Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Konkurs na zaprzyjaźnionym blogu „Racjonalne Oszczędzanie”

przez Michał Szafrański dodano 14 października 2012 · 2 komentarze

Platforma wymiany walut Trejdoo

Jeśli wnikliwie czytasz „Jak oszczędzać pieniądze„, to wiesz, że jednym z polecanych przeze mnie blogów jest Racjonalne Oszczędzanie. Autor tego bloga rozpoczął konkurs dla swoich czytelników, w którym możesz uczestniczyć także i Ty. Zachęcam do udziału w nim bo uważam, że warto – nagrodami są trzy książki:  „7 nawyków skutecznego działania”, „Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności” oraz „Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie”. I do tego zwycięzcy konkursu będą mogli wybrać nagrodę 🙂

Czytaj także: Ile pieniędzy daje oszczędzanie? czyli mój występ gościnny

Konkurs Racjonalnego Oszczędzania organizowany jest we współpracy z platformą wymiany walut Trejdoo.com. Myślę, że dla tych osób, które spłacają kredyty hipoteczne w walutach obcych, jest do doskonała okazja by upiec „dwie pieczenie na jednym ogniu”. Z jednej strony – możecie zapoznać się z platformą Trejdoo.com, a z drugiej – wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami książkowymi.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać dwa proste zadania:

  1. Odpowiedzieć na pytanie: Ile procent wynosi prowizja, którą otrzymuje uczestnik programu partnerskiego Trejdoo od każdej transakcji dokonanej przez osobę poleconą?
  2. Opisać jedną sztuczkę/sposób na oszczędzanie – taką, którą każdy z czytelników mógłby wykorzystać na co dzień.

UWAGA: Odpowiedzi należy udzielać w postaci komentarza na blogu Racjonalne Oszczędzanie – dokładnie pod tym wpisem. Tam znajdziesz również regulamin konkursu oraz opis zasad, według których wyłaniani będą zwycięzcy.

Sprawdź również: Konkurs na najlepszy blog o oszczędzaniu 2012 – pomożesz mi?

W przypadku sztuczki oceniana będzie jej praktyczność, skala oszczędności, którą umożliwia oraz poczucie humoru autora 🙂 Jako, że zależy mi abyście – jako czytelnicy bloga „Jak oszczędzać pieniądze” – mieli jak największe szanse na wygraną, zalecam Wam przeczytanie artykułów zawierających pomysły na oszczędzanie. Być może natchną Was one na jakieś nowe, nieodkryte i nieopublikowane jeszcze „oszczędnościowe patenty”. Moim subiektywnym zdaniem warto przy tej okazji zerknąć na następujące artykuły:

Trzymam za Was kciuki i życzę Wam powodzenia. W celu dania Wam większych szans na wygraną, zdecydowałem się nie brać udziału w tym konkursie 🙂 Jeden konkurent mniej 🙂

A jeśli okaże się, że wygrałeś książkę, to – bardzo Cię proszę – koniecznie napisz o tym w komentarzu na moim blogu. I zdradź ten wygrywający patent na oszczędzanie 🙂

Zobacz także: Wspólnie z Lenovo szukamy patentów na oszczędzanie, zarabianie i inwestowanie

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 2 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Joanna Październik 16, 2012 o 14:08

Jestem bardzo ciekawa książki „Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie” to może wezmę udział.

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 16, 2012 o 19:54

Hej Joanno,

Nie zastanawiaj się tylko bierz udział 🙂 Aż zacząłem się zastanawiać czy nie zorganizować u mnie na blogu konkursu z nagrodami w postaci już przeczytanych książek. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: