Informacje o nowych artykułach i sposobach oszczędzania pieniędzy prosto na Twój e-mail

    

OKAZJA: Premia 150 zł za Konto 360° w Millennium i szansa na 7x iPad i 23 inne nagrody

przez Michał Szafrański dodano 23 września 2015 · 728 komentarzy

Millennium Konto 360 z premią 150 zł

Bezpłatne konto, 150 zł premii w 3 miesiące i konto oszczędnościowe 3%. Dorzucam 7x iPad i multum innych nagród. Dobra okazja. 🙂

Dawno nie opisywałem żadnej dobrej promocji na zwykłe konto osobiste. Poniekąd dlatego, że dobre promocje zdarzają się coraz rzadziej. Banki śrubują warunki. Czasami pozwalają zarobić sporo, ale jednocześnie spełnienie ich wymogów bywa trudne: wysokie obroty kartą, konieczność przekazywania pensji przez pracodawcę, premiowanie wyłącznie określonego typu transakcji itp.

Inaczej jest jednak w przypadku promocji “Konto 360° z wysoką premią za aktywność” organizowanej przez Agorę we współpracy z bankiem Millennium. Warunki są relatywnie łatwe do spełnienia i jednocześnie można zarobić 150 zł w 3 miesiące.

Gdyby tego było mało, to ponownie ufundowałem własne nagrody dla tych z Was, którzy założą konto przechodząc przez linki na moim blogu. To taka moja skromna forma rewanżu za to, że pomagacie mi zarobić. Tym razem rozdam Wam w sumie siedem iPadów mini 2, trzy osoby zaproszę na obiad, z pięcioma odbędę wirtualne spotkania na Skype, a piętnastu udzielę dostępu do kursu “Budżet domowy w tydzień”. Ponownie daję łącznie 30 nagród.

Wisienką na torcie dla tych, którzy się pospieszą, jest możliwość założenia do 10 października 2015 r. do końca października 2015 r. Konta Oszczędnościowego, na którym otrzymamy oprocentowanie 3% rocznie dla nowych środków wpłaconych na rachunek. Dużych – do 100 tys. zł. Powyżej 100 tys. zł środki oprocentowane będą na przyzwoite 2,6%!

Zapraszam do przeczytania o szczegółach. 🙂

Krótka droga do 150 zł premii i dodatkowych nagród

Aby móc zdobyć 150 zł premii i zawalczyć o ufundowane przeze mnie dodatkowe nagrody, należy wykonać dwa kroki:

>>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<<

>>> Krok 2: Wypełnij ankietę, aby zawalczyć o moje nagrody <<<

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem przed złożeniem wniosku. Warto też zajrzeć do stale aktualizowanej listy najczęstszych pytań i odpowiedzi (na końcu wpisu).

Millennium walczy o klientów

Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne, np. aktualnie bank zachęca do promocji “Zyskaj 360 zł”. Ładnie wygląda w reklamie, ale jeśli wczytacie się dokładnie w warunki, to okaże się, że warunki tej promocji wymagają bycia z bankiem co najmniej przez pół roku, dokonywania co miesiąc zakupów na kwotę 1500 zł kartą i jeszcze 300 zł za pośrednictwem nowego systemu płatności BLIK (łącznie 1800 zł wydatków!), a także zapewnienia odpowiednich wpływów na konto i używania aplikacji mobilnej. Od takich skomplikowanych promocji raczej stronię.

Samo konto 360° było jednak od jakiegoś czasu na moim celowniku. Jest bowiem całkowicie bezpłatne dla osób wykonujących co najmniej jedną transakcję miesięcznie kartą oraz przelewających na nie łącznie 1000 zł miesięcznie (może być w kilku przelewach z własnych kont w innych bankach). Polowałem tylko na odpowiednią okazję, by nie tylko konto założyć, ale jeszcze na tym zarobić. No i w końcu – dzisiaj – rozpoczyna się promocja, której wymagania są stosunkowo proste i po trzech miesiącach można “przytulić” łącznie 150 zł. Premia wypłacana jest stopniowo – po 50 zł. A więc jeśli nawet nie udałoby się spełnić warunków promocji w którymś z miesięcy, to i tak można zarobić 50 zł lub 100 zł.

Tym razem, nauczony problemami komunikacyjnymi w wiosennej akcji Comperia Bonus, spędziłem trochę czasu na przygotowywaniu innej firmy afiliacyjnej na ewentualny sukces promocji Millennium Konto 360°. Jestem dobrej myśli i mam obietnicę pełnej współpracy na wszystkich etapach tej akcji. Znacznie lepiej zorganizowany został także proces obsługi Waszych zgłoszeń. Po pierwsze – zajmuje się nim więcej osób, po drugie – każde zgłoszenie otrzymuje indywidualny identyfikator (tzw. ticketing) i po trzecie – dostępny jest także czat live z bezpośrednią obsługą promocji.

Jednym zdaniem: jest dobra promocja, fajna premia 150 zł, kilkadziesiąt nagród dodatkowych ode mnie i proces zorganizowany w taki sposób, by zminimalizować problemy i oczekiwanie na odpowiedź.

Dlaczego Konto 360° banku Millennium jest dobre?

W promocji możecie założyć Konto 360° lub Konto 360° Student. To co je cechuje to bardzo łatwe do spełnienia warunki bezpłatności konta:

 • Zasilenie konta przelewami zewnętrznymi na łącznie 1000 zł miesięcznie – przy czym może to być wiele przelewów (grunt by suma wpływów przekroczyła 1000 zł). Oczywiście pieniądze to można natychmiast wypłacić lub przelać gdzie indziej.
 • Wykonanie co najmniej jednej płatności kartą debetową (tak – jednej na miesiąc!). Nie ma znaczenia wysokość transakcji.

Gdy spełnimy obydwa te warunki, to konto ma następujące koszty:

 • 0 zł za prowadzenie konta (lub 8 zł / m-c za Konto 360°, gdy nie spełnimy warunków bezpłatności. Konto 360° Student jest bezpłatne bez warunków)
 • 0 zł za kartę debetową (lub 7 zł / m-c, jeśli nie spełnimy warunków bezpłatności) – bank wydaje kartę Visa umożliwiającą płatności zbliżeniowe.
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (lub 0–5 zł w zależności od bankomatu jeśli nie spełniamy warunków bezpłatności określonych wyżej)
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów za granicą
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne
 • 0 zł za przelewy na e-mail lub telefon
 • 0 zł za zlecenia stałe
 • 0 zł za polecenie zapłaty

Do tego przy otwieraniu konta musimy się zgodzić na skorzystanie z dwóch usług, z których możemy również natychmiast zrezygnować (ale niekoniecznie warto to robić):

 • Pakiet Bardzo Pomocny – to ubezpieczenie typu assistance pozwalające nam skorzystać 7 razy w ciągu roku z pomocy domowej, pomocy medycznej oraz pomocy IT. Zakres ubezpieczenia jest bardzo atrakcyjny – zwłaszcza w kontekście pokrycia kosztów interwencji medycznej i przyjazdu np. lekarza do dzieci, jak również drobnych napraw domowych (hydraulik, szklarz, pralka, komputer, tablet) czy zakupu telefonu w przypadku kradzieży z włamaniem. Najlepsze jest to, że przez pierwsze 12 miesięcy pakiet jest całkowicie bezpłatny. Dopiero po ich upływie zaczyna on kosztować 4,98 zł miesięcznie. W każdym momencie można jednak z niego zrezygnować.
 • Pakiet Bezpieczeństwa – ten produkt powiązany jest kartą debetową Millennium Visa Konto 360. Obejmuje on powiadomienia SMS o każdej transakcji dokonywanej kartą (pierwsze 25 z nich jest bezpłatnych, a za kolejne trzeba zapłacić po 0,25 zł / SMS) oraz ubezpieczenie “Ochrona Karty”. Cały pakiet kosztuje 3,99 zł / m-c, przy czym przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty opłata ta nie jest naliczana w pierwszym pełnym miesiącu od wydania karty (o ile spełnimy warunki bezpłatności konta). Usługa na szczęście nie jest obowiązkowa i można z niej zrezygnować. Ja właśnie tak zrobię.

Reasumując: przy spełnieniu dwóch warunków bezpłatności (wpływy na 1000 zł oraz jedna transakcja kartą na dowolną kwotę) otrzymujemy całkowicie bezpłatne konto z atrakcyjnym pakietem assistance – o ile tylko zrezygnujemy z Pakietu Bezpieczeństwa. W przeciwnym wypadku od trzeciego drugiego miesiąca używania karty będziemy ponosić opłatę za Pakiet Bezpieczeństwo w wysokości 3,99 zł / m-c.

UWAGA: w trakcie składania wniosku o otwarcie konta nie ma możliwości rezygnacji z Pakietu Bezpieczeństwa. Dyspozycję taką należy złożyć już po otwarciu konta.

Na dokładkę Konto Oszczędnościowe – 3% do 100 tys. zł

Promocja, o której pisze tego nie uwzględnia, ale możecie dodatkowo – już po otwarciu konta – złożyć wniosek o otwarcie dodatkowego Konta Oszczędnościowego w Millennium. Warto to zrobić – ale koniecznie przed 10 października końcem października (bank przedłużył promocję konta oszczędnościowego – szczegóły tutaj). Właśnie trwa bowiem promocja, w ramach której dla nowych środków wpłaconych na to konto – i to do kwoty aż 100 tys. zł – bank oferuje oprocentowanie 3% w skali roku. Millennium gwarantuje, że utrzyma je przez blisko 4 miesiące – dokładnie przez 122 dni. UWAGA: dla osób, które założą konto oszczędnościowe pomiędzy 11 października a 5 grudnia – gwarancja niezmienności oprocentowania obowiązuje na 92 dni.

Biorąc pod uwagę aktualne oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat – ta propozycja jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla wszystkich dysponujących nadmiarem gotówki. Depozyty powyżej 100 tys. zł także są bardzo dobrze oprocentowane – na 2,6%. To istotnie więcej niż 1,5%, które oferuje mi przykładowo Meritum Bank na swoich rachunkach oszczędnościowych. Ale z kolei mniej niż jeszcze niedawno dawał Raiffeisen, gdzie można było mieć 4% do końca roku.

Jak otrzymać premię i zawalczyć o nagrody?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku Millennium, którzy założą Konto 360° lub Konto 360° Student przez specjalny formularz rejestracyjny najpóźniej do dnia 31 października 2015 r. Szczegóły dotyczące procedury zakładania konta – w dalszej części wpisu.

Uzyskanie premii w tej promocji podzielone jest na trzy etapy:

 • Pierwszą premię w wysokości 50 zł otrzymamy, jeśli założymy konto Konto 360° i w okresie do 30 listopada 2015 r. dokonamy kartą debetową zakupów na łączną kwotę co najmniej 360 zł. Liczy się suma kwot transakcji. Muszą być to transakcje bezgotówkowe w sklepach / punktach stacjonarnych.
 • Drugą premię w wysokości 50 zł otrzymamy, jeśli w okresie pomiędzy 1 a 31 grudnia 2015 r. spełnimy dwa warunki:
 • dokonamy kartą debetową zakupów na co najmniej 360 zł (te same zasady co wyżej).
 • na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.
 • Trzecią premię w wysokości 50 zł otrzymamy, gdy w okresie pomiędzy 1 i 31 stycznia 2016 r. spełnimy te same wymogi co w grudniu 2015 r. czyli:
 • dokonamy kartą debetową zakupów na co najmniej 360 zł (te same zasady co wyżej).
 • na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.

Łącznie organizator promocji zapłaci nam 150 zł zgodnie z następującym harmonogramem wypłat:

 • Pierwsza premia – wypłacona będzie w okresie od 18.11.2015 do 24.12.2015 w zależności od terminu założenia konta i spełnienia warunków pierwszego etapu promocji.
 • Druga premia – wypłacona zostanie do 15.01.2016 r. (przepraszam – wcześniej podałem złą datę)
 • Trzecia premia – wypłacona zostanie do 16.02.2016 r. (przepraszam – wcześniej podałem złą datę)

Krótko mówiąc najpóźniej 16 lutego 2016 r. powinniście mieć na koncie łącznie 150 zł premii.

Dodatkowe atrakcyjne nagrody dla Czytelników mojego bloga!

Nie jest tajemnicą, że zarabiam, gdy zakładacie konta w tego typu promocjach za pośrednictwem mojego bloga. Korzystam z różnych tzw. programów afiliacyjnych, z których wybieram i opisuje tylko te produkty finansowe, które moim zdaniem są godne uwagi. Prześwietlam takie oferty i analizuję ich plusy i minusy. Jeśli są OK, to piszę o nich na blogu. Jeśli pod wpływem lektury takiego wpisu zdecydujecie się założyć taki rachunek, to ja otrzymam za to prowizję.

Dla jasności: nikt mi nie zapłacił za promowanie tej konkretnej oferty. Nie mam umowy z bankiem Millennium i prawdopodobnie nie wie on nawet, że opisuję ten rachunek (no ale zaraz się dowie 😉 ). Ale wiem też, że wybierając dobre produkty i rozkładając je na czynniki pierwsze, jestem w stanie dobrze zarabiać na tego typu promocjach. Jeśli chcielibyście poznać ten model zarabiania, to szczegółowo mówiłem o nim w 15-tym odcinku podcastu.

Jeśli zastanawiacie się, czy dużo można w ten sposób zarobić, to zapewniam, że bardzo dużo. Nie ukrywam tego i otwarcie pokazywałem moje wyniki finansowe, m.in. podczas mojego występu na konferencji infoShare. Niemniej jednak możliwe jest to moim zdaniem tylko wtedy, gdy rzeczywiście dokonuje się rzetelnej oceny produktów i po prostu jest się uczciwym.

Szczerze mówiąc, banki i różne firmy afiliacyjne, widząc efekty działań na moim blogu, walą do mnie drzwiami i oknami. Niestety rzadko jednak zdarzają się produkty i promocje, które mógłbym polecać z czystym sumieniem. Zawsze powtarzam, że ja twarz mam tylko jedną i ewentualne problemy z takimi promocjami – nawet niezawinione przeze mnie – niestety rzutują także na ocenę moich działań. Dlatego staram się bardzo ostrożnie podchodzić do tematu.

Tak czy siak – efekty mojej pracy są na tyle satysfakcjonujące, że z przyjemnością przy każdej takiej okazji dzielę się z Wami częścią zarobków. Także i tym razem postanowiłem dodatkowo uatrakcyjnić Wam udział w tej promocji właśnie za pośrednictwem mojego bloga. Ponownie ufundowałem kilkadziesiąt nagród. Trafią one do osób, które spełnią warunki promocji i jednocześnie w najlepszy sposób odpowiedzą na pytania w przygotowanej przeze mnie specjalnej ankiecie.

iPad Mini nagroda

Tym razem do wygrania będzie 30 nagród, z czego 7 będzie nagrodami rzeczowymi o konkretnej wartości:

 • Nagroda I: 7 osób otrzyma iPad mini 2 16 GB wifi. Wartość nagrody powiększona będzie dodatkowo o ekwiwalent podatku od wygranej 🙂 żebyście nie musieli płacić go z własnej kieszeni.
 • Nagroda II: 3 osoby otrzymają ode mnie zaproszenie na indywidualne spotkanie 1:1 w Warszawie, w trakcie którego będziemy mogli przy dobrym lunchu porozmawiać sobie w cztery oczy na dowolne tematy. Będziecie moimi gośćmi. Ja stawiam 🙂 W dogodnym dla Was terminie. Ta nagroda jest wyjątkowa. Nie ma sposobu, by ją kupić, bo nie oferuję komercyjnie tego typu osobistych spotkań. A myślę, że warto – Ci z Was, którzy uczestniczyli w spotkaniach #JOPlive, twierdzą, że jest to solidna dawka inspiracji.
 • Nagroda III: 5 osób otrzyma ode mnie 1-godzinną wideorozmowę przez Skype – co prawda nie spotkamy się osobiście, ale będziemy mogli porozmawiać na dowolne tematy 1:1. Może to być rozmowa o finansach, o blogowaniu, o czym tylko chcecie. Będziecie mogli również wcześniej przesłać mi pytania, tak abyśmy efektywnie wykorzystali czas i bym mógł Wam dać przemyślane odpowiedzi. Ta nagroda także nie ma swojej ceny.
 • Nagroda IV: 15 osób otrzyma bezpłatnie kurs “Budżet domowy w tydzień” – kurs wideo, który pomógł już kilkuset osobom samodzielnie stworzyć budżet domowy.

Co trzeba zrobić żeby zawalczyć o te nagrody?

 • Krok 1: Założyć Konto 360° i spełnić warunki promocji banku Millennium i Agory. UWAGA: zalecam zawarcie umowy poprzez kuriera lub poprzez wizytę w oddziale (po złożeniu wniosku).
 • Krok 2: Wypełnić ankietę odpowiadając na proste pytanie konkursowe i wskazując, którymi z nagród jesteście zainteresowani (niektórzy z Was już nabyli kurs BDT lub możecie nie być zainteresowani osobistym spotkaniem). Ponownie pytam Was o moją książkę dotyczącą finansów osobistych, ale kluczowe pytanie konkursowe brzmi “Co zrobiłabyś / zrobiłbyś z kwotą 2 milionów złotych wygranych w Lotto, aby zrobić najlepszy użytek z tych pieniędzy?”. Ponownie w dwuosobowym jury (moja żona Gabi i ja) wybierzemy wygrywające, najciekawsze i najbardziej wartościowe odpowiedzi. Ankietę możecie wypełniać maksymalnie do 15 listopada 2015 r.

Kolejność powyższych kroków nie ma znaczenia. Na koniec zweryfikuję tylko z Agorą, czy rzeczywiście spełniliście warunki promocji.

Zdobywców moich nagród ogłoszę najpóźniej 20 lutego 2016 r. Nagrody rzeczowe zostaną wysłane do 20 marca 2016 r. Spotkania będziemy umawiali sukcesywnie po tym terminie.

Procedura otwarcia konta

Opisywana tu promocja nazywa się dokładnie “Konto 360° z wysoką premią za aktywność” i organizowana jest przez Agorę we współpracy z bankiem Millennium. Procedura i zasady są następujące:

 • W okresie pomiędzy 21 września a 31 października 2015 r. należy złożyć wniosek o otwarcie Konta 360°. Najpierw wypełnia się [formularz na specjalnej stronie] organizatora promocji.
 • Następnie otrzymuje się e-mail z linkiem potwierdzającym. Po kliknięciu na niego następuje przekierowanie na stronę, z której możemy złożyć wniosek o założenie konta na stronie banku Millennium. UWAGA: zachowajcie ten e-mail. Znajduje się tam również hasło do strony organizatora.
 • Wniosek o otworzenia Konta 360° należy wypełnić w czasie jednej sesji trwającej maksymalnie 30 minut. Przygotujcie sobie dowód i PESEL.
 • Na koniec należy sfinalizować zawarcie umowy jedną z trzech możliwych dróg: przelew weryfikacyjny z innego banku (odradzam!), przy pomocy kuriera lub poprzez wizytę w banku. Szczegółowo opisuje to dalej.

Millennium Konto 360 z premią

Dodatkowe wymagania:

 • Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.
 • Przystępując do promocji oddajecie Agorze swoje dane osobowe. Na szczęście można ograniczyć zakres wykorzystania tych danych wyłącznie na potrzeby obsługi promocji (wystarczy zaznaczyć tylko pierwszą ikonę). Zgodę na przetwarzanie danych można zawsze cofnąć po promocji.
 • Składając wniosek o otwarcie konta musicie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwoływać tych zgód w czasie trwania akcji promocyjnej. W praktyce oznacza to konieczność zaznaczenia wszystkich zgód we wniosku o otwarcie konta, jeśli chcecie otrzymać premię (!!!).
 • Jeśli nie będziecie chcieli posiadać konta po okresie promocji, to szczegółową procedurę jego zamknięcia przedstawiałem w tym artykule. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który pozwala zamknąć rachunek całkowicie online.

Sposób zawarcia umowy i jego konsekwencje

Wniosek wypełniamy przez Internet – i tylko ta droga upoważnia nas do wzięcia udziału w promocji. Jednak samo zawarcie umowy z bankiem o prowadzenia konta możemy teoretycznie zrealizować na 3 sposoby:

 • Potwierdzając szybkim przelewem z innego banku – metoda teoretycznie najwygodniejsza, ale mająca istotne minusy. Zdecydowanie ją odradzam! Po pierwsze – potwierdzenia przelewami są odrzucane jeśli imię, nazwisko oraz adres nie mają stuprocentowej zgodności. A z tego co słyszałem system walidacji w Millennium jest dosyć restrykcyjny. Szkoda stwarzać sobie problem. Po drugie – w Millennium stosowane jest zabezpieczenie przed nadużyciami: z kont otworzonych tą metodą można maksymalnie przelewać 5000 zł / dziennie. Podwyższenie tego limitu wymaga niestety późniejszej, osobistej wizyty w banku.
 • Zamawiając kuriera z umową – metoda w praktyce najwygodniejsza. Polecam. Dostawy przesyłek banku Millennium realizują kurierzy TNT więc mam nadzieję, że wszystko będzie przebiegało sprawnie. Są dwie zalety w przypadku tej metody: po pierwsze – bank podobno (jeszcze nie sprawdziłem) od razu wysyła z umową kartę debetową, a więc nie musimy czekać na jej oddzielne dostarczenie. A po drugie – przy tej metodzie zawarcia umowy dzienny limit operacji na koncie ustawiany jest od razu na 50 tys. zł.
 • Umawiając się na podpisanie umowy w oddziale – jeśli macie blisko oddział Millennium, to będzie to metoda najszybsza. Tu także od razu dzienny limit operacji na koncie ustawiany jest na 50 tys. zł.

Dlaczego wspominam o limitach dziennych kwot? Bo niestety Millennium jest jednym z banków, który nie pozwala klientom dysponować dowolnie dużymi kwotami poprzez bankowość internetową. Maksymalny limit dzienny wynosi 50 tys. zł. Wiem, że dla wielu Czytelników będzie on w zupełności wystarczający, ale lojalnie uprzedzam, że jest takie ograniczenie. To powoduje, że Konto 360 nie będzie zapewne podstawowym wyborem dla osób, które od czasu do czasu przelewają większe kwoty. Ja uczynię z niego konto typu “portmonetka” do płacenia za zakupy.

Krótka droga do 150 zł premii i dodatkowych nagród

Aby móc zdobyć 150 zł premii i zawalczyć o ufundowane przeze mnie dodatkowe nagrody, należy wykonać dwa kroki:

>>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<<

>>> Krok 2: Wypełnij ankietę, aby zawalczyć o moje nagrody <<<

Zachęcam do zapoznania się z całym artykułem przed złożeniem wniosku. Warto też zajrzeć do stale aktualizowanej listy najczęstszych pytań i odpowiedzi (na końcu wpisu).

Ostatni wymóg po przyznaniu premii

Podobnie jak w innych promocjach, które promowałem na blogu, także i w tym przypadku organizator promocji – czyli Agora – poinformuje Was mailowo o spełnieniu wymogów niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł.

W ciągu 7 dni roboczych od otrzymania takiego powiadomienia konieczne będzie zalogowanie się na stronie organizatora i podanie danych do przelewu premii: imienia i nazwiska, adresu zamieszkania i numeru aktywnego konta osobistego założonego w ramach promocji.

Każdy uczestnik promocji dokonywać będzie takiego uzupełnienia danych tylko raz. Druga i trzecia premia zostaną przekazane na to samo konto.

Kilka słów końcowych

Mam nadzieję, że ta promocja Wam się spodoba i że znowu rozbijemy bank. 😉 Wielkie dzięki, że decydujecie się mi zaufać i zakładacie konta za pośrednictwem mojego bloga.

Sukcesywnie będę rozbudowywał sekcję FAQ pod tym wpisem umieszczając odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Dołożyłem wszelkich starań, aby tym razem promocja przebiegła jak najsprawniej. I mam wielką nadzieję, że nie tak właśnie będzie.

Dobrego dnia!

FAQ, czyli najczęstsze pytania i odpowiedzi

Ostatnia aktualizacja: 18 stycznia 2016 r.

Czy lepiej wybrać zawarcie umowy z potwierdzeniem przelewem online czy przez kuriera?

Metoda z potwierdzeniem przelewem z naszego konta w innym banku jest bardzo zawodna! Dlatego zalecam wybór kuriera.

Z jakiego adresu e-mail organizator wysyła swoje wiadomości?

Wszystkie maile powinny do Was trafiać z adresu [email protected]. Koniecznie sprawdzajcie folder spam i ew. dodajcie tego nadawcę do listy korespondentów zaufanych.

Czy w ramach promocji można założyć konto wspólne?

Niestety nie. Niemniej jednak po aktywacji konta można udać się do oddziału i dodać współwłaściciela.

Czy spełniam warunki promocji jeśli przelewy w wysokości łącznej 1800 zł miesięcznie wykonam ze swojego konta w INNYM banku niż Millennium?

Tak – w takim przypadku spełniasz warunki promocji.

Czy opisana promocja łączy się też z promocją “Zyskaj 360 zł – II edycja” prowadzoną przez Bank Millennium?

Niestety nie. Regulamin promocji jednoznacznie mówi, że promocje nie mogą być łączone.

Podkreślam jednak jeszcze raz, że promocja “Zyskaj 360 zł” tylko teoretycznie oferuje lepsze warunki. Do uzyskania pełnego zwrotu trzeba kartą wydawać aż 1500 zł / miesiąc i dodatkowo 300 zł / miesiąc płacąc płatnościami BLIK.

Czy te 1800 zł, które przelewam, musi pozostać na Koncie 360? Czy możemy je od razu przelać na inne konto?

Można od razu przelać całą lub część kwoty na inne konto. Regulamin nie stwarza w tym zakresie żadnych ograniczeń. Oczywiście warto zostawić sobie tyle, by dało się kartą wydać co najmniej 360 zł miesięcznie.

Czy płatność kartą musi być dokonywana fizycznie np. w sklepie czy można dokonać transakcji przez internet płacąc kartą np. przez payu?

Wymogiem promocji jest, aby dokonywać płatności w sklepach stacjonarnych (POS), czyli inaczej mówiąc tam, gdzie fizycznie wkładacie kartę do terminala płatniczego albo “dotykacie go” kartą zbliżeniowo. Płatności internetowe nie zaliczają się do promocji.

Czy aby otrzymać premię mogę wykonać np. 10 transakcji kartą po 36 zł czy musi być to jedna za 360 zł?

Można wykonać dowolną ilość transakcji – grunt by ich suma na wyciągu miesięcznym wyniosła co najmniej 360 zł. Uwaga: muszą to być płatności w sklepach stacjonarnych a nie w Internecie. Dodatkowo konieczne warto nie czekać do końca miesiąca – czasami zdarzają się opóźnienia w księgowaniu płatności kartą.

Gdzie mogę kierować pytania i ew. reklamacje związane z tą promocją?

Organizatorem promocji jest Agora i wszelkie pytania i reklamacje należy przesyłać na adres [email protected]

Czy można jeszcze założyć rachunek oszczędnościowy oprocentowany na 3% do 100 tys. zł i 2,6% powyżej 100 tys. zł?

TAK! Początkowo promocyjne warunki obowiązywały tylko te osoby, które założyły konto oszczędnościowe do 10 października 2015 r. Jednak bank zdecydował się przedłużyć promocyjne warunki.

Aktualnie wystarczy założyć konto oszczędnościowe najpóźniej do 5 grudnia 2015 r. by zagwarantować sobie relatywnie wysokie oprocentowanie przez kolejne 92 dni. W tej chwili jest to jedno z najlepiej oprocentowanych kont oszczędnościowych – zwłaszcza dla kwot przekraczających 100 tys. zł. Pierwsze 100 tys. zł oprocentowane na 3% w skali roku, a nadwyżki ponad tę kwotę – na 2,6% w skali roku.

Opłata za Pakiet Bezpieczeństwa

AKTUALIZACJA: Wygląda na to, że opłata za “Pakiet Bezpieczeństwa” – wbrew wcześniej uzyskanym przeze mnie informacjom – naliczana jest już od drugiego miesiąca używania karty. Tym bardziej zalecam jego wyłączenie.


18.11 – pierwsze informacje o przyznaniu premii

Dobra wiadomość! 18 listopada dotarł do mnie e-mail z adresu [email protected] z informacją o przyznaniu pierwszej premii. Oznacza to, że Agora – organizator promocji – rozesłała już pierwszą partię e-maili do tych osób, które spełniły warunki promocji.

Sprawdźcie czy go otrzymaliście – także w spamie. Treść e-maila, który do mnie dotarł:

“Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty premii podstawowej 50 zł w promocji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Aby premia znalazła się na Twoim koncie, prosimy o uzupełnienie niezbędnych danych, w tym numeru konta, na które wykonamy przelew. W tym celu prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem konto360.zpremia.pl i wypełnienie udostępnionego formularza. Prosimy o przygotowanie numeru rachunku założonego w tej promocji (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów. Dane należy uzupełnić w ciągu 7 dni od otrzymania tej wiadomości. Premie zostaną wypłacone do dnia 24 grudnia 2015.

Aby skorzystać z drugiej premii pieniężnej 50 zł należy w dniach od 01.12.2015 do 31.12.2015 spełnić warunki przewidziane w regulaminie. O spełnieniu tych warunków poinformujemy do dnia 08.01.2016.

Zaloguj się na konto360.zpremia.pl. i uzupełnij dane do przelewu premii.”

Nie otrzymałam / otrzymałem maila z informacją o przyznaniu premii a spełniłam / spełniłem warunki. Co robić?

Wszystko zależy od tego kiedy spełniliście warunki. Pierwsza partia maili poszła do tych osób, które założyły konto i wydały 360 zł kartą jeszcze w październiku. Agora – czyli organizator promocji – kolejną wysyłkę planuje na 8 grudnia 2015 r. Osoby, które spełnią warunki później (lub później zakładały konto), otrzymają informację właśnie wtedy.

Niemniej jednak, jeśli uważacie, że już powinniście otrzymać informację, to zawsze możecie przesłać zapytanie do organizatora promocji na adres [email protected] i w ten sposób zweryfikować sytuację.


Dostałem maila z Agory, ale nieopatrznie go skasowałem. Jak uzupełnić dane do przelewu?

Nie musisz mieć tego e-maila. Miał on wyłącznie charakter informacyjny. Wystarczy wejść na stronę https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/, zalogować się i uzupełnić dane do przelewu. Nie ma na to żadnego ograniczenia czasowego.

Chcę uzupełnić dane do przelewu ale nie pamiętam loginu i hasła do strony promocji. Co robić?

Loginem jest Twój adres e-mail. Znając go możesz skorzystać z opcji resetowania hasła e-mailem. Po prostu kliknij na ekranie logowania opcję “Zapomniałem hasła”.

Bank zwrócił mi na konto część wydatków dokonanych kartą. Czy to oznacza, ze zostałem zakwalifikowany do złej promocji i nie dostanę premii od Agory? Promocje podobno nie łączą się.

Sprawdzaliśmy to na wyrywki dla kilku osób, które zgłosiły taki problem i okazało się, że wszystkie są zakwalifikowane do promocji Agory. Krótko mówiąc wygląda na to, że niektórzy korzystają podwójnie.

Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii. Wtedy się upewnicie, czy wszystko jest OK. Jeśli tak nie będzie – składajcie reklamację na adres [email protected]

Ile mam czasu na uzupełnienie danych do przelewu na stronie Organizatora (Agory)? Czy premia nie przepadnie jeśli tego szybko nie zrobię?

Według zapewnień Agory premie nie przepadają. Nie macie ograniczenia czasowego na uzupełnienie danych. I to jest całkiem miłe i OK. 🙂


 8.01.2016 – rozesłano informację o kolejnej premii

Dzisiaj znalazłem w swojej skrzynce taki email:

Gratulujemy,

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty II premii 50 zł w akcji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Premia zostanie przekazana na Twoje konto do dnia 15 stycznia 2016.
Przypominamy, że na spełnienie warunków III premii masz czas do 31 stycznia 2016.


 

18.01.2016 – wiadomość o problemach przy wypłacie premii

Przed chwilą Agora rozesłała e-mail o następującej treści:

Drogi Uczestniku,

z przykrością informujemy, że po stronie Organizatora Akcji, Agora SA pojawiły się problemy techniczne, które zakłóciły wypłatę premii II dla części Uczestników. Bank Millennium nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

Serdecznie przepraszamy wszystkich Uczestników, którzy nie otrzymali przelewu w przewidzianym regulaminem dniu – 15 stycznia.
Informujemy również, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Pragniemy zapewnić, że wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki otrzymania premii II, a nie otrzymali do tej pory przelewu powinni otrzymać go najpóźniej w środę, 20 stycznia br.

W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt/

Uczestników, którzy otrzymali przelewy, przepraszamy za spam.

Dziękujemy za udział w naszej akcji.

"Finansowy ninja" - podręcznik finansów osobistych

Finansowy ninjaMożna już zamawiać moją książkę "Finansowy ninja". To ponad 540 stron praktycznej wiedzy o oszczędzaniu, zarabianiu, optymalizacji podatkowej, negocjowaniu i inwestowaniu, które pomogą Ci zostać prawdziwym finansowym ninja i osiągnąć bezpieczeństwo finansowe.

Przewodnik po finansach osobistych, który każdy powinien przeczytać jeszcze w szkole.

PRZEJDŹ NA STRONĘ KSIĄŻKI →

Podobał Ci się ten artykuł?

Jeśli tak, to zarejestruj się aby otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach o oszczędzaniu pieniędzy. Nie ujawnię nikomu Twojego adresu!{ 724 komentarzy… przeczytaj komentarze albo dodaj nowy komentarz }

Michał Wrzesień 23, 2015 o 19:39

Michale, dziękuję bardzo za cynk.
Widzę, że zaczął się prawdziwy sezon wysypu promocji bankowych.
Oby tak dalej:)

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 29, 2015 o 11:40

Czy płatność kartą musi być dokonywana fizycznie np. w sklepie czy można dokonać transakcji przez internet płacąc kartą np. przez payu? Czy to będzie liczone jako obrót dokonany kartą?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:22

Hej Piotrze,

Płatność tylko w POS, czyli punktach sprzedaży. Płatność przez Internet – odpada i nie zostanie zaliczona do limitu 360 zł, który trzeba osiągnąć aby spełnić warunki promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 29, 2015 o 13:49

Dzięki Michale, Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Alex Wrzesień 23, 2015 o 19:50

Idealnie, bo właśnie szukam nowego konta. Ale czy przy tej promocji możliwe jest ustanowienie pełnomocnika?

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 25, 2015 o 10:02

Tak, możesz ustanowić pełnomocników lub współwłaścicieli dla konta.

Odpowiedz

Wojtek Wrzesień 23, 2015 o 19:51

Hej Michał,

A co w przypadku, gdybym chciał otrzymać tylko jedną premię (pierwszą, bo najprostsza) i zamknąć konto? Da radę od razu po otrzymaniu pierwszej premii?

Wojtek.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 19:59

Hej Wojtek,

Nie widzę przeciwwskazań.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Wrzesień 23, 2015 o 19:53

Czy można w ten sposób założyć konto wspólne? Lub po założeniu dodać współwłaściciela?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 20:00

Hej Agata,

Chyba w tym procesie nie można założyć konta wspólnego. Przekazałem już drugie pytanie dalej i jak będę miał odpowiedź, to opublikuję (ja albo organizator, który też tu zerka).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Malgosia Wrzesień 23, 2015 o 20:30

Witaj Michale,
Ja tez bylabym zainteresowana zalozeniem wspolnego konta wiec z niecierpliwoscia czekam na wiesci w tej sprawie.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 12:14

Dzień dobry,
konta nie można założyć wspólnego, natomiast po aktywacji można iść do oddziału i dodać współwłaściciela.

Odpowiedz

Tomasz Wrzesień 24, 2015 o 22:17

A to nie lepiej założyć 2 konta poprzelewać pieniążki zarobić 300PLN a po okresie promocyjnym połączyć konta ?

Odpowiedz

Termit242 Wrzesień 28, 2015 o 15:02

Zwróć uwagę, że wymagania wzrastają wtedy dwukrotnie i nie są to już małe wymagania (3600 zł przelewu i 720 zł transakcji kartowych).

Inna sprawa, że połączyć się nie da, a raczej jedno zlikwidować, a do drugiego dopisać współwłaściciela.

Odpowiedz

Styrni Wrzesień 28, 2015 o 16:56

Pytanie czy wtedy należy spełnić x2 warunki, a to już jest sporo (3600 zł w przelewach i 720 zł w operacjach kartowych).

Być może z przelewami nie byłoby problemu, bo można przelać najpierw 1800 zł na jedno konto, a później z tego konta te 1800 zł na drugie konto 🙂

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 19:53

Gratuluję konferencji 🙂 żałuję, że nie zobaczę jej na żywo (transmisji również nie będę miała okazji obejrzeć), mam jednak nadzieję, że będzie można wybrane prelekcje obejrzeć post factum. Powodzenia w jutrzejszym evencie! 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 19:58

Hej Monika,

Nic Ci nie ucieknie. Będą nagrania amatorskie z Periscope z mojego telefonu… ale oprócz nich mamy też profesjonalną ekipę, która kręci wszystkie wystąpienia i znajdą się one w ciągu miesiąca od konferencji na moim kanale YouTube. Na blogu też o tym napiszę. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 20:05

A to super, bardzo się cieszę 🙂

Odpowiedz

Bartłomiej Panek Wrzesień 23, 2015 o 19:55

No to lipa. Skoro promocja jest dla nowych klientów, to chyba się nie łapię, bo mam w milenium inne konto, które miałem zamknąć… To obiad mi chyba tym razem ucieknie sprzed nosa. Michale, życzę miliona 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 20:12

Dzięki Bartłomiej,

Jak nie ta to inna promocja. 😉

Pozdrawiam

Odpowiedz

Zosia Wrzesień 24, 2015 o 15:32

Przecież już dawno ma ten milion

Odpowiedz

pauluZ Wrzesień 23, 2015 o 19:56

No i rusza machina! Kurcze, życzę powodzenia i ponownie sukcesu!

Odpowiedz

Dagasz Wrzesień 23, 2015 o 20:26

To będzie czwarte konto, które zakładam dzięki Tobie 🙂 za każdym razem spełniam wszystkie warunki i zawsze dostaje premie 🙂 póki co z dwóch korzystam, a jedno juz zamknęłam 🙂 i za każdym razem cieszę sie, ze na tym zarabiasz, bo robisz naprawdę kawał dobrej roboty! Dzięki i pozdrawiam!

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:54

Hej Dagasz,

Super. Bardzo się cieszę, że dotychczas wszystko udawało się bezproblemowo.

Powodzenia i dziękuję

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 23, 2015 o 20:27

Cześć Michał,
czytam Twojego bloga od niedawna (z polecenia przyjaciela) i tak się wkręciłem, że prowadzę swój budżet od września i jadę po kolei z podcastami. Wielki szacun za ten kawał dobrej roboty. Tak się zdarzyło, że wpadł mi do głowy pomysł zmiany konta osobistego dziś. Poszukałem różnych aktualnych zestawień i poczytałem trochę bezpośrednio ze stron bankowych. Potem przypomniałem sobie, że nie zaglądałem jeszcze do Ciebie. Wchodzę a tu wyskakuje centralnie konto 360. Przypadek? W każdym razie jako, że zebrałem trochę oszczędności do tej pory to naturalnie zainteresowałem się treściami inwestycyjnymi. Stąd też moje pytanie: orientujesz się może, jak ma się oferta inwestycyjna Millenium na tle innych banków? Przyznaje szczerze, że sam do tej pory mało szukałem na ten temat, ponieważ zaplanowałem takie analizy na niedaleką przyszłość. Przeczytałem Twój wpis i pomyślałem, że zapytam z rozpędu. Byłoby fajnie gdybyś opisał swój punkt widzenia.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:56

Hej Marcin,

W ogóle nie śledzę oferty inwestycyjnej banków. Piszesz zapewne o lokatach z obstawianiem zakładów (o to czy coś spadnie czy nie). Nie lubię takich produktów.

Jeśli masz na myśli inne produkty, to napisz proszę jakie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 26, 2015 o 14:09

Hej,

chodziło mi o możliwość założenia rachunku maklerskiego i porównanie go do innych pod względem opłat i ewentualnych dodatkowych atrybutów. Jednak w rankingu na wrzesień widzę, że jest sporo lepszych opcji. Jeśli w przyszłości chciałbym zacząć swoją przygodę z inwestowaniem to po prostu wolałbym wykorzystać możliwość integracji rachunku maklerskiego z kontem osobistym w danym banku. ING i mBank mają taką opcję. No ale na głębsze wejście w temat w moim przypadku jeszcze jest czas. Muszę jeszcze przemyśleć inwestowanie w IKE/IKZE.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Damian Wrzesień 23, 2015 o 20:32

Witaj Michale,

Czy w ramach promocji można założyć konto wspólne?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 12:19

Dzień dobry,
konta nie można założyć wspólnego, natomiast po aktywacji można iść do oddziału i dodać współwłaściciela.

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 20:48

OK! I do it! W sumie nie dla 150 zł a dla konta oszczędnościowego i iPada 😉 trzymaj za mnie kciuki 😉

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 20:51

Michał a ankietę można wypełnić dopiero po potwierdzeniu w banku założenie konta? czy już po wniosku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 21:17

Hej Agata,

Tak jak napisałem wyżej 😉 kolejność nie ma znaczenia. Ja i tak będę sprawdzał czy spełniliście warunki promocji dopiero po jej zakończeniu.

Grunt żebyś wypełniła ankietę do 15 listopada. Ale możesz także i dziś. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 23, 2015 o 22:27

dzięki! serio nie załapałam tego, a czytałam wszystko, ale pamiętaj ja mam blond włos 😉 (żart 😉

Odpowiedz

Tomislav Wrzesień 23, 2015 o 20:54

Polecam ten bank ! Moim zdaniem ma najlepszą obsługę z jaką się spotkałem a znam z racji wykonywanego zawodu, większość banków. Moja żona ma to konto i bardzo je chwali. A Pakiet Bardzo Pomocny to rewelacja, korzystałem z tego przy naprawie pralki i kuchenki – działa i to skutecznie.

Odpowiedz

ANdrzej Wrzesień 23, 2015 o 22:14

W 2013 roku wybrałem ten bank do kredytu na mieszkanie, gdyż jako jeden z niewielu miał oddział czyny do godziny 20:00. Oczywiście pozostałe warunki udało się wynegocjować 😉

Pracując do 17-18, najczęściej w innych bankach jeszcze czynnych witani byliśmy z żoną …. dość chłodno 😀
A w Mill wpadaliśmy nawet o 19:30 i luzik 🙂

Odpowiedz

Ania Wrzesień 23, 2015 o 21:00

Michale, czy sformułowanie “zasilenie konta przelewami zewnętrznymi” oznacza, że mogą to być zasilenia z naszego rachunku bankowego w innym banku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 23, 2015 o 21:13

Tak – dokładnie. Mogą to być przelewy z naszych kont byleby łączna kwota przekroczyła 1800 zł / miesiąc.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 24, 2015 o 08:25

Michal, w cenniku uslug – oplat i prowizji, pisza:

Opłata nie zostanie pobrana, jeżeli w poprzednim miesiącu została dokonana i zaksięgowana na Koncie 360° min. jedna płatność bezgotówkowa kartą wydaną do Konta 360°oraz łączne wpływy zewnętrzne na Konto 360° wynosiły min. 1 000 PLN (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi). 

czyli nie moge z wlasnego konta w innym banku robic tych przelewow?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 21:59

Hej Agnieszka,

Przeczytaj proszę jeszcze raz to co wstawiłaś. Jest tam jasno napisane, że nie liczą się przelewy z kont Klientów Indywidualnych prowadzonych w Banku Millennium. Jeśli przelew jest z zewnętrznego banku – to nie ma znaczenia czy jest z Twojego konta czy z innego konta.

Ale UWAGA: warunki promocji mówią o przelewach na łączną sumę powyżej 1800 zł – czyli wyższym niż wynika z warunków bezpłatności konta.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Październik 5, 2015 o 14:16

Cześć Michał,
bardzo dziękuję za bloga i pozytywny przekaz jaki zawsze płynie z Twojej strony.

W warunkach promocji napisałeś o konieczności zewnętrznych przelewów na kwotę 1800 a w tym komentarzu piszesz, że łączna suma musi być wyższa niż ta kwota.
Jak to zatem wygląda? W regulaminie jest napisane o kwocie minimum (czyli kwota 1800,00 spełnia ten warunek). Czy gdzieś popełniam błąd w myśleniu?

I jeszcze mam pytanie czy płatność kartą za rachunki (w sieci z zielonym płazem w logo) spełnia warunki transakcji kartą przy tej promocji?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Konrad Październik 6, 2015 o 19:13

Czy jeśli zrobię przelew z banku A do banku milenium na kwotę 1000 zł następnie zrobię przelew z Milenium do banku A na kwotę 800 zł i znowu zrobię przelew z banku A do Milenium na kwotę 800 zł to spełniam warunek ?? moim zdaniem tak, ale wolę się upewnić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Tapirek Wrzesień 23, 2015 o 21:21

Cześć Michale
kto jest teraz Twoim nowym partnerem afiliacyjnym?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:01

Hej Tapirek,

Odpowiedź jest podana kilkukrotnie we wpisie – organizator promocji, czyli Agora.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Tapirek Wrzesień 24, 2015 o 22:54

Dzięki za jednoznaczną odpowiedz. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Tobie i czytelnikom!

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 23, 2015 o 21:24

Witam.

Czy płatność z paczkę w paczkomacie zalicza się do płatności stacjonarnych? Według mnie powinna ale jak jest naprawdę nie wiem, mógłbyś Michale dowiedzieć się jak to jest?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:02

Hej Mateusz,

Tak – powinna się zaliczać (jest to POS), ale upewnię się i dam znać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Monika Wrzesień 23, 2015 o 21:35

No nieeee… Tu taka promocja, a ja konto 360 Student założyłam 1,5 tygodnia temu… Tyle przegrać! 😛

Odpowiedz

ANdrzej Wrzesień 23, 2015 o 22:11

Niestety…. mam już zwykłe konto w Millenium 🙁

Ale …. jutro idę do oddziału zmienić je na 360 😉
pozdrawiam

Odpowiedz

DAMIAN Wrzesień 23, 2015 o 22:19

Przy zakładaniu konta wybrałem opcję zawarcia umowy – kurier.
Jednak na samym końcu procesu zakładania konta wyświetlił mi się komunikat:

“Wniosek o otwarcie konta
Dziękujemy za złożenie wniosku o otwarcie konta
1. Przelew
Aby potwierdzić zawarcie umowy rachunku oraz zakończyć proces aktywacji, wykonaj przelew na kwotę minimum 10zł na numer oraz dane rachunku w Banku Millennium podane niżej. Przelew musi być wykonany z Twojego rachunku w innym banku, który został podany we wniosku.
Numer rachunku odbiorcy
Nazwa odbiorcy Bank Millennium SA
Adres Żaryna 2a, 02-593 Warszawa
Kwota minimum 10 zł …. ”

Czy coś poszło nie tak?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:03

Hej Damian,

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia. Zapytam.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 23, 2015 o 22:24

Cześć Michał, czy mając kredyt hipoteczny (od 9 lat) i konto założone tylko dla obsługi kredytu (taki był warunek w regulaminie) można brać udział w promocji? Pozd

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 15:00

Dzień dobry,
Zgodnie z zapisem w regulaminie konto zostaje objęte promocją, jeśli spełniony jest m.in. następujący warunek: Składając wniosek Uczestnik nie posiadał żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie był uprawniony do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator po 01.04.2015 roku,

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:04

Hej Agnieszka,

Niestety nie możesz wziąć udziału w promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 23, 2015 o 22:33

Michał, czy dobrze rozumiem, że dodatkowo można zgarnąć jeszcze max 60 zł miesięcznie ?
(2% zwrotu za płatności kartą – max 30 zł/msc i/lub 10% zwrotu za płatności BLIK – max 30 zł/msc)

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 20:52

Jesteś pewien, że to dotyczy tej karty? Nie znalazłem takich informacji.

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 21:19

Promocja “Zyskaj 360zł – II edycja” mówi m.in:

Otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student i aktywnie z niego korzystaj – bankuj mobilnie, płać kartą i BLIKIEM.

Możesz zyskać aż 360 zł przez pół roku, czyli 60 zł miesięcznie:

2% zwrotu za płatności kartą do konta – aż do 30 zł miesięcznie
10% zwrotu za płatności BLIK – aż do 30 zł miesięcznie

Jeśli nie posiadasz konta w Banku Millennium, w okresie promocji, czyli do 22 listopada 2015 r. otwórz Konto 360° lub Konto 360° Student z kartą do konta.

Pamiętaj, aby:

pobrać, zainstalować i zalogować się do nowej aplikacji mobilnej Banku
wykonać min. jedną płatność kartą do konta w każdym miesiącu,
w przypadku Konta 360° zapewnić także wpływy zewnętrzne na konto min. 1000 zł miesięcznie.

To proste! Nie czekaj i zyskaj 360 zł!

Promocja trwa od 28.08.2015r. do 22.11.2015r.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:05

Hej Piotrek,

Niestety nie. W regulaminie promocji opisanej powyżej jest jednoznacznie napisane, że nie łączy się ona z innymi promocjami.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 22:08

Bardzo możliwe, że nie doczytałem regulaminów do końca 🙂

Ale i tak dobrze, że jest taka premia jak jest (te 150zł w 3 transzach) 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 23, 2015 o 22:41

Witaj Michale .
Czy ta kwota obrotu na 360zł obejmuje także transakcje za zakupy w internecie kartą?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 15:19

Witam,
Zgodnie z regulaminem promocji Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:28

Hej Robert,

Niestety nie. Płatności kartą w Internecie nie wliczają się do wymaganego poziomu obrotu. Tylko punkty stacjonarne (tam, gdzie masz fizyczny dostęp do terminala płatniczego).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wioleta Wrzesień 23, 2015 o 22:49

Ja podziękuję za tą promocję, przejechałam się na ostatniej z Comperią (chociaż premia została terminowo wypłacona). Ciekawe ile osób tym razem się skusi i później będzie narzekać. Ale i tak- powodzenia.

Odpowiedz

Kuba Wrzesień 24, 2015 o 08:34

Możesz opisać w czym był problem?

Odpowiedz

Asia Wrzesień 24, 2015 o 08:47

A co dokładnie Ci się przydarzyło?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:29

Hej Wioleta,

Ja też chętnie dowiem się na czym “przejechanie się” polegało skoro otrzymałaś premię.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adrian Wrzesień 23, 2015 o 23:01

A czy te 1800zł musi na tym koncie pozostać? Czy możemy je od razu przelać na inne konto?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:10

Hej Adrian,

Nie musi pozostawać. Nie ma takiego wymogu. Możesz natychmiast przelać dalej.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adrian Wrzesień 23, 2015 o 23:10

I drugie pytanie, czy Pakiet Bardzo Pomocny dołączany jest także do konta 360 Student?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:29

Hej Adrian,

Z tego co wiem, to w tym zakresie nie ma różnicy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 23, 2015 o 23:36

Niestety posiadam inne konto w Millenium. Ale byłem tam i mi powiedziano, że moje konto w Millenium może być migrowane do 360st. Czy da się jakoś wykorzystać promocję agory w tym przypadku?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:12

Hej Paweł,

Niestety nie. Promocja jest tylko dla nowych klientów.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Konrad Wrzesień 23, 2015 o 23:37

Bardzo się ucieszyłem na tą wiadomość. Ostatnio szukałem w miarę dobrej oferty aby ulokować parę złotych oszczędności na jakiejś lokacie.
Rozczarował mnie niestety mój bank gdy ostatnio chciałem skorzystać z oferty lokaty, która i tak nie była jakimś szaleństwem, na “nowe środki”. Pomimo, że wpłaciłem faktycznie sporą kwotę w gotówce do banku z zewnątrz i chciałem je ulokować jako nowe środki na lokacie na promocyjnych warunkach okazało się że bankowy system wylicza wyskokość nowych środków po swojemu i pomniejszyj moją wpłaconą kwote o kilka tysięcy złotych. Niestety musiałem zrezygnować z produktu.
Myślę że teraz skorzystam z oferty w banku Millenium – brzmi dość ciekawie.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Basia Wrzesień 23, 2015 o 23:52

Cześć Michał!
Nie wiem czy mam się cieszyć, czy płakać, bo właśnie wczoraj założyłam konto 360 student, ale no właśnie- jak wygląda sytuacja z tą ankietą na stronie organizatora promocji? Jest jeszcze szansa, żeby moje świeżutkie konto załapało się na tą promocję, czy miałam coś podać przy utworzeniu konta i ominie mnie ta promocja?
Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:18

Dzień dobry,

Aby wziąć udział w akcji należało założyć konto w banku za pomocą otrzymanego linka. Zgodnie z regulaminem promocji: Organizator zastrzega, iż wnioski o założenie konta osobistego (Konto 360o lub Konto 360o Student) składane z innego źródła w Internecie, niż za pośrednictwem Serwisu URL: konto360.zpremia.pl , jak również wnioski o otwarcie konta złożone po 31.10.2015 roku nie będą brały udziału w Akcji.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:30

Hej Basiu,

Tak jak napisała wyżej Agora – niestety skoro już założyłaś konto wcześniej / poza promocją, to nie ma szansy aby z niej skorzystać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Wrzesień 24, 2015 o 07:58

Cześć Michale,

czy aby otrzymać premię mogę wykonać np. 10 transakcji kartą po 36 zł czy musi być to jedna za 360 zł?

Pozdrawiam

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:22

Witam,

Może Pan wykonać kilka transakcji, których suma musi wynosić min. 360 zł.
W regulaminie jest bowiem zapis, że Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Magda Wrzesień 24, 2015 o 08:16

Dzięki za wyczerpanie tematu Michał. Kompletne informacje do podjęcia decyzji.
Zastanawiam się jednak nad promocjami w bankach i danymi osobowymi, które będzie posiadał kolejny bank, jeżeli będziemy co jakiś czas zmieniać i korzystać z nowych.
Za jakiś czas nasze dane będą wszędzie, bo w każdym była promocja na kartę, konto lub inny produkt.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:14

Hej Magda,

Zawsze możesz skorzystać z prawa do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych na poszczególnych polach.

I zalecam by to robić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

piotr Październik 10, 2015 o 17:50

witam,
w regulaminie nie znalazlem informacji co tak dokladnie agora dostaje za informacje. czy jest to tylko wiadomosc od banku, ze zostay spelnione wszystkie wymagania, czy zna wartosc przelewow, miesieczne saldo, wszystkie dane osobowe, takze skan dowodu osobistego? czy orinetujesze sie co dokladnie agora dostaje za informacje?
pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 24, 2015 o 08:37

Milenium jakoś mnie nie jara, nie wiem czemu, ale nie mam zaufania do tego typu banków, które pojawiły się “nagle”.

Ale to po prostu taki mój kaprys 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:14

Hej Marcin,

W jakim sensie “nagle”? Bank jest od lat 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 24, 2015 o 08:41

Michale jestem szczerze szokowana, ze promujesz Bank Millenium ktory oszukal tysiace klientow na kredytach frankowych, nie podajac im calej prawdy o tych kredytach. I nie chodzi mi tu juz o to kto ma racje w sporze o franki pomijam, ale wielokrotnie doświadczylam od oblugi klienta w tym Banku w Kielcach chamstwa i zupelnego braku poszanowania klienta. Nie jestem osoba awanturujaca sie bron boze ale ta buta do Klienta juz kupionego jest co najmniej szokujaca. Na Infonlinii siedza osoby ktore zupelnie nie znaja sie na tym co robia, wiec kazde pytanie jest praktycznie zbywane. Klient musi pofatygowac sie osobiscie do Banku, a Placowki sa czesto tylko w najwiekszych miastach. Ponadto wszelkie Reklamacje z gory sa odrzucane. To jest przyklad Banku ktory wykorzystuje na kazdym kroku pozycje sily. I moze przez to nie powinna dziwic postawa ”Obslugi Klienta” :((( Michale uwazam ze jednak nie powinno sie wszystkiego robic dla pieniedzy mimo wszystko 🙁 Nie przestane czytac Bloga ale to wszystko stawia pod znakiem zapytania czy rzeczywiscie robisz to co robisz z uczciwymi intencjami? 🙁 Pozdrawiam

Odpowiedz

Robert Wrzesień 24, 2015 o 11:02

Brałem udział w promocji konta Millenium swego czasu na gruponie. Użytkowałem je bardzo aktywnie przez 5 miesięcy. PLUSY: dobra aplikacja na smartfona, dość sprawna obsługa przez WWW i co najważniejsze wszelkie zapytania i reklamacje wysyłałem przez formularze na WWW i UWAGA: byłem naprawdę zadowolony z szybkości i jakości obsługi ( reklamacja rozpatrzona pozytywnie ). To co razi w tej obecnej promocji to trochę dużo rzeczy do ogarnięcia aby uzyskać premię: przelewy, karta debetowa, transakcje na 360zł, rezygnacja z dodatkowego ubezpieczenia itd. Jako bank docelowy raczej kiepsko ale jako dodatkowe zasilenie budżetu na 150 zł to gra warta świeczki. I zamknięcie konta jest super wygodne przez stronę WWW – mam nadzieję, że ta opcja nadal istnieje.
Michale, proszę o potwierdzenie tej możliwości.

Michał jako bloger odwala kawał dobrej roboty. Dla mnie wielki szacun.
Nie ukrywa,że zarabia na tym dobre pieniądze, ale ładuje w to mnóstwo pozytywnej energii i czasu. To są uczciwie zarobione pieniądze. Pozdrawiam i zakładam ponownie konto.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:18

Hej Alicja,

Przykro mi, że tak to odbierasz. Wiesz… w zasadzie to nie ma banku, który nie miałby czegoś za uszami. Taką metodą, to można w zasadzie zakwestionować każdą propozycję opisywaną na blogu.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 25, 2015 o 12:46

Hej Michal
Zgadzam się ze można zakwestionować w ten sposób każdy Bank, ale czy to właśnie nie powinno nam zapalić czerwonego światełka w głowie? Ze chwileczkę chyba coś jest nie tak, a nie jeszcze zachęcać ludzi do zawierania Umów z Bankiem który powinno się omijać szerokim łukiem? Przecież nieuczciwe praktyki powinny być szkalowanie a nie nagradzane? No nic zostawiam ku przestrodze. Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 26, 2015 o 10:11

Alicja- przeciez Michal opisuje tylko promocje bankowa. Nie ma patentu na wiedze i dobre decyzje – te zaleza wylacznie od uzytkownikow i ich decyzji, to Ty musisz zdecydowac, czy chcesz takie konto czy nie 🙂 Jezeli masz zle doswiadczenia z bankiem, oczywiscie, ze bedziesz szukala alternatywy.

Pomysl natomiast, ze bedzie wiele osob chwalacych sobie wspolprace z tym bankiem, a dzieki wpisowi Michala dowiedza sie, ze jest jeszcze jakas premia do zgarniecia. Moim zdaniem super.

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 25, 2015 o 18:56

Kredyty frankowe były po prostu formą hazardu. Gdyby frank nie poszedł tak w górę “frankowicze” byliby sporo do przodu przed “złotówkowiczami”. Niestety, jak wielu innych obarczasz innych winą za własne decyzje.

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 09:13

Ponawiam pytanie, które zostało wczoraj odrzucone. Czy do obrotu karta włączają się zakupy w sieci i płatność elektroniczna kartą?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 24, 2015 o 16:27

Witam,
Aby spełnić warunek promocji Uczestnik musi dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł). Nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:19

Hej Robert,

Liczą się tradycyjne sklepy i punkty sprzedaży, gdzie wkładasz kartę do terminala albo płacisz zbliżeniowo. Płatności internetowe nie spełniają tego kryterium.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Darek Wrzesień 24, 2015 o 09:14

Michale, drobna uwaga apropo tego fragmentu:
“Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne…”
W telewizorze to jest masa elektroniki i kurzu a zobaczyć reklamę to mogłeś w telewizji 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:20

Dziękuję. Celowo użyłem takiego sformułowania 😉

Odpowiedz

edyta Wrzesień 24, 2015 o 09:32

Witam
A czy wiesz jak jest z pobieraniem pieniędzy z bankomatów- które są bezpłatne i ewentualnie jakie opłaty za pobieranie pieniędzy z bankomatu

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:37

bankomaty Millennium – 0zł
BZWBK i Cash for You – 0zł gdy spełnia się warunki do bezpłatnego konta, czyli jest comiesięczny wpływ na kwotę 1000zł i jedna transakcja kartą debetową w sklepie, w przeciwnym wypadku wypłata kosztuje 1zł
pozostałe bankomaty krajowe – 0zł również przy spełnianych warunkach, a 5zł przy ich braku.

Odpowiedz

Michał Wrzesień 24, 2015 o 09:42

Też byłbym zainteresowany kontem wspólnym. Banki jakoś nie kwapią się do promowania tego typu kont, a przecież tyle par szuka tego typu produktów…

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 09:45

Dzięki za info, pierwszy warunek łatwy do spełnienia, gorzej z pozostałymi, ale spróbuję 😉

Odpowiedz

Anna Wrzesień 24, 2015 o 10:15

Michał,
a gdybyś miał porównać – tak na bardzo szybko – korzyści płynące z przejścia do Millenium a Mbanku, to które być wybrał w tej chwili?

Mam od zawsze konta w Banku PKOBP – chyba z sentymentu, bo pierwsza praca, pierwsze konto, pierwszy spłacony kredyt hipoteczny 🙂 Było tam fajne konto oszczędnościowe, ale oprocentowanie drastycznie spadło a opłata za przelew 7,50zł!, koszty rachunku firmowego bardzo duże. Mam tam jedynie dobrą historię kredytową i jakieś obroty. Myślę o pilnym przeniesieniu i dziś zobaczyłam Twoją propozycję. Ale słyszałam też o korzyściach (np. ZUS) przenosząc się do Mbanku.

Jesteś w stanie coś mi zasugerować, a może ktoś z Twoich fanów, kto przenosił ostatnio konto gospodarcze?

Dziękuję i pozdawiam
Ania

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:23

Hej Anna,

Z kontekstu zrozumiałem, ze chodzi Ci o rachunek firmowy. Ostatnio polecałem sprawdzenie konta firmowego w Idea Bank, gdzie otrzymujemy z tego tytułu premię w wysokości nawet 900 zł. Szczegółowe informacje były w tym wpisie:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/powakacyjny-remanent-w-kontach-i-lokatach

Pozdrawiam

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 11:08

Zapewne z wypowiedzeniem konta jest problem , bo nic tutaj we wpisie nie ma….Czyżby osobista wizyta?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:26

Hej Robert,

Dwa błędy 🙂

1) W tekście jest informacja o procedurze zamknięcia konta:

“Jeśli nie będziecie chcieli posiadać konta po okresie promocji, to szczegółową procedurę jego zamknięcia przedstawiałem w tym artykule. Bank Millennium jest jednym z nielicznych, który pozwala zamknąć rachunek całkowicie online.”

2) Da się konto zamknąć online, o czym pisałem w tym artykule (dokładna procedura):

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/jak-zamknac-konto-w-banku-meritum-bz-wbk-idea-bank-bgzoptima-millennium-smart

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 24, 2015 o 22:50

Przepraszam ,za błąd .
Dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 24, 2015 o 11:26

Dodatkowo, za wykonanie 10 transakcji BLIKiem do 25-ego października, można otrzymać 2 bilety do sieci kin Cinema City.
🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:34

Hej Krzysztof,

Z regulaminu wynika, że ta promocja nie łączy się z innymi, więc nie jestem pewien czy otrzyma się te bilety za transakcje BLIKiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Robert Wrzesień 24, 2015 o 11:37

Gdybym wygrał 2 mln zł w Lotto, to bym za to kupił 10 kawalerek np. w Poznaniu powiedzmy za 180 tys. zł każda, do tego po 20 tys. zł na remont i urządzenie. Za wygraną miałbym więc 10 mieszkań na wynajem, każde by mi przynosiło powiedzmy 1 tys. zł miesięcznie zysku (po podatku, prowizji dla firmy zarządzającej itd.). Miałbym więc miesięcznie 10.000 zł dochodów, bez jakiejkolwiek pracy, i byłbym wolny finansowo i bym nie musiał pracować dla pieniędzy. Zwrot byłby zatem na poziomie 5 % rocznie.

Nie znam obecnie lepszej alternatywy niż taka inwestycja.

Odpowiedz

Marek Wrzesień 28, 2015 o 11:32

Zacny plan, ale tylko w teorii – szczegolnie w tej czesci: “Miałbym więc miesięcznie 10.000 zł dochodów, bez jakiejkolwiek pracy”.
Otoz zapewniam Cie, ze wynajem mieszkania to jest prac, loteria co do ludzi i mnostwo problemow. Znam ludzi ktorzy majac jedno mieszkanie wkladajac w to duzo pracy, stresu i maja serdecznie dosyc. Z 10 mieszkaniami nie dasz rady.
Czasem trafiasz na normalnych lokatorow, ale potem 3 miesiace szukasz nowych (strata) a potem walczysz kiedy przestaja placic (stres + strata).

Teraz pomnoz to x10 i masz swoje bezstresowe 10k miesiecznie 😉 Lepiej zdobadz dobry zawod i wtedy bedziesz mial i 15k a robic bedziesz to co lubisz.

Tak czy siak, powodzenia 😉

Odpowiedz

Agata Kurczak Chmielewska Wrzesień 24, 2015 o 11:57

melduję, że konto już dziala 😉 oszczędnościowe też
akurat pracuje w miasteczku Millenium więc mialam blisko 😉

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:35

Dzięki wielkie Agata 🙂

Odpowiedz

Amelia Wrzesień 24, 2015 o 13:12

Cześć Michał!
Dzięki za informacje o promocji. Z racji nadchodzącego października i rozpoczynającego się roku akademickiego, mógłbyś coś napisać o kredycie studenckim jako formie inwestycji? Czy warto w to wchodzić?
Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:28

Hej Amelia,

Dziękuję za dobre pytanie. Kiedyś już o tym pisałem. Sytuacja i moja ocena sytuacji zasadniczo się nie zmieniła:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/czy-kredyt-studencki-sie-oplaca

Pozdrawiam

Odpowiedz

Amelia Wrzesień 25, 2015 o 19:17

Dziękuję ślicznie za odpowiedź! 🙂

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 24, 2015 o 15:01

No widać mega zainteresowanie, bo strona padła na dość długo 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:31

Hej Alicja,

Niestety awaria bloga nie miała nic wspólnego z zainteresowaniem tą promocją… chociaż pewnie marketingowo należałoby powiedzieć, że tak właśnie było. 😉 No, ale nie będę “ściemiał”. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 15:47

Trzeba przelewać 1000 zł miesięcznie, ale chodzi o miesiąc kalendarzowy czy od momentu założenia konta? Jak założę je teraz to muszę do końca września ten 1000 przelać czy nie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:34

Hej Daniela,

Po pierwsze: trzeba przelewać 1800 zł jeśli sama wykonujesz przelew (a nie 1000 zł).

Po drugie: harmonogram dokładnie określony jest we wpisie – jest dokładna informacja, druga premia przyznawana jest za okres 1-31 grudnia 2015, a trzecia premia – za okres od 1 do 31 stycznia 2016. I w tym przedziałach dat musi wpłynąć 1800 zł Twoich / cudzych przelewów z innych banków lub pensja w wysokości co najmniej 1000 zł przelewana przez Twojego pracodawcę.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 22:40

Michale, mi nie chodzi o harmonogram premiowania, tylko o warunki bezpłatności konta. W przypadku pierwszej premii trzeba wydać kartą na 360 zł, żeby ją dostać. Ale żeby konto było bezpłatne potrzebny jest przelew na kwotę 1000 zł i tego dotyczyło moje pytanie. Kurier przyjedzie w poniedziałek, we wtorek konto będzie aktywne i nie chciałabym, żeby się okazało, że żeby mi pobiorą opłatę za prowadzenie konta jak przelewu dokonam 10 października, a konto założone pod koniec września. Nie wiem już jak bardziej zrozumiale to wytłumaczyć :)))

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:39

Hej Daniela,

Przepraszam bardzo – nie zrozumiałem pytania.

Wygląda na to, że możesz mieć rację. Zgodnie z tabelą opłat i prowizji opłata może zostać pobrana i nie jest tam wyłączany pierwszy, niepełny miesiąc. Zweryfikuję to z bankiem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Październik 1, 2015 o 21:20

Zakładałem dzisiaj konto (dzięki Michałowi) i też się o to pytałem. Okazało się, że konto jest bezpłatne gdy będą wpływy 1000 zł i 1 operacja kartą w miesiącu. Ale to dotyczy okresu dopiero od trzeciego miesiąca od założenia! Pierwsze (mniej więcej) 60 dni jest bezpłatne bez żadnych warunków, po to aby spokojnie mógł przyjść kurier, mogła przyjść pocztą karta i można było się oswoić z interfejsem banku. Myślę, że to bardzo przyjazne podejście.

Odpowiedz

Jakub Kowalski Wrzesień 24, 2015 o 16:02

Dzięki za cynk, właśnie się za czymś nowym rozglądałem 🙂

Odpowiedz

Ryszard Wrzesień 24, 2015 o 17:00

Witam.
Czy do wyrobienia limitu obrotu kartą 360 zł /m-c zaliczają się płatności kartą Zabka za rachunki ?

Odpowiedz

Dominika Wrzesień 24, 2015 o 19:07

Cześć Michał 🙂

Dzięki za świetną konferencję i dużą dawkę inspiracji.

Przeczytałam z uwagą Twój artykuł, ale nie wiem czy do końca wyłapałam jakie są warunki w przypadku założenia Konta 360° Student.

KROK 1) w okresie do 30 listopada 2015 r. dokonamy kartą debetową zakupów na łączną kwotę co najmniej 360 zł.

KROK 2) zakup kartą debetową na co najmniej 360 zl

KROK 3) zakup kartą debetową na co najmniej 360 zl

Dodatkowo w 2 i 3 kroku:
na Konto 360° otwarte w promocji wpłyną dowolne przelewy zewnętrzne na łączną kwotę 1800 zł (lub co najmniej 1000 zł jeśli zdecydujemy się przelewać do banku swoje wynagrodzenie). W przypadku Konta 360° Student dodatkowo kwalifikujący może być wpływ stypendium na kwotę nie mniejszą niż 500 zł.

Moje pytanie: czy na konto 360° Student, może wpłynąć w 2 i 3 kroku 500zł z tytułu stypendium i to wystarczy, czy stypendium jest tylko dodatkową kwotą z 500 zł? Mówiąc prościej ile ma wpłynąć na konto 360 Student w 2 i 3 kroku?

Przepraszam, za tak długą wiadomość.

Pozdrawiam ciepło,
Dominika

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:38

Hej Dominika,

Dziękuję za ciepłe słowa o konferencji.

Potwierdzam, że jeśli otrzymujesz na konto stypendium w wysokości co najmniej 500 zł to już sam ten wpływ na Konto 360 Student powoduje spełnienie warunków promocji (oczywiście w powiązaniu z wydaniem 360 zł kartą w stacjonarnych punktach sprzedaży).

Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 20:46

Michale,
Dzięki za info o nowej promocji.
Wyjaśnij proszę, w wolnej chwili, co z ubezpieczeniem “bezpieczna karta”. W regulaminie promocji informują, że jest dołączone do karty. Z kolei z tabeli opłat wynika, że to ubezpieczenie nie jest oferowane po 28.03.2015.
Różnica na 2,99 zł miesięcznie.

Pozdrawiam.

Odpowiedz

Piotrek Wrzesień 24, 2015 o 21:23

Dzisiaj byłem w banku i pracownik powiedział, że te ubezpieczenie jest z automatu dawane do każdej karty Visa 360 – istnieje oczywiście możliwość w każdej chwili rezygnacji, lecz pamiętaj, że pierwsze dwa miesiące te ubezpieczenie jest darmowe, te 4 czy 3 zł są pobierane dopiero od 3 miesiąca używania karty.

Zrezygnować z ubezpieczenia możesz w oddziale lub poprzez infolinie banku.

Odpowiedz

Adam Wrzesień 24, 2015 o 21:44

Pytanie o które ubezpieczenie chodzi. Michał pisze o “Pakiecie Bezpieczeństwa” a w regulaminie i tabeli prowizji jest mowa o ubezpieczeniu “Bezpieczna Karta”.
Albo podczepiają do karty dwa ubezpieczenia, albo to tylko niechlujstwo pracownika banku piszącego regulamin, który nie zauważył, że pól roku temu zmieniło się ubezpieczenie.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:37

Z tego co się dowiedziałam to za “Pakiet Bezpieczeństwa” przez pierwsze 12 miesięcy płaci ubezpieczycielowi BANK coś ponad 4 zł. A potem opłata przechodzi na Ciebie.
Natomiast co do ubezpieczenia “Bezpieczna karta” to na infolinii dowiedziałam się (tak jak pisze Piotrek), że przez pierwsze 2 miesiące nie są pobierane żadne opłaty, ale ja i tak jak najszybciej z tego rezygnuje żeby nie zapomnieć.

Odpowiedz

Piotr Listopad 4, 2015 o 21:36

Podczas rozmowy z konsultantką zostałem poinformowany, że przez cały czas trwania promocji, muszę mieć aktywny pakiet “Bezpieczna Karta”, aby otrzymać premię. W dodatku, pakiet ma być darmowy tylko w listopadzie, a w grudniu(pod koniec-nie pamiętam dokładnej daty, którą Pani mi podała) oraz kolejnych miesiącach zostanie naliczona kwota 3,99. Rozmawiałem z Panią po lekturze tego artykułu i dopytywałem się czy jest pewna swoich słów i je potwierdziła. Więc Michale, AgoraPerformance, jak to jest naprawdę? Pozdrawiam!

Odpowiedz

Ania Listopad 4, 2015 o 21:58

Czyli jeśli dzisiaj zrezygnowałam z pakietu bezpieczeństwa to nie mam już możliwości uzyskania premii? Czy może mogę przywrócić to ubezpieczenie następnego dnia?
Przykro mi, ale te nieścisłości narobiły mi trochę stresu i zawodu – trochę żal, jeśli z tego powodu mogę nie uzyskać premii…

Odpowiedz

Piotr Listopad 4, 2015 o 22:13

Tego nie wiem. Przeczytałem regulamin promocji i nic on o tym nie wspomina więc wolę dopytać. Zakładam, że zostałem wprowadzony w błąd przez Panią na Infolinii i oboje otrzymamy premię 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 7, 2015 o 18:21

Hej Piotrze,

Absolutnie aktywność “Pakietu Bezpieczeństwa” nie jest wymogiem regulaminowym promocji, więc zakładam, że infolinia wprowadziła Cię w błąd.

Zreszta Agora potwierdziła to już w swoim komentarzu.

Pozdrawiam

Ania Listopad 4, 2015 o 22:10

Informacje, które właśnie uzyskałam od konsultanta – wyłączenie Pakietu Bezpieczeństwa nie powinno wpłynąć na szanse uzyskania premii.
Więc ja już przestaję rozumieć o co chodzi…
Przeszukując dokładnie regulamin promocji, nie ma mowy o Pakiecie Bezpieczeństwa, natomiast przywołany tam pakiet “Bezpieczna Karta” równy kwocie 2,99 zł/miesiąc oznaczony jest jako opcjonalny przy samym opisie konta 360. Myślę, że w przypadku problemów z wypłatą premii z powodu tego nieszczęsnego pakietu można powołać się na regulamin przysłany w mailu w momencie zgłoszenia chęci udziału w promocji.
Pozdrawiam!

Odpowiedz

AgoraPerformance Listopad 5, 2015 o 14:16

Szanowni Państwo,
Bank Millennium zapewnił nas, że pakiet Bezpieczna Karta nie jest obowiązkowy i nie jest warunkiem uczestniczenia w promocji. Jest aktywowany w momencie zakładania konta i przez pierwszy miesiąc jest za darmo, natomiast jak tylko klient dostanie kartę może zadzwonić na Infolinię i zrezygnować z pakietu Bezpieczna karta.

Odpowiedz

Emilia Wrzesień 24, 2015 o 21:12

Mam tylko jedną wątpliwość – udostępnienie danych Agorze. Wiadomo, bank potrzebuje tych danych chociażby do obsługi konta. Ale Agora? Czy premia jest ceną za nasze dane osobowe?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:40

Hej Emilia,

Zauważ, że zaznaczając tylko pierwszą zgodę pozwalasz Agorze wykorzystać dane tylko na potrzeby obsługi tej promocji – bez wyrażenia zgód na wykorzystanie marketingowe.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 21:27

Potwierdzam, zakładałam konto dziś i rozmawiałam już z panią z infolinii w sprawie weryfikacji danych i umówienia kuriera, mówiła, że rezygnacja z ubezpieczenia w placówce lub przez infolinię.

Moje pytanie o przelewaniu 1000 zł wciąż aktualne 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 24, 2015 o 22:41
Ryszard Wrzesień 24, 2015 o 22:44

Witam
Ponawiam pytanie …
Czy ktoś ma wiedze czy płatność rachunków poprzez karte Żabki i tą z Millenium będzie zaliczona do limitu 360 zł?

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 24, 2015 o 22:45

“To co je cechuje to bardzo łatwe do spełnienia warunki bezpłatności konta:

Zasilenie konta przelewami zewnętrznymi na łącznie 1000 zł miesięcznie – przy czym może to być wiele przelewów (grunt by suma wpływów przekroczyła 1000 zł). Oczywiście pieniądze to można natychmiast wypłacić lub przelać gdzie indziej.”

Ja o to pytałam, a nie o harmonogram premii…

Odpowiedz

Kuba Wrzesień 25, 2015 o 03:26

Dobre pytanie, bo jeżeli nie spełnisz warunków (bezpłatności rachunku), wówczas dochodzi opłata za kartę, za prowadzenie rachunku, prowizja za wypłaty z bankomatów i korzystanie z konta robi się relatywnie drogie.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:42

Sprawdzam w banku. Dam znać.

Odpowiedz

Jerzy Wrzesień 25, 2015 o 00:14

Witam
czytając informacje o promocja które promujesz i kontach które zakładasz aby z nich korzystać zastanawiam się czy masz jakiś system kontroli swoich kont. XChodzi mi o to, że co chwilę trzeba te konta zamykać, mieć jakąś karencję pilnować terminów tak żeby nie okazało się nagle, że jeszcze 5 miesięcy i 28 temu byłem czyimś klientem i nie mogę skorzystać z oferty.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:44

Hej Jerzy,

Pisząc w dużym skrócie:

1) Polecam lekturę tego wpisu – tam opisałem mój system: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/automatyzacja-finansow-osobistych

2) Poza tym prowadzę sobie listę wymogów banków dla poszczególnych rachunków w formie “wielkiej notatki” w Excelu.

3) Poza tym oczywiście śledzę stan wszystkich moich kont i stałych płatności w aplikacji Microsoft Money, której jestem wielkim fanem.

Mam nadzieję, że pomogłem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agata Wrzesień 25, 2015 o 00:28

Michał, jestes po prostu najlepszy!
Zazdroszcze żonie bo nie ma nic bardziej podniecającego od inteligentnego faceta:)
Akurat wczoraj wysłałam formularz do założenia konta w Smart banku ale pewno odrzucą bo werfikacja przelewem a adresy różne.Także twój wpis idealnie trafił w moje potrzeby, juz wszystko wysłane, nic tylko czekac na kuriera.
Dzięki za taką dobrą robote jaką odwalasz na tym blogu. Pozdrawiam.

Odpowiedz

Dariusz Wrzesień 25, 2015 o 03:33

Witam, ten pakiet MilleSMS jest obowiązkowy? czy można z niego definitywnie zrezygnować?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:45

Hej Dariusz,

Można zrezygnować z całego pakietu bezpieczeństwa karty. Bez problemu. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 25, 2015 o 08:26

A września zostało już tylko kilka dni, więc nie chciałabym mieć niespodzianki w postaci debetu, bo przeleję wymagany na bezpłatność konta 1000 w październiku.

Odpowiedz

Laura Wrzesień 25, 2015 o 13:38

Wg pana z infolinii pierwsze 3 miesiące prowadzenia rachunku są bezpłatne i dopiero w listopadzie trzeba spełnić warunki z toip by nie pobrali opłaty w grudniu.

Odpowiedz

Dariusz Wrzesień 27, 2015 o 08:50

Podczas rozmowy z konsultantem powiedziano mi że pierwsze 2 miesiące są bezpłatne?, natomiast w TOIP nie znalazłem o tym mowy.

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 21:46

Informacja o tym jest w cennikach (a przynajmniej w cenniku kart debetowych).

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:47

Hej,

Też uzyskałem właśnie informację od konsultanta, że w pierwszych 2 miesiącach wymogi bezpłatności nie obowiązują, ale zwróciłem uwagę, że nie wiedzę takiej informacji w “cenniku usług” dla kont.

Poczekam jeszcze na oficjalne potwierdzenie mailowe / pisemne.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 10:09

Założyłem i kliknąłem przez Twoje polecenie – dzięki Michał.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Walu Wrzesień 25, 2015 o 10:11

Ku przestrodze dla wszystkich chętnych na konto.
Obecna promocja jest już chyba 4 a może 5 promocją banku w ostatnich paru miesiącach dla konta 360. Ja osobiście skorzystałem z jednej tj. „II edycji sprzedaży premiowej kont osobistych oferowanych na grupon.pl” w której było do wyjęcia 250 zł. Niestety już po pierwszym miesiącu korzystania z konta i karty debetowej w celu uzyskania premii okazało się że przyznano mi dużo niższą kwotę tj. 7 zł z groszami zamiast 25 zł.
Po przeanalizowaniu całej sytuacji doszedłem do wniosku że zostałem zakwalifikowany do zupełnie innej promocji tj. „ZYSKAJ 360 ZŁ”. Wtedy też złożyłem reklamację. Jak na razie minęło już ponad 14 dni i z banku nie ma żadnej informacji . Teoretycznie mają 30 dni na załatwienie ale w mailu obiecywali że zdążą w 14. Nie wiem czy ta sprawa jest tak skomplikowana, czy może mają tak dużo reklamacji w podobnych sprawach? Bo przeglądając różne fora znalazłem kilka wpisów od osób z podobnym problemem.
Dlatego namawiam wszystkich zakładających konto o potwierdzanie w banku uczestnictwa w danej promocji.

Odpowiedz

Walu Wrzesień 25, 2015 o 14:58

Żeby być fair w stosunku do banku to po dzisiejszej interwencji mailowej do banku zadzwonił konsultant i poinformował o pozytywnym jej rozpatrzeniu oraz przelaniu brakującej różnicy na konto.
Nie zmienia to jednak faktu że w ogólnym rozliczeniu bank jest dla mnie trochę na minus (składanie reklamacji i oczekiwanie na rozpatrzenie 16 dni po dodatkowej interwencji)

Odpowiedz

Karol NC Wrzesień 25, 2015 o 12:31

Millenium ma widać ostatnio prawdziwy zalew promocji bo jednocześnie nadal działa promocja 360 i chyba potrwa jeszcze do końca listopada. Przyznam że skorzystałbym chętnie z jednej z tych promocji bo fajnie byłoby się wzbogacić o dodatkową gotówkę. Jednak największa droga przez mękę jest dopiero w momencie kiedy chcemy wspomniane konto zamknąć na dobre. Nie wystarczy zrobić tego osobiście w banku bo później odbierzemy jeszcze przynajmniej z 2 telefony potwierdzające zamknięcie konta, podczas których oczywiście będzie namawiani do tego by jednak zostać z założonym kontem na dłużej. Swego czasu miałem konto w Millenium (to było chyba moje pierwsze konto osobiste w banku) i po wielu latach chciałem z niego zrezygnować. No cóż, łatwe to nie było…

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:48

Hej Karol,

Obecnie można złożyć zlecenie zamknięcia rachunku przez system bankowości internetowej. Kiedyś było gorzej – teraz jest lepiej. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Karol NC Wrzesień 30, 2015 o 11:54

Wow, o tym nie wiedział. I tak po prostu – zamykamy konto przez internet, nie odbieramy żadnych telefonów, nie udajemy się do placówki w celu złożenia podpisu czy czegoś podobnego?

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 25, 2015 o 12:41

a jak zrezygnować z pakietu bardzo pomocnego? Czy można to zrobić mailowo, albo przez wysłanie wiadomości po zalogowaniu się na swoje utworzone konto bankowe w Millenium?

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:40

można go w ogóle nie brać przy zakładaniu konta, jest to opcja dodatkowa i dobrowolna 🙂

Odpowiedz

Alicja Wrzesień 25, 2015 o 12:57

Czy można założyć konto bez karty?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 25, 2015 o 13:06

Witam,
Niestety nie ma takiej możliwości, gdyż aby spełnić jeden z warunków promocji należy dokonać co najmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł.

Odpowiedz

Robert Wrzesień 25, 2015 o 13:32

Dzięki Michał za następną wisienkę na torcie, procedura otwarcia konta rozpoczęta (oczywiście po raz kolejny przez Twój link, bo jakby inaczej, w końcu trzeba sobie wzajemnie pomagać 🙂 ), kolejne profity wpłyną i co ważniejsze mój 2letni syn Adaś się ucieszy (powiem mu że to zasługa wuja MICHAŁA, którego mam nadzieje kiedyś wspólnie poznamy), bo premia zostanie przeznaczona własnie dla na niego 🙂

Jeszcze raz wielkie dzięki i do następnego wpisu lub podcastu, które uwielbiam słuchać od samego początku ich istnienia u Ciebie :)))

Odpowiedz

Tomek Wrzesień 25, 2015 o 15:48

Witam,
czy ktoś z czytelników przenosił firmę do UK i czy mógłby polecić jakiegoś sprawdzonego pośrednika? Czy aby to na pewno jest w pełni bezpieczne?

Odpowiedz

Anna Wrzesień 25, 2015 o 16:54

Dzień Dobry,
próbowałam otworzyć konto 360 poprzez linka, który przyszedł na mojego e-maila. Niestety nie powiodło się to. Przy ostatnim kroku zakładania konta dostałam komunikat ze strony: Account application is temporarily unavailable.
Co w takim przypadku robić dalej?
Pozdrawiam serdecznie Anna M.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 25, 2015 o 17:05

Witam,
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić Pani problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 14:36

Dzień dobry,
Informujemy, że otrzymaliśmy zapewnienie od banku Millennium, że bank będzie się kontaktował z każdym Uczestnikiem promocji, któremu wyskoczył komunikat: Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

Anna Październik 18, 2015 o 10:23

Bank się skontaktował. Agora również. Wszystko zostało wyjaśnione i załatwione pomyślnie. Dziękuję.

Odpowiedz

Paweł Wrzesień 25, 2015 o 18:57

Jak długo trzeba mieć otwarte konto? Czy można je zamknąć w lutym 2016, zaraz po zakończeniu promocji?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 27, 2015 o 01:43

Hej Paweł,

Można je zamknąć od razu po promocji. Regulamin nie stwarza w tym zakresie żadnych ograniczeń.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 19:20

Udało mi się założyć konto, ale z problemami.

Wybrałem opcję podpisania umowy w oddziale gdyż było mi najwygodniej. Niestety w oddziale powiedziano mi, że nie mogą mi przyjąć wniosku, ponieważ brakuje w nim stanu cywilnego oraz informacji dotyczących zatrudnienia. W związku z czym – o ile dobrze zrozumiałem – mój wniosek został skasowany i dodany ręcznie ponownie. Pracownica zepewniała mnie, że wszystko będzie tak jak miało być. Ale jakoś mam obawy co do uznania tej rejestracji.

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 25, 2015 o 19:29

no i do kogo kierować ewentualną reklamację?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 11:34

Dzień dobry,
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić Pana problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 14:25

Szanowny Panie,
Otrzymaliśmy wiadomość z Banku Millennium, że takie informacje są standardowym uzupełnianiem na kolejnym etapie zawierania umowy z bankiem. Pracownik Oddziału nie może z tego powodu skasować Pana wniosku, zapewne więc bierze Pan udział w promocji. W celu dodatkowej weryfikacji prosimy o kontakt mailowy: [email protected].

Odpowiedz

Mario Wrzesień 25, 2015 o 20:11

Regulamin na stronie int promocji mowi ze trzeba zrobic obrot karta na 360 zl w kazdym miesiacu promocji…

Odpowiedz

Jakub Wrzesień 25, 2015 o 20:11

Dzięki Michał!

Twój post spłynął do mnie w idealnym momencie.
Chciałbym także poszukać nowego konta firmowego. Jakieś sugestie? Wszelkie bonusy również mile widziane 🙂

Odpowiedz

Damian Wrzesień 26, 2015 o 08:53

Michał, czy orientujesz się czy przy koncie 360 Student również musi byc wpływ 1000zł miesięcznie?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 12:13

Dzień dobry,
Aby spełnić jeden z warunków promocji dla Konta 360 Student musi zostać odnotowany wpływ wynagrodzenia jednak na kwotę nie niższą niż 1000 zł lub wpływ stypendium (jednak na kwotę nie niższą niż 500 zł) lub wpłata kwoty minimum 1800 zł.

Odpowiedz

Damian Wrzesień 28, 2015 o 17:15

to czyli konto studenckie sie nie oplaca

Odpowiedz

Maciej Wrzesień 26, 2015 o 11:26

Michale,

a co sądzisz o ofercie BGŻ optima (Konto Oszczędnościowe BGŻOptima = 2,8% + Lokata 3,2%) jako alternatywę dla powyższej oferty??

Z pozdrowieniami,
Maciej Bąk

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:52

Hej Maciej,

Nie porównywałem obu ofert pod tym kątem. Ja biorę udział i w tej promocji i posiadam konto oszczędnościowe w BGŻ Optima. Jedno drugiemu nie przeszkadza. 😉

Jeśli policzysz stopę zwrotu z “inwestycji” w rachunek Millennium, to wyjdzie Ci ona dużo większa niż 2,8% rocznie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Justyna Wrzesień 26, 2015 o 11:45

Ech, szkoda że to dla nowych klientów… jestem z bankiem Millennium dłużej niż jego nazwa 🙂

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 26, 2015 o 22:12

Po kliknięciu w link >>> Krok 1: Kliknij, aby założyć Konto 360° z bonusem 150 zł <<< (adres: https://jakoszczedzacpieniadze.pl/konto360) wyskakuje mi tylko nowe okienko i zupełnie pusta biała strona…

Drugi link (ankieta) działa poprawnie.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:53

Hej Krzysztof,

Rzeczywiście był jakiś problem przy przekierowaniu linków. Podmieniłem linki na bezpośrednie. Sprawdź proszę teraz.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Wrzesień 26, 2015 o 23:33

Niestety nic mi się nie otwiera po kliknięciu w link ‘Załóż konto 360’ z Twojego bloga. Czy ktoś miał podobny problem? Próbowałem już na wszystkich przeglądarkach 😉

Odpowiedz

Paulina Wrzesień 27, 2015 o 04:16

Dzwonili z banku w celu weryfikacji danych i umówienia kuriera, ale nie mogłam odebrać telefonu… Teraz od kilku dni cisza, nie zadzwonili z banku ponownie.

Odpowiedz

Mikołaj Wrzesień 27, 2015 o 11:07

Witaj Michale,
Bardzo dziękuję za sygnał – zapewne skorzystamy z żoną z tej oferty, tak jak już kilka razy wcześniej korzystaliśmy z Twoich rekomendacji 😉 Mam jeszcze pytanie praktyczne. Czy po dodaniu do rachunku współwłaściciela będzie można wyrobić do rachunku dodatkową kartę i na jakich warunkach?

Oferta Millenium wygląda atrakcyjnie więc możliwe, że zrobimy z tego konta nasze główne konto bieżące. W takim przypadku potrzebne nam będą dwie karty.

Pozdrawiam,
Mikołaj

Odpowiedz

Agnieszkal Wrzesień 27, 2015 o 13:30

Hej Michał,

nie udalo sie z Comperia, mam nadzieje uda sie tym razem:) nie przekierowuje mnie na strone banku, jest komunikat-polaczenie nie jest prywatne

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 27, 2015 o 15:45

Czy można podać adres korespondencyjny dla kuriera aby dostarczył umowę wraz z kartą na adres firmy w której się pracuję? Jeśli tak, to wtedy ta metoda rzeczywiście byłaby najszybsza.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 11:44

Można, do mnie dzisiaj kurier ma do pracy przyjechać, to ustalasz jak zadzwoni konsultant.

Odpowiedz

Czarek Wrzesień 27, 2015 o 18:51

Oto co strona Milennium ma mi do powiedzenia po próbie założenia konta:
Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 13:44

Witam,
Prosimy o kontakt: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić ten problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 14:37

Dzień dobry,
Informujemy, że otrzymaliśmy zapewnienie od banku Millennium, że bank będzie się kontaktował z każdym Uczestnikiem promocji, któremu wyskoczył komunikat: Account application is temporarily unavailable.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:11

Hej, już założyłam konto (oczywiście przez Twojego bloga, bo dzięki niemu dowiedziałam się o promocji – Dziękuję!) i teraz pytanie: w I etapie mam wydać kartą 360 zł do 31 listopada. Ale od kiedy mam zacząć wydawać?, tj. czy pieniądze wydane kartą we wrześniu i październiku też wliczają się do tej puli?

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 28, 2015 o 14:20

Dzień dobry,
Tak jak Pani napisała, pieniądze wydane we wrześniu i październiku także liczą się do tej puli.

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 27, 2015 o 22:22

I jeszcze jedno pytanie: czy transakcje kartowe w danym miesiącu to mają być takie które fizycznie wykonałam w danym miesiącu czy chodzi tu o “rozliczone” przez Bank w danym miesiącu. Pytam zapobiegawczo, ponieważ ostatnio jeden bank nie uznał mi operacji z ostatniego dnia miesiąca, ponieważ rozliczył ją kilka dni później i tym sposobem skroili mnie za kartę.

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:54

Hej Kasia,

Tak – to jest częsty problem w tego typu promocjach. Dlatego polecam tak dokonywać transakcje żebyś miała pewność, że zostały one rozliczone w ciągu danego miesiąca (a nie tylko zapłacone).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Asia Wrzesień 27, 2015 o 22:42

Taka tylko mała uwaga – po 10 października Bank Millennium rozpocznie kolejną promocję dla nowych środków, jest ona powielana sukcesywnie od kilku ładnych lat, więc jeśli ktoś nie załapie się na tą, spokojnie będzie mógł wziąć udział w kolejnej. Oczywiście uwzględniając to, że środki obecnie zaksięgowane na koncie, nowymi już nie będą.
Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Ewa Wrzesień 28, 2015 o 09:57

Witam,
na stronie Milenium jest promocja zyskaj 360 zł – niestety wygląda na to, ze jest atrakcyjniejsza – pokaz w którym miejscu (w jaki sposób) ta tutaj jest lepsza?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 13:58

Hej Ewa,

Szczegółowo napisałem już o tym w powyższym wpisie. Cytuję:

“Bank Millennium co jakiś czas organizuje promocje konta 360°. W telewizorze i w Internecie widziałem już różne, np. aktualnie bank zachęca do promocji “Zyskaj 360 zł”. Ładnie wygląda w reklamie, ale jeśli wczytacie się dokładnie w warunki, to okaże się, że warunki tej promocji wymagają bycia z bankiem co najmniej przez pół roku, dokonywania co miesiąc zakupów na kwotę 1500 zł kartą i jeszcze 300 zł za pośrednictwem nowego systemu płatności BLIK (łącznie 1800 zł wydatków!), a także zapewnienia odpowiednich wpływów na konto i używania aplikacji mobilnej. Od takich skomplikowanych promocji raczej stronię.”

Krótko mówiąc: lepsza jest w tym, że w 3 miesiące wydając zaledwie po 360 zł kartą miesięcznie (+ przelew na 1800 zł) możesz zarobić 150 zł.

W drugiej promocji – tej telewizyjnej – można co prawda zarobić 360 zł, ale tylko i wyłącznie jeśli wydasz kartą 1800 zł co miesiąc, z czego 300 zł musi być dokonane płatnościami BLIK. Pracujesz na to nie 3 miesięcy ale 6 miesięcy i do tego BLIK nie jest popularną metodą płatności (jeszcze). Żeby wydać 300 zł w ten sposób trzeba się naprawdę postarać.

Krótko mówiąc: 360 zł premii w tej drugiej promocji jest hipotetyczne i w mojej opinii trudno spełnić warunki tamtej promocji. 1800 zł wydane co miesiąc kartą – to dużo zachodu.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Wrzesień 28, 2015 o 13:15

Mała poprawka. W regulaminie jest napisane, że jeśli nie wpływa nasze wynagrodzenie na konto (minimum 1000zł) to musimy zasilić konto kwotą 1800zł aby spełnić warunki bezpłatności konta.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 13:38

Był u mnie kurier, umowa podpisana. Jestem jednak zaniepokojona, ponieważ dostałam regulamin do zupełnie innej promocji – zyskaj 360 zl edycja 2, promocja dotyczy zwrotu płatności kartą. Zaznaczam, że składałam wniosek z linka na blogu Michała. Czy to znaczy, że jednak nie jestem objęta promocją opisaną na blogu? Ktoś też tak miał?

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 28, 2015 o 15:24

Hej, ja też tak miałam. Ale w promocji mogę wziąć udział bo przecież otrzymałam maila pt: “Konto z Premią 150 zł – link aktywacyjny”. Ty pewnie też takiego otrzymałaś w pierwszym kroku zakładania konta przez tego bloga

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 28, 2015 o 15:44

Kasiu, dzięki, uspokoiłaś mnie 😉 To czekam na aktywację konta 😉

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 14:23

Szanowna Pani,
Bank Millennium do dokumentów dostarczanych przez kuriera dołącza również regulamin równoległej promocji ,,Zyskaj 360 zł edycja 2”, jako promocji ogólno-bankowej, ale z wagi, że wielu klientów zgłasza pytania, czy zostali zaliczeni do właściwej promocji, zobowiązał się do rezygnacji z wysyłki dodatkowego regulaminu.
Informuję zatem, że otrzymanie innego regulaminu nie oznacza, że nie bierze Pani udziału w promocji organizowanej przez Agorę, tj. „Konto 360 z wysoką premią za aktywność”.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 30, 2015 o 14:55

Dziękuję bardzo za informację 😉

Odpowiedz

Anna Wrzesień 28, 2015 o 15:08

Witam,

A jak to wygląda w przypadku kont zakładanych we wrześniu? Czy aby bank nie policzył mi opłaty za używanie konta muszę do końca września przelać na konto powyżej 1 000 zł? Czy liczy się tylko pełny miesiąc?

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 29, 2015 o 08:17

Pytałam już o to na blogu i nie udało mi się uzyskać odpowiedzi, natomiast konsultantka zapewniła mnie, że nie trzeba wpłacać już we wrześniu i mówiła o 1000 zł, ani słowa o tym, że to ma być wynagrodzenie…

Odpowiedz

Anna Wrzesień 29, 2015 o 08:23

Dziękuję za odpowiedź 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:01

Hej Anna i Daniela,

Podobno przez 2 pierwsze miesiące ten warunek nie jest wymagany (konto jest bezpłatne). Tak dowiedziałem się na infolinii ale jeszcze czekam na konkrety pisemnie 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 29, 2015 o 15:07

Michale, ogromnie dziękuję. Mam nadzieję, że tak jest, bo dziś ostatni dzień na ewentualne dokonanie przelewu.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 30, 2015 o 13:11

Dzień dobry,
Bank Millennium poinformował nas, że w Pani przypadku wrzesień i październik są bezpłatne. Warunki bezpłatności Konta 360º założonego we wrześniu należy zacząć spełniać w listopadzie. W przypadku niespełnienia warunków bezpłatności w listopadzie, pierwsza opłata pojawi się w grudniu.
W przypadku Klientów, którzy założą Konto 360º w październiku, terminy przesuwają się o miesiąc. Październik i listopad są bezpłatne. Warunki bezpłatności należy zacząć spełniać w grudniu – w przeciwnym wypadku opłata będzie naliczana od stycznia.
Proszę jednak zwrócić uwagę, że warunki promocji „Konto 360 z wysoką premią za aktywność” mają osobny kalendarz. Aby otrzymać premię podstawową należy spełnić regulaminowe warunki do końca listopada, następnie, żeby otrzymać premię II i premię III należy spełnić odpowiednio w grudniu i w styczniu warunki II i III etapu. Szczegóły możecie Państwo sprawdzić regulaminie dostępnym na tej stronie: https://konto360.zpremia.pl/static/konkurs/millennium_lpv17/img/Regulamin_promocji.pdf.
Ostatecznie – jeśli spełnicie Państwo warunki naszej promocji, to w okresie jej trwania opłaty za użytkowanie Konta 360º nie powinny być naliczane.

Odpowiedz

Daniela Wrzesień 30, 2015 o 15:00

Uff. Dziękuję serdecznie 😉

Odpowiedz

Adam Wrzesień 28, 2015 o 15:27

Czy wpłata 1000 zł dotyczy także wpłat gotówkowych w Banku?
Pozdrawiam, Adam

Odpowiedz

Michal Wrzesień 28, 2015 o 15:52

Hej Michał,

Mam pytanie odnośnie wypłaty II i III premii. W regulaminie promocji warunkiem wypłaty II premii jest przelew wynagrodzenia lub wpłata kwoty minimum 1800 zł (to ma być jednorazowa wpłata?), dopiero w warunkach wypłaty III premii jest mowa o wpływie (lub wpływach) na kwotę minimum 1800 zł. Czy chcąc otrzymać II premie muszę wpłacić jednorazowo 1800zł?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:03

Hej Michał,

Nie musi to być przelew jednorazowy. Regulamin mówi o tym, że mają wpłynąć przelewy na taką sumę w miesiącu. Może ich być kilka.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Anna Wrzesień 28, 2015 o 20:36

Michał, mam pytanie jak sprawdzić czy wyraziłam niezbędne zgody marketingowe. Do znajomej dzisiaj dzwonili z banku, aby aktywować konto i okazało się, że którejś zgody nie wyraziła – pracownik mógł to poprawić. Dlatego zaczęłam sie zastanawiać czy ja wszystko dobrze “kliknęłam”. Pozdrawiam Ania

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 10:56

Dzień dobry,
Taką informację może Pani uzyskać dzwoniąc na infolinię banku Millennium. Jeśli zaś chodzi o zgodę udzieloną Agorze, proszę o kontakt mailowy: [email protected].

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 28, 2015 o 20:53

Zarejestrowałem się w akcji i następnie wypełniłem wniosek z linku po zalogowaniu się na koncie. Teraz jak loguje się na konto360.zpremia.pl to mam odfajkowany pierwszy krok “zarejestruj się w akcji” ale drugi “wypełnij wniosek na stronach Millennium Bank” dalej jest szary… Czy tak ma być czy to się odświeży po czasie? Wybrałem opcję założenia konta w oddziale i teraz nie wiem czy czekać na aktualizację drugiego kroku na konto360.zpremia.pl czy mogę już udać się do banku? Dostałem maila z banku w którym zapraszają mnie do oddziału.

Odpowiedz

AgoraPerformance Wrzesień 29, 2015 o 10:37

Dzień dobry,
Informacja o prawidłowo wypełnionym wniosku pojawi się w naszej aplikacji dopiero po otrzymaniu raportu z banku Millennium.

Odpowiedz

Anna Lorek Wrzesień 28, 2015 o 23:18

Zadanie wykonane :). Dzięki za pomoc. Szukałam właśnie nowego konta i konta oszczędnościowego.

Odpowiedz

Piotreg Wrzesień 29, 2015 o 08:57

Michale, jak po otwarciu konta założyć konto na 3%? w warunkach umowy czytam że konto oszczednosciowe założono na 0,8% (paragraf 7)

Odpowiedz

Michał Październik 1, 2015 o 17:03

Przyłączam się do pytania. Wydaje się to niejasne na ten moment.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:33

Jak wpłacicie pieniądze, to konto będzie oprocentowane na 3% przez odpowiednią liczbę dni od pierwszej wpłaty.

Odpowiedz

Bocian Wrzesień 29, 2015 o 09:14

Jestem bardzo mile pozytywnie zaskoczony prędkością działania banku. Złożyłem wniosek w piątek, wczoraj przyszedł kurier i jeszcze tego samego dnia wieczorem otrzymałem informację o aktywacji konta…. i teraz mam wielkie pytanie, w jaki sposób naliczane są opłaty za konto.
Dzisiaj jest 29 września zostały dwa dni do końca września, czy opłaty liczone będą od kolejnego miesiąca, czy też jeszcze w ciągu tych dwóch dni (a jeszcze nie logowałem się i nie aktywowałem konta ani karty) muszę dokonać przelewu oraz zrobić jedną transakcję kartą i czy ta transakcja zrobiona dzisiaj lub jutro jeszcze zostanie uznana jako wrześniowa, czy dopiero jak zostanie rozliczona w październiku.

Odpowiedz

Agnieszka Wrzesień 29, 2015 o 09:56

Czy do tego konta można wyrobić dwie karty debetowe? Druga osoba nie ma PESELu, jest obcokrajowcem, czy wystarczy NIP? Czy po założeniu rachunku można w ustawieniach wybrać język angielski?

Odpowiedz

Dorota Wrzesień 29, 2015 o 10:29

Wyslalam wniosek do banku (przechodzac z Twojej strony) w czwartek i dotychczas nie skontaktowano sie ze mna z banku, mimo ze dostalam potwierdzajacego emaila. Czy wiesz moze, w jakim czasie ten kontakt nastepuje? Mam sie upominac w Millenium?

Odpowiedz

Michał Szafrański Wrzesień 29, 2015 o 14:04

Hej Dorota,

Na pewno dla pewności warto zadzwonić na infolinię i dopytać.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 29, 2015 o 12:58

Update do mojej wczorajszej wiadomości z dnia: Wrzesień 28, 2015 o 20:53

Konto się zaktualizowało i mam potwierdzenie złożenia wniosku po zalogowaniu 🙂 Dzisiaj idę do oddziału dopełnić formalności.

Odpowiedz

Zuzanna Wrzesień 29, 2015 o 15:32

Heh.. niestety, po porażce z Raiffeisen i Comperią boję się zaufać…

Odpowiedz

Agniesia1604 Wrzesień 29, 2015 o 19:48

Dziękuję. Skorzystałam z tej promocji. Zarejestrowałam się poprzez tutejszy link a do oddziału udałam sie w dniu dzisiejszym i był już mój wniosek, także teraz liczę na premię co miesiąc:)
Pozdrawiam

Odpowiedz

Bartek Wrzesień 29, 2015 o 21:22

Witam wszystkich:)
Jak założyć konto oszczędnościowe na 3%? Wystarczy założyć konto oszcędnościowe ( zgodnie z warunkami umowy 0,8%) i po wpłaceniu pieniędzy oprocentowanie będzie wynosić 3% przez 122 dni?

Odpowiedz

Jadwiga Wrzesień 29, 2015 o 22:13

Dlaczego nie mogę zalogować się do swojego konta na stronie https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/?next=/promocja/panel/%3Fa%3D1 zarówno – gdy klikałam w link, jak i wpisując adres: [email protected] i wpisując otrzymane hasło?

Natomiast, jak chciałam się zarejestrować, wpisując adres e-mail [email protected], to otrzymałam komunikat, że jestem już zarejestrowana.

Odpowiedz

chrisik Wrzesień 29, 2015 o 23:56

Witaj

Śledzę Twojego bloga i sam właśnie założyłem niedawno swój blog o podróżach. Jestem na poczatku drogi, ale dużo w formie podpowiedzi przeczytałem na Twoim blogu. Interesuje mnie jak dużo masz wejść na bloga z innych stron (zwane w Analitycs Referal), a ile jest wejść na bloga, gdy ktoś kliknie na facebooka?

Interesuje mnie bo przeczytałem do tej pory, że na początku google musi jakby przetrawić bloga i zanim ilość wejść organicznych zwiększy się, to mija czasami parę miesięcy. Ale jak czytałem Twój artykuł jakoszczedzacpieniadze.pl/podsumowanie-dwoch-miesiecy-blogowania to już po 2 miesiącach jest sporo wejść z tzw. wpisów gościnnych. Czy dalej procent wejsc z wpisów gościnnych jest taki duży? A jaki jest teraz procent wejsc facebooka?

Odpowiedz

Krzysztof Wrzesień 30, 2015 o 09:11

Byłem w oddziale i konto już działa 🙂 Teraz tylko czekać na kartę. Bardzo sprawnie poszło. Z Raiffeisenem nie miałem żadnego problemu. Założyłem wtedy konto za pomocą przelewu i przeszło. Szkoda, że teraz w Raiffaisenie jest słabo z ofertą. Millenium zabija ofertę Austriaków pod względem lokat jak i konta oszczędnościowego.

Odpowiedz

Rafał Wrzesień 30, 2015 o 09:14

Pytanie: Czy zasilenie konta na kwotę 1000 zł może odbywać się również przez wpłaty we wpłatomacie/oddziale banku, a nie tylko i wyłącznie poprzez przelewy z innych kont?

Odpowiedz

Kasia Wrzesień 30, 2015 o 09:30

Witam
Przyznam się szczerze, że nie przeczytałam wszystkich komentarzy i nie wiem czy pytanie już pało… Czy chcąc przelać fundusze na konto oszczędnościowe i aby zostały potraktowane jako “nowe środki”, muszę je przelać bezpośrednio na to konto czy też mogę przelać je na konto bieżące 360, a następnie na konto oszczędnościowe?

Odpowiedz

Mirek Wrzesień 30, 2015 o 10:11

Z przykrością donoszę, że odmówiono mi założenia konta z premią w Millenium.
Powodem jest fakt, że przed laty posiadałem konto w Millenium (zakładane jeszcze w banku Gdańskim) i jestem w ich systemie. Nie ukrywam, że jestem zawiedziony bo z artykułu wynika, że z promocji nie mogą skorzystać osoby aktualnie posiadające konto lub korzystające z innego produktu w Millenium.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:39

Zamknij konto i załapiesz się na następną promocję za jakiś czas.

Odpowiedz

Gosia Wrzesień 30, 2015 o 10:32

Cześć,
Czy płatność kartą w sklepach stacjonarnych obejmuje wybieranie kasy w sklepie czy tylko i wyłącznie zakupy?

Pozdrawiam,

Odpowiedz

Gosia Październik 16, 2015 o 17:03

Dopytałam podczas zakładania konta. Cash back czyli wybieranie pieniędzy podczas zakupów w sklepie się nie wlicza do 360zł, które musimy wydać miesięcznie. Za to gdy zapłacimy kartą przez internet (np. allegro), zostanie nam to zaliczone.

Odpowiedz

Robert CHF Wrzesień 30, 2015 o 12:04

Obserwuje temat promocji bankowych od kilku lat i przyznam że wrzesień tego roku chyba nigdy nie był tak dobry i tak intensywny. Zresztą Millenium pod tym kątem to od jakiegoś czasu jeden z moich faworytów obok Credit Agricole który właśnie powrócił z promocją premii 1000 zł. Ta promocja Millenium również jest interesująca a tym bardziej w takim zestawieniu czyli z możlwością wygrania wielu fajnych nagród za pośrednictwem Twojego bloga 🙂

Odpowiedz

ROBERT Wrzesień 30, 2015 o 12:09

Co do bezpłatności konta to ta jedna transakcja kartą debetową , także musi być w sklepie , a transakcje w internecie nie są akceptowane?

Odpowiedz

Tomek Wrzesień 30, 2015 o 16:14

Cześć, czy transakcji bezgotówkowych można dokonywać za granicą? W jaki sposób przeliczane są wypłaty z bankomatu?
Wylatuję na kilka miesięcy do Azji i szukam najoptymalniejszego konta:)

Odpowiedz

Marcin Wrzesień 30, 2015 o 20:16

Hej.
Konto zalozone i potwierdzone w oddziale.
Jedna uwaga jesli ktos rubi duzo zakupow i placi karta zwrot 2*30 zlotych miesiecznie finalnie da duzo wiekszy bonus, 360zl. Co wiecej w oddziale obsluga zaczela wypelnanie konta ze zwrotem 360, dopiero po zwroceniu uwagi zalozyli konto z promocja 3×50.

Marcin

Odpowiedz

Damian Październik 1, 2015 o 10:50

Cześć Michał,

od niedawna jestem czytelnikiem Twojego bloga – bardzo mnie wciągnął, wdrażam już niektóre wskazówki w życie 🙂 Mam do Ciebie pytanie. Mianowicie, chciałem dziś założyć poprzez Twojego Bloga, Konto 360 z Premia w Millenium Banku, ale po pół godzinie oczekiwania w oddziale otrzymałem odmowną odpowiedz! Gdy spytałem doradcy jaki jest tego powód stwierdził, iż nie wie. Powiedział tylko, że Dapartament/Komórka zajmująca się weryfikacją klientów przesłała odmowną odpowiedź. Podczas zakładania konta pracownik zapytał mnie tylko o konta w innym banku oraz zaciągnięte kredyty. Byłem trochę w szoku, ponieważ mam tylko jeden kredyt ratalny (jest to mój pierwszy kredyt w życiu – aktualnie dwie raty spłacone przed terminem) oraz dwa konta w mBanku (bez limitu debetowego, bez zadłużenia). Jestem trochę szokowany, ponieważ pierwszy raz w życiu przytrafiła mi się taka sytuacja… Gdy spytałem pracownika, czy chodzi, może o kwestię zdolności kredytowej również nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
Czy wiesz może, jaki jest powód odmowy banku?

Pozdrawiam
Damian

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 1, 2015 o 16:53

Szanowny Panie,
Skontaktowaliśmy się z bankiem Millennium w Pana sprawie. Bank poprosił nas, żeby zgłosił się Pan bezpośrednio na infolinię banku w celu wyjaśnienia zaistniałego problemu. Podaję numer na infolinię: 801 331 331 lub 22 598 40 40.

Odpowiedz

Damian Październik 2, 2015 o 13:07

Dziękuję za informację. Skontaktowałem się, ale tak jak myślałem, nie otrzymałem żadnej informacji. Konsultant nie był w stanie (lub nie mógł) powiedzieć, co jest przyczyną. Polecił ewentualne złożenie pisemnego zapytania/reklamacji, jednak sobie odpuszczę mimo wszystko. Dziwni mnie to tym bardziej, że w jednym dniu pracownik banku dzwoni do mnie, aby zaprosić mnie do oddziału w celu założenia konta, a nazajutrz po półgodzinnym oczekiwaniu dostaje odmowną decyzję bez jakiegokolwiek uzasadnienia. Myślę, że to był pierwszy i ostatni raz, kiedy skorzystałem z usług tego “banku”.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:43

Polecam założyć konto na bik.pl i pobrać sobie stamtąd darmową informację ustawową. Może ktoś gdzieś cię zgłosił albo posłużył się twoją tożsamością do wzięcia kredytu – tam łatwo sobie sprawdzisz.

Odpowiedz

Marta Październik 1, 2015 o 11:35

Ja nie wierzę w te promocję, uczestniczyłam w raiffeisen Compedia Bonus, to nie działa. Spełniłam warunki, tylko żebym maila odebrała. Maila nie było i bonusu brak. Szkoda zachodu.

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:45

A reklamację chciało się złożyć? Z tego co wiem była możliwość wypełnienia formularza nawet dla osób, które maila nie dostały. Trzeba tylko chcieć.

Odpowiedz

Donata Październik 1, 2015 o 11:39

Maszeruję dziś do oddziału podpisać umowę:) Dziękujemy Michale za możliwość wygrania dodatkowych nagród poza tym, że w łatwy sposób możemy “przytulić” 150 zł!
Ponadto zdecydowałam się zamknąć konto w BZ WBK, bo dość mam już miesięcznych opłat w wysokości ok. 15zł! To wszystko dzięki Tobie;) czytając Twojego bloga moja ogólno pojęta świadomość oszczędnościowa zdecydowanie wzrasta!:)

Odpowiedz

Mariusz Październik 1, 2015 o 18:39

To jeszcze pytanie dotyczące tego konta 360 Millenium. Kiedy można rachunek zamknąć bezpłatnie i czy jest taka możliwość??

Odpowiedz

Małgorzata Październik 1, 2015 o 21:02

Dzięki, Michał! Skorzystałam z Twojego poprzedniego polecenia w Raiffaisen. Teraz też mam nadzieję, ze obędzie się bez problemów. Może jednak nie demonizujmy opcji zakładania konta z potwierdzeniem przelewem z innego banku. Wystarczy podać dokładnie te same dane. Przecież nie miewamy wielu dat urodzenia, peseli, adresów zameldowania itp. U mnie wszystko poszło błyskawicznie. Konto otwarte – teraz tylko spełnić resztę warunków.

Odpowiedz

Olo Październik 1, 2015 o 21:08

Witam,

dzięki za polecenie promocji. Uprzejmie donoszę iż wniosek został złożony (przez Twój link)!

Załączam pozdrowienia, Olo

Odpowiedz

Anna Październik 1, 2015 o 22:43

Czy na konto oszczędnościowe środki można wpłacać tylko do 10 X? Czy jeśli wpłacę w listopadzie to nadal konto będzie oproc. na 3%?

Odpowiedz

SlawekK Październik 2, 2015 o 07:28

Michale, a czy konto oszczednosciowe to oferujące 3% srodkow, niesie za sobą jakieś oplaty za otwarcie/prowadzenie? Mozna je zamknąć bezproblemowo po okresie tych 4 miesięcy? Jak to wygląda?

Odpowiedz

Kasia Październik 2, 2015 o 10:34

Michale,
Założyłam już konto – oczywiście, przez Twój link:)
Teraz proszę o pomoc – jak zrezygnować z Pakietu Bezpieczeństwa? I ewentualnie później z Pakietu Bardzo Pomocnego?
Pozdrawiam

Odpowiedz

DaRiuSz Październik 2, 2015 o 12:27

Trzeba zadzwonić do teleserwisu, sprawdzone, pierwszy miesiąc jest gratis.

Odpowiedz

Karolina Październik 2, 2015 o 12:42

Ja mam takie pytanie z serii głupich – jak sobie poradzić przy przenoszeniu konta z historią rachunku z dotychczasowego? Teoretycznie potwierdzenia wpłat np. za gaz czy prąd powinno przechowywać się przez okres 5 lat, nie drukowałam ani nie zapisywałam ich sobie – mój bank pokazuje w historii ostatnie 24 miesiące, więc to mogę sobie ściągnąć. Jako klient banku w razie potrzeby mogę wyciągnąć potwierdzenie przelewu sprzed 4 lat na przykład, ale jako były klient? czy to nie będzie dużo droższe? i czy możliwe w ogóle? Jak to sobie najlepiej zrobić?

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:49

Pobrać historię np. w PDFie, a potem zamknąć konto.

Odpowiedz

Ewcia-Marchewcia Październik 2, 2015 o 13:39

założone:)

Odpowiedz

Mirek Październik 2, 2015 o 17:21

Konto oszczędnościowe – 3% przez 122 dni- a dalej oprocentowanie typu 0,5 % ?

Czy można będzie po 4 miesiącach zamknąć konto oszczędnościowe w przypadku niesatysfakcjonujących warunków?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agniesia1604 Październik 3, 2015 o 11:43

Witam,
gdzie w umowie widnieje informacja o premii 3×50? Nigdzie tego nie mogę znaleźć tylko tyle że konto 360. Mój wniosek był podpisywany potem tylko w oddziale. Skąd pewność że będę brała uczestniczyła w promocji? Przepraszam ale pytam bo mam czas na rezygnację jeśli cos mi się nie podoba w umowie. Ech. Karta już doszła.

Odpowiedz

Agniesia1604 Październik 3, 2015 o 12:00

aha rozumiem ze skoro z premii 3 x 50 to że dobrze zrobiłam bo nie założyłam konta poprzez bank a przez link tutaj. Chyba rozumiem, tylko szkoda że nigdzie nie ma informacji w umowie jaka promocja mnie dotyczy:(

Odpowiedz

Marcin Październik 17, 2015 o 00:51

Bank sam z siebie nie organizuje tej promocji. Organizuje ją i wypłaca pieniądze Agora. Bank jedynie przekaże im dane czy spełniłaś warunki, czy nie, więc w umowie z bankiem nic takiego nie ma…

Odpowiedz

piotr Październik 3, 2015 o 23:23

więc założyłem konto, w poniedziałek pójdę podpisać umowę do oddziału …

a przy okazji musze zamknąć konto w Deutsche banku bo opłaty za prowadzenie i kartę już dobijają, a praktycznie nie korzysta sie z niego…

Michale, czy znajdę jakiś wzór na zamknięcie konta w Deutsche BAnk???

Odpowiedz

Tomek Październik 4, 2015 o 13:42

Jeżeli użyję karty płatniczej do płatności internetowych tzn. payU, eService, i kupię np. bilet na autobus, albo opłacę fakturę za prąd – to to się liczy do wymaganych 360,-pln czy nie ?

Odpowiedz

Tomek Październik 4, 2015 o 14:23

Sam sobie już odpowiedziałem czytając FAQ. Przepraszam za marnowanie miejsca.

Odpowiedz

Ryszard Październik 4, 2015 o 14:11

Podobne pytanie….
Zakupy w sklepie internetowym Euro Rtv Agd.
Odbior osobisty i platność kartą przy odbiorze.
Czy zaliczy mi płatność do limitu 360 zl?Zakładam ze tak bo place osobiście w kasie a tylko zamówienie internetowo.

Odpowiedz

Patryk Październik 4, 2015 o 16:36

Trzeci raz wpisuję komentarz (poprzedni się nie pojawiły od wczoraj): czy oferta jest naprawdę atrakcyjna, jeśli te 3% dotyczy tylko nowych środków? 0,8% w porównaniu z 0,5% w mBanku to nie jest już żadna rewelacja. Jak tam Michale oceniasz lokaty?

Poza tym co z wpłatomatami np. euronetu? Są darmowe?
Co z wydawaniem karty na kolejny okres? Darmowa?

Odpowiedz

Krzysztoff Październik 4, 2015 o 19:11

Przepraszam, czegoś nie rozumiem. W pakiecie Bardzo Pomocnym mamy 7 wizyt w ciągu roku lekarza, hydraulika czy innego informatyka. Za darmo?! Czy tylko ich zorganizowanie i dojazd? Bo jeśli wszystko pokrywa ubezpieczyciel to koszt takich usług jest kilkakrotnie wyższy od jakiejś tam “marnej”:) premii 150 zł.

Odpowiedz

artur Październik 4, 2015 o 19:53

Witam,

Proszę o podanie aktualnego linku do promocji? Chyba że promocja już jest oficjalnie zakończona?

Odpowiedz

Paweł Październik 4, 2015 o 20:16

Też właśnie próbuję skorzystać z promocji, ale “link jest już nieaktualny”… To chwilowe, czy co się stało?

Odpowiedz

Karl Październik 4, 2015 o 21:22

U mnie też nie działa. Michale, pomocy!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 4, 2015 o 21:34

Zgłosiłem problem do firmy afiliacyjnej. Niestety musimy poczekać na rozwiązanie.

AKTUALIZACJA: wygląda na to, że już działa poprawnie.

Odpowiedz

Mateusz Październik 4, 2015 o 21:26

Cześć,
oczywiście jestem zainteresowany, ale link do założenia konta nie działa… 🙂

Odpowiedz

Renata Październik 4, 2015 o 21:52

Podany link do założenia konta “jest nieaktualny”?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 4, 2015 o 22:10

Sprawdź proszę teraz. Już powinno wszystko działać.

Odpowiedz

Bocian Październik 5, 2015 o 13:26

Po aktywacji karty w Banku Millenium w ramach tej promocji otrzymałem komunikat, że należy jeszcze dokonać wypłaty w bankomacie Millenium. Czy ktoś wykonywał transakcję kartą bez tej aktywacji?

Odpowiedz

Daniela Październik 5, 2015 o 14:26

Ja tylko sprawdziłam saldo w bankomacie i potem transakcja kartą w sklepie przeszła bez problemu.

Odpowiedz

Laura Październik 5, 2015 o 21:36

Kartę aktywowałam w necie zgodnie z info, które razem z nią przyszło, żadnych komunikatów poza hasłem nie dostałam i płaciłam stacjonarnie bez żadnych operacji bankomatowych

Odpowiedz

daria Październik 5, 2015 o 14:04

jaka jest różnica pomiędzy zwykłym kontem a kontem student?

Odpowiedz

Maciej Październik 5, 2015 o 14:06

Michale,

bardzo cenię twoją transparentność, jednak wydaje mi się, że warto byłoby poinformować czytelników Twojego Bloga, że odpowiadając na pytanie konkursowe, zamieszczone w ankiecie umożliwiającej wzięcie udziału w konkursie, w którym mogą wygrać ufundowane przez Ciebie nagrody, nieodpłatnie przenoszą na Ciebie autorskie prawa majątkowe oraz udzielają Ci licencji na utrwalanie pomysłu zawartego w odpowiedzi na pytanie konkursowe na nośnikach danych,
publikację na Twojej stronie internetowej, w serwisie Facebook i innych
serwisach oraz portalach internetowych, oraz w Twoich książkach. Innymi słowy, pozwalają Tobie na rozpowszechnianie Ich pomysłów praktycznie bez żadnych ograniczeń terytorialnych i czasowych w ww, sposób, na co już niekoniecznie wszyscy mogą mieć ochotę. Ja na przykład przez to nie wypełniłem Twojej ankiety.

Tak wiem, link do regulaminu konkursu jest zamieszczony na stronie, wyświetlającej się po kliknięciu linku umożliwiającego wypełnienie ankiety i każdy może się zapoznać z jego treścią. Część z Czytelników Bloga zapewne jednak nie zada sobie tyle trudu, aby się z tym regulaminem zapoznać. Przypuszczam też, że wychodząc właśnie z takiego założenia, w niniejszym wpisie zamieszczasz najważniejsze warunki promocji Agory i Millenium Banku.

Na koniec chciałbym dodać, że nie chodzi mi oto, żeby czynić Ci jakieś zarzuty. Wręcz przeciwnie, uważam że robisz kawał świetnej roboty i jestem pełen uznania dla Twojej pracy (m.in. dlatego złożyłem wniosek o założenie konta przez udostępniony przez Ciebie link). Być może nawet nie pomyślałeś o tym, że kwestia praw autorskich może być dla kogoś tak istotna jak np. dla mnie.

Pozdrawiam
Maciek

Odpowiedz

Marta Październik 5, 2015 o 15:43

Michał,

Pytanko mam. Założyłam konto, skorzystałam z opcji podpisania umowy w oddziale. I teraz się zorientowałam że nie wyraziłam zgody w celach marketingowych. Czy dobrze rozumiem, że przez tą drobnostkę nie mogę skorzystać z promocji premii 150zł? Czy da się to jeszcze odkręcić?
Marta

Odpowiedz

Franciszek Październik 9, 2015 o 15:54

Niestety popełniłem ten sam błąd. Dzwoniłem przed chwilą do Millenium i otrzymałem informację, że nie da się już tego odkręcić i nie ma szansy na premie 🙁

Odpowiedz

MagdaW Październik 10, 2015 o 10:35

Przez ten błąd nie dostałem na czas bonusu w Comperia Bonus ale udało sie to zareklamować i odkręcić. Jak tu nie można tego zrobic to jest to wyraźna wada

Odpowiedz

Piotrek Październik 5, 2015 o 17:34

Ciekawe, jak szybko cwani banksterzy z millenium podwyższą to i owo, czy nie będzie tak jak kiedyś z mBankiem. Nałapać klientów i potem podwyższyć co się da.

Odpowiedz

Ewa Październik 5, 2015 o 18:00

Alleluja! Po prawie 10 dniach udało się i otrzymałam kontakt z Millennium 🙂 W międzyczasie dzwoniłam na infolinię spytać czy są z moją aplikacją jakieś problemy, a konsultant stwierdził, że muszę pójść do oddziału, bo on nie jest w stanie mi pomóc oraz że jeśli kiedykolwiek miałam konto w Millennium to mogę skorzystać z programu poleceń :-/

Odpowiedz

Przemek Październik 6, 2015 o 14:56

Czy po założeniu tego konta można wziąć udział w programie rekomendacyjnym i zarobić dodatkowe pieniądze?

Odpowiedz

Gosia Październik 6, 2015 o 23:06

Michał,

szybkie pytanie – co się dzieje z odnośnikami (linkami) do założenia konta? Po kliknięciu w link pojawia się strona – błąd dotyczący prywatności z informacją, że połączenie nie jest prywatne i że hakerzy mogą próbować wykraść dane dla clk.leadexpert.pl

Pozdrawiam
Gosia

Odpowiedz

Krystian Październik 7, 2015 o 01:47

witam!
mam pytanie, założyłem już konto czekam na kartę czy muszę spełnić jakieś warunki już w październiku czy dopiero w listopadzie?
czy w listopadzie muszę przelać 1800zł czy dopiero w grudniu i styczniu?
dziękuję z góry za odpowiedź pozdrawiam!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 7, 2015 o 11:25

Hej Krystian,

Informacja z banku: jeśli założyłeś konto w październiku, to pierwszy raz warunki bezpłatności musisz spełnić w grudniu. Jeśli nie spełnisz, to opłaty zostaną naliczone dopiero w styczniu 2016.

Reasumując: w pierwszych 2 miesiącach nie trzeba spełniać warunków bezpłatności.

Ale UWAGA: co do warunków promocji Agory – w grudniu musi wpłynąć 1800 zł i w styczniu musi wpłynąć 1800 zł na konto. Szczegóły we wpisie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mateusz Październik 7, 2015 o 10:18

Po jakim czasie od spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł, organizator wysyła maila o spełnieniu tych wymogów ? Bo nie wiem czy spodziewać się maila dopiero po 18.11 czy wcześniej a po prostu sama premia zostanie wypłacona dopiero po 18.11

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 15:23

Szanowny Panie,
Powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii pieniężnej podstawowej w wysokości 50 zł następować będzie od dnia 6.11.2015 do dnia 7.12.2015. Natomiast premia będzie wypłacana od dnia 18.11.2015 do dnia 24.12.2015. Proszę zatem oczekiwać na maila z taką informacją.

Odpowiedz

Styrni Październik 7, 2015 o 12:18

Czy ktoś wie, czy można zmienić promocje z “Zyskaj 360 zł” na tą promocję? Bo mimo tego, że wypełniłem wniosek z linku na tej stronie to pani w oddziale “przypisała” mój wniosek do promocji “Zyskaj 360 zł”.

Odpowiedz

Kasia Październik 7, 2015 o 16:18

Czesc Michale,

Dzieki za podsuniecie promocji, jednak chcialabym sie troche wyzalic I jednoczesnie przestrzec innych. Wybralam rekomendowana opcje podpisania umowy za posrednictwem kuriera. Kurier mial byc dzisiaj w godzinach 9-12, kurier do teraz sie nie pojawil. Kontaktuje sie z bankiem dzisiaj 5 raz. Za kazdym razem slysze to samo:
– wyslemy informacje do dzialu odpowiedzialnego za kontakt z kurierem I skontaktujemy sie
– konsultant wysyla informacje, kontaktu nie ma, a jak byl RAZ! to ktos odlozyl sluchawke po moim “Halo”
– oddzwaniam, pytam o update czy udalo sie dowiedziec co dzieje sie z moja umowa I slysze to samo: NIE PROBOWALISMY SIE SKONTAKTOWAC Z PANIA, nie mamy odnotowanej proby kontaktu, ale jak to nie, jak mam nieodebrane polaczenie z tego numeru?
– dalej nikt nie wie co dzieje sie z moja umowa, a ja nie mam z kim rozwiazac tej sprawy…

Reasumujac: promocja mnie minie, zwlaszcza z opcja konta oszczednosiowego, bo w tym banku pracuja osoby, ktore nie sa w stanie mi pomoc. Nie wiem co sie dzieje z moja umowa, gdzie jest kurier I nie moge tez z nikim porozmawiac. Jestem rozgoryczona….

Tak wiec kurier to nie zawsze najlepsza opcja 🙁

Pozdrawiam,
Kasia

Odpowiedz

Kasia Październik 7, 2015 o 18:10

Update do mojej sprawy:
W Millenium padl system, nie sa w stanie wygenerowac dla mnie umowy i kurier dlatego do mnie nie wyszedl. Jeszcze nie wiedza, kiedy system wroci.

Czy wiesz Michale moze czy w zwiazku z tym zostanie przedluzona promocja dla osob, ktore zlozyly wniosek przed 10.10?

Odpowiedz

Magda Październik 21, 2015 o 09:33

Cześć Kasiu!
Mam ten sam problem – zero kontaktu od banku, kurier się nie pojawił, a po kilku telefonach na infolinię okazało się, że jest problem z systemem i wydrukowaniem umowy. Też czekam na rozwój wydarzeń… Bo ta sytuacja trwa już pd 9 października, a na infolinii nic nie wiedzą.

Odpowiedz

Agata Październik 7, 2015 o 17:12

Witam,
Powielam pytanie Marty.
Zorientowałam się że nie wyraziłam zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych. Czy dobrze rozumiem, że przez tą drobnostkę nie mogę skorzystać z promocji premii 150zł? Czy da się to jeszcze odkręcić?

Odpowiedz

Piotrek Październik 7, 2015 o 23:27

Wg mnie wystarczy jak najszybciej skontaktować się z infolinią i poprosić o update tych danych.

Odpowiedz

Andrzej Październik 7, 2015 o 18:06

Czy jeśli od mojego pracodawcy, który ma konto firmowe w Millennium, dostałem służbową kartę kredytową, to jestem z promocji wykluczony?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 8, 2015 o 15:45

Hej Andrzej,

Nie wiem. Najłatwiej będzie to sprawdzić na infolinii.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Październik 8, 2015 o 14:47

Cześć Michale,

chciałem skorzystać z poleconej przez Ciebie promocji, po złożeniu wniosku online udałem się do oddziału Millenium Banku i tam niestety zostałem odprawiony z kwitkiem. Okazało się bowiem, że będąc upoważnionym do konta innej osoby w tymże banku, jestem traktowany jako jego klient i konto 360 mogę założyć tylko w oddziale a nie przez internet, co tym samym wyklucza możliwość skorzystania z promocji Agory. Do kitu z takim bankiem!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 8, 2015 o 15:44

Hej Adam,

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale jest to jednoznacznie napisane w artykule. Cytuję:

“Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.”

Pozdrawiam

Odpowiedz

Adam Październik 8, 2015 o 20:52

Dzięki Michale za odzew, nie zauważyłem tego najwyraźniej. Niemniej tego typu zapis jest IMO totalnym nieporozumieniem, co Pani w banku zresztą też przyznała. Ale cóż, regulacje bankowe są pełne jeszcze większych absurdów.

Odpowiedz

Piotrek Październik 9, 2015 o 19:00

Dlaczego nieporozumienie? Oni zbierają nowe dane osobowe.

Odpowiedz

Adam Październik 10, 2015 o 10:03

Dane osobowe to może zbierać Agora bo są tylko pośrednikiem, banki też chcą na nas bądź na naszych pieniądzach potem zarabiać.

Odpowiedz

Mirek Październik 10, 2015 o 13:36

Witam,

A ja nie jestem klientem Millenium tylko miałem w nim konto wiele lat temu i również odmówiono mi skorzystania z promocji bo “jest pan w systemie”.

Pozdrawiam Mirek

Odpowiedz

Dominika Październik 8, 2015 o 16:19

Michale,

Zgodnie z Twoją rekomendacją, jako miejsce podpisania umowy wybrałam oddział. I to chyba był błąd. Pani z banku, nie wiedziała, jak założyć mi konto zgodnie z promocją, ale po pół godzinie konsultacji przystąpiła do jakichkolwiek działań. Niestety w połowie zakładania konta “coś padło” i zaproponowano mi założenie konta “od nowa” z napisaniem reklamacji, że konto miało być założone z polecenia Agory. Zrobiłam tak, ale nie wiem jak cała sytuacja się zakończy.
Chciałam się podzielić tą sytuacją, bo może nie tylko w moim przypadku tak się stało.

Pozdrawiam,
Dominika

Odpowiedz

Asia Październik 9, 2015 o 09:58

Mamy bardzo podobne doświadczenia. Do promocji mąż zgłosił się na początku ubiegłego tygodnia. Przez kilka dni telefony o przeróżnych porach pomimo wyraźnej prośby o kontakt po godzinach pracy. W końcu wczoraj udało się porozmawiać – pod koniec rozmowy pani stwierdziła, że padł system i musimy rozpocząć procedure od nowa. Przepytała męża ze wszyskich danych osobowych, które już przecież podał przy wypełnianu formularza! W tej chwili czekamy na ponowny kontakt telefoniczny bo ze względu na “problem informatyczny” bank nie jest w stanie wysłać do nas kuriera.
Wiem to brzmi jak stek niezrozumiałych wydarzeń ale tak właśnie wygląda zakładanie konta w naszym przypadku. Dziś jest 9 więc najprawdopodobniej nie uda nam się skorzystać z promocji

Odpowiedz

Monika Październik 8, 2015 o 23:09

Michale,
po pierwsze dzięki,że jesteś:-)
Po drugie krótkie pytanko w imieniu mojej mamy, która założyła dzisiaj konto 360. Mama jest rencistką. Czy pieniądze przesyłane co miesiąc przez ZUS będą traktowane jak pensja? Czy może jednak na konto będzie musiało wpłynąć 1800 zł,aby spełnić warunki promocji? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam serdecznie
Monika

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 16:08

Dzień dobry,
Wynagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na Konto z tytułu umowy o pracę i innych
świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub rentowego, z wyłączeniem:
a. wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,
b. wpływów z rachunków, gdzie nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko
Uczestnika lub któregokolwiek ze współposiadaczy rachunku wspólnego
prowadzonego dla Uczestnika i innego współposiadacza (współposiadaczy), w
tym prowadzonych w Banku,
c. wpływów z rachunków innych klientów detalicznych prowadzonych w Banku.

Istotne jest jednak, żeby kwota nie była niższa niż 1 000 zł.

Odpowiedz

Maria Październik 9, 2015 o 01:31

Założyłam konto poprzez link Michała przez internet z przelewem z innego banku, z uwagi na obawy, że kurier nie dotrze na czas i nie zdążę założyć konta oszczędnościowego. Udało się załatwić wszystko bez problemów w ciągu jednego dnia. Miałam obawy, czy w takim przypadku limit dziennych transakcji 5 tys. zł dotyczy również wpłaty na konto oszczędnościowe. Otóż nie. Wpłaciłam większą kwotę i jest zaksięgowana na koncie. W moim miasteczku nie ma oddziału banku Millennium, więc, by zmienić limit – udam się tam przy okazji jakiegoś wyjazdu.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniel Październik 9, 2015 o 09:18

Hej Michale,

na końcu rejestracji wyskoczył mi link by polecić konto znajomy i zgarnąć nawet 700zł (100zł za każdą osobę). Chce by z tej promocji skorzystała także moja żona (mówię o premii 150zł). Czy jeżeli polecę konto mojej żonie i ona je założy i spełni warunki to ona otrzyma premię 150zł a ja 100zł dodatkowo za polecenie i czy to się w ogóle opłaca i nie ma jakichś haczyków?

Odpowiedz

Anna Październik 9, 2015 o 20:42

Witaj Michale. Wtóruje za Moniką – Dziękuję, że jesteś 🙂
Moje doświadczenia z zakładaniem konta: kilka dni temu nie dobrnęłam do 3 strony wniosku – dostałam komunikat ze strony, że coś nie jest ok ze stroną banku. Po 2 dniach sprawa była załatwiona. Napisał do mnie organizator agory i obsługa banku Millennium.
Drugi kłopot pojawił się, kiedy przy wypełnianiu wniosku omyłkowo kliknęłam backspace. Nie mogłam złożyć wniosku po raz drugi – komunikat ze strony, że dla jednego klienta tylko jeden wniosek. Udało się rozwiązać kłopot w ciągu godziny.
Potwierdziłam szybkim przelewem z innego banku (zadbałam o to, żeby były takie same dane w jednym i drugim banku) – poszło zupełnie gładko. W ciągu kilku godzin miałam założone konto 🙂

Odpowiedz

Mirek Październik 10, 2015 o 00:29

….jednak co peryferia to peryferia- dziadowstwo i malizna. Wpisuje ten millkod i nie mogę się zalogować. Nie zdarzyło mi się to ani w PKO BP, ani w PKO SA. Trudno dałem się namówić- żałuję.

Odpowiedz

Krzysztof Październik 10, 2015 o 11:08

Założyłem to konto poprzez link z tej strony. Wszystko poszło dobrze. Kurier był dość szybko. Umowa podpisana, konto aktywowane, pakiet bezpieczeństwa wyłączony, pierwsze pieniądze wpłacone, karta debetowa aktywowana przez internet, pieniądze przelane na konto oszczędnościowe. Tylko jedno mnie martwi. Czy to oprocentowanie 3% będzie jedynie po spełnieniu również warunku płatności kartą debetowa choć jeden raz PRZED DATĄ 10.10.2015 r.? Niestety tego jeszcze nie zdążyłem zrobić.

Odpowiedz

Piotrek Październik 10, 2015 o 20:01

Krzysztofie, nie kojarzę takiego wymogu. Pytałem na infolinii i nic o tym nie mówili.

Odpowiedz

Krystian Październik 11, 2015 o 11:19

Witam!
mam już aktywne konto i kartę tylko nie wiem czy muszę już spełniać jakieś warunki czy konto może być puste i dopiero w listopadzie należy wpłacić 360zł aby wydać to kartą a w grudniu i styczniu wpłacić 1800zł i 360zł wydać kartą? Proszę o odpowiedź
Pozdrawiam!

Odpowiedz

Justyna Październik 12, 2015 o 12:43

Michale,
Dziękuję! Nie tylko za ten artykuł – chociaż od czwartku szukałam nowego konta oszczędnościowego. Uciekło mi 3% sprzed nosa, ale promocja i tak świetna.
Wzięłam udział i mam nadzieję, że uda mi się spełnić warunki. Trzymam też za siebie kciuki, że wygram :). Idę też zagrać w totka – może w końcu wygram te dwa miliony 😉
Dodatkowo, dziękuję za Twoją wytrwałość w “kładzeniu nam do głów” roli oszczędzania. Jestem typem “rozwalacza” wypłat. Nie zarabiam dużo, nie zarabiam też mało, a i tak na koniec miesiąca wychodzę na zero. Dzięki Twojej lekturze zaczęłam przelewać pieniądze na konto oszczędnościowe. I je tam trzymać. To początek, ale dla mnie ważny. Bo przelewam coraz więcej. Bo coraz pewniej się czuję wiedząc że mam w zapasie ten tysiąc złotych. Za to dziękuję!

Odpowiedz

Marcin Październik 14, 2015 o 11:16

Justyno, nic ci nie uciekło, ponieważ Millenium przedłużył tą promocję (chyba) do 5. grudnia.
Załóż więc konto oszczędnościowe, wpłać pieniądze i ciesz się gwarantowanym przez pewien okres 3% do 100 000 PLN.

Odpowiedz

Żabolinda Październik 12, 2015 o 17:15

Niestety nie dociera do mnie link aktywacyjny. Próbuję 2-gi dzień.

Odpowiedz

Ewa Październik 14, 2015 o 08:16

U mnie był w spamie 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Październik 13, 2015 o 11:27

A ja nie mogę założyć konta z Twojego linka Michale, bo wyskakuje mi komunikat: To połączenie jest niezaufane. Czy komuś też coś takiego się przydarzyło??

Odpowiedz

Łukasz Październik 13, 2015 o 13:16

Michale, a jak wygląda formuła wypowiedzenia “pakietu bardzo pomocniczego” i “pakietu bezpieczeństwa” Czy możesz nam podać jakiś wzór i adresata pisma ?:-)

Odpowiedz

Maciej Październik 13, 2015 o 17:08

Dla zainteresowanych założeniem tego konta: próbowałem dzisiaj i nie udało mi się ponieważ na stronie Millenium wyskoczył błąd “Account application is temporarily unavailable.” Z komentarzy widzę że klienci sygnalizowali ten błąd już 2 tyg temu! Jak widać bank nic z tym nie zrobił, dlatego jak dla mnie to od strony technicznej ta promocja to porażka!

Odpowiedz

Joe Październik 14, 2015 o 07:54

I moim przypadku pojawił się zgrzyt. Z tym, że ja zarejestrowałem się i wypełniłem wniosek. Problem ujawnił się w banku podczas autoryzacji przez pracownika. System ‘podobno’ ma zastrzeżenia do nazwiska panieńskiego mojej mamy. ???
O co mu chodzi?

Odpowiedz

Anna Październik 15, 2015 o 12:02

Cześć Michał!
Właśnie poleciał wniosek do banku. Jesteś chyba jedyną osobą w sieci, której ufam do tego stopnia, że zakładam konto z polecenia. Jestem raczej osobą wysoce analityczną a Twój artykuł nie pozostawił mi wątpliwości. Dziękuję 🙂

Odpowiedz

mela Październik 16, 2015 o 13:52

Czy moge zamówic konto bez karty?Nie widze nigdzie takiej informacji?
A czy potem jak ja dostane moge zastrzec i nie bedzie za nia opłaty?

Odpowiedz

Joe Październik 16, 2015 o 13:56

Myślę, że można tylko pamiętaj: jednym z wymogów uzyskania drugiej i trzeciej premii 50PLN jest wykonanie transakcji kartą na kwotę 360PLN.
Jak w takiej sytuacji zamierzasz spełnić ten warunek?

Odpowiedz

Laura Październik 17, 2015 o 09:21

Niezależnie od promocji: jednym z warunków braku opłat za konto jest min. 1 płatność kartą w miesiącu (drugi to wpływ 1000zł). Tak więc bez karty będziesz płaciła 8zł za prowadzenie rachunku.

Odpowiedz

Maciej Październik 17, 2015 o 10:22

W różnych bankach miałem już konta ale w żadnym nie miałem takich problemów żeby sprawdzić aktualne oprocentowanie konta oszczędnościowego. Co to kurna za bank w którym loguję się na swoje konto i nie widzę aktualnego oprocentowania moich pieniędzy na koncie??

Odpowiedz

Kuba Październik 17, 2015 o 21:01

Dzięki wielkie za ten artykuł! Szukałem konta oszczędnościowego, a tu oprócz samego konta 150zł ekstra. Samodzielne wertowanie ofert jest dla mnie dość nużące, fajnie, że mnie wyręczyłeś 😉

Odpowiedz

Gosia Październik 21, 2015 o 00:19

Michale, nie można zgłosić się do promocji, ponieważ coś dzieje się z linkiem – na różnych przeglądarkach wyświetlany jest komunikat “Połączenie nie jest prywatne Hakerzy mogą próbować wykraść Twoje dane z clk.leadexpert.pl (np. hasła, wiadomości lub informacje o karcie kredytowej). NET::ERR_CERT_AUTHORITY_INVALID”.

Będę wdzięczna za info co dalej z tym tematem.
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Joe Październik 21, 2015 o 12:03

Hej Gosia

Czy nie obsługiwałaś przypadkiem tego przez smartfon?
Spróbuj tradycyjnie użyć komputera.

Odpowiedz

Gosia Październik 21, 2015 o 12:06

Joe, niestety nie, takie efekty otrzymałam używając komputera 🙁

Odpowiedz

Joe Październik 21, 2015 o 12:19

Zdaje się, że certyfikat dla tej strony stracił ważność. Wprowadź ten komunikat w wyszukiwarkę. Ja znalazłem jedno rozwiązanie tego problemu. Może pomoże i Tobie

Odpowiedz

Katarzyna Październik 21, 2015 o 12:27

Michale, po Twoim poleceniu konta millenium złożyłam sobie takowe.

Założyłam również wniosek o otworzenie konta oszczędnościowego 7 października, aby się “załapać” na 3% przez 122 dni.

Pani z banku mnie jednak telefonicznie poinformowała, że ponieważ pieniądze na tym koncie zostały zaksięgowane po 10 października ta promocja mnie jednak nie dotyczy….

Więc chcę się dopytać jak to było rzeczywiście?
Data wniosku się liczy (tak to przynajmniej zrozumiałam, z Twojego artykułu) Czy data zaksięgowania pieniędzy. Bo to jest różnica.

Pani mnie poinformowała, że mogę złożyć reklamacje, tylko czy opłaca się takie coś robić?

Proszę o pomoc i pozdrawiam,
Kasia.

Odpowiedz

Emilia Październik 21, 2015 o 13:13

Cześć Michale,
Bardzo dziękuje Ci za prowadzenie bloga. Dzięki Tobie zaczęłam poglębiać swoją wiedzę finansową. Na razie raczkuję, ale zawsze do przodu :).

Czy wiesz może jakie są koszty dodania współwłaściciela do konta i dodatkowej karty debetowej? Czy jest to wogóle możliwe i czy wtedy współwłaściciel też będzie kożystał z karty debetowej bez dodatkowych opłat?

Obecnie mój bank DB wprowadził bardzo duże opłay za kożystanie z kart – 10 zł miesięcznie chyba że zrobi się zakupy za 700. W moim przypadku przy dwóch osobach to 20 zł miesięcznie – czyli już bardzo dużo. Wymyśliłam sobie ze zrezygnuję z tych kart – zostawię tylko konto (muszę, bo mam kredyt hipoteczny), a kożystać będe z tego nowego konta w millennium i darmowych kart. Jak myślisz? Czy nie przekombinowałam?

Wierna czytelniczka bloga 🙂

Odpowiedz

Magda Październik 21, 2015 o 22:29

Problem z założeniem konta: Najpierw po wpisaniu na stronie promocji adresu e-mailowego wyskakiwała informacja, że wszystko ok, tylko przez 5 dni nie przyszedł żaden mejl potwierdzający. Oczywiście przy ponownej próbie rejestracji wyskakiwał napis, że e-mail jest już zarejestrowany. Nic to. Próbuję z innym adresem e-mailowym – nawet otrzymałam wiadomość potwierdzającą. Co z tego, skoro od 4 dni nikt z banku się ze mną jeszcze nie skontaktował w sprawie przysłania kuriera z umową… Także od niemal 2 tygodni próbuję założyć konto, bo promocja dobra – niestety chyba nie będzie mi dane z niej skorzystać :/

Odpowiedz

Emilia Październik 22, 2015 o 07:08

Hej Magda,
W mailu potwierdzającym masz podany link do strony banku z dalszymi instrukcjami i formularzem do wypełnienia. Tam zaznaczasz też czy chcesz resztę formalności załatwić przez kuriera czy w oddziale banku.

Odpowiedz

Rafał Październik 22, 2015 o 13:33

Z jakiego adresu mailowego Agora poinformuje nas o spełnieniu wymogów niezbędnych do otrzymania pierwszej premii w wysokości 50 zł? Nie chciałbym go przeoczyć, a czas na reakcję to tylko 7 dni.

Odpowiedz

Ania Listopad 6, 2015 o 08:45

Dołączam się do pytania o adres mailowy Agory. Również nie chciałabym go przeoczyć.

Odpowiedz

Przemek Październik 23, 2015 o 12:11

Cześć Michale,
Dopiero zaczynam przygodę z twoim blogiem, ale już udało mi się założyć konto w tej promocji.
Mam jedno pytanie (może głupie) ale chcę mieć pewność. Czy wpływ na konto w wysokości 1800 zł musi być wykonany tylko w formie przelewu z innego banku czy można dokonać wpłaty na to konto w kasie banku Millennium lub przez wpłatomat.

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 23, 2015 o 15:07

Szanowny Panie,
Skonsultowaliśmy Pańskie pytanie z bankiem i uzyskaliśmy informację, że wpływ na konto nie musi być dokonany tylko w formie przelewu. Może Pan także dokonać wpłaty we wpłatomacie lub w kasie banku Millennium.

Odpowiedz

Magdalena Październik 23, 2015 o 15:47

Super! Super!

Już mam kartę i zbieram transakcjeeeee… 🙂 🙂 🙂

Zmobilizowałeś mnie tą promocją do zmian banku prowadzącego. Byłam leniuszkiem i nadal płaciłam 6 zł/mies. za kartę, a teraz nie płacę nic a studenckie konto. Ja będę miała premię, Ty również zyskasz premię! Wszystko super! 🙂

Wielkie dzięki! 😉

Odpowiedz

Dawid Październik 25, 2015 o 16:31

Witam,

Mam problem w trakcie zakładania konta, w adresie zameldowania mam rzymskie cyfry i wyskakuje mi komunikat ze jest nieprawidłowa forma adresu. Co zrobić ?

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 26, 2015 o 13:17

Hej Dawid,

Przekazałem informację do organizatora. Mam nadzieję, że zaraz pomoże.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Październik 25, 2015 o 17:23

Witam,

po jakim czasie od spełnienia pierwszego warunku promocji otrzymam maila od Agory?

pozdrawiam

Odpowiedz

AgoraPerformance Październik 26, 2015 o 14:55

Szanowny Panie,
Powiadomienie o zakwalifikowaniu do otrzymania premii pieniężnej podstawowej w wysokości 50 złotych następować będzie od dnia 6.11.2015 do dnia 7.12.2015.

Odpowiedz

Ewa Październik 26, 2015 o 19:20

Jestem gapa, bo zrezygnowałam przy zakladaniu konta z Pakiety Bardzo Pomocnego. Po tym fakcie sprawdziłam na blogu i już wiem, że premia mnie nie obejmie. Upewniłam sie w banku.. Dziś ponownie zadzwonił pracownik banku w celu umówienia kuriera i stwierdził, że zgoda ta nie jest konieczna, aby uzyskać premię 150 zl. za aktywność. Podpisywać umowę, czy nie?

Odpowiedz

Joanna Październik 27, 2015 o 18:06

Dzień dobry! Pozdrawiam ciepło i podpytuję Ciebie i Czytelników bloga po jakim czasie dostali maila z linkiem aktywacyjnym po podaniu maila na stronie promocji ? minęły już 2 godziny (sprawdziłam spam – nie ma)… i cisza…

Odpowiedz

Filip Październik 27, 2015 o 18:19

Hej wszystkim,

podobnie jak @Walu, ja również zostałem zakwalifikowany do innej promocji (“Zyskaj 360 zł”). A jestem pewny, że wykonałem wszystko zgodnie z instrukcją.
Sprawa wyszła przypadkiem podczas kontrolnej rozmowy z konsultantką banku.

Może warto sprawdzić czy wszystko poszło zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

Cześć!

Odpowiedz

PrzemekB Październik 28, 2015 o 22:48

Hej Michale,

Złożyłem wniosek ale z szybkości wpisałem adres korespondencyjny i autoryzacja przelewem się nie powiodła. Po rozmowach z działem wsparcia z Millenium ostatecznie stwierdzili ze anulują wniosek i mam ponownie sobie samemu go założyć.

Właśnie ponownie próbowałem i oczywiście mam błąd że już e-mail taki istnieje…
Masz może jakieś szybkie rozwiązanie mojego problemu…

Pozdrawiam
Przemek

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 28, 2015 o 22:55

Hej Przemek,

Tak – jest takie rozwiązanie. Musisz napisać do organizatora na adres [email protected] – o tej porze już pewnie nie pracują, ale jutro “zresetują” Ci stan rejestracji u nich i będziesz mógł ponownie złożyć wniosek.

Powodzenia!

Odpowiedz

Piotr Październik 29, 2015 o 07:06

Cześć Michał,

od jakiegoś czasu po Twoim artykule zastanawiam się nad założeniem konta 360. Teraz jest ostatni dzwonek. Mam pytania o dwie rzeczy (po jednej z nich mam w moich obecnych bankach):
1) Czy dla tego konta są możliwe przelewy błyszkawiczne (np. przez Blue Media)? W T-Mobile Bankowe mam 10 takich bezpłatnie i przyznam, że czasem z nich korzystam.
2) Czy bank ma dobrą aplikację mobilną? Bo np. aplikacja ING jest bardzo przyjazna i prosta – ma np. miernik stanu konta przed zalogowaniem i powiadomienia o transakcjach bezpośrednio na telefon (szczególnie to drugie uważam za istotne!)

Jestem w miarę przekonany co do konta 360, ale odpowiedź twierdząca na 2) może przechylić szalę 😉

Dzięki z góry!

Odpowiedz

marzena Październik 29, 2015 o 11:13

Czesc Michał
To juz kolejny rachunek zakładany z twojego polecenia i oczywiscie za pośrednictwem twego bloga.
Moje pytanie jest następujące:
– w jaki sposob wymiksować się z tych dwóch pakietów “bezpiecznych”, w zasadzie z jednego z tego za ktory bedzie naliczana zaraz oplata?
czy móglbys slowko na ten temat napisac

Odpowiedz

Aldona Październik 29, 2015 o 17:51

Lecisz do banku i rezygnujesz 🙂 Podpisujesz odpowiednie papierki, które przygotuje konsultant i sprawa załatwiona.

Odpowiedz

Magda Październik 29, 2015 o 16:39

Witam, czaiłam się na tą promocję od dłuższego czasu. W końcu to już ostatni dzwonek. Dzisiaj rano złożyłam wniosek z opcją przyjścia do oddziału banku. I co się okazało? Otóż najpierw pracownica banku nie wiedziała jak ma mi założyć konto a później po zadzwonieniu do przełożonego uznała, że nie może mi założyć konta bo jestem… w ich systemie. Tak, kiedyś miałam u nich konto ale je zlikwidowałam kilka lat temu ( chyba 5 lat temu). Także informacja : “Promocja dostępna jest wyłącznie dla nowych klientów banku – czyli takich osób, które po dniu 1 kwietnia 2015 r. nie posiadały żadnego produktu w banku i nie są lub nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator”. W moim przypadku okazała się wyssana z palca. Szkoda, bo 150 zł piechotą nie chodzi.

Pozdrawiam, Magda.

Odpowiedz

Aldona Październik 29, 2015 o 17:50

Konto założone.
Połasiłam się też na oszczędnościowe.
Mam mentalność, która mocno przywiązuje mnie do banku i nigdy nie planowałam go zmieniać. Dzięki Tobie zaczęłam patrzeć na usługi bankowe, jak na towar, który mogę wybierać i zmieniać w zależności od sytuacji i oferty dla mnie najlepszej! I tak oto zaczęła się moja droga świadomego użytkownika banków.

Odpowiedz

E. Październik 29, 2015 o 23:25

Michał, dziękuję za polecenie promocji i jej szczegółowy opis! Konto założone. Pozdrawiam:)

Odpowiedz

marzena Październik 30, 2015 o 08:06

Chodziło mi czy mozna zrezygnowac z tych pakietow “bezpiecznych” on-line bo odzdzialu nie mam w swoim miasteczku, konto załozylam tez przez internet- poszlo gładko, może ktoś odpowiedzieć

Odpowiedz

Daniela Październik 30, 2015 o 10:28

Można przez infolinię.

Odpowiedz

Ania Listopad 6, 2015 o 12:49

z powiadomień smsowych możesz zrezygnować on-line… szukam tylko też możliwości zrezygnowania z pakietu ubezpieczeniowego, ale niestety go nie widzę (jedynie formularz, który trzeba wypełnić i wysłać do banku) – czy ktoś może znalazł opcję rezygnacji z tego po zalogowaniu do swojego konta?

Odpowiedz

Marta Październik 30, 2015 o 12:43

Cześć Michale! Założyliśmy z mężem to konto, na jego dane, bo jesteśmy tuż po ślubie i nie miałam jeszcze wyrobionego dowodu, a nie chciałam mieszać w banku. Pewnie w najbliższym czasie dopiszemy mnie do rachunku, bo właśnie doczytałam, że jest taka opcja. Chcemy wypełnić Twoją ankietę konkursową. Czy może być ona napisana przeze mnie, a nie przez męża, mimo, że to na jego dane jest w tej chwili założone konto?

Pozdrawiam ciepło!

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 12:46

Hej Marta,

Dziękuję za założenia konta. Ankietę jak najbardziej możesz wypełnić Ty, ale jedna istotna prośba: podaj ten sam adres e-mail, który wykorzystywałaś do założenia profilu u organizatora promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marta Październik 30, 2015 o 13:18

Dobrze, dziękuję pięknie za odpowiedź, masz tempo 🙂 Pozdrawiam!

Odpowiedz

Grzegorz Olszewski Październik 30, 2015 o 15:59

Kurier przyszedł do mnie dopiero dzis, więc konto aktywuje na dniach. Czy nadal kwalifikuje się do konkursu? Wyszedł całkiem niezły elaborat i szkoda żeby poszedł w zapomnienie 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 16:31

Hej Grzegorz,

Pewnie, że się kwalifikujesz.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jacek Październik 30, 2015 o 16:35

Witaj, Michale

Dziś otworzyłem konto promocyjne. Widzę że automatycznie mam w nim otwarty rachunek oszczędnościowy. Czy to jest ten sam rachunek oszczędnościowy 3% , o którym piszesz w swoim artykule ?

Pozdrawiam
Jacek

Odpowiedz

Michał Szafrański Październik 30, 2015 o 16:36

Hej Jacek,

Tak. To jest dokładnie ten rachunek oszczędnościowy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

E. Listopad 4, 2015 o 10:29

Czy są jakieś koszty prowadzenia tego rachunku oszczędnościowego?

Odpowiedz

Mariola Październik 30, 2015 o 19:33

O zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów pod warunkiem se nie bierzesz potwierdzenia.. I nie jest to wypłata na poczcie.. Mimo że informują ze to taka sama wypłata jak z obcego bankomatu.. Mam to konto od dwóch mcy i zastanawiam się gdzie jeszcze była gwiazdka…

Odpowiedz

Krystian Październik 31, 2015 o 21:49

no nie rób jaj, że tak w c…a lecą!

Odpowiedz

Weronika. Listopad 4, 2015 o 22:21

Proponuję skontaktować się z bankiem i wyjaśnić sprawę. Ja od ponad miesiąca korzystam z bankomatów różnej maści, wypłacam też różne kwoty i żadnej opłaty bank mi nie naliczył. Pozdrawiam 🙂

Odpowiedz

Krystian Październik 31, 2015 o 21:53

Drogi Michale!
Mam ważne pytanie konto założone na mnie chcę dopisać żonę i czy żony wynagrodzenie będzie się zaliczało do warunków promocji czy to musi być moje wynagrodzenie?
Dzięki pozdrawiam!

Odpowiedz

Piotrek Październik 31, 2015 o 23:50

Mariola, jesteś pewna? Brałem dwa razy kasę z euronetu (a nie jest to bankomat Millenium przecież) i nie zauważyłem, aby mi cokolwiek doliczyło. A może nie brałem potwierdzenia, nie pamiętam…

Odpowiedz

Ania Listopad 3, 2015 o 21:43

Niestety, ale mimo spełnienia warunków opłata za pakiet bezpieczeństwa została mi pobrana po niecałym miesiącu użytkowania karty :/

Odpowiedz

Piotr Listopad 6, 2015 o 09:26

Niestety, ale pakiet bezpieczeństwa nie jest jednak bezpłatny przez pierwsze 2 miesiące. Napisałem do nich dlaczego naliczyli mi opłatę i dostałem taką odpowiedź:

W odpowiedzi na Pana pytanie, uprzejmie informuję, że zgodnie z Cennikiem, Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatny w ciągu pierwszego, pełnego miesiąca po wydaniu karty.

W kolejnych miesiącach opłata za Pakiet Bezpieczeństwa wynosi 3,99 PLN miesięcznie.

Chciałbym zauważyć, że opłata pobierana jest z góry za każdy rozpoczęty miesiąc w którym świadczona jest ochrona ubezpieczeniowa.

Zaistniała sytuacja spowodowana jest faktem, że z Pakietu Bezpieczeństwa zrezygnował Pan w listopadzie.
Co za tym idzie, kolejny miesiąc świadczonej ochrony ubezpieczeniowej został już rozpoczęty i za ten miesiąc tj. listopad br., pobrała się wspomniana powyżej opłata.

Z pakietu zrezygnowałem 3 listopada i w tym też dniu naliczyli mi opłatę. Michał prosimy o sprostowanie informacji, że przez pierwsze 2 miesiące opłata za ten pakiet nie jest naliczana.

Odpowiedz

Anna Listopad 7, 2015 o 16:31

Michale, u mnie również 3 listopada naliczona została opłata 3,99 za pakiet bezpieczeństwa. Widzę w tym wyłącznie swoją winę, bo zaufałam temu co napisałeś i nie sprawdziłam w regulaminie i tabeli opłat. Natomiast z tego co teraz sprawdziłam, to nie ma tam informacji na temat 2 miesięcy bezpłatności tego pakietu….

Także drodzy czytelnicy, jeśli nie wyłączyliście, to spodziewajcie się w najbliższym czasie takiej opłaty, lub dzwońcie na infolinię wyłączyć!

Czy ewentualnie mógłbyś potwierdzić skąd informacja o 2 miesiącach bezpłatności?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 7, 2015 o 18:15

Hej Aniu,

No to mnie zmartwiłaś. Ja też nie wyłączyłem jeszcze tego pakietu. Informacja o 2 miesiącach bezpłatności pochodziła wprost z infolinii banku. Muszę odszukać swoje notatki z tej rozmowy.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Karolina Listopad 6, 2015 o 15:51

Witam,
Michale, pojawiła się kolejna promocja Agory premia 100 zł za konto w BZWBK a warunki jeszcze lepsze niż w Millenium czy mógłbyś to skomentować? inne blogi już o tym piszą ale tylko do Ciebie mamy zaufanie.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 6, 2015 o 17:13

Hej Karolina,

Właśnie piszę wpis, w którym opisuję dla kogo jest ta promocja.

Pozdrawiam

Odpowiedz

bakermil Listopad 9, 2015 o 13:52

Wyciąg z regulaminu kart Millenium:
“Pakiet Bezpieczeństwa jest bezpłatny do końca pełnego miesiąca
kalendarzowego, następującego po miesiącu, w którym została wydana karta
lub w którym pakiet został włączony po raz pierwszy, a ochrona
ubezpieczeniowa trwa miesiąc dłużej niż okres, w którym pakiet jest
bezpłatny…”

Odpowiedz

Piotrek Listopad 7, 2015 o 13:34

Zgadza się, jednak za wypłatę z obcego bankomatu i wydruk “potwierdzenia” (nie żadne tam zapytanie o saldo).. mimo spełnienia warunku bezpłatności… zapłacimy 1,50 zł!!! Uważam, że to nieuczciwe i dziwię się, że nie zostało to wyraźnie opisane w artykule. Wiele osób będzie myśleć, że wypłacając kasę i biorąc potwierdzenie zabezpieczają się po prostu na wypadek problemów z wypłatą kasy. Po to jest ten świstek papieru. Niezrozumiałe dla mnie jest to, że za wypłatę nie płacimy, a za wydruk tego świstka już tak.

Odpowiedz

Piotrek Listopad 7, 2015 o 13:36

Karolina: poczytaj powyższe komentarze, gdzie okazuje się, że w artykule nie napisano całej prawdy. Nadal masz zaufanie do właścicieli blogów, którzy na tym po prostu zarabiają? I ciekawe, czemu innym nie ufasz, a Michałowi tak bezgranicznie?

Odpowiedz

Maciej Listopad 7, 2015 o 19:44

Michał przybliż proszę sposób rezygnacji z ubezpieczenia “Ochrona Karty”

Odpowiedz

bakermil Listopad 9, 2015 o 12:56

Przed chwilą zrezygnowałem – trzeba zadzwonić na infolinię i po prostu złożyć dyspozycję rezygnacji z tego pakietu (do logowania w systemie telefonicznym trzeba mieć przygotowany Millekod oraz Hasło 1).

Miłego.

Odpowiedz

Daniela Listopad 7, 2015 o 20:10

Czy ktoś dostał maila z potwierdzeniem wypełnienia warunków wymaganych do uzyskania pierwszej premii? Ja je spełniłam już dawno i zerkam do skrzynki, ale na razie cisza.

Odpowiedz

Joe Listopad 7, 2015 o 21:09

Myślę, że z tym nie będą się spieszyć. W listopadzie jest warunek do spełnienia – płatność kartą na kwotę min. 360 zł.
Spełniłaś?

Odpowiedz

Daniela Listopad 7, 2015 o 21:39

Warunek mówi, że do 30.11 od momentu podpisania umowy trzeba wydać 360 zł. Dawno już wydałam więcej, a widziałam informację pisaną tutaj przez Agorę o tym, że maile z potwierdzeniami będą rozsyłane od 6.11, dlatego pytam, czy ktoś dostał, bo chciałabym wiedzieć, że nie starałam się na darmo 😛

Odpowiedz

Michalina Listopad 10, 2015 o 07:48

Czesc,
ja też nie dostałąm potwierdzenia od Agoy mailowo, natomiast napisałam do banku i napisali ze spełniłam warunki.

Odpowiedz

Krzysztof Listopad 10, 2015 o 13:29

Słuchajcie, Michał w mojej ocenie robi dobrą robotę, ale to nas nie zwalnia z czytania regulaminów. Decyzję o “wejściu” w jakiś produkt podejmujemy indywidualnie, a głos Michała należy traktować doradczo. Takie czasy, że małym druczkiem, z gwiazdką, to norma i instytucje na tym zarabiają. Ja stosuję jedną zasadę:
– to co pisane dużym drukiem, to nam daje,
– to co pisane małym druczkiem, to nam odbiera.
😉
To takie moje humorystyczne podsumowanie.

A bicie w Michała, że nieuczciwy, ze zarabia (otwarcie to pisze), uważam za przejaw frustracji. Nie można doszukiwać się złej woli lub chęci zbicia kabzy na naszym “nieszczęśćiu”.

Fajnie, że jest to “forum” pod opisem promocji, a autor nie wycina tych nieprzychylnych opinii. Sam złapałem się na płatne potwierdzenie wypłaty, mocno się zdziwiłem i nie powiem, żebym był zadowolony, konfrontując rzeczywistość z tym, co wczesniej napisał Michał.

Teraz już wiem, że regulaminy trzeba dokładnie czytać, choć to dla mnie droga przez mękę.

Pozdrawiam,
Krzysiek

Odpowiedz

Mati Listopad 11, 2015 o 14:21

Konto założone przez linka na stronie jeszcze tylko muszę wymyśleć coby z tymi wygranymi 2milionami zrobić 🙂 Chciałbym się Michale dopytać czy 1000zł jakimi muszę zasilić konto może być z innego mojego konta czy musi być z innego konta innej osoby ?

Odpowiedz

Kuba Listopad 12, 2015 o 07:48

Ja niestety też nie dostałem żadnej informacji od agory, dostałem za to premię od banku za transakcje kartowe a podobno promocje się nie łączą więc nie wiem czy jest jeszcze dalszy sens ładowania tutaj pieniędzy.

Odpowiedz

Daniela Listopad 12, 2015 o 09:41

Ja napisałam wczoraj maila do Agory i czekam na odpowiedź.

Odpowiedz

Magda Listopad 12, 2015 o 10:41

Cześć Michale,
załozyłam konto i zaczęłam się niepokoić, bo obsługa w banku jest mocno chaotyczna. Może Ty wiesz więcej i umiałbyś pomóc. Chodzi o to, że w oddziale nie dostałam regulaminu ani konta ani tej promocji za aktywność (tylko obu pakietów ubezpieczeniowych), a jak pytałam pracownika to zaczął opowiadać o promocji ale potem mylił ją bardzo z tą z kartą i BLIKiem. W jaki sposób sprawdzić czy biorę udział w promocji? Czy bierze w niej udział każde konto 360 założone w określonym terminie? Czy może pracownik banku musi zaznaczyć że chcesz brać udział w którejś z promocji i powinno się to dostać na piśmie?
Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz

Magda Listopad 12, 2015 o 11:07

Szukałam u siebie w spamie na mailu wiadomości od Agory, a znalazłam tylko ofertę tej promocji z zapisem, że trzeba było się jeszcze zarejestrować końca października w aplikacji konto360.zpremia.pl 🙁 Czyli już po premiach?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 12, 2015 o 11:35

Hej Magda,

Dokładnie tak jak napisałem w artykule. Promocja obowiązywała do końca października i tylko po przejściu przez link na tym blogu lub na stronie promocji. Dlatego linki na moim blogu są już nieaktywne.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 15, 2015 o 19:50

Witam,
też w sumie spełniłam warunki 360zł płatność kartą tyle, że jeszcze bank nie zaksięgował płatności za zakupy….także już na dniach będę oczekiwała kontaktu z Agory. Wcześniej była informacja, że Agora będzie już kontaktowała się z uczestnikami którzy spełnili warunki pierwszej premii po 6 listopada, a obecnie tego już nigdzie nie ma. W takim razie w przypadku braku kontaktu Agory do dnia powiedzmy 30 listopada, co powinniśmy zrobić?:) Jeśli się doczekam kontaktu ze strony Agory to może i skorzystam z kolejnej promocji banku. Pierwszy raz uczestniczę w takiej promocji a ja jestem człowiekiem dość nieufnym 🙂

Odpowiedz

Daniela Listopad 15, 2015 o 21:47

Ja napisałam do Agory, to dostałam odpowiedź, że mają czas do 7 grudnia, więc teraz codziennie sprawdzam pocztę w tym folder ze spamem, bo też a) jestem trochę nieufna, a jak się przegapi maila, to z promocji nici, b) uważam, że skoro mieli zawiadamiać od 6.11 to osoby,które już dawno spełniły warunki powinny mieć maila…

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 15, 2015 o 22:02

Hej Daniela,

Z tego co wiem to pierwsze informacje mają być przygotowane jutro – w poniedziałek. Jeśli będę wiedział, że e-maile zostały wysłane, to poinformuję w sekcji FAQ pod artykułem. Na razie jeszcze żadne nie były wysyłane.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Listopad 15, 2015 o 23:36

Michale, wielkie dzięki za info :))

Odpowiedz

Mateusz Listopad 18, 2015 o 11:34

Dostałem właśnie maila z informacją o przyznaniu premii

Odpowiedz

Dominik Listopad 18, 2015 o 11:44

Ja też 🙂 Będę bogaty 😀

Odpowiedz

DaRiuSz Listopad 18, 2015 o 15:24

Również otrzymałem maila, uzupełniłem dane i czekam na pieniążki.

Odpowiedz

Daniela Listopad 18, 2015 o 17:15

Też dostałam i uzupełniłam dane :))

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 18, 2015 o 20:40

a ja jeszcze nie otrzymałam 🙁 Ciekawa jestem kiedy kolejna pula osób dostanie e-maile:) Pewnie w tej kolejnej grupie będę.

Odpowiedz

Ola Listopad 19, 2015 o 11:18

a ja dostałam maila który trafił do Spamu , odczytałam dziś ( a wysyłali wczoraj) i chciałam się zarejestrować aby podać dane i nr konta i wyskoczyła informacja:

“Zakończyliśmy przyjmowanie zgłoszeń w promocji.
Koniec zgłoszeń”

Czyli była jakaś tylko pula przyznawanych premii ????

Odpowiedz

Marcin Listopad 22, 2015 o 16:25

Mam podobnie jak Ty… (pomimo że jest jeszcze czas na wypełnienie tych informacji) na stronce jest napis ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYZNAWANIE PREMII…
Panie Michale POMOCY,

Odpowiedz

Wojtek Listopad 20, 2015 o 13:20

Michale, jedna uwaga bo nie rozumiem, w regulaminie jest wyraźnie mowa o tym, że by otrzymać premię wymagany jest wpływ wynagrodzenia na konto w kwocie co najmniej 1800. Ty piszesz wyraźnie, że liczy się przelew zewnętrzny.
Zgodnie z regulaminem zaś wnagrodzenie rozumiane jest jako wpływ na Konto z tytułu umowy o pracę i innych
świadczeń związanych z pracą, świadczenia pieniężnego z ubezpieczenia emerytalnego lub
rentowego,
z wyłączeniem
:
a.
wpływów z rachunków własnych Uczestnika, prowadzonych w Banku,
b.
wpływów z rachunków, gdzie nazwa nadawcy przelewu zawiera imię i nazwisko
Uczestnika lub któregokolwiek ze współposiadaczy rachunku wspólnego
prowadzonego dla Uczestnika i innego współposiadacza (współposiadaczy), w
tym prowadzonych w Banku,
c.
wpływów z rac
hunków innych klientów detalicznych prowadzonych w Banku.

Szczerze mówiąc zwróciłem na to uwagę dopiero teraz. Więc cała promocja pozostaje pod znakiem zapytania?

Odpowiedz

Joe Listopad 20, 2015 o 13:39

Nie mam przed sobą regulaminu, ale czy nie jest tak, że wpływ z wynagrodzenia o pracę w wysokości co najmniej 1000zł lub inne wpływy w wysokości co najmniej 1800zł. A poza tym wpływ jest konieczny w grudniu i styczniu.
Jeśli jest inaczej to też się nabrałem.

Odpowiedz

Laura Listopad 20, 2015 o 16:59

Joe, jest dokładnie tak jak piszesz

Odpowiedz

Ryszard Listopad 20, 2015 o 17:23

Witam
Czy wypłacone pieniądze przy okazji płacenia za zakupy kartą bank zaliczy do wymaganego obrotu 360 zł?

Odpowiedz

Bartek Listopad 22, 2015 o 13:05

Witam.
Co robić jeśli nie otrzymałem maila od [email protected]? Nie ma go też w spamie. Czy da się w inny sposób niż przez link w wiadomości dojść do strony z uzupełnieniem danych? Proszę o pomoc.

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 22, 2015 o 15:35

Dostałam e-mial w którym informujesz o tym, że Agora rozesłała już informacje do osób które spełniły warunek. Super tylko, że ja nie otrzymałam takiej wiadomości a spełniłam warunek dzień przed otrzymanym e-mialem przez innych uczestników.
To już koniec pierwszej promocji która miała trwać do ostatniego listopada?
Dla mnie nie zrozumiałe jest to, że jedni dostali a inni nie dostali takiej informacji a spełnili wymaganie;/
Oczywiście skontaktuję się również z Agorą w celu wyjaśnienia gdyż nie otrzymałam nic na pocztę:)

Odpowiedz

Jarek Listopad 22, 2015 o 21:13

Witam,
mam dokładnie takie samo pytanie. Otworzyłem konto, przelazłem środki z innego banku na to konto, wydałem ponad 400 zł i nie otrzymałem żadnego maila, że mam się gdzieś zalogować zgodnie z informacją jak pisałeś na konto.
Jak uda Ci się coś ustalić Agnieszko proszę napisz.

Michale prosimy o wyjaśnienia i interwencję 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 22, 2015 o 22:20

Hej Jarek i Agnieszka,

Termin poinformowania Was przez organizatora o zakwalifikowaniu do wypłaty premii zależy od terminu spełnienia warunków promocji. Bank przekazuje takie informacje do Agory “w paczkach” co jakiś czas. Agora sukcesywnie informuje kolejnych uczestników promocji o spełnieniu warunków. Być może nie załapaliście się na pierwszą “paczkę” wymiany informacji miedzy bankiem i Agorą. Po prostu poczekajcie ze dwa tygodnie.

Zawsze można napisać email do organizatora – czyli Agory – aby zapytać o Wasz status i spełnienie warunków promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 23, 2015 o 18:50

o dzięki Michał za wyjaśnienie.
Już myślałam ze była tylko 1 paczka premii nr 1:)

Odpowiedz

Damian Listopad 22, 2015 o 20:24

A ja mam pytanie:
Jaki jest okres rozliczniowy co do zwracania maks 30zł za płatnosci blikiem?
Michale czy zakladajac konto z Twojego polecenia (agory) rowniez oferta z Blikiem funkcjonuje?
Do mnie też jeszcze nie doszedł mail od agory.

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 22, 2015 o 22:06

Hej Damian,

Teoretycznie promocje nie łączą się.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mariusz Listopad 23, 2015 o 12:07

Witam

Michale czy mógłbyś podać adres mailowy na który możemy kierować pytania do Agory w związku z przyznaniem premii.
Myślę, że pomoże to wielu osobom.

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 23, 2015 o 13:12

Hej Mariusz,

Adres jest podany od dawna w sekcji FAQ pod artykułem: [email protected]

Pozdrawiam

Odpowiedz

łukasz Listopad 23, 2015 o 12:14

do kogo mamy reklamować jeśli e-mail do wypełnienia danych jeszcze nie dotarł?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 23, 2015 o 13:11

Hej Łukasz,

Adres podany jest w sekcji FAQ na końcu artykułu: [email protected]

Przy czym, tak jak pisałem, z Agory wyszła dopiero pierwsza partia maili do tych osób, które spełniły najszybciej warunki promocji. Kolejnej pewnie należy spodziewać się na początku grudnia.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Listopad 23, 2015 o 22:18

Przepraszam, ale nie mogę dodać komentarza (raz wykryto duplikat, dwa razy przerwało połączenie), więc próbuję z innej przeglądarki.

Okazuje się, że z jednej strony biorę udział w promocji, bo rejestrowałem się na stronie https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/ i obecnie mam tam komunikat, że mam oczekiwać na informacje do początku grudnia. Ale warunki już spełniłem pod koniec października.

Więc dzwoniłem przed momentem do Millenium i się okazuje że… tak – warunki spełniłem, ale PRZYPISANO MNIE DO INNEJ PROMOCJI, gdzie do wygrania jest 360 zł!! Dziwne, bo wcześniej dwukrotnie weryfkowałem, czy biorę udział w promocji Agory i Panowie na infolinii zapewniali mnie, że wszystko jest w porządku. Złożyłem reklamację. Mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy. Cóż, trzeba być upartym i walczyć o swoje. Dziwię się, jak do tego mogło dojść, że ktoś w systemie BEZ MOJEJ ZGODY przypisał mnie do zupełnie innej promocji!!!!

Odpowiedz

Anna Listopad 26, 2015 o 20:54

Michał, brałam udział w promocji konto z premią. Mimo to otrzymałam zwrot płatności kartą, co oznacza że jestem zakwalifikowana do innej promocji. Czy skoro promocje się nie łączą powinnam złożyć reklamacje, że zostałam przypisana do nie tej promocji do której chciałam? Dodam, że nie dostałam maila z przyznaniem premii mimo, że warunki spełniłam na początku listopada. Z góry dzięki!

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:58

Hej Aniu,

Dodałem odpowiedź w sekcji FAQ pod artykułem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 25, 2015 o 14:46

A co jeśli przez przypadek usunęłam meila, którego powinnam uzupełnić aby otrzymać premię. Nie jestem pewna ale adres “[email protected]” coś mi wzrokowo przypomina. A ze nie było tam nazwy banku….mogłam to usunąć… i co teraz?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:58

Jest już odpowiedź w sekcji FAQ pod artykułem.

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 22:30

Witajcie,

Aby otrzymać premię w wysokości 50 zł konieczne jest wydanie kartą (do 30.11.) 360 zł w punktach stacjonarnych. Moje pytanie brzmi: czy transakcje muszą zostać zaksięgowane? Czy liczy się sam fakt dokonania ich w listopadzie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 26, 2015 o 22:34

Hej Michał,

Praktyka wskazuje, że dużo bezpieczniej jest jeśli transakcje są już zaksięgowane do 30 listopada. Lepiej nie liczyć na “łut szczęścia”.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 23:11

Dzięki za szybką odpowiedź Michał. Czy w takim razie jest szansa, że transakcja wykonana w dniu jutrzejszym będzie zaksięgowana w poniedziałek (30.11.)?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Listopad 26, 2015 o 23:12

Dzięki za szybką odpowiedź Michał. Czy w takim razie jest szansa, że transakcja wykonana w dniu jutrzejszym zostanie zaksięgowana w poniedziałek (30.11.)?

Pozdrawiam

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:57

Hej Michał,

To w zasadzie pytanie do banku a nie do mnie. Szansa jest. Pytanie czy to wystarczy. 😉

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Listopad 27, 2015 o 10:31

Hej, mam pytanie. Jeśli bank nie zaksięguje do końca listopada moich ostatnich transakcji, a co za tym idzie nie otrzymam pierwszego bonusu 50 zł to czy dalej mam szanse wziąć udział w losowaniu Twoich nagród?

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 27, 2015 o 13:43

Hej Łukasz,

Tak – o ile przynajmniej jedną premię dostaniesz, to znaczy spełnisz np. warunki promocji w kolejnym miesiącu. Dlatego właśnie czekam z wyłonieniem zwycięzców do końca promocji.

Pozdrawiam

Odpowiedz

katarzyna Listopad 29, 2015 o 17:42

Witam, ponawiam pytanie – czy jeśli przypadkowo usunęłam meila od organizatora promocji – czy przepada mi szansa na wszystkie premie? czy tylko za listopad? wiem, że to moja wina ale w związku z tą sytuacją chcę wiedzieć czy muszę starać się spełnić warunki promocji w grudniu i styczniu, czy już nie muszę bo wszystko już przepadło?

Odpowiedz

Agnieszka Listopad 30, 2015 o 07:41

Kasia, jeśli usunęłaś link aktywacyjny w którym miałaś hasło do logowania, to nie masz hasła by móc się zalogować. Spróbuj wejść na konto360.zpremia i odzyskać hasło. Tak ja bym zrobiła:)

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:56

Hej Katarzyna,

Nic nie przepada. W sekcji FAQ dodałem szczegółową odpowiedź na Twoje pytanie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 30, 2015 o 14:44

Hej, serdecznie dziękuję za odpowiedź. No to mi ulżyło 🙂
pozdrawiam :))

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 12:56

Moi drodzy,

W sekcji FAQ dodałem kilka nowych odpowiedzi na najczęstsze pytania, które otrzymuję od Was mailowo i tutaj w komentarzach. Załączam je również w formie komentarza:

Dostałem maila z Agory, ale nieopatrznie go skasowałem. Jak uzupełnić dane do przelewu?

Nie musisz mieć tego e-maila. Miał on wyłącznie charakter informacyjny. Wystarczy wejść na stronę https://konto360.zpremia.pl/promocja/zaloguj/, zalogować się i uzupełnić dane do przelewu. Nie ma na to żadnego ograniczenia czasowego.

Chcę uzupełnić dane do przelewu ale nie pamiętam loginu i hasła do strony promocji. Co robić?

Loginem jest Twój adres e-mail. Znając go możesz skorzystać z opcji resetowania hasła e-mailem. Po prostu kliknij na ekranie logowania opcję “Zapomniałem hasła”.

Bank zwrócił mi na konto część wydatków dokonanych kartą. Czy to oznacza, ze zostałem zakwalifikowany do złej promocji i nie dostanę premii od Agory? Promocje podobno nie łączą się.

Sprawdzaliśmy to na wyrywki dla kilku osób, które zgłosiły taki problem i okazało się, że wszystkie są zakwalifikowane do promocji Agory. Krótko mówiąc wygląda na to, że niektórzy korzystają podwójnie.

Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii. Wtedy się upewnicie, czy wszystko jest OK. Jeśli tak nie będzie – składajcie reklamację na adres [email protected]

Ile mam czasu na uzupełnienie danych do przelewu na stronie Organizatora (Agory)? Czy premia nie przepadnie jeśli tego szybko nie zrobię?

Według zapewnień Agory premie nie przepadają. Nie macie ograniczenia czasowego na uzupełnienie danych. I to jest całkiem miłe i OK. 🙂

To tyle na dzisiaj. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Asia Grudzień 5, 2015 o 18:13

Jeszcze nie dostałam maila, numeru rachunku na stronie też nie mogę uzupełnić (jest informacja, że bank jeszcze nie wie, czy spełniłam warunki promocji. To jest ok?

Odpowiedz

Darek Grudzień 7, 2015 o 23:21

Witam,
dostałem maila o zakwalifikowaniu, zalogowałem się, podałem dane, tyle że z pośpiechu (dziecko wchodzące na głowę 🙂 udało mi się wpisać nazwisko zamiast kodu pocztowego oraz samo imię w polu imię i nazwisko.
Czy mogę to jakoś poprawić? Bo po zalogowaniu nie widzę możliwości edycji.
Czy jest jakiś inny kontakt, czy pisać na adres [email protected]?

pozdrawiam

Odpowiedz

Ryszard Listopad 30, 2015 o 13:23

Witam
W mejlu bylo info by dane uzupelnic w ciagu 7dni

Odpowiedz

Michał Szafrański Listopad 30, 2015 o 13:34

Hej Ryszard,

To po to żebyś tego nie odkładał. Niemniej jednak mam informację bezpośrednio od organizatora promocji, że jeśli ktoś się spóźni to nic się nie stanie i premię i tak otrzyma.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Joanna Grudzień 2, 2015 o 09:36

Michal napisałeś w FAQ “Niemniej jednak poczekajcie do 8 grudnia 2015 r. – wtedy Organizator będzie rozsyłał kolejną partię e-maili o przyznaniu premii.” a zgodnie z regulaminem Akcji promocyjnej par. 1 pkt 4 pierwszy myślnik (kropka) powiadomienie nastepowac bedzie do 7.12.2015. Czy Agora przewiduje jeszcze jakieś zmiany w regulaminie?

Odpowiedz

Dominik Grudzień 4, 2015 o 08:09

Nie miałem czasu żeby przeczytać wszystkie komentarze pod artykułem być może ktoś już o tym pisał. Mianowicie miałem aktywny pakiet bezpieczeństwa wykonywałem transakcje kartą debetową jednak nie otrzymywałem smsów. Opłata 3,99 została naliczona. Czy mogę się ubiegać o jej zwrot w związku z tym iż usługa nie była realizowana?

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 5, 2015 o 20:43

Mnie też naliczyli. Wprawdzie przychodziły mi sms-y ale wyłączyłam tą usługę (być może nie tak jak trzeba bo przez internet)… i przestały przychodzić. Później została mi naliczona opłata i ponownie – nie wiem dlaczego – znów zaczęłam dostawać sms-y. No chyba nie trzeba wyłączać tej usługi każdego miesiąca??? Poza tym miało być 2 miesiące za darmo…

Odpowiedz

Dominik Styczeń 4, 2016 o 11:42

Sprawa już wyjaśniona. Okazało się że do powiadomień trzeba osobno ustalić numer telefonu, mimo iż jest już ustanowiony numer do kodów smsowych. Nie było nigdzie zbyt jasnej informacji. Zwłaszcza, że zazwyczaj jest tak, że ten sam numer jest do kodów i do powiadomień. Ale Bank Millenium zachował się bardzo fair i odpisał tak:
“Wyjaśniamy, że powiadomienia SMS nie są wysyłane z uwagi na brak zdefiniowania numeru telefonu dla otrzymywania tych SMS. Zdefiniowanie numeru telefonu możliwe jest za pośrednictwem Millenet.
Po zdefiniowaniu numeru telefonu powiadomienia SMS będą wysyłane na wskazany przez Pana numer telefonu. Dodatkowo, za pośrednictwem Millenet może Pan zdefiniować indywidualną, minimalną kwotę transakcji, powyżej której powiadomienia SMS mają być wysyłane.
Jednocześnie informujemy, że podjęliśmy indywidualną decyzję w Pana sprawie. W dniu 18.12.2015 r. dokonaliśmy jednorazowego zwrotu opłaty za Pakiet Bezpieczeństwa w kwocie 3,99 PLN.”

Można się fajnie zachować? Można 🙂

Odpowiedz

Mariusz Grudzień 4, 2015 o 15:26

Agora już płaci pierwsze premie. 50 zł wpłynęło dziś na konto 🙂

Odpowiedz

DaRiuSz Grudzień 4, 2015 o 17:06

Premia już na koncie 🙂

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 4, 2015 o 20:27

Czy do kogoś dotarła wiadomość o przyznaniu 1 premii w serii grudniowej? Nie dostałem jeszcze takiej wiadomości, a warunki spełniły już na początku listopada.

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 4, 2015 o 20:49

Ja też nie :/

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 4, 2015 o 22:18

jeszcze nie:) też czekam z niecierpliwością:)

Odpowiedz

DaRiuSz Grudzień 5, 2015 o 13:33

Od dnia 15.02.2016 zmiana postanowień niektórych regulaminów

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 5, 2015 o 16:43

DaRiuSz: coś się zmieniło na naszą niekorzyść?

Odpowiedz

Anna Grudzień 6, 2015 o 10:19

U mnie też brak e-maila.

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 7, 2015 o 14:03

Czy dotarły do kogoś maile z kolejnej wysyłki? Dzisiaj jest już 7.12, a tu niestety cisza…

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 7, 2015 o 14:17

niestety nie….

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 14:09

Heja,

U mnie też brak informacji… konto założone 5.10.2015, warunki spełnione jeszcze przed końcem października. Wysłałem maila z reklamacją.

Odpowiedz

bakermil Grudzień 7, 2015 o 14:43

Przed napisaniem komentarza polecam czytać to, co pisze autor:

“Nie otrzymałam / otrzymałem maila z informacją o przyznaniu premii a spełniłam / spełniłem warunki. Co robić?

Wszystko zależy od tego kiedy spełniliście warunki. Pierwsza partia maili poszła do tych osób, które założyły konto i wydały 360 zł kartą jeszcze w październiku. Agora – czyli organizator promocji – kolejną wysyłkę planuje na [b]8 grudnia 2015 r.[/b] . Osoby, które spełnią warunki później (lub później zakładały konto), otrzymają informację właśnie wtedy.”

Odpowiedz

Emilia Grudzień 7, 2015 o 14:45

U mnie też cisza….

Odpowiedz

Joanna Grudzień 7, 2015 o 15:09

u mnie również nic.

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 7, 2015 o 15:09

Ja też jeszcze nie dostałem maila 🙁

Odpowiedz

Zygmunt Grudzień 7, 2015 o 15:18

U mnie cisza ….

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 15:23

U mnie tak samo :/

Odpowiedz

Anna Grudzień 7, 2015 o 16:23

Ja również oczekuję info 🙂

Odpowiedz

Maciej Grudzień 7, 2015 o 16:25

Do mnie również nie dotarł żaden mail…

Odpowiedz

Emil Grudzień 7, 2015 o 17:32

Ja również nie dostałem zwrotnego maila, a wypłata i środki obrócone zgodnie z promocją…

Odpowiedz

katarzyna Grudzień 7, 2015 o 18:51

a ja już dostałam maila…. Wy też pewnie dostaniecie 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 19:33

Ja nie dostałam e-maila ale jak się zaloguje na konto z premią widnieje mi informacja odnośnie II i III premii i już nie ma informacji o premii I 🙁 Poczekam do jutra …

Odpowiedz

Justyna Grudzień 7, 2015 o 19:39

Ja także już dostałam info i zakwalifikowaniu do promocji 🙂

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 19:43

nie udostępniono mi formularza.
Zaloguję się i nie widzę nic tylko informację odnośnie II i III premii. Może formularz dołączą później – może jestem na końcu listy:)
Może nie powinnam się tym martwić? tyle że ostatnio do 16 miałam wykonane płatności za zakupy na ponad 360zł a nie dostałam e-maila i teraz widzę znów 🙂
Także znów się martwię, że coś nie tak:)))

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 7, 2015 o 20:21

Agnieszko, ja mam identyko.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 7, 2015 o 20:47

to czekamy do jutra. W końcu była mowa że do 8.12 dostaniemy e-mail;)

Odpowiedz

Zygmunt Grudzień 7, 2015 o 21:01

Agnieszka, Piotrek – u mnie to samo.

Odpowiedz

Michał Grudzień 7, 2015 o 21:34

Witaj Michale,

Dzięki za super artykuł z ciekawą ofertą. Czy wiesz może co należy zrobić jeżeli popełniłem błąd uzupełniając numer konta w formularzu odbioru premii? Nie zgadza się jedna cyfra, a nie ma możliwości edytowania.

Będę wdzięczny za pomoc

Odpowiedz

Monika Grudzień 7, 2015 o 21:46

Ja też dziś dostałam wiadomość o przyznaniu premii:-)

Odpowiedz

PrzemekB Grudzień 7, 2015 o 22:52

Witam, tez dziś sprawdziłem i jest potwierdzenie. Warto wiedzieć ze email jest na maila który rejestrowaliśmy w Agorze. Ja akurat potem zmieniłem i się trochę naszukałem w ofertach 🙂

Odpowiedz

Joanna Grudzień 8, 2015 o 08:57

Wczoraj przyszedł wyczekiwany mail. Uzupełniłam więc dane- ale nie miałam jakiegoś dodatkowego potwierdzenia że są uzupełnione. sprawdziłam kolejnym logowaniem i są ; mam nadzieje że to wystarczy 🙂

Odpowiedz

Emilia Grudzień 8, 2015 o 09:01

Joanna- u mnie dokładnie ta sama sytuacja. Też nie dostałam potwierdzenia. Zalogowałam się kolejny raz i moje dane, które wcześniej uzupełniłam były widoczne.

Odpowiedz

Joanna Grudzień 8, 2015 o 09:16

Witaj Michał,
W jaki sposób skutecznie wyłączyć PAKIET BEZPIECZEŃSTWA? w par.15 OWU jest mowa o oświadczeniu ” może… zrezygnować składając oświadczenie o rezygnacji…” – nie ma informacji czy ustnie – np. na infolinie czy tez pisemnie, czy do PZU czy BANKu ( w Karcie produktu napisano niby że tu lub tu, ale to tylko materiał informacyjny i nie stanowi części umowy.) Prośba o info. A może ktoś z czytelników pomoże? PS. nie dostałam żadego sms-a któryby potwierdzał transkacje (tego z ” PAKIETU SMSów”)

Odpowiedz

Monika Grudzień 8, 2015 o 13:34

Trzeba zadzwonić na infolinię. Konsultant powie po kolei co robić.

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 9, 2015 o 22:14

Hej Joanna,

Ja wyłączałem ten pakiet dzwoniąc na infolinię.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Mariusz Grudzień 8, 2015 o 09:25

I teraz pytanie za 100 punktów czy płatność kartą za zakupy na allegro też się liczy ?
Jeśli w historii płatności mam coś takiego: Typ: TRANSAKCJA KARTĄ PŁATNICZĄ
Tytuł: PayU*Allegro Poznan. Czy taka płatność liczy się ?
Bardzo ważne

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 8, 2015 o 10:34

Z tego co Michał napisał w FAQ to płatność tylko w POS (punktach stacjonarnych). Ja w październiku otworzyłem konto i zrobiłem obrót w POS na ponad 360 zł a w listopadzie zapłaciłem kartą poprzez aplikację SzybkiBill i ta płatność chyba nie będzie się liczyć, ale warunek promocji spełniłem już w październiku ale niestety do tej pory nie dostałem maila od Agory.

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 8, 2015 o 10:10

Co zrobić jeśli nie otrzymałem powiadomienia od organizatora? Warunki spełniłem i brak powiadomienia…

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 9, 2015 o 22:14

Hej Wojtek,

W FAQ pod artykułem znajdziesz adres e-mail do wysłania reklamacji. Śmiało wysyłaj opisując sytuację.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 8, 2015 o 10:51

Mam pecha ostatnio co do tych promocji, bo mimo że warunki spełniłem szybko, (teraz nawet pracownik banku Millennium potwierdził, że spełniłem) to możliwości wypełnienia danych nie mam.

@Wojtek

Ja pisałem reklamację, liczę na to, że znów się uda, bo z drugiej strony dlaczego miałoby się nie udać? Wpływy i wydawane pieniążki były zdecydowanie większe niż wymogi, więc liczę, że po walce będzie ok 🙂

Odpowiedz

Michał Grudzień 8, 2015 o 12:38

Czy jeśli ktoś nie spełnił warunków I premii, to ma jeszcze szanse na II i III premię, czy już po całej promocji ?

Odpowiedz

Mal Grudzień 8, 2015 o 14:53

Kilka razy w ciągu wczorajszego dnia sprawdzałam pocztę i nic… późnym wieczorem jednak przyszła wiadomość, od razu uzupełniłam dane 🙂 Wygląda na to, że wysyłają partiami – może więc nie ma się co martwić, ten kto jeszcze nie dostał emaila 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 20:15

Ja nadal nie dostałem, a jest po godzinie 20-tej 08.12. – złożyłem reklamację.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 8, 2015 o 21:43

ja też złożyłam reklamację:( … w sumie moja druga bo poprzednio też złożyłam ale mi napisano wtedy, że mam czekać do 7.12:)

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 22:14

Agnieszka: przepraszam, ale u mnie identyko 🙂

“Część osób dostała już takie powiadomienia. Pozostałym osobom zostaną one wysłane przed 07.12.2015. Proszę więc nie przejmować się, że nie dostał Pan takiej wiadomości. Jeśli spełnił Pan warunki dwa tygodnie temu, bank poinformuje nas o tym w kolejnym raporcie.”

Odpowiedz

Bartek Grudzień 8, 2015 o 22:21

To ja jestem o krok dalej 🙂 Dostałem odpowiedź na drugą reklamację, że mimo braku powiadomienia emailem w ich bazie jest, że spełniłem warunki promocji i mogę wypełnić formularz na stronie. Tylko, że po zalogowaniu się na stronie mam to co część z Was, czyli brak formularza i jedynie informację o kolejnych etapach. Poszła reklamacja trzecia o błędzie na stronie i czekamy. Ale wiadomość o spełnieniu zabrzmiała optymistycznie 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 8, 2015 o 22:25

Nie pojmuję tego. Tak jakby liczono na to, że częśc osób nie bedzie sobie tym głowy zaprzątać. Zrobiła co miała zrobić, spełniła warunki, ale jak przychodzi co do czego to… trzeba w kółko reklamować :/

Odpowiedz

Bartek Grudzień 8, 2015 o 22:49

@Piotrek ja myślę, że to nie ich wina, tylko nie dali rady informatycznie. Jako, że zajmuję się projektowaniem takich aplikacji bazodanowych mam wrażenie, że ta strona to fuszerka zrobiona za 1000 zł i potem co chwila na bieżąco łatana (nie działało odzyskiwanie haseł, były błędne komunikaty w trakcie, nie dochodziły reklamacje przez formularz, obecnie jest brak możliwości poprawy danych). I pojawił się również jakiś błąd, który zablokował wysyłkę do części osób mimo spełnienia warunków. Zwyczajny podgląd statusu i prosta informacja: “to już spełniłeś, tego jeszcze nie spełniłeś, masz czas do X” by wszystkim zmniejszyła poziom stresu (który dla mnie zaczyna być więcej wart niż 50 zł). Ale to OT.

Odpowiedz

Krystian Grudzień 9, 2015 o 03:37

dostałem maila uzupełniłem dane czekam na sałatę 😉

Odpowiedz

Jakub Grudzień 9, 2015 o 06:20

A ja do teraz nie dostałem maila, za to po złożeniu 2 reklamacji i zapewnieniu mnie że spełniłem warunki wszedłem dziś na konto sprawdzić czy coś się zmieniło i ku mojemu zaskoczeniu miałem do uzupełnienia formularz z danymi do przelewu, tak więc teraz czekam tylko na przypływ gotówki na konto 🙂

Odpowiedz

Jarek Grudzień 9, 2015 o 08:19

Witajcie,
Pisałem do Agory dostałem odp. że spełniłem wszystkie wymagania ale wchodzac na stronę nie miałem możliwości podania swoich danych osobowych. Właśnie wszedłem i okazuje się że dopiero teraz (ostatnio sprawdzałem o wczoraj 8.12 o godz 22:00) mogę podać dane.

Odpowiedz

Jacek Grudzień 9, 2015 o 09:02

Witam…ja jeszcze nie dostałem maila z informacją o przyznaniu premii i wklepaniem danych, dzwoniłem do Agory, tam mnie pani odesłała do korespondencji przez mail podając adres do kontaktu, który nie koniecznie można zapisać bez błędu (w konsekwencji serwer odrzuci wiadomość), ale…. udało się przyszło potwierdzenie odebrania maila z reklamacją, niestety brak odpowiedzi w sprawie i tego o co mi chodzi informacji o przyznaniu premii. Dodam, iż pani, która odbiera telefony w Agorze, była zupełnie nie kompetentna, prosiłem ją o podanie imienia i nazwiska(przecież jest w pracy służbowo, by móc ewentualnie powołać się na rozmowę w ew. reklamacji)-niestety stwierdziła, iż nie ma takiego obowiązku….bez komentarza.To było na dzień 8.12.br. (wg regulaminu powinienem otrzymać potwierdzenie do 7.12.br) Dzwonie więc do Banku Millenium na infolinię.Informuje o swoim problemie, pani sprawdza i oświadcza, że u nich w banku spełniłem wszystkie punkty i przyznano mi prawo do starania się o premię, natomiast wszystko jest w gestii Agory…Opisuje więc całą sytuację, prosząc o interwencję przez współorganizatora czyli Millenium.
Podsumowując: Agora mnie olała(drugi dzień bez odpowiedzi na moje maile),
BM …dzięki za grzeczność- przyjął reklamację, na którą będę czekał maksymalnie 30 dni….Zastanawiam się czy te pieniądze, premia jest warta ….(telefonów, maili, wreszcie mojego cennego czasu i nerwów…) Chore jest to, iż jest regulamin, który obowiązuje dwie strony.Gdybym ja coś zawalił, to dzięki i konsekwencje….., jeśli druga strona mają Cię w …. Może po mojej reklamacji dostanę tego maila, może też nie… Tu nie chodzi o tu …chodzi o zasady. Nie wspomnę już o antyreklamie Banku Milenium. Zastanawiam się i poważnie myślę o zamknięciu konta, kiedy reklamacja nie będzie załatwiona pomyślnie na moja korzyść. Ja spełniłem warunki….I jak to w naszym kraju bywa …miało być tak pięknie, oby nie było jak zawsze….
pozdrawiam Zniesmaczony

Odpowiedz

AgoraPerformance Grudzień 10, 2015 o 10:27

Szanowny Panie,

Zgodnie z informacją jaką przekazaliśmy Panu mailowo staramy się wyjaśnić Pana problem. Wszelkie pytania dotyczące dalszych procedur prosimy kierować pod adres [email protected].

Odpowiedz

Joe Grudzień 9, 2015 o 10:06

A u mnie kicha. Nie dostałem żadnej wiadomości. Dzisiaj napisałem do [email protected] itd.
ale każą czekać aż ktoś się zajmie moją sprawą. Ktoś wspominał o infolinii, jaki numer do niej?

Odpowiedz

Wojtek Grudzień 9, 2015 o 10:52

Nie dostałem maila, ale po zalogowaniu na stronie kontozpremia.pl pojawił się link do podania danych adresowych. Sprawdźcie u Was czy się zmieniło.

Odpowiedz

Łukasz Grudzień 9, 2015 o 12:32

Mogę poinformować, że dostałem 5 min temu emaila z możliwością wypełnienia danych do nagrody 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 9, 2015 o 13:01

Ok, w końcu otrzymałem emaila, wypełnię w domu ten formularz.

Odpowiedz

Joe Grudzień 9, 2015 o 13:36

Ludzieee, sensacja, mnie też spotkało to szczęście ;D
W te pędy wypełniam co trzeba. A na oszczędnościowym już rośnie.

Odpowiedz

Agnieszka Grudzień 9, 2015 o 19:21

Widać było ogromne zainteresowanie tą ofertą i sporo osób ubiegało się o premię. Napisałam reklamację ale mi nie odpowiedziano tylko przyznano premię, i dziś o 12:27 dostałam emaila.
Podejrzewam, że mamy tu łańcuszek… bank pewnie nie wysyłał odpowiedzi do Agory a tym samym Agora nie mogła nam przyznać premii.

Ciesze się, że i mnie to szczęście spotkało i mogłam wypełnić formularz z danymi 🙂

A swoją drogą jestem bardzo zadowolona z konta Millenium 🙂

Mam nadzieję ze i Wam przyszły emaile:)

Odpowiedz

Remigiusz Grudzień 10, 2015 o 09:47

Nie dostałem powiadomienia – czy będzie jeszcze przewidziana kolejna paczka powiadomień czy ta była ostatnią?

Odpowiedz

Kasia Grudzień 10, 2015 o 08:21

Jak szybko dostawaliście odpowiedź z [email protected]? Napisałam do nich wczoraj rano, ale jak do tej pory żadnego odzewu. Czekam dalej..

Odpowiedz

Karolina Grudzień 10, 2015 o 10:32

Cześć,
Ja niestety nie dostałam maila, chociaż spełniłam warunki promocji. Zainterweniowałam u Agory i w placówce Millenium (nie obeszło się bez biurokracji-musiałam napisać oficjalne pismo). Właśnie dostałam poniższą odp: ,,W nawiązaniu do korespondencji informuję, że nie jest Pani zakwalifikowana do promocji dla Klientów otwierających Konto 360°, w której można zyskać 150 PLN z racji iż bierze Pani aktywny udział w innej promocji.

Uprzejmie informuję, że z racji otwarcia Konta 360° dnia 05-10-2015r., zakwalifikowała się Pani do drugiej edycji promocji „ Zyskaj 360 PLN”.
Dodam, że w celu poprawnego skorzystania z promocji „ Zyskaj 360 PLN” i otrzymania premii, poza otwarciem Konta 360 °wraz z kartą do konta należy:

– uruchomić Aplikację Mobilną i aktywnie z niej korzystać,
– dokonywać płatności kartą lub Blikiem.

Premia za dany miesiąc kalendarzowy będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

– zaksięgowaniu na Pani Koncie 360°w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności bezgotówkowej kartą,
– zapewnienia w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na Konto 360° w kwocie nie niższej niż 1000 PLN,
– zalogowania się do Aplikacji Mobilnej Banku.

Jednocześnie informuję, że pierwsza premia w ramach Promocji „Zyskaj 360 PLN” zostanie wypłacona Pani na Konto 360° począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarła Pani Umowę.

Ponadto, pragnę przypomnieć, że w ramach Promocji „Zyskaj 360 PLN” wysokość premii będzie wynosić 2% łącznej wartości płatności kartą i 10% łącznej wartości płatności BLIK.

Maksymalna łączna wartość premii w okresie sześciu kolejnych miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę wynosi 360 PLN. Łączna wysokość premii wypłacanej w każdym miesiącu kalendarzowym nie może przekroczyć kwoty 60 PLN, przy czym maksymalna premia wynikająca z płatności kartą to 30 PLN, a maksymalna premia wynikająca z płatności BLIK to 30 PLN.”

Nie wiem, jak to możliwe. Michał, czy to jest dopuszczalne, że bank kwalifikuje mnie do innych promocji, niż ja chciałam?

Będę wdzięczna za odp.

Pzdr

Odpowiedz

Weronika. Grudzień 10, 2015 o 11:13

Karolina – miałam identyczną sytuację.

W moim przypadku wystarczyła telefoniczna reklamacja w Millennium. Odpowiedź miałam po tygodniu, następnego dnia (8.12) dostałam maila od Agory z informacją, że zostałam zakwalifikowana do wypłaty pierwszej premii. Także polecam skorzystać z tej drogi reklamacji.

P.S.: Wcześniej napisałam dwie reklamacje do Agory, w odpowiedzi napisano, że jeśli uważam, że spełniłam warunki, to powinnam czekać na maila z informacją o przyznaniu premii. Tyle.

Pozdrawiam i powodzenia w załatwieniu sprawy!

Odpowiedz

Karolina Grudzień 10, 2015 o 12:28

Weronika,

Bardzo dziękuję Ci za radę. Właśnie złożyłam reklamację. Mam nadzieję,że i w moim przypadku zostanie rozpatrzona pozytywnie:)

Odpowiedz

Damian Grudzień 11, 2015 o 16:43

Pisałem już 3 reklamacje do agory, na dwie odpowiedzieli.
Podobno Bank nie przekazał informacji że spełniłem warunki.
Także czekam… Mam nadzieje że sami do mnie napiszą kiedy wszystko bedzie wiadome. Jak tutaj ktoś już wspomniał promocja fajna, ale jeśli trzeba pisać reklamacje tracić nerwy i czas, to nie polecam.

Odpowiedz

lech Grudzień 11, 2015 o 20:00

Witam,
mam pytanie dotyczące ankiety. Czy można zmienić dane w ankiecie konkursowej?

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 12, 2015 o 19:19

Hej Lech,

Po prostu prześlij mi przez stronę “Kontakt” informację, jakie dane chcesz zmienić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Grudzień 12, 2015 o 17:21

Czy wiadomo kiedy będą rozsyłane maile o spełnieniu warunków do uzyskania drugiej premii? 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 12, 2015 o 19:18

Hej Daniela,

Już były rozsyłane w tym tygodniu. Jeśli nie otrzymałaś a spełniasz warunki promocji to:

1) Spróbuj się zalogować na stronie organizatora i zobacz czy możesz uzupełnić dane do przelewu – być może mail do Ciebie nie doszedł.

2) Jeśli nie – to wyślij reklamacje na adres email organizatora (adres w sekcji FAQ pod artykułem).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Daniela Grudzień 14, 2015 o 08:45

Michale, ja już podawałam dane przy pierwszej premii, zrozumiałam że trzeba je podać tylko raz. Widzę, że ludzie piszą o otrzymaniu maili w sprawie pierwszej premii, więc chyba w tym tygodniu nie rozsyłano jeszcze info o drugiej? Bo o to czy wiadomo już kiedy będą rozsyłane maile dot. drugiej premii pytam wyżej 😉

Odpowiedz

Laura Grudzień 14, 2015 o 09:15

Daniela, grudzień, a tym samym czas na wydanie kolejnych 360 zł, “dopiero co” się zaczął, więc spokojnie 😉 Wszystko o mailach i wypłatach jest w regulaminie – info będzie wysyłane do 08.01, a wypłata do 15.01 (jest to również częściowo wspomniane we wpisie Michała, choć tutaj z błędem, gdyż jako daty wypłaty premii podane są daty wysłania informacji o zakwalifikowaniu się do tejże wypłaty).

Odpowiedz

Daniela Grudzień 14, 2015 o 12:56

Laura, dziękuję Ci bardzo, pytam z ciekawości, bo wyjeżdżam i chcę wiedzieć, kiedy warto pilnować maila 😉

Odpowiedz

Artur Grudzień 14, 2015 o 19:12

Panie Michale, dostałem odpowiedź od Agory, że nikt nie otrzymał jeszcze informacji o przyznaniu drugiej premii. W tygodniu o którym Pan mówi były rozsyłane ostatnie maile o przyznaniu pierwszej premii.

Odpowiedz

edyta Grudzień 12, 2015 o 21:48

Ja nie dostałam maila od Agory i jestem zniesmaczona. Na stronie nie moge sie w ogole zalogować, nie wchodzi mój mail.Jest info Na podany adres e-mail nie ma zarejestrowanego konta.

Czy zrobiłąm cos nieprawidłowo. Postepowałam zgodnie z Twoimi wskazówkami.

Odpowiedz

Jacek Grudzień 14, 2015 o 10:01

Witam…z reklamacji w spr. Bank ponoć nie przesłał informacji do Agory. Bank na rozpatrzenie mojej reklamacji ma 30 dni…fajnie . Czekam choć to wszystko jest chore….szkoda czasu i nerwów….ja tu w temacie pierwszej wypłaty, bo niektórzy piszą o drugiej wypłacie….pozdrawiam.

Odpowiedz

Kasia Grudzień 14, 2015 o 16:10

Edyta – mam ten sam problem. Po złożeniu reklamacji w Agorze i Banku Millenium moje konto na https://konto360.zpremia.pl zostało zdeaktywowane.

Agora twierdzi, iż nie dostała informacji, że należny mi się premia od BM, a BM twierdzi, że w ogóle nie widnieje w systemie Agory jako osoba biorąca udział w promocji. Poza tym przypisali mnie do innej promocji niż 150 zł za konto 360. Straszny bałagan :/

Czekam na rozpatrzenie reklamacji, ale nie rozumiem dlaczego nagle przestało działać moje konto u Agory.

Odpowiedz

Dorota Styczeń 7, 2016 o 12:18

Witam,

Pomimo spełnieniu warunków nie otrzymałam żadnej z dwóch premii, napisałam maila z reklamacją, na którą szybko dostałam odpowiedź, że mój adres mailowy nie występuje w spisie osób zakwalifikowanych do promocji.
Przed chwilą rozmawiałam z działem reklamacji Agory i okazało się, że BM przypisał mojego maila do innej osoby i wypłacił premię. Czy ktoś może ma podobny problem?

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 7, 2016 o 12:21

Hej Dorota,

Z takim przypadkiem to się jeszcze nie zetknąłem. To znaczy, że jest to pomyłka banku lub organizatora i premii powinnaś się domagać i ją otrzymać (o ile spełniłaś warunki).

Pozdrawiam

Odpowiedz

Dorota Styczeń 7, 2016 o 13:01

Potwierdziłam na infolinii z BM, że spełnione zostały warunki do wypłacenia I i II premii, a z Agorą, że mój mail ma taki sam numer ID co inna osoba, która premię dostała.
Pani z Agory powiedziała, że jestem u nich zaznaczona na czerwono, jako trudny przypadek 😉

Pozdrawiam,
Dorota

Odpowiedz

Artur Grudzień 14, 2015 o 19:13

Info bezpośrednio od Agory sprzed kilku godzin:
“W tym momencie Bank Millennium nie zaraportował nam jeszcze spełnienia warunków przez uczestników. Nie jest możliwe, że niektórzy uczestnicy otrzymali już drugą premię.”

Więc cierpliwości 😉

Odpowiedz

JACEK Grudzień 14, 2015 o 20:28

…rozumiem, że piszesz o zaraportowaniu do wypłaty pierwszej części premii? Pytam, bo też czekam ….A tą cierpliwością to ciekawy jestem czy gdybym miał spłacać kredyt zaciągnięty w Millenium Bank, to by Bank był tak cierpliwy….
pozdro…

Odpowiedz

Paweł Grudzień 14, 2015 o 20:23

Ale tu jest cenzura jak w gazecie.pl
A tak na poważnie to nie mogę się wyrazić o tej całej Agorze?
Wyłudzają dane i tyle w temacie – ale jakbym pisał że wszystko ok to byście zatwierdzili komentarz?

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 14, 2015 o 20:33

Hej Paweł,

Nie ma tutaj cenzury tylko moderacja po to by powstrzymać tak przeklinające w komentarzach osoby jak Ty. Napisałem do Ciebie maila chcąc Ci pomóc, ale – oczywiście – komentarz zamieściłeś wpisując nieprawdziwy adres e-mail. Nie dziwię się. Też bym się wstydził. Trudno – zmarnowałem trochę czasu.

Szukasz rozwiązania Twojej sprawy, czy tylko przyszedłeś robić dym? To drugie nie przejdzie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Paweł Grudzień 15, 2015 o 08:55

Ok zgoda trochę mnie poniosło (Przepraszam) ale to nie pierwszy przypadek że z tą Agorą jest coś nie tak.
Składałem dwie reklamacje i dalej cisza ostatnia odpowiedź była 09.12
“Szanowny Panie,

Bank nie zaraportował nam spełnienia przez Pana warunków. Poprosimy Bank Millennium o ponowną weryfikację Pana przypadku. Jak tylko uzyskamy jakieś informacje powiadomimy Pana.

Pozdrawiam
MS”

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 15, 2015 o 09:00

Hej Paweł,

No to jednak uzbroiłbym się w cierpliwość i dał mi z tydzień-dwa. Pamiętaj, że oni muszą zweryfikować Twój status z bankiem i to nie jest tak, że natychmiast otrzymują odpowiedzi na pytania. Ale z tego co wiem Agora dosyć sprawnie rozpatruje reklamacje.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Grudzień 19, 2015 o 09:39

Michale,

ja złożyłem reklamację bo spełniłem warunki z dużą nawiązką i odpisali mi, że bank nie potwierdził im spełnienia warunków. Więc co w takiej sytuacji radzisz zrobić? Bo ja tej sytuacji tak nie zostawię na pewno i będę dochodził swoich praw.

Pozdrawiam
Piotr

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 20, 2015 o 21:18

Hej Piotrze,

Napisz do mnie przez stronę “Kontakt”. Spróbuję wyjaśnić Twoja sytuację.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marzena Styczeń 13, 2016 o 22:42

ja mam to samo, weryfikuja w banku co sie stało

Odpowiedz

JACEK Grudzień 15, 2015 o 12:23

…włączę się…nie dziwię się iż Pawła poniosło…uważam iz Tak Bank Millenium jak i Agora to nie ,,firmy krzak” tak poważne firmy nie powinny robić takich jaj. Jeśli robimy promocje, to bądźmy konsekwentni. Zastanawiam się tylko jak wygląda ta weryfikacja: po mojej reklamacji (telefonicznej i poczta mail) Bank potwierdza, ze mój rachunek spełnia kryteria i odsyła do Agory, ci zaś twierdza iż nie maja potwierdzenia od Banku. Może to ja mam pojechać do siedziby MB po kwit z trzema pieczątkami i sześcioma podpisami i zanieść w te pędy do Agory i prosić o maila na swoje konto??
Ludzie nie dajmy się zwariować…. Michał nie dziw się że ludziom nerwy puszczają, dobrze wiemy jak jest, a jak powinno być … ja to mówi stare polskie porzekadło: Miało być tak pięknie, a jest jak zawsze … czekam na dal czekam
pozdeawiam

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 15, 2015 o 18:41

Czy jest tutaj ktoś, kto nadal czeka na te 50 zł w ramach pierwszej transzy? Ja po reklamacji w końcu wypełniłem swoje dane do przelewu, ale od prawie tygodnia cisza.
Zastanawia mnie, jak Agora może bawić się w kolejne promocje dla innych Banków, jak – jak ktoś to już wyżej napisał – sam formularz rejestracji wygląda fatalnie, jakby napisany w naprędce przez studenta za 50 zł. Gdyby nie ta grafika, w ogóle wyglądałoby tandetnie.

Odpowiedz

Anna Grudzień 16, 2015 o 09:04

Wyręczę Michała i napiszę, że zgodnie z regulaminem wypłaty I premii będą realizowane do 24 grudnia 2015 r. Cierpliwości 🙂

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 16, 2015 o 18:51

Anno najdroższa… Zgodnie z regulaminem informacja o wypłacie I premii miała trafić do 7 grudnia br. A kiedy do wielu osób trafiła??? Co śmieszne, po zalogowaniu na stronę agory dot. promocji było też info, że warunek co do 1 premii trzeba spełnić do 31 listopada (przypomnę, ze listopad ma 30 dni).
Z ciekawości więc zapytałem, czy ktoś już dostał wypłatę, bo czuję gdzieś głęboko, że znowu będę się musiał upominać o swoje…

Odpowiedz

Damian Grudzień 15, 2015 o 18:44

Ja również czekam na przelew od Agory. Dane do przelewu uzupełniłem 7 grudnia i do dzisiejszego dnia nie odnotowałem wpłaty na konto.

Odpowiedz

Justyna Grudzień 15, 2015 o 19:04

Ja nadal czekam… 🙁

Odpowiedz

Piotr Grudzień 17, 2015 o 12:22

Hej, właśnie dostałem informację, że trwa II etap akcji “Konto 360 z wysoką premią za aktywność”. Jest tam informacja, że dostanę II premię za aktywność, jeżeli zasilę konto w Millenium kwotą 1000 i wydam co najmniej 360 kartą. Moim zdaniem jest to wiadomość wprowadzająca w błąd, ponieważ nie przelewam tam pensji i w moim wypadku powinienem zasilić konto przelewami na łączną kwotę 1800 zł. Am I right? 🙂

Odpowiedz

Daniela Grudzień 17, 2015 o 14:04

Dostałam identyczną, i rozumiem, że to tylko taka informacja, która poszła do wszystkich? Bo ja już warunki spełniłam na początku grudnia. 😉
Piotr, masz rację imho i to info o 1000 może wprowadzać w błąd. Chociaż ja nie mam przelewu wypłaty na to konto, to bank Millennium i tak uważa, że to robię (taka informacja widnieje w panelu po zalogowaniu), nie wiem czemu ale dla bezpieczeństwa przelewam te 1800 i tak 😛 a samo konto jest fajne i chyba przy nim zostanę.

Odpowiedz

Joanna Grudzień 17, 2015 o 14:12

Słuchajcie dostałam takiego maila z adresu: [email protected]

“Witaj,
przypominamy, że trwa II etap akcji „Konto 360 z wysoką premią za aktywność” organizowanej przez Agorę S.A. we współpracy Bankiem Millennium S.A. Aby otrzymać II premię, musisz zasilić swoje Konto360° kwotą co najmniej 1000 zł oraz wykonać operacje kartą płatniczą wydaną do konta na co najmniej 360 zł. Na spełnienie warunków masz czas jeszcze do 31.12.2015. Przypominamy, że aby uzyskać premię w akcji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących z Bankiem. Osoby, które tego nie zrobiły mogą uzupełnić tę zgodę dzwoniąc na numer Infolinii Banku Millennium lub w każdym oddziale Banku.

Informacja o przyznaniu II premii zostanie przesłana do 08.01.2016. Wszelkie wątpliwości powinien wyjaśnić regulamin akcji, dostępny na stronie internetowej konto360.zpremia.pl.”

tyle że nie składałam reklamacji…bałagan ;-(

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 20, 2015 o 21:40

Hej Joanna,

Wszystkie osoby uczestniczące w promocji dostały taki e-mail z przypomnieniem. Ja również.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Damian Grudzień 17, 2015 o 14:26

“Bank potwierdził, że spełniliście Państwo warunki transakcji, ale nie
wyraziliście Państwo zgody na przetwarzanie danych osobowych[…} Każdy, kto uzupełni ten warunek do końca roku, czyli do 31.12.2015 r. będzie mógł otrzymać
premię za aktywność w I etapie. Wypłata premii za I etap nastąpi wtedy
do 15.01.2016. ”

Przyjazne podejście do klienta.

Odpowiedz

Mariusz Grudzień 17, 2015 o 14:47

Ja dzisiaj dostałem pierwszy przelew od Agory – 50 zł wpadło.

Odpowiedz

Monika Grudzień 17, 2015 o 16:23

Ja też. Dziś chyba dzień wypłaty,bo moi rodzice również otrzymali przelew na konto:-)

Odpowiedz

Jakub Grudzień 17, 2015 o 18:57

I ja dziś dostałem przelew i mimo początkowych problemów te 50 zł rekompensuje mi to. Teraz czekam na kolejne przelewy 🙂

Odpowiedz

Justyna Grudzień 17, 2015 o 21:24

U mnie także dziś pojawiło się 50 zł na koncie 🙂

Odpowiedz

Michał Grudzień 18, 2015 o 17:02

A u mnie na koncie nic :/ chociaz warunki spełniłem.

Odpowiedz

Michał Grudzień 23, 2015 o 13:37

Pieniądze dostałem. Promocja skuteczna.

Odpowiedz

Sławek Grudzień 21, 2015 o 19:17

Spełniłem warunki I etapu z nawiązką, nie dostałem maila od Agory, złożyłem więc reklamację. Status od dokładnie tygodnia (14/12/2015) – oczekuje na rozpatrzenie. Dużo czasu jak na sprawdzenie kilku prostych faktów. Co mam zrobić jeśli spełniłem warunki, a 50 zł nie dostanę do 24/12 . Ewidentne złamanie regulaminu po stronie banku. Jakie będzie zadośćuczynienie? Wizerunkowo i tak już nic nie pomoże…

Odpowiedz

Krzysztof Grudzień 22, 2015 o 20:52

Spełniłem warunki. Pieniędzy nie dostałem.

Dzwoniłem do Millennium – potwierdzili, że spełniam warunki. Powiedzieli też, że wypłatą pieniędzy zajmuje się Agora i oni nic z tym nie zrobią. Odesłali mnie do Agory.

Następnie złożyłem reklamację. W odpowiedzi dostałem maila:

“Bank nie zaraportował nam spełnienia przez Pana warunków. Poprosimy Bank Millennium o ponowną weryfikację Pana przypadku. Jak tylko uzyskamy jakieś informacje powiadomimy Pana.”

Minął tydzień – ani pieniędzy, ani dalszych wyjaśnień nie dostałem.

Moim zdaniem jest to bardzo nieprofesjonalne.

Jeżeli bank Millennium i Agora razem organizują promocję, to problemy powinni załatwiać między sobą, a nie odsyłać od Annasza do Kajfasza.

Bank zrzuca odpowiedzialność na Agorę, Agora na bank.

Jestem zniesmaczony tą sytuacją. Na walkę z bankiem i Agorą straciłem już dużo czasu i nerwów. Istnieją prostsze sposoby, aby zarobić te 50zł. Bardzo żałuję, że dałem się nabrać na tę ofertę.

Pozostaje pytanie – jak zamknąć konto i zapomnieć o tym nieprofesjonalnym banku.

Odpowiedz

Anka Grudzień 24, 2015 o 09:16

Informacja o przyznaniu premii z dnia 18 listopada. W ten sam dzień wypełniony formularz a premii jak nie było tak nie ma…

Odpowiedz

cga Grudzień 24, 2015 o 11:01

to moja ostatnia promo na jaką się połasiłem – szkoda czasu i nerwów. niby wszystko spełniłem ale teraz dostaję maile o niespełnieniu warunków z uwagi na brak zgody na cele marketingowe. nie widziałem tu info o konieczności spełnienia takiego warunku. i raz jest w artykule mowa o 1000PLN przelewu wymaganego a w innym miejscu o 1800PLN.

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 24, 2015 o 11:26

Hej Cga,

Szkoda, że nie otrzymałaś premii. Niestety, jak sama piszesz, nie spełniłaś warunków promocji. Piszesz, że “nie widziałam tu info o konieczności spełnienia takiego warunku”. Ta informacja jest i była tu od samego początku. Zacytuję:

“Składając wniosek o otwarcie konta musicie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów stanowiących jednostki powiązane z Bankiem oraz współpracujące z Bankiem na podstawie umowy, w tym drogą telefoniczną i poprzez środki komunikacji elektronicznej, oraz nie odwoływać tych zgód w czasie trwania akcji promocyjnej. W praktyce oznacza to konieczność zaznaczenia wszystkich zgód we wniosku o otwarcie konta, jeśli chcecie otrzymać premię (!!!).”

Apeluję o dokładne czytanie instrukcji, które publikuję. Szczegóły mają znaczenie.

Kwoty 1000 zł i 1800 zł dotyczą dwóch różnych rzeczy. Także jest to wyjaśnione we wpisie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Tomasz Grudzień 28, 2015 o 18:13

Trzeba fatygować się do placówki ( w moim przypadku ) , nie mogą włączyć tej zgody ponieważ muszą zweryfikować mój dowód . ( Dziwne ). Jestem świecie przekonany że zaznaczałem tą opcję, w trakcie zakładania konta.

Odpowiedz

Andrzej Styczeń 4, 2016 o 19:48

W sumie to wysłałem maila do Pana Panie Michala ale mogę to inforację powtórzyć tu gdyż wygląda na to iż to nie jest odosobniony przypadek

Treść maila:
“Witam Panie Michale,
bardzo się cieszę że znalazłem Twojego bloga. Bardzo mi to pomogło przy uporządkowaniu mojego budżetu domowego oraz przygotowaniu i ezgekucji planu spłaty kredytów.
Podąrzając za Twoimi praktymi skorzystałem z promocji “Konto 360° z wysoką premią za aktywność” o której pisałeś 26 września 2015 roku.
Przygotowując się do spełnienia wymogów 3go etapu zauważyłem iż ani ja, ani moja Małżonka nie otrzymaliśmy 50zł za spełnienie warunków pierwszego etapu.
Po kontakcie z konsultantem zostałem poinformowany iż zakładając konto nie wyraziłem wymaganych zgód marketingowych…

Oczywiście zakładając oba konta takie zgody wyraziłem gdyż zwracałeś na to uwagę.
Jak możesz się domyślić jest to coś czego nie da się zweryfikować więc zostałem bezczelnie oszukany przez bank.
Bardzo jestem zawiedzoniony tym faktem gdyż wymagało ode mnie wiele wysiłku spełnienie warunków w dwóch pierwszych etapach.
Chciałbym ostrzec Ciebie oraz Twoich czytelników aby uważali na ten bank przy tego typu promocjach.
Nie zmienia to faktu iż dalej będę śledził Twój blog być może rozważniej podchodząc do tego typu promocji.

Z poważaniem
Andrzej “

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 4, 2016 o 21:00

Hej Andrzej,

Przykro słyszeć. Tak jak odpisałem – prześlij mi maile adresy e-mail Twój i Żony, które rejestrowaliście w promocji. Sprawdzę z organizatorem co da się zrobić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Krzysztof Grudzień 25, 2015 o 11:12

Hej cga,

miałem tą samą sytuację – z nerwów aż zleciłem zamknięcie konta.
Ale… po kilku dniach info z agory że cały czas mogę otrzymać premię, jeśli do 31.12 załatwię zgody. No to migiem call do millenium, odwołałem zamknięcie rachunku i grzecznie wysłuchałem wszystkich paragrafów i powiedziałem sakramentalne “wyrażam zgodę” 🙂
Wszystko to się mocno teraz opóźni, bo będą mnie weryfikować po nowym roku dopiero, ale może się uda :).

pzdr.

Odpowiedz

Anka Grudzień 25, 2015 o 11:28

Czy jeszcze ktoś mimo otrzymania informacji o spełnieniu warunków promocji, wypełnienia wszystkich danych itd. nie dostał pierwszej premii? Reklamacja oczywiście napisana ale jakiś taki niesmak człowiek czuje, że go oszukali.

Odpowiedz

Michał Grudzień 25, 2015 o 15:53

Michale, czy żeby wziąć udział w Twoim konkursie muszę spełnić warunki promocji (dostać 50 zł) w każdym z trzech miesięcy? czy wystarczy, że założyłem konto zgodnie z Twoją instrukcją? Niestety nie załapałem się na premię w pierwszym miesiącu.

Pozdrawiam,
Michał

Odpowiedz

Mac Styczeń 3, 2016 o 21:43

Właśnie, a jak to się ma do Twojego konkursu Michał, jak ktoś się nie załapał na pierwszą premię a na drugą się (prawodpodobnie) załapie?

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 3, 2016 o 23:33

Hej Michał i Mac,

Wystarczy przynajmniej w jednym okresie premiowym spełnić warunki promocji. Jeśli nie spełnicie ich ani razu i nie otrzymacie premii, to zostaniecie niestety zweryfikowani negatywnie.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Jacek Grudzień 26, 2015 o 06:24

witam świątecznie…. winien jestem wyjaśnienie… otóż przez trzy tygodnie ,,pałowałem” się z tą promocją, a właściwie mailem do potwierdzenia danych do przelewu premii, i tak po reklamacjach tak w Millenium, jak i Agorze okazało się iż to ja z innego adresu mail złożyłem wniosek w Banku, inny adres mail posiadała Agora. Pani z Agory w mailu zasugerowała mi co mogę w zaistniałej stacji zrobić, zrobiłem zalogowałem się , wpisałem dane, poszło..:) Teraz zaś czekam tym razem na pierwszą wypłatę 🙂 Przy tej okazji serdeczne dzięki za pomoc p. A. Sosnowskiej i Michałowi za pomoc w rozwikłaniu mojej historii.
pozdrawiam serdecznie jeszcze świątecznie…

Odpowiedz

Joe Grudzień 26, 2015 o 09:24

Słuchajcie, a czy to nie jest tak, że Agora przysyła e-maile o trwającym 2 etapie i konieczności uzupełnienia zgód na przetwarzanie danych itd. ponieważ w ogóle bierzemy udział w tej promocji. Niezależnie, czy takiej zgody się udzieliło, warunki drugiego etapu już spełniło czy jeszcze nie? No, bo skoro spełniłem warunki pierwszego etapu pod kątem zgód to dlaczego nie miałbym spełniać ich dla drugiego etapu?
Czy ktoś się w tym orientuje?

Odpowiedz

Jerzy Grudzień 30, 2015 o 11:14

Ja właśnie dzwoniłem do banku, okazało się że nie mam wyrażonej jakiejś dodatkowej zgody (na przesyłanie informacji drogą elektorniczną), choć na pewno zaznaczyłem wszystko przy wypełnianiu formularza zakładając konto. Tylko że nie dostałem pierwszej premii pomimo spełnienia warunków.. tak że teraz napisałem na maila reklamacyjnego “WTF”.

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 31, 2015 o 11:23

Hej Jerzy,

Brakujące zgody możesz wyrazić telefonicznie i proponuję to zrobić.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Maciej Grudzień 28, 2015 o 10:43

Założyłem rachunek zgodnie z instrukcją, niestety nie zostałem zakwalifikowany do wypłaty premii, ponieważ rzekomo nie spełniłem warunków. Miała być jedna transakcja kartą niezależnie od kwoty, a bank żąda ode mnie 360 zł.
Jakiś pomysł, gdzie tkwi problem?
Pozdrowienia

Odpowiedz

Mateusz Grudzień 28, 2015 o 16:26

Mylisz warunki promocji z warunkami bezpłatności konta.
1 transakcja – warunek bezpłatności konta
transakcje na 360 zł (w sumie) – warunek promocji
Wszystko było opisane.

Odpowiedz

Mateusz Grudzień 28, 2015 o 16:29

Z rozpędu trochę źle napisałem. Ma być:
1 transakcja – warunek bezpłatności karty (nie konta)

Odpowiedz

Laura Grudzień 28, 2015 o 16:59

@Mateusz, pierwsza wersja była prawidłowa – jest to warunek bezpłatności konta (czyli, inaczej niż w większości banków, karta jest niezbędna by konto było za free)

Odpowiedz

Laura Grudzień 29, 2015 o 20:59

I druga z resztą też. Tzn. na początek skasują za konto 8 zł, a potem za kartę 7 zł (przerobione w praktyce :/)

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 31, 2015 o 11:42

Hej Maciej,

Niektórzy już odpowiedzieli (dzięki!). Ja tylko potwierdzę:

– 1 transakcja wymagana jest dla bezpłatności karty/konta.
– Aby spełnić warunki promocji trzeba było wydać kartą 360 zł (łącznie) w pierwszym miesiącu jej posiadania.

Wszystko szczegółowo było opisane w artykule powyżej. Szkoda, że nie udało Ci się spełnić warunków. 🙁

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 28, 2015 o 16:09

Maciej – miała być jedna, aby nie płacić za kartę.

Odpowiedz

Marcin Grudzień 30, 2015 o 06:58

Jestem zdegustowany, gdyż moim zdaniem spełniłem warunki pierwszego etapu, a bank umywa ręce. Transakcji kartą na kwotę ok 700zł dokonałem 29.11.2015. Rozliczenie tych transakcji nastąpiło 02/12/2015. Ale jaki ja mam na to wpływ? Odpowiedź banku: “Informujemy, iż warunki do wypłaty powyższej premii w miesiącu 11.2015 r. nie zostały spełnione, tym samym nie nastąpiła automatyczna wypłata premii. Wyjaśniamy, księgowanie transakcji jest zależne od faktu przesłania informacji o dokonanej, przy użyciu karty transakcji, przez punkt usługowo-handlowy, w którym dokonał Pan płatności. Podkreślamy, iż Bank nie ma wpływu na terminy rozliczania tego typu transakcji przez punkty handlowo-usługowe.”
Wychodzi więc na to, że ja nie mam wpływu, bank nie ma wpływu. To kto ma? Kto jest mi w stanie udzielić odpowiedzi w których punktach usługowych do kiedy można płacić kartą, żeby transakcja została rozliczona w tym samym miesiącu?

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 31, 2015 o 10:40

Marcin: no przecież mogłeś tę transakcję wykonać przędzej, niż 29-ego (30-ty to był ostatni dzień miesiąca).

Odpowiedz

Marcin Grudzień 31, 2015 o 10:58

Piotrek,
Punkt 4 regulaminu promocji mówi:
§ 4. Premia pieniężna podstawowa.
1. Uczestnik, który do dnia 30.11.2015 (włącznie) wykonana co najmniej jedną płatność (lub płatności) bezgotówkową kartą wydaną do konta w sklepach stacjonarnych (POS) na kwotę minimum 360 zł (kwota rozumiana jako: suma transakcji na kwotę minimum 360 zł; nie zostaną wzięte pod uwagę: płatności anulowane, transakcje bankomatowe i przelewy z Konta) oraz spełni łącznie warunki wymienione w § 2 i § 3 Regulaminu, otrzyma od Organizatora premię pieniężną podstawową w wysokości 50 złotych, która zostanie przekazana na wskazane w Aplikacji konto osobiste Uczestnika otwarte podczas Akcji promocyjnej.

czyli dla mnie sytuacja jest jasna. Nie ma tu żadnej informacji o tym kiedy ma nastąpić rozliczenie punktu handlowego z bankiem. Na moim rachunku środki zostały zablokowane 29go listopada.

Odpowiedz

Michał Szafrański Grudzień 31, 2015 o 11:20

Hej Marcin,

Proponuję zgłosić reklamację szczegółowo opisując sytuację i powołując się na konkretne punkty regulaminu. Dołączyłbym od razu screen z potwierdzeniem dokonania transakcji – wszystko co może pomóc w wyjaśnieniu sytuacji pomiędzy Agorą i bankiem.

Niestety to normalne, że banki księgują takie płatności z opóźnieniem – dlatego warto spełniać warunki promocji z kilkudniowym zapasem.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotrek Grudzień 31, 2015 o 11:16

“wykona płatność” – nie jestem prawnikiem, ale faktycznie chyba masz rację, interpretując to wprost…

Odpowiedz

Piotrek Styczeń 6, 2016 o 07:20

Druga transza miala byc wypłacona do dzisiejszego dnia. Spełnilem warunki tak jak przy pierwszej wypłacie, ale drugiego 50zl nadal nie widzę…

Odpowiedz

Daniela Styczeń 6, 2016 o 13:04

Ja zrozumiałam, że do 08.01 to dopiero powiadamiają o spełnieniu warunków otrzymania drugiej premii…

Odpowiedz

Laura Styczeń 6, 2016 o 13:40

@Daniela – dokładnie tak
@Piotrek – a skąd takie info? We wpisie Michała jest błędnie podany 8.01 jako data wypłaty, ale 6.01?

Odpowiedz

DaRiuSz Styczeń 6, 2016 o 14:18

Do 8 stycznia 2016 – organizator drogą mailową powiadomi nas o spełnieniu warunków premii nr 2 i przyznaniu nagrody, do dnia 15 stycznia 2016 – nastąpi wypłata premii.

Odpowiedz

Daniel Styczeń 7, 2016 o 22:00

Wcześniej było napisane, że wystarczy przelać minimum 1000 zł z innego swojego konta z tytułem przelewu wynagrodzenie teraz tego nie dostrzegam. Czy regulamin się zmienił ?
Czy akceptowany jest również przelew własny z rachunku oszczędnościowego na kwotę powyżej 1 800 złotych ?

Dziękuję,
Daniel

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 8, 2016 o 19:36

Daniel nadal informacja jest na stronie w której się logujemy dla Agory że wystarczy 1000zł wypłaty 🙂

Odpowiedz

Mateusz Styczeń 7, 2016 o 23:12

“Druga premia – wypłacona zostanie DO 8.01.2016 r.” Cytat z artykułu Michała. Nie wiem czy znajduje to potwierdzenie w regulaminie organizatora promocji, szczerze mówiąc nie czytałem go. Polegam wyłącznie na tym co napisał Michał 🙂 Także mają czas do jutra do godz 00:00. Trochę to dziwne, że czekają do ostatniego dnia zważywszy na fakt, że pierwszą premię wypłacili dość szybko. Pożyjemy, zobaczymy…najwyżej posypią się masowe reklamacje 🙂

Odpowiedz

Tomasz Styczeń 7, 2016 o 23:28

Ja też jestem zniesmaczony, po pierwsze niby nie znaczyłem opcji o udostępnianiu danych przy zakładaniu konta. 16 grudnia dzwonie na infolinie, niby wszystko załatwione. Dzwonie po tygodniu kontrolnie, i pani znowu zaznacza opcję ( ok załatwione :P), ale po 15 minutach dzwoni, ze ona tego nie może zaznaczyć bo ” weryfikacja danych” i muszę udać się do placówki.OK idę do banku 28 grudnia, niby załatwione. Teraz czekam. I chyba się nie doczekam.

Odpowiedz

Ania Styczeń 8, 2016 o 17:50

Dostałam dziś maila o przyznaniu drugiej premii. Premia, tak jak pisał DaRiuSz, ma być na koncie do 15 stycznia.

Odpowiedz

JACEK Styczeń 8, 2016 o 18:13

ja także otrzymałem w dniu dzisiejszym informację o kwalifikacji do wypłaty II części premia …miło;)..
pozdrawiam

Odpowiedz

DaRiuSz Styczeń 8, 2016 o 18:36

Również otrzymałem maila
Gratulujemy,
Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty II premii 50 zł w akcji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Premia zostanie przekazana na Twoje konto do dnia 15 stycznia 2016.
Przypominamy, że na spełnienie warunków III premii masz czas do 31 stycznia 2016.

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 8, 2016 o 19:33

Ja nie otrzymałam e-maila od Agory a spełniłam warunki I premii i na 100% również i II premii już na samym początku miesiąca. Czy mam jeszcze czekać na e-mail od Agory czy jednak pisać reklamację w dniu jutrzejszym? Zalogowałam sie na konto w którym podawałam dane do przelewu dla Agory i tam nic nie ma na temat przyznania drugiej premii. Jak wyglada przyznanie II premii na konto na którym już była przelana premia I? Macie też i tam informację? Martwię się bo w sumie ostatnio też tak było ze nie dostałam informacji a dopiero po 3 dniach dostałam emial i Pani z reklamacji napisała ze 3 dni wcześniej wysłano do mnie informację o spełnieniu warunków a jednak e-mail “szedł” 3 dni. Jest to możliwe?:) Dobra. Jutro napiszę reklamację.

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 8, 2016 o 19:36

Hej Agnieszka,

Ja bym poczekał do jutra (może mail z opóźnieniem przyjdzie) i wtedy napisał reklamację.

Pozdrawiam i powodzenia!

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 8, 2016 o 19:47

Tak w ogóle się zastanawiam czy ta akcja się w ogóle opłaciła organizatorowi … tyle reklamacji i niejasności głównie ze strony jednak Banku. Mam jednak nadzieję, że jeszcze spotkam takie promocje w którym bedzie mi dane uczestniczyć:)

Odpowiedz

Damian Styczeń 8, 2016 o 22:18

Bardzo współczuje bankowi Milenium ze podjął współprace z Agorą…
Przez taką Waszą organizacje znacznie chętniej udam sie do innego banku zrobić cokolwiek.
Co do samej promocji, nie mam nawet jeszcze pierwszej premii, ciagle odwlekanie, odpisywanie na maila, kilka dni itp itd

Odpowiedz

Marcin Styczeń 8, 2016 o 23:23

Hej Michale, u mnie jest trochę dziwna sytuacja, bo po prostu zapominałem o tym wszystkim, a konto zakładałem na żonę i mimo, że tam luknę co jakiś czas jej maila to nie sprawdzam go dokładnie. Lecz nie widziałem maila o przyznaniu I premii…. ale dziś otrzymała o przyznaniu II premii, ale bez żadnych wytycznych, że trzeba podać dane i nr konta… Wszedłem więc z linka z Twojej strony i zalogowałem się na konto promocji i wypełniłem wszystko co trzeba, ale czy to znaczy, że została żonka zakwalifikowana do wypłaty I premii tylko mail np. wpadł do spamu i potem wyprował? O przyznaniu II premii wpadł do “odebrane”

ps. dla pewności napisałem maila reklamacyjnego do agory.

Odpowiedz

Andrzej Styczeń 12, 2016 o 20:24

Hej,

u mnie podobna sytuacja, tzn. spełniłem na pewno warunki II premii (przelew na 1800 PLN + operacje kartowe na kwotę > 360PLN), ale nie dostałem do dziś emaila z potwierdzeniem przyznania premii (spam sprawdzony). I premia została przyznana i przelana na konto o dziwo bez problemów.

Jak kontaktujecie się z Agorą w celu zgłoszenia reklamacji, przez adres: [email protected]
czy poprzez formularz kontaktowy na stronie: https://konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt/

Pozdrawiam,
Andrzej

Odpowiedz

Sławek Styczeń 13, 2016 o 11:01

Ja doczekałem się odpowiedzi na reklamację ws. braku I premii , jaką złożyłem w połowie grudnia. Trochę to trwało, poirytowałem się też trochę, ale koniec końców – jest pozytywnie ! Przyszedł mail z potwierdzeniem od organizatora, do tego jest potwierdzenie ws. II premii.

Odpowiedz

Andrzej Styczeń 13, 2016 o 15:24

Na jaki adres email Agory przesyłacie reklamacje dotyczące niewypłaconej premii?

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 13, 2016 o 16:49

Ja czekam na odpowiedz ze strony Agory o spełnieniu warunków promocji i wypłaceniu premii II. Dzwoniłam do banku z ciekawości i bank potwierdził mi że warunki premii II spełniłam i wypłata premii nastąpi do końca stycznia. Jeśli nie otrzymam to mam reklamację kierować bezpośrednio do banku. Agora napisała że nie ma raportu ze strony banku odnośnie spełnienia przeze mnie warunków premii II.

Odpowiedz

piotr Styczeń 14, 2016 o 22:59

Witam,
spełniłem warunki przyznania I i II premii, pomimo reklamacji na maila podanego w regulaminie zero konkretnej odpowiedzi. Wysłali tylko maila, że poproszą bank o ponowną weryfikację i cisza. Maile z reklamacją wysyłałem 2 i ponownie 12 stycznia. Od 2 stycznia minęły prawie 2 tygodnie. Kompletna porażka agory i banku. nie polecam

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 15, 2016 o 16:24

A ja dziś dostałam odpowiedź że i premia II mi się należy i zostanie wypłacona w ciągu 2 tygodni 🙂
Ja nie narzekam na kontakt z Agorą a także z bankiem.

Odpowiedz

Jacek Styczeń 15, 2016 o 19:44

Czy dostaliście II premię? 8 stycznia dostałem maila, że będzie wypłacona do 15 stycznia, a tu jak na razie lipa…

Odpowiedz

Tomek Styczeń 15, 2016 o 21:24

Dzień wypłaty drugiej premii minął a premie na moim i żony koncie nie wpłynęły.
Dodatkowo pod koniec grudnia żona kontaktowała się z Agorą i bankiem w celu potwierdzenia wcześniej wyrażonych zgód. Na infolinii wprowadzano ją w błąd, że jest przypisana do innej promocji z innymi premiami. Potem dostała maila z przeprosinami i potwierdzeniem zakwalifikowania do otrzymania I-szej premii. W 2 mailach oraz informacji wewnętrznej w systemie on-line za każdym razem podawano inny termin przyznania tej opóźnionej premii…
Nie do końca działa to tak jak powinno.
A po za tym – dziękuję Michale za świetnego bloga, czytam Cię od niedawna i cieszę się, że “robimy razem biznes” 🙂 Ciekaw jestem ile osób (rząd wielkości) skorzystało z Twojego linku tym razem. Mam nadzieję, że sporo 😉

Odpowiedz

Artur4Life Styczeń 15, 2016 o 21:58

Zgodnie z regulaminem do dnia dzisiejszego miała zostać wypłacona II premia pieniężna. Czy ktoś z Was otrzymał ją dzisiaj?

Sam otrzymałem maila o tym, że została mi przyznana druga premia, ale premii dzisiaj na koncie nie widzę. Liczę, że przyjdzie pierwszą sesją przychodzącą w poniedziałek.

Odpowiedz

Monika Styczeń 15, 2016 o 22:00

U mnie to samo. Pieniądze jeszcze nie dotarły na konto.

Odpowiedz

Magdalena Styczeń 16, 2016 o 11:50

Ja również dostałam maila, że spełniłam warunki II etapu. Pieniążki miały być na koncie wczoraj, a ich nie ma. 🙁

Odpowiedz

Piotrek Styczeń 16, 2016 o 12:58

Też nie dostałem, miałem pisać emaila z reklamacją bo jest dzisiaj 16sty, ale pewnie będzie w poniedziałek. Widzę, że więcej osób tak ma.

Odpowiedz

Marzena Styczeń 16, 2016 o 13:16

To już kolejna z takich promocji z jakiej korzystam i z comperia miałam problemy i jak widzę z agora są także problemy, bank z tego ma korzyści a my niestety jak widać nie, spełniłam warunki w pierwszej- co lepsze nawet więcej bo przelam na ich konto te 1800 niewymagane w razie “W”, spełniłam warunki w drugiej juz a w trzeciej mało brakuje bo kwestia przelewu wykonania i co i nic, ani z jednej ani z drugiej, szkoda chyba mojego czasu nerwów załatwiania i pisania, 8 dni czekam na odpowiedz ze strony Agory a dzwonic juz do Millenium nie mam zamiaru, mam zamiar na tym zarabiac a nie tracic ;/ szkoda bo ja dopełnilam wszystkiego bo sprawdziłam … wiecej nie zaufam millenium i tyle, mam tylko nadzieje,że do czasu az rozpatrza reklamacje i wyplate nie beda naliczane zadne opłaty za konto ani za karte bo nie mam zamiaru placic im cokolwiek wiecej , takie nabijanie klienta w butelke, podejrzewam ze chca nas przytrzymac rekalmacjami pozniej na;licza oplaty za konto karty bo ktos zawsze zapomni spełniac warunki ;/ ehhh

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 18, 2016 o 10:10

Hej Marzena,

Zapytałem Agorę o Twój przypadek i uzyskałem dzisiaj informację, że opis Twojego przypadku trafił już do banku z prośbą o wyjaśnienie. Jak będzie informacja zwrotna – otrzymasz informację z Agory.

Nie odpuszczam. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marzena Styczeń 18, 2016 o 13:08

Dzieki Michale, bo zaczynam juz watpic w takie akcje czy one kiedykolwiek nie beda miały błedów :)) bank i agora powinni byc przygotowani na to iz duzo osob korzysta dzieki Tobie z takich akcji :)) i że może byc natłok

Ja na razie tez nie odpuszczam 🙂 zobacze co bedzie w przyszlosci z millenium , na razie mnie denerwują lekko :DDD 🙂

Odpowiedz

Marzena Styczeń 27, 2016 o 21:08

hej Michale 🙂 u mnie sie rozwiazalo, reklamacja pozytywnie rozpatrzona w millenium, 14dni mam czekac na srodki

nie mam pojecia dlaczego nie wyplacili bo o tym nie napisali ;p

Odpowiedz

Daniel Styczeń 16, 2016 o 15:25

Ja również otrzymałem @ od agory 8 stycznia o spełnieniu warunków i wypłaty premii do 15 stycznia. Niestety nie mam tych pieniędzy na koncie. To może kwestia sesji wychodzących/przychodzących, gdyż I premię miałem wypłaconą z konta prowadzonego w Pekao SA.

Odpowiedz

Mateusz Styczeń 16, 2016 o 20:25

To w takim razie wysyłają różnej treści maile? Ja dostałem coś takiego:

“Gratulujemy,

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty II premii 50 zł w akcji Konto 360 z Premią Banku Millennium i Agora! Premia zostanie przekazana na Twoje konto do dnia 15 stycznia 2016.
Przypominamy, że na spełnienie warunków III premii masz czas do 31 stycznia 2016.”

Jasno z tego wynika, że do końca stycznia mają czas na wypłacenie premii.
Pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 16, 2016 o 16:17

a ja dostałam informację że do 2 tygodni. W każdym razie płaca do 31 stycznia. W sytuacji braku wpłaty należy składać reklamację w banku.

Odpowiedz

Piotrek Styczeń 16, 2016 o 21:17

II permia miała być wypłacona do 15 stycznia. Czytaj po polsku:) Nikt tu nie pisał o III transzy, tylko DRUGIEJ.

Odpowiedz

Robert Styczeń 17, 2016 o 22:26

Również nie otrzymałem II premii, czekam do jutra, później piszę reklamację.

Odpowiedz

Wiktor Styczeń 18, 2016 o 09:09

A czy jest w ogóle ktoś kto dostał drugą premię? Przyznać się 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 18, 2016 o 10:05

Hej Wiktor,

Ci co dostali, to pewnie nie mają powodu, by tu zaglądać.

Informacyjnie: wyjaśniałem z Agorą. Przelewy wychodziły w czwartek i w piątek, przy czym być może jakaś “paczka” nie załapała się na ostatnią sesję piątkową. Proponuję więc dzisiaj sprawdzić koło 13:00 stan kont. Jeśli jeszcze nie będzie premii, to można słać reklamację do Agory.

Ja premii też jeszcze nie dostałem. Czekam.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Joe Styczeń 18, 2016 o 11:22

Cześć Wiktor

Ja też jeszcze nie dostałem, ale nie panikuję. Sprawdzę popołudniu.

Odpowiedz

Dark Styczeń 18, 2016 o 12:31

Obawiam się, że Agora znów bajeruje, nie pierwszy raz już, że przelewy wyszły. Czasownik w formie czasu przyszłego to “wyjdą”. Więc przelewy zlecą pewnie dziś lub jutro dopiero. Ręce opadają. Solidności w dzisiejszych czasach zdecydowanie brak!

Odpowiedz

Grzegorz Styczeń 18, 2016 o 13:05

Witam. Też dostałem maila, że do 15.01 będzie przelew. Niestety dziś 18-sty, a 50PLN brak. Sprawdzone przed chwilą.

Odpowiedz

Magdalena Styczeń 18, 2016 o 13:16

Już po sesji przychodzącej i dalej nic. Wysłali to pewnie 15 o 23:59… ;/

Odpowiedz

Magdalena Styczeń 18, 2016 o 13:21

A poza tym nie powinno nas obchodzić, co jest przyczyną ich opóźnienia. Data przyjścia premii na konto to 15 stycznia, nie 18. Mogą być pewni, że zrezygnuję z konta.

Odpowiedz

Michał Styczeń 18, 2016 o 13:52

Ja również. Zwłaszcza, że sam bank do premii liczy datę rozliczenia, a nie dokonania transakcji.

Odpowiedz

Renata Styczeń 18, 2016 o 14:04

Hmm, a ja tam czekam cierpliwie na wypłatę drugiej premii. Może dlatego, że nie miałam problemu z załapaniem się na pierwszą turę mam więcej cierpliwości co do drugiej… Tak czy siak, nic nie tracę, a mogę zyskać. Samo konto i inne usługi (konto oszczędnościowe, warunki kart kredytowych, bezpłatne wypłaty z bankomatów) uważam za bardzo dobre, korzystniejsze raczej ciężko znaleźć. Jesli przy okazji wskoczy premia, będzie super. Jeśli będzie problem, szkoda nerwów na denerwowanie się tematem. Chociaż osobiście też nie lubię niedotrzymywania warunków. Mimo wszystko życzę wszystkim cierpliwości i dystansu, a Tobie, Michale, polecenia wielu fajnych promocji 🙂

Odpowiedz

Daniela Styczeń 18, 2016 o 14:05

Sprawdziłam przed chwilą i premii wciąż nie ma. A miałam szczery zamiar zostawić sobie to konto…

Odpowiedz

Marek Styczeń 18, 2016 o 15:20

U mnie wpływ nastąpił o 15:00, także pewnie dopiero dziś rano wypuścili przelew. Tragedii nie ma, najważniejsze, że doszło, ale lekki niesmak jest, że nie trzymają się reguł, które sami narzucili. Gdyby klient zrealizował warunki promocji z chociażby jednodniowym opóźnieniem, to pewnie nie byłoby zmiłuj – premia się nie należy.
Niemniej jednak mam nadzieję, że premia za trzeci etap dojdzie na czas, a potem zamykam konto, bo za dużo tego naotwierałem wyłącznie z myślą o promocjach 🙂

Odpowiedz

JACEK Styczeń 18, 2016 o 16:23

…chwalę się 🙂 mi także o godz 15, wpłynęła na konto druga cześć premii…pozdrawiam

Odpowiedz

Joe Styczeń 18, 2016 o 16:50

Kochani, bez napinki jak spełniliście warunki to na pewno dostaniecie. Przecież te 50zł to nie jest wasze być albo nie być. Ja już dostałem dzisiaj i pewnie Wy również.
Podejrzewam, że Agora zrobiła przelewy jak obiecała w piątek (popołudniu). W sobotę i niedzielę bank nie rejestruje przelewów i przyciągnęło się do poniedziałku. Czyli nikt nie oszukał. I to chyba najważniejsze.

Odpowiedz

Marzena Styczeń 18, 2016 o 17:55

To nie w kwesti byc albo nie byc, bo jakbys nie spełnił Ty warunku badz jeden dzien pozniej 🙂 to premi bys nie dostał, a bank robi sobie co chce ;/

Odpowiedz

Joe Styczeń 19, 2016 o 06:12

I włosów z głowy bym nie rwał tylko napisał reklamację, albo rozwiązał umowę choć przyznam, że Millennium ma lepsze warunki niż mój dotychczasowy bank.
A że banki robią co chcą to się zgadzam. Przelałem 1800zł z innego banku do Millennium w godzinach “wczesnoporannych” i przelew dotarł późnym popołudniem. Czyli nie załapał się na pierwszą sesję, ani drugą tylko chyba ostatnią. Nie wiem czemu tak się dzieje, przecież chyba nikt tam nie siedzi i klika po kolei każdy przelew.

Odpowiedz

Marzena Styczeń 19, 2016 o 09:01

a co zrobisz kiedy Twoje reklamacje beda rozpatrywane ponad dwa tygodnie ( jak tu ludzie pisza) a bank zacznie CI naliczac oplaty za konto, bo duzo bankow teraz zmiania toip i co wtedy ? zrezygnowac nie zrezygnujesz bo na to konto wplynac powinna premia a oplaty Ci nalicza i nikt Ciebie sie nie bedzie pytał 🙂

Odpowiedz

Michał Szafrański Styczeń 19, 2016 o 09:03

Hej Marzena,

No teraz to już czystą spekulację uprawiasz. Trzymajmy się faktów. 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Marzena Styczeń 19, 2016 o 09:07

nie spekulacje Michale :)) ja np nie chce miec tego konta i chciałam w lutym zrezygnowac z niego :)) po dostaniu 3 premi, a teraz bede musiala spełniac warunki do czasu wyplacenia premii czyli ze konto bedzie musialo miec wplaty i operowanie karta, ciut dla mnie to uciazliwe czasami jest z racji pamietania :)) mimo spisanego gdzie mam i jakie konta a jak nie spelnie warunków to przeciez nalicza oplaty za karte, konto … nawet z ta obecna toip, nieprawaz?

Odpowiedz

Joe Styczeń 19, 2016 o 12:53

Oczywiście, możemy zacząć rozpatrywać wszystkie skrajności, które mogą się zdarzyć, ale kiedy poznasz już odpowiedzi na wszystkie te pytania czy to Cię uspokoi? Czy może zaprosisz mnie na kawę i razem zastanowimy się jak dobrze wykorzystać otrzymaną premię?
Pozdrawiam Cię 🙂

Odpowiedz

Marzena Styczeń 19, 2016 o 16:01

kurcze 🙂 mało jak na wykorzystanie we dwoje 🙂

Odpowiedz

Joe Styczeń 20, 2016 o 10:29

Mnie to nie martwi. Mając takiego mentora jak Michał wkrótce możemy mieć nie tylko sto, ale nawet tysiąc razy tyle. Co Ty na to?
Michał to człowiek sukcesu. Wiem co mówię, bo byłem na jego wykładzie. Pewny siebie, próbuje uświadamiać i edukować takich ignorantów ekonomicznych jak ja. Z nim nie zginiemy.

Odpowiedz

Artur4Life Styczeń 18, 2016 o 17:20

“Drogi Uczestniku,

z przykrością informujemy, że po stronie Organizatora Akcji, Agora SA pojawiły się problemy techniczne, które zakłóciły wypłatę premii II dla części Uczestników. Bank Millennium nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

Serdecznie przepraszamy wszystkich Uczestników, którzy nie otrzymali przelewu w przewidzianym regulaminem dniu – 15 stycznia.
Informujemy również, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Pragniemy zapewnić, że wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki otrzymania premii II, a nie otrzymali do tej pory przelewu powinni otrzymać go najpóźniej w środę, 20 stycznia br. ”
Agora dała ciała 😉

Odpowiedz

Daniela Styczeń 18, 2016 o 17:27

U mnie kasy wciąż nie ma, za to dostałam maila takiej treści:

Drogi Uczestniku,

z przykrością informujemy, że po stronie Organizatora Akcji, Agora SA pojawiły się problemy techniczne, które zakłóciły wypłatę premii II dla części Uczestników. Bank Millennium nie ponosi odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

Serdecznie przepraszamy wszystkich Uczestników, którzy nie otrzymali przelewu w przewidzianym regulaminem dniu – 15 stycznia.
Informujemy również, że pracujemy nad rozwiązaniem problemu.

Pragniemy zapewnić, że wszyscy Uczestnicy, którzy spełnili warunki otrzymania premii II, a nie otrzymali do tej pory przelewu powinni otrzymać go najpóźniej w środę, 20 stycznia br.

W razie dalszych pytań, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego konto360.zpremia.pl/promocja/kontakt/

Uczestników, którzy otrzymali przelewy, przepraszamy za spam.

Dziękujemy za udział w naszej akcji.

Odpowiedz

Grzegorz Styczeń 18, 2016 o 17:38

Też otrzymałem maila jak powyżej. Także czekam cierpliwie do 20.01.

Odpowiedz

Damian Styczeń 18, 2016 o 18:07

Ja nawet nie mam pierwszej premi, warunki spelnione.
Cala promocja to jedna wielka kpina.

Odpowiedz

Izabella Styczeń 19, 2016 o 08:06

Ja również nie otrzymałam I premii pomimo spełnienia warunków, reklamacja jest cały czas rozpatrywana pomimo tego, że organizator zgodnie z regulaminem miał czas na jej rozpatrzenie w ciągu dwóch tyg., II premia została przyznana ale oczywiście pieniędzy brak. Pierwszy i ostatni raz brałam udział w takie promocji.

Odpowiedz

Piotr Styczeń 19, 2016 o 09:16

Otrzymałem II premię. Ogólnie akcję oceniam dobrze, najważniejsze że organizator potrafi przyznać się do błędów. A tym, którzy nadal czekają nawet na I transzę życzę powodzenia w reklamacji – to wszystko trzeba zweryfikować, stąd pewnie tak długi czas oczekiwania.

Odpowiedz

Piotr Styczeń 19, 2016 o 17:02

Ja póki co nie otrzymałem ani premii ani informacji o tym że zakwalifikowałem się do II etapu. Wszystkie warunki promocji spełniłem. Właśnie wysłałem e-mail z reklamacją. Mam nadzieję że wszystko się wyjaśni i otrzymam należną premię

Odpowiedz

Monika Styczeń 19, 2016 o 20:38

Dziś wpłynęły pieniądze. Wybaczam ten mały poślizg:-)

Odpowiedz

Artur4Life Styczeń 20, 2016 o 17:39

U mnie druga premia pojawiła się dopiero dzisiaj. Wybaczam im to, ponieważ pierwszą premię otrzymałem bardzo szybko, na długo przed terminem z regulaminu.

Odpowiedz

Ewa Styczeń 20, 2016 o 21:29

Pierwszy raz skorzystałam z takiej promocji, może dlatego,że byłeś Michale taki przekonujący. Rezultat – spełniłam wszystkie warunki wypłaty dwóch premii i żadnej kasy nie dostałam. Złożyłam reklamację w grudniu w banku i dostałam odpowiedż, że nie uzupełniłam danych u organizatora. Dane uzupełniłam – kasy nie dostałam. Otrzymałam maila,że zakwalifikowałam się do wypłaty II premii i wypłacą mi ją do 20.01. I co – kasy nie ma. To jest po prostu żałosne. Kto tu z kogo kpi?

Odpowiedz

Izabella Styczeń 21, 2016 o 07:44

Witam,
Czy ktoś nie otrzymał zarówno pierwszej jak i drugiej premii pomimo spełnienia warunków?

Odpowiedz

Anna Styczeń 21, 2016 o 08:27

Ja mam taką sytuację. W grudniu po mailu do organizatora dowiedziałam się, że muszę do końca roku wyrazić zgodę na przetwarzanie danych. Próbowałam to zrobić przez infolinię – poinformowano mnie, że konieczna będzie wizyta w oddziale, co zrobiłam dzień przed sylwestrem. Wczoraj dostałam mail od organizatora, że nie zrobiłam tego w terminie, więc premia mi nie przysługuje 🙂 ale wspaniałomyślnie przedłużają mi termin do końca stycznia na wyrażenie zgody. Tylko jakiej? 🙂 Na co jeszcze mam się zgodzić? 😉

Odpowiedz

Andrzej Styczeń 22, 2016 o 15:05

@Izabella Ja niestety nie dostałem premii, z odpowiedzi Agory wynika, że bank nie przekazał im informacji o spełnieniu przeze mnie warunków.
Nie zamierzam poświęcać czasu na wyjaśnianie, tylko zamykam konto w Millennium z informacją o takim a nie innym motywie tej decyzji.

Odpowiedz

Krzysztof Styczeń 21, 2016 o 19:56

Hej Anna,

konsultant wprowadził Cię w błąd. Miałem identyczną sytuację i wszystko załatwiłem przez infolinię.
Niemniej myślę, że zgoda w końcu przejdzie i dostaniesz premię 😉

Odpowiedz

piotr Styczeń 21, 2016 o 20:55

Też mam taką sytuację, że pomimo spełnienia wymagań nie dostałem ani pierwszej ani drugiej premii. Reklamacje zgłosiłem 2 stycznia i jeszcze nie dostałem nic konkretnego.

Odpowiedz

Darek Styczeń 22, 2016 o 00:54

I skończyło się promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym. Standardowe wynosi …. 0,8%. Promują 2,7%, ale to tylko dla nowych środków na 3 m-ce.

Odpowiedz

Paweł Styczeń 22, 2016 o 01:49

Michale.
Bank czy też Agora nie wypłaciły mi jeszcze żadnej premii, chociaż warunki spełniłem. Oczywiście złożyłem reklamacje i teraz czekam na rozstrzygnięcie. Jednak nie dla premii brałem udział w tej promocji, ale by móc powalczyć o indywidualne spotkanie z Tobą. I teraz jak Ty podejdziesz do kwestii rozstrzygnięcia swojego konkursu gdzie podałeś, że będziesz weryfikował z Agorą czy dany uczestnik spełnił warunki promocji. Agora na razie tej promocji nie ogarnia, a ponadto z tego co czytam wpłynęło do nich mnóstwo wniosków reklamacyjnych. Czy przedłużysz czas weryfikacji zwycięzców do momentu zakończenia wszystkich reklamacji?

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 23, 2016 o 10:50

chyba będzie musiał Michał wysłać do wszystkich info że bierze udział w losowaniu, i kto nie otrzyma to ma się zgłosić ..:) heh … zobaczymy skoro taki ogromny z tym problem:)))

Odpowiedz

Piotr Styczeń 22, 2016 o 16:54

Upewnijcie się, że wyłączono Wam Pakiet Bezpieczeństwa do karty. Ja wyłączyłem go w grudniu, a w styczniu pobrali mi opłatę. Zadzwoniłem na infolinię i okazało się, że nie Pakiet jest nadal aktywny… Reklamacja złożona, czekam na odpowiedź.
Tak ogólnie to słabo ogarniają te promocję. Ciekaw jestem ile udało im się założyć kont z niej i czemu są takie problemy.

Odpowiedz

Piotrek Styczeń 22, 2016 o 22:05

No niestety przyszedł moment (koniec promocji Agory), gdy zastanawiam się, gdzie teraz poszukać “właściwszego” miejsca dla moich pieniędzy? T-Mobile usługi bankowe chwalą, ktoś potwierdzi? Cóż, jak ktoś wyżej napisał obecnie Millenium nie ma już tak fajnego oprocentowania – czymże jest te marne 0,8%? Dodatkowo doznałem szoku. Dzwoni do mnie jakaś babka z Mille i proponuje limit w koncie (chciałem ją zapytać: “czy widzisz babo, ile mam oszczedności na rachunku oszczędnościowym??!”) – oni mają nas klientów za debili? Zrobiłem też kalkulację kredytu, bo dali mi szansę na skorzystanie z niego do któregoś tam lutego. No proooszę… czyż Wam nie wstyd Millenium, że nawet przegrywacie o całą stówkę na racie (max okres kredytowania, bez ubezpieczenia, kwota 60 tys. zł) z Bankiem Spółdzielczym z okolic Bydgoszczy? No porażka na całego. Nie wszystko złoto, co się świeci…

Odpowiedz

piotr Styczeń 23, 2016 o 16:50

Moim zdaniem najlepsze konto obecnie na rynku to w t-mobile usługi bankowe prowadzonym przez alior. Wymagania do uzyskania żeby konto było bezpłatne są całkiem łatwe do spełnienia, o ile dobrze pamiętam to wystarczy 200 zł/m-c płatności kartą żeby uniknąć opłaty. A jak ktoś na konto przesyła minimum 2000zł/m-c pensji to może brać udział w 5% zwrocie z zakupów przy pomocy karty. Fajny program miesięcznie można uzyskać do 25 zł.

Niestety w moim przypadku millenium i agora też dały ciała. Pomimo spełnienia warunków nie dostałem żadnej premii, złożyłem reklamację i czekam,

Odpowiedz

Piotrek Styczeń 23, 2016 o 18:26

piotr -> ok, tylko że dzisiaj doczytałem i w tym t-mobile oprocentowanie na koncie oszczędnościowym jest kiepskie, bardziej niż w millenium.

Odpowiedz

Mateusz Styczeń 23, 2016 o 18:37

Hej,
A gdzie macie informacje o tym, że na koncie oszczędnościowym jest obecnie 0,8%. Nie mogę nigdzie znaleźć tej informacji jak loguję się do bankowości internetowej…

Odpowiedz

Marcin Styczeń 25, 2016 o 11:19

Michale,
gdybyś mógł ostrzec innych czytelników, że Millenium wymaga, aby wydatki były zaksięgowane w odpowiednim miesiącu, a dodatkowo na zaksięgowanie środków ma 30 dni. Przykładowo u mnie, wydatki poczynione 30 i 31.12 zostały zaksięgowane 2.01, co oznacza, że nie dostałem premii i pobrano opłatę za prowadzenie konta za grudzień.

Złożyłem reklamację odnośnie premii u Agory (rozpatrują ją), a odnośnie opłaty za prowadzenie konta w Millenium i bank odpisał, że w grudniu te środki zostały zablokowane, ale na księgowanie bank ma 30 dni, więc zaksięgowali opłaty w styczniu (w opisie transakcji wpisali np. 30.12.2015). Wg nich liczy się moment księgowania, którym sami sterują, więc de facto decydują czy dadzą premię i nie pobiorą opłaty za księgowanie czy nie.

Złożyłem ponowną reklamację i czekam, ale przyznam, że po promocji od razu się wypiszę z takiego przyjaznego banku.

Pozdrawiam
Marcin

Odpowiedz

Robert Styczeń 26, 2016 o 17:54

Podobnie jak większość czytelników zastanawiam się nad zamknięciem konta, póki co mam tam lokatę i konto oszczędnościowe, czy orientujecie jakie warunki muszę spełnić aby nie ponosić opłat za prowadzenie konta i kartę od m-ca lutego?

Odpowiedz

Marzena Styczeń 26, 2016 o 19:36

18dni czekam na rozpatrzenie reklamacji.. Już nie wiem co o tym sądzić… Nawet Agora się już nie odzywa jak ponaglam

Odpowiedz

Aleksandra Styczeń 27, 2016 o 12:00

Szanowni wszyscy, którzy mieli problem z promocją i nie otrzymali premii.
Wzięłam udział w promocji i pomimo spełnienia warunków promocji (wpływy na konto i wydatki kartą), nie otrzymałam premii, dlatego zgłosiłam reklamację i ponawiałam ją do momentu nie otrzymania przyznanej premii. Dzwoniąc na infolinię otrzymałam informację, że zostałam błędnie zakwalifikowana do promocji 360, a nie wysokiej premii za aktywność (3×50), co akurat w moim przypadku nie było atrakcyjne, więc zaczęłam proces reklamacji. Za pierwszym razem złożyłam reklamację przez infolinię. W odpowiedzi bank pozytywnie ją rozpatrzył, ale nie otrzymałam pieniędzy, więc ponawiałam reklamację przez portal banku (jest możliwość kontaktu z bankiem przez formularz po zalogowaniu się do konta). Finalnie premia z zaległością (czyli 2×50 zł) została przyznana i przelana na konto. Zatem polecam reklamowanie i nie poddawanie się, ale też cierpliwość, bo cały proces trwa.

Odpowiedz

Kali Styczeń 27, 2016 o 13:13

Ehhh…więcej z tym nerwówki niż to wszystko warte.

Odpowiedz

Laura Styczeń 27, 2016 o 22:00

Też pochwalę się pozytywnie rozpatrzoną reklamacją – zgłoszona 12.01 rozpatrzona 27.01. Przelew ma być w ciągu 2 tygodni. Z samego konta jestem zadowolona.
To tak dla równowagi tych wszystkich negatywnych postów 🙂

Odpowiedz

DaRiuSz Styczeń 28, 2016 o 17:23

Właśnie otrzymałem, warunki spełnione więc czekam na premię nr 3 🙂
Witaj,
przypominamy, że trwa III etap akcji „Konto 360 z wysoką premią za aktywność” organizowanej przez Agorę S.A. we współpracy Bankiem Millennium S.A. Aby otrzymać III premię, musisz zasilić swoje Konto360° kwotą co najmniej 1000 zł lub 1800 zł oraz wykonać operacje kartą płatniczą wydaną do konta na co najmniej 360 zł. To ostatnia chwila na spełnienie warunków. Przypominamy, że aby uzyskać premię w akcji należy wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingu Banku, podmiotów powiązanych oraz współpracujących z Bankiem. Osoby, które tego nie zrobiły mogą uzupełnić tę zgodę dzwoniąc na numer Infolinii Banku Millennium lub w każdym oddziale Banku.

Warunki III premii należy spełnić do 31.01.2016. Informacja o przyznaniu III premii zostanie przesłana do 08.02.2016. Wszelkie wątpliwości powinien wyjaśnić regulamin akcji, dostępny na stronie internetowej konto360.zpremia.pl.

Odpowiedz

piotr Styczeń 29, 2016 o 16:32

Witam,
reklamację złożyłem 2 stycznia 2016, dzisiaj dostałem informację na maila o pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Wreszcie zakwalifikowali mnie do wypłaty I i II premii. Napisano, że w terminie 14 dni od uzupełnienia danych do przelewu prześlą mi obie premie.

Na infolinii banku millenium dowiedziałem się, że błędnie zostałem zapisany nie do tej promocji w której faktycznie brałem udział. Omyłkowo zakwalifikowali mnie do promocji zyskaj 360, gdzie w grę wchodziły płatności blikiem, korzystanie z aplikacji mobilnej i 2% moneyback.

Piszę o tym, żeby wszyscy którzy jeszcze nie złożyli reklamacji, wiedzieli, że długo, ale pozytywnie takowe reklamacje rozpatrują. Więc warto poczekać i zareklamować brak premii.

pozdrawiam

Odpowiedz

Agnieszka Styczeń 29, 2016 o 19:18

Witam,
a ja nadal bez premii chociaż mi ją przyznano. Czy otrzymaliście wpłaty?

Odpowiedz

Anna Luty 4, 2016 o 14:30

Michał, ostatnia premia wpłynie (+/-) 16 lutego, czy w takim razie można już wypowiedzieć umowę? Czytałam regulamin i nie widzę przeciwwskazań, jednak wolałabym potwierdzić 🙂

Pozdrawiam

Odpowiedz

Anna Luty 16, 2016 o 10:22

Wczoraj otrzymałam ostatnią premię i złożyłam wypowiedzenie rachunku przez system bankowości internetowej. Trwało to minutę. We wniosku podaje się nr konta, na który mają być wypłacone środki pozostałe po zamknięciu konta. 🙂 Także wszystko gładko i bez problemów 🙂

Odpowiedz

DaRiuSz Luty 6, 2016 o 08:11

Gratulujemy!

Zostałeś zakwalifikowany do wypłaty III premii 50 zł w akcji Konto 360 z Premią Millennium Bank i Agora! Premia zostanie przekazana na Twoje konto do dnia 16.02.2016.

Jeśli nie uzupełniłeś jeszcze niezbędnych danych prosimy o zalogowanie się do panelu pod adresem konto360.zpremia.pl i wypełnienie formularza. Prosimy o przygotowanie numeru rachunku założonego w tej akcji (bez spacji) oraz o nie stosowanie w danych adresowych znaków przecinka i średnika – ułatwi nam to realizację przelewów. Ponadto, byśmy mogli wypłacić premię do dnia 16.02.2016 prosimy o uzupełnienie danych do dnia 10.02.2016.
Zaloguj się na konto360.zpremia.pl i uzupełnij dane do przelewu premii. WOW

Odpowiedz

Bartek Luty 8, 2016 o 19:10

Reklamację dotyczącą premii II Agora rozpatrzyła 15.01. Obiecali przesłać w ciągu 14 dni. Do tej pory przelewu nie ma.
Podobnie z mailem informującym o spełnieniu warunków premii III – nie otrzymałem go, mimo, że w regulaminie mieli to zrobić do 8.02.

Odpowiedz

Agnieszka Luty 8, 2016 o 20:44

moją reklamację również uznali i twierdzili, że wypłata nastąpi w ciągu 14 dni… informację dostałam też 15.01. Pisałam dnia 01.02.2016 co się dzieje i dostałam odpowiedź cytuję ” Zlecenie wypłaty premii zostało już przekazane do księgowości, jeśli więc nie otrzymała Pani jeszcze premii to na pewno w najbliższych dniach trafi ona na Pani konto. ” Dziś mamy 08.02.2016, a wpłaty nie widać. Pisałam do Agory ale odzewu brak.

Co do III premii dostałam informację, że warunki spełniłam i do dnia 16.02.2016 środki zostaną przekazane na konto.

Odpowiedz

Andrzej Luty 8, 2016 o 23:32

Ja niestety po raz kolejny nie zostałem w regulaminowym terminie poinformowany o przyznaniu premii.
Poprzednio złożyłem reklamację (łącznie na I i II premię). Ponieważ rozpatrywanie trwało dłużej niż przewidziane w regulaminie 14 dni, wysłałem informację, że zamykam konto. W międzyczasie zadzwonił do mnie człowiek z infolinii z jakąś ofertą – także stwierdziłem, że nie jestem zainteresowany dalszą współpracą z bankiem, bo jestem rozczarowany brakiem przyznania premii. Nie wiem, czy miało to jakiś wpływ, ale o dziwo, po kilku dniach przyszedł e-mail informujący o przyznaniu dwóch premii, które miały być wypłacone w ciągu 14 dni od uzupełnienia danych. W rzeczywistości pojawiły się na koncie jeszcze przed tym terminem.
Liczyłem, że będzie bardziej bezboleśnie, a konto i tak miałem zamiar zamknąć po otrzymaniu 150 zł. Podejrzewam, że problem wyniknął z powodu posiadania przeze mnie służbowej karty kredytowej w Millenium, przez co widniałem już wcześniej w bazie klientów i przez co był kłopot z założeniem konta indywidualnego (miałem przypisany status biznesowy) – nie było to jednak kryterium wykluczającym z udziału w promocji.
W drugiej promocji, w której wziąłem udział, tj. BZ WBK, informację otrzymałem zgodnie z harmonogramem, liczę więc na wypłatę premii do końca miesiąca.

Odpowiedz

Michał Luty 9, 2016 o 09:00

U mnie również bank się nie popisał. Mimo spełnienia warunków nie dostałem II premii, złożyłem reklamację, która została rozpatrzona pozytywnie. 25.01 dostałem informację, że w ciągu 14 dni należna premia zostanie wypłacona – wczoraj minęły 2 tyg. i nic. Trochę szkoda, bo ze względu na fajne lokaty i dobre oprocentowanie konta oszczędnościowego, chciałem zostawić sobie to konto jako główne, a tak – po promocji idzie zdecydowanie do odstrzału.

Odpowiedz

AgoraPerformance Luty 11, 2016 o 11:49

Szanowni Państwo,
Prosimy o kontakt mailowy: [email protected]. Postaramy się wyjaśnić Państwa problem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Luty 13, 2016 o 19:07

Szanowni Państwo,

Przepraszamy za powstałe opóźnienie w wypłacie premii. Jednocześnie informujemy, że nie wynika to z błędu banku Millennium. Zawinił błąd systemu po stronie organizatora promocji. Wszystkich uczestników, którzy nie otrzymali premii w zapowiadanym terminie 14 dni prosimy o kontakt mailowy: [email protected].

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 09:14

Przecież premie wypłaca Agora a nie bank (mi po tygodniu od pozytywnego rozpatrzenia, w dodatku z rachunku w Pekao). Do nich uderzaj z reklamacją reklamacji 😉

Chyba że to fajnie tak – strzelić focha.

Odpowiedz

Marzena Luty 9, 2016 o 09:18

owszem , premie wyplaca Agora, ale bo Millenium tez mozna złozyc reklamacje … I to nie ew kwesti focha 🙂 tylko w kwesti niewywiazywania sie ani agory ani banku z umowy … zreszta widac po zkładanych i ilosciach reklamacji

ja osobiscie składalam 3.. na szczescie pozytywnie sie skonczylo.. a co najlepsze haha miałam juz pieniadze na koncie od Agory a Millenium tydzien po posłał mi esemesa ze reklamacja rozpatrzona pozytywnie.. bałagan jakich mało !!

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 10:04

Ja reklamowałam do Agory i od nich dostałam odpowiedź. Mój kontakt z bankiem ogranicza się do prowadzenia rachunku i usług z nim związanych, i żadnych dodatkowych info odnośnie premii nie przysyłał. Ale jak zgłaszasz tu i tu, to nic dziwnego że się robi bałagan.
Reklamacje pewnie zawsze będą 🙂

Odpowiedz

Marzena Luty 9, 2016 o 10:16

widzisz nie do konca jest tak jak piszesz 🙂 bo nie znasz i nie wiesz jak bylo u mnie 🙂

agora nie odpisywala mi ponad 18 dni na reklamacje i zadzwonil kiedys bank ;p zapytac sie czy nie chce ich uslug jakis innych , myslałam ze dzwonia z odpowiedzia na reklamacje … od slowa do slowa okazalo sie ze nalezy sprawe z promocja wyjasnic i Pani sama przyjeła ode mnie reklamacje …. a poza tym to tak czy inaczej bank rozpatruje reklamacje nie agora 🙂 bo do banku sa kierowane weryfikacje dotyczace promocji

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 11:38

Zgadza się, że ostatecznie wszystko wyjaśnia bank, ale już wypłaty premii nie realizuje, więc nie dziwi mnie, że poinformowali Cię po fakcie. No i niezależnie od tego, za reklamacje promocji w większym stopniu obwiniałabym Agorę i komórkę bankową ds promocji niż sam bank jako taki (z którego jestem, tfu, tfu, całkiem zadowolona,)

Odpowiedz

Marzena Luty 9, 2016 o 12:19

Ja zas nie 🙂 ja ze swojej umowy z bankiem sie wywiazalam przez 3 mce .. on niestety nie a mnie taka wspolpraca razi

zobacz komentarz ponizej 🙂 całosc pieknie spieta w słowa 🙂

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 13:20

Może traktuję to zbyt dosłownie, ale:
“Organizatorem akcji promocyjnej „Konto 360o z wysoką premią za aktywność” zwanej dalej „Akcją” oraz fundatorem premii pieniężnej jest Agora S.A.(…)
Partnerem Akcji jest Bank Millennium Spółka Akcyjna(…)”
dlatego też oddzielam jedno od drugiego i uważam, że umowę o premię zawierałam z Agorą.

Odpowiedz

Marzena Luty 9, 2016 o 13:41

ale warunki promocji musialas spelnic w banku 🙂 wiec to bank decyduje o tym czy spelnilas je czy nie i czy nalezy Ci sie premia,, wiec nie sa to osobne rzeczy tylko powiazane … mnie razi taka wspolpraca 🙂

czekam na wyplacenie ostatniej premii i zamykam konto

Odpowiedz

Michał Luty 9, 2016 o 12:14

Premia wypłacana jest z inicjatywy Agory, ale to bank raportuje jej, czy ktoś warunki spełnił czy nie. Jeśli ktoś nie dostał premii, to zazwyczaj dlatego, że bank nie potwierdził agorze informacji o spełnieniu przez niego warunków. W praktyce więc, gdy składacie reklamację agorze, to ta składa swoją do banku i wtedy np. okazuje się, że faktycznie warunki zostały spełnione, po czym bank informuje agorę, że wypłaci premię w ciągu 14 dni. Niestety – okazuje się, że bank sobie, a agora sobie. Ja np. dostałem ponad 2 tyg. temu maila od agory, że reklamacja została rozpatrzona pozytywnie, a gdy dziś zadzwoniłem do banku z pytaniem, dlaczego jej nie ma, to okazało się, że w ogóle taka dyspozycja nie została złożona. Nie wiem kto jest temu winny, ale to bankowi powinno szczególnie zależeć na utrzymaniu złowionego daną promocją klienta, zwłaszcza, że co do zasady – klienta raczej mało obchodzą wewnętrzne regulacje instytucji finansowych i chce po prostu otrzymać uczciwie wypracowaną premię. Jeśli coś jest nie tak, to bank przestaje być w oczach klienta wiarygodny i takie konto idzie do odstrzału. I tak jak namawiałem rodzinę i znajomych do jego założenia, tak teraz będę szczerze doradzał zamknięcie.

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 13:23

Ale w ogóle wiedzieli o pozytywnie rozpatrzonej reklamacji?

Odpowiedz

Michał Luty 9, 2016 o 14:36

Nie wiem i nie muszę wiedzieć. Jeśli składam reklamację w agorze i dostaje maila o treści: “Bank Millennium przed chwilą poinformował nas, że spełnił Pan także warunki II premii. Premia powinna zostać Panu przekazana w ciągu najbliższych 14 dni”, to mam pełne prawo wierzyć, że obie instytucje się wreszcie porozumiały, a ja nie muszę wnikać kto zawinił, gdzie i kiedy. Co ciekawe sam bank jest bardzo skrupulatny w przestrzeganiu regulaminu spełnienia warunków (np. liczy się data zaksięgowania, a nie transakcji), ale niestety tylko w jedną stronę.

Odpowiedz

Laura Luty 9, 2016 o 16:30

Pytałam bo napisałeś: “a gdy dziś zadzwoniłem do banku z pytaniem, dlaczego jej nie ma, to okazało się, że w ogóle taka dyspozycja nie została złożona.” więc to ważne czy rozmawiałeś z kimś kto cokolwiek wiedział o sprawie. Bo imo w tej chwili to piłka jest zdecydowanie po sobie Agory, skoro z bankiem już sobie wyjaśnili czy się kwalifikujesz

Odpowiedz

Agnieszka Luty 9, 2016 o 20:35

a ja wciąż czekam od 15,01 stycznia – kiedy to poinformowano mnie, ze premię II mi przyznano. Kto wiec czy dwie premie nie przyjdą II i III która również została przyznana.

Odpowiedz

Damian Luty 10, 2016 o 14:52

Czy po otrzymaniu ostatniej premii (do 16 lutego) mogę od razu zamknąć konto (np. 17.02) bez żadnych konsekwencji?

Odpowiedz

Bart Luty 11, 2016 o 10:48

wyniki losowania tuz tuz … 🙂

Odpowiedz

Bartek Luty 11, 2016 o 16:53

Wysłałem kilka dni maila z reklamacją. Agora milczy. Zaczynam powoli żałować, bo o wszystko trzeba się dopominać i trochę mi wstyd. 10 dni temu poinformowano mnie, że zlecenie wypłaty premii II jest w księgowości. Konto puste. Maila dotyczącego premii III nie dostałem.
Mam dalej pisać reklamacje czy przestać się w ogóle tym przejmować?

Michale, a jak sytucja z konkursem? Warunki spełniłem, ale premii nie otrzymałem – będę brany pod uwagę podczas roztrzygania konkursu?

Odpowiedz

Agnieszka Luty 11, 2016 o 19:08

mam tą samą sytuację:)

Odpowiedz

Karolina Luty 13, 2016 o 18:19

Witajcie,

czy otrzymał już ktoś informację o zakwalifikowaniu się do wypłaty III premii? W jakim terminie będzie przelew?
Warunki w styczniu mam spełnione ale cisza jak na razie jeśli chodzi o ostatnie 50 zł.

Odpowiedz

Piotrek Luty 13, 2016 o 18:34

Ja otrzymałem, była chyba mowa o wypłacie premii do 16 lutego. A tutaj na blogu jest info, że III wypłata powinna nastapić do 8 lutego, więc już sam nie wiem.

Odpowiedz

AgoraPerformance Luty 13, 2016 o 18:49

Szanowny Panie,

Do dnia 08.02.2016 r. zgodnie z regulaminem miała zostać przekazana informacja o spełnieniu warunków promocji. Taką wiadomość wysłaliśmy dnia 05.02.2016 r. Zaś do dnia 16.02.2016 r. nastąpi wypłata premii.

Odpowiedz

Mateusz Luty 15, 2016 o 16:11

Dziś otrzymałem III premię. I to na jeden dzień przed ostatecznym terminem wypłaty! No jestem po prostu w szoku! 🙂

Odpowiedz

Marzena Luty 15, 2016 o 16:40

ja po burzach reklamacyjnych tez otrzymalam, na szczescie 🙂

Odpowiedz

DaRiuSz Luty 15, 2016 o 19:21

U mnie podobnie jak u Mateusza, premia na koncie 🙂

Odpowiedz

Katarina Luty 16, 2016 o 14:34

Dostałam pierwszą premię. Drugiej nie. Emaila dotyczącego drugiej i trzeciej też nie, a moim zdaniem spełniłam wszystkie warunki.
Napisałam reklamację.

Odpowiedz

piotr Luty 16, 2016 o 16:07

Witam,
w zeszłym tygodniu dostałem I i II premię, w tym tygodniu dostałem III premię.
Reklamacja w przypadku I i II premii od momentu zgłoszenia reklamacji do agory do momentu wpływu środków na moje konto trwała ponad 2 miesiące. Tylko III premię dostałem terminowo, zgodnie z regulaminem.

Piszę o tym, żeby zaznaczyć że warto jest złożyć reklamację. I jest duża szansa na otrzymanie premii z opóźnieniem.

Z drugiej strony jak ja się w czymś pomylę, czy choćby wykonam o 1 dzień później jakiś przelew, wymagany do zachowania bezpłatności konta to bank ściąga bezlitośnie opłaty.

I dlatego, za bałagan i niedotrzymywanie umowy regulaminu, w przyszłym tygodniu planuję pożegnać się z millenium.

Michał, mimo wszystko dzięki za opis promocji! I liczę cały czas na ciekawe propozycje z Twojej strony! Gratuluję bloga.

Odpowiedz

Michał Luty 17, 2016 o 17:16

Pieniądze zostały wypłacone za III transze u mnie. Praktycznie nie było problemów z tym. Obecnie jestem bogatszy o 150 złotych. Tylko jeszcze się zastanawiam czy zamykać, bo założyłem tam lokatę na 3 miesiące na 3,5%. Możliwe, że dopiero po tym pomyśle co dalej [czyli jeszcze około 2 miesięcy]

Odpowiedz

Agnieszka Luty 17, 2016 o 20:36

Ja dostałam premię za I i III a druga ponoć w drodze od ponad miesiąca. Złożyłam reklamację również w banku bo tak mi bank podpowiedział, że jeślid o dnia 31.01 nie otrzymam premii II to należy interweniowac w banku. O dziwo następnego dnia po złożeniu reklamacji dostałam odpowiedzieć na długo oczekiwaną zresztą odpowiedz na reklamację że premia w czwartek – piatek zostanie wypłacona… jednak ostatnio tez mi mówiono że na dniach będzie.. a miesiac minął. Nie wiem kogo winić za tą sytuację czy agorę czy jednak bank..

Odpowiedz

Damian Luty 18, 2016 o 11:18

Bardzo proszę o odpowiedź. Czy mogę bez żadnych skutków teraz zamknąć konto, po przyznaniu już ostatniej premii?

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 18, 2016 o 11:21

Hej Damian,

Oczywiście, że możesz już zamknąć konto. Złóż taką dyspozycję w banku (ja wczoraj odwiedziłem placówkę w tym samym celu) i konto zostanie zamknięte po upływie okresu wypowiedzenia, czyli w ciągu 30 dni.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Joanna Luty 19, 2016 o 09:56

Hej Michał,
pisałeś ze można konto zamknąć przez internet, ale obawiam się że tam nie będę mogła cofnąć zgód.
Czy mógłbyś zatem wkleić / załączyć wzór tego wypowiedzenia?
Chyba że jest identyczny jak ten który podawałeś przy okazji jednego z artykułów o zmykaniu kont…

pozdrawiam

Odpowiedz

ania Luty 19, 2016 o 21:12

Michale, czy muszę zapłacić podatek od tej premii którą otrzymałam?

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 19, 2016 o 21:26

Hej Aniu,

Absolutnie nie musisz. To tzw. sprzedaż premiowa – zwolniona z podatku.

Pozdrawiam

Odpowiedz

ania Luty 20, 2016 o 09:45

Dziękuję! Jesteś niesamowity, tak szybko mi odpowiedziałeś.. Mocno pozdrawiam! Miłego rodzinnego weekendu 🙂

Odpowiedz

Marcin Luty 21, 2016 o 17:10

Losowałeś już zwycięzców zagród?

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 21, 2016 o 20:08

Hej Marcin,

Tak – wybrałem już zwycięzców (to nie było losowanie). Wyniki tutaj:

https://jakoszczedzacpieniadze.pl/30-pomyslow-co-zrobic-z-wygrana-w-lotto

Pozdrawiam

Odpowiedz

Piotr Luty 22, 2016 o 12:03

Agora ma wszystko w [nosie] i o każdą premię trzeba się prosić mimo spełnienia warunków.
Do tego skutecznie ignorują wysyłane do nich emaile.

Jakby to była przyzwoita firma to za czas zwłoki powinni wypłacić dodatkowo karne odsetki, bo w regulaminie jest jasno mowa o 16.02 jako granicznym terminie wyplaty.

Nie polecam!

Odpowiedz

Michał Szafrański Luty 22, 2016 o 13:13

Hej Piotr,

Konkrety poproszę: czy spełniłeś wszystkie warunki promocji, czy w terminie, kiedy wysłałeś reklamację, ile czekałeś na odpowiedź zanim zamieściłeś komentarz.

I proszę o kulturę wypowiedzi żebym nie musiał cenzurować treści.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Wojciech Luty 24, 2016 o 11:26

U mnie niestety brak premii nr 3 mimo spełnienia warunków. Dziś złożyłem reklamację do Agory. Michał mimo całego Twojego zaangażowania wciąż zdarzają się wtopy po stronie pośredników, na premię nr 2 trzeba było czekać, premii nr 3 nie przyznano (patrzę na komentarze) – nie mógłbyś zorganizować czegoś takiego samodzielnie – miałbym 100% pewności, że będzie zrobione dobrze? 😉

Odpowiedz

Wojciech Luty 24, 2016 o 11:28

A jako, że nie mogę edytować posta Joanny z Luty 19, 2016 o 09:56 – czy zamykając konto poprzez internet cofamy wszystkie zgody i anulujemy wszystkie pakiety?

Odpowiedz

Krzysiek Luty 27, 2016 o 08:58

Druga firma która wyłożyła się na wypłacaniu premii. Pytania: Czy jest możliwe przeprowadzenie tego w sposób prawidłowy? Czy może to celowe działanie i obracają pieniędzmi i jak się ktoś upomni to kiedyś w końcu dostanie? Bo już nie wiem co o tym myśleć. O drugą premię musiałem się prosić i w końcu 11.02 dostałem (grubo po czasie), trzeciej premii brak. Reklamację napisałem 17.02 do dziś brak odpowiedzi. Warunki spełnione. Porażka.

Odpowiedz

Asia Luty 28, 2016 o 23:09

My z Mężem też spełniliśmy warunki w styczniu i ani maila o przyznaniu premii ani premii nie dostaliśmy. Poprzednie premie były, ale z opóznieniem

Odpowiedz

Wojciech Marzec 2, 2016 o 15:09

Gdyby ktoś jeszcze był zainteresowany – dostałem email że bank uznał moją reklamację za III premię i w ciągu 14 dni powinienem otrzymać 50zł.

Odpowiedz

Dodaj nowy komentarz

{ 4 trackbacks }

Poprzedni wpis:

Następny wpis: