Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Spotkajmy się! – najbliższe występy i możliwość osobistej rozmowy

przez Michał Szafrański dodano 25 maja 2015 · 72 komentarze

Spotkajmy się

Jeśli chcecie się ze mną spotkać osobiście, to wkrótce będzie wiele okazji – w Polsce i za granicą. W tym wpisie podsumowuję wszystkie bliższe i dalsze plany.

Jak zapewne zauważyliście w ostatnim czasie publikuję rzadziej niż dotychczas. Głównym winowajcą jest tutaj kurs “Pokonaj swoje długi”. Prace nad nim pochłaniały mi ostatnio większość czasu. W ubiegłym tygodniu, w ciągu zaledwie dwóch dni, udało się nagrać blisko 26 filmów, które składać się będą na materiał szkoleniowy. Uczciwie powiem, że ten maraton dał mi ostro w kość. Ale jednocześnie mocno wierzę w sens tego co robię. Premiera kursu – w połowie czerwca.

Ale do tego czasu – oprócz pracy nad kursem i nad książką (która niestety musiała pójść znowu w odstawkę) mam zaplanowanych również wiele występów przed mniejszymi i większymi grupami słuchaczy. W tym wpisie wymieniam wszystkie okazje do osobistego spotkania ze mną – w tym w ramach absolutnie olbrzymiej konferencji, jaką będzie tegoroczny infoShare. Organizatorzy spodziewają się ok. 3500 uczestników!

Poniżej przedstawiam wszystkie wydarzenia, w których planuję wziąć udział. Jeśli na nich będziecie, to zdecydowanie podejdźcie porozmawiać i przybić piątkę. 🙂

ALIVE 2015 – Berlin – 29–30 maja

ALIVE 2015

O konferencji ALIVE w Berlinie mówiłem Wam już dużo w zeszłym roku. W tym roku nagrałem również podcast z Janą Schuberth – jej pomysłodawczynią i organizatorką. Na szczęście udało mi się wymigać od roli prelegenta i w tym tygodniu jadę na ALIVE jako zwykły uczestnik. Fajnie, bo to pomoże mi w pełni cieszyć się z obecności tam bez stresu związanego z przygotowaniami do wystąpienia.

Wiem o kilku spośród Czytelników, którzy wybierają się na tę konferencję do Berlina. Ja planowałem w tym roku zabrać całą rodzinę, ale ostatecznie jadę sam. Dla zainteresowanych – a także osób, które przypadkowo będą podróżować ze mną – podaję, którymi pociągami dojeżdżam do i z Berlina:

  • Czwartek 26 maja – InterCity wyjeżdżający z Warszawy o 9:55 i dojeżdżający do Berlina o 15:16.
  • Niedziela 31 maja – InterCity wyjeżdżający z Berlina o 9:37 i dojeżdżający do Warszawy o 15:07.

Gdyby ktoś z Was chciał w ostatniej chwili do nas dołączyć, to przypominam o promocyjnej ofercie dla Czytelników bloga.

Akademia wideo – Warszawa – 9 czerwca

“Akademia wideo” to projekt prowadzony przez Onet. Lista uczestników jest już zamknięta. Ja będę miał przyjemność poprowadzić warsztat “Jak odnieść sukces i nie zwariować”. 🙂

Czytaj także: ALIVE, czyli dlaczego warto iść za ciosem i sięgać po więcej

Kilkudziesięciu osobom, które prowadzą już swoje kanały na YouTube, będę opowiadał o tym, jak samodzielnie mogą zdefiniować co uważają za sukces. Spróbuję również podpowiedzieć jak można sobie radzić z niespodziewanym lub spodziewanym sukcesem. Jak nie ulec euforii, gdy zaczynamy zarabiać naprawdę duże pieniądze. Jak określić swoje punkty odniesienia i priorytety, które pomogą nam pozostać normalnymi i jednocześnie cieszyć się życiem. Sporo w tym będzie moich osobistych przemyśleń i refleksji.

infoShare 2015 – Gdańsk – 11–12 czerwca

infoShare

Absolutnie spektakularnym dla mnie wydarzeniem będzie występ na konferencji infoShare w Gdańsku. Dlaczego? Bo występuję na głównej scenie a organizatorzy spodziewają się, że w tym roku przybędzie na tę konferencję około 3500 osób. Powiem Wam, że nieźle cykorzę. Jeszcze nigdy nie miałem okazji przemawiać przed tak dużym audytorium.

Konferencja jest dwudniowa. Ja w Gdańsku będę już dzień wcześniej i szczerze mówiąc mam nadzieję spotkać tam wielu z Was. Jeśli planujecie tam być i zobaczycie mnie gdzieś w tłumie, to śmiało podejdźcie przybić piątkę. Ten czas, jak i czwartkowy wieczór, to dla mnie świetna okazja żeby spotkać się z Wami i w końcu porozmawiać osobiście.

Jest ku temu tym lepsza szansa, że praktycznie każdy może wejść na konferencję – o ile tylko się zarejestruje. InfoShare jest bezpłatny – o ile tylko chcecie mieć wstęp na główne sesje bez imprez dodatkowych.

Jest też bilet płatny, który obejmuje wstęp na obiady oraz wieczorną, czwartkową imprezę integracyjną (na stadionie PGE Arena!). Ja tam będę. Jeśli też chcielibyście tam wejść, to proponuję zakupić wejściówkę korzystając ze specjalnego kodu rabatowego JOP2015, który da Wam 25% zniżki. To taki deal, który udało mi się wypracować z organizatorami. Dla jasności – ja nic z tego nie mam. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie żebyście na samą konferencję weszli za darmo, ale trzeba się zarejestrować na stronie infoShare.pl.

Ci którzy będą przybywać na konferencję z południa, będą mogli mnie także spotkać w pociągach relacji Warszawa-Gdańsk-Warszawa.

  • Czwartek 11 czerwca – InterCity wyjeżdżający z Warszawy o 8:39 i dojeżdżający do Gdańska o 11:33.
  • Piątek 12 czerwca – InterCity wyjeżdżający z Gdańska o 17:34 i dojeżdżający do Warszawy o 20:30.

A jeśli chcecie zobaczyć, jak jest na infoShare, to obejrzyjcie ten film:

bloSilesia – Katowice – 16 czerwca

bloSilesia

bloSilesia, która odbędzie się 16 czerwca, to cykliczna impreza “transferu wiedzy” przeznaczona dla śląskich blogerów. Szczegółowe informacje o niej znajdziecie na tej stronie.

W krótkim wystąpieniu opowiem tam o narzędziach, które wykorzystuję w moim blogowaniu. Wszystkim, co uważam za niezbędnik blogera, który chce pracować efektywnie i jednocześnie automatyzować maksimum żmudnych operacji po to, by nie marnować czasu.

Z tego co wiem moje wystąpienie ma być nagrywane, więc spróbuję je później udostępnić także tutaj na blogu – w sekcji “Poradnik jak zarabiać na blogu i współpracować z firmami”. Dodatkowo jest mocno niewykluczone, że spotkanie będzie transmitowane na żywo w Internecie. Wejściówki cieszyły się niesamowitym wzięciem i rozeszły się podobno w ciągu 5 godzin. 🙂 To tylko pokazuje mi, jak olbrzymie jest zapotrzebowanie na wiedzę o tym jak blogować.

A tu krótka zapowiedź tego, co można się spodziewać:

 

Do Katowic najprawdopodobniej wybiorę się autem, więc po drodze będzie mnie bardzo trudno spotkać. 🙂

New Media Europe – Manchester – 12–13 września

New Media Europe

Na to wydarzenie czekam z wypiekami na twarzy. New Media Europe to pierwsza europejska edycja amerykańskiej konferencji New Media Expo, która uchodzi za kultową w tamtejszej blogosferze. W tym roku główną prezentację na NMX w USA miał Pat Flynn, którego trudno będzie komukolwiek przebić. Nakręcił nawet własną interpretację “Powrotu do przyszłości”! Polecam szczerze obejrzenie całego jego wystąpienia.

 

Ja na New Media Europe będę opowiadał o sposobach monetyzacji bloga i podcastu – “How to make a living through partnerships on your blog & podcast” – na przykładzie moich polskich doświadczeń. Uważam, że mamy się czym chwalić. W polskiej blogosferze dzieje się dużo ciekawego, a zarobki niektórych blogerów przekraczające setki tysięcy lub ponad milion złotych rocznie – to już nie teoria lecz fakty. Tym bardziej chętnie podzielę się doświadczeniami z blogerami z innych krajów i pokażę, że “Polacy nie gęsi…”. 🙂

Dla mnie osobiście to kolejne wyjście ze strefy komfortu, ale jednocześnie świetna okazja do spotkania na tej samej scenie z angielskojęzycznymi blogerami, których od lat śledzę i czytam, m.in. Cliffem Ravenscraftem, który nauczył mnie podcastowania, oraz Chrisem Duckerem, od którego czerpię inspirację i wskazówki, jak budować mój rozproszony zespół współpracowników.

Gdyby ktoś z Was planował wybrać się na NMEU i jednocześnie chciałby sobie przedłużyć możliwość spotkania ze mną, to informuję, że będę się przemieszczał samolotami w następujących dniach:

  • W piątek 11 września (znamienna data) lecę z Modlina do Manchesteru lotem FR2665 (Ryanair) o 18:30.
  • W poniedziałek 14 września wracam z Manchesteru do Modlina lotem FR2666 (Ryanair) o 14:35.

A skromne zaproszenie na moje wystąpienie możecie zobaczyć tutaj:

Konferencja blogerów finansowych 2015 – wrzesień

Wspominałem Wam na początku roku o planowanej konferencji blogerów finansowych. Chcieliśmy ją zorganizować w pierwszej połowie roku, ale postanowiliśmy dać sobie trochę więcej czasu. Niemniej jednak “co się odwlecze to nie uciecze”…

Sprawdź również: FinBlog 2015 – konferencja blogerów finansowych dla Czytelników blogów

Myślę, że możecie się powoli psychicznie szykować na to, że do konferencji takiej dojdzie w drugiej połowie września. Tak dokładniej, to w czwartek 24-ego września, ale data jest na razie wyznaczona wstępnie. O szczegółach będziemy informować w trakcie wakacji.

Kogo będzie można spotkać na tej konferencji?

… i jeszcze kilka niespodzianek

Prawdziwe atrakcje szykują się znowu na koniec roku, ale o tym jeszcze szczegółowo nie opowiadam. Bliższe szczegóły będę zdradzał tuż po wakacjach.

A przy okazji przypominam tym, którzy brali udział w Comperia Bonus i założyli “Wymarzone konto” w Raiffeisen, że tylko dzisiaj do północy (poniedziałek 25 maja) trzeba uzupełnić w Comperii dane do przelewu premii. Procedura była opisana szczegółowo w tym artykule.

UWAGA: termin ten nie obowiązuje tych osób, które zgłosiły do Comperii reklamację. Powoli bo powoli, ale reklamacje są rozpatrywane jedna po drugiej i Comperia sukcesywnie będzie przesyłała do wszystkich osób, które ją zgłosiły informację o tym, czy rozpatrzona jest ona pozytywnie. Jeśli tak, to dostaniecie linki do uzupełnienia danych do przelewu premii. Procedura reklamacyjna trwa – także ze względu na konieczność wyjaśnień pomiędzy Comperią i Raiffeisen Polbank. Pamiętajcie, że Comperia ma 30 dni, by rozpatrzyć Wasze reklamacje.

A tymczasem życzę Wam udanego tygodnia. Prace nad kursem “Pokonaj swoje długi” trwają… Będzie się działo. 🙂

Zobacz także: WNOP 078: Networking – czyli poszukiwanie pokrewnych dusz w biznesie… i New Media Europe

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 71 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Bartłomiej Panek Maj 25, 2015 o 20:15

Wciąż czekam na Wrocław 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 20:16

Hej Bartłomiej,

Jest plan na Q4. Już bardzo konkretny i na 100% Wrocław będzie tylko jeszcze daty precyzuję. Po wakacjach będzie konkretne info.

Odpowiedz

Zbyszek Maj 25, 2015 o 20:48

Też czekam na Wrocław 😉 śledzę na bieżąco!!!

Odpowiedz

tofik Maj 25, 2015 o 21:51

Myślę, że po wyborach wychodzenie z długów to przeszłość. Wczoraj odpadło mi 220000 z kredytu bo będę go spłacał po kursie jakim wziąłem. Dziękuję panie Andrzeju i czekam na spełnienie obietnic 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 22:58

Optymizm 🙂 To dobrze 🙂 Byleby nie spoczywać na laurach 🙂

Odpowiedz

andrzej Maj 26, 2015 o 07:37

„tofik” jeżeli to nie tajemnica to napisz w jaki sposób do tego doszło? Bardzo chciałbym z tego sposobu skorzystać. Może i mnie by się to udało.
Pozdrawiam, także Michała i czytelników

Odpowiedz

maksio Maj 26, 2015 o 10:52

Nie udało się. Tofik uwierzył po prostu w przedwyborcze obietnice Prezydenta. Z tym, że rzeczona kwestia nie leży w kompetencji Prezydenta RP…

Odpowiedz

tofik Maj 26, 2015 o 17:28

Nie nie nie. Ja nie uwierzyłem tylko czekam aż zostaną spełnione :). No chyba, że wcześniej będą na wariografie sprawdzać na kogo się głosowało i od tego będzie zależało przeliczanie kredytu po kursie z dnia wypłaty 🙂

Odpowiedz

Malwina Maj 26, 2015 o 16:00

No właśnie, czekamy, czekamy, Wrocław wzywa 🙂

Odpowiedz

Wojtek Maj 25, 2015 o 20:19

A Kraków? 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 20:23

Hej Wojtek,

Kraków też na liście 🙂

Odpowiedz

Magda Maj 25, 2015 o 20:23

Popieram przedmówcę. Również czekam na jakieś wydarzenie w stolicy Dolnego Śląska 🙂

Odpowiedz

Marcin Maj 25, 2015 o 20:25

Może znajdziesz też chwilę na Lublin? 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 20:29

Hahaha… na 100% Lublin będzie. Bardzo dawno obiecany 🙂

Odpowiedz

Mateusz Maj 25, 2015 o 20:41

Na pewno się pojawię, jak zawitasz do Lublina! 😉

Odpowiedz

Mama w domu Maj 25, 2015 o 21:25

Ja również czekam na Lublin, chociaż liczyłam, że pojawisz się na Blog Conference Poznań lub na See Blogers!

Odpowiedz

Katarzyna Maj 25, 2015 o 21:59

Ja też zapraszam do Lublina 😀

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:02

Hej,

Niestety wyjeżdżam na wakacje w tym czasie… na których będę pisał książkę. Muszę ją kiedyś dokończyć. Odpuszczam w lipcu wszystkie imprezy. Chociaż nie bez żalu, ale niestety – albo jedno albo drugie. See Blogers i Blog Conference Poznań w tym roku przegrały z projektem wakacje. 😉

Pozdrawiam

Odpowiedz

BCP Czerwiec 3, 2015 o 11:56

Nam też przykro. Za rok musimy się koniecznie spotkać!

Odpowiedz

Iwona Maj 26, 2015 o 16:06

No w końcu! Czekamy, Michał! Lublin wzywa! 😀

Odpowiedz

Kasia z Po Sukces Na Szpilkach Maj 25, 2015 o 20:25

Spotkamy się na bloSilesii, bardzo się cieszę 🙂 Lubię Twoje wystąpienia Michale

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 20:29

Super Kasiu 🙂 Do zobaczenia.

Odpowiedz

Mateusz Maj 25, 2015 o 20:41

A kiedy Poznań? 🙂

Odpowiedz

Bożena Maj 25, 2015 o 21:11

Powtórka pytania Mateusza:
a kiedy Poznań?

Tak, wiem, że w Poznaniu już kiedyś byłeś ( ale ja, gapa, nie załapałam się 🙁
Więc teraz śledzę – czy będzie powtórka wizyty w Poznaniu ?

Oraz:
świetny jesteś! Imponujesz mi!
Oraz drugie:
użyteczny jesteś ( także i dla mnie ).

Pozdrawiam i powodzonka ślę.

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:05

Hej Bożena i Mateusz,

Poznań był i Poznań będzie musiał ponownie poczekać na swoją kolej. Nieprędko to nastąpi. Priorytet mają: Wrocław, Lublin, Kraków w którym dawno nie byłem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Ewelina A. Maj 26, 2015 o 04:35

Poznań był ostatnio – jak dla mnie w zbyt późnych godzinach bo pracuję w nocy:(
Nie załapałam się więc cierpliwie czekam na kolejną okazję. Pozdrawiam:)

Odpowiedz

Bartek Maj 25, 2015 o 20:56

Michał, będąc w Katowicach przewidujesz jakieś spotkanie po bloSilesia z fanami czy wracasz od razu do Warszawy?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:29

Hej Bartek,

Niestety bloSilesia wypada dokładnie w okolicy premiery kursu „Pokonaj swoje długi”. Przyjeżdżam i wyjeżdżam z Katowic tego samego dnia. Gdyby nie to, że bloSilesia było już dawno zaplanowane i obiecałem organizatorce przyjazd jeszcze w ubiegłym roku, to pewnie bym się nie pojawił. Sam widzisz jaki maraton się z tego zrobił…

Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Maj 26, 2015 o 17:34

Michał, w takim razie zapraszam na południe następnym razem, nie pozwól zbyt długo na siebie czekać. Wszystkiego dobrego. 😉

Odpowiedz

Leszek Maj 25, 2015 o 21:25

Taki trochę celebrycki ten post 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:04

Taki trochę tendencyjny ten komentarz 😉

Odpowiedz

Alicja Maj 25, 2015 o 21:31

No i przez Ciebie Michale nie mogłam odpuścić BloSilesia! Nie wiem jak to zniesie mój młodszy syn, którego jak dotąd tylko ja wieczorem kładłam spać, ale musi dać radę, matka idzie choćby nie wiem co 😀

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:00

Hej Alicja,

Super się będzie zobaczyć. Miałem z Waszym blogiem niezły orzech do zgryzienia w Blogu Roku. Miło się będzie zobaczyć i pogratulować osobiście – chociaż nie wygrałyście. Ale naprawdę dobra robota i jestem pod wrażeniem.

Pozdrawiam i do zobaczenia

Odpowiedz

Tomek Maj 25, 2015 o 21:44

Witaj Michał,
Widzę, z przytoczonych przez Ciebie wydarzeń i terminów, że będziemy mieli kłopot ze spotkaniem 😉
Ale nie martw się. Mnie na 100% możesz spotkać w dniach 03-05. lipca 2015r. w Otmuchowie w woj. opolskim. Pewnie nie byłeś na kultowej imprezie Lato Kwiatów? To masz okazję nadrobić i przy okazji spotkać się ze mną 😉
Gdybyś jednak nie dał rady to opiszę Ci wszystko na blogu http://www.zogrodemnaty.pl (gdyby to było sprzeczne z Twoją cenzurą to usuń adres).
A spotkanie, no trudno, może podam niebawem kolejne wolne terminy 😉
Pozdrawiam serdecznie
Tomek

Odpowiedz

Marcin Maj 25, 2015 o 21:47

A to Metafinanse jeszcze istnieje?? Przecież tam od 2 i pół miesiąca nic się nie pojawiło…

Odpowiedz

Mateusz Kiszło Maj 26, 2015 o 09:57

Może zabiegany jest? 🙂 Ale generalnie to niezłe case study pokazujące, że nie ma dla bloga nic gorszego niż brak regularności :>

Odpowiedz

Marcin Maj 29, 2015 o 13:55

Więc nie ma co się dumnie okrzykiwać blogerem gdy się nie jest regularnym w pisaniu.

@Michał, a wśród tych innych blogerów to kto jeszcze się pojawi??

Odpowiedz

Dawid Maj 25, 2015 o 21:51

Szczecin? 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 22:57

Hej Dawid,

Oj szczerze wątpię z tym Szczecinem. Nie planuję w tym roku.

Pozdrawiam

Odpowiedz

ADAM Maj 25, 2015 o 21:56

Witaj Michale A Łódź by cię też interesowała 🙂 Masz dużo fajnej wiedzy 🙂

Odpowiedz

Sylwia Maj 25, 2015 o 22:02

O której godzinie zaczyna się spotkanie w Gdańsku na infoShare?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 22:56

Hej Sylwia,

Jeśli pytasz o mój występ w piątek – to jest to zaczyna się on o 14:30. A jeśli o spontaniczne spotkanie na stadionie PGE Arena, to zamierzam tam być przez cały czwartkowy wieczór w godzinach jego trwania 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

vagabundo del mundo Maj 25, 2015 o 22:27

no, nieźle! jestem pod wrażeniem 🙂

Odpowiedz

Iwona B. Maj 25, 2015 o 23:21

Czy mozna liczyc na wystep w Lyon? Tutaj jest polski konsulat i mnostwo Polonii. Zapraszamy 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 25, 2015 o 23:29

Nie planuję 🙂

Odpowiedz

Ania M. Maj 25, 2015 o 23:38

Wow, brawo za godziny odjazdów/przyjazdów. I za odwagę, bo wiesz, ktoś mógłby się zaczaić 😉 Ja z kolei czaję się na Gdańsk, jeszcze chwila i może mi się uda!

Odpowiedz

sasetka Maj 26, 2015 o 00:41

A nie wybierasz sie na BFGdansk?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 26, 2015 o 10:27

Hej Sasetka,

W tym roku nie wybieram się na BFG – pokrywa mi się z rocznicą ślubu i mam na ten czas inne plany. Poza tym dobrze będzie oddać miejsce komuś bardziej potrzebującemu. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Sebastian Maj 26, 2015 o 01:19

A Dublin może?

Odpowiedz

AsiaMi Maj 26, 2015 o 08:01

Zapraszamy do Wrocławia również na pyszną drożdżówkę 😉

Odpowiedz

Łukasz Maj 26, 2015 o 08:33

Szkoda ,że nie Łódź 🙂

Odpowiedz

Joanna Maj 26, 2015 o 10:10

Hej Michał, wpisz też Szczecin na listę oczekujących 🙂

Odpowiedz

Wojtek Maj 26, 2015 o 19:32

przyłączam się do tego. Do Szczecina to nie ma na co i po co przyjeżdżać. chyba, że na „Spotkania czwartkowe social media”. No czekamy czekamy. Jakby co to ja zapraszam Ciebie Michał do siebie na chatę 🙂

Odpowiedz

Maciej Maj 26, 2015 o 10:24

Hej Michał !

Świetna wiadomość, że zawitasz do Gdańska 🙂 ! W jaki sposób, poza konferencją, będzie można się z Tobą spotkać ? Planujesz spotkanie z fanami poza afterparty na PGE Arenie ?

Odpowiedz

Michał Szafrański Maj 26, 2015 o 10:28

Hej Maciej,

Nie rozdwoję się niestety. Tym razem w Gdańsku wyłącznie spotkania w ramach infoShare. Oddzielnego #JOPlive na mieście – nie będzie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Karol P24 Maj 27, 2015 o 09:13

Jeśli się uda to również będę w Gdańsku, jakby nie patrzeć mam najbliżej a jak widzę zapowiada się na prawdę wydarzenie nie do ominięcia 😉

Odpowiedz

Maria Maj 26, 2015 o 11:26

Zapraszamy do dublina 🙂

Odpowiedz

MONIKA Maj 26, 2015 o 13:31

Ja rozumiem, że Kraków to centusie, ale …. miło było by, gdybyś tu do nas zagościł.
Tu zawsze wolniej płynie czas! 😉

Odpowiedz

HAART galeria dobrych pomysłów Maj 26, 2015 o 14:09

Napięty grafik… Wow!

Odpowiedz

Klaudia Maj 26, 2015 o 15:14

Ale świetnie, że te spotkania są tak rozłożone, że każdy powinien skorzystać bo dojazd nie wiąże się z wycieczką na drugi kraniec Polski. Mam nadzieję, że widzimy się w Katowicach:)

Odpowiedz

Machońko Maj 26, 2015 o 18:16

Ok, namówiłeś mnie! 😉 Spotkamy się w Warszawie!

Odpowiedz

renata Maj 26, 2015 o 19:56

Szkoda, ze nie Londyn:( Wpadnij przy okazji!

Odpowiedz

BlogoFirmie Maj 26, 2015 o 21:38

Michał bardzo dziękuję! Od razu zapisałem się na InfoShare 2015 w Gdańsku! Oczywiście skorzystałem ze zniżki 🙂 Mam nadzieje, że uda nam się choć na chwilkę tam spotkać:-)

Odpowiedz

Magda Maj 27, 2015 o 10:58

Ciekawa jestem bardzo tego spotkania z osobami prowadzącymi blogi finansowe. Szkoda, że nie będzie żadnej kobiety piszącej na ten temat…

Odpowiedz

Kamulec Maj 29, 2015 o 13:13

To strasznie fajne, gdy „postacie z internetu” które się regularnie podczytuje można osobiście spotkać i pogadać w „realu” 😀 Postaram się na któreś spotkanie dotrzeć!

Odpowiedz

Radosław Czerwiec 5, 2015 o 21:40

Cześć Michał,
Ostatnio miałem szansę zobaczyć Cię na Targach Książki w Warszawie na spotkaniu z Marcinem Iwuciem i Maciejem Samcikiem, chociaż byłeś tam raczej jako gość.

Sam będę wystawcą na infoShare w sekcji Startup Expo, ale jak czas pozwoli to podejdę przybić piątkę w imieniu mojej żony, która jest fanką bloga 🙂

Pozdrawiam,
Radek

Odpowiedz

Katarzyna Czerwiec 8, 2015 o 20:42

Witam Machale na pewno się spotkamy bo tam pracuję ,JUPI ale się ciesze że będę miała okazję poznać ” moje guru ” 😉 Do zobaczenia

Odpowiedz

Katarzyna Czerwiec 8, 2015 o 20:45

Tak się ucieszyłam że aż zrobiłam błąd w imieniu przepraszam miało być Michale a nie Machale , ale wstyd 🙂

Odpowiedz

tom Czerwiec 9, 2015 o 20:35

Szkoda tylko, że nie było nigdzie info, że bezpłatny wstęp na infoShare jest możliwy tylko przy rejestracji do 2 czerwca. W tej chwili należy wybrać któryś z płatnych pakietów.

Odpowiedz

Krzysztof Czerwiec 11, 2015 o 18:07

Głęboko wierzę, że jutro (w piątek) bardziej mi się poszczęści i wypatrzę Cię gdzieś na parterze InfoShare przed samą prelekcją.

Odpowiedz

Michał Szafrański Czerwiec 11, 2015 o 19:59

Hej Krzysztof,

A będziesz na dzisiejszej imprezie? Ja za chwilę zbieram się na stadion. Jeśli nie – to koniecznie jutro. Przed prezentacją pewnie będę mocno zakręcony, ale po – jak najbardziej chętnie porozmawiam / przybiję piątkę itd. 🙂

Przeglądam na miejscu Twittera więc tam możemy się łapać @szaffi

Pozdrawiam i do zobaczenia!

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: