.

To w końcu doszło do nich, nie doszło??
Na skrzynce w telefonie mam, tylko drugą część odpowiedzi.

Odpowiedz

Paweł Maj 19, 2015 o 11:16

Pierwszy i ostatni raz skusiłem się na taką “promocję” – szkoda czasu, nerwów i pieniędzy na telefony dla tych 55zł minus jeszcze pewnie podatek czyli netto 44zł a zamieszania co niemiara, jedna wielka ściema żeby pozyskać nasze dane osobowe…

Odpowiedz

Paweł Maj 19, 2015 o 11:27

Konta w promocji założone (z linku Michała i z kurierem). Lokaty mobilne też już pracują.
13-go dostaliśmy z żoną maile z Raiffeisena o tym wyrażeniu zgody dla Comperii.
Zgody wyrażone od razu, była strona z podziękowaniem. Bonus nadal “nie przysługuje”. Reklamacje złożone. Rozczarowanie duże zwłaszcza że też namawiałem znajomych
do skorzystania z promocji i teraz będę świecić oczami. Ta sytuacja nie przysporzy
popularności ani Comperii ani Raiffeisenowi a i Michałowi też pewnie nie do śmiechu.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Alicja Maj 19, 2015 o 11:40

Po zalogowaniu na stronę Camperii wyświetliła się informacja, że “Bonus nie został przyznany”, a ja kilka dni temu dostałam informacji z Camperii by uzupełnić dane, jeśli tego nie zrobiłam w umowie przyniesionej mi przez kuriera. Uzupełniłam je wchodząc na link camperii(to, co wrzuciłeś z print screena, pamiętam, że zastanawiałam się jeszcze czy to przypadkiem nie fake ale nie trzeba było podawać nr konta), jestem tego pewna 😀 Nie rozumiem więc, skąd taka informacja. Czy mam napisać reklamację, czy czekać, aż “odblokuje im się system” ?

Odpowiedz

wiktoriamadak Maj 19, 2015 o 11:51

Świetny tekst! Widać po komentarzach, że pomógł wielu osobom. Dzięki

Odpowiedz

Marta Maj 19, 2015 o 11:59

Hej,

wysłałam reklamację w piątek, jednak wciąż nie dostałam odpowiedzi. Co jeżeli minie termin 22 maja do wysłania danych? Premia przepada?

Żałuje, że dałam się namówić, acz chciałam z konta Raiffeisen uczynić swoje główne, bo w innym banku przestały odpowiadać mi warunki, ale chyba zrezygnuję po tej sytuacji.

Odpowiedz

Rafał Maj 19, 2015 o 12:15

To jak tak zapytam czy ktokolwiek dostał odpowiedź od Comperii? ale nie w formie “dostaliśmy wiadomość, proszę czekać” tylko konkretną, rzetelną odpowiedź?

Tak jak napisałem już kilkanaście postów wyżej swoją reklamację wysłałem 16.05 i do dzisiaj nie mam odpowiedzi, dla przykładu odpowiedź od Raiffeisen dostałem na drugi dzień w niedzielę.

Mój poziom irytacji jest już na bardzo wysokim poziomie. Niech ktoś w końcu zabierze zdanie w tej sprawie ze strony Comperii bo rozumiem, że minęło wystarczająco dużo czasu żeby znaleźć błąd i dać odpowiedź a nie pompować uszy ludziom zapewnieniami, że robią wszystko żeby wyjaśnić sprawę.

Niby tylko 55zł ale nie odpuszczę dopóki nie znajdą się na moim koncie… dla zasady.

Odpowiedz

RB Maj 19, 2015 o 12:43

Nie. Reklamację wysłałem 15.05. Przy czym czas na odpowiedź to max 14 dni, więc po prostu trzeba czekać.

Odpowiedz

Wojtek Maj 19, 2015 o 13:00

Tak,ja otrzymałem poniższą odpowiedź od Comperii .
Reklamowałem ,,brak bonusu,, po zalogowaniu się na ich stronie.
Czekam teraz cierpliwie na (pozytywne !) rozpatrzenie.

,,Witam,
W związku z problemem technicznym przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do
indywidualnej weryfikacji. Prośba o cierpliwość odpowiemy w najszybszym
możliwym terminie.
Pozdrawiamy
Zespół Comperia ,,

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 13:14

Witamy,

Panie Wojciechu, mamy nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie i wkrótce otrzyma Pan bonus 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Paweł Maj 26, 2015 o 13:37

Już po 5 dniach od wysłania reklamacji dostałem z Comperii maila o treści:
“Potwierdzam, że odnotowaliśmy w systemie uzupełnienie danych i jeżeli są
prawidłowe to bonus powinien zostać przelany w odpowiednim terminie.”
Dzień wcześniej dostałem sms’a z gratulacjami z okazji spełnienia
przeze mnie warunków promocji. Jak widać komunikacja nie działa w Comperii
najlepiej, ani wewnętrzna ani zewnętrzna, ale domyślam się że mają pełne
ręce roboty.

Paweł

Odpowiedz

Violetta Maj 19, 2015 o 13:06

Widzę, że każda osoba podpisująca umowę przez kuriera ma podobny problem. Mnie akurat udało się wpisać dane do formularza (zrobiłam to od razu, gdy pojawiła się taka możliwość, jednak poza mailem z 13 maja nie otrzymałam żadnej informacji o przyznaniu premii). Gdy loguję się do panelu Comperii pojawia się komunikat “Twoje dane zostały prawidłowo zapisane (…)”, jednak po odświeżeniu strony lub kliknięciu w przycisk “Edytuj dane” komunikat zmienia się na “Bonus nie został przyznany”. Nie wiem, jak mam to rozumieć, więc wczoraj wysłałam stosowną reklamację.

Odpowiedz

Alicja Maj 19, 2015 o 13:27

Odpowiedź na moją reklamację do Comperii nadeszła szybko, bodajże na drugi dzień z prośbą, by ponownie się zalogować. I rzeczywiście, bonus już widniał jako przyznany, jedynie musiałam uzupełnić dane.

Odpowiedz

Izabela Maj 19, 2015 o 13:29

No ja chyba urodzę, zanim odpowiedź otrzymam. Albo otrzymam ją jak będe leżeć w szpitalu odcięta od neta. I usłyszę, że za późno albo inne takie. Przykre

Odpowiedz

Izabela Maj 19, 2015 o 13:46

No i właśnie – od czego to zależy, że jedni dostają jakąkolwiek odpowiedź (choćby i z automatu, że przyjęto ich zgłoszenie do weryfikacji), a inni nie? My z mężem wczoraj zgłaszaliśmy reklamację – ja pierwsza, potem mąż. Mąż dostał tę odpowiedź, ja nie.

Zaczynam się zastanawiać, czy maile do nich dochodzą? Co się dzieje? Przecież to powinny być sytuacje jednostkowe, a nie że nagle wszyscy mają problem, a jednostkowe osoby bez problemu dostały bonusa.
No proszę…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 19, 2015 o 15:34

Dzień dobry,

Państwa zgłoszenia są dokładne rozpatrywane. Bardzo prosimy o cierpliwość, odpowiemy na każdą wiadomość.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Małgorzata Maj 19, 2015 o 14:05

U nas wszystko ok. Bonusy niby przyznane, ale boję się logować ponownie – czytam Wasze komentarze, że raz raz tak, a przy innym logowaniu już nie. Czy zatem logować się co jakiś czas w celu wyłapywania błędów i reagowania na czas?

Odpowiedz

Aleksandra Maj 19, 2015 o 15:05

Wysłałam dzisiaj reklamację do Comperii ! Dokładnie sprawdziłam. Spełniam Regulamin Promocji “Comperia Bonus 3” a tymczasem po zalogowaniu się mam informacje, że “BONUS NIE ZOSTAŁ PRZYZNANY” ! ? Chyba ostatni raz “bawię” się w takie Promocje. Kosztują mnie dużo nerwów i czasu na udowadnianie, że to ja mam rację ! A tak w ogóle to Bank Raiffeisen fatalnie do tego wszystkiego podszedł.

Odpowiedz

Grażyna Maj 19, 2015 o 16:08

Niestety po zalogowaniu: informacja o braku bonusa. Miałam wcześniej kartę kredytową w Raiffeisen i po kontakcie z infolinią zawarłam umowę przez kuriera (elektronicznie się nie dało) z zapewnieniem, że ten produkt nie przeszkadza w akcji.
Wysłałam przed chwilą informację z reklamacją do Comperii

Odpowiedz

Kamil Maj 19, 2015 o 16:23

Cześć,

podpisywałem umowę przez kuriera i też dostałem informację, że bonus mi nie przysługuje napisałem maila do Comperi w sprawie reklamacji. Zobaczmy jaka będzie odpowiedź. Póki co czekam 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Sebastian Maj 19, 2015 o 16:50

Witam,
Widzę czytając wpisy, że osób podpisujących umowę przez kuriera ma podobny problem. 13.05 otrzymałem maila z banku z prośbą o uzupełnienie zgody, uzupełniłem. Maila od Comperii w dniu 15-go nie otrzymałem. Po zalogowaniu się na stronę Comperii widzę informację, że bonus nie został przyznany. Wszystkie warunki regulaminu spełniłem więc złożyłem reklamację w Comperii i w Raiffeisen Banku. Miałem zamiar przenieś środki do tego banku i zamknąć swoje konto które mam od wielu lat ale będę musiał to przemyśleć.
Dziękuję Michale za Twój wpis przypominający i prowadzący krok po kroku co należy zrobić.
Mam nadzieję, że wszystko się wyjaśni.

Odpowiedz

Basia Maj 19, 2015 o 17:04

Hej, jestem właśnie z tych osób, które założyły konto i nie zakwalifikowały się do przyznania premii. Faktycznie, umowa była podpisana za pośrednictwem kuriera. Później przyszedł mi mail od Raiffeisen celem uzupełnienia brakującego zapisu o wyrażeniu zgody, mimo uzupełnienia danych – po zalogowaniu się do panelu widnieje informacja, że “nie spełniłeś warunków umowy”.
Dzięki za wyczerpującą informację, jak napisać reklamację. Właśnie do nich napisałam i czekam na info zwrotne.

Odpowiedz

Ewelina Maj 19, 2015 o 17:10

Po zalogowaniu w panelu użytkownika również zastała mnie informacja o odmowie przyznania bonusu. Wysłałam maila do Comperii i zadzwoniłam do Raiffeisena. Pan odrazu skierował mnie do Comperii, umywając ręce. Jedyne co udało mi sie od niego uzyskać to zapewnienie, że wyśle maila wyjasniającego.

Odpowiedz

Łukasz Maj 19, 2015 o 17:15

Dostałem maila od Comperii:

“Witam,
Prośba o ponowne zalogowanie się na swoje konto w panelu.
Pozdrawiamy
Zespół Comperia”

Przelogowałem się i niestety to samo… Wysłałem kolejną reklamację.

Odpowiedz

Alicja Maj 19, 2015 o 19:23

Oj Michał, oby się nie okazało, że tą promocją strzeliłeś sobie w stopę. A raczej jej promowaniem na blogu. Jak widzę fala rozczarowanych i z kłopotami przy przyznawaniu bonusu nie ustaje.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 19, 2015 o 19:38

Hej Alicja,

Dziękuję za troskę. Duża skala to i komentarzy dużo. Walka w tle trwa. Zobaczymy na czym się skończy.

Jest spory bałagan po stronie Comperii i banku, ale nie ulegam emocjom. Przypominam, że przy promocji Meritum też była sporo narzekania i jakoś udało się wyprostować. I dla jasności: znam liczby – zdecydowana większość osób zakwalifikowana została do bonusu, więc statystycznie nie wygląda to aż tak źle jak w komentarzach poniżej. Niemniej jednak Comperia ma masę roboty i lepiej żeby się z niej wywiązała. Trzymam rękę na pulsie na tyle na ile mogę.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Maj 19, 2015 o 20:44

Cześć Michał, cześć Wszystkim,

reklamację w Comperii złożyłem mailowo, reklamację w Banku złożyłem telefonicznie.

Odpowiedzi od Comperii jeszcze nie otrzymałem (ok, rozumiem że mają pracę), natomiast dzisiaj otrzymałem telefoniczną odpowiedź od banku, że bonus nie zostanie mi przyznany, ponieważ powinienem był odhaczyć zgodę na otrzymywanie maili w wiadomości którą rzekomo miałem dostać na skrzynkę jakoś w ubiegłym tygodniu (?).

ŻADNEGO maila nie dostałem, mam nawet taki nawyk, że codziennie raz sprawdzam spam, tak więc nie ma mowy o przegapieniu takiej wiadomości. Podobno pani przekazała tą sprawę dalej.

Jasne, to tylko 55 zł, ale akurat dla mnie, takie 55 zł robi póki co małą, ale fajną różnicę w moim budżecie, i skoro już się nastawiłem na ‘gwarantowany’ bonus, fajnie byłoby to doprowadzić pozytywnie do końca.

Jak nie, trudno, kolejna lekcja życiowa 😉 pozdrowienia dla autora i czytelników.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 09:59

Dzień dobry,

Panie Mateuszu, mamy nadzieję, że Pana sprawa zostanie szybko rozwiązana.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Agnieszka Maj 19, 2015 o 21:16

Wysłałam reklamację do Comperii i Raiffaisen. Na razie dostałam informację z banku, że nie mogę złożyć reklamacji mailowo – muszę przejść się do placówki lub załatwić do telefonicznie. Czy jest sens, skoro promocją de facto zajmuje się Comperia? Mail do banku wysłałam raczej w celach informacyjnych.

Odpowiedz

Ada Maj 19, 2015 o 21:56

Niestety, ja spełniłam warunki, a Comperia pokazuje w moim panelu że tak nie jest. Wysłałam do nich maila, czekam na odpowiedź. Będę wdzięczna za wszelkie informacje 🙂

Odpowiedz

jateżbezbonusu Maj 20, 2015 o 00:53

Mam pytanie do użytkownika comperia.pl (pozwolę sobie dołączyć się do dyskusji). Jeżeli również pojawia się w moim panelu komunikat o nieprzyznaniu nagrody, ale wiem, że spełniłem warunki i wierzę w pozytywne rozpatrzenie reklamacji, to czy mogę liczyć na to, że dostanę dostęp do kolejnych bonusów typu kod rabatowy za transakcje kartą?

Odpowiedz

Michal Maj 20, 2015 o 09:27

Witam,

Jakis jeden lipton wielki.

Umowa zawarta przez kuriera. 13/05 otrzymalem tylko maila z prosba o wyrazenie zgody na przetwarzanie danych, uzupelnilem na stronie pojawila sie informacja : “dziekujemy za wyrazenie zgody’, maila z prosba o dane do przelewu nie dostalem, po zalogowaniu informacja, ze bonus nie zostal przyznany.

Reklamacja zostala wyslana do Comperii w Piatek 15/05. Zero odpowiedzi.
Dzis przeslalem ponownie moja reklamacje.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 10:06

Dzień dobry,

Żadna reklamacja nie zostanie pominięta. Prosimy o chwilę cierpliwości, wszystkie wiadomości są dokładnie analizowane.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 09:38

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu odnośnie przedłużenia czasu zbierania danych do przelewu bonusu finansowego w promocji Comperia Bonus 3: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/komunikat_dla_uczestnikow_CB3_19.05.2015.pdf Zapewniamy jednocześnie, iż premie zostaną wypłacone do dnia 29.05.2019 r.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Maj 20, 2015 o 09:49

Witam Michale, od banku dostałem maila z prośbą o uzupełnienie danych lecz po zalogowaniu się do comperii informacja istnieje iż nie przyznano bonusu.

Wysłałem reklamację, do comperii lecz chyba skala problemu ich przerosła.

Pozdrawiam
T

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 10:05

Panie Tomaszu,

rozpatrujemy dokładnie każdą reklamację – uprzejmie prosimy o cierpliwość. Premie zostaną wypłacone Uczestnikom do dnia 29.05.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Robert Maj 20, 2015 o 09:53

no cóż, warunki spełniłem, 13.05 dostałem mail z banku z przypomnieniem o wyrażeniu zgody na przekazanie danych do Comperii, a przy próbie logowania (dziś, 20.05) w panelu Comperii widzę komunikat o tym, że nie spełniłem warunku. Na wszelki wypadek wyraziłem zgodę jeszcze raz i wysłałem reklamację do Comperii, pozostaje czekać…

Odpowiedz

Ania Maj 20, 2015 o 10:03

Cześć,

Skuszona promocją skorzystałam, założyłam konto i lokate mobilną, wypełniłam wszystkie zgody, nawet hasło reklamowe wymyśliłam i na koniec komunikat :

“Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.”

Podobną sytuację ma Narzeczony. Tak więc reklamacje i czekamy.

Pozdrawiam,
Ania

Odpowiedz

Zuzanna Maj 20, 2015 o 10:12

“…nielicznym uczestnikom promocji po zalogowaniu do Panelu Uczestnika na stronie http://www.comperiabonus.pl mógł wyświetlić się błędny status rozliczenia” Faktycznie NIELICZNYM. Czekam 5 dzień na rozpatrzenie reklamacji.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 10:35

Dzień dobry,

Pani Zuzanno, uprzejmie prosimy o cierpliwość – wszystkie reklamacje zostaną odpowiednio rozpatrzone.

Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Radzio Klavo Maj 20, 2015 o 12:07

Już czekam na Twoja kolejną polecajke 🙂

Odpowiedz

damian Maj 20, 2015 o 14:41

Comperia.pl wysłałem już 3 maile do Was w sprawie reklamacji, dostałem tylko automatyczne odpowiedzi i nic więcej a termin wypełniania danych niedługo się kończy…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 20, 2015 o 16:36

Dzień dobry,

Damian, prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości – na wszystkie reklamacje odpowiemy.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dominik Maj 20, 2015 o 17:57

Moja żona wysłała jednego maila i nawet automatycznej odpowiedzi nie dostała 🙁

Odpowiedz

damian Maj 23, 2015 o 18:51

Reklamacja rozparrzona pozytywnie, pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Maj 20, 2015 o 17:18

A mi się wydaje, że skala nie jest taka mała jak podaje Comperia. Wydaje się, że wszyscy którzy zakładali konta przez kuriera nie dostali prawa do otrzymania bonusu. Dlaczego?
Comperia będzie musiała naprawdę mocno się postarać, by wyjść z tego z twarzą…więcej po prostu ludzie już nie zaufają

Odpowiedz

Daniel Maj 20, 2015 o 18:53

Czy skrzynka pocztowa, która jest podpięta pod adresem: [email protected] nie jest przepełniona ?

Cały czas otrzymuję komunikat:

“Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.

W razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP”

Proszę uruchomić infolinię, na którą będą zgłaszane reklamacje, bo przecież nie wyprostujemy całej akcji do końca tego roku !

pzdr,
Daniel

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 21, 2015 o 10:01

Panie Danielu,

otrzymujemy na bieżąco zgłoszenia od Klientów. Prosimy o ponowną próbę wysłania wiadomości na [email protected]. Mamy nadzieję, że uda się ją teraz wysłać bez żadnych problemów.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

dorota Maj 20, 2015 o 19:12

Witam serdecznie.
Śmieszna sprawa. Comperia napisała na swojej stronie, że “tylko nielicznym nie udało” się zalogować, to znaczy, że część swoich klientów traktuje marginalnie.
Mi i namówionym przeze mnie osobom również nie przyznano bonusu. Winnym jest oczywiście bez dwóch zdań organizator i bank, który absolutnie w sposób “nietransparentny” pozyskał środki finansowe, nasze dane osobowe nie dotrzymując absolutnie słowa mamy już 20 maja. Trochę wstydzić powinien się również Pan Michał. Proszę Państwa, proszę się nie obawiać w tej promocji popełniono tak wiele błędów formalnych, merytorycznych (wszelkiego rodzaju odsyłania), że te “bonusy” tak naprawdę się nam należą !!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam Dorota

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 20, 2015 o 19:50

Hej Dorota,

Ależ oczywiście, że bonusy się Wam należą. Moim zdaniem należy zgłaszać reklamacje i spokojnie czekać na ich rozpatrzenie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 21, 2015 o 10:06

Cześć,

Dorota, zapewniamy, że każdy Klient, któremu przysługuje bonus – nie zostanie przez nas pominięty. Jesteśmy w trakcie rozpatrywania wszystkich zgłoszonych reklamacji, uprzejmie prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

ANDRZEJ Maj 20, 2015 o 19:20

Trzech braci, trzy konta, linkiem z tej strony do Comperii [bonus] i Raiffeisena założone przez kuriera, zasilone PLN, aktywne z kartami już w połowie kwietnia. Tylko Jeden brat dostał e-mail od Raiffeisen z linkiem by wyrazić zgodę na udostępnianie danych Comperii. WYRAZIŁ ! Z Comperii nie ma do dziś żadnego e-maila żaden z nas. Po codziennym od 16 maja logowaniu do Comperii wszyscy mamy ten sam komunikat, że
BONUS NIE ZOSTAŁ PRZYZNANY, bo … nie spełniłeś warunków promocji… Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu… bla bla bla… są posiadaczami… innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były… bla bla bla.
ŻADEN Z NAS nigdy nie miał konta w Raiffeisen. Trzeba szybko pisac trzy reklamacje. Coś dużo nerwów i zachodu o to 55zł.
Nie lubię teorii spiskowych ale poważnie się zastanawiam czy nie jest to typowa taktyka praktykowana np. przez ubezpieczycieli [za pierwszym razem odmawiamy] bo może wielu się zniechęci, nie dotrzyma terminu [skoro nie dostali powiadomień] itp itd , a MY zaoszczędzimy kasę. Frustrujące są takie poczynania banku i Comperii.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 21, 2015 o 10:12

Dzień dobry,

Andrzej, zapewniamy, że nigdy w żaden sposób nie działaliśmy na szkodę Klienta. Każda reklamacja zostanie odpowiednio rozpatrzona.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Damian Maj 20, 2015 o 21:24

Ja mam problem z bonusem. W pon odpowiedziałem na wiadomość Comperii wyraziłem zgodę na przetwarzanie, ale nie otrzymałem wiadomości oraz nie mam możliwość potwierdzenia danych do przelewu.

Odpowiedz

Damian Maj 23, 2015 o 18:30

Dalej cisza…

Odpowiedz

Szymon Maj 20, 2015 o 22:13

Wygląda na to, że skala reklamacji to 1/3 wszystkich wniosków. Nieźle…

Dla uspokojenia dodam. Czym wy się przejmujecie? Jeśli macie racje to bonus tak czy tak WAM się należy. Składaliście reklamacje? Pamiętajcie że każda reklamacja ma określony czas na rozpatrzenie. Przeważnie 14 lub 30 dni. Jak można oczekiwać i mieć WIELKIE pretensje do złożonej w piątek reklamacji że w poniedziałek lub wtorek nie jest rozpatrzona. Po co dublowanie pism i pisanie kilka razy o to samo? Po co te nerwy.
Trzeba pamiętać że to “IM” zależy na nas i NASZYCH pieniądzach a nie nam na tym żeby korzystać z usług banku R i pośrednika C. System zawodzi? Nie korzystamy.
Strata to większa dla usługodawcy niż dla nas. Nie CI, to inni 🙂
Pozdrawiam

Odpowiedz

kama Maj 20, 2015 o 23:03

Witam,
ktoś pytał o treść reklamacji, ja napisałam to tak:
Dzień Dobry
Składam reklamację dotyczącą promocji Comperia Bonus 3.
Zgodnie z warunkami udziału w promocji otworzyłam wymarzone konto osobiste w Raiffeisen Polbank o numerze:
…….
Jednakże otrzymałam informację o nieprzyznaniu bonusu, ponieważ zgodnie z uzasadnieniem nie spełniłam warunków promocji określonych w jej Regulaminie, zgodnie z którym Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia
2015 r.
W związku z powyższym składam reklamację, ponieważ nie jestem ani nie byłam posiadaczem lub współposiadaczem rachunku, o którym mowa powyżej, w związku z tym fakt nie przyznania mi premii jest bezpodstawny i stanowi naruszenie ww. Regulaminu.
Z poważaniem
imię i nazwisko

Otrzymałam od razu mail zwrotny o sprzecznej treści, że mail nie dotarł do adresata i że zgłoszenie przyjęto do weryfikacji.
Zastanawiam się tylko, czy mój czas poświęcony na wyjaśnienie tego nieporozumienia nie jest cenniejszy niż bonus od Comperii. Na pewno wzmocnił się mój sceptycyzm co do tego typu ofert, które przedstawiane są jako okazja, której nie można przegapić. Trudno uwierzyć, że nie jest to działanie celowe.
Pozdrawiam
Kama

Odpowiedz

Grzegorz Maj 20, 2015 o 23:52

Ja też dostałem maila z formularzem o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych etc. wyraziłem zgodę i spełniam warunki, ale mimo to w panelu comperia dalej widnieje że ich nie spełniam 🙂 Wysłałem maila z reklamacją; czekam na odpowiedź…

Odpowiedz

Hanna Maj 21, 2015 o 07:07

Podpinam się pod pytanie Agnieszki, bank oczekuje osobistej wizyty/reklamacji za pośrednictwem linii telefonicznej. Czy jest sens skoro to Comperia jest organizatorem?

@Comperia.pl

W komunikacie jest informacja o reklamacjach drogą pisemną, bazując na k.c. reklamacje wysłane za pośrednictwem e-maila nie posiadają takiej formy, stąd moje pytanie – czy zwykły “mail” zostanie uznany za prawidłowo złożoną reklamację, czy po przedłużonym terminie do uzupełniania danych stwierdzą Państwo, że na uznanie zasługują tylko te reklamacje, które zostały wysłane w “papierowej” formie?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 22, 2015 o 09:31

Dzień dobry,

Pani Hanno, reklamacje, które zostaną wysłane na podany w regulaminie adres e-mail ([email protected]) są prawidłowo złożonymi wnioskami. Pracujemy nad tym, aby przyspieszyć proces reklamacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

ola Maj 21, 2015 o 09:29

Problem” Cały czas otrzymuję komunikat:

„Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.”

Nadal występuje, nie naprawili!!!. Wczoraj musiałam interweniować telefonicznie w Comperii i tylko dlatego dostałam imienny adres e-mail do osoby, która zajmuje się akcją comperia bonus. Wysłałam ponownie reklamację i w końcu dostałam potwierdzenie jej przyjęcia. Gdyby nie to to by mi się wogóle nie udało złożyć jej.

Odpowiedz

Magdinka Maj 21, 2015 o 09:54

Umowa zawarta przez kuriera. 2 osoby polecone – założyły konto. Zawarta lokata mobilna. Bonus – okrągłe zero. Reklamacja złożona. Ciekawa jestem czy osoby które założyły konto z mojego polecenia też mają takie kłopoty…. żenada.

Odpowiedz

Beata Maj 21, 2015 o 11:36

Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z
Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym
terminie.
Wczoraj na mail mojego taty przyszła odpowiedź z Comperii:
Pozdrawiamy
Zespół Comperia

W dniu 2015-05-16 o 14:18, doxan1 pisze:

nr Wymarzonego Konta Osobistego w Raiffeisen Polbank

Witam,
mimo iż założyłem konto osobiste zgodnie z warunkami promocji, po
zalogowaniu się do Comperii mam informację, iż bonus nie został
przyznany. Tym czasem umowa nie tylko została zawarta, ale konto
aktywowane, loguję się na nie bez problemu.
Proszę o pilne rozpatrzenie mojej reklamacji.

Z poważaniem

Niestety, mama z tym samym problemem nie doczekała się żadnej odpowiedzi.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 22, 2015 o 09:35

Dzień dobry,

Pani Beato, wszystkie wiadomości są przez nas dokładnie analizowane. Żadna reklamacja nie zostanie pominięta.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Marcia Maj 21, 2015 o 11:54

Własnie wysłąłam maila z reklamacją do Comperii. Przy okazjii logowania się na konto stwierdziłam, że bank pobrał ode mnie po 5 PLN “opłaty za wyciąg” i to zarówno z konta lokacyjnego jak i osobistego!!!!!! Ma ktoś tak???

Odpowiedz

Małgorzata Maj 21, 2015 o 17:43

W TOiP jest info, że wyciąg PAPIEROWY kosztuje 5 zł. Nic innego nie doczytałam.

Odpowiedz

Agata Maj 21, 2015 o 12:19

Bonus nie został mi przyznany z następującego powodu: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Oczywiście nie miałam wcześniej rachunku w Raiffeisen, więc złożyłam reklamację. Zobaczymy co z tego wyniknie 🙂

Odpowiedz

Piotr Maj 21, 2015 o 14:08

Witam, wg moich wyliczeń wysyłka nagród za hasło reklamowe ma nastąpić do 12 czerwca, jako że ogłoszenie wyników było 15 maja i wg regulaminu maja na to czas do 4 tygodni.

Pozdrawiam i gratuluje wygranym 🙂

Odpowiedz

Izabela Maj 21, 2015 o 15:07

Mam pytanie do przedstawiciela COMPERII, który tu na wątku co jakiś czas się udziela.
Obydwoje z mężem składaliśmy reklamację, wysyłaliśmy maile, przy czym mąż od razu dostał od was wiadomosć, że przyjęliście zgłoszenie do weryfikacji, ja zaś wysyłałam wiadomość 2 razy i maila takiego nie mam. W sobotę idę na porodówkę, mam dosyć nerwów z tą kiepsko zorganizowaną promocją i obawiam się, że przez “oderwanie” od neta przez minimum tydzień ominie mnie mail od was, o ile jakiś dostanę. Więc od czego zależy, że dostaje się potwierdzenie przyjęcia reklamacji? Jak można sprawdzić, czy moje zgłoszenie doszło?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 21, 2015 o 16:12

Dzień dobry,

Szanowna Pani, chcieliśmy poinformować, że otrzymaliśmy Pani zgłoszenia i jesteśmy w trakcie weryfikacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Izabela Maj 21, 2015 o 16:15

Jeśli to do mnie to dziękuję za wiadomosć

Odpowiedz

Krzysztof Maj 22, 2015 o 08:02

Wierzysz tej odpowiedzi? A po czym to zweryfikowali? Nie podałaś w pierwszej wiadomości żadnych danych, no chyba że jesteś jedyną Izabelą która w Comperii założyła konto. Świetna odpowiedź od zespołu, na jedno kopyto po prostu.

Odpowiedz

Przemysław Maj 21, 2015 o 18:35

Witam Panią/Pana z Comperii.

U mnie ten sam “problem” co u reszty zainteresowanych. Wysłałem dwa maile, żadnego potwierdzenia czy najmniejszej informacji o przyjęciu reklamacji. Rozumiem, że zalewa Państwa masa maili ale jakakolwiek komunikacja byłaby mile widziana.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 22, 2015 o 11:55

Dzień dobry,

Panie Przemysławie, zapewniamy, że otrzymujemy od Państwa zgłoszenia – proces reklamacji to procedura, która wymaga poświęcenia czasu, dlatego prosimy o cierpliwość. Wszystkie wnioski zostaną rozpatrzone. Każdy Klient, który złożył reklamacje, otrzyma od nas indywidualną odpowiedź.

Łączymy pozdrowienia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Darek Maj 21, 2015 o 21:23

Dostałem wiadomość 13.05 z Comperii odnośnie uzupełnienia danych i wymaganych zgód co też zrobiłem. Aktualnie jak się loguję na stronę Comperii otrzymuję wiadomość:
Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu….
Złożyłem reklamację do Comperii, otrzymałem wiadomość zwrotną:
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia, przyjeliśmy je do weryfikacji.
Prosimy o cierpliwość, nasz konsultant prześle odpowiedź w możliwie
najkrótszym terminie.
Nie wiem tylko na jakiego emaila złożyć reklamację do Reiffeisen Banku…

Odpowiedz

Bartek Maj 21, 2015 o 21:54

Szczerze mówiąc to ja nie wiem, czy tak długi brak odpowiedzi ze strony Comperii jest spowodowany tylko i wyłącznie masą zgłoszeń (nie wątpię że jest ich ogrom – wszyscy, którzy zakładali konto przez kuriera zapewne), może jest też jakiś problem z komunikacją bank – Comperia? Bo patrząc na komentarze, chyba jeszcze nikt nie otrzymał odpowiedzi. Ja też, chociaż reklamację składałem w piątek..

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 22, 2015 o 12:01

Witamy,

Panie Bartku, proces reklamacji to procedura, która wymaga poświęcenia czasu. Wszystkie reklamacje, które zostaną rozpatrzone pozytywnie doczekają się wypłaty bonusów.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Sebastian Maj 21, 2015 o 23:08

Dziś złożyłem reklamację. Kurier odebrał ode mnie dokumenty 31 marca i taka data widniej w systemie jako data otwarcia rachunku. Dodatkowego maila od Raiffeisen o wyrażeniu zgody na udostępnienie danych nie dostałem. Nie pamiętam czy w trakcie składania wniosku była prośba o wyrażenie zgody. Czekam na odpowiedź Comperii.

Odpowiedz

anna Maj 22, 2015 o 05:55

Mężowi, którego namówiłam na udział w promocji też po zalogowaniu pojawia się komunikat o nieprzyznaniu bonusu. (Umowa zawarta za pośrednictwem kuriera). Mimo uzupełnienia zgody nadal nie ma meila (do uzupełnienia danych) i ten sam komunikat po zalogowaniu. Złożona reklamacja w comperia i reiffeisen.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 22, 2015 o 12:04

Pani Anno,

dziękujemy za złożenie reklamacji, Pani wniosek zostanie odpowiednio rozpatrzony.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dominik Maj 22, 2015 o 08:26

Reklamacja w toku.
Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia

Mail z reklamacją wysłany 16.05 ok. 23:00

Odpowiedz

Dominik Maj 22, 2015 o 08:27

Dodam, że wczoraj dzwoniłem do Comperii i zastanawiam się czy mogło to mieć wpływ na przyspieszenie rozpatrywania reklamacji.

Odpowiedz

Michał Maj 22, 2015 o 12:05

Ja również nie dostałem odpowiedzi na reklamacje z Comperii, ale na infolinii Raiffeisen powiedziano mi, że bonus otrzymam tylko muszę czekać na info z Comperii.

Odpowiedz

Jarek Maj 22, 2015 o 12:35

Witam,
mi również nie przyznano bonusu. Umowa zawarta przez kuriera.
18 maja wysłałem pierwszego maila z informacją do Comperii. Do dzisiaj bez odpowiedzi.
Ciekaw jestem czy i ilu klientów nie otrzyma premii.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:14

Dzień dobry,

Panie Jarku, reklamacje są w trakcie rozpatrywania. Prosimy o cierpliwość, dokonujemy weryfikacji zgłoszeń.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Justyna Maj 22, 2015 o 14:45

U mnie także nie obyło się bez złożenia pisemnej reklamacji. Pomimo braku odzewu ze strony organizatora dziś po zalogowaniu w Comperii pojawiła się strona do podania danych i piszą, że bonus zostanie przekazany na podany rachunek do 29.05.2015r.

Odpowiedz

Basia Maj 22, 2015 o 14:52

Po przeczytaniu Twojego posta, też zalogowałam się dziś na Comperii i mimo braku maila zwrotnego w sprawie reklamacji, pojawiły się dane do uzupełnienia i informacja, że bonus zostanie przekazany na rachunek do 29.05.15 🙂
pozdrawiam serdecznie, Basia

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:17

Dzień dobry,

Basiu, cieszymy się, że otrzymałaś bonus 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Milena Maj 22, 2015 o 14:55

Ja zrobiłam dokładnie to samo 🙂 warto, żeby każdy spróbował, bo potem Comperia będzie się migać, że dane nie zostały wypełnione na czas…

Odpowiedz

Violetta Maj 22, 2015 o 15:15

Potwierdzam, system Comperii w końcu działa bez zarzutów. Kosztowało to nas trochę nerwów, ale teraz można odetchnąć z ulgą :).

Odpowiedz

JolaM Maj 22, 2015 o 15:53

Witam,

nie jestem pewna czy gdzieś tu zostało już powiedziane/napisane, że po złożeniu reklamacji nie obowiązuje nas data 22.05 jako ostateczny termin uzupełnienia danych potrzebnych do przelewu bonusowych pieniędzy. Reklamację złożyłam (w komunikacie miałam, że nie spełniam warunków promocji, bo nie mam spełnionego paragrafu 3 regulaminu, czyli że nie założyłam konta) na początku tygodnia, do dziś się nikt nie odezwał. Przed chwilą w telefonicznej rozmowie zapewniono mnie, że postępowanie reklamacyjne jest w toku i nie ma się czym martwić.
Hm… cóż nie martwiąc się wyjeżdżam zatem na weekend ;))))
Pozdrawiam
Jola

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:20

Witamy,

JolaM, zapewniamy, że wszystkie reklamacje są w trakcie rozpatrywania 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Łukasz Maj 22, 2015 o 15:53

Ja po zalogowaniu w dalszym ciągu ma informację o nie przyznaniu bonusu mimo że wszelkie warunki spełniłem :(, a z Comperii w dalszym ciągu brak informacji o statusie reklamacji.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:22

Cześć Łukasz,

Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości, Twój wniosek na pewno zostanie rozpatrzony.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ula Maj 22, 2015 o 16:21

Na złożoną reklamację formalnej odpowiedzi od Comperii nie otrzymałam. W to miejsce jednak zostałam dziś zaskoczona miłą wiadomością, że spełniłam warunki promocji i mam uzupełnić wymagane dane, co oczywiście uczyniłam.

Przed weekendem mam taką oto informację:
“Twoje dane zostały prawidłowo zapisane. Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.”

🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:29

Dzień dobry,

Cieszymy się, że wszystko przebiegło pomyślnie 🙂
Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Artur Maj 22, 2015 o 17:26

Cześć.
Ja także wziąłem udział w promocji “Wymarzonego Konta”, skorzystałem z kuriera do jego założenia, odesłałem wymagane dokumenty. Po jakimś czasie otrzymałem maila od Raiffaisen żeby zgodzić się na przekazanie danych do Comperii co uczyniłem. Jednak po zalogowaniu się do panelu Comperii dostałem komunikat, że nie spełniłem warunków promocji. Więc zgodnie z sugestią wysłałem maila reklamującego do Comperii. Dziś otrzymałem maila o tym że spełniłem warunki promocji i muszę uzupełnić tylko swój nr rachunku i podstawowe dane w panelu Comperii. Wszystko wydaje się więc być ok 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:31

Super! 🙂 To dla nas miła wiadomość.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Andrzej Maj 22, 2015 o 18:14

Ech – ani ja ani żona wg Comperii nie spełniliśmy warunków przyznania bonusu, i to mimo że zonie przysłano maila 13 maja…
Złożyliśmy reklamację i dziś żonie jaby nigdy nic przysłali maila ze słowami “Gratulujemy, spełniłeś wszystkie warunki promocji “Comperia Bonus 3″.”
Żadnej informacji że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie tylko partyzancki mail…
A mi wciąż nic nie odpowiedzieli, jestem zniesmaczony.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:33

Cześć Andrzej,

prosimy o cierpliwość, jesteśmy w trakcie rozpatrywania otrzymanych reklamacji. Mamy nadzieję, że szybko otrzymasz od nas pozytywną wiadomość 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dominik Maj 22, 2015 o 18:26

Moja reklamacja, a konkretnie żony została rozpatrzona pozytywnie, tzn. nie dostałem maila ale mogłem dzisiaj uzupełnić dane. Także uważam ze bonus wpłynie na konto. I oczywiście część bonusu przeznaczam na książkę ks. Jacka Stryczka „Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu”. I jeszcze bardziej oczywiście skorzystam z rabatu dla czytelników bloga jakoszczedzacpieniadze 🙂 Piona

Odpowiedz

Dominik Maj 22, 2015 o 18:40

Panie Michale przepraszam, ale muszę to napisać. To nie jest żadna reklama ani nic z tych rzeczy. Ale jako ludzie chcący uchodzić za racjonalnie zarządzających swoimi pieniędzmi powinniśmy skorzystać z okazji. Książka „Pieniądze. W świetle Ewangelii. Nowa opowieść o biedzie i zarabianiu” ks. Jacka Stryczka jest do nabycia m.in. w aros.pl za 22,69 zł a przesyłka może wynieść nawet 3 zł zależy którą opcję wybierzemy. To jest co najmniej 5 zł taniej niż kupno na stronie wiosna.org.pl nawet przy uwzględnieniu rabatu po wpisaniu hasła jakoszczedzacpieniadze. Także można taniej a zaoszczędzone 5 zł można przeznaczyć na jakąś inwestycję 🙂 albo po prostu kupić sobie loda 😀

Odpowiedz

Bartłomiej Maj 22, 2015 o 19:16

Witam, ja również nie po zalogowaniu nie sprzełnialem warunków paragrafu trzeciego, 3 dni temu zlożyłem reklamacje na maila i UWAGA DOSŁOWNIE 10min TEMU DOSTAŁEM SMS ZE SPEŁNIŁEM WARUNKI PROMOCJI!

Odpowiedz

Bartłomiej Maj 22, 2015 o 19:18

Więc tak na ostatnią chwilę, a mi się udało ;D Pozdrawiam

Odpowiedz

Wojtek Maj 22, 2015 o 19:27

Dziękuję bardzo za pomoc jak zareklamować Comperia Bonus. Maila dostałem z Raiffeisen ale dopiero reklamacja była skuteczna. Robisz dobrą robotę bo za dwie prawie najniższe sporo odkładam na to konto 🙂 .

Odpowiedz

jarek Maj 22, 2015 o 20:01

Mam pytanie, grzecznie sformuowania moja drobna frustrację, tu na forum brakiem przyznania bonusu. Czemu mój wpis został usunięty?

Odpowiedz

Jaroslaw Maj 22, 2015 o 21:34

Witam.
Jaroslaw jeszcze pozostaje przez Comperię odrzucony. Nie chce go pomimo spełnienia warunków. A czas mija.
Co na to Comperia?

Odpowiedz

Jaroslaw Maj 22, 2015 o 21:36

Jaroslaw jest pokorny i cały czas czeka.
Dobranoc.

Odpowiedz

MAREK Maj 22, 2015 o 21:55

A ja mam dalej, że bonus nie został przyznany mimo, że warunki spełniłem… i co lepsze miałem przyznany bonus i dane do uzupełnienia w piątek 15 maja, ale po 4 h chcąc uzupełnić dane w panelu wyświetliła się informacja, że nie spełniłem warunków $2. Złożyłem reklamacje w piątek mija tydzień i jedyna informacja, jaka mi przyszła to, że Comperia skontaktuje się z bankiem w sprawie domniemanego konta, którego nigdy wcześniej nie miałem w Raiffaisen. Problem w moim przypadku dalej nierozwiązany …. także czekam dalej

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:38

Dzień dobry,

Panie Marku, jeśli spełnił Pan warunki – z pewnością bonus zostanie przyznany. Reklamacje są w trakcie weryfikacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Karo. Maj 22, 2015 o 22:02

Witam. Reklamacje złożyłam dopiero wczoraj, chcialam dać Comperii szanse, ale nie skorzystali z niej. Dzis juz otrzymalam maila o spelnieniu warunkow promocji i wpisalam dane. Pozdawiam i dziekuje za wsparcie.

Odpowiedz

Janek Maj 23, 2015 o 06:57

A wiadomo już, kto wygrał iPady? Gdzie będzie opublikowana lista zwycięzców od Comperii?

Odpowiedz

Sławek Maj 24, 2015 o 15:50

Janku, wiadomo, lista laureatów została opublikowana 15 maja na funpage Comperia.pl, o tu https://www.facebook.com/notes/comperiapl/wyniki-konkursu-has%C5%82o-reklamowe-comperia-bonus/10153034636922885

Odpowiedz

mal Maj 23, 2015 o 12:15

[Reklamacja złożona tydzień temu]
Wczoraj, już bez nadziei, zalogowałam się na stronie Comperii. Wyświetliła się info, że bonus został przyznany. Uzupełniłam dane. Dopiero wieczorem przyszedł sms z gratulacjami, że spełniłam warunki promocji.
Niby ok – wyprostowane – ale nie mam poczucia ciągłości komunikacji z oboma instytucjami (żadnego odniesienia do reklamacji, potwierdzenia ma maila), nie czuję się jakbym właśnie dostała bonus (coś atrakcyjnego i dodatkowego, może nawet mimowolnego), ale jakbym go wręcz wydarła…
Ta muzyczka z reklamy z karuzelą jest taka beztroska – nie ma nic wspólnego z kontaktami z bankiem. Tak to marketing, ale ja nadzieję, że w końcu stworzono produkt dla i do ludzi 🙁

Odpowiedz

Piotr Maj 24, 2015 o 10:48

Reklamacja złożona 17 maja i w piątek 22 maja dostałem odpowiedź z Comperii, iż moja sprawa będzie wyjaśniana z bankiem. Ciekawe jak długo …
Po zalogowaniu się na stronie comperiabonus.pl nadal widnieje informacja o nie spełnieniu warunków. BTW, umowa podpisywana przez kuriera …

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 11:44

Panie Piotrze,

dokładnie weryfikujemy przyjęte reklamacje, niebawem również Pan otrzyma wiadomość.

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Krystek Maj 25, 2015 o 11:36

Witam, z komentarzy, które przeczytałem wnioskuje iż w większości osób, które nie otrzymały bonusu to osoby wybierające opcje przez kuriera bądź też biorące udział w promocji w późniejszym terminie… najlepsza metoda była opcja przez internet i zapewne dla osob w pieszych 7 dniach… niestety wyraźnie było napisane iż liczba osób które otrzymją bonus jest ograniczona.

Odpowiedz

Izabela Maj 25, 2015 o 12:29

Wcale nie. My braliśmy z mężem udział w pierwszych dniach, ale zgodnie z sugestią Michała (pisał o problemach gdy autoryzowało się konto przelewem z innego banku) wybraliśmy opcję podpisania umowy przez kuriera. Obydwoje bonusa nie otrzymaliśmy, złożyliśmy reklamację (ja pierwsza, mąż drugi). Jego reklamację już rozpatrzono i udostępniono formularz do podania danych do wypłaty, moja wciąż czeka na zbawienie.

Poza tym, nie ilosć bonusów była ograniczona, tylko promocja była ograniczona w czasie, tzn mogli ją zakończyć przed jakimś tam terminem.

Odpowiedz

Dawid Maj 25, 2015 o 13:44

Widzieliście wybrane hasła w konkurise Camperii na facebook ? – bzdura jakich mało – hasła na żenująco niskim poziome i cały konkurs nie wyglądał na rzetelny w żadnym wypadku.

Odpowiedz

andrew Maj 25, 2015 o 13:53

Pusty śmiech człowieka ogarnia jak czyta zwycięskie “twory”. Ale nie podskoczysz, tam gdzie jest uznaniowość tam trudno formalnie coś zarzucić.

Odpowiedz

Jack Maj 25, 2015 o 15:31

Moja reklamacja złożona tydzień temu. Nadal bez echa. A podobno do dziś trzeba uzupełnić dane…

Odpowiedz

Łukasz Maj 25, 2015 o 16:19

Reklamację napisałem 19 Maja i nadal nie ma odzewu ze strony Comperii. Dziwna sytuacja..

Odpowiedz

Krzysztof Maj 25, 2015 o 16:22

Witam,

Reklamacja złożona do Comperia 21 maja 2015. W imieniu moim i małżonki.
Do teraz brak odpowiedzi na reklamację.
Umowa zawarta przez kuriera. Zgoda na dane osobowe przesłana do Raiffeisen.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 25, 2015 o 16:50

Dzień dobry,

Panie Krzysztofie, jesteśmy w trakcie rozpatrywania zgłoszeń. Uprzejmie prosimy o chwilę cierpliwości, żadna wiadomość nie zostanie pominięta.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Jarosław Maj 25, 2015 o 17:27

Dzisiaj upływa termin czyli 25 maja. Spełnione warunki – “brak bonusu” przy logowaniu. Czy my proszę Państwa żyjemy w epoce kamienia łupanego? Czy ja do godziny 23.59 mam warować przy laptopie (być może się zaloguję), żeby otrzymać to co mi gwarantowano?
Z poważaniem zirytowany z tą żenującą imitacją półproduktu na jaki się niestety zgodziłem Jarosław

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 18:04

Hej Jarosław,

Jeśli zgłosiłeś reklamację – to dzisiejszy termin się dla Ciebie nie liczy. Jeśli reklamacja zostanie uznana, to dostaniesz e-mail z prośbą o uzupełnienie danych do przelewu bonusa już po terminie. To się sukcesywnie dzieje.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniel Maj 25, 2015 o 20:04

Ja ze strony banku na reklamację otrzymałem odpowiedź:
W odpowiedzi na reklamację z dnia 15.05.2015 dotyczącą promocji “Comperia Bonus 3” wyjaśniamy, iż nie spełnił Pan jednego najistotniejszego warunku a mianowiecie nie wyraził Pan zgody na przekazanie informacji zwrotnej do Comperii o założeniu konta. W związku z tym faktem premia w ramach promocji nie została przyznana. Informujemy, iż może Pan taką zgodę wyrazi. W tym celu prosimy o kontakt z Comperią.
🙁 ech zafundowano nam lekcję czołgania…

Pozdrawiam,
Daniel.

Odpowiedz

Daniel Maj 25, 2015 o 20:11

A najlepsze jest to, że jestem prawie na 100% pewny, że zaznaczałem opcje przekazywania informacji do Comperii.

Pozdrawiam,
Daniel.

Odpowiedz

Zuzanna Maj 26, 2015 o 10:28

Wczoraj robiłam przelew z konta lokacyjnego – z pewnością pierwszy w tym miesiącu, Została pobrana opłata 10 zł. Chciałam zareklamować. Dodzwonić się nie idzie, bo o ile numer klienta znam, to już TPIN (czy czymkolwiek to jest) nie znam a przez to nie mogę się połączyć. Z prywatnego laptopa dostęp do bankowości internetowej mam, ale już ze stacjonarki w pracy nie. Wysłanie listu poleconego to jakieś 5 zł, więc to raczej walka dla zasady by była niż odzyskanie pieniędzy. Dodatkowo pobierało mi jakieś opłaty (groszowe dosłownie, ale jednak) mimo, że mam na obu kontach jakąś sumę.
Camperia bardzo dokładnie rozpatruje mój wniosek chyba, bo dostałąm dwa smsy że bonus przyznany i muszę się zalogować, ale jak się loguję to “Bonus nie został przyznany”.

Może ktoś coś wie o zmianie zasad korzystania z konta i może ta opłata niby słusznie jest pobrana??

Oczywiście pretensje mam do banku, ale Panie Michale, traci Pan na wairygodności polecając ten bank. Nie jest on wart funta kłaków i czym prędzej się z niego wycofuję, co radzę wszystkim innym. Dobrze, że posłuchałam męża, który ostudził mój zapał z włożeniem tam dużej gotówki.

Odpowiedz

Małgorzata Maj 26, 2015 o 16:03

“Przelewy wewnętrzne i zewnętrzne = 0 zł – przy wykonywaniu ich przez system internetowy banku lub aplikację mobilną.” To cytat z postu Michała. Wg TOiP przelewy są darmowe, więc chyba rzeczywiście nie powinni pobierać opłaty. Czytałam komentarz, że komuś pobrali po 5zł za wyciągi. Tu 5, tam 10 (razy dwa-za ROR i lokacyjne) i bonus nie będzie bonusem, tylko pójdzie na opłaty :-(. Chyba trzeba będzie reklamować.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 26, 2015 o 16:44

Hej Małgorzata,

TAK, ale z “Wymarzonego konta”. Wymarzone konto lokacyjne, to rachunek oszczędnościowy. Pierwszy wewnętrzny przelew w miesiącu = 0 zł, kolejne 10 zł (z tego co pamiętam). Zewnętrznych z kont oszczędnościowych – z założenia się nie wykonuje bo zawsze kosztują.

Robi się tak: przelew z WKL na WK za 0 zł (o ile pierwszy w miesiącu) a potem z WK w świat za 0 zł.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Małgorzata Maj 26, 2015 o 17:31

Dzięki, Michale, za odpowiedź! Ja nie mam jeszcze takich opłat naliczonych, mam nadzieję, że wszystko będzie bezproblemowo. W razie czego to już wiem (dzięki Tobie :-)) , jak i gdzie można reklamować.
Pozdrawiam z grodu Kopernika :-).

Odpowiedz

robert Maj 26, 2015 o 11:06

Hej czy zaznaczenie zgody na akcpetacje w comperia bonus club cos pozniej kosztuje. ..przy wypelnianiu wniosku do przelweu premii 55zl bylo pole do zaznaczenia..czy ono tylko powoduje ze jak zarejstruje karte comperia bonus club bede otrzymymywal premie za polecenie banku?ale zadne opłaty dodatkowe z tego nie wynikają? ?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 28, 2015 o 09:31

Dzień dobry,

Panie Robercie, przystąpienie do Comperia Bonus Club nie jest obciążone żadną dodatkową opłatą. Po rejestracji będzie Pan mógł korzystać z dodatkowych bonusów i benefitów. Zapraszamy 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Krzysztof Maj 26, 2015 o 11:07

Zuzanno, zakładam że na 100% dostałaś tę samą wiadomość (po zalogowaniu do banku przez internet). Tylko najwyraźniej musiało się skończyć na “aha, zamknij”. 😉
“Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo Państwa środków oraz dbając o Państwa wygodę w najbliższym czasie zmianie ulegną zasady korzystania z Centrum Telefonicznego. Szczegóły zmian znajdą Państwo w aktualnym regulaminie EKD dostępnym na http://www.raiffeisenpolbank.com
Już dziś zachęcamy do bezpłatnej aktywacji “T-PIN-u”, dzięki czemu zyskają Państwo pełen dostęp do usług bankowych przez telefon. Aktywacji w szybki i prosty sposób można dokonać w bankowości internetowej R-Online w zakładce “TWOJE SYSTEMY “. “

Odpowiedz

Zuzanna Maj 26, 2015 o 12:17

Krzysztofie,

serdecznie Ci dziękuję za informację!
Faktycznie, tak zapewne było. GAapa ze mnie.

Niemniej naliczenie opłaty dalej uważam za bezzasadne i napisałam reklamację wysyłając ją listownie (a bardzo szkoda, że nie można wysłać mailowo, przynajmniej takiej informacji nie znalazłam). Dotarcie do tej informacji utrudnia mi fakt, że nie mogę ze stacjonarki się połączyć, a laptopa codziennie nie chce mi się targać ze sobą. Ten problem już mi kiedyś rozwiązali ale niestety wystąpił znowu tylko teraz nie mogłam się dodzwonić…
Doszukałeś się jeszcze może informacji o zmianach w opłatach?

Odpowiedz

Eryk Maj 26, 2015 o 14:00

Niestety razem z zona mimo spelnienia wszystkich warunkow zostalismy wykluczeni z promocji. mimo spelnienia wszystkich warunkow. Zadnej odpowiedzi na maila reklamacyjnego od Comperii. Mega rozczarowanie (rejestracja przez kuriera)

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 28, 2015 o 09:37

Dzień dobry,

Panie Eryku, reklamacje są w dalszym ciągu przez nas weryfikowane – jest to proces, który wymaga poświęcenia czasu. Żadna wiadomość nie pozostanie bez odpowiedzi.

Łączymy pozdrowienia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ewa Maj 26, 2015 o 15:54

Dla mnie to jakaś masakra. Nie dość, ze z kurierem nie dało się nijak dogadać i przyjeżdżał kiedy chciał, o której chciał.. bez komentarza. A teraz jeszcze te reklamacje. 7 dni temu wysłałam maila i oprócz odpowiedzi systemowej cisza….

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 26, 2015 o 16:51

Hej Ewa,

Wyeskalowałem do Comperii Twój problem i mam informację, że dzisiaj / jutro powinieneś dostać od nich odpowiedź. Rozpatrują reklamacje po kolei. Bonus jeśli Ci się należy – to dostaniesz.

Pamiętaj, że Comperia ma regulaminowi 14 lub 30 dni na odpowiedź na reklamację (nie pamiętam w tej chwili ile) więc po prostu czekamy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Maj 26, 2015 o 20:53

Witam, u mnie podobnie, 2 razy musiałem zakładać konto, za pierwszym odrzuciło przy weryfikacji więc zdecydowałem się na kuriera. Oczywiście dostałem maila, że nie spełaniam kryteriów, zgłosiłem reklamację i cisza… dwa razy pisałem ale nie ma nawet odpowiedzi.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 28, 2015 o 09:41

Dzień dobry,

Panie Mateuszu, prosimy o chwilę cierpliwości – wszystkie reklamacje są przez nas rozpatrywane.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Michał Maj 27, 2015 o 19:10

A u mnie coś ciekawego. Po logowaniu do panela Comperii, mam taki o to komunikat: ”

Dziękujemy za udział w promocji Comperia Bonus.
Gwarantowany bonus wysłaliśmy na podane dane.

A obok formularz do uzupełnienia danych konta itp. zatytułowany: Podaj Poprawne Dane. Dane uzupełniam, ale nie ma jak tego potwierdzić/zachować. Jak się przelogowałem, to dane zniknęły oczywiście.

Dziś napisałem ponowną prośbę do Comperii. Ostatnią odpowiedź otrzymałem tydzień temu – że odpowiedzą tak szybko jak to możliwe.

Odpowiedz

Artur Maj 28, 2015 o 12:14

Dacie znać jak otrzymacie przelewy? Pewnie będą dziś po południu (ost. sesja o 18) lub jutro w południe.

Odpowiedz

ada Maj 29, 2015 o 11:31

Kasa już na koncie 🙂

Odpowiedz

Violetta Maj 28, 2015 o 12:18

Po tygodniu od złożenia reklamacji otrzymałam następującą wiadomość e-mail:

“Potwierdzam, że odnotowaliśmy w systemie uzupełnienie danych i jeżeli są
prawidłowe to bonus powinien zostać przelany w odpowiednim terminie”.

Dzisiaj zalogowałam się do panelu Comperii i ujrzałam komunikat “Bonus nie został przyznany (…)”, mimo że wcześniej mogłam zwyczajnie wpisać dane. Mam nadzieję, że do jutra otrzymam bonus, problemy z tą stroną przestały być śmieszne.

Odpowiedz

Ula Maj 28, 2015 o 12:38

Ja już kompletnie nie ogarniam o co tu chodzi.
Najpierw po wcześniejszym złożeniu reklamacji otrzymałam informację, że bonus został mi przyznany i zostanie wypłacony do 29.05, otrzymałam też smsa 22.05 z gratulacjami od Comperia Bonus.
Dziś się zalogowałam na ich stronie i co widzę?
Otóż dowiaduję się, że bonus nie został mi przyznany.
Ostatecznie już nic z tego nie rozumiem. Oczywiście nie odpuszczę ale wiem już na 100%, że tą akcją na stałe zostałam skutecznie zniechęcona zarówno do Comperii, jak i do Raiffeisena.
Pozdrawiam wytrwałych!

Odpowiedz

Nabudonozor Maj 29, 2015 o 10:00

Ja mam tak samo – bardzo się zawiodłem na tej promocji…

Odpowiedz

Michał Maj 28, 2015 o 15:06

Jak do tej pory wszystko przebiegało bez problemu, zgodnie z planem. Dziś sprawdziłem jak sprawy z bonusem stoją i na stronie Comperii dostałem informację że, bonus nie został przyznany. Powodem jest niby naruszenie 2 punktu regulaminu mówiącym o tym że nie można być posiadaczem konta przed zakładaniem nowego/promocyjnego. Oczywiście nic takiego nie miało miejsca. Reklamacja zgłoszona i czekam na odpowiedź.

Liczba formalności i problemów jak dla mnie przerosły wciąż wątpliwy bonus.

PS. Moje zaufanie do polecanych przez Pana wspaniałych promocji i kont bardzo spadło. Pana blog czytam od kilku miesięcy i w tym czasie już paru znajomym go poleciłem, lecz chyba będę musiał być bardziej uważny na przyszłość. Chodź artykuły o planowaniu budżetu czy o inwestowaniu są bardzo cenne.

Odpowiedz

Krzysztof Maj 28, 2015 o 19:36

Mam to samo co Ula, po zalogowaniu dziś komunikat, że nie został przyznany i to samo co ostatnio, a odpowiedzi z Comperii wyjaśniającej sprawę wciąż nie otrzymałem. Za to moja narzeczona (mając taki problem jak ja wcześniej) po zalogowaniu ma komunikat o przyznaniu bonusa, totalny bałagan, zobaczymy czy jutro wpłyną bonusy…

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:40

Dzień dobry,

Wszystkim Uczestnikom, którzy logowali się do panelu użytkownika w serwisie Comperia Bonus po 25 maja 2015 roku i otrzymali komunikat o nieprzyznaniu bonusu, rekomendujemy sprawdzenie w najbliższych dniach stanu konta założonego w promocji Comperia Bonus.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Marcin Maj 28, 2015 o 21:55

Witam mam to samo co Krzysztof i Ula , dostałem dane do uzupełnienia i że do 29.05 kasa zostanie przelana.Dziś napisano mi że nie spełniam warunku z paragrafu 3 , mimo że konto założyłem 13 marca przez kuriera. Na jaki adres mam złożyć reklamację , dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:41

Dzień dobry,

Panie Marcinie, uprzejmie prosimy o wysłanie reklamacji na adres [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

ani Maj 29, 2015 o 00:20

mam to samo – najpierw “spełniłeś warunki…” a dziś “bonus nie przyznany”. Z całym szacunkiem ale debilizm w czystej postaci..

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:45

Dzień dobry,

Pomimo komunikatu o nieprzyznaniu bonusu, który wyświetla się po zalogowaniu do panelu użytkownika, prosimy o sprawdzenie konta, na którym powinna pojawić się przyznana premia.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Jackpot Maj 29, 2015 o 06:43

Też mam taką sytuację. Już nawet nie wiem co o tym myśleć. Nieprofesjonalizm i totalny bałagan.

Odpowiedz

Krzysztof Maj 29, 2015 o 08:35

Wreszcie. Wnioski-Kurier-Błędny adres-Kurier-Reklamacja-Oczekiwanie i dziś przelew na konto.
Coś się rusza, jakoś powoli dają radę wywiązywać się ze zobowiązań 🙂

Odpowiedz

Nabudonozor Maj 29, 2015 o 10:11

Ja nie dostałem @ od Comperii, w spamie też nie miałęm Po zalogowaniiu pojawił się komunikat, że zostały zapisane prawidłowo. Wszystko podałem jak tzreba i dziś sparwdzam… Informacja, że bonus nie przysługuje. Reklamacja wysłana, ale mam wrażenie, że chcieli zrobić w “bambuko” ludzi i tyle. Bardzo się zawiodłem…

Odpowiedz

Sylwia Maj 29, 2015 o 10:23

Konto założone i aktywne – zgody poudzielane, numer rachunku do wypłaty premii podany, nawet lokata promocyjna założona, w poniedziałek 25 maja rano SMS od Comperii “Gratulujemy, spełniłeś warunki promocji”, dziś wchodzę na stronę comperiabonus i co? “Bonus nie został przyznany” bo podobno miałam tam kiedyś konto co jest oczywiście nieprawdą!!! Nie mam już sił i nerwów do tej pseudoinstytucji, gra niewarta świeczki, w poniedziałek zamykam ten niewypał w oddziale i na przyszłość zarówno Raiffeisen jak i promocje z tego blogu omijam z daleka!

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:53

Dzień dobry,

Prosimy o sprawdzenie w najbliższych dniach stanu konta założonego w promocji Comperia Bonus 3. Jest to ważna informacja przede wszystkich dla tych Uczestników, którzy logowali się do panelu po 25 maja.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Adam Maj 29, 2015 o 10:33

HEH, to samo co wyżej^^
Dane uzupełnione, informacja że nagroda będzie przelana, a dziś lipa!
Wcześniej dziwiło mnie, że różne osoby otrzymywały informację o niespełnieniu warunków które dla każdego były różne. Dla mnie to świadczy o tym, że ktoś przypadkowo strzelał paragrafami. Tym razem jednak nie spełniamy paragrafu 3. Jest postęp.

Zaskoczyła ich ilość umów kurierskich (po tym jak zaskoczyła ich ilość umów na odległość) i musza to wszystko klepać ręcznie, ponadto kurier nie miał zgody na udostępnienie danych, która nie jest wymagana przez umowę z lamperią więc nie jest to niedotrzymanie umowy. Ponadto nieotrzymanie maila też nie jest niedotrzymaniem, wystarczyło się zalogować w odpowiednim czasie na konto i uzupełnić dane.

Straszny burdel.
To niby 65zł ale jeśli instytucje te mają choć grosz samokrytyki i chcą podtrzymać swoją dobrą opinię to proszę comperię i faiffeisen o oficjalne przyznanie się do własnych zaniedbań i błędów oraz przeproszenie uczestników promocji za problemy na łamach twojego bloga. Po luszku – tak jak instytucje finansowe powinny traktować ludzi którzy powierzają im swoje pieniądze.

Odpowiedz

Paulina Maj 29, 2015 o 10:38

Witam,
nie otrzymałam maila od Comperii, ale postąpiłam zgodnie z instrukcjami opisanymi w powyższym poście – to znaczy po zalogowaniu do panelu Comperii uzupełniłam swoje dane. Dziś po zalogowaniu mam informację, że nie spełniłam warunków promocji (Comperia powołuje się na paragraf 3). Do kogo powinnam się zgłosić z reklamacją?

Odpowiedz

Paulina Maj 29, 2015 o 11:01

Już doczytałam do kogo kierować reklamacje. Przepraszam za zbędne pytanie. Chociaż nie wiem, czy dziś nie jest już za późno na reklamację.

Odpowiedz

Piotr Maj 29, 2015 o 10:51

Bonus otrzymany. Dziękuję 🙂

Odpowiedz

Michał Maj 29, 2015 o 10:54

Ja raczej obstawiam, że po prostu minął już termin na uzupełnienie danych i nie ma po co się logować na stronie konkursowej. Lada chwila pierwsza sesja elixir i kto miał maila i SMSa o przyznaniu nagrody to z pewnością ją dostanie. Na konto trzeba zerkać, a nie panel konkursowy.

Odpowiedz

Łukasz Maj 29, 2015 o 11:08

Potwierdzam, 65zl już na rachunku.

Odpowiedz

Zuzanna Maj 29, 2015 o 11:16

SMS “bonus przyznany”, odpowiedzi na maila wysłanego 14 dni temu brak oprócz automatycznej odbitki. Kasy na koncie brak, choć warunki spełnione.

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:11

Dzień dobry,

Bonusy zostały przez nas przelane 28 maja (czwartek), prosimy uprzejmie o cierpliwość – czas w którym premie pojawią się na koncie Uczestników są zależne od księgowania.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Grzegorz Maj 29, 2015 o 11:32

Witam. Mam już 65PLN na koncie. Jak sprawdzałem z ciekawości około 6 rano to jeszcze nie było. Pozdrawiam

Odpowiedz

ada Maj 29, 2015 o 11:33

Kasa dotarła na konto 65 zł 🙂

Odpowiedz

Dominik Maj 29, 2015 o 11:35

Właśnie dostałem przelew 🙂 Życzę powodzenia pozostałym uczestnikom. Walczcie jak lwy 🙂

Odpowiedz

Ula Maj 29, 2015 o 11:42

A jednak kasa na konto wpłynęła 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:05

Ula,

cieszymy się, że bonus już dotarł 🙂

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Maj 29, 2015 o 11:44

W Comperia Bonus mają bałagan… :()
po zalogowaniu na portalu https://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/ na konto Zony jest komunikat:
“Bonus nie został przyznany
Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/) ”
… i kasa wpłynęła na Jej konto w (65pln) :() dziś rano?!

– po zalogowaniu się na moje konto na portalu Comperii jest formularz uzupełnienia danych (?) a kilka dni temu był jeszcze komunikat ‘Bonus został przyznany” (czy coś w tym stylu…)
… i na moje konto wpłynęło 55pln (brak 10pln za lokatę – choć założona poprawnie)
…:() ?!

Odpowiedz

Artur4Life Maj 29, 2015 o 12:00

Pytanie z trochę innej beczki, ale powiązane. Jestem członkiem Comperia Bonus Club i poleciłem promocję kilku znajomym (4 polecenia) i problem jest następujący: dostałem punkty “z polecenia” (te które można wymienić na $), ale nie dostałem punktów “za aktywność” (10 pkt za każde polecenie). Czy ktoś miał podobnie?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:03

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, 28 maja 2015 (czwartek) wyszły od nas przelewy bonusów w ramach promocji Comperia Bonus 3. Czas w którym pojawią się na Państwa kontach zależy od zaksięgowania.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Maj 29, 2015 o 12:18

dlaczego na moje konto wpłynęło tylko 55pln (brak 10pln za lokatę – choć założona poprawnie – z tabletu z aplikacji mobilnej)?

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 13:05

Dzień dobry,

Panie Tomaszu, jeśli spełnił Pan warunki uczestnictwa w naszej promocji i lokata została założona w odpowiednim terminie, prosimy o wiadomość na [email protected] w celu wyjaśnienia sprawy.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Maj 29, 2015 o 17:35

Napisałem reklamację jak niżej:
(na forum wykasowałem nr konta i nazwisko)
Witam

Uprzejmie proszę o wyjaśnienie w sprawie promocji
55 zł za założenie konta + 10zł za założenie lokaty mobilnej (z aplikacji mobilnej)

Dotyczy konta w Raiffeisen nr XXXXXXXXXXXXXXX

W dniu 29/05/2015 otrzymałem przelew w kwocie 55 zł.

Lokaty Mobilne mam dwie po 2500 zł.
Założone z poziomu aplikacji mobilnej (z tabletu) w dniu 24/03/2015.
Jedna lokata założona była z poziomu konta osobistego, druga z poziomu konta lokacyjnego.
Przed założeniem lokat dzwoniłem na infolinię banku i otrzymałem informację, że można założyć dwie lokaty w sposób ja wyżej.

W związku z tym iż spełniłem warunki promocji w zakresie “dodatkowe 10zł za lokatę mobilną” uprzejmie proszę o wypłatę bonusu.

pozdrawiam
Tomasz xxxxxxxxxxxx

Odpowiedz

Michał Maj 29, 2015 o 12:10

Czy członkowie klubów powinni dostać 71,50 zł, czy też bonus zostanie wypłacony na raty ?

Odpowiedz

Dominik Maj 29, 2015 o 12:12

To jest bardzo dobre pytanie.

Odpowiedz

Dominik Maj 29, 2015 o 12:16

Chociaż wydaje mi się, że bonus wynikający z członkostwa zostanie wpłacony na nasze konta członkowskie. Proszę mnie poprawić Comperia.pl jeżeli się mylę.

Odpowiedz

TOMEK Maj 29, 2015 o 12:22

Kasa właśnie wpłynęła 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:58

Dzień dobry,

Tomek, cieszymy się, że premia już dotarła 🙂

Życzymy miłego dnia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Krzysztof Maj 29, 2015 o 12:23

Michale!

Założyłem konto tak jak należy (przez kuriera). Wszystko przebiegło gładko.
Zaraz po twoim artykule z 15 maja 2015 roku, zalogowałem się na stronie Comperia Bonus, gdzie miałem informację, że bonus został przyznany i organizator prosi o podanie numer rachunku. Podałem numer rachunku w Raiffeisen POLBANK, który został założony w ramach promocji.

Wchodziłem codziennie przez ostatnie 3 dni na konto, żeby sprawdzić czy pieniądze już doszły. Do chwili obecnej 12:23 29.05.2015 pieniędzy nie ma koncie.

Zalogowałem się na Comperia Bonus i co widzę?

“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §3 Zasady udziału w Promocji: Raiffeisen Polbank weryfikuje Wniosek i po jego akceptacji może zawrzeć z Uczestnikiem umowę Konta Osobistego („Umowa Konta Osobistego”). Zawarcie Umowy Konta Osobistego jest warunkiem koniecznym otrzymania Premii. Decyzję o zawarciu Umowy Konta Osobistego z Uczestnikiem podejmuje Raiffeisen Polbank. Organizator nie gwarantuje, że Umowa Konta Osobistego zostanie z Uczestnikiem zawarta.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/)”

Co z tym zrobić? 🙁

Odpowiedz

Daniel Maj 29, 2015 o 21:32

@Krzysztof: Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji i właśnie piszę reklamację 🙂 Też nie dostałeś żadnego maila z Raiffaisen, że trzeba wyrazić zgodę na przekazanie danych do Comperia?

Odpowiedz

Krzysztof Maj 31, 2015 o 18:26

Nic takiego nie dostałem… W spamie też nie było.

Odpowiedz

Bartek Maj 29, 2015 o 12:25

OK- kasa na koncie. Wszystko zadziałało;)

Odpowiedz

ewa Maj 29, 2015 o 12:26

Ja też mam ;-))))

Odpowiedz

Wioleta Maj 29, 2015 o 12:33

Też już otrzymałam przelew. Konto promocyjne założyłam z potwierdzeniem przelewem, nie miałam żadnych problemów, 15. maja otrzymałam maila z informacją o przyznaniu bonusu. Dziś rano dotarł mail o wysłaniu przelewu na konto. Niby wszystko poszło łatwo, ale jednak po tak dużym zamieszaniu u innych osób częściowo straciłam zaufanie do banku. Zaraz robię przelew bonusu na moje normalne konto i jak tylko się zaksięguje znikam z Raiffeisen. Mam nadzieję, że stacjonarnie nie będą tworzyli problemów z zamknięciem konta.
Pierwszy raz jak skorzystałam z takiej promocji i chyba ostatni, trochę szkoda nerwów za te kilkadziesiąt złotych.
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Małgorzata Maj 29, 2015 o 12:49

My też już otrzymaliśmy bonusy.
DZIĘKI, MICHALE!!!

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 12:57

Dzień dobry,

Szanowni Państwo, informujemy, że proces reklamacji trwa i jest na etapie szczegółowej weryfikacji zgłoszeń oraz danych we współpracy z bankiem. Comperia.pl w niedługim czasie będzie w partiach rozsyłała powiadomienia o przyznaniu lub nie bonusu w promocji Comperia Bonus.

Uczestnicy promocji, których reklamacje zostaną rozpatrzone pozytywnie będą informowani o terminach, w których powinny dostarczyć dane do realizacji przelewu bonusu.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Iwona Maj 29, 2015 o 17:52

Witam

Zgłosiłam reklamację mailowo na podany w regulaminie adres mailowy i w odpowiedzi na raz otrzymałam dwa maile. 1. o przyjęciu reklamacji do rozpatrzenia 2. o treści

Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.

W razie dalszych wątpliwości możesz zgłosić się o pomoc do administratora Poczty WP

I teraz się zastanawiam czy wogole moja reklamacja do Was dotarła.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 09:35

Dzień dobry,

Pani Iwono, jeśli nie jest Pani pewna, czy wiadomość dotarła, prosimy o ponowne wysłanie reklamacji na [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Natalia Maj 29, 2015 o 13:28

U mnie bonus na koncie też już jest 🙂

Odpowiedz

Ewelina A. Maj 29, 2015 o 13:50

I u mnie też:)

Odpowiedz

Magda Maj 29, 2015 o 13:54

Jestem jak widzę kolejną osobą, która nie zakwalifikowała się do wypłaty bonusu, ponieważ rzekomo posiadam/posiadałam już konto w tym banku. Nie rozumiem tego zupełnie – to moje pierwsze konto w Raiffeisenie, skąd więc ten pomysł, że takowe dotychczas posiadałam?
Oczywiście reklamacja już wysłana, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie. Nie winię Cię Michale za to, w jaki sposób comperia przeprowadza proces wypłat bonusów, ale jednak niesmak pozostaje. Założyłam wcześniej konto w Meritum (polecane przez Ciebie) i bam! wprowadzili opłaty. Skusiłam się na konto w Raiffeisenie (również polecane przez Ciebie), mam problem z otrzymaniem bonusu. Jakieś fatum czy co?!
Najgorszy jest tu brak kontaktu – uzupełniam dane do przelewu jak gdyby nigdy nic, comperia nie informuje o przyznaniu/nie przyznaniu bonusu, licząc chyba że ludzie się nie będą dopominać. Przykre podejście do klienta.

Wniosek z tego taki, że za każdą promocją czają się kruczki i haczyki, i naiwnością jest wierzyć, że wszystko pójdzie dobrze. Promocja comperii dobitnie mi to pokazała.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Maj 29, 2015 o 14:08

Dzień dobry,

Pani Magdaleno, proces reklamacji nadal trwa i robimy wszystko, aby go przyspieszyć. Weryfikujemy zgłoszenia przy współpracy z bankiem, dlatego prosimy o cierpliwość. W niedługim czasie wyślemy powiadomienia o przyznaniu bonusów. Na bieżąco będziemy również informować Uczestników o terminach, w których powinni dostarczyć dane do przelewu.

Łączymy pozdrowienia,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Iwona Maj 29, 2015 o 17:59

Magda u mnie podobna sytuacja. Czekam na rozpatrzenie reklamacji.

Odpowiedz

Piotr Karbowiak Maj 29, 2015 o 14:32

Bonus już na koncie. Dziękuję Michał.

Dzięki całej promocji w końcu mam dostęp do banku online (wcześniej o dostęp do karty nie mogłem się doprosić).

Fajnie, że wszyscy wygrywamy na tej transakcji.

Odpowiedz

Krystek Maj 29, 2015 o 14:39

Potwierdzam. Bonus już na koncie. Dziękuję Michał.
dzieki Comperia czekam na podobne akcje tego typu pozdro

Odpowiedz

ive85 Maj 29, 2015 o 15:57

Aja nie otrzymałam przelewu mimo że spełniłam warunki. Gdzie mozna zgłaszac reklamację? 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 09:38

Dzień dobry,

reklamacje prosimy zgłaszać na [email protected]

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Piotr Maj 29, 2015 o 17:32

U mnie ta sama sytuacja co u Pani Magdy. Reklamację można wysyłać na adres Comperii. Ja nadal czekam na

Odpowiedz

Justyna Maj 29, 2015 o 18:29

Dzięki dokładnym wytycznym Michała u mnie także bonus już jest na koncie 🙂

Odpowiedz

Justyna Maj 29, 2015 o 20:02

Mimo spełnienia warunków promocji, o czym zostałam poinformowana, konto świeci pustkami- bonus nie został wysłany. Lipa…

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 12:10

Dzień dobry,

Pojawienie się premii na koncie Uczestnika zależne jest od księgowania, dlatego rekomendujemy, aby poczekać jeszcze chwilę i sprawdzać konto. Jeśli jednak go Pani nie otrzyma, prosimy o wiadomość na [email protected].

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Anna Maj 30, 2015 o 12:26

Zakładałam 2 konta – sobie i mężowi, pieniądze wpłynęły na obydwa! Super:) Dzięki Michał!

Odpowiedz

Bartosz Konopka Maj 30, 2015 o 12:49

Potwierdzam. Środki były na koncie w piątek około 12:00, a już o 17:00 w moim banku. Mam przygotowane wypowiedzenia dwóch rachunków, które wspólnie z dziewczyną uruchomiliśmy, ale… gdybym miał pewność, że opłaty będą zerowe (bez karty) to rozważyłbym przeprowadzkę do Raiffeisen Bank. Kolejna sprawa to chęć sprzedaży banku, więc i opłaty mogą poszybować.

Odpowiedz

Artur Maj 30, 2015 o 15:10

Tak także otrzymałem wczoraj bonus w wysokości 65 zł na rachunku w banku, który organizuje promocję. Dziękuje Michałowi za polecenie promocji i firmie Comperia za pozytywne rozpatrzenie reklamacji. 🙂 A oprócz tego jeszcze lokata na 4% nieźle 🙂

Odpowiedz

Wojtek Maj 30, 2015 o 18:13

Wczoraj dostałem przelew 🙂

Odpowiedz

Przemek Maj 30, 2015 o 19:19

Czekałem cierpliwie po otrzymaniu sms-ów od Comperii , dostałem je 15.05 i ponownie 22.05 , czekałem do dnia dzisiejszego czyli 29.05 . Nie wypełniłem danych ponieważ dostałem Sms i uznałem że bonus otrzymam. E-maila od Comperii nie otrzymałem. Ciekawe , co mi odpisze Comperiia .

Odpowiedz

Wojciech Maj 31, 2015 o 10:35

“Bonus nie został przyznany

Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.

Regulamin Promocji znajdziesz tutaj (tutaj linkiem do: http://www.comperiabonus.pl/raiffeisen-polbank/regulamin/) ”

Oczywiście nie posiadałem wcześniej konta w Raiffeisenie. Nieprzyznanie jest bezzasadne. Wygląda to na kolejny przekręt, gdzie pod byle pretekstem bank nie wypłaci obiecywanych pieniędzy.

Żeby było zabawnie, poprzednie komunikaty wskazywały, że wypłacą środki.

Odpowiedz

Beata Maj 31, 2015 o 19:20

ja otrzymałam bonus terminowo, ale moi rodzice nadal nie otrzymali konkretnej odpowiedzi na swoje reklamacje. kant i tyle. i mega rozczarowanie.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 09:42

Dzień dobry,

Pani Beato, jesteśmy w trakcie rozpatrywania reklamacji, Pani rodzice na pewno wkrótce otrzymają od nas wiadomość.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Piotr Czerwiec 1, 2015 o 07:54

Cześć,

ja spełniłem wszystkie warunki, wypełniłem dane – dostałem info, że bonus zostanie przelany. Do tej pory nie mam kasy na koncie.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 09:44

Dzień dobry,

Panie Piotrze, proszę sprawdzać konto – jeśli nie otrzyma Pan premii, prosimy o kontakt w celu złożenia reklamacji.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 1, 2015 o 08:42

Cześć,
Bonus w wysokości (55+10) 65 zł otrzymałam zgodnie tj. 29.05.2015.
pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Czerwiec 1, 2015 o 11:33

Witam, jeśli nadal mam ten sam komunikat, że nie spełniłem warunków promocji, a wiem że spełniłem, i dodatkowo niemal od razu po ogłoszeniu problemu złożyłem reklamację zarówno w Comperii (mailowo) jak i w banku (telefonicznie) to mam się przypomnieć czy cierpliwie czekać?

Dodatkowo Pani w banku stwierdziła że ktoś od Nich się ze mną skontaktuje, ale żadnego telefonu nie otrzymałem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 1, 2015 o 12:06

Dzień dobry,

Panie Mateuszu, jeśli reklamacja została złożona – na pewno zostanie odpowiednio rozpatrzona. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Dominika Czerwiec 1, 2015 o 11:51

Witam,
Pytanie poniekąd do Comperii.
Reklamacje złożyłam 15-05 .
Zgodnie z regulaminem odpowiedź powinnam otrzymać w ciągu 14 dni.
Niestety dopowiedzi do dnia dzisiejszego brak. Rozumiem że jest ona rozpatrzona zogodnie z jej treścią czyli pozytywnie dla mnie… tylko jak to wyegzekfować? W jakim świetle stawia to instytucje finansową chwalacą się tym że jest przyjazna ludzią.

Pierwszy raz zdarzylo mi się być tak potraktowaną (brak odpowiedzi na reklamacje).

Ps. Bonusu na konto również nie otrzymałam…….

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 2, 2015 o 09:29

Dzień dobry,

Pani Dominiko, reklamacje, które otrzymaliśmy 15 maja, zostały już przez nas rozpatrzone. Najprawdopodobniej wystąpił wówczas problem z pocztą, dlatego uprzejmie prosimy o ponowne przesłanie wiadomości na [email protected]. Za utrudnienia przepraszamy.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

JolaM Czerwiec 2, 2015 o 10:39

Ja również nie otrzymałam odpowiedzi na swoją reklamację wysłaną 18.05.2015. 14dniowy termin już upłynął i cisza po stronie Comperia.

JolaM

Odpowiedz

Dominika Czerwiec 2, 2015 o 11:01

Witam,
Zdaje sie że to nie był “mój” problem tylko Comperii.
Co do zasadności reklamacji to choćby w w zwiazku z brakiem odpowiedzi mam prawo do uznania jej jako zasadnej.

ps. Po wysłaniu rekamacji otrzymałam potwierdzenie jej dostarczenia co jest równoznaczne z czasem na odpowiedź… 14dni od 15-05.
ps2. Napisałam ponownie ale skoro proces reklamacji jest w comperii ograniczony “problemem z pocztą” to mogę tak pisać pewnie jeszcze z 10 lat.

Odpowiedz

Mm Czerwiec 2, 2015 o 20:34

Drodzy Państwo Comperia.pl, ja również wysłałam reklamację 15.05.2015, ponowiłam maila 18.05.2015, po obu mailach otrzymałam potwierdzenie otrzymania wysłane przez automat. Ponadto otrzymałam od Państwa odpowiedź 20.05.205:
“Witam, przyjęliśmy zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśniamy sprawę z bankiem. Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie”.
Od tej pory niestety cisza, a w portalu tylko informacja, ze bonus nie został przyznany, gdyż byłam już klientem – co jest oczywiście nieprawdą. Nieprawdą jest zatem również powyższa wiadomość, że wszystkie reklamacje z 15.05 już zostały rozpatrzone. Proszę o pilne wyjaśnienie.

Odpowiedz

Marek Czerwiec 3, 2015 o 10:32

Ja też złożyłem reklamacje 15 maja przyszła mi tylko odpowiedź 19, że „Witam, przyjęliśmy zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśniamy sprawę z bankiem. Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie”. I do tej pory cisza bonus dalej nie przyznany. Droga Comperio co to ma znaczyć ???

Odpowiedz

Beata Czerwiec 7, 2015 o 10:59

A z 16-tego jeszcze nie. Moi rodzice do dziś nie mają żadnej konkretnej odpowiedzi na reklamację oprócz standardowej. Wstyd! Byki wypasać na łące a nie w finansach robić Comperio!!!!!!

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 13:06

Szanowni Państwo,

apelujemy o sprawdzenie czy wyrazili Państwo zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem – brak takiej zgody nie daje bankowi prawa do wyjaśnienia z nami zgłoszonych reklamacji. Więcej na ten temat: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 1, 2015 o 11:56

Również nie posiadałem nigdy konta w tym banku. Wypełniłem formularz i czekałem spokojnie na moje 55 zł. Nie przyszło to patrze na konto w Comperii i j/w nie spełniam warunków bo ponoć miałem już kiedyś konto co jest bzdurą. Reklamacja wysłana 29 maja, do tej pory cisza. Wygląda na to że starają się jak najmniej wypłacić, a kasę dostaną tylko Ci co pilnują swojego. Bardzo nie ładnie. Czekam na kasę i jestem gotów pójść do sądu jeśli mi nie wypłacą.

Odpowiedz

Justyna Czerwiec 1, 2015 o 15:01

Nie jesteś sam :/ Jestem ogromnie rozczarowana.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 13:04

Szanowny Panie Tomaszu,

naszym celem jest rzetelne wyjaśnienie każdej zgłoszonej sprawy oraz wypłacenie wszelkich należnych bonusów!

Więcej szczegółów nt. reklamacji znajdzie Pan w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 1, 2015 o 13:19

… dziwię się tylko, że moje hasło nie wygrało 🙂

Odpowiedz

Michał Czerwiec 1, 2015 o 14:10

Witam,

Ja również spełniłem wszystkie warunki promocji, dane do przelewu wypełniłem już 15 maja (z informacją, że dane zostały wysłane) dostałem sms 22 maja potwierdzającego ten fakt, natomiast premii nie dostałem. Reklamację złożyłem mailowo bezpośrednio do Camperii czekam na rozpatrzenie sprawy. Co może być powodem nie otrzymania premii? Czy reklamację mam złożyć również do banku?

Pozdrawiam Michał

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 13:02

Panie Michale,

wystarczy reklamacja przesłana na adres [email protected].
Więcej na temat reklamacji: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

MAREK Czerwiec 1, 2015 o 15:08

Ja reklamacje też składałem 15 maja i jedynie otrzymałem odpowiedź

“Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie”.

Dzisiaj mamy 1 czerwiec i nic poza tym mi nie przyszło. W sumie to bonus został mi przyznany, a następnie po 4 godz odebrany z powodu #2 czyli domniemane konto w Raiffaisen , co jest bzdurą. Zresztą to jest nielogiczne skoro 15 maja w godz. porannych miałem bonus przyznany, a następnie chcąc uzupełnić dane po 4 h wyskakuje mi komunikat, że nie spełniłem warunków… to co to ma znaczyć, że bank po 4 h odnalazł moje konto, którego tam nigdy nie miałem? Ewidentnie jest to błąd w systemie w Comperii. Czekam te 14 dni (rozumiem, że liczone bez sobót i niedziel) czyli do środy 3 czerwca i jak nic nie przyjdzie to będę interweniował dość mocno. Dodam, że o początkowo o przyznaniu bonusu (który następnie mi odebrano) nie zostałem poinformowany ani na e-mail ani sms… miałem w panelu Comperi jedynie informację.

Czekam cierpliwie jeszcze do tej środy i mama nadzieje, że bonus który mi się należy jak najszybciej trafi do mnie .

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:58

Szanowny Panie Marku,

garść informacji nt. procesu reklamacyjnego: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Prosimy o zwrócenie uwagi na akapit dot. zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem – to bardzo istotne.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

MAREK Czerwiec 10, 2015 o 05:42

Szanowna Comperio, ale ja wyrażenie zgody zaznaczyłem i nie mam odmowy na podstawie $3 regulaminu, a $2 czyli wcześniejszego konta w banku co jest bzdurą!!!

Odpowiedz

Adam Czerwiec 1, 2015 o 15:40

A czemu bez sobót i niedziel? Nie ma słowa “roboczych” w regulaminie.
§13, pkt 2: “Organizator rozpatruje reklamację w ciągu 14 (czternastu) dni od dnia doręczenia reklamacji, zgodnie z kolejnością ich wpływu.”
Z tego co tu czytam to nikt nie dostał żadnej odpowiedzi na reklamację, więc jak tu rozumieć jakąkolwiek kolejność.
Jeżeli nie odpowiedzieli w ciagu 14 dni, to uznali reklamację.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 13:00

Szanowny Panie Adamie,

reklamacje są nadal szczegółowo weryfikowane we współpracy z bankiem, intensywnie pracujemy nad wyjaśnieniem każdej sprawy. W kolejnych dniach będziemy się indywidualnie kontaktowali z osobami zgłaszającymi reklamacje, aby przekazywać informacje o sprawie oraz dalszych krokach.

Więcej nt. reklamacji: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomek Czerwiec 1, 2015 o 16:51

Pieniążki otrzymałem 29 maja. Zgodnie z planem. Nie obyło się bez problemów, ponieważ początkowo nie został mi przyznany bonus, ale po reklamacji wszystko się wyjaśniło. Pozdrawiam i dzięki za wszystko:)

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:56

Panie Tomku,

bardzo się cieszymy i również dziękujemy!

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Juliusz Czerwiec 1, 2015 o 21:45

Mimo że nie dostałem maila przypominającego o uzupełnieniu danych, a mogłem to zrobić z powodzeniem, premia nie została mi wypłacona. Szkoda, bo musiałem kilka razy dzwonić do banku tym samym ponosząc koszty i nie tyle nawet że nic nie zarobiłem to jeszcze dołożyłem do interesu. Minus dla Comperii

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:54

Szanowny Panie Juliuszu,

bardzo prosimy o opisanie sprawy oraz kontakt pod adresem: [email protected].

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

zet Czerwiec 1, 2015 o 23:11

Witam
Ja w końcu po reklamacjach bonus otrzymałem, żona niestety nie. Czyli cyrku ciąg dalszy… Brak jakichkolwiek maili, sms’ów, zagubione dokumenty przez bank, brak karty…
Czekam jeszcze na wyjaśnienie sprawy żony i wynoszę się z tego pseudobanku do spółki z Comperią czy jakiegoś parabanku, bo nie wiem jak to inaczej nazwać.
Zajmijcie się może zbieraniem truskawek – sezon się zaczyna, później kopaniem ziemniaków, wątpię ale może, to uda się Wam dobrze zrobić.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:54

Szanowny Panie,

prosimy o to, aby Żona złożyła reklamację pod adresem: [email protected] w sprawie nieprzyznania bonusu. Po informacje nt. karty powinni się Państwo zgłosić do bezpośrednio do banku.

Więcej informacji nt. reklamacji: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Adam Czerwiec 2, 2015 o 10:11

Powtarza się także problem odrzucania reklamacji ze względu na brak zaznaczenia zgody na przetwarzanie informacji do Comperii.
Ponownie odwołuje się do regulaminu w którym nie ma słowa “Zgoda”. Ponadto w §14 to uczestnik podaje “przy wypełnianiu Wniosku oraz przy uzupełnianiu danych (mail 15 maja)” wszystkie wymagane dane, a dalej “Dane osobowe Uczestników udostępnione zostaną Raiffeisen Polbank”. Jest również informacja, że “Uczestnik może w każdym czasie cofnąć wyrażoną zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych” bez jakichkolwiek konsekwencji.
Wniosek jest taki, że wszystkie wymagane regulaminem zgody zostały zaznaczone wraz z złożeniem wniosku i uzupełnieniem danych. Żadna dodatkowa zgoda nie byłą potrzeba a już na pewno nie z Raiffeisen, który jest odbiorcą tych danych od comperii.
Nie komentuje nawet sposobu komunikacji mailowej w celu uzupełnienia zgody, ani regulamin banku ani “firmy od truskawek” nie dopuszcza przesyłania zgód mailowo (tym bardziej, że umowa przesłana w formie pisemnej – kurierem).

Każde odrzucenie reklamacji musi być podparte naruszeniem i podaniem punktu regulaminu.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:51

Szanowny Panie Adamie,

uzupełnienie zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie Pańskiej umowy powinno rozwiązać wszelkie problemy i wątpliwości. Comperia.pl jako organizator promocji oraz podmiot wypłacający bonus bez Pańskiej zgody na to, aby bank przekazał nam informacje czy spełnił Pan warunki promocji nie może przekazać Panu należnego bonusu oraz wyjaśnić sprawy.

Więcej szczegółów: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Jarek Czerwiec 2, 2015 o 11:09

Witam
Proszę o puczenie jakie przysługują mi dalsze kroki w przypadku gdy od złożenia reklamacji upłynął termin wskazany w regulaminie promocji tj. 14 dni. Czy mam rozumieć, że moja rekalmacja po bezskutecznym upływie termniu została przyjęta ?

Odpowiedz

Krzysiek Czerwiec 2, 2015 o 23:11

Również jestem bardzo zainteresowany odpowiedzią na to pytanie.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:48

Szanowni Panowie,

większość Państwa zgłoszeń szczegółowo weryfikujemy wspólnie z bankiem, ten proces trwa, wymaga czasu i uwagi. W niedługim czasie będziemy się indywidualnie kontaktowali z osobami, które złożyły reklamacje, aby przekazać wyjaśnienie sytuacji oraz przekazać informacje o kolejnych krokach.
Więcej nt. reklamacji: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Przemek Czerwiec 2, 2015 o 21:22

Totalna porażka …strata czasu, nerwów i pieniędzy na telefony do Raiffaisen i Comperi…
Zgłosiłem reklamację i otrzymałem list, w którym napisano, że nie zaznaczyłem wyrażania zgody na przekazywanie informacji do Comperi …tylko pytanie gdzie miałem zaznaczyć tą zgodę skoro wszelkie możliwe do zaznaczenia ptaszki zostały z mojej strony pozaznaczane w wymaganych miejscach (dla pewności wykonałem print screany)
Ponadto przeczytałem, że nie odpisałem na maila, w którym miałem możliwość zaznaczenie takiej zgody ponownie… tylko musiałbym go najpierw otrzymać… nigdy nie rozumiałem hejterów, ale po tej akcji doskonale ich rozumiem, ponieważ biorąc pod uwagę czas, jaki zainwestowałem w zabawę związaną z uruchomieniem tego konta to stwierdzam, że jestem grubo na minusie pomijając 55 zł. do które całkowicie mi się należy…jeżeli ktoś ma jakiś pomysł jak przestać tracić czas i doprowadzić sprawę do końca proszę o pomoc…pozdrawiam Wszystkich 🙂

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 5, 2015 o 11:19

Trzeba zacząć sie zastanawiać nad pozwem zbiorowym. Jak się zbierze spora grupa osób to i kwota oszustwa będzie znaczna. Wtedy prokuratura się tematem na pewno zainteresuje.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:46

Szanowny Panie Tomaszu,

zobowiązujemy się wyjaśnić każde Państwa zgłoszenie i wypłacić należne bonusy. Wierzymy, że rozwiązania, o których Pan pisze nie będą konieczne.

Aktualne informacje nt. procesu reklamacyjnego: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:42

Panie Przemku,

może Pan uzupełnić zgodę poprzez formularz: https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/comperia_zgoda/1?__af_appv=feb2&renderer.slotId=glq0d7

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Krzysztof Czerwiec 3, 2015 o 09:00

Wszystkim, którzy mają problem ze “zgodami” w celu przyznania bonusa proponuję wejść w link https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/comperia_zgoda i tam wpisać dane do przekazania przez Raiffeisen dla Comperii, ja juz swój bonus po wielu przygodach otrzymałem, natomiast moja narzeczona wciąż nie.. dlatego dzisiaj wpisujemy dane w tym linku i liczymy, że w końcu coś ruszy, polecam Wam zrobić to samo.

Odpowiedz

Przemek Czerwiec 3, 2015 o 15:46

Dziękuję za sugestię Krzysztofie 🙂
Czy formularz z numerem konta również można gdzieś uzupełnić ?
Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:39

Szanowny Panie Przemku,

jeśli złożył Pan reklamację, to po jej pozytywnym rozpatrzeniu umożliwimy Panu uzupełnienie formularza z danymi do przelewu.
Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Ewelina Czerwiec 3, 2015 o 10:44

Również złożyłam reklamację w terminie, wszystkie warunki spełniam. Mąż złożył swoją 3-4h wcześniej i bonus został przyznany po rozpatrzeniu reklamacji. U mnie dalej cisza i zero kontaktu od Comperii. Po co było tracić czas na to wszystko? Dla 65PLN? Comperia zawaliła na całej linii i raczej drugi raz na takie ‘bonusy’ się nie skuszę.

Ciekawe czy w ogóle tutaj da się coś jeszcze zrobić…

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:38

Szanowna Pani Ewelino,

jeśli spełniła Pani wszystkie warunki promocji, to na pewno otrzyma Pani bonus! Szczegółowo weryfikujemy każde Państwa zgłoszenie, odpowiemy na każdą wiadomość.

Mamy prośbę o sprawdzenie czy wyraziła Pani zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem. Więcej na ten temat w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Marek Czerwiec 3, 2015 o 13:20

Ot i niespodzianka.
Warunki promocji według mnie wypełniłem.
Zapomniałem o terminie wypłaty.
Dzisiaj sprawdzam a tu kasa nie wpłynęła na konto.
Maila co prawda nie dostałem ale po zalogowaniu na comperia bonus dostałem możliwość wypełnienia formularza i później 2x sprawdzałem (ostatnio chyba 27 lub 28.05) i wyświetlała się informacja, że wprowadziłem poprawnie dane i mam czekać na przelew.
A dzisiaj po zauważeniu braku wpłaty sprawdzam comperia Bonus i tu zonk : Nie spełniłeś warunków promocji.

O co w tym chodzi. Chyba muszę składać reklamację – ale czy nie jest po czasie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Czerwiec 3, 2015 o 14:54

Hej Marek,

Zdecydowanie złożyłbym reklamację na adres [email protected]

Pozdrawiam i powodzenia!

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:35

Szanowny Panie Marku,

zgodnie z poradą Michała, prosimy o kontakt pod adresem: [email protected], sprawdzimy Pana zgłoszenie!

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Michal Czerwiec 3, 2015 o 15:38

Totalna porazna. Reklamacja zlozona 15 Maja, brak odzewu. Ponownie zlozona 20 Maja, otrzymalem odpowiedz tego samego dnia o tresci :
Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia

Minely kolejne 2 tygodnie i brak jakiegokolwiek odzewu ze strony Comperi.

Co dalej?

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:34

Szanowny Panie Michale,

po pierwsze, prosimy o sprawdzenie czy wyraził Pan zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem – brak tej zgody może blokować wszelkie nasze działania – więcej na ten temat w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Po drugie, prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Wyjaśnimy wszystkie zgłoszenia!

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 3, 2015 o 16:33

U mnie niestety też pojawił się komunikat dot. §3. Wcześniej mogłem podać wszystkie dane niezbędne do przelewu. Dziś wysłałem reklamacje.
Jest to moja pierwszy przygoda z Comperią i przy następnej promocji chyba jednak podziękuje.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:32

Szanowny Panie Tomaszu,

dziękujemy za złożenie reklamacji, bardzo zależy nam na wyjaśnieniu Pańskiej sprawy.

Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beara Czerwiec 4, 2015 o 14:28

Oj,niezłego walka kręcą z klientów 🙁 moi rodzice złożyli reklamacje 16, standardowe odpowiedzi przychodziły ze konsultant się skontaktuje i do dziś nic- zero kontaktu, zero kasy 🙁 krowy pisać,a nie promocje robić!!! Ewentualnie pracownicy Comperia i parabanku raiffeisen-polbank mogą byki doic własnoręcznie,a my, oszukani klienci, chociaż patrząc na to będziemy mieć satysfakcję!

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:31

Dzień dobry,

bardzo prosimy o sprawdzenie czy Rodzice wyrazili zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy, brak takiej zgody może być przyczyną niewypłacenia bonusu, a teraz także oczekiwania na odpowiedź – więcej na ten temat: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 10, 2015 o 15:42

Moi rodzice wyrazili zgodę, ponieważ to ja pilnuję za nich tej parszywej promocji, proszę więc nie szukać winy po stronie klientów, ale bić się w piersi i szukać opcji rekompensaty.

Odpowiedz

Adam K Czerwiec 4, 2015 o 14:30

Witam, również spełniłem warunki promocji i nie dostałęm bounus. Jeden wielki chaos ta COmperia!

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:29

Szanowny Panie Adamie,

dwie prośby:
1. prosimy o opisanie sytuacji oraz przesłanie danych, których dotyczy sprawa pod adres: [email protected]
2. prosimy o sprawdzenie czy wyraził Pan zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem – to bardzo ważne, więcej na ten temat w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Mateusz Czerwiec 4, 2015 o 22:20

Witajcie,

mała aktualizacja ode mnie: na początku jak się logowałem do panelu Comperii to jako powód nieprzyznania bonusu miałem podane niespełnienie paragrafu 2 a teraz patrzę, że się zmieniło na 3 🙂

Pierwszą reklamację złożyłem niemal od razu, 15 maja, oczywiście miałem czekać cierpliwie, ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem, oprócz automatu że mail został przyjęty. Teraz mail po prostu ponowiłem, jak rozumiem, mam czekać cierpliwie.

No to czekam 🙂

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:27

Szanowny Panie Mateuszu,

bardzo prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, każde zgłoszenie szczegółowo weryfikujemy, a to wymaga czasu i uwagi.

Prosimy także o sprawdzenie czy wyraził Pan zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem – to bardzo istotne, więcej szczegółów w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Piotr Czerwiec 5, 2015 o 10:59

Witam,

17.05.2015 została wysłana reklamacja. Otrzymałem odpowiedź, że Comperia wyjaśni tę kwestię z bankiem. Do dziś cisza … Czy oni sądzą, że ludzie zapomną i sprawa się rozejdzie po kościach ?
Czy to jest postępowanie podmiotu, który nazywa się specjalistą w dziedzinie finansów ?
Chyba coś komuś się pomyliło …

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:25

Szanowny Panie Piotrze,

większość zgłoszonych spraw szczegółowo weryfikujemy wspólnie z bankiem. Bardzo często oczekiwanie na naszą odpowiedź wynika z brak zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy, przez co nie jesteśmy uprawnieni do pozyskania w banku jakichkolwiek informacji na temat tego czy założyli Państwo i utrzymali konto w regulaminowym czasie.

Apelujemy o nadrobienie zaległości i wyrażenie wspomnianej zgody:: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Andrzej Czerwiec 5, 2015 o 11:35

A ja zainteresuję tematem UOKIK albo Rzecznika Praw Konsumenta.
Zdaje się że po 14 dniach reklamacja jest z automatu uznana jeżeli nie ma odpowiedzi podmiotu do którego wysyłamy reklamację?
Może jak Comperia dostanie solidną karę to przestanie robić sobie żarty z ludzi.

Odpowiedz

Agnieszka Czerwiec 5, 2015 o 13:02

Zdaje się, że Comperia ma 30 dni na rozpatrzenie reklamacji? Chyba Michał o tym pisał. Ja czekam od 18 maja :/ tzn. 18 maja wysłałam reklamację, a 26 maja odpisano mi, że sprawa zostanie wyjaśniona z bankiem. I tak sobie czekam, eh…

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 5, 2015 o 20:14

W regulaminie jest napisane że mają 14 dni.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:13

Szanowni Państwo,

większość zgłoszonych spraw szczegółowo weryfikujemy wspólnie z bankiem, co wymaga czasu i należytej uwagi. Bardzo prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości. Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:21

Szanowny Panie Andrzeju,

treść oraz terminy wskazane w ustawie nie są nam obce. W procesie reklamacyjnym uczestniczy nie tylko Comperia.pl i Pan jako zgłaszający, ale także podmioty trzecie – w tym przypadku bank. Większość Państwa zgłoszeń wymaga szczegółowej weryfikacji we współpracy z bankiem oraz zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie Państwa umowy – jeśli tego zabraknie, nie jesteśmy w stanie szybko (a właściwie w ogóle) ustosunkować się do Państwa zgłoszeń.

Apelujemy o nadrobienie tej zaległości – szczegóły w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Niezależnie od wskazanych przez Pana terminów intensywnie pracujemy nad wyjaśnieniem każdego zgłoszenia, bo każdemu należy się rzetelna informacja. W kolejnych dniach będziemy indywidualnie informowali o dalszych krokach w ramach procesu reklamacyjnego. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Andrzej Czerwiec 9, 2015 o 22:22

Ja i tak temat zgłaszam. Zarówno bank jak i Comperia najwyraźniej poza “prosimy o cierpliwość i przepraszamy” nie potrafi nic więcej zrobić.
Promocja jest po to żeby zachęcić do korzystania z usługi/produktu
Bank jest instytucją zaufania publicznego
Comperia kreuje się na powazną instytucję.
A okazuje się że wszystko powyższe można odwrócić i potraktować jak chęć zniechęcenia, utraty zaufania, utraty wizerunku. Dojdzie jeszcze sprawa za naruszenie przepisów prawa i będzie komplet.
Honorowym wyjściem byłoby uznanie kont wszystkim, którzy złożyli reklamację – z automatu, przynajmniej uratowalibyście własny wizerunek, bank też.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 22:34

Szanowny Panie Andrzeju,

jak już pisaliśmy, o dalszych krokach i decyzjach będziemy informowali w indywidualnym kontakcie z osobami, które złożyły reklamacje. Tymczasem bardzo proszę o kontakt pod adresem: [email protected]

Serdecznie pozdrawiam,
Agnieszka Oleszczuk, Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 5, 2015 o 12:03

Chciałam zwrócić uwagę, że Comperia nie radzi sobie nie tylko z wypłatą wszystkich premii lecz również z rezygnacją z udziału w promocji. Po 20 maja część osób otrzymała wiadomość, że zmieniają się warunki promocji (rozliczenie z US) i można w związku z tym zrezygnować z udziału. Ja nie rezygnowałam, bowiem i tak rozliczam się sama, natomiast moja mama, która nie zamierza się rozliczać samodzielnie chciała zrezygnować. I tu zaczynają się schody: po pierwsze nie otrzymała nigdy stosownej wiadomości o zmianie regulaminu, po drugie wysłała już 4 maile i 2 razy dzwoniła jednak w dalszym ciągu nie ma wiążącej odpowiedzi, natomiast premia wpłynęła, mimo, że jej nie chciała. Dobrze, że do rozliczenia PITu jest jeszcze dużo czasu, liczymy że Comperia poradzi sobie z tym problemem.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:11

Szanowna Pani Beato,

uczestnicy promocji Comperia Bonus nie muszą rozliczać bonusu w US. Wiadomość, o której Pani pisze dotyczy klubowiczów Comperia Bonus Club, którzy mogą zarabiać na polecaniu najlepszych ofert bankowych.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

M. Czerwiec 5, 2015 o 12:15

Jestem rozczarowana i lekko zawiedziona promocją, warunki spełniłam – dostałam potwierdzenie smsem 15 maja 2015 a 65 złotych nie ma. Pozdrawiam, M.

Odpowiedz

Agnieszka Czerwiec 8, 2015 o 14:18

Przypomniałam sobie dziś o bonusie, weszłam na konto i nic. Zalogowałam się na Comperiabonus i tam też zero informacji. Wysłałam maila do Comperii i czekam, ale jestem lekko zniesmaczona.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:52

Szanowna Pani Agnieszko,

dziękujemy za zgłoszenie. Czy na pewno wyraziła Pani zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie Pani umowy z bankiem? Być może to wiąże nam ręce – więcej na ten temat: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 12:09

Szanowna Pani,

bardzo prosimy o opisanie sytuacji i kontakt pod adresem [email protected]. W komunikacje znajdzie Pani informacje jakie dane powinny znaleźć się w e-mailu do nas: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Adam K Czerwiec 5, 2015 o 13:08

Masakra jakaś do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi od Comperii tylko wiadomość wygenerowaną automatycznie. Porażka z tym BONUSEM

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:51

Szanowny Panie Adamie,

garść informacji nt. procesu reklamacyjnego: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Bartek Czerwiec 5, 2015 o 17:49

Słabo to wygląda ze strony Comperii, o ile przez jakiś czas byłem jeszcze wyrozumiały, bo skala akcji rzeczywiście była spora, ale minęło już dużo czasu, dużo ludzi jest nadal bez bonusu i żadnej informacji.
Minus dla Comperii za:
– mylące komunikaty o nieprzyznaniu bonusu
– długi czas oczekiwania
– brak jasnych komunikatów (‘prosimy o cierpliwość’)

Szkoda, bo spora część ludzi już więcej nie weźmie udziału w tej akcji. Wg mnie to marnowanie potencjału.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:49

Szanowny Panie Bartku,

zapewniamy, że większość uczestników promocji Comperia Bonus otrzymała należny bonus, natomiast wszystkie reklamacje szczegółowo weryfikujemy wspólnie z bankiem, co wymaga czasu i należytej uwagi.

Największą przyczyną coraz dłuższego czasu oczekiwania na naszą odpowiedź jest to, że część z Państwa nie wyraziła zgodny na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem. Apelujemy o nadrobienie tej zaległości: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Łukasz Czerwiec 6, 2015 o 09:41

Słabo to wygląda. U mnie 3 osoby w rodzinie, które zachęciłem do promocji mają problem, a ja tylko wyszedłem na głupka. Już nawet Comperia tutaj nie pisze. 14 dni dawno mineło od złożenia reklamacji… Michał, co się dzieje?

Odpowiedz

Zuzanna Czerwiec 8, 2015 o 10:03

Mam dokładnie ten sam problem. Też zachęcałam do skorzystania z promocji i Ci którzy tego nie zrobili teraz się nabijają, Ci którzy dali się namówić psioczą.
Odbitka z reklamacji przyszła 15.05 i od tamtej pory CISZA.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:43

Pani Zuzanno,

prosimy o przekazanie komunikatu osobom, które złożyły reklamacje: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Dziękujemy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:44

Szanowny Panie Łukaszu,

prosimy o przekazanie osobom, które złożyły reklamacje naszego komunikatu: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Dziękujemy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Mazak Czerwiec 7, 2015 o 10:01

@Beata
Chyba coś pokręciłaś? O ile dobrze pamiętam to zmiana regulaminu dotyczącą US była w Comperia Bonus Club i to jakaś kosmetyczna bo i tak prowizje z poleceń trzeba rozliczać w US.
BTW. Ja bonusy dostałem, osoby, którym poleciłem też z wyjątkiem tych, którzy podpisywania przez kuriera. Oni czekają na rozpatrzenie reklamacji.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:42

Szanowny Panie,

prosimy, aby przekazał Pan osobom, które podpisały umowę przez kuriera, aby zapoznały się z naszym komunikatem oraz wyraziły zgodę na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Wojtax Czerwiec 7, 2015 o 19:59

Dokładnie, tylko dla osób które są zarejestrowane w programie Comperia Bonus Club i polecały osoby.

Odpowiedz

Aga Czerwiec 8, 2015 o 10:12

Witam, czy wie ktoś jak złożyć wypowiedzenie do tego ” wymarzonego ” konta ? Karty do tej pory nie dostałam, a w odpowiedzi na mojego maila info: że nie mogą sprawdzić gdzie została wysłana- nie no rewelacja !!!po drugie bonus też nie został przyznany, choć wcześniej była informacja że wszystko ok, chce zamknąć konto zanim narażę się na jakieś koszty , bez sensu ta promocja, nigdy więcej, myślałam że będę miała konto z darmowymi bankomatami, a mam problem na głowie….

Odpowiedz

Hilary Czerwiec 8, 2015 o 12:02

To jakaś GRANDA. Pierwszy i ostatni raz biorę udział w tego typu “promocji”.

Odpowiedz

Pawel Czerwiec 8, 2015 o 13:36

Michal gdzie jestes? polecales promocje to badz z nami do konca. chociaz Ty nas informuj na biezaco o co z tym chodzi, bo Comperia milczy… Powinni nie spac, a zalatwic wszystko najszybciej. to co tu ma miejsce to po prostu wstyd i hanba. ich zwycieskie haslo “Comperia Bonus – po prostu warto” powinni zmienic na “Comperia Bonus – prawdziwy konus”. Tu nie chodzi o te 55zl. Chodzi o zasady!!!

Odpowiedz

Michał Szafrański Czerwiec 8, 2015 o 14:36

Hej Paweł,

Walczę dla Was w tle knując co można zrobić. Szczegóły za jakiś czas. Generalnie na chwilę obecną jeśli zgłosiliście reklamację to czekajcie. Jeśli nie – to zgłaszajcie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Pawel Czerwiec 8, 2015 o 14:42

i zeby chociaz oni odpisywali w takim tempie… 🙂 nawet negatywnie, ale odpisywali. pozdrawiam

Odpowiedz

Beata Czerwiec 8, 2015 o 17:28

oni mają klientów w dużym poważaniu. Powinniśmy odpłacić obu instytucjom tym samym.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:26

Pan Beato,

bardzo nam zależy na naszych klientach, dlatego z dużą uwagą i starannością podchodzimy do wyjaśniania zgłaszanych przez Państwa spraw, co wiąże się z upływem czasu. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:35

Potwierdzamy! Michał jest z nami w stałym kontakcie i z dużą troską traktuje każde Państwa zgłoszenie. Tak samo jak my – tylko my potrzebujemy na to więcej czasu.

Mamy apel, który w wielu przypadkach może znacząco wpłynąć na proces reklamacyjny i skrócić czas oczekiwania zarówno na naszą konkretną odpowiedź, jak i wypłatę bonusu – wielu z Państwa nie wyraziło zgodny na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem, prosimy o nadrobienie tej zaległości: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 8, 2015 o 14:38

Czekam do piątku bo wtedy kończy się czas na ich odpowiedź na reklamację. Ponieważ mam do ich biura w Warszawie 2 ulice, to się tam przejdę porozmawiać w cztery oczy.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:20

Szanowny Panie Tomaszu,

obawiamy się, że na Pańską reklamację będziemy mogli odpowiedzieć wyłącznie pisemnie w kontakcie e-mailowym.

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości i zapraszamy do zapoznania się z treścią komunikatu, być może dotyczy Pana kwestia wyrażenia zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie Pańskiej umowy z bankiem: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 8, 2015 o 17:20

Odpowiedź od [CENZURA] Comperii [KONIEC CENZURY] na mojego maila w sprawie moich rodziców:

“Witam,

Nie podajemy informacji na temat zgłoszeń klientów osobom trzecim,
każdy
klient otrzymuje odpowiedź na swój adres email.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia

W dniu 2015-05-22 o 16:59, betka pisze:

witam,
Moi Rodzice, Anna Cz. i Czesław Cz. mimo
założenia konta jeszcze w marcu,nie “złapali się” na bonus. Napisali
do Państwa reklamacje. Jak rozumiem skoro konta są założone w
terminie,to rodzice bonus dostaną?
Pozdrawiam
Beata Cz.”

A jaka jest prawda? A taka, że moi rodzice do dziś nie otrzymali ŻADNEJ INFORMACJI O STANIE ICH REKALMACJI

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:15

Szanowna Pani Beato,

rzeczywiście nie możemy przekazywać informacji osobom trzecim, natomiast w komunikacie mówimy o zasadzie, zgodnie z którą kontaktujemy się bezpośrednio z klientem, który zgłasza reklamację.

Jeśli Pani Rodzice nie otrzymali konkretnej odpowiedzi na reklamację, zapraszam do zapoznania się z komunikatem, być może należy wyrazić zgodę na przekazanie informacji o statusie umowy do Comperia.pl:
http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Beata Czerwiec 12, 2015 o 18:36

zgoda została już dawno wyrażona, nic was nie usprawiedliwia. kozy pasać i byki doić, a nie promocje robić, bo do tego się nie nadajecie!!!

Odpowiedz

Maciex Czerwiec 8, 2015 o 17:45

U mnie to samo – spełniłem wszystkie warunki promocji dostałem nawet potwierdzenie że bonus przysługuje a kaski nie widać… Mail z reklamacją poleciał.

Czy możemy postarać się coś extra wyegzekwować od banku za to, że nie wywiązuje się z umowy ? Miały być pieniądze do 29 maja – jest 8 czerwca nie ma. Co grozi bankowi za nie wywiązywanie się zawartej umowy z klientem ? Jak otrzymam 50 zł po złożeniu reklamacji dalej nie będę czuł się usatysfakcjonowany za długi czas zwłoki…

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:11

Szanowny Panie,

organizatorem promocji Comperia Bonus oraz podmiotem wypłacającym bonusy jest Comperia.pl, bank realizuje z Panem umowę w zakresie produktów i usług bankowych.

Jeśli złożył Pan reklamację, prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, szczegółowo wyjaśniamy każdą zgłoszoną sytuację.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Pablo John Modzel Czerwiec 8, 2015 o 19:27

Hej, warunki promocji spełniłem. Dane do przelewu uzupełniłem. Tylko premii brak.. Napisałem maila z reklamacją – zero odzewu. Poza tym zamawiałem kartę do konta, niestety jej nie otrzymałem. Powiem krótko – miała być akcja promocyjna dla banku, a jest anty-promocja. Chciałem na dobre przenieść się do tego banku, a teraz przy najbliższej okazji zamykam konto. Tak jak ktoś wyżej napisał nie chodzi o 55 zł tylko o zasady 😛

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:06

Szanowny Panie,

informacje na temat procesu reklamacyjnego odnajdzie Pan w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

W sprawie karty zachęcamy do kontaktu z bankiem, który będzie mógł potwierdzić status realizacji Pańskiego zamówienia/umowy.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Adam K Czerwiec 8, 2015 o 20:08

Wydaje mi się, że to nie bank jest tutaj odpowiedzialny, tylko Comperia bo to oni mieli wypłacić bonus, więc wszelkie roszczenia do banku mogą być bezpodstawne.
Ale może mi się tylko wydawać

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:04

Szanowny Panie Adamie,

ma Pan rację, to Comperia.pl wypłaca bonus, jednak potrzebujemy do tego informacji z banku o statusie Państwa umowy. W większości osób, które dotychczas nie otrzymały bonusu i złożyły reklamacje problemem jest to, że nie wyraziły one zgody na przekazanie informacji do Comperia.pl podczas składania wniosku o założenie konta osobistego w banku.

Apelujemy o nadrobienie tej zaległości – szczegóły w komunikacie: Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Paweł Czerwiec 9, 2015 o 08:52

trzeba odpowiadac za to z kim sie robi interesy. bank zle widocznie dobral wspolnika. ogromny minus dla banku i Comperi Konus. chcac nie chcac Michal i inni blogerzy co polecali ta promocje maja minusa. ktos powie “a skad mieli wiedziec”, “wczesniej bylo dobrze”, “pierwszy raz to ma miejsce”. ale to jest ich wspolnik, oni dostana za to prowizje. tak jak powiedzialem trzeba patrzec na to z kim sie robi interesy.T ak samo minus dla Nas, ze uwierzylismy ze to zbyt dobre i łatwe, 55zl dla Nas i naprawde dobre darmowe konto. Ale ile zachodu teraz. teraz wszyscy 2 razy pomysla za nim wstapia w taka “promocje”, a na pewno nikomu juz nie poleca

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 11:01

Szanowny Panie Pawle,

to już trzecia edycja promocji Comperia Bonus, którą realizujemy przede wszystkim dla Państwa. Dziś wspólnie z bankiem robimy wszystko co w naszej mocy, aby wyjaśnić sytuacje, które nam Państwo zgłaszacie, jednak to poważne sprawy, które wymagają czasu i należytej uwagi. Zapewniamy, że wyjaśnimy każdą reklamację, wypłacimy wszystkie należne bonusy – prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Po więcej szczegółów na temat reklamacji zapraszam tu: Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Aleksandra Czerwiec 9, 2015 o 09:36

8 czerwca minęło 14 dni roboczych na rozpatrzenie mojej reklamacji- zero odzewu!!!! Napisać do Comperi nie można poniważ nadal mają problem z przyjmowaniem poczty na reklamację. „Uwaga!
Jeden z Twoich listów nie dotarł do adresata.
Wiadomość nie została dostarczona z powodu nieznanego błędu po stronie serwera odbiorcy.” To już kpina totalna. Chyba to specjalnie tak zrobione.
Mam ochotę zamknąć to konto i po wieki o nim zapomnieć. Czy o to chodziło w tej promocji????

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 10:50

Szanowni Państwo,

wybaczcie czas oczekiwania na odpowiedź w sprawie reklamacji, większość Państwa zgłoszeń szczegółowo weryfikujemy wspólnie z bankiem, co wymaga czasu i uwagi. Zapewniamy, że odpowiemy na każdą reklamację, ogromnie nam zależy na wyjaśnieniu każdego przypadku.

Apelujemy do osób, które nie wyraziły zgody na to, aby bank przekazał Comperia.pl informacje o statusie umowy – bez tej zgody nie możemy nic dla Państwa zrobić, nie możemy odpowiedzieć na Państwa reklamacje, a tym bardziej przekazać bonus.
Po więcej szczegółów oraz informacje o tym jak przekazać wspomnianą zgodę zapraszamy do komunikatu: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 10:55

Szanowna Pani Aleksandro,

jeśli w odpowiedzi na Pańską wiadomość przyszedł także drugi komunikat, który potwierdza, że otrzymaliśmy Pani zgłoszenie, to wszystko jest w porządku.
Dziękujemy za sygnał o komunikacie o niedostarczeniu listu, za chwilę go wyłączymy.

Więcej informacji na temat reklamacji przekazujemy w komunikacie: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 9, 2015 o 10:51

Poważne włamanie do polskiego banku, skradzione dane i hasła klientów:
http://zaufanatrzeciastrona.pl/post/powazne-wlamanie-do-polskiego-banku-skradzione-dane-i-hasla-klientow/

Odpowiedz

Aga Czerwiec 9, 2015 o 10:59

Tak własnie chyba o to, o nałapanie klientów a potem ” wszystko mają w ..wiadomo gdzie” 🙁 zaraz zaczną ściągać opłaty za kartę- ja karty do tej pory nie otrzymałam, niby była wysłana, też myślałam ze przeniosę się na dobre do tego banku, a wychodzi na to że chce już teraz złożyć wypowiedzenie, oczywiście bonusu też nie ma:/ Nigdy więcej, więcej zamieszania, niż to było tego warte!

btw. wpisuje teraz ten komentarz i widzę niżej :
” OKAZJA: Premia 65 zł za ‘Wymarzone konto’, 10x iPad i 30 innych nagród” przydałoby się uaktualnić stronę…

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 18:39

Szanowna Pani Ago,

polecamy kontakt z bankiem, na pewno uda się wyjaśnić jaki jest status Pani karty, być może została wysłana na inny adres, jeśli jest inny niż dany z Pani umowy/dowodu.

Nie mamy dostępu do takich informacji, nie możemy w tej materii pomóc.
Wierzymy, że kwestia bonusu wyjaśni się w najbliższych dniach.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Hanna Czerwiec 9, 2015 o 17:44

@Comperia.pl

Proszą Państwo o chwile cierpliwości, podczas gdy w komentarzach blogu informują Państwo o ewentualnym braku zgody i tym, że bez niej nic dalej nie ruszy? Czyż nie powinni Państwo wysłać maila do każdej osoby od której potrzebują Państwo zgody? Nie podoba mi się podmiotowy sposób traktowania klientów.

Wyrażam nadzieję, iż nie zapomną Państwo o ustawowych odsetkach. Proszą Państwo o cierpliwość, ale zapominają, iż kwoty naszych roszczeń (55 zł/65 zł) już od 11 dni powinny być na naszych kontach. W moim przypadku będzie to zaledwie 0,13 zł, o które z przyjemnością będę się upominać po tym, jak Państwo mnie potraktowali – a właściwie – dalej traktują.

Być może pozostałe osoby również zaczną dochodzić odsetek, przez co wyciągną Państwo z tego lekcję, która w przyszłości zaowocuje profitami. Biorąc pod uwagę kwoty ww. odsetek, mimo wszystko będzie to stosunkowo tania lekcja.

Nie, nie muszą Państwo dziękować.

A i bank, który miał być odskocznią od znanego banku na M z tęczowym logo taką odskocznią niestety nie zostanie. W pełni zgadzam się z Pawłem (9 czerwca godz. 8:52).

Z pozdrowieniami,
Hanna

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 18:34

Szanowna Pani Hanno,

wszystkie osoby, które nie przekazały odpowiedniej zgody otrzymały taką wiadomość od banku. W związku z brakiem zgód nie dysponujemy danymi osób, z którymi powinniśmy się skontaktować. Czas Państwa oczekiwania pozwolił nam zidentyfikować ten problem i aktualnie jedynym możliwym sposobem na przekazanie zgody jest apel do Państwa – co niniejszym czynimy.

Zapewniamy, że naszym priorytetem jest rzetelne wyjaśnienie wszystkich zgłoszeń oraz wypłacenie należnych bonusów. O dalszych i szczegółowych krokach w toku postępowania reklamacyjnego będziemy informowali Państwa indywidualnie.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 9, 2015 o 21:32

Czyli według Comperii po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji, to znowu My musimy pilnować maila z linkiem do ponownego wypełnienia formularza z numerem konta. Jak sie człek zagapi i w ciągu 5 dni nie wypełni to papa kaso. Nie ładnie, to Wy łamiecie regulamin Comperio. Jest 9 czerwca ! Kasa miała być do 29 maja. I to ja mam pilnować żebyście mi przelew zrobili !!! Chyba wam coś nie halo w tych głowach.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 22:27

Szanowny Panie Tomaszu,

dołożymy wszelkich starań, aby w każdym przypadku dopełnić formalności na czas.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Julianna Czerwiec 9, 2015 o 22:09

Super, udało mi się, otrzymałam premię na konto:D dzięki za informację o takiej fajnej promocji:D

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 9, 2015 o 22:38

Zamiast tracić czas na wklejanie tych samych regułek, sugeruję się sprężyć. W moim przypadku zostało wam niewiele czasu. Do piątku. Wtedy mija 14 dni od złożenia reklamacji. Potem leci pismo do UOKiKu, przejdę się do Was na Konstruktorską, zajrzę do banku itd. Swoją drogą, aż dziwne że Raiffeisen do tej pory nie zainteresował się sprawą. W końcu rykoszetem to się odbija na opinii o nich. Konta nigdy w Raiffeisen Polbank, ani w samym Raiffeisen jak też samym Polbanku nie miałem – tak więc czekam do piątku.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 9, 2015 o 22:47

Panie Tomaszu,

nie zajmuję się reklamacjami, ale chciałabym się jutro z Panem skontaktować, bardzo proszę o wiadomość pod adres: [email protected].

Dziękuję i pozdrawiam,
Agnieszka Oleszczuk, Comperia.pl

Odpowiedz

Marek Czerwiec 9, 2015 o 23:09

Droga Comperio. Ja czekam już od 15 maja na przyznanie mi należnego bonusu dalej widnieje komunikat o niespełnieniu warunków $2 czyli domniemane konto w Raiffaisen co jest bzdurą. Ile jeszcze czasu wam potrzeba żeby się dowiedzieć, że nie miałem wcześniej z tym bankiem nic wspólnego. 19 maja otrzymałem od was tylko zdawkową informację z prośbą o cierpliwość i że sprawa zostanie wyjaśniona z bankiem. Wysłałem już do was 3 maile i raz zgłosiłem reklamacje telefonicznie. Nawiasem mówiąc bonus został mi przyznany – miałem dane do uzupełnienia w panelu , ale po 3-4 godzinach nagle został mi odebrany i komunikat o niespełnieniu warunków.

Bank też umywa ręce, a przecież my wszyscy jesteśmy teraz jego klientami i to on wspólnie z Comperią organizował tę promocję i to on teraz obraca naszymi oszczędnościami, ale do wyjaśnienia sprawy już się nie kwapi bo informuje, że to sprawa Comperi. Ale opinia idzie w świat i na pewno będzie ona rzutować także na opinii banku…. a może to o to chodzi żeby jak najpóźniej wypłacić te bonusu bo wtedy część ludzi później zamknie rachunki !?
Jedno jest pewne nie można tego tak zostawić … UOKiK, a jak będzie potrzeba, a z tego co widzę skala tego procederu nie jest mała to może pozew zbiorowy

Odpowiedz

Zuzanna Lipiec 6, 2015 o 10:17

mam identyczną sytuację – włącznie z terminami! Jestem zniesmaczona.

Odpowiedz

Zuzanna Lipiec 6, 2015 o 11:04

wzięłam udział w promocji, wyraziłam wszelkie zgody. Nie został mi przyznany bonus, rzekomo przez nie wyrażenie zgody. Na wszelki wypadek skorzystałam z komunikatu http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf
oraz linka https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/comperia_zgoda/1?renderer.slotId=kf1fws wypełniając ponownie wymagane pola. Reklamację pisałam dwukrotnie, w miesięcznych odstępach czasu. Przesyłałam historię mailową.
Nie wiem już do kogo mam reklamacje zgłaszać, bo na standardowy adres oprócz automatycznej odbitki nie dostaję ŻADNEJ odpowiedzi. Nie dostaję również żadnych innych wskazówek – jeśli jakieś jeszcze dane są potrzebne, to może byłoby uczciwie wysłać konkretne wytyczne z prośbą o ich przesłanie?

Nie podoba mi się podmiotowy sposób traktowania klientów.

Nie wyobrażam sobie, że gdybym to ja “zapomniała” bankowi wpłacić pieniądze do których się zobowiązałam, bank by pozwolił na przedłużanie takiej sytuacji w nieskończoność, a ja sama przesuwałabym sobie czas na rozpatrzenie wniosku banku.

Dodam tylko, że mamy LIPIEC, a cała promocja miała być zakończona i rozpatrzona w maju.

Odpowiedz

Izabela Czerwiec 10, 2015 o 06:32

Co się dzieje z moją reklamacją? Pierwszy mail wysłałam do was 18 maja, zwrotkę o przyjęciu sprawy do wyjaśnienia mam z 26 maja. Od tamtej pory cisza. Czy wy poważni jesteście? Maż składał reklamację godzinę po mnie, a już 2 tygodnie temu miał ja rozpatrzoną – pozytywnie. Zarzuciliście nam, iż mieliśmy wcześniej konto w RP, co było bzdurą. U męża wyjaśnienie jakoś poszło szybko, więc czemu mnie zlewacie? Tak się właśnie czuję – zlana. Dziś mija 33 dzień od złożenia reklamacji. Widzę, że chyba tylko zostaje pisac do UOKIKu, bo wy to sobie ludzi olewacie. Równolegle z reklamacją do was poszła moja reklamacja do banku RP – od nich miałam odpowiedź po kilku dniach, iż konta ani żadnych produktów bankowych nigdy u nich nie miałam. Myślałam więc, że to kwestia chwili, by i od was taką odpowiedź mieć. Jak widać myliłam się.

Co teraz? Ile jeszcze będziecie kazać mi czekać? Ta cała “wspaniała” promocja jak dla mnie pozostawiła tylko jeden wielki niesmak. Do Comperii przede wszystkim, ale i rykoszetem do Michała. Tak, tak, wiem że Michał tu najmniej winien, ale jednak następnym razem, zanim skorzystam z polecanych na jego blogu produktów 3 razy walnę się w głowe.

Odpowiedz

Hanna Czerwiec 10, 2015 o 07:48

@Comperia.pl

Krótko mówiąc, bez względu na to czy zgoda została przekazana czy nie, Państwo i tak nie potrafili uporać się z problemem? Prawie 2 tygodnie zwłoki – bo w żadnym wypadku nie można nazwać tego opóźnieniem – a Państwo dalej “w proszku”? Faktycznie kwalifikuje się to pod zgłoszenie do UOKiK.

@Tomasz
Popieram! Również wyślę stosowne pismo do UOKiK. Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż w moim przypadku miało to być “55 złotych za parę minut pracy + perspektywa znalezienia lepszego konta”. Okazało się, iż zamiast paru minut zrobiło się dużo więcej, i nijak nie przekłada się to na poziom zadowolenia, o finansach nie wspominając…

Nie zauważyłam również odniesienia do odsetek ustawowych.

Odpowiedz

Hanna Czerwiec 10, 2015 o 07:49

@Comperia.pl

Krótko mówiąc, bez względu na to czy zgoda została przekazana czy nie, Państwo i tak nie potrafili uporać się z problemem? Prawie 2 tygodnie zwłoki – bo w żadnym wypadku nie można nazwać tego opóźnieniem – a Państwo dalej “w proszku”? Faktycznie kwalifikuje się to pod zgłoszenie do UOKiK.

@Tomasz
Popieram! Również wyślę stosowne pismo do UOKiK. Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż w moim przypadku miało to być “55 złotych za parę minut pracy + perspektywa znalezienia lepszego konta”. Okazało się, iż zamiast paru minut zrobiło się dużo więcej, i nijak nie przekłada się to na poziom zadowolenia, o finansach nie wspominając…

P.S.
Nie zauważyłam również odniesienia do odsetek ustawowych.

Pozdrawiam,
Hanna

Odpowiedz

Paweł Czerwiec 10, 2015 o 09:34

krotkie sprostowanie dlaczego minusy.

-pierwszy minus dla Comperi jest za to: “wszystkie osoby, które nie przekazały odpowiedniej zgody otrzymały taką wiadomość od banku. ”
nie wyrazilem zgody bo nie mialem jej gdzie wyrazic i na dodatek nie otrzymalem zadnej wiadomosci od banku, ze mam jakakolwiek zgode gdziekolwiek wyrazic

-drugi minus dla Comperii: “Mamy apel, który w wielu przypadkach może znacząco wpłynąć na proces reklamacyjny i skrócić czas oczekiwania zarówno na naszą konkretną odpowiedź, jak i wypłatę bonusu – wielu z Państwa nie wyraziło zgodny na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie umowy z bankiem, prosimy o nadrobienie tej zaległości: http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf
to mamy wchodzic codziennie na Panstwa strone i czytac wszystkie komunikaty lub dowiadywac sie o tym z komentarzy pod wpisem na blogu? po co jest newsletter Michala lub dla nie wpisanych do niego jego blog? do czego jest Panstwa fb? my mamy radzic? To my czytamy ten blog w poszukiwaniu rad od lepskiego faceta 🙂

-trzeci minus: co z konkursem na haslo reklamowe? zwycięzców wybrano spośród całej grupy osób? czy tylko z tych którym bezproblemowo przyznano bonus, wszyscy składający reklamacje zostali pominięci? moze drugi konkurs i wybor hasel osob, ktorym rozpatrzy sie reklamacje? dodatkowo z fb z posta jednego uzytkowbika doczytalem: “Szkoda, że zgodnie z regulaminem hasła miały dotyczyć Comperii Bonus, a nie samej Comperii…
Tak samo jak niektóre zwycięskie zostały opublikowane na facebooku po zakończeniu konkursu…”. regulamin regulaminem? sa rowni i rowniejsi?

minus dla Michala jest za to:

“7. Co mają zrobić osoby, które nie otrzymały maila, ale wiedzą, że spełniły warunki promocji?
Może się tak zdarzyć – wiadomości z Comperii lubią wpadać do spamu. Dlatego warto zalogować się do panelu promocji i uzupełnić dane do przelewu.
(…)
10. Czy jeśli nie dostałem maila od Comperii, ale po zalogowaniu mogłem uzupełnić dane do przelewu, to otrzymam premię?
TAK. Jeśli po zalogowaniu do panelu Comperii system umożliwił uzupełnienie danych do przelewu, to znaczy, że do 29 maja otrzymasz na swoje „Wymarzone konto” przelew z premią.”
dokladnie tak zrobilem jak powyzej, Nie otrzymalem mejla, ale zalogowalem si edo panelu promocji. Uzupelnilam dane zgodnie z terminem podanym w promocji. Wyskoczyl mi komunikat: “Twoje dane zostaly prawidlowo zapisane. Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015r.” Natomiast logując sie 30.05.2015 do panelu wyskoczyl komunikat “Bonus nie został przyznany. Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r.)”.

Brak zgrania, kiepski system co wprowadza klienta w bład. moja nie wiedza, moze brak rozumienia czytanego tekstu z mojej strony. duzo elementow mialo wplyw na koncowy wynik, a co najwazniesze jest on kiepski, a nawet nedzny.
Ktos powie ze sie czepiam, ale tu chodzi o zasady,
„Jeśli chcesz zmienić świat, zacznij od siebie.”
pozdrawiam wszystkich

Odpowiedz

ive85 Czerwiec 10, 2015 o 11:02

Nadal nie ma odpowiedzi na moje maila zgłaszające reklamację. Ktoś tu jest niepoważny.

Odpowiedz

JolaM Czerwiec 10, 2015 o 12:25

Witam po raz kolejny

@Comperia
a co jeśli ktoś uzupełnił zgodę ?

Reklamację (pafagraf 3 – że niby nie założyłam konta w Raiffeisen) wysłałam 18.05 e-mailem, w międzyczasie dzwoniłam dwa razy i zapewniano mnie o 14dniowym okresie na rozpatrzenie reklamacji; do dnia dzisiejszego cisza, żadnej odpowiedzi nie mam…

Oprócz tego na początku czerwca (03 czy 04.06) korzystając z linka załączonego przez jednego z komentujących, na wszelki wypadek uzupełniłam zgody w Raiffeisen (dokładnie ten sam link, który teraz został podany przez Comperia w oświadczeniu) łudząc się, że przyspieszy to proces przelania Bonusu. I co?? I nadal cisza… Tygodnie mijają, a sprawa ciągle zaprząta głowę…

Czyli bez straszenia UOKiK nic się nie wskóra??
Przykre…

Pozdrawiam
JolaM

Odpowiedz

Krzysztof Czerwiec 10, 2015 o 13:43

@JolaM to ja podałem ten link ze zgodą od Raiffeisen do Comperii, co jak się okazało pojawił się on później w kolejnym komunikacie od Comperii Bonus. Moja narzeczona wpisała te dane na wszelki wypadek (bo nie dostała od banku maila z prośbą o wyrażenie zgody na przekazanie danych), wpisała też w ostatni dzień swoje dane do formularza przelewu i od tamtego dnia ma komunikat “Gwarantowany bonus finansowy zostanie wysłanyna wskazane konto Raiffeisen Polbank.” z tym, że czeka na przelew od 29 maja i cały czas nie ma przelewu a komunikat ten sam wisi już 2 tygodnie po zalogowaniu. ponadto jestem niemal przekonany, że poniekąd winę za zamieszanie ponosi także Raiffeisen, bo gdy ktoś zaznaczył sobie brak zgody na komunikację mailową to bank mu nawet nie miał jak wysłać lormularza do wspominanej wyżej “zgody”. Jak już wspominałem w komentarzach wcześniejszych – ja i narzeczona wypełnialiśmy wnioski o ząłożenie konta w tym samym czasie, zaznaczając te same paragrafy, a na wydrukach od kuriera rózniły się dwoma innymi “zgodami” we wniosku o konto – co się potem okazało, że ja dostałem maila, ona nie – chociaż według treści dokumentów w zasadzie powinno być odwrotnie… Oboje też we wniosku internetowym zaznaczaliśmy że zgadzamy się na przekazanie danych do Comperii, ale na wydrukach od kuriera nie było nic wspomniane o zgodach dla Comperii… Oboje tez podczas telefonicznejw erysikacji z banku podczas zakłądania konta mówiliśmy o tym, że korzystamy z oferty Comperia Bonus, więc jakby pracownicy byli odpowiednio doszkoleni to by to rozsądnie dopracowali, ale myslę, że niestety w samym baku również jest niezły bałagan. My sobie nie mamy nic do zarzucenia, wina lezy zarówno po stronie banku (za bałagan) i po stronie Comperii – a właściwie na komunikacji klient-bank i bank-Comperia-bank.

Odpowiedz

Iza Czerwiec 10, 2015 o 12:38

Dzień Dobry,

Pytanie do Comperii, Michała lub bardziej zorientowanych uczestników promocji:

Po zgłoszonej reklamacji w banku i w Comperii, otrzymałam list od banku o treści:

“W odpowiedzi na reklamację z dnia 15.05.2015 dotyczącą promocji “Comperia Bonus3″ wyjaśniamy, iż nie wyraziła Pani żadnej zgody na przekazanie informacji zwrotnej do Comperii o otwarciu konta. W związku z tym faktem premia w ramach promocji nie została przyznana”.

W nawiązaniu do komunikatu Comperii (http://www.comperiabonus.pl/pdf_files/raiffeisen-polbank/Komunikat_w_sprawie_reklamacji_Comperia_Bonus.pdf), taką zgodę wyraziłam dziś (10.06) poprzez formularz https://wnioski.raiffeisenpolbank.com/comperia_zgoda.

Pytanie czy ta zgoda wystarczy, czy pisać odwołanie do banku? Co w takiej sytuacji dalej należy zrobić aby otrzymać przysługujący mi bonus?

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 11, 2015 o 08:09

Szanowna Pani Izo,

wyrażenie zgody poprzez formularz jest wystarczające, na jego podstawie bank przekaże Comperia.pl informacje o statusie Pani umowy.

Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości, przekazanie tej zgody to w tej sytuacji pierwszy krok do rozpoczęcia procesu reklamacji i weryfikacji Pani danych, a następnie uruchomienia procesy wypłaty należnego bonusu.

Dziękujemy za przekazanie zgody.
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Iza Czerwiec 11, 2015 o 21:07

Dziękuję za odpowiedź.

Odpowiedz

Łukasz Czerwiec 10, 2015 o 13:25

Michała nie winię za ten cały “klops”, bo uważam, że tutaj jego winy nie ma żadnej, jednak Comperia nie do końca się popisała.

Jest to kolejna promocja, w której biorę udział, wcześniej wszystko poszło bezproblemowo, jednak tutaj wyskoczył mi również problem jak u innych, jednak po szybkiej reklamacji dość szybko ją rozpatrzono i przelano pieniążki. Problem na koncie mojej dziewczyny, bo mimo że reklamacje poszły dosłownie w tym samym czasie to moją rozpatrzono, a jej nie. Dwa albo nawet 3 razy wypełniałem zgody w Raiffeisen i jak widać dalej nic się nie dzieje.

Szkoda, bo po raz pierwszy udało mi się ją namówić do tego typu promocji, a jak pierwsza na starcie jest spalona to można sobie wyobrazić jej opinię o tego typu promocjach 🙂 Liczę na to, że jednak wszystko się dobrze zakończy, ale to czas pokaże.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 11, 2015 o 08:15

Szanowny Panie Łukaszu,

dziękujemy za opinię o poprzednich edycjach promocji Comperia Bonus oraz za przekazanie zgody. Przypominamy, że to pierwszy krok do pozyskania przez Comperia.pl niezbędnych danych o statusie umowy i tym samym rozpoczęcie procesu reklamacji.

Cieszymy się, że Pana sytuację udało się szybko rozwiązań. Przypadek Pana Dziewczyny musi być nieco bardziej skomplikowany, dlatego prosimy o cierpliwość i zrozumienie. Naszym priorytetem jest wyjaśnienie wszystkich zgłoszeń i wypłata należnych bonusów!

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Daniel Czerwiec 10, 2015 o 21:45

Nigdy więcej Comperii. Reklamacja leży od 15.05 – odpowiedzi niepoważne. Sprawa tylko do UOKiK.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 11, 2015 o 08:17

Szanowny Panie Danielu,

pracujemy nad wyjaśnieniem wszystkich zgłoszeń. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Paweł Czerwiec 11, 2015 o 09:38

To moja pierwsza promocja z Comperii i nie wiem, czy nie ostatnia, wszystkie warunki spełnione, bank potwierdził, że z mojej strony wszystko ok, a bonusu za konto i lokate, brak. Na moja reklamacje od tygodnia nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Comperia = bałagan i brak profesjonalizmu.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 11, 2015 o 11:48

Dzień dobry,

Szanowny Panie Pawle, jesteśmy w trakcie weryfikacji zgłoszeń – każda reklamacja zostanie odpowiednio rozpatrzona. Zapewniamy, że Uczestnicy, którzy spełnili warunki promocji na pewno otrzymają bonus.

Bardzo prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Patryniak Czerwiec 11, 2015 o 09:40

Wczoraj dostałem takiego oto maila

“Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem. W związku z tym, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie w pełni zweryfikować zgłoszonej reklamacji, a wpływ na to ma trwający proces weryfikacji statusu z bankiem informujemy, że termin rozpatrywania reklamacji zostaje przedłużony wydłużony o 14 dni liczonych od dnia wysłania niniejszej wiadomości.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Dołożymy starań aby przekazać pełną informację w możliwie najkrótszym czasie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia”

Brak słów … Za 14 dni dni pewnie znowu przedłużą o 14.

Odpowiedz

Adam Czerwiec 11, 2015 o 15:40

Odmowa bonusu ze względu na niezawarcie umowy z Raiff a otrzymałem od c.omperii odpowiedź, że dane zostały uzupełnione, odpowiedź zupełnie nie w temacie.

“Witam,
Potwierdzam, że odnotowaliśmy w systemie uzupełnienie danych i jeżeli dane były
prawidłowe to bonus został wypłacony 29.05.2015r.
Pozdrawiamy
Zespół C.omperia”

Czy to ma być rozwiązanie reklamacji czy jakieś kpiny?
Przypominam że sprzedający powinien się w niej wypowiedzieć w sposób definitywny, tzn. oświadczyć, czy zgłoszone żądanie uznaje za uzasadnione, czy też nie. Z powodu braku takiej informacji w tym stanie rzeczy reklamację należy uznać za uwzględnioną.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 11, 2015 o 16:35

Szanowny Panie Adamie,

w panelu uczestnika promocji Comperia Bonus najprawdopodobniej wyświetla się Panu błędny komunikat. Jeśli do 25.05.2015 uzupełnił Pan dane do przelewu bonusu, to 29.05.2015 na wskazane dane został wysłany bonus.
Prosimy o sprawdzenie stanu wskazanego konta.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Szymon Czerwiec 11, 2015 o 16:40

hahaha Comperia się naczytała naszych postów i zmieniała formułkę odpowiedzi na reklamacje… Ciekawe tylko na jakiej podstawie przedłużają okres odpowiedzi o kolejne 14 dni…… sami sobie…. pełna żenada.

Cyt”Witam,

Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem. W związku z tym, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie w pełni zweryfikować zgłoszonej reklamacji, a wpływ na to ma trwający proces weryfikacji statusu z bankiem informujemy, że termin rozpatrywania reklamacji zostaje przedłużony wydłużony o 14 dni liczonych od dnia wysłania niniejszej wiadomości.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o cierpliwość.

Dołożymy starań aby przekazać pełną informację w możliwie najkrótszym czasie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia”

Odpowiedz

Kuba Czerwiec 11, 2015 o 16:54

Kolejne 14 dni odsetek z obracania nie małej sumki której nie wypłacili do tej pory. W zasadzie to robią na tym niezły biznes.

Odpowiedz

Andrzej Czerwiec 11, 2015 o 18:09

Rozmawiałem dziś z UOKIK.
Sprawa jest prosta – reklamacja złożona, przyjęta, termin na rozpatrzenie minął, więc reklamacja jest z automatu uznana.
UOKIK proponuje jedną z dwóch opcji:
1. wysłać wezwanie do spełnienia świadczenia.
2. zgłosić do prezesa UOKIK zbiorowe naruszenie praw konsumentów i poprosić o interwencję.

Mam wrażenie że o sprawie już wiedzą, bo bardzo sprawnie się dogadałem. Sądzę że najlepsza ścieżka to najpierw 1. a potem 2. Comperia nie bedzie miała wówczas nic na swoją obronę wobec UOKIK (teraz tak na prawdę chyba też nie ma, ale zobaczymy co się zadzieje po zgłoszeniu).

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 12, 2015 o 18:24

Szanowny Panie Andrzeju,

dziękujemy za finalne, skuteczne wyrażenie zgody na przekazanie Comperia.pl informacji o statusie Pana umowy z bankiem. To otwiera nam możliwość weryfikacji Pana zgłoszenia oraz przyznania bonusu w przypadku spełnienia warunków promocji Comperia Bonus. Dotychczas bez Pana zgody nie mogliśmy nic zrobić, ponieważ nie dał nam Pan zgody na dostęp do swoich danych dot. statusu umowy.

W kolejnych dniach zweryfikujemy zgłoszenia Pana oraz innych osób, które w ostatnich dniach przekazały nam zgodę na dostęp do statusu umowy z bankiem.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Łukasz Czerwiec 11, 2015 o 18:21

Tak czytam, że reklamację są stale rozpatrywane to mnie zaczyna mdlić. Czy ktoś z zakładających konto przez kuriera dostał pozytywną odpowiedź?

Dobry ruch z UOKIK! Bo to co obserwuję to jedna wielka farsa.

Odpowiedz

Beata Czerwiec 12, 2015 o 18:32

moi rodzice są osobami, które zakładały konto przez kuriera. nadal cisza na wsi-i tak już od 16 maja….

Odpowiedz

Marek Czerwiec 11, 2015 o 23:32

Kpią z ludzi i śmieją im się w twarz… inaczej tego nazwać nie można czas na konkretne reakcje bo ta zabawa w kotka i myszkę zaczyna być już mało śmieszna. JA CZEKAM JUŻ OD 15 MAJA I DALEJ NIC, POZA JEDNYM SFORMUŁOWANIEM z 19 maja:

“Przyjęliśmy Państwa zgłoszenie do weryfikacji, wyjaśnimy sprawę z Bankiem.
Prośba o cierpliwość, skontaktujemy się w najszybszym możliwym terminie.

Pozdrawiamy
Zespół Comperia”

Ponownie wysłałem e-maile 20 maja i 3 czerwca. Zadzwoniłem także do Comperi i podałem swoje dane i złożyłem reklamacje telefonicznie… i nic mija miesiąc i dalej komunikat o domniemanym wcześniejszym koncie w Raiffaisen – oczywiście jest to nonsens. Zero jakiekolwiek logiki w rozpatrywaniu reklamacji. Często osoby w rodzinie składały reklamacji w tym samym czasie i jedne zostały rozpatrzone inne nie. Niektórzy złożyli reklamacje po 25 maja i zostały uznane inni tak jak ja czekają od 15 gdzie sprawa jest oczywista i dalej cisza. Porażka po całości. Ale ja od samego początku miałem problem… już po rejestracji czekałem chyba z 18 dni bo nie miałem pól do wypełnienia wniosku o konto i pisałem chyba z 10 razy do Comperi, aż w końcu tuż przed ostatecznym terminem składania wniosków o konto w ich panelu pojawiły się odpowiednie rubryki. Tylko wtedy odpisywali, a teraz już nie ! Ja na początku przyszłego tygodnia wysyłam list do nich z wezwaniem do wypłaty należnego bonusu, jak to nie pomoże to podejmę także następne kroki w celu wyegzekwowania należnego mi bonusu

Odpowiedz

ive85 Czerwiec 12, 2015 o 08:33

W końcu otrzymałam odpowiedź od Comperii by zalogować się na swoje konto i ponownie wypełnić dane do [przelewu. Loguję się a tam nadal wisi komunikat że nie spełniłam pkt nr 2 regulaminu, więc nadal bujanie się z tematem:(

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 12, 2015 o 12:32

Dzień dobry,

uprzejmie prosimy o sprawdzenie konta Raiffeisen, nie logując się do panelu Uczestnika promocji.

Pozdrawiamy,
Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

ive85 Czerwiec 12, 2015 o 13:15

Niestety nadal nie otrzymałam przelewu. Ale poczekam do końca dnia bo z przychodzącymi przelewami do Raiffaisena tez jest różnie. Jeśli nie to będę się znów przypominać.

Odpowiedz

Tomasz Czerwiec 12, 2015 o 11:53

Comperio droga, dziś koniec Waszego czasu na rozwikłanie reklamacji. Dostaliście w tej sprawie ode mnie stosownego maila. UOKiK, Policja i media już czekają na poniedziałek. To wasza ostatnia szansa, albo narobię wam smrodu na miarę Amber Gold.

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 12, 2015 o 18:19

Szanowny Panie Tomaszu,

dzisiaj otrzymał Pan odpowiedź w temacie swojego zgłoszenia. Cieszymy się, że nasz apel okazał się pomocny – ogromnie dziękujemy za skuteczne przekazanie zgody na dostęp do informacji o statusie Pana umowy, to otwiera nam możliwość szczegółowego wyjaśnienia Pana sprawy oraz przyznania bonusu, w przypadku spełnienia warunków promocji Comperia Bonus.

W kolejnych dniach wyjaśnimy zgłoszenia Pana oraz innych osób, które w ostatnich dniach przekazały wspomnianą zgodę.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Robert Czerwiec 13, 2015 o 21:44

akurat policja zainteresuje się promocją konta bankowego… akurat

Odpowiedz

JolaM Czerwiec 12, 2015 o 13:38

Witam,

reklamacja nie jest rozpatrzona od 18.05 – cały czas mam w panelu info, że bonus nie zostanie mi przyznany, bo nie otworzyłam konta w Raiffeisen (a otworzyłam nie dość, że konto to jeszcze lokatę). Ze strony Comperii cisza – nawet wiadomości, że nie wyraziłam zgody marketingowej od nich nie dostałam (co zadaje kłam choćby komentarzowi Comperii zostawionemu kilka dni temu, jakoby wszyscy zostali powiadomieni). Sama się do wszystkiego dokopałam. Co więcej dwukrotnie wypełniałam zgodę przez podlinkowany formularz (choćby w oświadczeniu Comperii) i dziś dzwoniąc do banku usłyszałam, że nadal nie ma tej zgody!! Czyżby kolejna rzecz, która nie działa?? Żenada…
Wyraziłam zgodę telefonicznie – ciekawe ile czasu teraz Comperii zajmie dojście do tej informacji?? O ile w ogóle… 🙁
Mija 4 tydzień telefonów, e-maili, komentarzy…

Z pewnością dłużej się zastanowię zanim ponownie wejdę w tego typu układy, “promocje”, bo stracony czas na “chodzenie koło tematu” jest zdecydowanie cenniejszy niż 65 zł…
Pozdrawiam
JolaM

Odpowiedz

Comperia.pl Czerwiec 12, 2015 o 18:11

Szanowna Pani,

bez Pani zgody Comperia.pl nie miała informacji na temat Pani sytuacji, więc nie mogła bezpośrednio poprosić o uzupełnienie tego braku. Bank przesyłał stosowne informacje na ten temat, informował o tym także Michał Szafrański w niniejszym wpisie.
Najprawdopodobniej w panelu wyświetla się Pani błąd systemowy. W związku z tym, że otrzymaliśmy Pani zgodę na dostęp do informacji o statusie Pani umowy, w kolejnych dniach otrzyma Pani odpowiedź w zgłoszonej sprawie. Prosimy o jeszcze chwilę cierpliwości.

Zespół Comperia.pl

Odpowiedz

Marek Czerwiec 13, 2015 o 10:05

Zajmijcie się osobami którzy tak jak ja czekają już od 15 maja bo zgodę na pewno macie, komunikat zresztą w panelu nie informuje o nie założeniu konta tylko :

“Niestety, nie spełniłeś warunków promocji określonych w jej Regulaminie. Nie jesteś uprawniony do wypłaty bonusu. Zgodnie z Regulaminem promocji §2 Uczestnictwo w Promocji: Uczestnikami Promocji nie mogą być osoby, które w dniu przystąpienia do Promocji są posiadaczami (lub współposiadaczami) innego niż zakładany w ramach Promocji, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Raiffeisen Polbank lub były posiadaczami (lub współposiadaczami) takiego rachunku w Raiffeisen Polbank po dniu 01 stycznia 2015 r. ”

Mija miesiąc i dalej nic… bo z tego co można zaobserwować wyżej wszystko sprowadza się do nie wyrażenia zgody. Masa ludzi zgodę wyraziła i dalej nie ma od Comperi żadnej wiadomości poza zdawkowymi wyjaśnimy sprawę z bankiem. Czy miesiąc to za mało żeby się dowiedzieć, że konta w Raiffaisen nie miałem??

Odpowiedz

EWA Czerwiec 14, 2015 o 10:55

Coż jak wszyscy moi poprzednicy czekam na obiecane 65 zł ale dziś jest już 14.06 i nic Michał wywiązał się ze swioch obietnic ale Comperia nie mimo iż dwukrotnie wyraziłam zgodę

Odpowiedz

Michał Szafrański Czerwiec 14, 2015 o 11:08

Hej Ewa,

A czy zgłosiłaś już reklamację? Warto. Zajrzyj także proszę do tego, nowego wpisu:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/zwyciezcy-konkursu-wyniki-promocji-oraz-status-waszych-reklamacji

Pozdrawiam

Odpowiedz

agnieszka Czerwiec 15, 2015 o 23:20

Tragedia! Czas oczekiwania na reklamację dłuuuuugo za długi. Wypowiedziałam umowę. Z tym też problem – mimo listu poleconego i ksero dowodu należy jeszcze przejść telefoniczną procedurę zamknięcia…

Odpowiedz

Juliusz Czerwiec 16, 2015 o 12:20

Uwzględniono moją reklamację i dzisiaj otrzymałem wiadomość że należy mi się premia wraz z prośbą o uzupełnienie danych na stronie organizatora. Wchodzę na stronę a tam wisi komunikat że bonus nie został przyznany i nie ma możliwości uzupełnienia danych. Gdzie zatem mam te dane uzupełnić? Szanowna Comperio proszę o odpowiedź możliwie szybko, aby później nie było że miałem 5 dni na uzupełnienie danych, a tego nie zrobiłem.

Odpowiedz

ive85 Czerwiec 16, 2015 o 12:44

U mnie podobna sytuacja:(

Odpowiedz

Paweł Czerwiec 16, 2015 o 12:50

spokojnie. “przeciez nie musieli tego robic… ” 🙂 badzmy cierpliwi. to nasza wina ze nie dalismy zgody wczesniej 🙂 zlozcie kolejna reklamacje, po 14 dniach przedluza sobie ten okres na udzielenie odpowiedzi o kolejne 14 dni. moze do 3 razy sztuka 🙂

Odpowiedz

Beata Czerwiec 16, 2015 o 12:58

mój tata ma taką samą sytuację. Może dane podać mailem i w duszy?

Odpowiedz

Beata Czerwiec 16, 2015 o 14:22

rodzice dochrapali się dziś prawa do bonusa, a po wypełnieniu danych wyświetla się komunikat:
Twoje dane zostały prawidłowo zapisane.
Bonus zostanie przekazany na podany rachunek do dnia 29 maja 2015 r.

Jeśli chcesz zmienić dane, kliknij tutaj Edytuj dane

hmm…. 29maja2015…… no comments

Odpowiedz

Adam K Czerwiec 16, 2015 o 12:34

NO i dostałem maila że premia została przyznana, wypełnij dane do przelewu – ROBIŁEM to już wcześniej w umówionym terminie! Klikam w link w mailu i nagle wiadomość ze zgodnie z Parag.3 regulaminu promocji, PREMIA nie została przyznana.
KONTO Przecież zalozylem z bankiem, więc warunki spełniłem!!!! Natomiast premia nie została przyznana.
Oszustwo lub ogromny burdel w COMPERII na maile reklamacyjne nikt nie odpowiada.
Nie skorzystam już nigdy więcej

Odpowiedz

Izabela Czerwiec 16, 2015 o 13:08

U mnie podobnie – dziś mail, iż należy mi się bonus i żebym zalogowała się do panelu Comperiii. A tam ta sama bzdura, że bonus mi się nie nalezy bo miałam konto w banku wcześniej. Matko święta, ja już cierpliwość tracę.

Odpowiedz

Izabela Czerwiec 16, 2015 o 13:15

No nie. Patrzę jeszcze raz i teraz mam inny komunikat – że niby konta nie założyłam.

Comperio, ja się pytam – czy ty sobie żarty ze mnie robisz? Mam maila, bym podała dane do przelewu bo nalezy mi się bonus (mail otrzymany dziś), a na profilu comperii że nie mam konta i bonusa nie ma.

Błagam, błagam, weźcie się do roboty i ogarnijcie ten burdel, bo zwariowac można

Odpowiedz

Izabela Czerwiec 16, 2015 o 13:27

3 moje posty w przeciągu kilkunastu minut – teraz nagle mogę wpisać dane do przelewu. Uzupełniłam i mam nadzieję, że pieniądze przejda na konto, że następne reklamacje nie będą potrzebne

Odpowiedz