Po dekadzie działania blog "Jak oszczędzać pieniądze" zakończył swoją działalność. Jedyną stale aktualizowaną sekcją bloga jest RANKING kont i lokat. Zapraszam też do lektury ponad 500 archiwalnych artykułów (ponadczasowych)! 👊

OKAZJA: Premia 150 zł za Konto 360° w Millennium i szansa na 7x iPad i 23 inne nagrody

przez Michał Szafrański dodano 23 września 2015 · 728 komentarzy

Millennium Konto 360 z premią 150 zł

Bezpłatne konto, 150 zł premii w 3 miesiące i konto oszczędnościowe 3%. Dorzucam 7x iPad i multum innych nagród. Dobra okazja. 🙂

Dawno nie opisywałem żadnej dobrej promocji na zwykłe konto osobiste. Poniekąd dlatego, że dobre promocje zdarzają się coraz rzadziej. Banki śrubują warunki. Czasami pozwalają zarobić sporo, ale jednocześnie spełnienie ich wymogów bywa trudne: wysokie obroty kartą, konieczność przekazywania pensji przez pracodawcę, premiowanie wyłącznie określonego typu transakcji itp.

Inaczej jest jednak w przypadku promocji “Konto 360° z wysoką premią za aktywność” organizowanej przez Agorę we współpracy z bankiem Millennium. Warunki są relatywnie łatwe do spełnienia i jednocześnie można zarobić 150 zł w 3 miesiące.

Gdyby tego było mało, to ponownie ufundowałem własne nagrody dla tych z Was, którzy założą konto przechodząc przez linki na moim blogu. To taka moja skromna forma rewanżu za to, że pomagacie mi zarobić. Tym razem rozdam Wam w sumie siedem iPadów mini 2, trzy osoby zaproszę na obiad, z pięcioma odbędę wirtualne spotkania na Skype, a piętnastu udzielę dostępu do kursu “Budżet domowy w tydzień”. Ponownie daję łącznie 30 nagród.

Wisienką na torcie dla tych, którzy się pospieszą, jest możliwość założenia do 10 października 2015 r. do końca października 2015 r. Konta Oszczędnościowego, na którym otrzymamy oprocentowanie 3% rocznie dla nowych środków wpłaconych na rachunek. Dużych – do 100 tys. zł. Powyżej 100 tys. zł środki oprocentowane będą na przyzwoite 2,6%!

Zapraszam do przeczytania o szczegółach. 🙂

Krótka droga do 150 zł premii i dodatkowych nagród

Aby móc zdobyć 150 zł premii i zawalczyć o ufundowane przeze mnie dodatkowe nagrody, należy wykonać dwa kroki:

>>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<<

>>> Krok 2: Wypełnij ankietę, aby zawalczyć o moje nagrody <<<

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem przed złożeniem wniosku. Warto też zajrzeć do stale aktualizowanej listy najczęstszych pytań i odpowiedzi (na końcu wpisu).

Millennium walczy o klientów

Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne, np. aktualnie bank zachęca do promocji “Zyskaj 360 zł”. Ładnie wygląda w reklamie, ale jeśli wczytacie się dokładnie w warunki, to okaże się, że warunki tej promocji wymagają bycia z bankiem co najmniej przez pół roku, dokonywania co miesiąc zakupów na kwotę 1500 zł kartą i jeszcze 300 zł za pośrednictwem nowego systemu płatności BLIK (łącznie 1800 zł wydatków!), a także zapewnienia odpowiednich wpływów na konto i używania aplikacji mobilnej. Od takich skomplikowanych promocji raczej stronię.

Samo konto 360° było jednak od jakiegoś czasu na moim celowniku. Jest bowiem całkowicie bezpłatne dla osób wykonujących co najmniej jedną transakcję miesięcznie kartą oraz przelewających na nie łącznie 1000 zł miesięcznie (może być w kilku przelewach z własnych kont w innych bankach). Polowałem tylko na odpowiednią okazję, by nie tylko konto założyć, ale jeszcze na tym zarobić. No i w końcu – dzisiaj – rozpoczyna się promocja, której wymagania są stosunkowo proste i po trzech miesiącach można “przytulić” łącznie 150 zł. Premia wypłacana jest stopniowo – po 50 zł. A więc jeśli nawet nie udałoby się spełnić warunków promocji w którymś z miesięcy, to i tak można zarobić 50 zł lub 100 zł.

Tym razem, nauczony problemami komunikacyjnymi w wiosennej akcji Comperia Bonus, spędziłem trochę czasu na przygotowywaniu innej firmy afiliacyjnej na ewentualny sukces promocji Millennium Konto 360°. Jestem dobrej myśli i mam obietnicę pełnej współpracy na wszystkich etapach tej akcji. Znacznie lepiej zorganizowany został także proces obsługi Waszych zgłoszeń. Po pierwsze – zajmuje się nim więcej osób, po drugie – każde zgłoszenie otrzymuje indywidualny identyfikator (tzw. ticketing) i po trzecie – dostępny jest także czat live z bezpośrednią obsługą promocji.

Jednym zdaniem: jest dobra promocja, fajna premia 150 zł, kilkadziesiąt nagród dodatkowych ode mnie i proces zorganizowany w taki sposób, by zminimalizować problemy i oczekiwanie na odpowiedź.

Czytaj także: Czy i kiedy opłaca się korzystać z promocji bankowych? – czyli czy warto walczyć o kolejne 100 zł

Dlaczego Konto 360° banku Millennium jest dobre?

W promocji możecie założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. To co je cechuje to bardzo łatwe do spełnienia warunki bezpłatności konta:

 • Zasilenie konta przelewami zewnętrznymi na łącznie 1000 zł miesięcznie – przy czym może to być wiele przelewów (grunt by suma wpływów przekroczyła 1000 zł). Oczywiście pieniądze to można natychmiast wypłacić lub przelać gdzie indziej.
 • Wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową (tak – jednej na miesiąc!). Nie ma znaczenia wysokość transakcji.

Gdy spełnimy obydwa te warunki, to konto ma następujące koszty:

 • 0 zł za prowadzenie konta (lub 8 zł / m-c za Konto 360°, gdy nie spełnimy warunków bezpłatności. Konto 360° Student jest bezpłatne bez warunków)
 • 0 zł za kartę debetową (lub 7 zł / m-c, jeśli nie spełnimy warunków bezpłatności) – bank wydaje kartę Visa umożliwiającą płatności zbliżeniowe.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (lub 0–5 zł w zależności od bankomatu jeśli nie spełniamy warunków bezpłatności określonych wyżej)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenie zapłaty

Do tego przy otwieraniu konta musimy się zgodzić na skorzystanie z dwóch usług, z których możemy również natychmiast zrezygnować (ale niekoniecznie warto to robić):

 • Pakiet Bardzo Pomocny – to ubezpieczenie typu assistance pozwalające nam skorzystać 7 razy w ciągu roku z pomocy domowej, pomocy medycznej oraz pomocy IT. Zakres ubezpieczenia jest bardzo atrakcyjny – zwłaszcza w kontekście pokrycia kosztów interwencji medycznej i przyjazdu np. lekarza do dzieci, jak również drobnych napraw domowych (hydraulik, szklarz, pralka, komputer, tablet) czy zakupu telefonu w przypadku kradzieży z włamaniem. Najlepsze jest to, że przez pierwsze 12 miesięcy pakiet jest całkowicie bezpłatny. Dopiero po ich upływie zaczyna on kosztować 4,98 zł miesięcznie. W każdym momencie można jednak z niego zrezygnować.
 • Pakiet Bezpieczeństwa – ten produkt powiązany jest kartą debetową Millennium Visa Konto 360. Obejmuje on powiadomienia SMS o każdej transakcji dokonywanej kartą (pierwsze 25 z nich jest bezpłatnych, a za kolejne trzeba zapłacić po 0,25 zł / SMS) oraz ubezpieczenie “Ochrona Karty”. Cały pakiet kosztuje 3,99 zł / m-c, przy czym przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty opłata ta nie jest naliczana w pierwszym pełnym miesiącu od wydania karty (o ile spełnimy warunki bezpłatności konta). Usługa na szczęście nie jest obowiązkowa i można z niej zrezygnować. Ja właśnie tak zrobię.

Reasumując: przy spełnieniu dwóch warunków bezpłatności (wpływy na 1000 zł oraz jedna transakcja kartą na dowolną kwotę) otrzymujemy całkowicie bezpłatne konto z atrakcyjnym pakietem assistance – o ile tylko zrezygnujemy z Pakietu Bezpieczeństwa. W przeciwnym wypadku od trzeciego drugiego miesiąca używania karty będziemy ponosić opłatę za Pakiet Bezpieczeństwo w wysokości 3,99 zł / m-c.

UWAGA: w trakcie składania wniosku o otwarcie konta nie ma możliwości rezygnacji z Pakietu Bezpieczeństwa. Dyspozycję taką należy złożyć już po otwarciu konta.

Na dokładkę Konto Oszczędnościowe – 3% do 100 tys. zł

Promocja, o której pisze tego nie uwzględnia, ale możecie dodatkowo – już po otwarciu konta – złożyć wniosek o otwarcie dodatkowego Konta Oszczędnościowego w Millennium. Warto to zrobić – ale koniecznie przed 10 października końcem października (bank przedłużył promocję konta oszczędnościowego). Właśnie trwa bowiem promocja, w ramach której dla nowych środków wpłaconych na to konto – i to do kwoty aż 100 tys. zł – bank oferuje oprocentowanie 3% w skali roku. Millennium gwarantuje, że utrzyma je przez blisko 4 miesiące – dokładnie przez 122 dni. UWAGA: dla osób, które założą konto oszczędnościowe pomiędzy 11 października a 5 grudnia – gwarancja niezmienności oprocentowania obowiązuje na 92 dni.

Biorąc pod uwagę aktualne oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat – ta propozycja jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dysponujących nadmiarem gotówki. Depozyty powyżej 100 tys. zł także są bardzo dobrze oprocentowane – na 2,6%. To istotnie więcej niż 1,5%, które oferuje mi przykładowo Meritum Bank na swoich rachunkach oszczędnościowych. Ale z kolei mniej niż jeszcze niedawno dawał Raiffeisen, gdzie można było mieć 4% do końca roku.

Jak otrzymać premię i zawalczyć o nagrody?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku Millennium, którzy założą Konto 360° lub Konto 360° Student przez specjalny formularz rejestracyjny najpóźniej do dnia 31 października 2015 r. Szczegóły dotyczące procedury zakładania konta – w dalszej części wpisu.

Uzyskanie premii w tej promocji podzielone jest na trzy etapy:

 • Pierwszą premię w wysokości 50 zł otrzymamy, jeśli założymy konto Konto 360° i w okresie do 30 listopada 2015 r. dokonamy kartą debetową zakupów na łączną kwotę co najmniej 360 zł. Liczy się suma kwot transakcji. Muszą być to transakcje bezgotówkowe w sklepach / punktach stacjonarnych.
 • Drugą premię w wysokości 50 zł otrzymamy, jeśli w okresie pomiędzy 1 a 31 grudnia 2015 r. spełnimy dwa warunki:
 • dokonamy kartą debetową zakupów na co najmniej 360 zł (te same zasady co wyżej).
 • na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.
 • Trzecią premię w wysokości 50 zł otrzymamy, gdy w okresie pomiędzy 1 i 31 stycznia 2016 r. spełnimy te same wymogi co w grudniu 2015 r. czyli:
 • dokonamy kartą debetową zakupów na co najmniej 360 zł (te same zasady co wyżej).
 • na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.

Łącznie organizator promocji zapłaci nam 150 zł zgodnie z następującym harmonogramem wypłat:

 • Pierwsza premia – wypłacona będzie w okresie od 18.11.2015 do 24.12.2015 w zależności od terminu założenia konta i spełnienia warunków pierwszego etapu promocji.
 • Druga premia – wypłacona zostanie do 15.01.2016 r. (przepraszam – wcześniej podałem złą datę)
 • Trzecia premia – wypłacona zostanie do 16.02.2016 r. (przepraszam – wcześniej podałem złą datę)

Krótko mówiąc najpóźniej 16 lutego 2016 r. powinniście mieć na koncie łącznie 150 zł premii.

Dodatkowe atrakcyjne nagrody dla Czytelników mojego bloga!

Nie jest tajemnicą, że zarabiam, gdy zakładacie konta w tego typu promocjach za pośrednictwem mojego bloga. Korzystam z różnych tzw. programów afiliacyjnych, z których wybieram i opisuje tylko te produkty finansowe, które moim zdaniem są godne uwagi. Prześwietlam takie oferty i analizuję ich plusy i minusy. Jeśli są OK, to piszę o nich na blogu. Jeśli pod wpływem lektury takiego wpisu zdecydujecie się założyć taki rachunek, to ja otrzymam za to prowizję.

Dla jasności: nikt mi nie zapłacił za promowanie tej konkretnej oferty. Nie mam umowy z bankiem Millennium i prawdopodobnie nie wie on nawet, że opisuję ten rachunek (no ale zaraz się dowie 😉 ). Ale wiem też, że wybierając dobre produkty i rozkładając je na czynniki pierwsze, jestem w stanie dobrze zarabiać na tego typu promocjach. Jeśli chcielibyście poznać ten model zarabiania, to szczegółowo mówiłem o nim w 15-tym odcinku podcastu.

Jeśli zastanawiacie się, czy dużo można w ten sposób zarobić, to zapewniam, że bardzo dużo. Nie ukrywam tego i otwarcie pokazywałem moje wyniki finansowe, m.in. podczas mojego występu na konferencji infoShare. Niemniej jednak możliwe jest to moim zdaniem tylko wtedy, gdy rzeczywiście dokonuje się rzetelnej oceny produktów i po prostu jest się uczciwym.

Szczerze mówiąc, banki i różne firmy afiliacyjne, widząc efekty działań na moim blogu, walą do mnie drzwiami i oknami. Niestety rzadko jednak zdarzają się produkty i promocje, które mógłbym polecać z czystym sumieniem. Zawsze powtarzam, że ja twarz mam tylko jedną i ewentualne problemy z takimi promocjami – nawet niezawinione przeze mnie – niestety rzutują także na ocenę moich działań. Dlatego staram się bardzo ostrożnie podchodzić do tematu.

Tak czy siak – efekty mojej pracy są na tyle satysfakcjonujące, że z przyjemnością przy każdej takiej okazji dzielę się z Wami częścią zarobków. Także i tym razem postanowiłem dodatkowo uatrakcyjnić Wam udział w tej promocji właśnie za pośrednictwem mojego bloga. Ponownie ufundowałem kilkadziesiąt nagród. Trafią one do osób, które spełnią warunki promocji i jednocześnie w najlepszy sposób odpowiedzą na pytania w przygotowanej przeze mnie specjalnej ankiecie.

iPad Mini nagroda

Tym razem do wygrania będzie 30 nagród, z czego 7 będzie nagrodami rzeczowymi o konkretnej wartości:

 • Nagroda I: 7 osób otrzyma iPad mini 2 16 GB wifi. Wartość nagrody powiększona będzie dodatkowo o ekwiwalent podatku od wygranej 🙂 żebyście nie musieli płacić go z własnej kieszeni.
 • Nagroda II: 3 osoby otrzymają ode mnie zaproszenie na indywidualne spotkanie 1:1 w Warszawie, w trakcie którego będziemy mogli przy dobrym lunchu porozmawiać sobie w cztery oczy na dowolne tematy. Będziecie moimi gośćmi. Ja stawiam 🙂 W dogodnym dla Was terminie. Ta nagroda jest wyjątkowa. Nie ma sposobu, by ją kupić, bo nie oferuję komercyjnie tego typu osobistych spotkań. A myślę, że warto – Ci z Was, którzy uczestniczyli w spotkaniach #JOPlive, twierdzą, że jest to solidna dawka inspiracji.
 • Nagroda III: 5 osób otrzyma ode mnie 1-godzinną wideorozmowę przez Skype – co prawda nie spotkamy się osobiście, ale będziemy mogli porozmawiać na dowolne tematy 1:1. Może to być rozmowa o finansach, o blogowaniu, o czym tylko chcecie. Będziecie mogli również wcześniej przesłać mi pytania, tak abyśmy efektywnie wykorzystali czas i bym mógł Wam dać przemyślane odpowiedzi. Ta nagroda także nie ma swojej ceny.
 • Nagroda IV: 15 osób otrzyma bezpłatnie kurs “Budżet domowy w tydzień” – kurs wideo, który pomógł już kilkuset osobom samodzielnie stworzyć budżet domowy.

Co trzeba zrobić żeby zawalczyć o te nagrody?

 • Krok 1: Założyć Konto 360° i spełnić warunki promocji banku Millennium i Agory. UWAGA: zalecam zawarcie umowy poprzez kuriera lub poprzez wizytę w oddziale (po złożeniu wniosku).
 • Krok 2: Wypełnić ankietę odpowiadając na proste pytanie konkursowe i wskazując, którymi z nagród jesteście zainteresowani (niektórzy z Was już nabyli kurs BDT lub możecie nie być zainteresowani osobistym spotkaniem). Ponownie pytam Was o moją książkę dotyczącą finansów osobistych, ale kluczowe pytanie konkursowe brzmi “Co zrobiłabyś / zrobiłbyś z kwotą 2 milionów złotych wygranych w Lotto, aby zrobić najlepszy użytek z tych pieniędzy?”. Ponownie w dwuosobowym jury (moja żona Gabi i ja) wybierzemy wygrywające, najciekawsze i najbardziej wartościowe odpowiedzi. Ankietę możecie wypełniać maksymalnie do 15 listopada 2015 r.

Kolejność powyższych kroków nie ma znaczenia. Na koniec zweryfikuję tylko z Agorą, czy rzeczywiście spełniliście warunki promocji.

Zdobywców moich nagród ogłoszę najpóźniej 20 lutego 2016 r. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane do 20 marca 2016 r. Spotkania będziemy umawiali sukcesywnie po tym terminie.

Procedura otwarcia konta

Opisywana tu promocja nazywa się dokładnie “Konto 360° z wysoką premią za aktywność” i organizowana jest przez Agorę we współpracy z bankiem Millennium. Procedura i zasady są następujące:

 • W okresie pomiędzy 21 września a 31 października 2015 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360°. Najpierw wypełnia się [formularz na specjalnej stronie] organizatora promocji.
 • Następnie otrzymuje się e-mail z linkiem potwierdzającym. Po kliknięciu na niego następuje przekierowanie na stronę, z której możemy złożyć wniosek o założenie konta na stronie banku Millennium. UWAGA: zachowajcie ten e-mail. Znajduje się tam również hasło do strony organizatora.
 • Wniosek o otworzenia Konta 360° należy wypełnić w czasie jednej sesji trwającej maksymalnie 30 minut. Przygotujcie sobie dowód i PESEL.
 • Na koniec należy sfinalizować zawarcie umowy jedną z trzech możliwych dróg: przelew weryfikacyjny z innego banku (odradzam!), przy pomocy kuriera lub poprzez wizytę w banku. Szczegółowo opisuje to dalej.

Millennium Konto 360 z premią

Dodatkowe wymagania:

 • Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.
 • Przystępując do promocji oddajecie Agorze swoje dane osobowe. Na szczęście można ograniczyć zakres wykorzystania tych danych wyłącznie na potrzeby obsługi promocji (wystarczy zaznaczyć tylko pierwszą ikonę). Zgodę na przetwarzanie danych można zawsze cofnąć po promocji.
 • Składając wniosek o otwarcie konta musicie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwoływać tych zgód w czasie trwania akcji promocyjnej. W praktyce oznacza to konieczność zaznaczenia wszystkich zgód we wniosku o otwarcie konta, jeśli chcecie otrzymać premię (!!!).
 • Jeśli nie będziecie chcieli posiadać konta po okresie promocji, to szczegółową procedurę jego zamknięcia przedstawiałem w tym artykule. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który pozwala zamknąć rachunek całkowicie online.

Sposób zawarcia umowy i jego konsekwencje

Wniosek wypełniamy przez Internet – i tylko ta droga upoważnia nas do wzięcia udziału w promocji. Jednak samo zawarcie umowy z bankiem o prowadzenia konta możemy teoretycznie zrealizować na 3 sposoby:

 • Potwierdzając szybkim przelewem z innego banku – metoda teoretycznie najwygodniejsza, ale mająca istotne minusy. Zdecydowanie ją odradzam! Po pierwsze – potwierdzenia przelewami są odrzucane jeśli imię, nazwisko oraz adres nie mają stuprocentowej zgodności. A z tego co słyszałem system walidacji w Millennium jest dosyć restrykcyjny. Szkoda stwarzać sobie problem. Po drugie – w Millennium stosowane jest zabezpieczenie przed nadużyciami: z kont otworzonych tą metodą można maksymalnie przelewać 5000 zł / dziennie. Podwyższenie tego limitu wymaga niestety późniejszej, osobistej wizyty w banku.
 • Zamawiając kuriera z umową – metoda w praktyce najwygodniejsza. Polecam. Dostawy przesyłek banku Millennium realizują kurierzy TNT więc mam nadzieję, że wszystko będzie przebiegało sprawnie. Są dwie zalety w przypadku tej metody: po pierwsze – bank podobno (jeszcze nie sprawdziłem) od razu wysyła z umową kartę debetową, a więc nie musimy czekać na jej oddzielne dostarczenie. A po drugie – przy tej metodzie zawarcia umowy dzienny limit operacji na koncie ustawiany jest od razu na 50 tys. zł.
 • Umawiając się na podpisanie umowy w oddziale – jeśli macie blisko oddział Millennium, to będzie to metoda najszybsza. Tu także od razu dzienny limit operacji na koncie ustawiany jest na 50 tys. zł.

Dlaczego wspominam o limitach dziennych kwot? Bo niestety Millennium jest jednym z banków, który nie pozwala klientom dysponować dowolnie dużymi kwotami poprzez bankowość internetową. Maksymalny limit dzienny wynosi 50 tys. zł. Wiem, że dla wielu Czytelników będzie on w zupełności wystarczający, ale lojalnie uprzedzam, że jest takie ograniczenie. To powoduje, że Konto 360 nie będzie zapewne podstawowym wyborem dla osób, które od czasu do czasu przelewają większe kwoty. Ja uczynię z niego konto typu “portmonetka” do płacenia za zakupy.

Krótka droga do 150 zł premii i dodatkowych nagród

Aby móc zdobyć 150 zł premii i zawalczyć o ufundowane przeze mnie dodatkowe nagrody, należy wykonać dwa kroki:

>>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<<

>>> Krok 2: Wypełnij ankietę, aby zawalczyć o moje nagrody <<<

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem przed złożeniem wniosku. Warto też zajrzeć do stale aktualizowanej listy najczęstszych pytań i odpowiedzi (na końcu wpisu).

Ostatni wymóg po przyznaniu premii

Podobnie jak w innych promocjach, które promowałem na blogu, także i w tym przypadku organizator promocji – czyli Agora – poinformuje Was mailowo o spełnieniu wymogów niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł.

W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania takiego powiadomienia konieczne będzie zalogowanie się na stronie organizatora i podanie danych do przelewu premii: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i numeru aktywnego konta osobistego założonego w ramach promocji.

Każdy uczestnik promocji dokonywać będzie takiego uzupełnienia danych tylko raz. Druga i trzecia premia zostaną przekazane na to samo konto.

Kilka słów końcowych

Mam nadzieję, że ta promocja Wam się spodoba i że znowu rozbijemy bank. 😉 Wielkie dzięki, że decydujecie się mi zaufać i zakładacie konta za pośrednictwem mojego bloga.

Sukcesywnie będę rozbudowywał sekcję FAQ pod tym wpisem umieszczając odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Dołożyłem wszelkich starań, aby tym razem promocja przebiegła jak najsprawniej. I mam wielką nadzieję, że nie tak właśnie będzie.

Dobrego dnia!

POBIERZ ZAŁĄCZNIKI DO ARTYKUŁU:

FAQ, czyli najczęstsze pytania i odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2016 r.

Czy lepiej wybrać zawarcie umowy z potwierdzeniem przelewem online czy przez kuriera?

Metoda z potwierdzeniem przelewem z naszego konta w innym banku jest bardzo zawodna! Dlatego zalecam wybór kuriera.

Z jakiego adresu e-mail organizator wysyła swoje wiadomości?

Wszystkie maile powinny do Was trafiać z adresu [email protected]. Koniecznie sprawdzajcie folder spam i ew. dodajcie tego nadawcę do listy korespondentów zaufanych.

Czy w ramach promocji można założyć konto wspólne?

Niestety nie. Niemniej jednak po aktywacji konta można udać się do oddziału i dodać współwłaściciela.

Czy spełniam warunki promocji jeśli przelewy w wysokości łącznej 1800 zł miesięcznie wykonam ze swojego konta w INNYM banku niż Millennium?

Tak – w takim przypadku spełniasz warunki promocji.

Czy opisana promocja łączy się też z promocją „Zyskaj 360 zł – II edycja” prowadzoną przez Bank Millennium?

Niestety nie. Regulamin promocji jednoznacznie mówi, że promocje nie mogą być łączone.

Podkreślam jednak jeszcze raz, że promocja „Zyskaj 360 zł” tylko teoretycznie oferuje lepsze warunki. Do uzyskania pełnego zwrotu trzeba kartą wydawać aż 1500 zł / miesiąc i dodatkowo 300 zł / miesiąc płacąc płatnościami BLIK.

Czy te 1800 zł, które przelewam, musi pozostać na Koncie 360? Czy możemy je od razu przelać na inne konto?

Można od razu przelać całą lub część kwoty na inne konto. Regulamin nie stwarza w tym zakresie żadnych ograniczeń. Oczywiście warto zostawić sobie tyle, by dało się kartą wydać co najmniej 360 zł miesięcznie.

Czy płatność kartą musi być dokonywana fizycznie np. w sklepie czy można dokonać transakcji przez internet płacąc kartą np. przez payu?

Wymogiem promocji jest, aby dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych (POS), czyli inaczej mówiąc tam, gdzie fizycznie wkładacie kartę do terminala płatniczego albo „dotykacie go” kartą zbliżeniowo. Płatności internetowe nie zaliczają się do promocji.

Czy aby otrzymać premię mogę wykonać np. 10 transakcji kartą po 36 zł czy musi być to jedna za 360 zł?

Można wykonać dowolną ilość transakcji – grunt by ich suma na wyciągu miesięcznym wyniosła co najmniej 360 zł. Uwaga: muszą to być płatności w sklepach stacjonarnych a nie w Internecie. Dodatkowo konieczne warto nie czekać do końca miesiąca – czasami zdarzają się opóźnienia w księgowaniu płatności kartą.

Gdzie mogę kierować pytania i ew. reklamacje związane z tą promocją?

Organizatorem promocji jest Agora i wszelkie pytania i reklamacje należy przesyłać na adres [email protected]

Czy można jeszcze założyć rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3% do 100 tys. zł i 2,6% powyżej 100 tys. zł?

TAK! Początkowo promocyjne warunki obowiązywały tylko te osoby, które założyły konto oszczędnościowe do 10 października 2015 r. Jednak bank zdecydował się przedłużyć promocyjne warunki.

Aktualnie wystarczy założyć konto oszczędnościowe najpóźniej do 5 grudnia 2015 r. by zagwarantować sobie relatywnie wysokie oprocentowanie przez kolejne 92 dni. W tej chwili jest to jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych – zwłaszcza dla kwot przekraczających 100 tys. zł. Pierwsze 100 tys. zł oprocentowane na 3% w skali roku, a nadwyżki ponad tę kwotę – na 2,6% w skali roku.

Opłata za Pakiet Bezpieczeństwa

AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że opłata za „Pakiet Bezpieczeństwa” – wbrew wcześniej uzyskanym przeze mnie informacjom – naliczana jest już od drugiego miesiąca używania karty. Tym bardziej zalecam jego wyłączenie.


18.11 – pierwsze informacje o przyznaniu premii

Dobra wiadomość! 18 listopada dotarł do mnie e-mail z adresu [email protected] z informacją o przyznaniu pierwszej premii. Oznacza to, że Agora – organizator promocji – rozesłała już pierwszą partię e-maili do tych osób, które spełniły warunki promocji.

Sprawdźcie czy go otrzymaliście – także w spamie. Treść e-maila, który do mnie dotarł:

„Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii podstawowej 50 zł w promocji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru konta, na które wykonamy przelew. W tym celu prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem konto360.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza. Prosimy o przygotowanie numeru rachunku założonego w tej promocji (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów. Dane należy uzupełnić w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości. Premie zostaną wypłacone do dnia 24 grudnia 2015.

Aby skorzystać z drugiej premii pieniężnej 50 zł należy w dniach od 01.12.2015 do 31.12.2015 spełnić warunki przewidziane w regulaminie. O spełnieniu tych warunków poinformujemy do dnia 08.01.2016.

Zaloguj się na konto360.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii.”

Nie otrzymałam / otrzymałem maila z informacją o przyznaniu premii a spełniłam / spełniłem warunki. Co robić?

Wszystko zależy od tego kiedy spełniliście warunki. Pierwsza partia maili poszła do tych osób, które założyły konto i wydały 360 zł kartą jeszcze w październiku. Agora – czyli organizator promocji – kolejną wysyłkę planuje na 8 grudnia 2015 r. Osoby, które spełnią warunki później (lub później zakładały konto), otrzymają informację właśnie wtedy.

Niemniej jednak, jeśli uważacie, że już powinniście otrzymać informację, to zawsze możecie przesłać zapytanie do organizatora promocji na adres [email protected] i w ten sposób zweryfikować sytuację.


Dostałem maila z Agory, ale nieopatrznie go skasowałem. Jak uzupełnić dane do przelewu?

Nie musisz mieć tego e-maila. Miał on wyłącznie charakter informacyjny. Wystarczy wejść na stronę promocji, zalogować się i uzupełnić dane do przelewu. Nie ma na to żadnego ograniczenia czasowego.

Chcę uzupełnić dane do przelewu ale nie pamiętam loginu i hasła do strony promocji. Co robić?

Loginem jest Twój adres e-mail. Znając go możesz skorzystać z opcji resetowania hasła e-mailem. Po prostu kliknij na ekranie logowania opcję „Zapomniałem hasła”.

Bank zwrócił mi na konto część wydatków dokonanych kartą. Czy to oznacza, ze zostałem zakwalifikowany do złej promocji i nie dostanę premii od Agory? Promocje podobno nie łączą się.

Sprawdzaliśmy to na wyrywki dla kilku osób, które zgłosiły taki problem i okazało się, że wszystkie są zakwalifikowane do promocji Agory. Krótko mówiąc wygląda na to, że niektórzy korzystają podwójnie.

Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii. Wtedy się upewnicie, czy wszystko jest OK. Jeśli tak nie będzie – składajcie reklamację na adres [email protected]

Ile mam czasu na uzupełnienie danych do przelewu na stronie Organizatora (Agory)? Czy premia nie przepadnie jeśli tego szybko nie zrobię?

Według zapewnień Agory premie nie przepadają. Nie macie ograniczenia czasowego na uzupełnienie danych. I to jest całkiem miłe i OK. 🙂


 8.01.2016 – rozesłano informację o kolejnej premii

Dzisiaj znalazłem w swojej skrzynce taki email:

Gratulujemy,

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty II premii 50 zł w akcji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Premia zostanie przekazana na Twoje konto do dnia 15 stycznia 2016.
Przypominamy, że na spełnienie warunków III premii masz czas do 31 stycznia 2016.


18.01.2016 – wiadomość o problemach przy wypłacie premii

Przed chwilą Agora rozesłała e-mail o następującej treści:

Drogi Uczestniku,

z przykrością informujemy, że po stronie Organizatora Akcji, Agora SA pojawiły się problemy techniczne, które zakłóciły wypłatę premii II dla części Uczestników. Bank Millennium nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

Serdecznie przepraszamy wszystkich Uczestników, którzy nie otrzymali przelewu w przewidzianym regulaminem dniu – 15 stycznia.
Informujemy również, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Pragniemy zapewnić, że wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki otrzymania premii II, a nie otrzymali do tej pory przelewu powinni otrzymać go najpóźniej w środę, 20 stycznia br.

W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt/

Uczestników, którzy otrzymali przelewy, przepraszamy za spam.

Dziękujemy za udział w naszej akcji.

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaJuż ponad 130.000+ osób kupiło książkę "Finansowy ninja".

Nowe, zaktualizowane wydanie to ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

{ 724 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Michał Wrzesień 23, 2015 o 19:39

Michale, dziękuję bardzo za cynk.
Widzę, że zaczął się prawdziwy sezon wysypu promocji bankowych.
Oby tak dalej:)

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 29, 2015 o 11:40

Czy płatność kartą musi być dokonywana fizycznie np. w sklepie czy można dokonać transakcji przez internet płacąc kartą np. przez payu? Czy to będzie liczone jako obrót dokonany kartą?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:22

Hej Piotrze,

Płatność tylko w POS, czyli punktach sprzedaży. Płatność przez Internet – odpada i nie zostanie zaliczona do limitu 360 zł, który trzeba osiągnąć aby spełnić warunki promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 29, 2015 o 13:49

Dzięki Michale, Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Alex Wrzesień 23, 2015 o 19:50

Idealnie, bo właśnie szukam nowego konta. Ale czy przy tej promocji możliwe jest ustanowienie pełnomocnika?

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 25, 2015 o 10:02

Tak, możesz ustanowić pełnomocników lub współwłaścicieli dla konta.

Odpowiedz

Wojtek Wrzesień 23, 2015 o 19:51

Hej Michał,

A co w przypadku, gdybym chciał otrzymać tylko jedną premię (pierwszą, bo najprostsza) i zamknąć konto? Da radę od razu po otrzymaniu pierwszej premii?

Wojtek.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 19:59

Hej Wojtek,

Nie widzę przeciwwskazań.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Wrzesień 23, 2015 o 19:53

Czy można w ten sposób założyć konto wspólne? Lub po założeniu dodać współwłaściciela?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 20:00

Hej Agata,

Chyba w tym procesie nie można założyć konta wspólnego. Przekazałem już drugie pytanie dalej i jak będę miał odpowiedź, to opublikuję (ja albo organizator, który też tu zerka).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Malgosia Wrzesień 23, 2015 o 20:30

Witaj Michale,
Ja tez bylabym zainteresowana zalozeniem wspolnego konta wiec z niecierpliwoscia czekam na wiesci w tej sprawie.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 12:14

Dzień dobry,
konta nie można założyć wspólnego, natomiast po aktywacji można iść do oddziału i dodać współwłaściciela.

Odpowiedz

Tomasz Wrzesień 24, 2015 o 22:17

A to nie lepiej założyć 2 konta poprzelewać pieniążki zarobić 300PLN a po okresie promocyjnym połączyć konta ?

Odpowiedz

Termit242 Wrzesień 28, 2015 o 15:02

Zwróć uwagę, że wymagania wzrastają wtedy dwukrotnie i nie są to już małe wymagania (3600 zł przelewu i 720 zł transakcji kartowych).

Inna sprawa, że połączyć się nie da, a raczej jedno zlikwidować, a do drugiego dopisać współwłaściciela.

Odpowiedz

Styrni Wrzesień 28, 2015 o 16:56

Pytanie czy wtedy należy spełnić x2 warunki, a to już jest sporo (3600 zł w przelewach i 720 zł w operacjach kartowych).

Być może z przelewami nie byłoby problemu, bo można przelać najpierw 1800 zł na jedno konto, a później z tego konta te 1800 zł na drugie konto 🙂

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 19:53

Gratuluję konferencji 🙂 żałuję, że nie zobaczę jej na żywo (transmisji również nie będę miała okazji obejrzeć), mam jednak nadzieję, że będzie można wybrane prelekcje obejrzeć post factum. Powodzenia w jutrzejszym evencie! 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 19:58

Hej Monika,

Nic Ci nie ucieknie. Będą nagrania amatorskie z Periscope z mojego telefonu… ale oprócz nich mamy też profesjonalną ekipę, która kręci wszystkie wystąpienia i znajdą się one w ciągu miesiąca od konferencji na moim kanale YouTube. Na blogu też o tym napiszę. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 20:05

A to super, bardzo się cieszę 🙂

Odpowiedz

Bartłomiej Panek Wrzesień 23, 2015 o 19:55

No to lipa. Skoro promocja jest dla nowych klientów, to chyba się nie łapię, bo mam w milenium inne konto, które miałem zamknąć… To obiad mi chyba tym razem ucieknie sprzed nosa. Michale, życzę miliona 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 20:12

Dzięki Bartłomiej,

Jak nie ta to inna promocja. 😉

Pozdrawiam

Odpowiedz

Zosia Wrzesień 24, 2015 o 15:32

Przecież już dawno ma ten milion

Odpowiedz

pauluZ Wrzesień 23, 2015 o 19:56

No i rusza machina! Kurcze, życzę powodzenia i ponownie sukcesu!

Odpowiedz

Dagasz Wrzesień 23, 2015 o 20:26

To będzie czwarte konto, które zakładam dzięki Tobie 🙂 za każdym razem spełniam wszystkie warunki i zawsze dostaje premie 🙂 póki co z dwóch korzystam, a jedno juz zamknęłam 🙂 i za każdym razem cieszę sie, ze na tym zarabiasz, bo robisz naprawdę kawał dobrej roboty! Dzięki i pozdrawiam!

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:54

Hej Dagasz,

Super. Bardzo się cieszę, że dotychczas wszystko udawało się bezproblemowo.

Powodzenia i dziękuję

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 23, 2015 o 20:27

Cześć Michał,
czytam Twojego bloga od niedawna (z polecenia przyjaciela) i tak się wkręciłem, że prowadzę swój budżet od września i jadę po kolei z podcastami. Wielki szacun za ten kawał dobrej roboty. Tak się zdarzyło, że wpadł mi do głowy pomysł zmiany konta osobistego dziś. Poszukałem różnych aktualnych zestawień i poczytałem trochę bezpośrednio ze stron bankowych. Potem przypomniałem sobie, że nie zaglądałem jeszcze do Ciebie. Wchodzę a tu wyskakuje centralnie konto 360. Przypadek? W każdym razie jako, że zebrałem trochę oszczędności do tej pory to naturalnie zainteresowałem się treściami inwestycyjnymi. Stąd też moje pytanie: orientujesz się może, jak ma się oferta inwestycyjna Millenium na tle innych banków? Przyznaje szczerze, że sam do tej pory mało szukałem na ten temat, ponieważ zaplanowałem takie analizy na niedaleką przyszłość. Przeczytałem Twój wpis i pomyślałem, że zapytam z rozpędu. Byłoby fajnie gdybyś opisał swój punkt widzenia.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:56

Hej Marcin,

W ogóle nie śledzę oferty inwestycyjnej banków. Piszesz zapewne o lokatach z obstawianiem zakładów (o to czy coś spadnie czy nie). Nie lubię takich produktów.

Jeśli masz na myśli inne produkty, to napisz proszę jakie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 26, 2015 o 14:09

Hej,

chodziło mi o możliwość założenia rachunku maklerskiego i porównanie go do innych pod względem opłat i ewentualnych dodatkowych atrybutów. Jednak w rankingu na wrzesień widzę, że jest sporo lepszych opcji. Jeśli w przyszłości chciałbym zacząć swoją przygodę z inwestowaniem to po prostu wolałbym wykorzystać możliwość integracji rachunku maklerskiego z kontem osobistym w danym banku. ING i mBank mają taką opcję. No ale na głębsze wejście w temat w moim przypadku jeszcze jest czas. Muszę jeszcze przemyśleć inwestowanie w IKE/IKZE.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Damian Wrzesień 23, 2015 o 20:32

Witaj Michale,

Czy w ramach promocji można założyć konto wspólne?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 12:19

Dzień dobry,
konta nie można założyć wspólnego, natomiast po aktywacji można iść do oddziału i dodać współwłaściciela.

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 20:48

OK! I do it! W sumie nie dla 150 zł a dla konta oszczędnościowego i iPada 😉 trzymaj za mnie kciuki 😉

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 20:51

Michał a ankietę można wypełnić dopiero po potwierdzeniu w banku założenie konta? czy już po wniosku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 21:17

Hej Agata,

Tak jak napisałem wyżej 😉 kolejność nie ma znaczenia. Ja i tak będę sprawdzał czy spełniliście warunki promocji dopiero po jej zakończeniu.

Grunt żebyś wypełniła ankietę do 15 listopada. Ale możesz także i dziś. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 22:27

dzięki! serio nie załapałam tego, a czytałam wszystko, ale pamiętaj ja mam blond włos 😉 (żart 😉

Odpowiedz

Tomislav Wrzesień 23, 2015 o 20:54

Polecam ten bank ! Moim zdaniem ma najlepszą obsługę z jaką się spotkałem a znam z racji wykonywanego zawodu, większość banków. Moja żona ma to konto i bardzo je chwali. A Pakiet Bardzo Pomocny to rewelacja, korzystałem z tego przy naprawie pralki i kuchenki – działa i to skutecznie.

Odpowiedz

ANdrzej Wrzesień 23, 2015 o 22:14

W 2013 roku wybrałem ten bank do kredytu na mieszkanie, gdyż jako jeden z niewielu miał oddział czyny do godziny 20:00. Oczywiście pozostałe warunki udało się wynegocjować 😉

Pracując do 17-18, najczęściej w innych bankach jeszcze czynnych witani byliśmy z żoną …. dość chłodno 😀
A w Mill wpadaliśmy nawet o 19:30 i luzik 🙂

Odpowiedz

Ania Wrzesień 23, 2015 o 21:00

Michale, czy sformułowanie „zasilenie konta przelewami zewnętrznymi” oznacza, że mogą to być zasilenia z naszego rachunku bankowego w innym banku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 21:13

Tak – dokładnie. Mogą to być przelewy z naszych kont byleby łączna kwota przekroczyła 1800 zł / miesiąc.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 24, 2015 o 08:25

Michal, w cenniku uslug – oplat i prowizji, pisza:

Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi). 

czyli nie moge z wlasnego konta w innym banku robic tych przelewow?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:59

Hej Agnieszka,

Przeczytaj proszę jeszcze raz to co wstawiłaś. Jest tam jasno napisane, że nie liczą się przelewy z kont Klientów Indywidualnych prowadzonych w Banku Millennium. Jeśli przelew jest z zewnętrznego banku – to nie ma znaczenia czy jest z Twojego konta czy z innego konta.

Ale UWAGA: warunki promocji mówią o przelewach na łączną sumę powyżej 1800 zł – czyli wyższym niż wynika z warunków bezpłatności konta.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Październik 5, 2015 o 14:16

Cześć Michał,
bardzo dziękuję za bloga i pozytywny przekaz jaki zawsze płynie z Twojej strony.

W warunkach promocji napisałeś o konieczności zewnętrznych przelewów na kwotę 1800 a w tym komentarzu piszesz, że łączna suma musi być wyższa niż ta kwota.
Jak to zatem wygląda? W regulaminie jest napisane o kwocie minimum (czyli kwota 1800,00 spełnia ten warunek). Czy gdzieś popełniam błąd w myśleniu?

I jeszcze mam pytanie czy płatność kartą za rachunki (w sieci z zielonym płazem w logo) spełnia warunki transakcji kartą przy tej promocji?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Konrad Październik 6, 2015 o 19:13

Czy jeśli zrobię przelew z banku A do banku milenium na kwotę 1000 zł następnie zrobię przelew z Milenium do banku A na kwotę 800 zł i znowu zrobię przelew z banku A do Milenium na kwotę 800 zł to spełniam warunek ?? moim zdaniem tak, ale wolę się upewnić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Tapirek Wrzesień 23, 2015 o 21:21

Cześć Michale
kto jest teraz Twoim nowym partnerem afiliacyjnym?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:01

Hej Tapirek,

Odpowiedź jest podana kilkukrotnie we wpisie – organizator promocji, czyli Agora.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Tapirek Wrzesień 24, 2015 o 22:54

Dzięki za jednoznaczną odpowiedz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Tobie i czytelnikom!

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 23, 2015 o 21:24

Witam.

Czy płatność z paczkę w paczkomacie zalicza się do płatności stacjonarnych? Według mnie powinna ale jak jest naprawdę nie wiem, mógłbyś Michale dowiedzieć się jak to jest?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:02

Hej Mateusz,

Tak – powinna się zaliczać (jest to POS), ale upewnię się i dam znać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 21:35

No nieeee… Tu taka promocja, a ja konto 360 Student założyłam 1,5 tygodnia temu… Tyle przegrać! 😛

Odpowiedz

ANdrzej Wrzesień 23, 2015 o 22:11

Niestety…. mam już zwykłe konto w Millenium 🙁

Ale …. jutro idę do oddziału zmienić je na 360 😉
pozdrawiam

Odpowiedz

DAMIAN Wrzesień 23, 2015 o 22:19

Przy zakładaniu konta wybrałem opcję zawarcia umowy – kurier.
Jednak na samym końcu procesu zakładania konta wyświetlił mi się komunikat:

„Wniosek o otwarcie konta
Dziękujemy za złożenie wniosku o otwarcie konta
1. Przelew
Aby potwierdzić zawarcie umowy rachunku oraz zakończyć proces aktywacji, wykonaj przelew na kwotę minimum 10zł na numer oraz dane rachunku w Banku Millennium podane niżej. Przelew musi być wykonany z Twojego rachunku w innym banku, który został podany we wniosku.
Numer rachunku odbiorcy
Nazwa odbiorcy Bank Millennium SA
Adres Żaryna 2a, 02-593 Warszawa
Kwota minimum 10 zł …. ”

Czy coś poszło nie tak?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:03

Hej Damian,

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Zapytam.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 23, 2015 o 22:24

Cześć Michał, czy mając kredyt hipoteczny (od 9 lat) i konto założone tylko dla obsługi kredytu (taki był warunek w regulaminie) można brać udział w promocji? Pozd

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 15:00

Dzień dobry,
Zgodnie z zapisem w regulaminie konto zostaje objęte promocją, jeśli spełniony jest m.in. następujący warunek: Składając wniosek Uczestnik nie posiadał żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie był uprawniony do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku,

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:04

Hej Agnieszka,

Niestety nie możesz wziąć udziału w promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 23, 2015 o 22:33

Michał, czy dobrze rozumiem, że dodatkowo można zgarnąć jeszcze max 60 zł miesięcznie ?
(2% zwrotu za płatności kartą – max 30 zł/msc i/lub 10% zwrotu za płatności BLIK – max 30 zł/msc)

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 20:52

Jesteś pewien, że to dotyczy tej karty? Nie znalazłem takich informacji.

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 21:19

Promocja „Zyskaj 360zł – II edycja” mówi m.in:

Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student i aktywnie z niego korzystaj – bankuj mobilnie, płać kartą i BLIKIEM.

Możesz zyskać aż 360 zł przez pół roku, czyli 60 zł miesięcznie:

2% zwrotu za płatności kartą do konta – aż do 30 zł miesięcznie
10% zwrotu za płatności BLIK – aż do 30 zł miesięcznie

Jeśli nie posiadasz konta w Banku Millennium, w okresie promocji, czyli do 22 listopada 2015 r. otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą do konta.

Pamiętaj, aby:

pobrać, zainstalować i zalogować się do nowej aplikacji mobilnej Banku
wykonać min. jedną płatność kartą do konta w każdym miesiącu,
w przypadku Konta 360° zapewnić także wpływy zewnętrzne na konto min. 1000 zł miesięcznie.

To proste! Nie czekaj i zyskaj 360 zł!

Promocja trwa od 28.08.2015r. do 22.11.2015r.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:05

Hej Piotrek,

Niestety nie. W regulaminie promocji opisanej powyżej jest jednoznacznie napisane, że nie łączy się ona z innymi promocjami.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 22:08

Bardzo możliwe, że nie doczytałem regulaminów do końca 🙂

Ale i tak dobrze, że jest taka premia jak jest (te 150zł w 3 transzach) 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 23, 2015 o 22:41

Witaj Michale .
Czy ta kwota obrotu na 360zł obejmuje także transakcje za zakupy w internecie kartą?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 15:19

Witam,
Zgodnie z regulaminem promocji Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:28

Hej Robert,

Niestety nie. Płatności kartą w Internecie nie wliczają się do wymaganego poziomu obrotu. Tylko punkty stacjonarne (tam, gdzie masz fizyczny dostęp do terminala płatniczego).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wioleta Wrzesień 23, 2015 o 22:49

Ja podziękuję za tą promocję, przejechałam się na ostatniej z Comperią (chociaż premia została terminowo wypłacona). Ciekawe ile osób tym razem się skusi i później będzie narzekać. Ale i tak- powodzenia.

Odpowiedz

Kuba Wrzesień 24, 2015 o 08:34

Możesz opisać w czym był problem?

Odpowiedz

Asia Wrzesień 24, 2015 o 08:47

A co dokładnie Ci się przydarzyło?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:29

Hej Wioleta,

Ja też chętnie dowiem się na czym „przejechanie się” polegało skoro otrzymałaś premię.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adrian Wrzesień 23, 2015 o 23:01

A czy te 1800zł musi na tym koncie pozostać? Czy możemy je od razu przelać na inne konto?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:10

Hej Adrian,

Nie musi pozostawać. Nie ma takiego wymogu. Możesz natychmiast przelać dalej.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adrian Wrzesień 23, 2015 o 23:10

I drugie pytanie, czy Pakiet Bardzo Pomocny dołączany jest także do konta 360 Student?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:29

Hej Adrian,

Z tego co wiem, to w tym zakresie nie ma różnicy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 23, 2015 o 23:36

Niestety posiadam inne konto w Millenium. Ale byłem tam i mi powiedziano, że moje konto w Millenium może być migrowane do 360st. Czy da się jakoś wykorzystać promocję agory w tym przypadku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:12

Hej Paweł,

Niestety nie. Promocja jest tylko dla nowych klientów.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Konrad Wrzesień 23, 2015 o 23:37

Bardzo się ucieszyłem na tą wiadomość. Ostatnio szukałem w miarę dobrej oferty aby ulokować parę złotych oszczędności na jakiejś lokacie.
Rozczarował mnie niestety mój bank gdy ostatnio chciałem skorzystać z oferty lokaty, która i tak nie była jakimś szaleństwem, na „nowe środki”. Pomimo, że wpłaciłem faktycznie sporą kwotę w gotówce do banku z zewnątrz i chciałem je ulokować jako nowe środki na lokacie na promocyjnych warunkach okazało się że bankowy system wylicza wyskokość nowych środków po swojemu i pomniejszyj moją wpłaconą kwote o kilka tysięcy złotych. Niestety musiałem zrezygnować z produktu.
Myślę że teraz skorzystam z oferty w banku Millenium – brzmi dość ciekawie.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Basia Wrzesień 23, 2015 o 23:52

Cześć Michał!
Nie wiem czy mam się cieszyć, czy płakać, bo właśnie wczoraj założyłam konto 360 student, ale no właśnie- jak wygląda sytuacja z tą ankietą na stronie organizatora promocji? Jest jeszcze szansa, żeby moje świeżutkie konto załapało się na tą promocję, czy miałam coś podać przy utworzeniu konta i ominie mnie ta promocja?
Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:18

Dzień dobry,

Aby wziąć udział w akcji należało założyć konto w banku za pomocą otrzymanego linka. Zgodnie z regulaminem promocji: Organizator zastrzega, iż wnioski o założenie konta osobistego (Konto 360o lub Konto 360o Student) składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem Serwisu URL: konto360.zpremia.pl , jak również wnioski o otwarcie konta złożone po 31.10.2015 roku nie będą brały udziału w Akcji.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:30

Hej Basiu,

Tak jak napisała wyżej Agora – niestety skoro już założyłaś konto wcześniej / poza promocją, to nie ma szansy aby z niej skorzystać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 24, 2015 o 07:58

Cześć Michale,

czy aby otrzymać premię mogę wykonać np. 10 transakcji kartą po 36 zł czy musi być to jedna za 360 zł?

Pozdrawiam

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:22

Witam,

Może Pan wykonać kilka transakcji, których suma musi wynosić min. 360 zł.
W regulaminie jest bowiem zapis, że Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Magda Wrzesień 24, 2015 o 08:16

Dzięki za wyczerpanie tematu Michał. Kompletne informacje do podjęcia decyzji.
Zastanawiam się jednak nad promocjami w bankach i danymi osobowymi, które będzie posiadał kolejny bank, jeżeli będziemy co jakiś czas zmieniać i korzystać z nowych.
Za jakiś czas nasze dane będą wszędzie, bo w każdym była promocja na kartę, konto lub inny produkt.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:14

Hej Magda,

Zawsze możesz skorzystać z prawa do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych na poszczególnych polach.

I zalecam by to robić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

piotr Październik 10, 2015 o 17:50

witam,
w regulaminie nie znalazlem informacji co tak dokladnie agora dostaje za informacje. czy jest to tylko wiadomosc od banku, ze zostay spelnione wszystkie wymagania, czy zna wartosc przelewow, miesieczne saldo, wszystkie dane osobowe, takze skan dowodu osobistego? czy orinetujesze sie co dokladnie agora dostaje za informacje?
pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 24, 2015 o 08:37

Milenium jakoś mnie nie jara, nie wiem czemu, ale nie mam zaufania do tego typu banków, które pojawiły się „nagle”.

Ale to po prostu taki mój kaprys 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:14

Hej Marcin,

W jakim sensie „nagle”? Bank jest od lat 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 24, 2015 o 08:41

Michale jestem szczerze szokowana, ze promujesz Bank Millenium ktory oszukal tysiace klientow na kredytach frankowych, nie podajac im calej prawdy o tych kredytach. I nie chodzi mi tu juz o to kto ma racje w sporze o franki pomijam, ale wielokrotnie doświadczylam od oblugi klienta w tym Banku w Kielcach chamstwa i zupelnego braku poszanowania klienta. Nie jestem osoba awanturujaca sie bron boze ale ta buta do Klienta juz kupionego jest co najmniej szokujaca. Na Infonlinii siedza osoby ktore zupelnie nie znaja sie na tym co robia, wiec kazde pytanie jest praktycznie zbywane. Klient musi pofatygowac sie osobiscie do Banku, a Placowki sa czesto tylko w najwiekszych miastach. Ponadto wszelkie Reklamacje z gory sa odrzucane. To jest przyklad Banku ktory wykorzystuje na kazdym kroku pozycje sily. I moze przez to nie powinna dziwic postawa ”Obslugi Klienta” :((( Michale uwazam ze jednak nie powinno sie wszystkiego robic dla pieniedzy mimo wszystko 🙁 Nie przestane czytac Bloga ale to wszystko stawia pod znakiem zapytania czy rzeczywiscie robisz to co robisz z uczciwymi intencjami? 🙁 Pozdrawiam

Odpowiedz

Robert Wrzesień 24, 2015 o 11:02

Brałem udział w promocji konta Millenium swego czasu na gruponie. Użytkowałem je bardzo aktywnie przez 5 miesięcy. PLUSY: dobra aplikacja na smartfona, dość sprawna obsługa przez WWW i co najważniejsze wszelkie zapytania i reklamacje wysyłałem przez formularze na WWW i UWAGA: byłem naprawdę zadowolony z szybkości i jakości obsługi ( reklamacja rozpatrzona pozytywnie ). To co razi w tej obecnej promocji to trochę dużo rzeczy do ogarnięcia aby uzyskać premię: przelewy, karta debetowa, transakcje na 360zł, rezygnacja z dodatkowego ubezpieczenia itd. Jako bank docelowy raczej kiepsko ale jako dodatkowe zasilenie budżetu na 150 zł to gra warta świeczki. I zamknięcie konta jest super wygodne przez stronę WWW – mam nadzieję, że ta opcja nadal istnieje.
Michale, proszę o potwierdzenie tej możliwości.

Michał jako bloger odwala kawał dobrej roboty. Dla mnie wielki szacun.
Nie ukrywa,że zarabia na tym dobre pieniądze, ale ładuje w to mnóstwo pozytywnej energii i czasu. To są uczciwie zarobione pieniądze. Pozdrawiam i zakładam ponownie konto.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:18

Hej Alicja,

Przykro mi, że tak to odbierasz. Wiesz… w zasadzie to nie ma banku, który nie miałby czegoś za uszami. Taką metodą, to można w zasadzie zakwestionować każdą propozycję opisywaną na blogu.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 25, 2015 o 12:46

Hej Michal
Zgadzam się ze można zakwestionować w ten sposób każdy Bank, ale czy to właśnie nie powinno nam zapalić czerwonego światełka w głowie? Ze chwileczkę chyba coś jest nie tak, a nie jeszcze zachęcać ludzi do zawierania Umów z Bankiem który powinno się omijać szerokim łukiem? Przecież nieuczciwe praktyki powinny być szkalowanie a nie nagradzane? No nic zostawiam ku przestrodze. Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 26, 2015 o 10:11

Alicja- przeciez Michal opisuje tylko promocje bankowa. Nie ma patentu na wiedze i dobre decyzje – te zaleza wylacznie od uzytkownikow i ich decyzji, to Ty musisz zdecydowac, czy chcesz takie konto czy nie 🙂 Jezeli masz zle doswiadczenia z bankiem, oczywiscie, ze bedziesz szukala alternatywy.

Pomysl natomiast, ze bedzie wiele osob chwalacych sobie wspolprace z tym bankiem, a dzieki wpisowi Michala dowiedza sie, ze jest jeszcze jakas premia do zgarniecia. Moim zdaniem super.

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 25, 2015 o 18:56

Kredyty frankowe były po prostu formą hazardu. Gdyby frank nie poszedł tak w górę „frankowicze” byliby sporo do przodu przed „złotówkowiczami”. Niestety, jak wielu innych obarczasz innych winą za własne decyzje.

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 09:13

Ponawiam pytanie, które zostało wczoraj odrzucone. Czy do obrotu karta włączają się zakupy w sieci i płatność elektroniczna kartą?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:27

Witam,
Aby spełnić warunek promocji Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:19

Hej Robert,

Liczą się tradycyjne sklepy i punkty sprzedaży, gdzie wkładasz kartę do terminala albo płacisz zbliżeniowo. Płatności internetowe nie spełniają tego kryterium.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Darek Wrzesień 24, 2015 o 09:14

Michale, drobna uwaga apropo tego fragmentu:
„Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne…”
W telewizorze to jest masa elektroniki i kurzu a zobaczyć reklamę to mogłeś w telewizji 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:20

Dziękuję. Celowo użyłem takiego sformułowania 😉

Odpowiedz

edyta Wrzesień 24, 2015 o 09:32

Witam
A czy wiesz jak jest z pobieraniem pieniędzy z bankomatów- które są bezpłatne i ewentualnie jakie opłaty za pobieranie pieniędzy z bankomatu

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:37

bankomaty Millennium – 0zł
BZWBK i Cash for You – 0zł gdy spełnia się warunki do bezpłatnego konta, czyli jest comiesięczny wpływ na kwotę 1000zł i jedna transakcja kartą debetową w sklepie, w przeciwnym wypadku wypłata kosztuje 1zł
pozostałe bankomaty krajowe – 0zł również przy spełnianych warunkach, a 5zł przy ich braku.

Odpowiedz

Michał Wrzesień 24, 2015 o 09:42

Też byłbym zainteresowany kontem wspólnym. Banki jakoś nie kwapią się do promowania tego typu kont, a przecież tyle par szuka tego typu produktów…

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 09:45

Dzięki za info, pierwszy warunek łatwy do spełnienia, gorzej z pozostałymi, ale spróbuję 😉

Odpowiedz

Anna Wrzesień 24, 2015 o 10:15

Michał,
a gdybyś miał porównać – tak na bardzo szybko – korzyści płynące z przejścia do Millenium a Mbanku, to które być wybrał w tej chwili?

Mam od zawsze konta w Banku PKOBP – chyba z sentymentu, bo pierwsza praca, pierwsze konto, pierwszy spłacony kredyt hipoteczny 🙂 Było tam fajne konto oszczędnościowe, ale oprocentowanie drastycznie spadło a opłata za przelew 7,50zł!, koszty rachunku firmowego bardzo duże. Mam tam jedynie dobrą historię kredytową i jakieś obroty. Myślę o pilnym przeniesieniu i dziś zobaczyłam Twoją propozycję. Ale słyszałam też o korzyściach (np. ZUS) przenosząc się do Mbanku.

Jesteś w stanie coś mi zasugerować, a może ktoś z Twoich fanów, kto przenosił ostatnio konto gospodarcze?

Dziękuję i pozdawiam
Ania

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:23

Hej Anna,

Z kontekstu zrozumiałem, ze chodzi Ci o rachunek firmowy. Ostatnio polecałem sprawdzenie konta firmowego w Idea Bank, gdzie otrzymujemy z tego tytułu premię w wysokości nawet 900 zł. Szczegółowe informacje były w tym wpisie:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/powakacyjny-remanent-w-kontach-i-lokatach

Pozdrawiam

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 11:08

Zapewne z wypowiedzeniem konta jest problem , bo nic tutaj we wpisie nie ma….Czyżby osobista wizyta?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:26

Hej Robert,

Dwa błędy 🙂

1) W tekście jest informacja o procedurze zamknięcia konta:

„Jeśli nie będziecie chcieli posiadać konta po okresie promocji, to szczegółową procedurę jego zamknięcia przedstawiałem w tym artykule. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który pozwala zamknąć rachunek całkowicie online.”

2) Da się konto zamknąć online, o czym pisałem w tym artykule (dokładna procedura):

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-zamknac-konto-w-banku-meritum-bz-wbk-idea-bank-bgzoptima-millennium-smart

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 22:50

Przepraszam ,za błąd .
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 24, 2015 o 11:26

Dodatkowo, za wykonanie 10 transakcji BLIKiem do 25-ego października, można otrzymać 2 bilety do sieci kin Cinema City.
🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:34

Hej Krzysztof,

Z regulaminu wynika, że ta promocja nie łączy się z innymi, więc nie jestem pewien czy otrzyma się te bilety za transakcje BLIKiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Robert Wrzesień 24, 2015 o 11:37

Gdybym wygrał 2 mln zł w Lotto, to bym za to kupił 10 kawalerek np. w Poznaniu powiedzmy za 180 tys. zł każda, do tego po 20 tys. zł na remont i urządzenie. Za wygraną miałbym więc 10 mieszkań na wynajem, każde by mi przynosiło powiedzmy 1 tys. zł miesięcznie zysku (po podatku, prowizji dla firmy zarządzającej itd.). Miałbym więc miesięcznie 10.000 zł dochodów, bez jakiejkolwiek pracy, i byłbym wolny finansowo i bym nie musiał pracować dla pieniędzy. Zwrot byłby zatem na poziomie 5 % rocznie.

Nie znam obecnie lepszej alternatywy niż taka inwestycja.

Odpowiedz

Marek Wrzesień 28, 2015 o 11:32

Zacny plan, ale tylko w teorii – szczegolnie w tej czesci: „Miałbym więc miesięcznie 10.000 zł dochodów, bez jakiejkolwiek pracy”.
Otoz zapewniam Cie, ze wynajem mieszkania to jest prac, loteria co do ludzi i mnostwo problemow. Znam ludzi ktorzy majac jedno mieszkanie wkladajac w to duzo pracy, stresu i maja serdecznie dosyc. Z 10 mieszkaniami nie dasz rady.
Czasem trafiasz na normalnych lokatorow, ale potem 3 miesiace szukasz nowych (strata) a potem walczysz kiedy przestaja placic (stres + strata).

Teraz pomnoz to x10 i masz swoje bezstresowe 10k miesiecznie 😉 Lepiej zdobadz dobry zawod i wtedy bedziesz mial i 15k a robic bedziesz to co lubisz.

Tak czy siak, powodzenia 😉

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 24, 2015 o 11:57

melduję, że konto już dziala 😉 oszczędnościowe też
akurat pracuje w miasteczku Millenium więc mialam blisko 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:35

Dzięki wielkie Agata 🙂

Odpowiedz

Amelia Wrzesień 24, 2015 o 13:12

Cześć Michał!
Dzięki za informacje o promocji. Z racji nadchodzącego października i rozpoczynającego się roku akademickiego, mógłbyś coś napisać o kredycie studenckim jako formie inwestycji? Czy warto w to wchodzić?
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:28

Hej Amelia,

Dziękuję za dobre pytanie. Kiedyś już o tym pisałem. Sytuacja i moja ocena sytuacji zasadniczo się nie zmieniła:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/czy-kredyt-studencki-sie-oplaca

Pozdrawiam

Odpowiedz

Amelia Wrzesień 25, 2015 o 19:17

Dziękuję ślicznie za odpowiedź! 🙂

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 24, 2015 o 15:01

No widać mega zainteresowanie, bo strona padła na dość długo 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:31

Hej Alicja,

Niestety awaria bloga nie miała nic wspólnego z zainteresowaniem tą promocją… chociaż pewnie marketingowo należałoby powiedzieć, że tak właśnie było. 😉 No, ale nie będę „ściemiał”. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 15:47

Trzeba przelewać 1000 zł miesięcznie, ale chodzi o miesiąc kalendarzowy czy od momentu założenia konta? Jak założę je teraz to muszę do końca września ten 1000 przelać czy nie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:34

Hej Daniela,

Po pierwsze: trzeba przelewać 1800 zł jeśli sama wykonujesz przelew (a nie 1000 zł).

Po drugie: harmonogram dokładnie określony jest we wpisie – jest dokładna informacja, druga premia przyznawana jest za okres 1-31 grudnia 2015, a trzecia premia – za okres od 1 do 31 stycznia 2016. I w tym przedziałach dat musi wpłynąć 1800 zł Twoich / cudzych przelewów z innych banków lub pensja w wysokości co najmniej 1000 zł przelewana przez Twojego pracodawcę.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 22:40

Michale, mi nie chodzi o harmonogram premiowania, tylko o warunki bezpłatności konta. W przypadku pierwszej premii trzeba wydać kartą na 360 zł, żeby ją dostać. Ale żeby konto było bezpłatne potrzebny jest przelew na kwotę 1000 zł i tego dotyczyło moje pytanie. Kurier przyjedzie w poniedziałek, we wtorek konto będzie aktywne i nie chciałabym, żeby się okazało, że żeby mi pobiorą opłatę za prowadzenie konta jak przelewu dokonam 10 października, a konto założone pod koniec września. Nie wiem już jak bardziej zrozumiale to wytłumaczyć :)))

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:39

Hej Daniela,

Przepraszam bardzo – nie zrozumiałem pytania.

Wygląda na to, że możesz mieć rację. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji opłata może zostać pobrana i nie jest tam wyłączany pierwszy, niepełny miesiąc. Zweryfikuję to z bankiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Październik 1, 2015 o 21:20

Zakładałem dzisiaj konto (dzięki Michałowi) i też się o to pytałem. Okazało się, że konto jest bezpłatne gdy będą wpływy 1000 zł i 1 operacja kartą w miesiącu. Ale to dotyczy okresu dopiero od trzeciego miesiąca od założenia! Pierwsze (mniej więcej) 60 dni jest bezpłatne bez żadnych warunków, po to aby spokojnie mógł przyjść kurier, mogła przyjść pocztą karta i można było się oswoić z interfejsem banku. Myślę, że to bardzo przyjazne podejście.

Odpowiedz

Jakub Kowalski Wrzesień 24, 2015 o 16:02

Dzięki za cynk, właśnie się za czymś nowym rozglądałem 🙂

Odpowiedz

Ryszard Wrzesień 24, 2015 o 17:00

Witam.
Czy do wyrobienia limitu obrotu kartą 360 zł /m-c zaliczają się płatności kartą Zabka za rachunki ?

Odpowiedz

Dominika Wrzesień 24, 2015 o 19:07

Cześć Michał 🙂

Dzięki za świetną konferencję i dużą dawkę inspiracji.

Przeczytałam z uwagą Twój artykuł, ale nie wiem czy do końca wyłapałam jakie są warunki w przypadku założenia Konta 360° Student.

KROK 1) w okresie do 30 listopada 2015 r. dokonamy kartą debetową zakupów na łączną kwotę co najmniej 360 zł.

KROK 2) zakup kartą debetową na co najmniej 360 zl

KROK 3) zakup kartą debetową na co najmniej 360 zl

Dodatkowo w 2 i 3 kroku:
na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.

Moje pytanie: czy na konto 360° Student, może wpłynąć w 2 i 3 kroku 500zł z tytułu stypendium i to wystarczy, czy stypendium jest tylko dodatkową kwotą z 500 zł? Mówiąc prościej ile ma wpłynąć na konto 360 Student w 2 i 3 kroku?

Przepraszam, za tak długą wiadomość.

Pozdrawiam ciepło,
Dominika

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:38

Hej Dominika,

Dziękuję za ciepłe słowa o konferencji.

Potwierdzam, że jeśli otrzymujesz na konto stypendium w wysokości co najmniej 500 zł to już sam ten wpływ na Konto 360 Student powoduje spełnienie warunków promocji (oczywiście w powiązaniu z wydaniem 360 zł kartą w stacjonarnych punktach sprzedaży).

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 20:46

Michale,
Dzięki za info o nowej promocji.
Wyjaśnij proszę, w wolnej chwili, co z ubezpieczeniem „bezpieczna karta”. W regulaminie promocji informują, że jest dołączone do karty. Z kolei z tabeli opłat wynika, że to ubezpieczenie nie jest oferowane po 28.03.2015.
Różnica na 2,99 zł miesięcznie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 21:23

Dzisiaj byłem w banku i pracownik powiedział, że te ubezpieczenie jest z automatu dawane do każdej karty Visa 360 – istnieje oczywiście możliwość w każdej chwili rezygnacji, lecz pamiętaj, że pierwsze dwa miesiące te ubezpieczenie jest darmowe, te 4 czy 3 zł są pobierane dopiero od 3 miesiąca używania karty.

Zrezygnować z ubezpieczenia możesz w oddziale lub poprzez infolinie banku.

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 21:44

Pytanie o które ubezpieczenie chodzi. Michał pisze o „Pakiecie Bezpieczeństwa” a w regulaminie i tabeli prowizji jest mowa o ubezpieczeniu „Bezpieczna Karta”.
Albo podczepiają do karty dwa ubezpieczenia, albo to tylko niechlujstwo pracownika banku piszącego regulamin, który nie zauważył, że pól roku temu zmieniło się ubezpieczenie.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:37

Z tego co się dowiedziałam to za „Pakiet Bezpieczeństwa” przez pierwsze 12 miesięcy płaci ubezpieczycielowi BANK coś ponad 4 zł. A potem opłata przechodzi na Ciebie.
Natomiast co do ubezpieczenia „Bezpieczna karta” to na infolinii dowiedziałam się (tak jak pisze Piotrek), że przez pierwsze 2 miesiące nie są pobierane żadne opłaty, ale ja i tak jak najszybciej z tego rezygnuje żeby nie zapomnieć.

Odpowiedz

Piotr Listopad 4, 2015 o 21:36

Podczas rozmowy z konsultantką zostałem poinformowany, że przez cały czas trwania promocji, muszę mieć aktywny pakiet „Bezpieczna Karta”, aby otrzymać premię. W dodatku, pakiet ma być darmowy tylko w listopadzie, a w grudniu(pod koniec-nie pamiętam dokładnej daty, którą Pani mi podała) oraz kolejnych miesiącach zostanie naliczona kwota 3,99. Rozmawiałem z Panią po lekturze tego artykułu i dopytywałem się czy jest pewna swoich słów i je potwierdziła. Więc Michale, AgoraPerformance, jak to jest naprawdę? Pozdrawiam!

Odpowiedz

Ania Listopad 4, 2015 o 21:58

Czyli jeśli dzisiaj zrezygnowałam z pakietu bezpieczeństwa to nie mam już możliwości uzyskania premii? Czy może mogę przywrócić to ubezpieczenie następnego dnia?
Przykro mi, ale te nieścisłości narobiły mi trochę stresu i zawodu – trochę żal, jeśli z tego powodu mogę nie uzyskać premii…

Odpowiedz

Piotr Listopad 4, 2015 o 22:13

Tego nie wiem. Przeczytałem regulamin promocji i nic on o tym nie wspomina więc wolę dopytać. Zakładam, że zostałem wprowadzony w błąd przez Panią na Infolinii i oboje otrzymamy premię 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 7, 2015 o 18:21

Hej Piotrze,

Absolutnie aktywność „Pakietu Bezpieczeństwa” nie jest wymogiem regulaminowym promocji, więc zakładam, że infolinia wprowadziła Cię w błąd.

Zreszta Agora potwierdziła to już w swoim komentarzu.

Pozdrawiam

Ania Listopad 4, 2015 o 22:10

Informacje, które właśnie uzyskałam od konsultanta – wyłączenie Pakietu Bezpieczeństwa nie powinno wpłynąć na szanse uzyskania premii.
Więc ja już przestaję rozumieć o co chodzi…
Przeszukując dokładnie regulamin promocji, nie ma mowy o Pakiecie Bezpieczeństwa, natomiast przywołany tam pakiet „Bezpieczna Karta” równy kwocie 2,99 zł/miesiąc oznaczony jest jako opcjonalny przy samym opisie konta 360. Myślę, że w przypadku problemów z wypłatą premii z powodu tego nieszczęsnego pakietu można powołać się na regulamin przysłany w mailu w momencie zgłoszenia chęci udziału w promocji.
Pozdrawiam!

Odpowiedz

AgoraPerformance Listopad 5, 2015 o 14:16

Szanowni Państwo,
Bank Millennium zapewnił nas, że pakiet Bezpieczna Karta nie jest obowiązkowy i nie jest warunkiem uczestniczenia w promocji. Jest aktywowany w momencie zakładania konta i przez pierwszy miesiąc jest za darmo, natomiast jak tylko klient dostanie kartę może zadzwonić na Infolinię i zrezygnować z pakietu Bezpieczna karta.

Odpowiedz

Emilia Wrzesień 24, 2015 o 21:12

Mam tylko jedną wątpliwość – udostępnienie danych Agorze. Wiadomo, bank potrzebuje tych danych chociażby do obsługi konta. Ale Agora? Czy premia jest ceną za nasze dane osobowe?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:40

Hej Emilia,

Zauważ, że zaznaczając tylko pierwszą zgodę pozwalasz Agorze wykorzystać dane tylko na potrzeby obsługi tej promocji – bez wyrażenia zgód na wykorzystanie marketingowe.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 21:27

Potwierdzam, zakładałam konto dziś i rozmawiałam już z panią z infolinii w sprawie weryfikacji danych i umówienia kuriera, mówiła, że rezygnacja z ubezpieczenia w placówce lub przez infolinię.

Moje pytanie o przelewaniu 1000 zł wciąż aktualne 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:41
Ryszard Wrzesień 24, 2015 o 22:44

Witam
Ponawiam pytanie …
Czy ktoś ma wiedze czy płatność rachunków poprzez karte Żabki i tą z Millenium będzie zaliczona do limitu 360 zł?

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 22:45

„To co je cechuje to bardzo łatwe do spełnienia warunki bezpłatności konta:

Zasilenie konta przelewami zewnętrznymi na łącznie 1000 zł miesięcznie – przy czym może to być wiele przelewów (grunt by suma wpływów przekroczyła 1000 zł). Oczywiście pieniądze to można natychmiast wypłacić lub przelać gdzie indziej.”

Ja o to pytałam, a nie o harmonogram premii…

Odpowiedz

Kuba Wrzesień 25, 2015 o 03:26

Dobre pytanie, bo jeżeli nie spełnisz warunków (bezpłatności rachunku), wówczas dochodzi opłata za kartę, za prowadzenie rachunku, prowizja za wypłaty z bankomatów i korzystanie z konta robi się relatywnie drogie.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:42

Sprawdzam w banku. Dam znać.

Odpowiedz

Jerzy Wrzesień 25, 2015 o 00:14

Witam
czytając informacje o promocja które promujesz i kontach które zakładasz aby z nich korzystać zastanawiam się czy masz jakiś system kontroli swoich kont. XChodzi mi o to, że co chwilę trzeba te konta zamykać, mieć jakąś karencję pilnować terminów tak żeby nie okazało się nagle, że jeszcze 5 miesięcy i 28 temu byłem czyimś klientem i nie mogę skorzystać z oferty.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:44

Hej Jerzy,

Pisząc w dużym skrócie:

1) Polecam lekturę tego wpisu – tam opisałem mój system: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/automatyzacja-finansow-osobistych

2) Poza tym prowadzę sobie listę wymogów banków dla poszczególnych rachunków w formie „wielkiej notatki” w Excelu.

3) Poza tym oczywiście śledzę stan wszystkich moich kont i stałych płatności w aplikacji Microsoft Money, której jestem wielkim fanem.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Wrzesień 25, 2015 o 00:28

Michał, jestes po prostu najlepszy!
Zazdroszcze żonie bo nie ma nic bardziej podniecającego od inteligentnego faceta:)
Akurat wczoraj wysłałam formularz do założenia konta w Smart banku ale pewno odrzucą bo werfikacja przelewem a adresy różne.Także twój wpis idealnie trafił w moje potrzeby, juz wszystko wysłane, nic tylko czekac na kuriera.
Dzięki za taką dobrą robote jaką odwalasz na tym blogu. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dariusz Wrzesień 25, 2015 o 03:33

Witam, ten pakiet MilleSMS jest obowiązkowy? czy można z niego definitywnie zrezygnować?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:45

Hej Dariusz,

Można zrezygnować z całego pakietu bezpieczeństwa karty. Bez problemu. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 25, 2015 o 08:26

A września zostało już tylko kilka dni, więc nie chciałabym mieć niespodzianki w postaci debetu, bo przeleję wymagany na bezpłatność konta 1000 w październiku.

Odpowiedz

Laura Wrzesień 25, 2015 o 13:38

Wg pana z infolinii pierwsze 3 miesiące prowadzenia rachunku są bezpłatne i dopiero w listopadzie trzeba spełnić warunki z toip by nie pobrali opłaty w grudniu.

Odpowiedz

Dariusz Wrzesień 27, 2015 o 08:50

Podczas rozmowy z konsultantem powiedziano mi że pierwsze 2 miesiące są bezpłatne?, natomiast w TOIP nie znalazłem o tym mowy.

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 21:46

Informacja o tym jest w cennikach (a przynajmniej w cenniku kart debetowych).

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:47

Hej,

Też uzyskałem właśnie informację od konsultanta, że w pierwszych 2 miesiącach wymogi bezpłatności nie obowiązują, ale zwróciłem uwagę, że nie wiedzę takiej informacji w „cenniku usług” dla kont.

Poczekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie mailowe / pisemne.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 10:09

Założyłem i kliknąłem przez Twoje polecenie – dzięki Michał.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Walu Wrzesień 25, 2015 o 10:11

Ku przestrodze dla wszystkich chętnych na konto.
Obecna promocja jest już chyba 4 a może 5 promocją banku w ostatnich paru miesiącach dla konta 360. Ja osobiście skorzystałem z jednej tj. „II edycji sprzedaży premiowej kont osobistych oferowanych na grupon.pl” w której było do wyjęcia 250 zł. Niestety już po pierwszym miesiącu korzystania z konta i karty debetowej w celu uzyskania premii okazało się że przyznano mi dużo niższą kwotę tj. 7 zł z groszami zamiast 25 zł.
Po przeanalizowaniu całej sytuacji doszedłem do wniosku że zostałem zakwalifikowany do zupełnie innej promocji tj. „ZYSKAJ 360 ZŁ”. Wtedy też złożyłem reklamację. Jak na razie minęło już ponad 14 dni i z banku nie ma żadnej informacji . Teoretycznie mają 30 dni na załatwienie ale w mailu obiecywali że zdążą w 14. Nie wiem czy ta sprawa jest tak skomplikowana, czy może mają tak dużo reklamacji w podobnych sprawach? Bo przeglądając różne fora znalazłem kilka wpisów od osób z podobnym problemem.
Dlatego namawiam wszystkich zakładających konto o potwierdzanie w banku uczestnictwa w danej promocji.

Odpowiedz

Walu Wrzesień 25, 2015 o 14:58

Żeby być fair w stosunku do banku to po dzisiejszej interwencji mailowej do banku zadzwonił konsultant i poinformował o pozytywnym jej rozpatrzeniu oraz przelaniu brakującej różnicy na konto.
Nie zmienia to jednak faktu że w ogólnym rozliczeniu bank jest dla mnie trochę na minus (składanie reklamacji i oczekiwanie na rozpatrzenie 16 dni po dodatkowej interwencji)

Odpowiedz

Karol NC Wrzesień 25, 2015 o 12:31

Millenium ma widać ostatnio prawdziwy zalew promocji bo jednocześnie nadal działa promocja 360 i chyba potrwa jeszcze do końca listopada. Przyznam że skorzystałbym chętnie z jednej z tych promocji bo fajnie byłoby się wzbogacić o dodatkową gotówkę. Jednak największa droga przez mękę jest dopiero w momencie kiedy chcemy wspomniane konto zamknąć na dobre. Nie wystarczy zrobić tego osobiście w banku bo później odbierzemy jeszcze przynajmniej z 2 telefony potwierdzające zamknięcie konta, podczas których oczywiście będzie namawiani do tego by jednak zostać z założonym kontem na dłużej. Swego czasu miałem konto w Millenium (to było chyba moje pierwsze konto osobiste w banku) i po wielu latach chciałem z niego zrezygnować. No cóż, łatwe to nie było…

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:48

Hej Karol,

Obecnie można złożyć zlecenie zamknięcia rachunku przez system bankowości internetowej. Kiedyś było gorzej – teraz jest lepiej. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Karol NC Wrzesień 30, 2015 o 11:54

Wow, o tym nie wiedział. I tak po prostu – zamykamy konto przez internet, nie odbieramy żadnych telefonów, nie udajemy się do placówki w celu złożenia podpisu czy czegoś podobnego?

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 25, 2015 o 12:41

a jak zrezygnować z pakietu bardzo pomocnego? Czy można to zrobić mailowo, albo przez wysłanie wiadomości po zalogowaniu się na swoje utworzone konto bankowe w Millenium?

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:40

można go w ogóle nie brać przy zakładaniu konta, jest to opcja dodatkowa i dobrowolna 🙂

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 25, 2015 o 12:57

Czy można założyć konto bez karty?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 25, 2015 o 13:06

Witam,
Niestety nie ma takiej możliwości, gdyż aby spełnić jeden z warunków promocji należy dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł.

Odpowiedz

Robert Wrzesień 25, 2015 o 13:32

Dzięki Michał za następną wisienkę na torcie, procedura otwarcia konta rozpoczęta (oczywiście po raz kolejny przez Twój link, bo jakby inaczej, w końcu trzeba sobie wzajemnie pomagać 🙂 ), kolejne profity wpłyną i co ważniejsze mój 2letni syn Adaś się ucieszy (powiem mu że to zasługa wuja MICHAŁA, którego mam nadzieje kiedyś wspólnie poznamy), bo premia zostanie przeznaczona własnie dla na niego 🙂

Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego wpisu lub podcastu, które uwielbiam słuchać od samego początku ich istnienia u Ciebie :)))

Odpowiedz

Tomek Wrzesień 25, 2015 o 15:48

Witam,
czy ktoś z czytelników przenosił firmę do UK i czy mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego pośrednika? Czy aby to na pewno jest w pełni bezpieczne?

Odpowiedz

Anna Wrzesień 25, 2015 o 16:54

Dzień Dobry,
próbowałam otworzyć konto 360 poprzez linka, który przyszedł na mojego e-maila. Niestety nie powiodło się to. Przy ostatnim kroku zakładania konta dostałam komunikat ze strony: Account application is temporarily unavailable.
Co w takim przypadku robić dalej?
Pozdrawiam serdecznie Anna M.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 25, 2015 o 17:05

Witam,
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić Pani problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 14:36

Dzień dobry,
Informujemy, że otrzymaliśmy zapewnienie od banku Millennium, że bank będzie się kontaktował z każdym Uczestnikiem promocji, któremu wyskoczył komunikat: Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

Anna Październik 18, 2015 o 10:23

Bank się skontaktował. Agora również. Wszystko zostało wyjaśnione i załatwione pomyślnie. Dziękuję.

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 25, 2015 o 18:57

Jak długo trzeba mieć otwarte konto? Czy można je zamknąć w lutym 2016, zaraz po zakończeniu promocji?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 27, 2015 o 01:43

Hej Paweł,

Można je zamknąć od razu po promocji. Regulamin nie stwarza w tym zakresie żadnych ograniczeń.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 19:20

Udało mi się założyć konto, ale z problemami.

Wybrałem opcję podpisania umowy w oddziale gdyż było mi najwygodniej. Niestety w oddziale powiedziano mi, że nie mogą mi przyjąć wniosku, ponieważ brakuje w nim stanu cywilnego oraz informacji dotyczących zatrudnienia. W związku z czym – o ile dobrze zrozumiałem – mój wniosek został skasowany i dodany ręcznie ponownie. Pracownica zepewniała mnie, że wszystko będzie tak jak miało być. Ale jakoś mam obawy co do uznania tej rejestracji.

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 19:29

no i do kogo kierować ewentualną reklamację?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 11:34

Dzień dobry,
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić Pana problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 14:25

Szanowny Panie,
Otrzymaliśmy wiadomość z Banku Millennium, że takie informacje są standardowym uzupełnianiem na kolejnym etapie zawierania umowy z bankiem. Pracownik Oddziału nie może z tego powodu skasować Pana wniosku, zapewne więc bierze Pan udział w promocji. W celu dodatkowej weryfikacji prosimy o kontakt mailowy: [email protected].

Odpowiedz

Mario Wrzesień 25, 2015 o 20:11

Regulamin na stronie int promocji mowi ze trzeba zrobic obrot karta na 360 zl w kazdym miesiacu promocji…

Odpowiedz

Jakub Wrzesień 25, 2015 o 20:11

Dzięki Michał!

Twój post spłynął do mnie w idealnym momencie.
Chciałbym także poszukać nowego konta firmowego. Jakieś sugestie? Wszelkie bonusy również mile widziane 🙂

Odpowiedz

Damian Wrzesień 26, 2015 o 08:53

Michał, czy orientujesz się czy przy koncie 360 Student również musi byc wpływ 1000zł miesięcznie?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 12:13

Dzień dobry,
Aby spełnić jeden z warunków promocji dla Konta 360 Student musi zostać odnotowany wpływ wynagrodzenia jednak na kwotę nie niższą niż 1000 zł lub wpływ stypendium (jednak na kwotę nie niższą niż 500 zł) lub wpłata kwoty minimum 1800 zł.

Odpowiedz

Damian Wrzesień 28, 2015 o 17:15

to czyli konto studenckie sie nie oplaca

Odpowiedz

Maciej Wrzesień 26, 2015 o 11:26

Michale,

a co sądzisz o ofercie BGŻ optima (Konto Oszczędnościowe BGŻOptima = 2,8% + Lokata 3,2%) jako alternatywę dla powyższej oferty??

Z pozdrowieniami,
Maciej Bąk

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:52

Hej Maciej,

Nie porównywałem obu ofert pod tym kątem. Ja biorę udział i w tej promocji i posiadam konto oszczędnościowe w BGŻ Optima. Jedno drugiemu nie przeszkadza. 😉

Jeśli policzysz stopę zwrotu z „inwestycji” w rachunek Millennium, to wyjdzie Ci ona dużo większa niż 2,8% rocznie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Justyna Wrzesień 26, 2015 o 11:45

Ech, szkoda że to dla nowych klientów… jestem z bankiem Millennium dłużej niż jego nazwa 🙂

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 26, 2015 o 22:12

Po kliknięciu w link >>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<< (adres: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/konto360) wyskakuje mi tylko nowe okienko i zupełnie pusta biała strona…

Drugi link (ankieta) działa poprawnie.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:53

Hej Krzysztof,

Rzeczywiście był jakiś problem przy przekierowaniu linków. Podmieniłem linki na bezpośrednie. Sprawdź proszę teraz.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 26, 2015 o 23:33

Niestety nic mi się nie otwiera po kliknięciu w link ‚Załóż konto 360’ z Twojego bloga. Czy ktoś miał podobny problem? Próbowałem już na wszystkich przeglądarkach 😉

Odpowiedz

Paulina Wrzesień 27, 2015 o 04:16

Dzwonili z banku w celu weryfikacji danych i umówienia kuriera, ale nie mogłam odebrać telefonu… Teraz od kilku dni cisza, nie zadzwonili z banku ponownie.

Odpowiedz

Mikołaj Wrzesień 27, 2015 o 11:07

Witaj Michale,
Bardzo dziękuję za sygnał – zapewne skorzystamy z żoną z tej oferty, tak jak już kilka razy wcześniej korzystaliśmy z Twoich rekomendacji 😉 Mam jeszcze pytanie praktyczne. Czy po dodaniu do rachunku współwłaściciela będzie można wyrobić do rachunku dodatkową kartę i na jakich warunkach?

Oferta Millenium wygląda atrakcyjnie więc możliwe, że zrobimy z tego konta nasze główne konto bieżące. W takim przypadku potrzebne nam będą dwie karty.

Pozdrawiam,
Mikołaj

Odpowiedz

Agnieszkal Wrzesień 27, 2015 o 13:30

Hej Michał,

nie udalo sie z Comperia, mam nadzieje uda sie tym razem:) nie przekierowuje mnie na strone banku, jest komunikat-polaczenie nie jest prywatne

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 27, 2015 o 15:45

Czy można podać adres korespondencyjny dla kuriera aby dostarczył umowę wraz z kartą na adres firmy w której się pracuję? Jeśli tak, to wtedy ta metoda rzeczywiście byłaby najszybsza.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 11:44

Można, do mnie dzisiaj kurier ma do pracy przyjechać, to ustalasz jak zadzwoni konsultant.

Odpowiedz

Czarek Wrzesień 27, 2015 o 18:51

Oto co strona Milennium ma mi do powiedzenia po próbie założenia konta:
Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 13:44

Witam,
Prosimy o kontakt: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić ten problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 14:37

Dzień dobry,
Informujemy, że otrzymaliśmy zapewnienie od banku Millennium, że bank będzie się kontaktował z każdym Uczestnikiem promocji, któremu wyskoczył komunikat: Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:11

Hej, już założyłam konto (oczywiście przez Twojego bloga, bo dzięki niemu dowiedziałam się o promocji – Dziękuję!) i teraz pytanie: w I etapie mam wydać kartą 360 zł do 31 listopada. Ale od kiedy mam zacząć wydawać?, tj. czy pieniądze wydane kartą we wrześniu i październiku też wliczają się do tej puli?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 14:20

Dzień dobry,
Tak jak Pani napisała, pieniądze wydane we wrześniu i październiku także liczą się do tej puli.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:22

I jeszcze jedno pytanie: czy transakcje kartowe w danym miesiącu to mają być takie które fizycznie wykonałam w danym miesiącu czy chodzi tu o „rozliczone” przez Bank w danym miesiącu. Pytam zapobiegawczo, ponieważ ostatnio jeden bank nie uznał mi operacji z ostatniego dnia miesiąca, ponieważ rozliczył ją kilka dni później i tym sposobem skroili mnie za kartę.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:54

Hej Kasia,

Tak – to jest częsty problem w tego typu promocjach. Dlatego polecam tak dokonywać transakcje żebyś miała pewność, że zostały one rozliczone w ciągu danego miesiąca (a nie tylko zapłacone).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:42

Taka tylko mała uwaga – po 10 października Bank Millennium rozpocznie kolejną promocję dla nowych środków, jest ona powielana sukcesywnie od kilku ładnych lat, więc jeśli ktoś nie załapie się na tą, spokojnie będzie mógł wziąć udział w kolejnej. Oczywiście uwzględniając to, że środki obecnie zaksięgowane na koncie, nowymi już nie będą.
Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Ewa Wrzesień 28, 2015 o 09:57

Witam,
na stronie Milenium jest promocja zyskaj 360 zł – niestety wygląda na to, ze jest atrakcyjniejsza – pokaz w którym miejscu (w jaki sposób) ta tutaj jest lepsza?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:58

Hej Ewa,

Szczegółowo napisałem już o tym w powyższym wpisie. Cytuję:

„Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne, np. aktualnie bank zachęca do promocji “Zyskaj 360 zł”. Ładnie wygląda w reklamie, ale jeśli wczytacie się dokładnie w warunki, to okaże się, że warunki tej promocji wymagają bycia z bankiem co najmniej przez pół roku, dokonywania co miesiąc zakupów na kwotę 1500 zł kartą i jeszcze 300 zł za pośrednictwem nowego systemu płatności BLIK (łącznie 1800 zł wydatków!), a także zapewnienia odpowiednich wpływów na konto i używania aplikacji mobilnej. Od takich skomplikowanych promocji raczej stronię.”

Krótko mówiąc: lepsza jest w tym, że w 3 miesiące wydając zaledwie po 360 zł kartą miesięcznie (+ przelew na 1800 zł) możesz zarobić 150 zł.

W drugiej promocji – tej telewizyjnej – można co prawda zarobić 360 zł, ale tylko i wyłącznie jeśli wydasz kartą 1800 zł co miesiąc, z czego 300 zł musi być dokonane płatnościami BLIK. Pracujesz na to nie 3 miesięcy ale 6 miesięcy i do tego BLIK nie jest popularną metodą płatności (jeszcze). Żeby wydać 300 zł w ten sposób trzeba się naprawdę postarać.

Krótko mówiąc: 360 zł premii w tej drugiej promocji jest hipotetyczne i w mojej opinii trudno spełnić warunki tamtej promocji. 1800 zł wydane co miesiąc kartą – to dużo zachodu.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Wrzesień 28, 2015 o 13:15

Mała poprawka. W regulaminie jest napisane, że jeśli nie wpływa nasze wynagrodzenie na konto (minimum 1000zł) to musimy zasilić konto kwotą 1800zł aby spełnić warunki bezpłatności konta.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 13:38

Był u mnie kurier, umowa podpisana. Jestem jednak zaniepokojona, ponieważ dostałam regulamin do zupełnie innej promocji – zyskaj 360 zl edycja 2, promocja dotyczy zwrotu płatności kartą. Zaznaczam, że składałam wniosek z linka na blogu Michała. Czy to znaczy, że jednak nie jestem objęta promocją opisaną na blogu? Ktoś też tak miał?

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 28, 2015 o 15:24

Hej, ja też tak miałam. Ale w promocji mogę wziąć udział bo przecież otrzymałam maila pt: „Konto z Premią 150 zł – link aktywacyjny”. Ty pewnie też takiego otrzymałaś w pierwszym kroku zakładania konta przez tego bloga

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 15:44

Kasiu, dzięki, uspokoiłaś mnie 😉 To czekam na aktywację konta 😉

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 14:23

Szanowna Pani,
Bank Millennium do dokumentów dostarczanych przez kuriera dołącza również regulamin równoległej promocji ,,Zyskaj 360 zł edycja 2”, jako promocji ogólno-bankowej, ale z wagi, że wielu klientów zgłasza pytania, czy zostali zaliczeni do właściwej promocji, zobowiązał się do rezygnacji z wysyłki dodatkowego regulaminu.
Informuję zatem, że otrzymanie innego regulaminu nie oznacza, że nie bierze Pani udziału w promocji organizowanej przez Agorę, tj. „Konto 360 z wysoką premią za aktywność”.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 30, 2015 o 14:55

Dziękuję bardzo za informację 😉

Odpowiedz

Anna Wrzesień 28, 2015 o 15:08

Witam,

A jak to wygląda w przypadku kont zakładanych we wrześniu? Czy aby bank nie policzył mi opłaty za używanie konta muszę do końca września przelać na konto powyżej 1 000 zł? Czy liczy się tylko pełny miesiąc?

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 29, 2015 o 08:17

Pytałam już o to na blogu i nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, natomiast konsultantka zapewniła mnie, że nie trzeba wpłacać już we wrześniu i mówiła o 1000 zł, ani słowa o tym, że to ma być wynagrodzenie…

Odpowiedz

Anna Wrzesień 29, 2015 o 08:23

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:01

Hej Anna i Daniela,

Podobno przez 2 pierwsze miesiące ten warunek nie jest wymagany (konto jest bezpłatne). Tak dowiedziałem się na infolinii ale jeszcze czekam na konkrety pisemnie 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 29, 2015 o 15:07

Michale, ogromnie dziękuję. Mam nadzieję, że tak jest, bo dziś ostatni dzień na ewentualne dokonanie przelewu.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 13:11

Dzień dobry,
Bank Millennium poinformował nas, że w Pani przypadku wrzesień i październik są bezpłatne. Warunki bezpłatności Konta 360º założonego we wrześniu należy zacząć spełniać w listopadzie. W przypadku niespełnienia warunków bezpłatności w listopadzie, pierwsza opłata pojawi się w grudniu.
W przypadku Klientów, którzy założą Konto 360º w październiku, terminy przesuwają się o miesiąc. Październik i listopad są bezpłatne. Warunki bezpłatności należy zacząć spełniać w grudniu – w przeciwnym wypadku opłata będzie naliczana od stycznia.
Proszę jednak zwrócić uwagę, że warunki promocji „Konto 360 z wysoką premią za aktywność” mają osobny kalendarz. Aby otrzymać premię podstawową należy spełnić regulaminowe warunki do końca listopada, następnie, żeby otrzymać premię II i premię III należy spełnić odpowiednio w grudniu i w styczniu warunki II i III etapu. Szczegóły możecie Państwo sprawdzić regulaminie dostępnym na tej stronie: https://konto360.zpremia.pl/static/konkurs/millennium_lpv17/img/Regulamin_promocji.pdf.
Ostatecznie – jeśli spełnicie Państwo warunki naszej promocji, to w okresie jej trwania opłaty za użytkowanie Konta 360º nie powinny być naliczane.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 30, 2015 o 15:00

Uff. Dziękuję serdecznie 😉

Odpowiedz

Adam Wrzesień 28, 2015 o 15:27

Czy wpłata 1000 zł dotyczy także wpłat gotówkowych w Banku?
Pozdrawiam, Adam

Odpowiedz

Michal Wrzesień 28, 2015 o 15:52

Hej Michał,

Mam pytanie odnośnie wypłaty II i III premii. W regulaminie promocji warunkiem wypłaty II premii jest przelew wynagrodzenia lub wpłata kwoty minimum 1800 zł (to ma być jednorazowa wpłata?), dopiero w warunkach wypłaty III premii jest mowa o wpływie (lub wpływach) na kwotę minimum 1800 zł. Czy chcąc otrzymać II premie muszę wpłacić jednorazowo 1800zł?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:03

Hej Michał,

Nie musi to być przelew jednorazowy. Regulamin mówi o tym, że mają wpłynąć przelewy na taką sumę w miesiącu. Może ich być kilka.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Anna Wrzesień 28, 2015 o 20:36

Michał, mam pytanie jak sprawdzić czy wyraziłam niezbędne zgody marketingowe. Do znajomej dzisiaj dzwonili z banku, aby aktywować konto i okazało się, że którejś zgody nie wyraziła – pracownik mógł to poprawić. Dlatego zaczęłam sie zastanawiać czy ja wszystko dobrze „kliknęłam”. Pozdrawiam Ania

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 10:56

Dzień dobry,
Taką informację może Pani uzyskać dzwoniąc na infolinię banku Millennium. Jeśli zaś chodzi o zgodę udzieloną Agorze, proszę o kontakt mailowy: [email protected].

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 28, 2015 o 20:53

Zarejestrowałem się w akcji i następnie wypełniłem wniosek z linku po zalogowaniu się na koncie. Teraz jak loguje się na konto360.zpremia.pl to mam odfajkowany pierwszy krok „zarejestruj się w akcji” ale drugi „wypełnij wniosek na stronach Millennium Bank” dalej jest szary… Czy tak ma być czy to się odświeży po czasie? Wybrałem opcję założenia konta w oddziale i teraz nie wiem czy czekać na aktualizację drugiego kroku na konto360.zpremia.pl czy mogę już udać się do banku? Dostałem maila z banku w którym zapraszają mnie do oddziału.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 10:37

Dzień dobry,
Informacja o prawidłowo wypełnionym wniosku pojawi się w naszej aplikacji dopiero po otrzymaniu raportu z banku Millennium.

Odpowiedz

Anna Lorek Wrzesień 28, 2015 o 23:18

Zadanie wykonane :). Dzięki za pomoc. Szukałam właśnie nowego konta i konta oszczędnościowego.

Odpowiedz

Piotreg Wrzesień 29, 2015 o 08:57

Michale, jak po otwarciu konta założyć konto na 3%? w warunkach umowy czytam że konto oszczednosciowe założono na 0,8% (paragraf 7)

Odpowiedz

Michał Październik 1, 2015 o 17:03

Przyłączam się do pytania. Wydaje się to niejasne na ten moment.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:33

Jak wpłacicie pieniądze, to konto będzie oprocentowane na 3% przez odpowiednią liczbę dni od pierwszej wpłaty.

Odpowiedz

Bocian Wrzesień 29, 2015 o 09:14

Jestem bardzo mile pozytywnie zaskoczony prędkością działania banku. Złożyłem wniosek w piątek, wczoraj przyszedł kurier i jeszcze tego samego dnia wieczorem otrzymałem informację o aktywacji konta…. i teraz mam wielkie pytanie, w jaki sposób naliczane są opłaty za konto.
Dzisiaj jest 29 września zostały dwa dni do końca września, czy opłaty liczone będą od kolejnego miesiąca, czy też jeszcze w ciągu tych dwóch dni (a jeszcze nie logowałem się i nie aktywowałem konta ani karty) muszę dokonać przelewu oraz zrobić jedną transakcję kartą i czy ta transakcja zrobiona dzisiaj lub jutro jeszcze zostanie uznana jako wrześniowa, czy dopiero jak zostanie rozliczona w październiku.

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 29, 2015 o 09:56

Czy do tego konta można wyrobić dwie karty debetowe? Druga osoba nie ma PESELu, jest obcokrajowcem, czy wystarczy NIP? Czy po założeniu rachunku można w ustawieniach wybrać język angielski?

Odpowiedz

Dorota Wrzesień 29, 2015 o 10:29

Wyslalam wniosek do banku (przechodzac z Twojej strony) w czwartek i dotychczas nie skontaktowano sie ze mna z banku, mimo ze dostalam potwierdzajacego emaila. Czy wiesz moze, w jakim czasie ten kontakt nastepuje? Mam sie upominac w Millenium?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:04

Hej Dorota,

Na pewno dla pewności warto zadzwonić na infolinię i dopytać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 29, 2015 o 12:58

Update do mojej wczorajszej wiadomości z dnia: Wrzesień 28, 2015 o 20:53

Konto się zaktualizowało i mam potwierdzenie złożenia wniosku po zalogowaniu 🙂 Dzisiaj idę do oddziału dopełnić formalności.

Odpowiedz

Zuzanna Wrzesień 29, 2015 o 15:32

Heh.. niestety, po porażce z Raiffeisen i Comperią boję się zaufać…

Odpowiedz

Agniesia1604 Wrzesień 29, 2015 o 19:48

Dziękuję. Skorzystałam z tej promocji. Zarejestrowałam się poprzez tutejszy link a do oddziału udałam sie w dniu dzisiejszym i był już mój wniosek, także teraz liczę na premię co miesiąc:)
Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Wrzesień 29, 2015 o 21:22

Witam wszystkich:)
Jak założyć konto oszczędnościowe na 3%? Wystarczy założyć konto oszcędnościowe ( zgodnie z warunkami umowy 0,8%) i po wpłaceniu pieniędzy oprocentowanie będzie wynosić 3% przez 122 dni?

Odpowiedz

Jadwiga Wrzesień 29, 2015 o 22:13

Dlaczego nie mogę zalogować się do swojego konta na stronie https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/?next=/promocja/panel/%3Fa%3D1 zarówno – gdy klikałam w link, jak i wpisując adres: [email protected] i wpisując otrzymane hasło?

Natomiast, jak chciałam się zarejestrować, wpisując adres e-mail [email protected], to otrzymałam komunikat, że jestem już zarejestrowana.

Odpowiedz

chrisik Wrzesień 29, 2015 o 23:56

Witaj

Śledzę Twojego bloga i sam właśnie założyłem niedawno swój blog o podróżach. Jestem na poczatku drogi, ale dużo w formie podpowiedzi przeczytałem na Twoim blogu. Interesuje mnie jak dużo masz wejść na bloga z innych stron (zwane w Analitycs Referal), a ile jest wejść na bloga, gdy ktoś kliknie na facebooka?

Interesuje mnie bo przeczytałem do tej pory, że na początku google musi jakby przetrawić bloga i zanim ilość wejść organicznych zwiększy się, to mija czasami parę miesięcy. Ale jak czytałem Twój artykuł jakoszczedzacpieniadze.pl/podsumowanie-dwoch-miesiecy-blogowania to już po 2 miesiącach jest sporo wejść z tzw. wpisów gościnnych. Czy dalej procent wejsc z wpisów gościnnych jest taki duży? A jaki jest teraz procent wejsc facebooka?

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 30, 2015 o 09:11

Byłem w oddziale i konto już działa 🙂 Teraz tylko czekać na kartę. Bardzo sprawnie poszło. Z Raiffeisenem nie miałem żadnego problemu. Założyłem wtedy konto za pomocą przelewu i przeszło. Szkoda, że teraz w Raiffaisenie jest słabo z ofertą. Millenium zabija ofertę Austriaków pod względem lokat jak i konta oszczędnościowego.

Odpowiedz

Rafał Wrzesień 30, 2015 o 09:14

Pytanie: Czy zasilenie konta na kwotę 1000 zł może odbywać się również przez wpłaty we wpłatomacie/oddziale banku, a nie tylko i wyłącznie poprzez przelewy z innych kont?

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 30, 2015 o 09:30

Witam
Przyznam się szczerze, że nie przeczytałam wszystkich komentarzy i nie wiem czy pytanie już pało… Czy chcąc przelać fundusze na konto oszczędnościowe i aby zostały potraktowane jako „nowe środki”, muszę je przelać bezpośrednio na to konto czy też mogę przelać je na konto bieżące 360, a następnie na konto oszczędnościowe?

Odpowiedz

Mirek Wrzesień 30, 2015 o 10:11

Z przykrością donoszę, że odmówiono mi założenia konta z premią w Millenium.
Powodem jest fakt, że przed laty posiadałem konto w Millenium (zakładane jeszcze w banku Gdańskim) i jestem w ich systemie. Nie ukrywam, że jestem zawiedziony bo z artykułu wynika, że z promocji nie mogą skorzystać osoby aktualnie posiadające konto lub korzystające z innego produktu w Millenium.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:39

Zamknij konto i załapiesz się na następną promocję za jakiś czas.

Odpowiedz

Gosia Wrzesień 30, 2015 o 10:32

Cześć,
Czy płatność kartą w sklepach stacjonarnych obejmuje wybieranie kasy w sklepie czy tylko i wyłącznie zakupy?

Pozdrawiam,

Odpowiedz

Gosia Październik 16, 2015 o 17:03

Dopytałam podczas zakładania konta. Cash back czyli wybieranie pieniędzy podczas zakupów w sklepie się nie wlicza do 360zł, które musimy wydać miesięcznie. Za to gdy zapłacimy kartą przez internet (np. allegro), zostanie nam to zaliczone.

Odpowiedz

Robert CHF Wrzesień 30, 2015 o 12:04

Obserwuje temat promocji bankowych od kilku lat i przyznam że wrzesień tego roku chyba nigdy nie był tak dobry i tak intensywny. Zresztą Millenium pod tym kątem to od jakiegoś czasu jeden z moich faworytów obok Credit Agricole który właśnie powrócił z promocją premii 1000 zł. Ta promocja Millenium również jest interesująca a tym bardziej w takim zestawieniu czyli z możlwością wygrania wielu fajnych nagród za pośrednictwem Twojego bloga 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 30, 2015 o 12:09

Co do bezpłatności konta to ta jedna transakcja kartą debetową , także musi być w sklepie , a transakcje w internecie nie są akceptowane?

Odpowiedz

Tomek Wrzesień 30, 2015 o 16:14

Cześć, czy transakcji bezgotówkowych można dokonywać za granicą? W jaki sposób przeliczane są wypłaty z bankomatu?
Wylatuję na kilka miesięcy do Azji i szukam najoptymalniejszego konta:)

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 30, 2015 o 20:16

Hej.
Konto zalozone i potwierdzone w oddziale.
Jedna uwaga jesli ktos rubi duzo zakupow i placi karta zwrot 2*30 zlotych miesiecznie finalnie da duzo wiekszy bonus, 360zl. Co wiecej w oddziale obsluga zaczela wypelnanie konta ze zwrotem 360, dopiero po zwroceniu uwagi zalozyli konto z promocja 3×50.

Marcin

Odpowiedz

Damian Październik 1, 2015 o 10:50

Cześć Michał,

od niedawna jestem czytelnikiem Twojego bloga – bardzo mnie wciągnął, wdrażam już niektóre wskazówki w życie 🙂 Mam do Ciebie pytanie. Mianowicie, chciałem dziś założyć poprzez Twojego Bloga, Konto 360 z Premia w Millenium Banku, ale po pół godzinie oczekiwania w oddziale otrzymałem odmowną odpowiedz! Gdy spytałem doradcy jaki jest tego powód stwierdził, iż nie wie. Powiedział tylko, że Dapartament/Komórka zajmująca się weryfikacją klientów przesłała odmowną odpowiedź. Podczas zakładania konta pracownik zapytał mnie tylko o konta w innym banku oraz zaciągnięte kredyty. Byłem trochę w szoku, ponieważ mam tylko jeden kredyt ratalny (jest to mój pierwszy kredyt w życiu – aktualnie dwie raty spłacone przed terminem) oraz dwa konta w mBanku (bez limitu debetowego, bez zadłużenia). Jestem trochę szokowany, ponieważ pierwszy raz w życiu przytrafiła mi się taka sytuacja… Gdy spytałem pracownika, czy chodzi, może o kwestię zdolności kredytowej również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Czy wiesz może, jaki jest powód odmowy banku?

Pozdrawiam
Damian

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 1, 2015 o 16:53

Szanowny Panie,
Skontaktowaliśmy się z bankiem Millennium w Pana sprawie. Bank poprosił nas, żeby zgłosił się Pan bezpośrednio na infolinię banku w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu. Podaję numer na infolinię: 801 331 331 lub 22 598 40 40.

Odpowiedz

Damian Październik 2, 2015 o 13:07

Dziękuję za informację. Skontaktowałem się, ale tak jak myślałem, nie otrzymałem żadnej informacji. Konsultant nie był w stanie (lub nie mógł) powiedzieć, co jest przyczyną. Polecił ewentualne złożenie pisemnego zapytania/reklamacji, jednak sobie odpuszczę mimo wszystko. Dziwni mnie to tym bardziej, że w jednym dniu pracownik banku dzwoni do mnie, aby zaprosić mnie do oddziału w celu założenia konta, a nazajutrz po półgodzinnym oczekiwaniu dostaje odmowną decyzję bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Myślę, że to był pierwszy i ostatni raz, kiedy skorzystałem z usług tego „banku”.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:43

Polecam założyć konto na bik.pl i pobrać sobie stamtąd darmową informację ustawową. Może ktoś gdzieś cię zgłosił albo posłużył się twoją tożsamością do wzięcia kredytu – tam łatwo sobie sprawdzisz.

Odpowiedz

Marta Październik 1, 2015 o 11:35

Ja nie wierzę w te promocję, uczestniczyłam w raiffeisen Compedia Bonus, to nie działa. Spełniłam warunki, tylko żebym maila odebrała. Maila nie było i bonusu brak. Szkoda zachodu.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:45

A reklamację chciało się złożyć? Z tego co wiem była możliwość wypełnienia formularza nawet dla osób, które maila nie dostały. Trzeba tylko chcieć.

Odpowiedz

Donata Październik 1, 2015 o 11:39

Maszeruję dziś do oddziału podpisać umowę:) Dziękujemy Michale za możliwość wygrania dodatkowych nagród poza tym, że w łatwy sposób możemy „przytulić” 150 zł!
Ponadto zdecydowałam się zamknąć konto w BZ WBK, bo dość mam już miesięcznych opłat w wysokości ok. 15zł! To wszystko dzięki Tobie;) czytając Twojego bloga moja ogólno pojęta świadomość oszczędnościowa zdecydowanie wzrasta!:)

Odpowiedz

Mariusz Październik 1, 2015 o 18:39

To jeszcze pytanie dotyczące tego konta 360 Millenium. Kiedy można rachunek zamknąć bezpłatnie i czy jest taka możliwość??

Odpowiedz

Małgorzata Październik 1, 2015 o 21:02

Dzięki, Michał! Skorzystałam z Twojego poprzedniego polecenia w Raiffaisen. Teraz też mam nadzieję, ze obędzie się bez problemów. Może jednak nie demonizujmy opcji zakładania konta z potwierdzeniem przelewem z innego banku. Wystarczy podać dokładnie te same dane. Przecież nie miewamy wielu dat urodzenia, peseli, adresów zameldowania itp. U mnie wszystko poszło błyskawicznie. Konto otwarte – teraz tylko spełnić resztę warunków.

Odpowiedz

Olo Październik 1, 2015 o 21:08

Witam,

dzięki za polecenie promocji. Uprzejmie donoszę iż wniosek został złożony (przez Twój link)!

Załączam pozdrowienia, Olo

Odpowiedz

Anna Październik 1, 2015 o 22:43

Czy na konto oszczędnościowe środki można wpłacać tylko do 10 X? Czy jeśli wpłacę w listopadzie to nadal konto będzie oproc. na 3%?

Odpowiedz

SlawekK Październik 2, 2015 o 07:28

Michale, a czy konto oszczednosciowe to oferujące 3% srodkow, niesie za sobą jakieś oplaty za otwarcie/prowadzenie? Mozna je zamknąć bezproblemowo po okresie tych 4 miesięcy? Jak to wygląda?

Odpowiedz

Kasia Październik 2, 2015 o 10:34

Michale,
Założyłam już konto – oczywiście, przez Twój link:)
Teraz proszę o pomoc – jak zrezygnować z Pakietu Bezpieczeństwa? I ewentualnie później z Pakietu Bardzo Pomocnego?
Pozdrawiam

Odpowiedz

DaRiuSz Październik 2, 2015 o 12:27

Trzeba zadzwonić do teleserwisu, sprawdzone, pierwszy miesiąc jest gratis.

Odpowiedz

Karolina Październik 2, 2015 o 12:42

Ja mam takie pytanie z serii głupich – jak sobie poradzić przy przenoszeniu konta z historią rachunku z dotychczasowego? Teoretycznie potwierdzenia wpłat np. za gaz czy prąd powinno przechowywać się przez okres 5 lat, nie drukowałam ani nie zapisywałam ich sobie – mój bank pokazuje w historii ostatnie 24 miesiące, więc to mogę sobie ściągnąć. Jako klient banku w razie potrzeby mogę wyciągnąć potwierdzenie przelewu sprzed 4 lat na przykład, ale jako były klient? czy to nie będzie dużo droższe? i czy możliwe w ogóle? Jak to sobie najlepiej zrobić?

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:49

Pobrać historię np. w PDFie, a potem zamknąć konto.

Odpowiedz

Ewcia-Marchewcia Październik 2, 2015 o 13:39

założone:)

Odpowiedz

Mirek Październik 2, 2015 o 17:21

Konto oszczędnościowe – 3% przez 122 dni- a dalej oprocentowanie typu 0,5 % ?

Czy można będzie po 4 miesiącach zamknąć konto oszczędnościowe w przypadku niesatysfakcjonujących warunków?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agniesia1604 Październik 3, 2015 o 11:43

Witam,
gdzie w umowie widnieje informacja o premii 3×50? Nigdzie tego nie mogę znaleźć tylko tyle że konto 360. Mój wniosek był podpisywany potem tylko w oddziale. Skąd pewność że będę brała uczestniczyła w promocji? Przepraszam ale pytam bo mam czas na rezygnację jeśli cos mi się nie podoba w umowie. Ech. Karta już doszła.

Odpowiedz

Agniesia1604 Październik 3, 2015 o 12:00

aha rozumiem ze skoro z premii 3 x 50 to że dobrze zrobiłam bo nie założyłam konta poprzez bank a przez link tutaj. Chyba rozumiem, tylko szkoda że nigdzie nie ma informacji w umowie jaka promocja mnie dotyczy:(

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:51

Bank sam z siebie nie organizuje tej promocji. Organizuje ją i wypłaca pieniądze Agora. Bank jedynie przekaże im dane czy spełniłaś warunki, czy nie, więc w umowie z bankiem nic takiego nie ma…

Odpowiedz

piotr Październik 3, 2015 o 23:23

więc założyłem konto, w poniedziałek pójdę podpisać umowę do oddziału …

a przy okazji musze zamknąć konto w Deutsche banku bo opłaty za prowadzenie i kartę już dobijają, a praktycznie nie korzysta sie z niego…

Michale, czy znajdę jakiś wzór na zamknięcie konta w Deutsche BAnk???

Odpowiedz

Tomek Październik 4, 2015 o 13:42

Jeżeli użyję karty płatniczej do płatności internetowych tzn. payU, eService, i kupię np. bilet na autobus, albo opłacę fakturę za prąd – to to się liczy do wymaganych 360,-pln czy nie ?

Odpowiedz

Tomek Październik 4, 2015 o 14:23

Sam sobie już odpowiedziałem czytając FAQ. Przepraszam za marnowanie miejsca.

Odpowiedz

Ryszard Październik 4, 2015 o 14:11

Podobne pytanie….
Zakupy w sklepie internetowym Euro Rtv Agd.
Odbior osobisty i platność kartą przy odbiorze.
Czy zaliczy mi płatność do limitu 360 zl?Zakładam ze tak bo place osobiście w kasie a tylko zamówienie internetowo.

Odpowiedz

Patryk Październik 4, 2015 o 16:36

Trzeci raz wpisuję komentarz (poprzedni się nie pojawiły od wczoraj): czy oferta jest naprawdę atrakcyjna, jeśli te 3% dotyczy tylko nowych środków? 0,8% w porównaniu z 0,5% w mBanku to nie jest już żadna rewelacja. Jak tam Michale oceniasz lokaty?

Poza tym co z wpłatomatami np. euronetu? Są darmowe?
Co z wydawaniem karty na kolejny okres? Darmowa?

Odpowiedz

Krzysztoff Październik 4, 2015 o 19:11

Przepraszam, czegoś nie rozumiem. W pakiecie Bardzo Pomocnym mamy 7 wizyt w ciągu roku lekarza, hydraulika czy innego informatyka. Za darmo?! Czy tylko ich zorganizowanie i dojazd? Bo jeśli wszystko pokrywa ubezpieczyciel to koszt takich usług jest kilkakrotnie wyższy od jakiejś tam „marnej”:) premii 150 zł.

Odpowiedz

artur Październik 4, 2015 o 19:53

Witam,

Proszę o podanie aktualnego linku do promocji? Chyba że promocja już jest oficjalnie zakończona?

Odpowiedz

Paweł Październik 4, 2015 o 20:16

Też właśnie próbuję skorzystać z promocji, ale „link jest już nieaktualny”… To chwilowe, czy co się stało?

Odpowiedz

Karl Październik 4, 2015 o 21:22

U mnie też nie działa. Michale, pomocy!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 4, 2015 o 21:34

Zgłosiłem problem do firmy afiliacyjnej. Niestety musimy poczekać na rozwiązanie.

AKTUALIZACJA: wygląda na to, że już działa poprawnie.

Odpowiedz

Mateusz Październik 4, 2015 o 21:26

Cześć,
oczywiście jestem zainteresowany, ale link do założenia konta nie działa… 🙂

Odpowiedz

Renata Październik 4, 2015 o 21:52

Podany link do założenia konta „jest nieaktualny”?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 4, 2015 o 22:10

Sprawdź proszę teraz. Już powinno wszystko działać.

Odpowiedz

Bocian Październik 5, 2015 o 13:26

Po aktywacji karty w Banku Millenium w ramach tej promocji otrzymałem komunikat, że należy jeszcze dokonać wypłaty w bankomacie Millenium. Czy ktoś wykonywał transakcję kartą bez tej aktywacji?

Odpowiedz

Daniela Październik 5, 2015 o 14:26

Ja tylko sprawdziłam saldo w bankomacie i potem transakcja kartą w sklepie przeszła bez problemu.

Odpowiedz

Laura Październik 5, 2015 o 21:36

Kartę aktywowałam w necie zgodnie z info, które razem z nią przyszło, żadnych komunikatów poza hasłem nie dostałam i płaciłam stacjonarnie bez żadnych operacji bankomatowych

Odpowiedz

daria Październik 5, 2015 o 14:04

jaka jest różnica pomiędzy zwykłym kontem a kontem student?

Odpowiedz

Maciej Październik 5, 2015 o 14:06

Michale,

bardzo cenię twoją transparentność, jednak wydaje mi się, że warto byłoby poinformować czytelników Twojego Bloga, że odpowiadając na pytanie konkursowe, zamieszczone w ankiecie umożliwiającej wzięcie udziału w konkursie, w którym mogą wygrać ufundowane przez Ciebie nagrody, nieodpłatnie przenoszą na Ciebie autorskie prawa majątkowe oraz udzielają Ci licencji na utrwalanie pomysłu zawartego w odpowiedzi na pytanie konkursowe na nośnikach danych,
publikację na Twojej stronie internetowej, w serwisie Facebook i innych
serwisach oraz portalach internetowych, oraz w Twoich książkach. Innymi słowy, pozwalają Tobie na rozpowszechnianie Ich pomysłów praktycznie bez żadnych ograniczeń terytorialnych i czasowych w ww, sposób, na co już niekoniecznie wszyscy mogą mieć ochotę. Ja na przykład przez to nie wypełniłem Twojej ankiety.

Tak wiem, link do regulaminu konkursu jest zamieszczony na stronie, wyświetlającej się po kliknięciu linku umożliwiającego wypełnienie ankiety i każdy może się zapoznać z jego treścią. Część z Czytelników Bloga zapewne jednak nie zada sobie tyle trudu, aby się z tym regulaminem zapoznać. Przypuszczam też, że wychodząc właśnie z takiego założenia, w niniejszym wpisie zamieszczasz najważniejsze warunki promocji Agory i Millenium Banku.

Na koniec chciałbym dodać, że nie chodzi mi oto, żeby czynić Ci jakieś zarzuty. Wręcz przeciwnie, uważam że robisz kawał świetnej roboty i jestem pełen uznania dla Twojej pracy (m.in. dlatego złożyłem wniosek o założenie konta przez udostępniony przez Ciebie link). Być może nawet nie pomyślałeś o tym, że kwestia praw autorskich może być dla kogoś tak istotna jak np. dla mnie.

Pozdrawiam
Maciek

Odpowiedz

Marta Październik 5, 2015 o 15:43

Michał,

Pytanko mam. Założyłam konto, skorzystałam z opcji podpisania umowy w oddziale. I teraz się zorientowałam że nie wyraziłam zgody w celach marketingowych. Czy dobrze rozumiem, że przez tą drobnostkę nie mogę skorzystać z promocji premii 150zł? Czy da się to jeszcze odkręcić?
Marta

Odpowiedz

Franciszek Październik 9, 2015 o 15:54

Niestety popełniłem ten sam błąd. Dzwoniłem przed chwilą do Millenium i otrzymałem informację, że nie da się już tego odkręcić i nie ma szansy na premie 🙁

Odpowiedz

MagdaW Październik 10, 2015 o 10:35

Przez ten błąd nie dostałem na czas bonusu w Comperia Bonus ale udało sie to zareklamować i odkręcić. Jak tu nie można tego zrobic to jest to wyraźna wada

Odpowiedz

Piotrek Październik 5, 2015 o 17:34

Ciekawe, jak szybko cwani banksterzy z millenium podwyższą to i owo, czy nie będzie tak jak kiedyś z mBankiem. Nałapać klientów i potem podwyższyć co się da.

Odpowiedz

Ewa Październik 5, 2015 o 18:00

Alleluja! Po prawie 10 dniach udało się i otrzymałam kontakt z Millennium 🙂 W międzyczasie dzwoniłam na infolinię spytać czy są z moją aplikacją jakieś problemy, a konsultant stwierdził, że muszę pójść do oddziału, bo on nie jest w stanie mi pomóc oraz że jeśli kiedykolwiek miałam konto w Millennium to mogę skorzystać z programu poleceń :-/

Odpowiedz

Przemek Październik 6, 2015 o 14:56

Czy po założeniu tego konta można wziąć udział w programie rekomendacyjnym i zarobić dodatkowe pieniądze?

Odpowiedz

Gosia Październik 6, 2015 o 23:06

Michał,

szybkie pytanie – co się dzieje z odnośnikami (linkami) do założenia konta? Po kliknięciu w link pojawia się strona – błąd dotyczący prywatności z informacją, że połączenie nie jest prywatne i że hakerzy mogą próbować wykraść dane dla clk.leadexpert.pl

Pozdrawiam
Gosia

Odpowiedz

Krystian Październik 7, 2015 o 01:47

witam!
mam pytanie, założyłem już konto czekam na kartę czy muszę spełnić jakieś warunki już w październiku czy dopiero w listopadzie?
czy w listopadzie muszę przelać 1800zł czy dopiero w grudniu i styczniu?
dziękuję z góry za odpowiedź pozdrawiam!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 7, 2015 o 11:25

Hej Krystian,

Informacja z banku: jeśli założyłeś konto w październiku, to pierwszy raz warunki bezpłatności musisz spełnić w grudniu. Jeśli nie spełnisz, to opłaty zostaną naliczone dopiero w styczniu 2016.

Reasumując: w pierwszych 2 miesiącach nie trzeba spełniać warunków bezpłatności.

Ale UWAGA: co do warunków promocji Agory – w grudniu musi wpłynąć 1800 zł i w styczniu musi wpłynąć 1800 zł na konto. Szczegóły we wpisie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Październik 7, 2015 o 10:18

Po jakim czasie od spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł, organizator wysyła maila o spełnieniu tych wymogów ? Bo nie wiem czy spodziewać się maila dopiero po 18.11 czy wcześniej a po prostu sama premia zostanie wypłacona dopiero po 18.11

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 15:23

Szanowny Panie,
Powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii pieniężnej podstawowej w wysokości 50 zł następować będzie od dnia 6.11.2015 do dnia 7.12.2015. Natomiast premia będzie wypłacana od dnia 18.11.2015 do dnia 24.12.2015. Proszę zatem oczekiwać na maila z taką informacją.

Odpowiedz

Styrni Październik 7, 2015 o 12:18

Czy ktoś wie, czy można zmienić promocje z „Zyskaj 360 zł” na tą promocję? Bo mimo tego, że wypełniłem wniosek z linku na tej stronie to pani w oddziale „przypisała” mój wniosek do promocji „Zyskaj 360 zł”.

Odpowiedz

Kasia Październik 7, 2015 o 16:18

Czesc Michale,

Dzieki za podsuniecie promocji, jednak chcialabym sie troche wyzalic I jednoczesnie przestrzec innych. Wybralam rekomendowana opcje podpisania umowy za posrednictwem kuriera. Kurier mial byc dzisiaj w godzinach 9-12, kurier do teraz sie nie pojawil. Kontaktuje sie z bankiem dzisiaj 5 raz. Za kazdym razem slysze to samo:
– wyslemy informacje do dzialu odpowiedzialnego za kontakt z kurierem I skontaktujemy sie
– konsultant wysyla informacje, kontaktu nie ma, a jak byl RAZ! to ktos odlozyl sluchawke po moim „Halo”
– oddzwaniam, pytam o update czy udalo sie dowiedziec co dzieje sie z moja umowa I slysze to samo: NIE PROBOWALISMY SIE SKONTAKTOWAC Z PANIA, nie mamy odnotowanej proby kontaktu, ale jak to nie, jak mam nieodebrane polaczenie z tego numeru?
– dalej nikt nie wie co dzieje sie z moja umowa, a ja nie mam z kim rozwiazac tej sprawy…

Reasumujac: promocja mnie minie, zwlaszcza z opcja konta oszczednosiowego, bo w tym banku pracuja osoby, ktore nie sa w stanie mi pomoc. Nie wiem co sie dzieje z moja umowa, gdzie jest kurier I nie moge tez z nikim porozmawiac. Jestem rozgoryczona….

Tak wiec kurier to nie zawsze najlepsza opcja 🙁

Pozdrawiam,
Kasia

Odpowiedz

Kasia Październik 7, 2015 o 18:10

Update do mojej sprawy:
W Millenium padl system, nie sa w stanie wygenerowac dla mnie umowy i kurier dlatego do mnie nie wyszedl. Jeszcze nie wiedza, kiedy system wroci.

Czy wiesz Michale moze czy w zwiazku z tym zostanie przedluzona promocja dla osob, ktore zlozyly wniosek przed 10.10?

Odpowiedz

Magda Październik 21, 2015 o 09:33

Cześć Kasiu!
Mam ten sam problem – zero kontaktu od banku, kurier się nie pojawił, a po kilku telefonach na infolinię okazało się, że jest problem z systemem i wydrukowaniem umowy. Też czekam na rozwój wydarzeń… Bo ta sytuacja trwa już pd 9 października, a na infolinii nic nie wiedzą.

Odpowiedz

Agata Październik 7, 2015 o 17:12

Witam,
Powielam pytanie Marty.
Zorientowałam się że nie wyraziłam zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czy dobrze rozumiem, że przez tą drobnostkę nie mogę skorzystać z promocji premii 150zł? Czy da się to jeszcze odkręcić?

Odpowiedz

Piotrek Październik 7, 2015 o 23:27

Wg mnie wystarczy jak najszybciej skontaktować się z infolinią i poprosić o update tych danych.

Odpowiedz

Andrzej Październik 7, 2015 o 18:06

Czy jeśli od mojego pracodawcy, który ma konto firmowe w Millennium, dostałem służbową kartę kredytową, to jestem z promocji wykluczony?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 8, 2015 o 15:45

Hej Andrzej,

Nie wiem. Najłatwiej będzie to sprawdzić na infolinii.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Październik 8, 2015 o 14:47

Cześć Michale,

chciałem skorzystać z poleconej przez Ciebie promocji, po złożeniu wniosku online udałem się do oddziału Millenium Banku i tam niestety zostałem odprawiony z kwitkiem. Okazało się bowiem, że będąc upoważnionym do konta innej osoby w tymże banku, jestem traktowany jako jego klient i konto 360 mogę założyć tylko w oddziale a nie przez internet, co tym samym wyklucza możliwość skorzystania z promocji Agory. Do kitu z takim bankiem!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 8, 2015 o 15:44

Hej Adam,

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale jest to jednoznacznie napisane w artykule. Cytuję:

„Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.”

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Październik 8, 2015 o 20:52

Dzięki Michale za odzew, nie zauważyłem tego najwyraźniej. Niemniej tego typu zapis jest IMO totalnym nieporozumieniem, co Pani w banku zresztą też przyznała. Ale cóż, regulacje bankowe są pełne jeszcze większych absurdów.

Odpowiedz

Piotrek Październik 9, 2015 o 19:00

Dlaczego nieporozumienie? Oni zbierają nowe dane osobowe.

Odpowiedz

Adam Październik 10, 2015 o 10:03

Dane osobowe to może zbierać Agora bo są tylko pośrednikiem, banki też chcą na nas bądź na naszych pieniądzach potem zarabiać.

Odpowiedz

Mirek Październik 10, 2015 o 13:36

Witam,

A ja nie jestem klientem Millenium tylko miałem w nim konto wiele lat temu i również odmówiono mi skorzystania z promocji bo „jest pan w systemie”.

Pozdrawiam Mirek

Odpowiedz

Dominika Październik 8, 2015 o 16:19

Michale,

Zgodnie z Twoją rekomendacją, jako miejsce podpisania umowy wybrałam oddział. I to chyba był błąd. Pani z banku, nie wiedziała, jak założyć mi konto zgodnie z promocją, ale po pół godzinie konsultacji przystąpiła do jakichkolwiek działań. Niestety w połowie zakładania konta „coś padło” i zaproponowano mi założenie konta „od nowa” z napisaniem reklamacji, że konto miało być założone z polecenia Agory. Zrobiłam tak, ale nie wiem jak cała sytuacja się zakończy.
Chciałam się podzielić tą sytuacją, bo może nie tylko w moim przypadku tak się stało.

Pozdrawiam,
Dominika

Odpowiedz

Asia Październik 9, 2015 o 09:58

Mamy bardzo podobne doświadczenia. Do promocji mąż zgłosił się na początku ubiegłego tygodnia. Przez kilka dni telefony o przeróżnych porach pomimo wyraźnej prośby o kontakt po godzinach pracy. W końcu wczoraj udało się porozmawiać – pod koniec rozmowy pani stwierdziła, że padł system i musimy rozpocząć procedure od nowa. Przepytała męża ze wszyskich danych osobowych, które już przecież podał przy wypełnianu formularza! W tej chwili czekamy na ponowny kontakt telefoniczny bo ze względu na „problem informatyczny” bank nie jest w stanie wysłać do nas kuriera.
Wiem to brzmi jak stek niezrozumiałych wydarzeń ale tak właśnie wygląda zakładanie konta w naszym przypadku. Dziś jest 9 więc najprawdopodobniej nie uda nam się skorzystać z promocji

Odpowiedz

Monika Październik 8, 2015 o 23:09

Michale,
po pierwsze dzięki,że jesteś:-)
Po drugie krótkie pytanko w imieniu mojej mamy, która założyła dzisiaj konto 360. Mama jest rencistką. Czy pieniądze przesyłane co miesiąc przez ZUS będą traktowane jak pensja? Czy może jednak na konto będzie musiało wpłynąć 1800 zł,aby spełnić warunki promocji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Monika

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 16:08

Dzień dobry,
Wynagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na Konto z tytułu umowy o pracę i innych
świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub rentowego, z wyłączeniem:
a. wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,
b. wpływów z rachunków, gdzie nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko
Uczestnika lub któregokolwiek ze współposiadaczy rachunku wspólnego
prowadzonego dla Uczestnika i innego współposiadacza (współposiadaczy), w
tym prowadzonych w Banku,
c. wpływów z rachunków innych klientów detalicznych prowadzonych w Banku.

Istotne jest jednak, żeby kwota nie była niższa niż 1 000 zł.

Odpowiedz

Maria Październik 9, 2015 o 01:31

Założyłam konto poprzez link Michała przez internet z przelewem z innego banku, z uwagi na obawy, że kurier nie dotrze na czas i nie zdążę założyć konta oszczędnościowego. Udało się załatwić wszystko bez problemów w ciągu jednego dnia. Miałam obawy, czy w takim przypadku limit dziennych transakcji 5 tys. zł dotyczy również wpłaty na konto oszczędnościowe. Otóż nie. Wpłaciłam większą kwotę i jest zaksięgowana na koncie. W moim miasteczku nie ma oddziału banku Millennium, więc, by zmienić limit – udam się tam przy okazji jakiegoś wyjazdu.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniel Październik 9, 2015 o 09:18

Hej Michale,

na końcu rejestracji wyskoczył mi link by polecić konto znajomy i zgarnąć nawet 700zł (100zł za każdą osobę). Chce by z tej promocji skorzystała także moja żona (mówię o premii 150zł). Czy jeżeli polecę konto mojej żonie i ona je założy i spełni warunki to ona otrzyma premię 150zł a ja 100zł dodatkowo za polecenie i czy to się w ogóle opłaca i nie ma jakichś haczyków?

Odpowiedz

Anna Październik 9, 2015 o 20:42

Witaj Michale. Wtóruje za Moniką – Dziękuję, że jesteś 🙂
Moje doświadczenia z zakładaniem konta: kilka dni temu nie dobrnęłam do 3 strony wniosku – dostałam komunikat ze strony, że coś nie jest ok ze stroną banku. Po 2 dniach sprawa była załatwiona. Napisał do mnie organizator agory i obsługa banku Millennium.
Drugi kłopot pojawił się, kiedy przy wypełnianiu wniosku omyłkowo kliknęłam backspace. Nie mogłam złożyć wniosku po raz drugi – komunikat ze strony, że dla jednego klienta tylko jeden wniosek. Udało się rozwiązać kłopot w ciągu godziny.
Potwierdziłam szybkim przelewem z innego banku (zadbałam o to, żeby były takie same dane w jednym i drugim banku) – poszło zupełnie gładko. W ciągu kilku godzin miałam założone konto 🙂

Odpowiedz

Mirek Październik 10, 2015 o 00:29

….jednak co peryferia to peryferia- dziadowstwo i malizna. Wpisuje ten millkod i nie mogę się zalogować. Nie zdarzyło mi się to ani w PKO BP, ani w PKO SA. Trudno dałem się namówić- żałuję.

Odpowiedz

Krzysztof Październik 10, 2015 o 11:08

Założyłem to konto poprzez link z tej strony. Wszystko poszło dobrze. Kurier był dość szybko. Umowa podpisana, konto aktywowane, pakiet bezpieczeństwa wyłączony, pierwsze pieniądze wpłacone, karta debetowa aktywowana przez internet, pieniądze przelane na konto oszczędnościowe. Tylko jedno mnie martwi. Czy to oprocentowanie 3% będzie jedynie po spełnieniu również warunku płatności kartą debetowa choć jeden raz PRZED DATĄ 10.10.2015 r.? Niestety tego jeszcze nie zdążyłem zrobić.

Odpowiedz

Piotrek Październik 10, 2015 o 20:01

Krzysztofie, nie kojarzę takiego wymogu. Pytałem na infolinii i nic o tym nie mówili.

Odpowiedz

Krystian Październik 11, 2015 o 11:19

Witam!
mam już aktywne konto i kartę tylko nie wiem czy muszę już spełniać jakieś warunki czy konto może być puste i dopiero w listopadzie należy wpłacić 360zł aby wydać to kartą a w grudniu i styczniu wpłacić 1800zł i 360zł wydać kartą? Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Justyna Październik 12, 2015 o 12:43

Michale,
Dziękuję! Nie tylko za ten artykuł – chociaż od czwartku szukałam nowego konta oszczędnościowego. Uciekło mi 3% sprzed nosa, ale promocja i tak świetna.
Wzięłam udział i mam nadzieję, że uda mi się spełnić warunki. Trzymam też za siebie kciuki, że wygram :). Idę też zagrać w totka – może w końcu wygram te dwa miliony 😉
Dodatkowo, dziękuję za Twoją wytrwałość w „kładzeniu nam do głów” roli oszczędzania. Jestem typem „rozwalacza” wypłat. Nie zarabiam dużo, nie zarabiam też mało, a i tak na koniec miesiąca wychodzę na zero. Dzięki Twojej lekturze zaczęłam przelewać pieniądze na konto oszczędnościowe. I je tam trzymać. To początek, ale dla mnie ważny. Bo przelewam coraz więcej. Bo coraz pewniej się czuję wiedząc że mam w zapasie ten tysiąc złotych. Za to dziękuję!

Odpowiedz

Marcin Październik 14, 2015 o 11:16

Justyno, nic ci nie uciekło, ponieważ Millenium przedłużył tą promocję (chyba) do 5. grudnia.
Załóż więc konto oszczędnościowe, wpłać pieniądze i ciesz się gwarantowanym przez pewien okres 3% do 100 000 PLN.

Odpowiedz

Żabolinda Październik 12, 2015 o 17:15

Niestety nie dociera do mnie link aktywacyjny. Próbuję 2-gi dzień.

Odpowiedz

Ewa Październik 14, 2015 o 08:16

U mnie był w spamie 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Październik 13, 2015 o 11:27

A ja nie mogę założyć konta z Twojego linka Michale, bo wyskakuje mi komunikat: To połączenie jest niezaufane. Czy komuś też coś takiego się przydarzyło??

Odpowiedz

Łukasz Październik 13, 2015 o 13:16

Michale, a jak wygląda formuła wypowiedzenia „pakietu bardzo pomocniczego” i „pakietu bezpieczeństwa” Czy możesz nam podać jakiś wzór i adresata pisma ?:-)

Odpowiedz

Maciej Październik 13, 2015 o 17:08

Dla zainteresowanych założeniem tego konta: próbowałem dzisiaj i nie udało mi się ponieważ na stronie Millenium wyskoczył błąd „Account application is temporarily unavailable.” Z komentarzy widzę że klienci sygnalizowali ten błąd już 2 tyg temu! Jak widać bank nic z tym nie zrobił, dlatego jak dla mnie to od strony technicznej ta promocja to porażka!

Odpowiedz

Joe Październik 14, 2015 o 07:54

I moim przypadku pojawił się zgrzyt. Z tym, że ja zarejestrowałem się i wypełniłem wniosek. Problem ujawnił się w banku podczas autoryzacji przez pracownika. System ‚podobno’ ma zastrzeżenia do nazwiska panieńskiego mojej mamy. ???
O co mu chodzi?

Odpowiedz

Anna Październik 15, 2015 o 12:02

Cześć Michał!
Właśnie poleciał wniosek do banku. Jesteś chyba jedyną osobą w sieci, której ufam do tego stopnia, że zakładam konto z polecenia. Jestem raczej osobą wysoce analityczną a Twój artykuł nie pozostawił mi wątpliwości. Dziękuję 🙂

Odpowiedz

mela Październik 16, 2015 o 13:52

Czy moge zamówic konto bez karty?Nie widze nigdzie takiej informacji?
A czy potem jak ja dostane moge zastrzec i nie bedzie za nia opłaty?

Odpowiedz

Joe Październik 16, 2015 o 13:56

Myślę, że można tylko pamiętaj: jednym z wymogów uzyskania drugiej i trzeciej premii 50PLN jest wykonanie transakcji kartą na kwotę 360PLN.
Jak w takiej sytuacji zamierzasz spełnić ten warunek?

Odpowiedz

Laura Październik 17, 2015 o 09:21

Niezależnie od promocji: jednym z warunków braku opłat za konto jest min. 1 płatność kartą w miesiącu (drugi to wpływ 1000zł). Tak więc bez karty będziesz płaciła 8zł za prowadzenie rachunku.

Odpowiedz

Maciej Październik 17, 2015 o 10:22

W różnych bankach miałem już konta ale w żadnym nie miałem takich problemów żeby sprawdzić aktualne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Co to kurna za bank w którym loguję się na swoje konto i nie widzę aktualnego oprocentowania moich pieniędzy na koncie??

Odpowiedz

Kuba Październik 17, 2015 o 21:01

Dzięki wielkie za ten artykuł! Szukałem konta oszczędnościowego, a tu oprócz samego konta 150zł ekstra. Samodzielne wertowanie ofert jest dla mnie dość nużące, fajnie, że mnie wyręczyłeś 😉

Odpowiedz

Gosia Październik 21, 2015 o 00:19

Michale, nie można zgłosić się do promocji, ponieważ coś dzieje się z linkiem – na różnych przeglądarkach wyświetlany jest komunikat „Połączenie nie jest prywatne Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z clk.leadexpert.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID”.

Będę wdzięczna za info co dalej z tym tematem.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Joe Październik 21, 2015 o 12:03

Hej Gosia

Czy nie obsługiwałaś przypadkiem tego przez smartfon?
Spróbuj tradycyjnie użyć komputera.

Odpowiedz

Gosia Październik 21, 2015 o 12:06

Joe, niestety nie, takie efekty otrzymałam używając komputera 🙁

Odpowiedz

Joe Październik 21, 2015 o 12:19

Zdaje się, że certyfikat dla tej strony stracił ważność. Wprowadź ten komunikat w wyszukiwarkę. Ja znalazłem jedno rozwiązanie tego problemu. Może pomoże i Tobie

Odpowiedz

Katarzyna Październik 21, 2015 o 12:27

Michale, po Twoim poleceniu konta millenium złożyłam sobie takowe.

Założyłam również wniosek o otworzenie konta oszczędnościowego 7 października, aby się „załapać” na 3% przez 122 dni.

Pani z banku mnie jednak telefonicznie poinformowała, że ponieważ pieniądze na tym koncie zostały zaksięgowane po 10 października ta promocja mnie jednak nie dotyczy….

Więc chcę się dopytać jak to było rzeczywiście?
Data wniosku się liczy (tak to przynajmniej zrozumiałam, z Twojego artykułu) Czy data zaksięgowania pieniędzy. Bo to jest różnica.

Pani mnie poinformowała, że mogę złożyć reklamacje, tylko czy opłaca się takie coś robić?

Proszę o pomoc i pozdrawiam,
Kasia.

Odpowiedz

Emilia Październik 21, 2015 o 13:13

Cześć Michale,
Bardzo dziękuje Ci za prowadzenie bloga. Dzięki Tobie zaczęłam poglębiać swoją wiedzę finansową. Na razie raczkuję, ale zawsze do przodu :).

Czy wiesz może jakie są koszty dodania współwłaściciela do konta i dodatkowej karty debetowej? Czy jest to wogóle możliwe i czy wtedy współwłaściciel też będzie kożystał z karty debetowej bez dodatkowych opłat?

Obecnie mój bank DB wprowadził bardzo duże opłay za kożystanie z kart – 10 zł miesięcznie chyba że zrobi się zakupy za 700. W moim przypadku przy dwóch osobach to 20 zł miesięcznie – czyli już bardzo dużo. Wymyśliłam sobie ze zrezygnuję z tych kart – zostawię tylko konto (muszę, bo mam kredyt hipoteczny), a kożystać będe z tego nowego konta w millennium i darmowych kart. Jak myślisz? Czy nie przekombinowałam?

Wierna czytelniczka bloga 🙂

Odpowiedz

Magda Październik 21, 2015 o 22:29

Problem z założeniem konta: Najpierw po wpisaniu na stronie promocji adresu e-mailowego wyskakiwała informacja, że wszystko ok, tylko przez 5 dni nie przyszedł żaden mejl potwierdzający. Oczywiście przy ponownej próbie rejestracji wyskakiwał napis, że e-mail jest już zarejestrowany. Nic to. Próbuję z innym adresem e-mailowym – nawet otrzymałam wiadomość potwierdzającą. Co z tego, skoro od 4 dni nikt z banku się ze mną jeszcze nie skontaktował w sprawie przysłania kuriera z umową… Także od niemal 2 tygodni próbuję założyć konto, bo promocja dobra – niestety chyba nie będzie mi dane z niej skorzystać :/

Odpowiedz

Emilia Październik 22, 2015 o 07:08

Hej Magda,
W mailu potwierdzającym masz podany link do strony banku z dalszymi instrukcjami i formularzem do wypełnienia. Tam zaznaczasz też czy chcesz resztę formalności załatwić przez kuriera czy w oddziale banku.

Odpowiedz

Rafał Październik 22, 2015 o 13:33

Z jakiego adresu mailowego Agora poinformuje nas o spełnieniu wymogów niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł? Nie chciałbym go przeoczyć, a czas na reakcję to tylko 7 dni.

Odpowiedz

Ania Listopad 6, 2015 o 08:45

Dołączam się do pytania o adres mailowy Agory. Również nie chciałabym go przeoczyć.

Odpowiedz

Przemek Październik 23, 2015 o 12:11

Cześć Michale,
Dopiero zaczynam przygodę z twoim blogiem, ale już udało mi się założyć konto w tej promocji.
Mam jedno pytanie (może głupie) ale chcę mieć pewność. Czy wpływ na konto w wysokości 1800 zł musi być wykonany tylko w formie przelewu z innego banku czy można dokonać wpłaty na to konto w kasie banku Millennium lub przez wpłatomat.

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 15:07

Szanowny Panie,
Skonsultowaliśmy Pańskie pytanie z bankiem i uzyskaliśmy informację, że wpływ na konto nie musi być dokonany tylko w formie przelewu. Może Pan także dokonać wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku Millennium.

Odpowiedz

Magdalena Październik 23, 2015 o 15:47

Super! Super!

Już mam kartę i zbieram transakcjeeeee… 🙂 🙂 🙂

Zmobilizowałeś mnie tą promocją do zmian banku prowadzącego. Byłam leniuszkiem i nadal płaciłam 6 zł/mies. za kartę, a teraz nie płacę nic a studenckie konto. Ja będę miała premię, Ty również zyskasz premię! Wszystko super! 🙂

Wielkie dzięki! 😉

Odpowiedz

Dawid Październik 25, 2015 o 16:31

Witam,

Mam problem w trakcie zakładania konta, w adresie zameldowania mam rzymskie cyfry i wyskakuje mi komunikat ze jest nieprawidłowa forma adresu. Co zrobić ?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 26, 2015 o 13:17

Hej Dawid,

Przekazałem informację do organizatora. Mam nadzieję, że zaraz pomoże.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Październik 25, 2015 o 17:23

Witam,

po jakim czasie od spełnienia pierwszego warunku promocji otrzymam maila od Agory?

pozdrawiam

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 26, 2015 o 14:55

Szanowny Panie,
Powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii pieniężnej podstawowej w wysokości 50 złotych następować będzie od dnia 6.11.2015 do dnia 7.12.2015.

Odpowiedz

Ewa Październik 26, 2015 o 19:20

Jestem gapa, bo zrezygnowałam przy zakladaniu konta z Pakiety Bardzo Pomocnego. Po tym fakcie sprawdziłam na blogu i już wiem, że premia mnie nie obejmie. Upewniłam sie w banku.. Dziś ponownie zadzwonił pracownik banku w celu umówienia kuriera i stwierdził, że zgoda ta nie jest konieczna, aby uzyskać premię 150 zl. za aktywność. Podpisywać umowę, czy nie?

Odpowiedz

Joanna Październik 27, 2015 o 18:06

Dzień dobry! Pozdrawiam ciepło i podpytuję Ciebie i Czytelników bloga po jakim czasie dostali maila z linkiem aktywacyjnym po podaniu maila na stronie promocji ? minęły już 2 godziny (sprawdziłam spam – nie ma)… i cisza…

Odpowiedz

Filip Październik 27, 2015 o 18:19

Hej wszystkim,

podobnie jak @Walu, ja również zostałem zakwalifikowany do innej promocji (“Zyskaj 360 zł”). A jestem pewny, że wykonałem wszystko zgodnie z instrukcją.
Sprawa wyszła przypadkiem podczas kontrolnej rozmowy z konsultantką banku.

Może warto sprawdzić czy wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Cześć!

Odpowiedz

PrzemekB Październik 28, 2015 o 22:48

Hej Michale,

Złożyłem wniosek ale z szybkości wpisałem adres korespondencyjny i autoryzacja przelewem się nie powiodła. Po rozmowach z działem wsparcia z Millenium ostatecznie stwierdzili ze anulują wniosek i mam ponownie sobie samemu go założyć.

Właśnie ponownie próbowałem i oczywiście mam błąd że już e-mail taki istnieje…
Masz może jakieś szybkie rozwiązanie mojego problemu…

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 28, 2015 o 22:55

Hej Przemek,

Tak – jest takie rozwiązanie. Musisz napisać do organizatora na adres [email protected] – o tej porze już pewnie nie pracują, ale jutro „zresetują” Ci stan rejestracji u nich i będziesz mógł ponownie złożyć wniosek.

Powodzenia!

Odpowiedz

Piotr Październik 29, 2015 o 07:06

Cześć Michał,

od jakiegoś czasu po Twoim artykule zastanawiam się nad założeniem konta 360. Teraz jest ostatni dzwonek. Mam pytania o dwie rzeczy (po jednej z nich mam w moich obecnych bankach):
1) Czy dla tego konta są możliwe przelewy błyszkawiczne (np. przez Blue Media)? W T-Mobile Bankowe mam 10 takich bezpłatnie i przyznam, że czasem z nich korzystam.
2) Czy bank ma dobrą aplikację mobilną? Bo np. aplikacja ING jest bardzo przyjazna i prosta – ma np. miernik stanu konta przed zalogowaniem i powiadomienia o transakcjach bezpośrednio na telefon (szczególnie to drugie uważam za istotne!)

Jestem w miarę przekonany co do konta 360, ale odpowiedź twierdząca na 2) może przechylić szalę 😉

Dzięki z góry!

Odpowiedz

marzena Październik 29, 2015 o 11:13

Czesc Michał
To juz kolejny rachunek zakładany z twojego polecenia i oczywiscie za pośrednictwem twego bloga.
Moje pytanie jest następujące:
– w jaki sposob wymiksować się z tych dwóch pakietów „bezpiecznych”, w zasadzie z jednego z tego za ktory bedzie naliczana zaraz oplata?
czy móglbys slowko na ten temat napisac

Odpowiedz

Aldona Październik 29, 2015 o 17:51

Lecisz do banku i rezygnujesz 🙂 Podpisujesz odpowiednie papierki, które przygotuje konsultant i sprawa załatwiona.

Odpowiedz

Magda Październik 29, 2015 o 16:39

Witam, czaiłam się na tą promocję od dłuższego czasu. W końcu to już ostatni dzwonek. Dzisiaj rano złożyłam wniosek z opcją przyjścia do oddziału banku. I co się okazało? Otóż najpierw pracownica banku nie wiedziała jak ma mi założyć konto a później po zadzwonieniu do przełożonego uznała, że nie może mi założyć konta bo jestem… w ich systemie. Tak, kiedyś miałam u nich konto ale je zlikwidowałam kilka lat temu ( chyba 5 lat temu). Także informacja : „Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator”. W moim przypadku okazała się wyssana z palca. Szkoda, bo 150 zł piechotą nie chodzi.

Pozdrawiam, Magda.

Odpowiedz

Aldona Październik 29, 2015 o 17:50

Konto założone.
Połasiłam się też na oszczędnościowe.
Mam mentalność, która mocno przywiązuje mnie do banku i nigdy nie planowałam go zmieniać. Dzięki Tobie zaczęłam patrzeć na usługi bankowe, jak na towar, który mogę wybierać i zmieniać w zależności od sytuacji i oferty dla mnie najlepszej! I tak oto zaczęła się moja droga świadomego użytkownika banków.

Odpowiedz

E. Październik 29, 2015 o 23:25

Michał, dziękuję za polecenie promocji i jej szczegółowy opis! Konto założone. Pozdrawiam:)

Odpowiedz

marzena Październik 30, 2015 o 08:06

Chodziło mi czy mozna zrezygnowac z tych pakietow „bezpiecznych” on-line bo odzdzialu nie mam w swoim miasteczku, konto załozylam tez przez internet- poszlo gładko, może ktoś odpowiedzieć

Odpowiedz

Daniela Październik 30, 2015 o 10:28

Można przez infolinię.

Odpowiedz

Ania Listopad 6, 2015 o 12:49

z powiadomień smsowych możesz zrezygnować on-line… szukam tylko też możliwości zrezygnowania z pakietu ubezpieczeniowego, ale niestety go nie widzę (jedynie formularz, który trzeba wypełnić i wysłać do banku) – czy ktoś może znalazł opcję rezygnacji z tego po zalogowaniu do swojego konta?

Odpowiedz

Marta Październik 30, 2015 o 12:43

Cześć Michale! Założyliśmy z mężem to konto, na jego dane, bo jesteśmy tuż po ślubie i nie miałam jeszcze wyrobionego dowodu, a nie chciałam mieszać w banku. Pewnie w najbliższym czasie dopiszemy mnie do rachunku, bo właśnie doczytałam, że jest taka opcja. Chcemy wypełnić Twoją ankietę konkursową. Czy może być ona napisana przeze mnie, a nie przez męża, mimo, że to na jego dane jest w tej chwili założone konto?

Pozdrawiam ciepło!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 12:46

Hej Marta,

Dziękuję za założenia konta. Ankietę jak najbardziej możesz wypełnić Ty, ale jedna istotna prośba: podaj ten sam adres e-mail, który wykorzystywałaś do założenia profilu u organizatora promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marta Październik 30, 2015 o 13:18

Dobrze, dziękuję pięknie za odpowiedź, masz tempo 🙂 Pozdrawiam!

Odpowiedz

Grzegorz Olszewski Październik 30, 2015 o 15:59

Kurier przyszedł do mnie dopiero dzis, więc konto aktywuje na dniach. Czy nadal kwalifikuje się do konkursu? Wyszedł całkiem niezły elaborat i szkoda żeby poszedł w zapomnienie 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 16:31

Hej Grzegorz,

Pewnie, że się kwalifikujesz.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jacek Październik 30, 2015 o 16:35

Witaj, Michale

Dziś otworzyłem konto promocyjne. Widzę że automatycznie mam w nim otwarty rachunek oszczędnościowy. Czy to jest ten sam rachunek oszczędnościowy 3% , o którym piszesz w swoim artykule ?

Pozdrawiam
Jacek

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 16:36

Hej Jacek,

Tak. To jest dokładnie ten rachunek oszczędnościowy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

E. Listopad 4, 2015 o 10:29

Czy są jakieś koszty prowadzenia tego rachunku oszczędnościowego?

Odpowiedz

Mariola Październik 30, 2015 o 19:33

O zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów pod warunkiem se nie bierzesz potwierdzenia.. I nie jest to wypłata na poczcie.. Mimo że informują ze to taka sama wypłata jak z obcego bankomatu.. Mam to konto od dwóch mcy i zastanawiam się gdzie jeszcze była gwiazdka…

Odpowiedz

Krystian Październik 31, 2015 o 21:49

no nie rób jaj, że tak w c…a lecą!

Odpowiedz

Weronika. Listopad 4, 2015 o 22:21

Proponuję skontaktować się z bankiem i wyjaśnić sprawę. Ja od ponad miesiąca korzystam z bankomatów różnej maści, wypłacam też różne kwoty i żadnej opłaty bank mi nie naliczył. Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Krystian Październik 31, 2015 o 21:53

Drogi Michale!
Mam ważne pytanie konto założone na mnie chcę dopisać żonę i czy żony wynagrodzenie będzie się zaliczało do warunków promocji czy to musi być moje wynagrodzenie?
Dzięki pozdrawiam!

Odpowiedz

Piotrek Październik 31, 2015 o 23:50

Mariola, jesteś pewna? Brałem dwa razy kasę z euronetu (a nie jest to bankomat Millenium przecież) i nie zauważyłem, aby mi cokolwiek doliczyło. A może nie brałem potwierdzenia, nie pamiętam…

Odpowiedz

Ania Listopad 3, 2015 o 21:43

Niestety, ale mimo spełnienia warunków opłata za pakiet bezpieczeństwa została mi pobrana po niecałym miesiącu użytkowania karty :/

Odpowiedz

Piotr Listopad 6, 2015 o 09:26

Niestety, ale pakiet bezpieczeństwa nie jest jednak bezpłatny przez pierwsze 2 miesiące. Napisałem do nich dlaczego naliczyli mi opłatę i dostałem taką odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana pytanie, uprzejmie informuję, że zgodnie z Cennikiem, Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatny w ciągu pierwszego, pełnego miesiąca po wydaniu karty.

W kolejnych miesiącach opłata za Pakiet Bezpieczeństwa wynosi 3,99 PLN miesięcznie.

Chciałbym zauważyć, że opłata pobierana jest z góry za każdy rozpoczęty miesiąc w którym świadczona jest ochrona ubezpieczeniowa.

Zaistniała sytuacja spowodowana jest faktem, że z Pakietu Bezpieczeństwa zrezygnował Pan w listopadzie.
Co za tym idzie, kolejny miesiąc świadczonej ochrony ubezpieczeniowej został już rozpoczęty i za ten miesiąc tj. listopad br., pobrała się wspomniana powyżej opłata.

Z pakietu zrezygnowałem 3 listopada i w tym też dniu naliczyli mi opłatę. Michał prosimy o sprostowanie informacji, że przez pierwsze 2 miesiące opłata za ten pakiet nie jest naliczana.

Odpowiedz

Anna Listopad 7, 2015 o 16:31

Michale, u mnie również 3 listopada naliczona została opłata 3,99 za pakiet bezpieczeństwa. Widzę w tym wyłącznie swoją winę, bo zaufałam temu co napisałeś i nie sprawdziłam w regulaminie i tabeli opłat. Natomiast z tego co teraz sprawdziłam, to nie ma tam informacji na temat 2 miesięcy bezpłatności tego pakietu….

Także drodzy czytelnicy, jeśli nie wyłączyliście, to spodziewajcie się w najbliższym czasie takiej opłaty, lub dzwońcie na infolinię wyłączyć!

Czy ewentualnie mógłbyś potwierdzić skąd informacja o 2 miesiącach bezpłatności?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 7, 2015 o 18:15

Hej Aniu,

No to mnie zmartwiłaś. Ja też nie wyłączyłem jeszcze tego pakietu. Informacja o 2 miesiącach bezpłatności pochodziła wprost z infolinii banku. Muszę odszukać swoje notatki z tej rozmowy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Karolina Listopad 6, 2015 o 15:51

Witam,
Michale, pojawiła się kolejna promocja Agory premia 100 zł za konto w BZWBK a warunki jeszcze lepsze niż w Millenium czy mógłbyś to skomentować? inne blogi już o tym piszą ale tylko do Ciebie mamy zaufanie.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 6, 2015 o 17:13

Hej Karolina,

Właśnie piszę wpis, w którym opisuję dla kogo jest ta promocja.

Pozdrawiam

Odpowiedz

bakermil Listopad 9, 2015 o 13:52

Wyciąg z regulaminu kart Millenium:
„Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatny do końca pełnego miesiąca
kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym została wydana karta
lub w którym pakiet został włączony po raz pierwszy, a ochrona
ubezpieczeniowa trwa miesiąc dłużej niż okres, w którym pakiet jest
bezpłatny…”

Odpowiedz

Piotrek Listopad 7, 2015 o 13:34

Zgadza się, jednak za wypłatę z obcego bankomatu i wydruk „potwierdzenia” (nie żadne tam zapytanie o saldo).. mimo spełnienia warunku bezpłatności… zapłacimy 1,50 zł!!! Uważam, że to nieuczciwe i dziwię się, że nie zostało to wyraźnie opisane w artykule. Wiele osób będzie myśleć, że wypłacając kasę i biorąc potwierdzenie zabezpieczają się po prostu na wypadek problemów z wypłatą kasy. Po to jest ten świstek papieru. Niezrozumiałe dla mnie jest to, że za wypłatę nie płacimy, a za wydruk tego świstka już tak.

Odpowiedz

Piotrek Listopad 7, 2015 o 13:36

Karolina: poczytaj powyższe komentarze, gdzie okazuje się, że w artykule nie napisano całej prawdy. Nadal masz zaufanie do właścicieli blogów, którzy na tym po prostu zarabiają? I ciekawe, czemu innym nie ufasz, a Michałowi tak bezgranicznie?

Odpowiedz

Maciej Listopad 7, 2015 o 19:44

Michał przybliż proszę sposób rezygnacji z ubezpieczenia „Ochrona Karty”

Odpowiedz

bakermil Listopad 9, 2015 o 12:56

Przed chwilą zrezygnowałem – trzeba zadzwonić na infolinię i po prostu złożyć dyspozycję rezygnacji z tego pakietu (do logowania w systemie telefonicznym trzeba mieć przygotowany Millekod oraz Hasło 1).

Miłego.

Odpowiedz

Daniela Listopad 7, 2015 o 20:10

Czy ktoś dostał maila z potwierdzeniem wypełnienia warunków wymaganych do uzyskania pierwszej premii? Ja je spełniłam już dawno i zerkam do skrzynki, ale na razie cisza.

Odpowiedz

Joe Listopad 7, 2015 o 21:09

Myślę, że z tym nie będą się spieszyć. W listopadzie jest warunek do spełnienia – płatność kartą na kwotę min. 360 zł.
Spełniłaś?

Odpowiedz

Daniela Listopad 7, 2015 o 21:39

Warunek mówi, że do 30.11 od momentu podpisania umowy trzeba wydać 360 zł. Dawno już wydałam więcej, a widziałam informację pisaną tutaj przez Agorę o tym, że maile z potwierdzeniami będą rozsyłane od 6.11, dlatego pytam, czy ktoś dostał, bo chciałabym wiedzieć, że nie starałam się na darmo 😛

Odpowiedz

Michalina Listopad 10, 2015 o 07:48

Czesc,
ja też nie dostałąm potwierdzenia od Agoy mailowo, natomiast napisałam do banku i napisali ze spełniłam warunki.

Odpowiedz

Krzysztof Listopad 10, 2015 o 13:29

Słuchajcie, Michał w mojej ocenie robi dobrą robotę, ale to nas nie zwalnia z czytania regulaminów. Decyzję o „wejściu” w jakiś produkt podejmujemy indywidualnie, a głos Michała należy traktować doradczo. Takie czasy, że małym druczkiem, z gwiazdką, to norma i instytucje na tym zarabiają. Ja stosuję jedną zasadę:
– to co pisane dużym drukiem, to nam daje,
– to co pisane małym druczkiem, to nam odbiera.
😉
To takie moje humorystyczne podsumowanie.

A bicie w Michała, że nieuczciwy, ze zarabia (otwarcie to pisze), uważam za przejaw frustracji. Nie można doszukiwać się złej woli lub chęci zbicia kabzy na naszym „nieszczęśćiu”.

Fajnie, że jest to „forum” pod opisem promocji, a autor nie wycina tych nieprzychylnych opinii. Sam złapałem się na płatne potwierdzenie wypłaty, mocno się zdziwiłem i nie powiem, żebym był zadowolony, konfrontując rzeczywistość z tym, co wczesniej napisał Michał.

Teraz już wiem, że regulaminy trzeba dokładnie czytać, choć to dla mnie droga przez mękę.

Pozdrawiam,
Krzysiek

Odpowiedz

Mati Listopad 11, 2015 o 14:21

Konto założone przez linka na stronie jeszcze tylko muszę wymyśleć coby z tymi wygranymi 2milionami zrobić 🙂 Chciałbym się Michale dopytać czy 1000zł jakimi muszę zasilić konto może być z innego mojego konta czy musi być z innego konta innej osoby ?

Odpowiedz

Kuba Listopad 12, 2015 o 07:48

Ja niestety też nie dostałem żadnej informacji od agory, dostałem za to premię od banku za transakcje kartowe a podobno promocje się nie łączą więc nie wiem czy jest jeszcze dalszy sens ładowania tutaj pieniędzy.

Odpowiedz

Daniela Listopad 12, 2015 o 09:41

Ja napisałam wczoraj maila do Agory i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz

Magda Listopad 12, 2015 o 10:41

Cześć Michale,
załozyłam konto i zaczęłam się niepokoić, bo obsługa w banku jest mocno chaotyczna. Może Ty wiesz więcej i umiałbyś pomóc. Chodzi o to, że w oddziale nie dostałam regulaminu ani konta ani tej promocji za aktywność (tylko obu pakietów ubezpieczeniowych), a jak pytałam pracownika to zaczął opowiadać o promocji ale potem mylił ją bardzo z tą z kartą i BLIKiem. W jaki sposób sprawdzić czy biorę udział w promocji? Czy bierze w niej udział każde konto 360 założone w określonym terminie? Czy może pracownik banku musi zaznaczyć że chcesz brać udział w którejś z promocji i powinno się to dostać na piśmie?
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Magda Listopad 12, 2015 o 11:07

Szukałam u siebie w spamie na mailu wiadomości od Agory, a znalazłam tylko ofertę tej promocji z zapisem, że trzeba było się jeszcze zarejestrować końca października w aplikacji konto360.zpremia.pl 🙁 Czyli już po premiach?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 12, 2015 o 11:35

Hej Magda,

Dokładnie tak jak napisałem w artykule. Promocja obowiązywała do końca października i tylko po przejściu przez link na tym blogu lub na stronie promocji. Dlatego linki na moim blogu są już nieaktywne.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 15, 2015 o 19:50

Witam,
też w sumie spełniłam warunki 360zł płatność kartą tyle, że jeszcze bank nie zaksięgował płatności za zakupy….także już na dniach będę oczekiwała kontaktu z Agory. Wcześniej była informacja, że Agora będzie już kontaktowała się z uczestnikami którzy spełnili warunki pierwszej premii po 6 listopada, a obecnie tego już nigdzie nie ma. W takim razie w przypadku braku kontaktu Agory do dnia powiedzmy 30 listopada, co powinniśmy zrobić?:) Jeśli się doczekam kontaktu ze strony Agory to może i skorzystam z kolejnej promocji banku. Pierwszy raz uczestniczę w takiej promocji a ja jestem człowiekiem dość nieufnym 🙂

Odpowiedz

Daniela Listopad 15, 2015 o 21:47

Ja napisałam do Agory, to dostałam odpowiedź, że mają czas do 7 grudnia, więc teraz codziennie sprawdzam pocztę w tym folder ze spamem, bo też a) jestem trochę nieufna, a jak się przegapi maila, to z promocji nici, b) uważam, że skoro mieli zawiadamiać od 6.11 to osoby,które już dawno spełniły warunki powinny mieć maila…

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 15, 2015 o 22:02

Hej Daniela,

Z tego co wiem to pierwsze informacje mają być przygotowane jutro – w poniedziałek. Jeśli będę wiedział, że e-maile zostały wysłane, to poinformuję w sekcji FAQ pod artykułem. Na razie jeszcze żadne nie były wysyłane.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Listopad 15, 2015 o 23:36

Michale, wielkie dzięki za info :))

Odpowiedz

Mateusz Listopad 18, 2015 o 11:34

Dostałem właśnie maila z informacją o przyznaniu premii

Odpowiedz

Dominik Listopad 18, 2015 o 11:44

Ja też 🙂 Będę bogaty 😀

Odpowiedz

DaRiuSz Listopad 18, 2015 o 15:24

Również otrzymałem maila, uzupełniłem dane i czekam na pieniążki.

Odpowiedz

Daniela Listopad 18, 2015 o 17:15

Też dostałam i uzupełniłam dane :))

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 18, 2015 o 20:40

a ja jeszcze nie otrzymałam 🙁 Ciekawa jestem kiedy kolejna pula osób dostanie e-maile:) Pewnie w tej kolejnej grupie będę.

Odpowiedz

Ola Listopad 19, 2015 o 11:18

a ja dostałam maila który trafił do Spamu , odczytałam dziś ( a wysyłali wczoraj) i chciałam się zarejestrować aby podać dane i nr konta i wyskoczyła informacja:

„Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji.
Koniec zgłoszeń”

Czyli była jakaś tylko pula przyznawanych premii ????

Odpowiedz

Marcin Listopad 22, 2015 o 16:25

Mam podobnie jak Ty… (pomimo że jest jeszcze czas na wypełnienie tych informacji) na stronce jest napis ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYZNAWANIE PREMII…
Panie Michale POMOCY,

Odpowiedz

Wojtek Listopad 20, 2015 o 13:20

Michale, jedna uwaga bo nie rozumiem, w regulaminie jest wyraźnie mowa o tym, że by otrzymać premię wymagany jest wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie co najmniej 1800. Ty piszesz wyraźnie, że liczy się przelew zewnętrzny.
Zgodnie z regulaminem zaś wnagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na Konto z tytułu umowy o pracę i innych
świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub
rentowego,
z wyłączeniem
:
a.
wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,
b.
wpływów z rachunków, gdzie nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko
Uczestnika lub któregokolwiek ze współposiadaczy rachunku wspólnego
prowadzonego dla Uczestnika i innego współposiadacza (współposiadaczy), w
tym prowadzonych w Banku,
c.
wpływów z rac
hunków innych klientów detalicznych prowadzonych w Banku.

Szczerze mówiąc zwróciłem na to uwagę dopiero teraz. Więc cała promocja pozostaje pod znakiem zapytania?

Odpowiedz

Joe Listopad 20, 2015 o 13:39

Nie mam przed sobą regulaminu, ale czy nie jest tak, że wpływ z wynagrodzenia o pracę w wysokości co najmniej 1000zł lub inne wpływy w wysokości co najmniej 1800zł. A poza tym wpływ jest konieczny w grudniu i styczniu.
Jeśli jest inaczej to też się nabrałem.

Odpowiedz

Laura Listopad 20, 2015 o 16:59

Joe, jest dokładnie tak jak piszesz

Odpowiedz

Ryszard Listopad 20, 2015 o 17:23

Witam
Czy wypłacone pieniądze przy okazji płacenia za zakupy kartą bank zaliczy do wymaganego obrotu 360 zł?

Odpowiedz

Bartek Listopad 22, 2015 o 13:05

Witam.
Co robić jeśli nie otrzymałem maila od [email protected]? Nie ma go też w spamie. Czy da się w inny sposób niż przez link w wiadomości dojść do strony z uzupełnieniem danych? Proszę o pomoc.

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 22, 2015 o 15:35

Dostałam e-mial w którym informujesz o tym, że Agora rozesłała już informacje do osób które spełniły warunek. Super tylko, że ja nie otrzymałam takiej wiadomości a spełniłam warunek dzień przed otrzymanym e-mialem przez innych uczestników.
To już koniec pierwszej promocji która miała trwać do ostatniego listopada?
Dla mnie nie zrozumiałe jest to, że jedni dostali a inni nie dostali takiej informacji a spełnili wymaganie;/
Oczywiście skontaktuję się również z Agorą w celu wyjaśnienia gdyż nie otrzymałam nic na pocztę:)

Odpowiedz

Jarek Listopad 22, 2015 o 21:13

Witam,
mam dokładnie takie samo pytanie. Otworzyłem konto, przelazłem środki z innego banku na to konto, wydałem ponad 400 zł i nie otrzymałem żadnego maila, że mam się gdzieś zalogować zgodnie z informacją jak pisałeś na konto.
Jak uda Ci się coś ustalić Agnieszko proszę napisz.

Michale prosimy o wyjaśnienia i interwencję 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 22, 2015 o 22:20

Hej Jarek i Agnieszka,

Termin poinformowania Was przez organizatora o zakwalifikowaniu do wypłaty premii zależy od terminu spełnienia warunków promocji. Bank przekazuje takie informacje do Agory „w paczkach” co jakiś czas. Agora sukcesywnie informuje kolejnych uczestników promocji o spełnieniu warunków. Być może nie załapaliście się na pierwszą „paczkę” wymiany informacji miedzy bankiem i Agorą. Po prostu poczekajcie ze dwa tygodnie.

Zawsze można napisać email do organizatora – czyli Agory – aby zapytać o Wasz status i spełnienie warunków promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 23, 2015 o 18:50

o dzięki Michał za wyjaśnienie.
Już myślałam ze była tylko 1 paczka premii nr 1:)

Odpowiedz

Damian Listopad 22, 2015 o 20:24

A ja mam pytanie:
Jaki jest okres rozliczniowy co do zwracania maks 30zł za płatnosci blikiem?
Michale czy zakladajac konto z Twojego polecenia (agory) rowniez oferta z Blikiem funkcjonuje?
Do mnie też jeszcze nie doszedł mail od agory.

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 22, 2015 o 22:06

Hej Damian,

Teoretycznie promocje nie łączą się.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mariusz Listopad 23, 2015 o 12:07

Witam

Michale czy mógłbyś podać adres mailowy na który możemy kierować pytania do Agory w związku z przyznaniem premii.
Myślę, że pomoże to wielu osobom.

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 23, 2015 o 13:12

Hej Mariusz,

Adres jest podany od dawna w sekcji FAQ pod artykułem: [email protected]

Pozdrawiam

Odpowiedz

łukasz Listopad 23, 2015 o 12:14

do kogo mamy reklamować jeśli e-mail do wypełnienia danych jeszcze nie dotarł?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 23, 2015 o 13:11

Hej Łukasz,

Adres podany jest w sekcji FAQ na końcu artykułu: [email protected]

Przy czym, tak jak pisałem, z Agory wyszła dopiero pierwsza partia maili do tych osób, które spełniły najszybciej warunki promocji. Kolejnej pewnie należy spodziewać się na początku grudnia.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Listopad 23, 2015 o 22:18

Przepraszam, ale nie mogę dodać komentarza (raz wykryto duplikat, dwa razy przerwało połączenie), więc próbuję z innej przeglądarki.

Okazuje się, że z jednej strony biorę udział w promocji, bo rejestrowałem się na stronie https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i obecnie mam tam komunikat, że mam oczekiwać na informacje do początku grudnia. Ale warunki już spełniłem pod koniec października.

Więc dzwoniłem przed momentem do Millenium i się okazuje że… tak – warunki spełniłem, ale PRZYPISANO MNIE DO INNEJ PROMOCJI, gdzie do wygrania jest 360 zł!! Dziwne, bo wcześniej dwukrotnie weryfkowałem, czy biorę udział w promocji Agory i Panowie na infolinii zapewniali mnie, że wszystko jest w porządku. Złożyłem reklamację. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Cóż, trzeba być upartym i walczyć o swoje. Dziwię się, jak do tego mogło dojść, że ktoś w systemie BEZ MOJEJ ZGODY przypisał mnie do zupełnie innej promocji!!!!

Odpowiedz

Anna Listopad 26, 2015 o 20:54

Michał, brałam udział w promocji konto z premią. Mimo to otrzymałam zwrot płatności kartą, co oznacza że jestem zakwalifikowana do innej promocji. Czy skoro promocje się nie łączą powinnam złożyć reklamacje, że zostałam przypisana do nie tej promocji do której chciałam? Dodam, że nie dostałam maila z przyznaniem premii mimo, że warunki spełniłam na początku listopada. Z góry dzięki!

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:58

Hej Aniu,

Dodałem odpowiedź w sekcji FAQ pod artykułem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 25, 2015 o 14:46

A co jeśli przez przypadek usunęłam meila, którego powinnam uzupełnić aby otrzymać premię. Nie jestem pewna ale adres „[email protected]” coś mi wzrokowo przypomina. A ze nie było tam nazwy banku….mogłam to usunąć… i co teraz?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:58

Jest już odpowiedź w sekcji FAQ pod artykułem.

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 22:30

Witajcie,

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł konieczne jest wydanie kartą (do 30.11.) 360 zł w punktach stacjonarnych. Moje pytanie brzmi: czy transakcje muszą zostać zaksięgowane? Czy liczy się sam fakt dokonania ich w listopadzie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 26, 2015 o 22:34

Hej Michał,

Praktyka wskazuje, że dużo bezpieczniej jest jeśli transakcje są już zaksięgowane do 30 listopada. Lepiej nie liczyć na „łut szczęścia”.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 23:11

Dzięki za szybką odpowiedź Michał. Czy w takim razie jest szansa, że transakcja wykonana w dniu jutrzejszym będzie zaksięgowana w poniedziałek (30.11.)?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 23:12

Dzięki za szybką odpowiedź Michał. Czy w takim razie jest szansa, że transakcja wykonana w dniu jutrzejszym zostanie zaksięgowana w poniedziałek (30.11.)?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:57

Hej Michał,

To w zasadzie pytanie do banku a nie do mnie. Szansa jest. Pytanie czy to wystarczy. 😉

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Listopad 27, 2015 o 10:31

Hej, mam pytanie. Jeśli bank nie zaksięguje do końca listopada moich ostatnich transakcji, a co za tym idzie nie otrzymam pierwszego bonusu 50 zł to czy dalej mam szanse wziąć udział w losowaniu Twoich nagród?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 27, 2015 o 13:43

Hej Łukasz,

Tak – o ile przynajmniej jedną premię dostaniesz, to znaczy spełnisz np. warunki promocji w kolejnym miesiącu. Dlatego właśnie czekam z wyłonieniem zwycięzców do końca promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

katarzyna Listopad 29, 2015 o 17:42

Witam, ponawiam pytanie – czy jeśli przypadkowo usunęłam meila od organizatora promocji – czy przepada mi szansa na wszystkie premie? czy tylko za listopad? wiem, że to moja wina ale w związku z tą sytuacją chcę wiedzieć czy muszę starać się spełnić warunki promocji w grudniu i styczniu, czy już nie muszę bo wszystko już przepadło?

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 30, 2015 o 07:41

Kasia, jeśli usunęłaś link aktywacyjny w którym miałaś hasło do logowania, to nie masz hasła by móc się zalogować. Spróbuj wejść na konto360.zpremia i odzyskać hasło. Tak ja bym zrobiła:)

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:56

Hej Katarzyna,

Nic nie przepada. W sekcji FAQ dodałem szczegółową odpowiedź na Twoje pytanie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 30, 2015 o 14:44

Hej, serdecznie dziękuję za odpowiedź. No to mi ulżyło 🙂
pozdrawiam :))

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:56

Moi drodzy,

W sekcji FAQ dodałem kilka nowych odpowiedzi na najczęstsze pytania, które otrzymuję od Was mailowo i tutaj w komentarzach. Załączam je również w formie komentarza:

Dostałem maila z Agory, ale nieopatrznie go skasowałem. Jak uzupełnić dane do przelewu?

Nie musisz mieć tego e-maila. Miał on wyłącznie charakter informacyjny. Wystarczy wejść na stronę https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/, zalogować się i uzupełnić dane do przelewu. Nie ma na to żadnego ograniczenia czasowego.

Chcę uzupełnić dane do przelewu ale nie pamiętam loginu i hasła do strony promocji. Co robić?

Loginem jest Twój adres e-mail. Znając go możesz skorzystać z opcji resetowania hasła e-mailem. Po prostu kliknij na ekranie logowania opcję „Zapomniałem hasła”.

Bank zwrócił mi na konto część wydatków dokonanych kartą. Czy to oznacza, ze zostałem zakwalifikowany do złej promocji i nie dostanę premii od Agory? Promocje podobno nie łączą się.

Sprawdzaliśmy to na wyrywki dla kilku osób, które zgłosiły taki problem i okazało się, że wszystkie są zakwalifikowane do promocji Agory. Krótko mówiąc wygląda na to, że niektórzy korzystają podwójnie.

Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii. Wtedy się upewnicie, czy wszystko jest OK. Jeśli tak nie będzie – składajcie reklamację na adres [email protected]

Ile mam czasu na uzupełnienie danych do przelewu na stronie Organizatora (Agory)? Czy premia nie przepadnie jeśli tego szybko nie zrobię?

Według zapewnień Agory premie nie przepadają. Nie macie ograniczenia czasowego na uzupełnienie danych. I to jest całkiem miłe i OK. 🙂

To tyle na dzisiaj. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Asia Grudzień 5, 2015 o 18:13

Jeszcze nie dostałam maila, numeru rachunku na stronie też nie mogę uzupełnić (jest informacja, że bank jeszcze nie wie, czy spełniłam warunki promocji. To jest ok?

Odpowiedz

Darek Grudzień 7, 2015 o 23:21

Witam,
dostałem maila o zakwalifikowaniu, zalogowałem się, podałem dane, tyle że z pośpiechu (dziecko wchodzące na głowę 🙂 udało mi się wpisać nazwisko zamiast kodu pocztowego oraz samo imię w polu imię i nazwisko.
Czy mogę to jakoś poprawić? Bo po zalogowaniu nie widzę możliwości edycji.
Czy jest jakiś inny kontakt, czy pisać na adres [email protected]?

pozdrawiam

Odpowiedz

Ryszard Listopad 30, 2015 o 13:23

Witam
W mejlu bylo info by dane uzupelnic w ciagu 7dni

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 13:34

Hej Ryszard,

To po to żebyś tego nie odkładał. Niemniej jednak mam informację bezpośrednio od organizatora promocji, że jeśli ktoś się spóźni to nic się nie stanie i premię i tak otrzyma.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Joanna Grudzień 2, 2015 o 09:36

Michal napisałeś w FAQ „Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii.” a zgodnie z regulaminem Akcji promocyjnej par. 1 pkt 4 pierwszy myślnik (kropka) powiadomienie nastepowac bedzie do 7.12.2015. Czy Agora przewiduje jeszcze jakieś zmiany w regulaminie?

Odpowiedz

Dominik Grudzień 4, 2015 o 08:09

Nie miałem czasu żeby przeczytać wszystkie komentarze pod artykułem być może ktoś już o tym pisał. Mianowicie miałem aktywny pakiet bezpieczeństwa wykonywałem transakcje kartą debetową jednak nie otrzymywałem smsów. Opłata 3,99 została naliczona. Czy mogę się ubiegać o jej zwrot w związku z tym iż usługa nie była realizowana?

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 5, 2015 o 20:43

Mnie też naliczyli. Wprawdzie przychodziły mi sms-y ale wyłączyłam tą usługę (być może nie tak jak trzeba bo przez internet)… i przestały przychodzić. Później została mi naliczona opłata i ponownie – nie wiem dlaczego – znów zaczęłam dostawać sms-y. No chyba nie trzeba wyłączać tej usługi każdego miesiąca??? Poza tym miało być 2 miesiące za darmo…

Odpowiedz

Dominik Styczeń 4, 2016 o 11:42

Sprawa już wyjaśniona. Okazało się że do powiadomień trzeba osobno ustalić numer telefonu, mimo iż jest już ustanowiony numer do kodów smsowych. Nie było nigdzie zbyt jasnej informacji. Zwłaszcza, że zazwyczaj jest tak, że ten sam numer jest do kodów i do powiadomień. Ale Bank Millenium zachował się bardzo fair i odpisał tak:
„Wyjaśniamy, że powiadomienia SMS nie są wysyłane z uwagi na brak zdefiniowania numeru telefonu dla otrzymywania tych SMS. Zdefiniowanie numeru telefonu możliwe jest za pośrednictwem Millenet.
Po zdefiniowaniu numeru telefonu powiadomienia SMS będą wysyłane na wskazany przez Pana numer telefonu. Dodatkowo, za pośrednictwem Millenet może Pan zdefiniować indywidualną, minimalną kwotę transakcji, powyżej której powiadomienia SMS mają być wysyłane.
Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy indywidualną decyzję w Pana sprawie. W dniu 18.12.2015 r. dokonaliśmy jednorazowego zwrotu opłaty za Pakiet Bezpieczeństwa w kwocie 3,99 PLN.”

Można się fajnie zachować? Można 🙂

Odpowiedz

Mariusz Grudzień 4, 2015 o 15:26

Agora już płaci pierwsze premie. 50 zł wpłynęło dziś na konto 🙂

Odpowiedz

DaRiuSz Grudzień 4, 2015 o 17:06

Premia już na koncie 🙂

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 4, 2015 o 20:27

Czy do kogoś dotarła wiadomość o przyznaniu 1 premii w serii grudniowej? Nie dostałem jeszcze takiej wiadomości, a warunki spełniły już na początku listopada.

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 4, 2015 o 20:49

Ja też nie :/

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 4, 2015 o 22:18

jeszcze nie:) też czekam z niecierpliwością:)

Odpowiedz

DaRiuSz Grudzień 5, 2015 o 13:33

Od dnia 15.02.2016 zmiana postanowień niektórych regulaminów

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 5, 2015 o 16:43

DaRiuSz: coś się zmieniło na naszą niekorzyść?

Odpowiedz

Anna Grudzień 6, 2015 o 10:19

U mnie też brak e-maila.

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 7, 2015 o 14:03

Czy dotarły do kogoś maile z kolejnej wysyłki? Dzisiaj jest już 7.12, a tu niestety cisza…

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 7, 2015 o 14:17

niestety nie….

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 14:09

Heja,

U mnie też brak informacji… konto założone 5.10.2015, warunki spełnione jeszcze przed końcem października. Wysłałem maila z reklamacją.

Odpowiedz

bakermil Grudzień 7, 2015 o 14:43

Przed napisaniem komentarza polecam czytać to, co pisze autor:

„Nie otrzymałam / otrzymałem maila z informacją o przyznaniu premii a spełniłam / spełniłem warunki. Co robić?

Wszystko zależy od tego kiedy spełniliście warunki. Pierwsza partia maili poszła do tych osób, które założyły konto i wydały 360 zł kartą jeszcze w październiku. Agora – czyli organizator promocji – kolejną wysyłkę planuje na [b]8 grudnia 2015 r.[/b] . Osoby, które spełnią warunki później (lub później zakładały konto), otrzymają informację właśnie wtedy.”

Odpowiedz

Emilia Grudzień 7, 2015 o 14:45

U mnie też cisza….

Odpowiedz

Joanna Grudzień 7, 2015 o 15:09

u mnie również nic.

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 7, 2015 o 15:09

Ja też jeszcze nie dostałem maila 🙁

Odpowiedz

Zygmunt Grudzień 7, 2015 o 15:18

U mnie cisza ….

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 15:23

U mnie tak samo :/

Odpowiedz

Anna Grudzień 7, 2015 o 16:23

Ja również oczekuję info 🙂

Odpowiedz

Maciej Grudzień 7, 2015 o 16:25

Do mnie również nie dotarł żaden mail…

Odpowiedz

Emil Grudzień 7, 2015 o 17:32

Ja również nie dostałem zwrotnego maila, a wypłata i środki obrócone zgodnie z promocją…

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 7, 2015 o 18:51

a ja już dostałam maila…. Wy też pewnie dostaniecie 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 19:33

Ja nie dostałam e-maila ale jak się zaloguje na konto z premią widnieje mi informacja odnośnie II i III premii i już nie ma informacji o premii I 🙁 Poczekam do jutra …

Odpowiedz

Justyna Grudzień 7, 2015 o 19:39

Ja także już dostałam info i zakwalifikowaniu do promocji 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 19:43

nie udostępniono mi formularza.
Zaloguję się i nie widzę nic tylko informację odnośnie II i III premii. Może formularz dołączą później – może jestem na końcu listy:)
Może nie powinnam się tym martwić? tyle że ostatnio do 16 miałam wykonane płatności za zakupy na ponad 360zł a nie dostałam e-maila i teraz widzę znów 🙂
Także znów się martwię, że coś nie tak:)))

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 20:21

Agnieszko, ja mam identyko.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 20:47

to czekamy do jutra. W końcu była mowa że do 8.12 dostaniemy e-mail;)

Odpowiedz

Zygmunt Grudzień 7, 2015 o 21:01

Agnieszka, Piotrek – u mnie to samo.

Odpowiedz

Michał Grudzień 7, 2015 o 21:34

Witaj Michale,

Dzięki za super artykuł z ciekawą ofertą. Czy wiesz może co należy zrobić jeżeli popełniłem błąd uzupełniając numer konta w formularzu odbioru premii? Nie zgadza się jedna cyfra, a nie ma możliwości edytowania.

Będę wdzięczny za pomoc

Odpowiedz

Monika Grudzień 7, 2015 o 21:46

Ja też dziś dostałam wiadomość o przyznaniu premii:-)

Odpowiedz

PrzemekB Grudzień 7, 2015 o 22:52

Witam, tez dziś sprawdziłem i jest potwierdzenie. Warto wiedzieć ze email jest na maila który rejestrowaliśmy w Agorze. Ja akurat potem zmieniłem i się trochę naszukałem w ofertach 🙂

Odpowiedz

Joanna Grudzień 8, 2015 o 08:57

Wczoraj przyszedł wyczekiwany mail. Uzupełniłam więc dane- ale nie miałam jakiegoś dodatkowego potwierdzenia że są uzupełnione. sprawdziłam kolejnym logowaniem i są ; mam nadzieje że to wystarczy 🙂

Odpowiedz

Emilia Grudzień 8, 2015 o 09:01

Joanna- u mnie dokładnie ta sama sytuacja. Też nie dostałam potwierdzenia. Zalogowałam się kolejny raz i moje dane, które wcześniej uzupełniłam były widoczne.

Odpowiedz

Joanna Grudzień 8, 2015 o 09:16

Witaj Michał,
W jaki sposób skutecznie wyłączyć PAKIET BEZPIECZEŃSTWA? w par.15 OWU jest mowa o oświadczeniu ” może… zrezygnować składając oświadczenie o rezygnacji…” – nie ma informacji czy ustnie – np. na infolinie czy tez pisemnie, czy do PZU czy BANKu ( w Karcie produktu napisano niby że tu lub tu, ale to tylko materiał informacyjny i nie stanowi części umowy.) Prośba o info. A może ktoś z czytelników pomoże? PS. nie dostałam żadego sms-a któryby potwierdzał transkacje (tego z ” PAKIETU SMSów”)

Odpowiedz

Monika Grudzień 8, 2015 o 13:34

Trzeba zadzwonić na infolinię. Konsultant powie po kolei co robić.

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 9, 2015 o 22:14

Hej Joanna,

Ja wyłączałem ten pakiet dzwoniąc na infolinię.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mariusz Grudzień 8, 2015 o 09:25

I teraz pytanie za 100 punktów czy płatność kartą za zakupy na allegro też się liczy ?
Jeśli w historii płatności mam coś takiego: Typ: TRANSAKCJA KARTĄ PŁATNICZĄ
Tytuł: PayU*Allegro Poznan. Czy taka płatność liczy się ?
Bardzo ważne

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 8, 2015 o 10:34

Z tego co Michał napisał w FAQ to płatność tylko w POS (punktach stacjonarnych). Ja w październiku otworzyłem konto i zrobiłem obrót w POS na ponad 360 zł a w listopadzie zapłaciłem kartą poprzez aplikację SzybkiBill i ta płatność chyba nie będzie się liczyć, ale warunek promocji spełniłem już w październiku ale niestety do tej pory nie dostałem maila od Agory.

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 8, 2015 o 10:10

Co zrobić jeśli nie otrzymałem powiadomienia od organizatora? Warunki spełniłem i brak powiadomienia…

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 9, 2015 o 22:14

Hej Wojtek,

W FAQ pod artykułem znajdziesz adres e-mail do wysłania reklamacji. Śmiało wysyłaj opisując sytuację.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 8, 2015 o 10:51

Mam pecha ostatnio co do tych promocji, bo mimo że warunki spełniłem szybko, (teraz nawet pracownik banku Millennium potwierdził, że spełniłem) to możliwości wypełnienia danych nie mam.

@Wojtek

Ja pisałem reklamację, liczę na to, że znów się uda, bo z drugiej strony dlaczego miałoby się nie udać? Wpływy i wydawane pieniążki były zdecydowanie większe niż wymogi, więc liczę, że po walce będzie ok 🙂

Odpowiedz

Michał Grudzień 8, 2015 o 12:38

Czy jeśli ktoś nie spełnił warunków I premii, to ma jeszcze szanse na II i III premię, czy już po całej promocji ?

Odpowiedz

Mal Grudzień 8, 2015 o 14:53

Kilka razy w ciągu wczorajszego dnia sprawdzałam pocztę i nic… późnym wieczorem jednak przyszła wiadomość, od razu uzupełniłam dane 🙂 Wygląda na to, że wysyłają partiami – może więc nie ma się co martwić, ten kto jeszcze nie dostał emaila 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 20:15

Ja nadal nie dostałem, a jest po godzinie 20-tej 08.12. – złożyłem reklamację.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 8, 2015 o 21:43

ja też złożyłam reklamację:( … w sumie moja druga bo poprzednio też złożyłam ale mi napisano wtedy, że mam czekać do 7.12:)

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 22:14

Agnieszka: przepraszam, ale u mnie identyko 🙂

„Część osób dostała już takie powiadomienia. Pozostałym osobom zostaną one wysłane przed 07.12.2015. Proszę więc nie przejmować się, że nie dostał Pan takiej wiadomości. Jeśli spełnił Pan warunki dwa tygodnie temu, bank poinformuje nas o tym w kolejnym raporcie.”

Odpowiedz

Bartek Grudzień 8, 2015 o 22:21

To ja jestem o krok dalej 🙂 Dostałem odpowiedź na drugą reklamację, że mimo braku powiadomienia emailem w ich bazie jest, że spełniłem warunki promocji i mogę wypełnić formularz na stronie. Tylko, że po zalogowaniu się na stronie mam to co część z Was, czyli brak formularza i jedynie informację o kolejnych etapach. Poszła reklamacja trzecia o błędzie na stronie i czekamy. Ale wiadomość o spełnieniu zabrzmiała optymistycznie 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 22:25

Nie pojmuję tego. Tak jakby liczono na to, że częśc osób nie bedzie sobie tym głowy zaprzątać. Zrobiła co miała zrobić, spełniła warunki, ale jak przychodzi co do czego to… trzeba w kółko reklamować :/

Odpowiedz

Bartek Grudzień 8, 2015 o 22:49

@Piotrek ja myślę, że to nie ich wina, tylko nie dali rady informatycznie. Jako, że zajmuję się projektowaniem takich aplikacji bazodanowych mam wrażenie, że ta strona to fuszerka zrobiona za 1000 zł i potem co chwila na bieżąco łatana (nie działało odzyskiwanie haseł, były błędne komunikaty w trakcie, nie dochodziły reklamacje przez formularz, obecnie jest brak możliwości poprawy danych). I pojawił się również jakiś błąd, który zablokował wysyłkę do części osób mimo spełnienia warunków. Zwyczajny podgląd statusu i prosta informacja: „to już spełniłeś, tego jeszcze nie spełniłeś, masz czas do X” by wszystkim zmniejszyła poziom stresu (który dla mnie zaczyna być więcej wart niż 50 zł). Ale to OT.

Odpowiedz

Krystian Grudzień 9, 2015 o 03:37

dostałem maila uzupełniłem dane czekam na sałatę 😉

Odpowiedz

Jakub Grudzień 9, 2015 o 06:20

A ja do teraz nie dostałem maila, za to po złożeniu 2 reklamacji i zapewnieniu mnie że spełniłem warunki wszedłem dziś na konto sprawdzić czy coś się zmieniło i ku mojemu zaskoczeniu miałem do uzupełnienia formularz z danymi do przelewu, tak więc teraz czekam tylko na przypływ gotówki na konto 🙂

Odpowiedz

Jarek Grudzień 9, 2015 o 08:19

Witajcie,
Pisałem do Agory dostałem odp. że spełniłem wszystkie wymagania ale wchodzac na stronę nie miałem możliwości podania swoich danych osobowych. Właśnie wszedłem i okazuje się że dopiero teraz (ostatnio sprawdzałem o wczoraj 8.12 o godz 22:00) mogę podać dane.

Odpowiedz

Jacek Grudzień 9, 2015 o 09:02

Witam…ja jeszcze nie dostałem maila z informacją o przyznaniu premii i wklepaniem danych, dzwoniłem do Agory, tam mnie pani odesłała do korespondencji przez mail podając adres do kontaktu, który nie koniecznie można zapisać bez błędu (w konsekwencji serwer odrzuci wiadomość), ale…. udało się przyszło potwierdzenie odebrania maila z reklamacją, niestety brak odpowiedzi w sprawie i tego o co mi chodzi informacji o przyznaniu premii. Dodam, iż pani, która odbiera telefony w Agorze, była zupełnie nie kompetentna, prosiłem ją o podanie imienia i nazwiska(przecież jest w pracy służbowo, by móc ewentualnie powołać się na rozmowę w ew. reklamacji)-niestety stwierdziła, iż nie ma takiego obowiązku….bez komentarza.To było na dzień 8.12.br. (wg regulaminu powinienem otrzymać potwierdzenie do 7.12.br) Dzwonie więc do Banku Millenium na infolinię.Informuje o swoim problemie, pani sprawdza i oświadcza, że u nich w banku spełniłem wszystkie punkty i przyznano mi prawo do starania się o premię, natomiast wszystko jest w gestii Agory…Opisuje więc całą sytuację, prosząc o interwencję przez współorganizatora czyli Millenium.
Podsumowując: Agora mnie olała(drugi dzień bez odpowiedzi na moje maile),
BM …dzięki za grzeczność- przyjął reklamację, na którą będę czekał maksymalnie 30 dni….Zastanawiam się czy te pieniądze, premia jest warta ….(telefonów, maili, wreszcie mojego cennego czasu i nerwów…) Chore jest to, iż jest regulamin, który obowiązuje dwie strony.Gdybym ja coś zawalił, to dzięki i konsekwencje….., jeśli druga strona mają Cię w …. Może po mojej reklamacji dostanę tego maila, może też nie… Tu nie chodzi o tu …chodzi o zasady. Nie wspomnę już o antyreklamie Banku Milenium. Zastanawiam się i poważnie myślę o zamknięciu konta, kiedy reklamacja nie będzie załatwiona pomyślnie na moja korzyść. Ja spełniłem warunki….I jak to w naszym kraju bywa …miało być tak pięknie, oby nie było jak zawsze….
pozdrawiam Zniesmaczony

Odpowiedz

AgoraPerformance Grudzień 10, 2015 o 10:27

Szanowny Panie,

Zgodnie z informacją jaką przekazaliśmy Panu mailowo staramy się wyjaśnić Pana problem. Wszelkie pytania dotyczące dalszych procedur prosimy kierować pod adres [email protected].

Odpowiedz

Joe Grudzień 9, 2015 o 10:06

A u mnie kicha. Nie dostałem żadnej wiadomości. Dzisiaj napisałem do reklamacje@ itd.
ale każą czekać aż ktoś się zajmie moją sprawą. Ktoś wspominał o infolinii, jaki numer do niej?

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 9, 2015 o 10:52

Nie dostałem maila, ale po zalogowaniu na stronie kontozpremia.pl pojawił się link do podania danych adresowych. Sprawdźcie u Was czy się zmieniło.

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 9, 2015 o 12:32

Mogę poinformować, że dostałem 5 min temu emaila z możliwością wypełnienia danych do nagrody 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 9, 2015 o 13:01

Ok, w końcu otrzymałem emaila, wypełnię w domu ten formularz.

Odpowiedz

Joe Grudzień 9, 2015 o 13:36

Ludzieee, sensacja, mnie też spotkało to szczęście ;D
W te pędy wypełniam co trzeba. A na oszczędnościowym już rośnie.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 9, 2015 o 19:21

Widać było ogromne zainteresowanie tą ofertą i sporo osób ubiegało się o premię. Napisałam reklamację ale mi nie odpowiedziano tylko przyznano premię, i dziś o 12:27 dostałam emaila.
Podejrzewam, że mamy tu łańcuszek… bank pewnie nie wysyłał odpowiedzi do Agory a tym samym Agora nie mogła nam przyznać premii.

Ciesze się, że i mnie to szczęście spotkało i mogłam wypełnić formularz z danymi 🙂

A swoją drogą jestem bardzo zadowolona z konta Millenium 🙂

Mam nadzieję ze i Wam przyszły emaile:)

Odpowiedz

Remigiusz Grudzień 10, 2015 o 09:47

Nie dostałem powiadomienia – czy będzie jeszcze przewidziana kolejna paczka powiadomień czy ta była ostatnią?

Odpowiedz

Kasia Grudzień 10, 2015 o 08:21

Jak szybko dostawaliście odpowiedź z [email protected]? Napisałam do nich wczoraj rano, ale jak do tej pory żadnego odzewu. Czekam dalej..

Odpowiedz

Karolina Grudzień 10, 2015 o 10:32

Cześć,
Ja niestety nie dostałam maila, chociaż spełniłam warunki promocji. Zainterweniowałam u Agory i w placówce Millenium (nie obeszło się bez biurokracji-musiałam napisać oficjalne pismo). Właśnie dostałam poniższą odp: ,,W nawiązaniu do korespondencji informuję, że nie jest Pani zakwalifikowana do promocji dla Klientów otwierających Konto 360°, w której można zyskać 150 PLN z racji iż bierze Pani aktywny udział w innej promocji.

Uprzejmie informuję, że z racji otwarcia Konta 360° dnia 05-10-2015r., zakwalifikowała się Pani do drugiej edycji promocji „ Zyskaj 360 PLN”.
Dodam, że w celu poprawnego skorzystania z promocji „ Zyskaj 360 PLN” i otrzymania premii, poza otwarciem Konta 360 °wraz z kartą do konta należy:

– uruchomić Aplikację Mobilną i aktywnie z niej korzystać,
– dokonywać płatności kartą lub Blikiem.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

– zaksięgowaniu na Pani Koncie 360°w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą,
– zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto 360° w kwocie nie niższej niż 1000 PLN,
– zalogowania się do Aplikacji Mobilnej Banku.

Jednocześnie informuję, że pierwsza premia w ramach Promocji „Zyskaj 360 PLN” zostanie wypłacona Pani na Konto 360° począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarła Pani Umowę.

Ponadto, pragnę przypomnieć, że w ramach Promocji „Zyskaj 360 PLN” wysokość premii będzie wynosić 2% łącznej wartości płatności kartą i 10% łącznej wartości płatności BLIK.

Maksymalna łączna wartość premii w okresie sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę wynosi 360 PLN. Łączna wysokość premii wypłacanej w każdym miesiącu kalendarzowym nie może przekroczyć kwoty 60 PLN, przy czym maksymalna premia wynikająca z płatności kartą to 30 PLN, a maksymalna premia wynikająca z płatności BLIK to 30 PLN.”

Nie wiem, jak to możliwe. Michał, czy to jest dopuszczalne, że bank kwalifikuje mnie do innych promocji, niż ja chciałam?

Będę wdzięczna za odp.

Pzdr

Odpowiedz

Weronika. Grudzień 10, 2015 o 11:13

Karolina – miałam identyczną sytuację.

W moim przypadku wystarczyła telefoniczna reklamacja w Millennium. Odpowiedź miałam po tygodniu, następnego dnia (8.12) dostałam maila od Agory z informacją, że zostałam zakwalifikowana do wypłaty pierwszej premii. Także polecam skorzystać z tej drogi reklamacji.

P.S.: Wcześniej napisałam dwie reklamacje do Agory, w odpowiedzi napisano, że jeśli uważam, że spełniłam warunki, to powinnam czekać na maila z informacją o przyznaniu premii. Tyle.

Pozdrawiam i powodzenia w załatwieniu sprawy!

Odpowiedz

Karolina Grudzień 10, 2015 o 12:28

Weronika,

Bardzo dziękuję Ci za radę. Właśnie złożyłam reklamację. Mam nadzieję,że i w moim przypadku zostanie rozpatrzona pozytywnie:)

Odpowiedz

Damian Grudzień 11, 2015 o 16:43

Pisałem już 3 reklamacje do agory, na dwie odpowiedzieli.
Podobno Bank nie przekazał informacji że spełniłem warunki.
Także czekam… Mam nadzieje że sami do mnie napiszą kiedy wszystko bedzie wiadome. Jak tutaj ktoś już wspomniał promocja fajna, ale jeśli trzeba pisać reklamacje tracić nerwy i czas, to nie polecam.

Odpowiedz

lech Grudzień 11, 2015 o 20:00

Witam,
mam pytanie dotyczące ankiety. Czy można zmienić dane w ankiecie konkursowej?

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 12, 2015 o 19:19

Hej Lech,

Po prostu prześlij mi przez stronę „Kontakt” informację, jakie dane chcesz zmienić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Grudzień 12, 2015 o 17:21

Czy wiadomo kiedy będą rozsyłane maile o spełnieniu warunków do uzyskania drugiej premii? 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 12, 2015 o 19:18

Hej Daniela,

Już były rozsyłane w tym tygodniu. Jeśli nie otrzymałaś a spełniasz warunki promocji to:

1) Spróbuj się zalogować na stronie organizatora i zobacz czy możesz uzupełnić dane do przelewu – być może mail do Ciebie nie doszedł.

2) Jeśli nie – to wyślij reklamacje na adres email organizatora (adres w sekcji FAQ pod artykułem).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Grudzień 14, 2015 o 08:45

Michale, ja już podawałam dane przy pierwszej premii, zrozumiałam że trzeba je podać tylko raz. Widzę, że ludzie piszą o otrzymaniu maili w sprawie pierwszej premii, więc chyba w tym tygodniu nie rozsyłano jeszcze info o drugiej? Bo o to czy wiadomo już kiedy będą rozsyłane maile dot. drugiej premii pytam wyżej 😉

Odpowiedz

Laura Grudzień 14, 2015 o 09:15

Daniela, grudzień, a tym samym czas na wydanie kolejnych 360 zł, „dopiero co” się zaczął, więc spokojnie 😉 Wszystko o mailach i wypłatach jest w regulaminie – info będzie wysyłane do 08.01, a wypłata do 15.01 (jest to również częściowo wspomniane we wpisie Michała, choć tutaj z błędem, gdyż jako daty wypłaty premii podane są daty wysłania informacji o zakwalifikowaniu się do tejże wypłaty).

Odpowiedz

Daniela Grudzień 14, 2015 o 12:56

Laura, dziękuję Ci bardzo, pytam z ciekawości, bo wyjeżdżam i chcę wiedzieć, kiedy warto pilnować maila 😉

Odpowiedz

Artur Grudzień 14, 2015 o 19:12

Panie Michale, dostałem odpowiedź od Agory, że nikt nie otrzymał jeszcze informacji o przyznaniu drugiej premii. W tygodniu o którym Pan mówi były rozsyłane ostatnie maile o przyznaniu pierwszej premii.

Odpowiedz

edyta Grudzień 12, 2015 o 21:48

Ja nie dostałam maila od Agory i jestem zniesmaczona. Na stronie nie moge sie w ogole zalogować, nie wchodzi mój mail.Jest info Na podany adres e-mail nie ma zarejestrowanego konta.

Czy zrobiłąm cos nieprawidłowo. Postepowałam zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Odpowiedz

Jacek Grudzień 14, 2015 o 10:01

Witam…z reklamacji w spr. Bank ponoć nie przesłał informacji do Agory. Bank na rozpatrzenie mojej reklamacji ma 30 dni…fajnie . Czekam choć to wszystko jest chore….szkoda czasu i nerwów….ja tu w temacie pierwszej wypłaty, bo niektórzy piszą o drugiej wypłacie….pozdrawiam.

Odpowiedz

Kasia Grudzień 14, 2015 o 16:10

Edyta – mam ten sam problem. Po złożeniu reklamacji w Agorze i Banku Millenium moje konto na https://konto360.zpremia.pl zostało zdeaktywowane.

Agora twierdzi, iż nie dostała informacji, że należny mi się premia od BM, a BM twierdzi, że w ogóle nie widnieje w systemie Agory jako osoba biorąca udział w promocji. Poza tym przypisali mnie do innej promocji niż 150 zł za konto 360. Straszny bałagan :/

Czekam na rozpatrzenie reklamacji, ale nie rozumiem dlaczego nagle przestało działać moje konto u Agory.

Odpowiedz

Dorota Styczeń 7, 2016 o 12:18

Witam,

Pomimo spełnieniu warunków nie otrzymałam żadnej z dwóch premii, napisałam maila z reklamacją, na którą szybko dostałam odpowiedź, że mój adres mailowy nie występuje w spisie osób zakwalifikowanych do promocji.
Przed chwilą rozmawiałam z działem reklamacji Agory i okazało się, że BM przypisał mojego maila do innej osoby i wypłacił premię. Czy ktoś może ma podobny problem?

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 7, 2016 o 12:21

Hej Dorota,

Z takim przypadkiem to się jeszcze nie zetknąłem. To znaczy, że jest to pomyłka banku lub organizatora i premii powinnaś się domagać i ją otrzymać (o ile spełniłaś warunki).

Pozdrawiam

Odpowiedz