Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

Walentynkowy sygnał życia

przez Michał Szafrański dodano 14 lutego 2019 · 123 komentarze

Walentynki

Ten wpis miał trafić tylko na Facebooka, ale uznałem, że warto tak pozytywne zdarzenia dokumentować także na blogu. Miłej lektury. 🙂

Dzień dobry. Dzisiaj Walentynki, a dwa dni temu odebrałem od kuriera obraz, który przedstawiam poniżej. To dzieło Czytelnika mojego bloga, który dodatkowo napisał krótki liścik: “Cześć Michał. Chciałbym się odwdzięczyć za wszystkie bezcenne rady, które do mnie trafiły dzięki Twojej ciężkiej pracy. Wiem, że dzielenie się z nami tą wiedzą jest Twoją pasją, dlatego w podzięce dzielę się z Tobą też i swoją. Mam nadzieję, że Ci się spodoba. Stałeś się prawdziwą inspiracją do działania.”

Sprawdź również: WNOP 123: Zaufanie na stadionie PGE Narodowy, czyli moje pierwsze spotkanie autorskie

Serio brak mi słów żeby dobrze oddać to, jak jestem wzruszony i jak doceniam ten prezent. Wiedzieć, że ktoś, gdzieś kogo wcześniej nie znałem poświęcił swój wolny czas i inne zasoby po to, aby w taki sposób powiedzieć “dziękuję”, to jest… wyjątkowe, niesamowite, wzruszające i po prostu bardzo miłe.

I pomimo, że posiadanie obrazów ze sobą samym uważałem dotychczas za synonim obciachu, to w tym przypadku widząc go obok czuję po prostu radość i dumę. Taką dumę z takich owoców mojej pracy – tego, że wyzwala ona nie tylko podejmowane przez Was zmiany w zakresie finansów, ale także – czasami takie pozytywne i niespodziewane przejawy dobra skierowane w kierunku innych. Nie wiem czy potrafię teraz dobrze oddać słowami, to co chciałbym Wam przekazać.

Michał Szafrański - obraz Sergiusz Biełow

Dzisiaj Walentynki. Chcę Wam wszystkim po prostu podziękować za to, że jesteście. Za to, że nawet w tych momentach, gdy ja muszę zniknąć (tak jak ostatnio), dajecie mi nieustannie znać, że czekacie, że to co robię Wam się przydaje. Nigdy nie usłyszycie ode mnie, że “kocham Was”, bo to słowa zastrzeżone dla najbliższych i traktuje je śmiertelnie poważnie. Wiedzcie jednak, że macie swoje miejsce w moim sercu. Chociaż wielu z Czytelników nadal pozostaje dla mnie nieznajomymi, to jednak dajecie mi pewne poczucie wspólnoty, poczucie ciepła oraz nadajecie sens pracy, którą szczególnie w ostatnim okresie jest mi bardzo, ale to bardzo trudno wykonywać.

Sytuacja, o której wspominałem w podsumowaniu ubiegłego roku, nadal trwa. Jestem w trybie czuwania, wyczekiwania, ponownego uczenia się bycia cierpliwym, podporządkowany biegowi spraw, na które nie mam realnego wpływu. To utrudnia planowanie czegokolwiek, a taki brak kontroli, to nie jest sytuacja, w której dobrze bym się odnajdywał. Nie potrafię na dzień dzisiejszy powiedzieć kiedy “powrócę”. Niby jestem, ale daleko mi do normalnego komfortu pracy. Wszystko jest takie “szarpane”.

Jednocześnie mam olbrzymie poczucie wdzięczności i dzisiaj kolejny raz chcę Wam podziękować. Gdyby nie Wy i to, że de facto zrzuciliście się na moje oszczędności (kupując książki, korzystając z afiliacji itp.), to życie mojej rodziny i moje byłoby teraz jeszcze trudniejsze. Być może dla części z Was to po prostu zapłata za dobry produkt, ale wiedzcie, że dla mnie znaczy to dużo więcej. Odbieram to jako przejaw Waszego zaufania i woli wspierania tego co robię. Zwłaszcza, że otrzymuję także liczne miłe maile i słowa, które wykraczają poza zwykłą “relację handlową”. To wiele dla mnie znaczy.

Zawsze staram się byście mieli poczucie, że otrzymujecie ode mnie konkretną wartość – większą niż kwota, którą zapłaciliście lub koszt Waszego czasu poświęconego na lekturę. Gdy czuję, że nie jestem w stanie zrobić czegoś “wystarczająco dobrze”, to włącza mi się wewnętrzna blokada: “Przecież nie możesz robić lipy”. Tak jest też teraz. Nie dość, że czynniki zewnętrzne mocno utrudniają mi twórczą pracę, to dodatkowo sam torpeduję to co robię.

Zobacz także: Opowieść o prawdziwej sile blogów, czyli historia Pawła

Przy okazji krótka relacja z tego, gdzie jestem w tej chwili z pracą:

  • Przedwczoraj ukończyłem prace nad aktualizacją “Finansowego ninja”. Trwa ponowny skład książki + wprowadzanie zmian, które mają ułatwić jej czytanie. Oficjalnie książka ukaże się w marcu jako “nowe wydanie 2019”. Informuję, że myślę nad atrakcyjną ofertą na nowe wydanie dla dotychczasowych nabywców. Szczegóły w marcu.
  • Dzisiaj spróbuję przełamać przerwę w nagrywaniu podcastów. Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało.
  • Kiedy spodziewać się kolejnych obszernych wpisów na blogu? Nie wiem. Chciałbym Wam powiedzieć, że już wkrótce. Tematów i pomysłów mam aż nadto.
  • W niedzielę 17 lutego mam urodziny. Kończę 46 lat. Z góry już teraz dziękuję Wam bardzo za wszystkie życzenia, bo mam obawy, że nie dam rady odpowiedzieć wszystkim indywidualnie. 🙂

Ten artykuł miał być krótkim wpisem na Facebooku, ale już po jego napisaniu uznałem, że jest wystarczająco ważny, by trafił na bloga. Pewnie gdyby nie impuls, to w ogóle byście tego nie czytali. Miałem jednak potrzebę powiedzenia Wam, że jesteście dla mnie ważni, że jestem pełen wdzięczności i doceniam Waszą obecność.

Szczególnie dziękuję Sergiuszowi Biełow. To on jest autorem obrazu opublikowanego w tym wpisie. Wiedz, że jestem niesamowicie wzruszony i bardzo doceniam.

Miłych Walentynek wszystkim życzę!

Czytaj także: WNOP 093: Jak się motywować? – czyli jak skłaniam się do pracy nawet, gdy nie chce mi się nic robić

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 123 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Maciej Luty 14, 2019 o 14:02

Dzięki Michał za wszystko i z okazji urodzin życzę Ci, żebyś był szczęśliwym człowiekiem.

Odpowiedz

Kamil Gruba Luty 14, 2019 o 14:11

Mocne Pozdrowienia! Trzymaj się mocno!

Odpowiedz

Ania Luty 14, 2019 o 14:13

Michale,
Trzymam kciuki aby Twoje obecne zawikłania się pozytywnie zakończyły.
Abyś mógł ze spokojem wrócić do Twojej najcudowniejszej pracy.

A z okazji zbliżających się urodzin życzę duuuuużo zdrowia dla Ciebie i wszystkich Twoich najbliższych.

Odpowiedz

Maciej Luty 14, 2019 o 14:23

3maj się Michał! Trzymam kciuki za przełamywanie przerwy:)

Odpowiedz

Grzegorz Luty 14, 2019 o 14:23

Przesyłam Ci Michał dobre myśli. Życzę zdrowia i znalezienia nowej równowagi.

Odpowiedz

Tomasz Bełza Luty 14, 2019 o 14:28

Wszystkiego dobrego Michale! Oby skomplikowana sytuacja u Ciebie rozwiązała się w dobry sposób.
Niedawno skończyłem czytać Twoją książkę „Zaufanie jako waluta przyszłości” i powiem szczerze, że dla mnie była bardzo odkrywcza i inspirująca – nawet bardziej, niż „Finansowy ninja”, którego przeczytałem niedługo po jej ukazaniu się. Czy edycja FN 2019 będzie bardziej rozbudowana, czy tylko odświeżona?
Czekam (pewnie jak większość czytających Twojego bloga osób) na nowe podcasty!
Raz jeszcze wszystkiego dobrego!

Odpowiedz

Łukasz Luty 14, 2019 o 14:28

Cześć Michał!

Rzadko komentuje wpisy, szczególnie na blogu – jednak Tobie się po prostu to należy 🙂
Ukończony BDT – wiem, ile wydaje i na co wydaje. Mam plan, fundusz, jednak ciężko to jeszcze spiąć, jednak idę do przodu!

Finansowy Ninja – kupiona książka w pełnym pakiecie. Audiobook zjedzony, polecam wszystkim 😉

Dajesz dużo siły do działania. Dziękuje i życzę już teraz Tobie wszystkiego najlepszego! 46 lat? Sam wiesz, że wyglądasz i czujesz się na maks 28. W każdym razie gratuluję tego, co do teraz osiągnąłeś oraz życzę Ci powodzenia!

Odpowiedz

Łukasz Luty 15, 2019 o 08:13

Ps. Audiobook oczywiście chodzi tu o „Zaufanie czyli waluta przyszłości” 🙂

Odpowiedz

Edyta Luty 14, 2019 o 14:30

Najlepsze życzenia z okazji urodzin! Myślałam, że masz 35 lat, a tu takie zaskoczenie 🙂 Świetnie wyglądasz – chyba bluzy z kapturem odmładzają 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

Odpowiedz

Ola Luty 14, 2019 o 14:30

Michał, byłeś i jesteś moim największym motywatorem w zmianie moich nawyków finansowych. Wszystko zaczęło się 3 lata temu kiedy zaczęłam czytać Twój blog – dzisiaj widzę jak te małe kroki które wprowadziłam, wiele zmieniły. Dziękuję!
Wszystkiego dobrego dla Ciebie, urodzinowo również!

Odpowiedz

katarzyna Luty 14, 2019 o 14:31

Robisz robotę „chłopaku” 🙂
zupełnie przez przypadek, zrobiłam wczoraj wieczorem notatke graficzna z proporcjami budzetu i wspomnialam o Tobie 🙂
zapraszam do „rzucenia okiem” 🙂
https://www.facebook.com/MyslObrazy/

Odpowiedz

Basia Luty 14, 2019 o 14:39

Wszystkiego najlepszego!
I ja też podobnie jak wielu innych nie komentuję prawie nigdy, ale u Ciebie nie mogłam się powstrzymać. Od czytania Twojego bloga i Marcina Iwucia zaczęła się moja finansowa naprawa, która umożliwia mi dziś wygodne i mniej stresowe życie oraz cudowne podróże, na które wcześniej ciągle nie było mnie stać. Wciąż się uczę i poprawiam. Życzę Ci powrotu na regularne tory.
Basia

Odpowiedz

Dorota Luty 14, 2019 o 14:39

Michał, dziękuję za życzenia. Tobie i Twojej rodzinie życzę dużo zdrowia. Trzymaj się i się nie poddawaj! Bardzo w Ciebie wierzę!
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Patrycja Luty 14, 2019 o 14:40

Michał, zdrowia życzę Tobie i Twoim najbliższym i sam dobrze wiesz, kogo wciągam w te życzenia. A z okazji nadchodzących urodzin życzę Ci pięknych, inspirujących i motywujących do działania marzeń!

Odpowiedz

Patrycja Luty 14, 2019 o 14:41

p.s. A portret jest GENIALNY!!!

Odpowiedz

Anna Luty 14, 2019 o 14:41

Hej Michał, z niecierpliwością czekam na każdy twój wpis bo wszystko co tu przeczytałam i przepracowałam w domu powoli przynosi efekty. Dzięki za motywację, inspirację, kopa do działania. Wierzę, że wszystko potoczy się w dobrym kierunku. Włączaj pozytywne myślenie i może jakąś motywującą muzę (mi pomagał Pacific Rimm 😉 i wracaj szybko do naszej zaplątanej w finansowych niuansach społeczności. Będzie dobrze.

Odpowiedz

Dawid Luty 14, 2019 o 14:43

Michale,

Wszystkiego Najlepszego i szybkiego rozwiązania problemów.

Myślę, że nie tylko Ja ale cała Twoja społeczność, zaczekamy na Cibie tak długo jak będzie trzeba.

A tym czasem trzymaj się!!!

Odpowiedz

Ania Luty 14, 2019 o 14:43

Michal, ja z kolei nigdy sie nie spotkalam z kims, kto by tak niezwykle docenial swoich odbiorcow, obdarzal ich takim szacunkiem i wdziecznoscia. Dajesz nam poczucie wyjatkowosci i waznosci. Z drugiej strony dajesz przyklad, wbrew powszechnej opinii, ze i skromny, uczciwy czlowiek moze wzniesc sie na finansowe wyzyny wylacznie dzieki swojej pracowitosci i glowie na karku. Zycze Ci, by Twoje dobro wrocilo ze zdwojona sila!

Odpowiedz

Ania Luty 14, 2019 o 14:46

Drogi Michale,
Ja z kolei wzruszyłam się twoim wpisem. Jest taki szczery. Dziękuję za pracę, którą wkładasz w tego bloga. Jesteś dla wielu osób inspiracją.
Życzę Ci dużo wiary w twojej obecnej sytuacji i powrotu do stabilizacji. Realizacji zamierzonych celów . Pozdrawiam

Odpowiedz

Ewa Luty 14, 2019 o 14:46

Michale, wszelkiej pomyślności, spokoju i zdrowia. Z wdzięcznością w Twoją stronę, że jesteś.

Odpowiedz

Olga Luty 14, 2019 o 14:47

Michał, ja również obchodzę urodziny 17ego lutego 😉 Życzę Ci szybkiej poprawy sytuacji i powrotu do dawnej formy, a jeśli przeciwności losu miałyby jeszcze chwilę potrwać to życzę Ci wyrozumiałości dla samego siebie, my zaczekamy. 🙂 Nie mogę się doczekać nowej edycji, do tej pory nie kupiłam książki, bo mieszkam na stałe zagranicą i pomyślałam, że przynajmniej połowa treści mi się nie przyda, wiec po co kupować, ale mimo wszystko wciąż mi drynda w głowie, że to coś co chciałam przeczytać, więc nawet jeśli połowa się nie przyda to kupię ją dla tej drugiej połowy. Dzięki za wszystko co robisz!

Odpowiedz

Daniel Luty 14, 2019 o 14:47

Pozdrawiam!!!!!

Odpowiedz

Agnieszka Luty 14, 2019 o 14:52

Dziękuję bardzo. Najlepszego, nie tylko w Dniu Walentynek i dniu urodzin. Zdrówka i spełnienia dalszych marzeń. Trzymam kciuki za Ciebie.

Odpowiedz

Sylwia Luty 14, 2019 o 14:52

Ten obraz jest super! Przy okazji również dziękuję za dzielenie się Twoją wiedzą, i życzę wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:)

Odpowiedz

Małgorzata Luty 14, 2019 o 14:55

Portret autentycznie piękny. Sergiusz 👌.
Pomimo niewiedzy, czytając artykuł poczułam niepokój. To się przeplata pomiędzy wierszami. Michał życzę Ci stabilizacji, niech się wyprostuje to, co teraz przytłacza. Szczere i pozytywne myśli wysyłam.

Odpowiedz

Karolina Luty 14, 2019 o 15:00

Zawsze mi miło kiedy otrzymuję od Ciebie maila o kolejnym wpisie. Udanych Walentynek i moc uścisków przesyłam!

Odpowiedz

Rocinka Luty 14, 2019 o 15:01

Michale,
zdrówka, siły i optymizmu oraz cierpliwości (ta jest na wagę złota). Sto lat!
Ta zima musi kiedyś minąć, świat znów zazieleni się 🙂
Pozdrawiam cieplutko
Rocinka

Odpowiedz

Aneta Luty 14, 2019 o 15:04

Michał, to i ja już z góry życzę wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla Ciebie i Rodziny!
Dawałeś i dajesz nam tak dużo, że naprawdę spokojnie możesz poświęcić teraz trochę czasu na inne sprawy. Najważniejsze.
Dbaj o siebie <3
A obraz piękny! Podobają mi się zwłaszcza te złote wstawki 🙂

Odpowiedz

Ania Luty 14, 2019 o 15:05

Michał, bardzo miło się to czyta, dla mnie również byłeś i jesteś ogromną inspiracją, nie tylko w zakresie finansów. Wszystkiego dobrego 🙂

Odpowiedz

Michał Luty 14, 2019 o 15:05

Dzięki za ten wpis!

Trzymaj się mocno! Już dzisiaj życzę dużo siły i zdrowia! Sto lat!!
pozdrawiam
Michał

Odpowiedz

Anatol Luty 14, 2019 o 15:16

Bardzo miło było zobaczyć kolejne powiadomienie o wpisie na Twoim blogu, a nie ukrywam że najbardziej cieszę się że próbujesz wrócić do podcastu, trzymam kciuki!

Żeby nie zapychać Ci skrzynki mailowej, to przedwczesne życzenia urodzinowe składam tutaj… Najważniejsze, to dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Poza tym dużo spokoju, wytrwałości i cierpliwości. Oby Twoje problemy jak najszybciej i pozytywnie się rozwiązały, bo to będzie z korzyścią również dla nas 😉

A portret mega 😉

Odpowiedz

Artur Luty 14, 2019 o 15:26

Szefie,
jeżeli będziemy Ci mogli kiedykolwiek jakoś pomóc, to pamiętaj, że jesteśmy.
Mówię tutaj w swoim imieniu, ale dodałem „jesteśmy”, bo z pewnością są też inni.
Ty poświęcasz nam swój czas, my poświęcimy swój, aby Ci pomóc.
Życzę Ci, abyś odnalazł się w sytuacji w jakiej jesteś oraz jeżeli to możliwe, aby te trudne chwile przeminęły i wszystko poszło po Twojej myśli.
Bardzo niedawno sam byłem w trudnej życiowej sytuacji i Twoje słowa były dla mnie wsparciem. Pomagała mi też modlitwa, która może i Tobie pomoże:
„Boże, użycz mi pogody ducha, abym godził się z tym, czego zmienić nie mogę.
Odwagi, abym zmieniał to, co zmienić mogę
i mądrości, abym odróżniał jedno od drugiego”.
Pozdrowienia dla Ciebie i rodziny!

Odpowiedz

Adam Luty 14, 2019 o 15:28

Niezmiennie robisz świetną robotę i jeśli trzeba na jej przejawy poczekać – nic to! Zawsze warto i zawsze cieszę się, kiedy dostaję od Ciebie maila 🙂

Wszystkiego najlepszego!

Peła

Odpowiedz

Danka Luty 14, 2019 o 15:53

Już teraz serdeczne urodzinowe życzenia i dzięki za wpis

Odpowiedz

Agnieszka Luty 14, 2019 o 16:06

Michale,
Cierpliwości i pozytywnego rozwiązania Twoich obecnych problemów.
Przesyłam mnóstwo pozytywnej energii.. Łap i śmiało z niej korzystaj :))
Wszystkiego dobrego również z okazji urodzin🎂

Odpowiedz

Joanna Luty 14, 2019 o 16:06

Michał, od czerwca 2013 roku czytam Twojego bloga. Uwielbiam słuchać Twoich podcastów. Wniosłeś lepszą jakość do życia Polaków i otworzyłeś nam oczy i głowy, że warto przekuwać marzenia w cele i działać w kierunku ich realizacji. Nie wspominając już o budżecie domowym i „higienie finansowej”. Byłam na spotkaniu z Tobą w Warszawie, na Stadiinie Narodowym przy okazji promocji Twojej książki „Zaufanie, waluta przyszłości” i powiedziałeś mądrą rzecz, że „wszyscy jesteśmy ograniczeni światopoglądowo”. Bardzo Ci dziękuję i czekam na więcej podcastów i wpisów. Udanych Walentynek!❤️

Odpowiedz

ewelina Luty 14, 2019 o 16:28

Witaj Michal,
‚impuls za impuls’, jeszcze nigdy nie dziekowalam Ci za inspiracje i mobilizacje do dzialania, ale ta magiczna 17ka mnie zmobilizowala 😉 tez bede swietowac 17 lutego urodziny mojego czterolatka 😉
Duzo tej Cierpliwosci Ci zycze na ten czas i Zdrowia, reszta sie zawsze odnajdzie jesli naprawde jej potrzebujemy 🙂
Pozdrawiam,
ewelina

Odpowiedz

Maria Luty 14, 2019 o 16:36

Czytam Twojego bloga i jestem zachwycona,zaczęłam ograniczać się i liczyć moje środki,chciałabym stworzyć takiego bloga,żeby zarabiać pieniądze i nie mam pomysłu na siebie,może podpowiesz mi ,życzę spełnienia marzeń .

Odpowiedz

Ania Semaniak Luty 14, 2019 o 16:38

Michal, ja z kolei nigdy sie nie spotkalam z kims, kto by tak niezwykle docenial swoich odbiorcow, obdarzal ich takim szacunkiem i wdziecznoscia. Dajesz nam poczucie wyjatkowosci i waznosci. Z drugiej strony dajesz przyklad, wbrew powszechnej opinii, ze i skromny, uczciwy czlowiek moze wzniesc sie na finansowe wyzyny wylacznie dzieki swojej pracowitosci i glowie na karku. Zycze Ci, by Twoje dobro wrocilo ze zdwojona sila!

Odpowiedz

Jarek Luty 14, 2019 o 16:40

Dzięki za to, że jesteś i że wniosłeś tyle wartości w moje życie. Będę cierpliwie czekał na aktualizację Finansowego Ninja. Trzymam kciuki, by wszystkie zawirowania w Twoim życiu szybko i pozytywnie się zakończyły. 💪

Odpowiedz

Tomek Luty 14, 2019 o 17:09

Najlepszego Michał! Na pewno wszystko się ułoży, a my cierpliwie poczekamy na kolejne bezcenne odcinki i artykuły! 😀

Odpowiedz

Paweł Luty 14, 2019 o 17:17

Cześć Michał,

Życzę Ci dużo wytrwałości i niepoddawania się choćby nie wiem co. Mierzenie się z sytuacją, na którą nie ma się wpływu, jest ogromną próbą charakteru. Kontekst tego typu próby jest przy tym nieporównywalny z niczym innym. Wierzę, że w otoczeniu życzliwych osób można pokonać wiele własnych ograniczeń i otrzymać wsparcie, które jest bardzo potrzebne. Przesyłam Ci wiele pozytywnej energii i optymistycznych myśli.

Odpowiedz

Ewa Luty 14, 2019 o 17:20

Michale,
Z zaufaniem ludziom nie masz problemu więc tylko przypominam, że swoim czytelnikom możesz ufać. Poczekamy. Będziemy zaglądać. Myśleć. Jeśli potrzebujesz jakiejś pomocy tez pisz. Dobro powraca, jak często wspominasz. A nas tutaj jest bardzo dużo i wiele możemy. Trzymaj się, koncentruj na rzeczach najważniejszych. My tu jesteśmy. Powodzenia!

Odpowiedz

Anatol Luty 14, 2019 o 19:44

Święte słowa. Dopisuję się 🙂

Odpowiedz

Marta Luty 14, 2019 o 17:22

Michał! Trzymam kciuki i myślę ciepło o Tobie 🙂 Dzięki za wszystko co robisz!

Odpowiedz

Wojciech Luty 14, 2019 o 17:32

Trzymaj się Michale! Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich zbizających się urodzin!
Jesteśmy Ci bardzo bardzo wdzięczni za ogrom pracy, który włożyłeś w naszą edukację. Życzę Ci kolejnych sukcesów i wytrwałości!
Pozdrawiam

Odpowiedz

Paulinq Luty 14, 2019 o 17:40

Michał trzymaj się.Czekamy na Ciebie tyle ile trzeba.Portret jest nieziemski😍.

Odpowiedz

Alicja Luty 14, 2019 o 17:46

Michale,

Z przyjemnością przeczytałam Twój dzisiejszy mail i wpis. Dzięki za niego 🙂
Życzę Ci wytrwałości, siły i wiary w tym trudnym dla Ciebie okresie.
My z cierpliwością czekamy na Twój powrót do bloga i podcastów 🙂

Dziękuję Ci za to, że Jesteś 🙂

Odpowiedz

Artur Luty 14, 2019 o 17:56

Trzymaj się Michał!
Robisz porządną robotę!

Odpowiedz

Asia Luty 14, 2019 o 18:04

Dziękuje że jesteś, a Twoje wpisy, praca, ksiązka i pozytywna energia wpłynęły realnie na zmiany u mnie. Wytrwałości w działaniu, radości i dobroci 😊.

Odpowiedz

Paweł Luty 14, 2019 o 18:22

Michał, pomyślności:)

Odpowiedz

Julita Luty 14, 2019 o 18:45

Michał, powtórze za przedmówcami, dzięki że jesteś, dzięki za bloga i to co zrobiłeś w życiu nie jednego człowieka. Wierzę że dobro wraca, tak więc wierzę że problemy które nawiedziły Twoją rodzinę ,skończą się pozytywnie a Ty zyskasz nowe doświadczenie z którego wyciągniesz kolejne, genialne wnioski. Wszytskiego najlepszego z okazji Urodzin i dużo zdrowia ,dla Ciebie i całej rodziny. Pozdrawiam Walentynkowo.

Odpowiedz

Fil Luty 14, 2019 o 18:50

Michal, robisz duzo dobrego, wyrazy uznania. Zycze Ci szybkiego wyjscia na prosta.

Odpowiedz

Krystyna Luty 14, 2019 o 19:35

Moc serdecznych zyczeń i dobrych mysli na Walentynki i Urodziny – oby Twoje samopoczucie i „przepisy” były jeszcze lepsze ( o ile to możliwe)
Pozdrawiam

Odpowiedz

Edyta Luty 14, 2019 o 19:47

Michale, też nagle i poważnie chorowałam pod koniec 2018 roku, wiele przeszłam i wiem, jak bardzo spada wtedy poczucie sprawczości i wydajność zawodowa. Jak wiele trudu trzeba włożyć w to, żeby wszystko szło do przodu i żeby nie rzucał się w oczy mocny spadek formy. Wytrzymaj, to minie.

Siły, wytrwałości i bliskiego końca kłopotów Ci życzę. Wszystko będzie dobrze.
Wiele osób dobrze Ci życzy, tyle dobrej energii na pewno pomoże 🙂

Pozdrawiam ciepło.

Odpowiedz

tad Luty 14, 2019 o 19:48

Michał, dużo spokoju i wiele powodów do radości nie tylko na urodziny! Niech się szczęści! Dzięki za wszystko!

Odpowiedz

Michał Luty 14, 2019 o 20:05

Wszystkiego dobrego, a przede wszystkim duuużo zdrowia dla Ciebie i całej rodziny. Można powiedzieć 100 lat to za mało. Musi być dobrze. Cała Polska Cię wspiera! Pozdrowienia.

Odpowiedz

gosia_reading Luty 14, 2019 o 20:06

Powodzenia Michale, duzo zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich ( nie tylko urodzinowo).

Odpowiedz

Joanna Luty 14, 2019 o 20:17

Drogi Michale, po przeczytaniu wpisu, a szczególnie tego fragmentu:
„Chociaż wielu z Czytelników nadal pozostaje dla mnie nieznajomymi..”,
aż mi się głupio zrobiło, że nigdy nic nie napisałam. Przepraszam, że wcześniej byłam cichą fanką 😉 ale teraz to naprawie, żeby być choć trochę znajoma 🙂
Po prostu 3 razy WOW!
WOW! – jak Ty to robisz, że każdy tak personalnie odbiera te wpisy i czuje się częścią tego co robisz?
WOW! – za pokorę i szacunek do fanów
WOW! – jak to możliwe, że masz 46 lat! Byłam pewna, że jesteś lekko po 30-tce?

Życzę Ci szybkiego pokonania wszelkich trudności i wytrwałości w tym co robisz.
Dziękuję Ci za ten wpis i za wiedzę jaką dotąd mi przekazałeś.
Nie spiesz się z tą pracą twórczą, nie zdążyłam jeszcze przeczytać „Zaufania” 😉
Pozdrawiam

Odpowiedz

Beata Luty 14, 2019 o 20:17

Witam, Michał pozdrawiam i życzę wielu wspaniałych chwil a przede wszystkim zdrowia i radości z życia. Podglądam Twoją pracę na rzecz innych czyli nas, którzy słuchają i oglądają to co tworzysz i jestem bardzo wdzięczna za Twój wysiłek. Dzięki Tobie dużo osiągnęłam czyli wykaraskałam się z problemów i moja świadomość jest inna a moja wdzięczność przeogromna wszystkiego najlepszego i dziękuję.

Odpowiedz

Anna Luty 14, 2019 o 20:30

Dzięki tobie wyszłam na prostą. Dziękuję i wszystkiego dobrego .

Odpowiedz

Katarzyna Janoska - anoriell Luty 14, 2019 o 20:33

Życzę Ci szybkiego rozwiklania wszelkich zawiłości, czynników zewnętrznych i zastojów twórczych. Przesyłam moc dobrych myśli i wdzięczności za to czym się z nami dzielisz. I wszystkiego najlepszego na urodziny! ❤️

Odpowiedz

Barbara Luty 14, 2019 o 21:03

Trzymaj się , przesyłam serdeczne życzenia urodzinowe 🙂

Odpowiedz

Kasia Luty 14, 2019 o 21:37

Michale,
W życiu są rzeczy i ważniejsze. Teraz potrzebujesz spędzić więcej czasu gdzie indziej – nie przy komputerze pisząc bloga. My, Twoi finansowi wychowankowie poczekamy.
A gdybyś czegoś potzebował daj tylko hasło a wspólnie coś zaradzimy.
Trzymaj się i pamiętaj, że dobro powraca

Odpowiedz

Kamila Luty 14, 2019 o 21:49

🙂

Odpowiedz

Justyna Luty 14, 2019 o 22:11

Czytam Twojego bloga od kilku lat. Od niego wszystko się zaczęło i dzięki Tobie zmieniło moje finanse na lepsze. Bardzo sobie cenię Twoje rady i szerzę publikowane tresci wśród rodziny i znajomych.
Z okazji urodzin życzę Ci, aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

Odpowiedz

Kinga Luty 14, 2019 o 22:12

Michale, trzymam za Ciebie mocno kciuki! Dzięki Tobie wiele się w moim życiu zmieniło i mam nadzieję, że to dobro, które dajesz innym, wróci do Ciebie teraz, gdy go potrzebujesz. Wszystkiego cudownego z okazji urodzin!

Odpowiedz

Krystyna Luty 14, 2019 o 22:13

Najważniejsze, to dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny. Poza tym dużo spokoju, wytrwałości i cierpliwości. Oby wszystko szło ku dobremu dajesz nam tyle dobrego,z radością czytam każdy wpis.

Odpowiedz

Mariusz Luty 14, 2019 o 22:29

Michał, zrobiłeś dla nas bardzo wiele 🙂 i zrobisz jeszcze więcej 😀 życzę Ci zdrowia, żyj pełnią życia!!! Pozdrawiam Cię serdecznie!!!

Odpowiedz

Paweł Luty 14, 2019 o 22:41

Dzięki Michał i już na zapas życzę Ci wszystkiego co najlepsze 🙂 Cokolwiek złego by się nie działo, jutro będzie lepiej 🙂 Pamiętaj o tym 👍🏻

Odpowiedz

Ania Luty 14, 2019 o 23:02

Wszystkiego najlepszego z okazji zbliżających się urodzin. Zawdzięczam Ci bardzo dużo zmian w moim życiu, dziękuję za to, że mnie do nich zainspirowałeś. Trzymam kciuki oby wszystko wróciło do normy. Dużo zdrówka życzę Tobie i Twojej rodzinie.

Odpowiedz

Irena Luty 14, 2019 o 23:32

Michał, wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki aby wszystko się pomyślnie rozwiązało. Dziękuję za Twoją tytaniczną pracę, dajesz z siebie tyle, że trudno to opisać. Z przyjemnością się Ciebie słucha i czyta.

Odpowiedz

Magda Luty 14, 2019 o 23:39

Michał,

Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin!

Mam nadzieję, że szybko się u Ciebie poukłada i odzyskasz spokój i siłę do tworzenia 🙂 My na Ciebie czekamy i poczekamy tak długo jak będzie trzeba!

Także miłych Walentynek Ci życzę!

Odpowiedz

Blake Luty 15, 2019 o 04:28

Pozdro Michał ! 100 lat z okazji urodzin! 🙂

Odpowiedz

Piotr Luty 15, 2019 o 06:59

Michał zdrowia i spokoju! Jak już wszystko będzie jak trzeba to my wszyscy tu czekamy na Ciebie! Pozdrawiamy Was ciepło!

Odpowiedz

Marta Luty 15, 2019 o 08:45

Bardzo ladny portret. Gosc ma talent i skille.

Odpowiedz

Kasz Luty 15, 2019 o 08:46

Michale, fajnie, że wrzuciłeś ten sygnał życia również na bloga, bo ostatecznie nie każdy posiada konto na fb 🙂
Niby można przeglądać fb nie posiadając tam konta, ale już tam się panowie u fejsbukowej góry postarali, żeby nie było specjalnie przyjemne…
Co blog, to blog!
Dużo zdrowia z okazji urodzin!
Pozdrawiam.

Odpowiedz

Martyna Luty 15, 2019 o 09:00

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.
Trzymam kciuki, żeby wszystko się poukładało. Będę czekać.

Nigdy nie pisałam Ci, jak bardzo wpłynąłeś na moje życie. Czytam Twojego bloga prawie od samego początku, kiedy byłam jeszcze studentką i nawet nie marzyłam nawet o stabilizacji finansowej. Dzięki Tobie nauczyłam się wszystkiego, co wiem o finansach osobistych i choć nie jestem jeszcze ninja, to wszystko do tego zmierza 🙂
Powodzenia!

Odpowiedz

Cecylia Luty 15, 2019 o 09:01

Wszystkiego dobrego Michale!!!!!:-) Niech wszystko się poukłada ze spokojem, żebyś mógł nadal pisać….dziękuje za wszystko czym do tej pory się z nami podzieliłeś …

Odpowiedz

kasia Luty 15, 2019 o 09:14

Ważny i osobisty wpis dziękuję i czekam na powrót.
Miłego dnia i udanych urodzin, bo wyczuwam taki troche smutek…

Odpowiedz

Michal Luty 15, 2019 o 09:17

Hej, ukończyłeś pracę nad aktualizacją książki, to jest jednak spore osiągnięcie. Nie bądź dla siebie tak surowy ;). Kto ma poczekać na Twoją lepszą formę, ten poczeka :). Pozdrawiam i wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz

Alicja Luty 15, 2019 o 09:48

Wszystkiego dobrego Michale! Dużo zdrowia!

Odpowiedz

Renata Luty 15, 2019 o 10:42

Przesyłam dla Ciebie pozytywną energię. Jesteś dobrym człowiekiem, zmieniającym życie wielu ludziom. Spotkałam Cię kilka lat temu na jednym z Twoich spotkań w Lublinie, odświeżyłam wówczas moje budżetowanie domowych wydatków:). Twoja energia do działania zarażała. Jakie było moje zdziwienie, gdy mąż zaczął polecać mi Twoje książki:) – był i jest Tobą zachwycony tak jak ja. Do Twoich fanów dołączył najpierw jeden a później drugi syn. Należę do tych cichych nieznajomych. Dziękuję za to co robisz.

Odpowiedz

Ania Luty 15, 2019 o 11:00

Piękny obraz 😉
Wszystkiego dobrego z okazji zbliżających się urodzin. Trzymaj się!

Odpowiedz

M Luty 15, 2019 o 11:13

Dzięki lekturze FN przeszedłem drogę od pięciocyfrowej kwoty na minusie do sześciocyfrowych oszczędności. Pamiętam dokładnie pierwszą decyzję podjęta po FN – chciałem kupić coś za „tylko pięć stówek”, zamiast tego dałem sobie czas do namysłu. Teraz regularnie oszczędzam, świadomiej wydaję i żałuję, że nauczyłem się tego dopiero u progu czwartej dekady życia. Dzięki Michał!

Odpowiedz

Mateusz Luty 15, 2019 o 11:13

Cześć Michał,
wszystkiego dobrego z okazji urodzin! W związku z ostatnimi wydarzeniami życzę Tobie i Twoim bliskim przede wszystkim duuuużo zdrowia i cierpliwości. Z niecierpliwością czekam na kolejne wpisy i podcasty, tymczasem trzymaj się ciepło!

Odpowiedz

Ania Luty 15, 2019 o 13:29

Michale, wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz

Basia Luty 15, 2019 o 14:09

Wszystkiego najlepszego i ogromne dzięki za merytoryczne wsparcie
pozdrowienia

Odpowiedz

Alicja Luty 15, 2019 o 15:35

Wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin :))) Dziękuję

Odpowiedz

Marta Luty 15, 2019 o 17:51

Życzę wielu pięknych, chwil wypełnionych szczęściem! Dziękuje za bloga i kurs. Dał mi nadzieję na to, ze jeszcze nauczę się oszczędzać, że warto walczyć o spokojne jutro. Nazwałam wiele rzeczy po imieniu, a to pierwszy krok do zwiększenia świadomości i zmiany schematów działania. Dziękuje 🙂

Odpowiedz

Grażyna Luty 15, 2019 o 18:30

Michale jesteś wzorem dla innych, podziwiam Cię i cenię za twoją mądrość życiową. Niech Ci Bóg błogosławi w życiu i twoich przedsięwzięciach.

Odpowiedz

Asia Luty 15, 2019 o 19:07

46 lat?? Chyba pomyliłeś pierwszą cyfrę i miało być 36 😉 Wszystkiego najlepszego! Świetny z Ciebie gość, Michał.
A autorowi obrazu z całego serca gratuluję talentu i pomysłu.

Odpowiedz

Jolanta Luty 15, 2019 o 23:03

Michale, wszystkiego co najlepsze – wysyłam do ciebie TYLE CIEPŁA ile Ty wysyłasz do nas wszystkich – Twoich fanów, czytelników i słuchaczy – wszystkich, którym (dzięki Tobie) prostują się trudne finansowe zakręty i którym dajesz wiele motywacji i sił do życia.
Jestem jedną z nich. DZIĘKUJĘ. Ślę SERDECZNOŚCI. :)))

Odpowiedz

Łukasz Luty 16, 2019 o 09:00

Michale Twoja misja jest bardzo ważna dla nas Wszystkich! Życzę Ci na urodziny abyś zawsze był zadowolony nawet w sytuacjach „budujących charakter” życzę Ci zwykłego ludzkiego Szczęścia – dziękuję za Twoje Wpisy zawsze dają mi dużo inspiracji i poszerzają moje spojrzenie na to jak wiele dobra możemy zrobić dla innych! Wszystkiego Dobrego!

Odpowiedz

Marcin Luty 16, 2019 o 09:43

Muszę przyznać Michał, że ten obraz to niewątpliwy dowód uznania dla Ciebie i tego co robisz. Fantastyczny pomysł na prezent walentynkowy. Cieszę się, że nadal działasz. Życzę wielu sukcesów i wszelkiej pomyślności z okazji urodzin 🙂

Odpowiedz

Maria Luty 16, 2019 o 11:23

Wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin, przede wszystkim dużo zdrowia, spokoju i rozwijania pasji.
Dzięki Tobie patrzę inaczej na świat i finanse osobiste. Po blogu widać, że nie tylko ja.
Wielki szacunek!

Odpowiedz

Gabriela Luty 16, 2019 o 20:01

Hej Michał,

serdeczne życzenia z okazji urodzin. Oby Ci się wszystko ułożyło dobrze. Również dziękuję za Twoje książki i pomysły. Dzięki nim po raz pierwszy od 14 lat życia zawodowego udało mi się zgromadzić jakieś oszczędności.

Pozdrawiam serdecznie ze słonecznego Madrytu,
Gabriela

Odpowiedz

Patryk Luty 16, 2019 o 21:56

Michał, nie daj mi czekać dłużej!!! Obiecałem sobie, że każdrowazowo będę sprzątał łazienkę tylko przy Twoich nowych podcastach. Chłopie, nawiet nie wiesz co się obecnie tam dzieje!!! 😉 Pozdrawiam.

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 19, 2019 o 10:37

Hej Patryk,

Już wkrótce. Odcinek 130 nagrany i właśnie się montuje.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Rita Luty 16, 2019 o 22:57

Doskonale rozumiem, co czujesz, bo ja także dostałam kiedyś obraz w podziękowaniu. Też byłam tym wzruszona, bo nie zrobiłam nic wielkiego – pomogłam komuś, a dostałam dzieło sztuki (w nieco kubistycznym stylu Picasso).
Przesyłam dużo pozytywnej energii i najlepsze życzenia urodzinowe. Pozdrawiam z Anglii.

Odpowiedz

Aleksandra Luty 16, 2019 o 23:47

Dołączam się do wszystkich ciepłych słów i życzeń, które już tu padły. Michale jesteś dla nas wszystkich ważny….3mamy kciuki aby sytuacja Twoja i Twojej Rodziny powróciła do normy.
Dzięki Tobie i Twojej pracy, stojąc z moją rodziną w przededniu wielkich zmian (planujemy obydwoje z mężem zmienić pracę i przenieść się do innego województwa…a z 2 dzieci to po prostu rewolucja) patrzę w przyszłość bez lęku. Jest poduszka, jest wiedza i plan☺ Uczysz nie tylko oszczędzania, ale motywujesz do rozwijania samego siebie i poszerzania horyzontów. Dzięki Tobie nasze dzieci posiądą te umiejętności znaaaaacznie wcześniej niż my☺ Dzięki Ci za to.
Gorąco pozdrawiam,
Wszystkiego dobrego!!!

Odpowiedz

Adam Luty 17, 2019 o 16:52

Sto lat! Sto lat!

Odpowiedz

Lucyna Luty 17, 2019 o 17:13

Michale,
Z okazji dzisiejszych urodzin życzę Ci tak po lucku 😉 dużo zdrowia, szczęścia, miłości, spokoju i bezpieczeństwa ❤️
A tak fachowo:
➡️ wyzwań, których realizacja wywinduje Cię na poziom o istnieniu którego jeszcze nie wiesz
➡️ marzeń i ich spełnienia
➡️ ciekawości życia i świata, żeby zawsze chciało Ci się chcieć 😍
Ściskam mocno 😊🌷
Lucy

Odpowiedz

Marta Luty 17, 2019 o 18:40

Podobno los (Bóg) daje tyle ile jesteśmy w stanie unieś , a Ty silny facet jesteś. Poradzisz sobie ze wszystkim , wyciągniesz wnioski ,przekujesz to w dobro i i nauczysz innych jak radzić sobie w trudnych sytuacjach ( nie tylko finansowych , ale i życiowych). Czuję, że dasz radę :)) Tacy ludzie jak Ty są na tym świecie potrzebni, żeby ratować tych wszystkich mniej „ogarniętych”. Zbieraj siły i wracaj :))
Czekamy.

Odpowiedz

Krystyna Luty 17, 2019 o 20:28

Michale,
wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, zdrówka i miłości od najbliższych.

Odpowiedz

Agata Luty 17, 2019 o 21:26

Michał zdrowia przede wszystkim. Idź z uśmiechem przez życie. Uściski!

Odpowiedz

Sabina Luty 18, 2019 o 07:40

Posyłam dużo ciepłych myśli. Trzymaj się i urodzinowo: spełnienia marzeń!

Odpowiedz

Anna Luty 18, 2019 o 08:12

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Michał 🙂 Zdrowia, szczęścia i spełniania marzeń!

Odpowiedz

Iwona Luty 18, 2019 o 12:55

Wszystkiego naj, naj… na kolejne lata. Fajnie że jesteś.

Odpowiedz

Julian Luty 18, 2019 o 14:01

Michale, a kiedy będzie podsumowanie książki „Zaufanie to waluta…”. W podcaście i tekście widziałem informację o lutym?

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 19, 2019 o 10:28

Hej Julian,

W połowie lutego miałem otrzymać od wydawcy wyniki sprzedaży za ubiegły rok. Jeszcze nie otrzymałem. Jak otrzymam, to na spokojnie przeanalizuję, jak się z nimi czuję, skonfrontuję z założeniami i napiszę materiał – zapewne będzie w marcu/kwietniu. Na spokojnie. 🙂

Pozdrawiam!

Odpowiedz

Kasia Luty 18, 2019 o 14:28

Dzięki za wszystko co robisz!
Mnóstwo pozytywnej energii mentalnie przesyłam i szczęścia Ci życzę 🙂

Odpowiedz

Fit Ola Luty 18, 2019 o 19:54

Nie pytaj czego świat potrzebuje. Pytaj co czyni cię pełnym życia i rób to. Ponieważ tym czego świat potrzebuje są ludzie pełni życia. Dziękuję za mnóstwo pozytywnej inspiracji i jeszcze raz życzę wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz

Marcin Luty 18, 2019 o 21:36

Spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe… Dużo zdrowia i pogody ducha Michale! Chce abyś wiedział, że dużo osób modli się w Twojej intencji tak więc sam widzisz, że wszystko musi być dobrze 🙂 Pozdrawiam

Odpowiedz

Rafał Luty 19, 2019 o 09:49

Michał,

dziękuję za wszystko co robisz. Bardzo skorzystałem z Twojej wiedzy i praktycznych porad, których nam udzielasz na blogu. A „Finansowy ninja” jest oklejony znacznikami, jo do książki będę jeszcze wiele razy zaglądać 😉
Już po urodzinach, ale chcę jeszcze życzyć Ci wszystkiego najlepszego. Swoją drogą ciężko uwierzyć w to, że za Tobą już większość piątej dekady życia ☺ Życzę Ci wielkiej siły, abyś mógł spełniać marzenia i w pierwszej kolejności pokonać to zawirowanie, które teraz Cię trapi. Pozdrawiam serdecznie !

Odpowiedz

IZABELA Luty 19, 2019 o 12:32

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🙂

Odpowiedz

*LESZEK* Luty 20, 2019 o 08:38

Michał, może czas wyznaczyć nowe cele ? Brak poweru to efekt iż osiągnąłeś to co chciałeś i nadeszła stagnacja (rutyna). Być może to sygnał że trzeba coś zmienić, dla poprawy psyche.

Odpowiedz

Monika Luty 21, 2019 o 17:12

Super! Trzymam kciuki za wszystkie plany i życzę powodzenia! Jak wracać do działania, to ze zdwojoną siłą!

Odpowiedz

Mateusz Luty 26, 2019 o 10:28

Cześć Michał,
Jeżeli chodzi o Twoje podcasty, to chyba jestem rekordzistą jeśli chodzi o szybkość ich pochłonięcia. Jako kierowca komunikacji miejskiej miałem mnóstwo czasu, żeby słuchać ich podczas jazdy (1,5 x szybciej jest okej, do momentu, aż pojawia się Michał Śliwiński :D)
I po myślę maksymalnie miesięcznej przygodzie z wszystkimi podcastami, czuje się jak po przeczytaniu świetnej książki fabularnej, albo po skończeniu dobrego serialu – pewnie znacie to uczucie. Szukałem innych podcastów, ale kurde, nic mnie tak nie motywuje i nie wciąga jak Twój ciepły głos i ogromne zaangażowanie. Przejście tych Twoich kilku lat, tej drogi do sukcesu, w miesiąc jest bardzo motywujące, i daje dużego kopa w życiu.

Finansowego ninja przeczytałem jakieś 2 lata temu, i to też był ogromny kop. Pamiętam, jak wysyłałem Ci wtedy maila ze zdjęciem mojego systemu kopertowego.

Ostatnio dzięki konkursowi InPost, i otrzymaniu Lectona na 30 dni, odsłuchałem też „Zaufanie czyli waluta przyszłości” i znów motywacja.

Do czego dążę? Chciałbym Ci podziękować, tak jak pewnie większość z nas, za to co zrobiłeś. Jest to mój pierwszy post u Ciebie, a o blog wiem przynajmniej 3 lata. I pewnie to dobrze wiesz, ale po wykonaniu takiej roboty, w tak krótkim czasie nie możesz się przejmować tym, że potrzebujesz przerwy.

Trzymaj się i powodzenia, i wielu kolejnych sukcesów!

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 27, 2019 o 12:50

Wow Mateusz! Niesamowite. 🙂 Rzeczywiście szybciutko przesłuchałeś całe archiwum. Gratuluję!

Dzięki i powodzenia.

Odpowiedz

Łukasz Luty 27, 2019 o 01:34

Witaj Michał, piszę w komentarzy bo z telefony nie mogę rozwinąć menu i dostać się do danych kontaktowych. Czy mógłbyś zerknąć na arkusze budżetu 2019, wydaje mi się że w poszczególnych miesiącach kategoria „jedzenie” nie jest sumowana. Czy to tylko sytuacja u mnie czy wystąpił błąd. Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Marek Luty 28, 2019 o 18:25

Michał jesteśmy z Tobą! Dla wielu z nas jesteś i będziesz inspiracją. Trzymamy kciuki.

Odpowiedz

Gosia Marzec 6, 2019 o 20:57

Cześć Michale,

Mam nadzieję, że niedługo gorszy okres będzie tylko wspomnieniem, póki co życzę dużo zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny! Praca nie ucieknie a czytelnicy wiedzą, że na wartościowe treści warto czekać 🙂 Trzymaj się ciepło!

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: